Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Maria Berezantseva
Sanktpēterburga   346 «Туда и обратно» 10:32
Nataly Ege
Sanktpēterburga   390 «Эге» 12:00
Masha Leybenzon
Maskava   367 «Eagle's» 11:14
Prokhorova Yulia
Sanktpēterburga   308 «Оптимисты» 09:16
Надежда Амбросовская
Sanktpēterburga   397 «Светлая13» 12:14
Ирина Атрашкова
Sanktpēterburga   311 «Красные лисы» 09:22
Наталья Бакшеева
Maskava   344 «Тут и там» 10:28
Ирина Балашова
Sanktpēterburga   375 «Драконы» 11:30
Мария Барковская
Sanktpēterburga   313 «Золотые» 09:26
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   381 «Добродушные и Непобедимые Гуси А» 11:42
Оля Бредникова
Sanktpēterburga   378 «шустрые ботинки» 11:36
Ирина Буданова
Sanktpēterburga   351 «Друзья - искатели» 10:42
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   342 «Нелепики» 10:24
Максим Бурцев
Maskava   374 «Бегунцы с прицепом» 11:28
Ира Войтенкова
Sanktpēterburga   328 «Стремиться» 09:56
Тимофей Волков
Sanktpēterburga   317 «Мальчишки» 09:34
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   317 «Мальчишки» 09:34
Стас Воскресенский
Sanktpēterburga   3102 «Манул и Ко» 12:24
Надежда Галицкая
Sanktpēterburga   394 «Хорошие» 12:08
Дина Галкина
Sanktpēterburga   381 «Добродушные и Непобедимые Гуси А» 11:42
Александр Голованов
Sanktpēterburga   336 «Ракета» 10:12
Ирина Григорьева
Sanktpēterburga   330 «Лихие, заводные и крутые» 10:00
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   352 «КрУгом голова» 10:44
Ольга Давыдова
Sanktpēterburga   386 «Кембелтоны» 11:52
Мария Дорофеева
Ļeņingradas apgabals   341 «Прогульщики» 10:22
Николай Епифанов
Sanktpēterburga   361 «Яркие мыши» 11:02
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   361 «Яркие мыши» 11:02
Ольга Ермишкина
Sanktpēterburga   309 «Team Panda» 09:18
Андрей Иванов
Sanktpēterburga   309 «Team Panda» 09:18
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   340 «ВАЛ» 10:20
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   340 «ВАЛ» 10:20
Марина Колтакова
Sanktpēterburga   316 «Попрыгунчики» 09:32
Екатерина Крахмалёва
Sanktpēterburga   316 «Попрыгунчики» 09:32
АЛЕКСАНДР КУЗНЕЦОВ
Sanktpēterburga   335 «Вездеход» 10:10
Татьяна Лагуткина
Sanktpēterburga   3104 «Вика» 12:28
Светлана Медведева
Ļeņingradas apgabals   320 «Тандем» 09:40
Евгений Миролюбов
Sanktpēterburga   376 «ПыльСтолбом» 11:32
Илья Мищенко
Sanktpēterburga   303 «Катина команда» 09:06
Наталья Парникель
Sanktpēterburga   356 «ПеШеХоДы» 10:52
Юлия Плахута
Sanktpēterburga   3101 «Василий Селезень» 12:22
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   368 «Оптимисты & Маруся» 11:16
Наталья Потарева
Sanktpēterburga   350 «Феникс» 10:40
Максим Пухов
Sanktpēterburga   334 «ЧеПуха» 10:08
Светлана Радионова
Sanktpēterburga   385 «Торопышки» 11:50
Даниил Раскин
Sanktpēterburga   324 «Рысь на прогулке» 09:48
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   342 «Нелепики» 10:24
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   372 «Люди из Хогвартса» 11:24
Лев Селиванов
Sanktpēterburga   399 «Снусмумрики» 12:18
Андрей Скурихин
Sanktpēterburga   318 «Фермерские расхрюки» 09:36
Юлия Соловьева
Sanktpēterburga   345 «Три медведя» 10:30
Анастасия Судакова
Sanktpēterburga   3106 «Дружки-пирожки» 12:32
Ксения Товстухо
Sanktpēterburga   358 «Апельсин» 10:56
Мария Урусова
Sanktpēterburga   310 «Котомания» 09:20
Наталья Утина
Sanktpēterburga   325 «ПешеЁж» 09:50
Андрей Файгенблат
Sanktpēterburga   355 «Ингерманландцы» 10:50
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   312 «Непобедимая косточка» 09:24
Елена Химочка
Sanktpēterburga   300 «Маша и Медведь» 09:00
Наталья Хоружая
Maskava   365 «Max&Leo» 11:10
Анна Авинская
Sanktpēterburga   384 «Панды» 11:48
Юлия Александрова
Sanktpēterburga   314 «Пин-код» 09:28
Сергей Амосов
Sanktpēterburga   3110 «Истребитель» 12:40
Людмила Арсентьева
Sanktpēterburga   398 «Хрюшки» 12:16
Ольга Бахорина
Sanktpēterburga   396 «Пулковский меридиан» 12:12
Александр Белов
Sanktpēterburga   355 «Ингерманландцы» 10:50
Людмила Беньяминова
Sanktpēterburga   326 «Вакуоли» 09:52
Кирилл Ванюков
Sanktpēterburga   337 «Баклажан» 10:14
Андрей Вихров
Maskava   306 «Московские ходики» 09:12
Светлана Григорьева
Sanktpēterburga   364 «Энергия» 11:08
Наталья Грохольская
Sanktpēterburga   359 «Человеки» 10:58
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   369 «Чебурец-мини» 11:18
Константин Екимов
Sanktpēterburga   370 «Север» 11:20
Надежда Киселева
Sanktpēterburga   382 «Дырка от бублика» 11:44
Алексей Колосов
Maskava   392 «Любознательные» 12:04
Николай Косовский
Sanktpēterburga   302 «Какое-нибудь другое название» 09:04
Юлия Крас
Sanktpēterburga   314 «Пин-код» 09:28
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   363 «Дом Гнома-2» 11:06
Никита Ноговицын
Sanktpēterburga   3109 «Голубая кошечка» 12:38
Марина Огурцова
Sanktpēterburga   327 «АММ» 09:54
Елена Рзаева
Sanktpēterburga   305 «Суперсемейка» 09:10
Анна Савинова
Sanktpēterburga   322 «Двойняшки» 09:44
Дмитрий Сахно
Sanktpēterburga   332 «Резвые мальчишки и девчонки» 10:04
Юлия Сведенцова
Sanktpēterburga   333 «любопытные» 10:06
Инга Сенорм
Sanktpēterburga   365 «Max&Leo» 11:10
Николай Триумфов
Sanktpēterburga   3100 «Слава и К» 12:20
Елена Федорова
Sanktpēterburga   366 «Мечтатели» 11:12
Николай Фоминенко
  3105 «Пилигримы» 12:30
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   395 «Магистр» 12:10
Вероника Шатова
Sanktpēterburga   377 «Супердетки» 11:34
Ирина Шурка
Sanktpēterburga   360 «Девчата» 11:00
Яворская Элла
Sanktpēterburga   357 «Веселые гепарды У» 10:54
Ольга Азаренкова
Sanktpēterburga   391 «Пантерки» 12:02
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   354 «Дуэт+» 10:48
Алиса Арсентьева
Sanktpēterburga   398 «Хрюшки» 12:16
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   391 «Пантерки» 12:02
Ольга Арсентьева
Sanktpēterburga   391 «Пантерки» 12:02
Мария Атаманова
Sanktpēterburga   308 «Оптимисты» 09:16
Миша Афанасьев
Sanktpēterburga   359 «Человеки» 10:58
Анастасия Базарова
Sanktpēterburga   396 «Пулковский меридиан» 12:12
Егор Баранов
Sanktpēterburga   362 «Дом Гнома-1» 11:04
Константин Баранов
Sanktpēterburga   362 «Дом Гнома-1» 11:04
Дарья Барковская
Sanktpēterburga   313 «Золотые» 09:26
Елена Бахорина
Sanktpēterburga   396 «Пулковский меридиан» 12:12
Витя Бахурин
Sanktpēterburga   348 «ПиФ» 10:36
Алина Бельтюкова
Sanktpēterburga   391 «Пантерки» 12:02
Анастасия Белякова
Maskava   392 «Любознательные» 12:04
Светлана Бердник
Sanktpēterburga   3104 «Вика» 12:28
Дарья Березовская
Sanktpēterburga   3101 «Василий Селезень» 12:22
Юрий Борисов
Sanktpēterburga   345 «Три медведя» 10:30
Гоша Бочков
Sanktpēterburga   337 «Баклажан» 10:14
Анна Бочкова
Sanktpēterburga   337 «Баклажан» 10:14
Арсений Бредников
Sanktpēterburga   378 «шустрые ботинки» 11:36
Василиса Бурцева
Maskava   374 «Бегунцы с прицепом» 11:28
Ольга Бурцева
Maskava   374 «Бегунцы с прицепом» 11:28
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   300 «Маша и Медведь» 09:00
Ксюша Ванюкова
Sanktpēterburga   337 «Баклажан» 10:14
Александр Варегин
Sanktpēterburga   368 «Оптимисты & Маруся» 11:16
Вячеслав Варламов
Sanktpēterburga   384 «Панды» 11:48
Полина Варламова
Sanktpēterburga   384 «Панды» 11:48
Дарья Васечкина
Sanktpēterburga   377 «Супердетки» 11:34
Алексей Васильев
Sanktpēterburga   326 «Вакуоли» 09:52
Мария Васильева
Sanktpēterburga   326 «Вакуоли» 09:52
Надежда Васильева
Sanktpēterburga   390 «Эге» 12:00
Настя Васильева
Sanktpēterburga   360 «Девчата» 11:00
Полина Вейгандт
Sanktpēterburga   312 «Непобедимая косточка» 09:24
Игорь Вериго
Sanktpēterburga   398 «Хрюшки» 12:16
Антон Вихров
Maskava   306 «Московские ходики» 09:12
Григорий Вихров
Maskava   306 «Московские ходики» 09:12
Екатерина Вихрова
Maskava   306 «Московские ходики» 09:12
Даниил Волков
Sanktpēterburga   317 «Мальчишки» 09:34
Дмитрий Волков
Sanktpēterburga   317 «Мальчишки» 09:34
Екатерина Воскресенская
Sanktpēterburga   3102 «Манул и Ко» 12:24
Дима Воскресенский
Sanktpēterburga   3102 «Манул и Ко» 12:24
Антон Востриков
Sanktpēterburga   3103 «Дети+» 12:26
Вероника Вострикова
Sanktpēterburga   3103 «Дети+» 12:26
Наталья Гаврилова
Sanktpēterburga   326 «Вакуоли» 09:52
Михаил Галкин
Sanktpēterburga   381 «Добродушные и Непобедимые Гуси А» 11:42
Леонид Гирш
Sanktpēterburga   395 «Магистр» 12:10
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   395 «Магистр» 12:10
Анастасия Голованова
Sanktpēterburga   336 «Ракета» 10:12
Вера Голованова
Sanktpēterburga   336 «Ракета» 10:12
Андрей Горохов
Sanktpēterburga   343 «Скоростные ястребы» 10:26
Светлана Горохова
Sanktpēterburga   343 «Скоростные ястребы» 10:26
Кузьма Грибанов
Sanktpēterburga   382 «Дырка от бублика» 11:44
Александр Григорьев
Sanktpēterburga   330 «Лихие, заводные и крутые» 10:00
Денис Григорьев
Sanktpēterburga   349 «Пацаны» 10:38
Егор Григорьев
Sanktpēterburga   364 «Энергия» 11:08
Александр Гриценко
Sanktpēterburga   362 «Дом Гнома-1» 11:04
Максим Гриценко
Sanktpēterburga   362 «Дом Гнома-1» 11:04
Василиса Грохольская
Sanktpēterburga   359 «Человеки» 10:58
Сергей Грохольский
Sanktpēterburga   359 «Человеки» 10:58
Максим Гулев
Sanktpēterburga   396 «Пулковский меридиан» 12:12
Максим Гурьев
Sanktpēterburga   3101 «Василий Селезень» 12:22
Валерий Давыдов
Sanktpēterburga   386 «Кембелтоны» 11:52
Дарья Давыдова
Sanktpēterburga   386 «Кембелтоны» 11:52
Любовь Додонова
Sanktpēterburga   372 «Люди из Хогвартса» 11:24
Мария Додонова
Sanktpēterburga   372 «Люди из Хогвартса» 11:24
Алёна Дорофеева
Ļeņingradas apgabals   341 «Прогульщики» 10:22
Юлия Дурягина
Sanktpēterburga   360 «Девчата» 11:00
Андрей Егоркин
Sanktpēterburga   330 «Лихие, заводные и крутые» 10:00
Ирина Егоркина
Sanktpēterburga   330 «Лихие, заводные и крутые» 10:00
Маша Екимова
Sanktpēterburga   370 «Север» 11:20
Владислав Ендржеевский
Sanktpēterburga   351 «Друзья - искатели» 10:42
Ярослав Епифанов
Sanktpēterburga   361 «Яркие мыши» 11:02
Татсия Еремеева
Sanktpēterburga   397 «Светлая13» 12:14
Пётр Ермишкин
Sanktpēterburga   309 «Team Panda» 09:18
Ярослав Зазулин
Sanktpēterburga   377 «Супердетки» 11:34
Леонид Замураев
Sanktpēterburga   3103 «Дети+» 12:26
Алексей Иванников
Sanktpēterburga   340 «ВАЛ» 10:20
Марина Иванова
Sanktpēterburga   377 «Супердетки» 11:34
Даня Иглин
Maskava   367 «Eagle's» 11:14
Олег Иглин
Maskava   367 «Eagle's» 11:14
Соня Иглина
Maskava   367 «Eagle's» 11:14
Вера Калинкина
Sanktpēterburga   329 «СоняНастя» 09:58
Софья Калинкина
Sanktpēterburga   329 «СоняНастя» 09:58
Таис Кивелева
Sanktpēterburga   360 «Девчата» 11:00
Елена Кирвалидзе
Sanktpēterburga   370 «Север» 11:20
Ксения Кирвалидзе
Sanktpēterburga   370 «Север» 11:20
Александра Киселева
Sanktpēterburga   382 «Дырка от бублика» 11:44
Артур Климочкин
Sanktpēterburga   311 «Красные лисы» 09:22
Софья Климочкина
Sanktpēterburga   311 «Красные лисы» 09:22
Василий Ковалев
Sanktpēterburga   3111 «Стремительные черепашки» 12:42
Семён Колосов
Maskava   392 «Любознательные» 12:04
Марина Колосова
Maskava   392 «Любознательные» 12:04
Виктория Колтакова
Sanktpēterburga   316 «Попрыгунчики» 09:32
Степан Кольцов
Sanktpēterburga   310 «Котомания» 09:20
Дарья Кольцова
Sanktpēterburga   310 «Котомания» 09:20
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   328 «Стремиться» 09:56
Иван Королёв
Sanktpēterburga   328 «Стремиться» 09:56
Даниил Корякин
Sanktpēterburga   399 «Снусмумрики» 12:18
Ирина Корякина
Sanktpēterburga   399 «Снусмумрики» 12:18
Антон Косовский
Sanktpēterburga   304 «Медведь» 09:08
Михаил Косовский
Sanktpēterburga   302 «Какое-нибудь другое название» 09:04
Андрей Краевский
Sanktpēterburga   3110 «Истребитель» 12:40
Сергей Крамбалев
Sanktpēterburga   325 «ПешеЁж» 09:50
Саша Крас
Sanktpēterburga   314 «Пин-код» 09:28
Полина Крахмалева
Sanktpēterburga   316 «Попрыгунчики» 09:32
Алеся Кривобокова
Sanktpēterburga   368 «Оптимисты & Маруся» 11:16
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   352 «КрУгом голова» 10:44
Яна Крупец
Sanktpēterburga   378 «шустрые ботинки» 11:36
Александра Крусанова
Sanktpēterburga   331 «Веселые Шурикаты» 10:02
Нина Кузнецова
Sanktpēterburga   335 «Вездеход» 10:10
Игорь Лимонов
Sanktpēterburga   3108 «Бравые ребята» 12:36
Евгений Лякун
Sanktpēterburga   358 «Апельсин» 10:56
Иван Лякун
Sanktpēterburga   358 «Апельсин» 10:56
Алиса Максимчик
Sanktpēterburga   371 «Максимчики» 11:22
Валерий Максимчик
Sanktpēterburga   371 «Максимчики» 11:22
Матвей Максимчик
Sanktpēterburga   371 «Максимчики» 11:22
Светлана Максимчик
Sanktpēterburga   371 «Максимчики» 11:22
Георгий Макурин
Sanktpēterburga   346 «Туда и обратно» 10:32
Арина Малышева
Sanktpēterburga   373 «Хоббиты» 11:26
Александр Метелица
Sanktpēterburga   354 «Дуэт+» 10:48
Илья Метелица
Sanktpēterburga   354 «Дуэт+» 10:48
Георгий Миролюбов
Sanktpēterburga   376 «ПыльСтолбом» 11:32
Катерина Миролюбова
Sanktpēterburga   376 «ПыльСтолбом» 11:32
Любовь Миролюбова
Sanktpēterburga   376 «ПыльСтолбом» 11:32
Виктория Миршавка
Sanktpēterburga   3104 «Вика» 12:28
Евгения Митрофанова
Sanktpēterburga   398 «Хрюшки» 12:16
Александр Мишин
Sanktpēterburga   335 «Вездеход» 10:10
Ангелина Мишина
Sanktpēterburga   335 «Вездеход» 10:10
Екатерина Мищенко
Sanktpēterburga   303 «Катина команда» 09:06
Иван Москалев
Sanktpēterburga   364 «Энергия» 11:08
Марина Москалева
Sanktpēterburga   364 «Энергия» 11:08
Анастасия Наумова
Sanktpēterburga   3110 «Истребитель» 12:40
Полина Наумова
Sanktpēterburga   373 «Хоббиты» 11:26
Анастасия Никитина
Sanktpēterburga   3108 «Бравые ребята» 12:36
Артем Никифоров
Sanktpēterburga   363 «Дом Гнома-2» 11:06
Семен Новиков
Sanktpēterburga   321 «Капут драконис» 09:42
Аглая Ноговицына
Sanktpēterburga   3109 «Голубая кошечка» 12:38
Максим Огурцов
Sanktpēterburga   327 «АММ» 09:54
Аля Огурцова
Sanktpēterburga   327 «АММ» 09:54
Данила Одессер
Sanktpēterburga   312 «Непобедимая косточка» 09:24
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   369 «Чебурец-мини» 11:18
Мария Озерова
Sanktpēterburga   369 «Чебурец-мини» 11:18
Константин Орлов
Sanktpēterburga   351 «Друзья - искатели» 10:42
Петр Орлов
Sanktpēterburga   329 «СоняНастя» 09:58
Анастасия Орлова
Sanktpēterburga   329 «СоняНастя» 09:58
Ольга Орлова
Sanktpēterburga   351 «Друзья - искатели» 10:42
Виктория Парникель
Sanktpēterburga   356 «ПеШеХоДы» 10:52
Леонид Парникель
Sanktpēterburga   356 «ПеШеХоДы» 10:52
Максим Парникель
Sanktpēterburga   356 «ПеШеХоДы» 10:52
Ивонна Петрановская
Sanktpēterburga   302 «Какое-нибудь другое название» 09:04
Пламена Петрановская
Sanktpēterburga   302 «Какое-нибудь другое название» 09:04
Света Питаль
Sanktpēterburga   348 «ПиФ» 10:36
Денис Плахута
Sanktpēterburga   3101 «Василий Селезень» 12:22
Егор Погуляев
Sanktpēterburga   375 «Драконы» 11:30
Галя Подгорная
Sanktpēterburga   314 «Пин-код» 09:28
Сергей Подольский
Sanktpēterburga   349 «Пацаны» 10:38
Олег Поленков
Sanktpēterburga   313 «Золотые» 09:26
Лидия Попова
Sanktpēterburga   331 «Веселые Шурикаты» 10:02
Герман Потарев
Sanktpēterburga   350 «Феникс» 10:40
Даниил Потарев
Sanktpēterburga   350 «Феникс» 10:40
Илья Потарев
Sanktpēterburga   350 «Феникс» 10:40
Иван Прохоров
Sanktpēterburga   308 «Оптимисты» 09:16
Валерия Прохорова
Sanktpēterburga   308 «Оптимисты» 09:16
Анастасия Пустыльник
Sanktpēterburga   332 «Резвые мальчишки и девчонки» 10:04
Максим Пустыльник
Sanktpēterburga   332 «Резвые мальчишки и девчонки» 10:04
Дмитрий Пухов
Sanktpēterburga   334 «ЧеПуха» 10:08
Ольга Пясецкая
Sanktpēterburga   357 «Веселые гепарды У» 10:54
Даня Пясецкий
Sanktpēterburga   357 «Веселые гепарды У» 10:54
Анна Радионова
Sanktpēterburga   385 «Торопышки» 11:50
Елизавета Раскина
Sanktpēterburga   324 «Рысь на прогулке» 09:48
Мира Раскина
Sanktpēterburga   324 «Рысь на прогулке» 09:48
Татьяна Раскина
Sanktpēterburga   324 «Рысь на прогулке» 09:48
Тамара Рейгельман
Sanktpēterburga   342 «Нелепики» 10:24
Кирилл Рзаев
Sanktpēterburga   305 «Суперсемейка» 09:10
Полина Рзаева
Sanktpēterburga   305 «Суперсемейка» 09:10
Ксения Рыжова
Sanktpēterburga   372 «Люди из Хогвартса» 11:24
Лиза Савельева
Sanktpēterburga   346 «Туда и обратно» 10:32
Евгений Савинов
Sanktpēterburga   322 «Двойняшки» 09:44
Леонид Савинов
Sanktpēterburga   322 «Двойняшки» 09:44
Вероника Савинова
Sanktpēterburga   322 «Двойняшки» 09:44
Екатерина Сахно
Sanktpēterburga   332 «Резвые мальчишки и девчонки» 10:04
Александра Сведенцова
Sanktpēterburga   333 «любопытные» 10:06
Екатерина Сведенцова
Sanktpēterburga   333 «любопытные» 10:06
Яков Селиванов
Sanktpēterburga   399 «Снусмумрики» 12:18
Леон Сенорм
Sanktpēterburga   365 «Max&Leo» 11:10
Александр Сенюта
Maskava   321 «Капут драконис» 09:42
Вера Сенюта
Maskava   321 «Капут драконис» 09:42
Георгий Сироткин
Sanktpēterburga   3111 «Стремительные черепашки» 12:42
Иван Сироткин
Sanktpēterburga   3111 «Стремительные черепашки» 12:42
Георгий Скурихин
Sanktpēterburga   318 «Фермерские расхрюки» 09:36
Дмитрий Скурихин
Sanktpēterburga   318 «Фермерские расхрюки» 09:36
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   389 «Фигуристы» 11:58
Роман Смирнов
Sanktpēterburga   389 «Фигуристы» 11:58
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   352 «КрУгом голова» 10:44
Полина Смирнова
Sanktpēterburga   352 «КрУгом голова» 10:44
Эмилия Срывалина
Sanktpēterburga   346 «Туда и обратно» 10:32
Владислав Судаков
Sanktpēterburga   3106 «Дружки-пирожки» 12:32
Наталия Судакова
Sanktpēterburga   3106 «Дружки-пирожки» 12:32
Вера Томашева
Maskava   344 «Тут и там» 10:28
Слава Триумфов
Sanktpēterburga   3100 «Слава и К» 12:20
Даниил Туманов
Sanktpēterburga   3108 «Бравые ребята» 12:36
Наталья Туманова
Sanktpēterburga   3108 «Бравые ребята» 12:36
Александр Ушаков
Sanktpēterburga   345 «Три медведя» 10:30
Глеб Файгенблат
Sanktpēterburga   355 «Ингерманландцы» 10:50
Лёва Факторович
Sanktpēterburga   384 «Панды» 11:48
Софья Факторович
Sanktpēterburga   312 «Непобедимая косточка» 09:24
Николай Федоров
Sanktpēterburga   366 «Мечтатели» 11:12
Елизавета Фоминенко
Sanktpēterburga   3105 «Пилигримы» 12:30
Софья Фоминенко
  3105 «Пилигримы» 12:30
Юлия Фоминенко
  3105 «Пилигримы» 12:30
Егор Франтасьев
Sanktpēterburga   3103 «Дети+» 12:26
Алёна Франус
Sanktpēterburga   304 «Медведь» 09:08
Максим Франус
Sanktpēterburga   304 «Медведь» 09:08
Сергей Франус
Sanktpēterburga   304 «Медведь» 09:08
Александр Хлапов
Sanktpēterburga   394 «Хорошие» 12:08
Максим Хоружий
Maskava   365 «Max&Leo» 11:10
Григорий Цепенников
Sanktpēterburga   3107 «Три толстяка» 12:34
Леонид Цепенников
Sanktpēterburga   3107 «Три толстяка» 12:34
Тимофей Цепенников
Sanktpēterburga   3107 «Три толстяка» 12:34
Артем Цимко
Ļeņingradas apgabals   320 «Тандем» 09:40
Татьяна Чагадар
Sanktpēterburga   394 «Хорошие» 12:08
Сергей Чепрасов
Sanktpēterburga   349 «Пацаны» 10:38
Мария Чуприс
Sanktpēterburga   368 «Оптимисты & Маруся» 11:16
Артем Шилов
Sanktpēterburga   349 «Пацаны» 10:38
Максим Шустров
Sanktpēterburga   373 «Хоббиты» 11:26
Мария Щиплецова
Sanktpēterburga   300 «Маша и Медведь» 09:00
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   300 «Маша и Медведь» 09:00
Дэниз Эге
Sanktpēterburga   390 «Эге» 12:00
Александра Юрченко
Sanktpēterburga   373 «Хоббиты» 11:26
Тася Яворская
Sanktpēterburga   357 «Веселые гепарды У» 10:54
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
300 09:00 Маша и Медведь

300

Елена Химочка

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

302 09:04 Какое-нибудь другое название

302

Михаил Косовский

Sanktpēterburga

Ивонна Петрановская

Sanktpēterburga

Пламена Петрановская

Sanktpēterburga

303 09:06 Катина команда

303

Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Екатерина Мищенко

Sanktpēterburga

НовГУ , Школа №684 , Литерра
304 09:08 Медведь

304

Антон Косовский

Sanktpēterburga

Алёна Франус

Sanktpēterburga

Максим Франус

Sanktpēterburga

Сергей Франус

Sanktpēterburga

305 09:10 Суперсемейка

305

Елена Рзаева

Sanktpēterburga

Кирилл Рзаев

Sanktpēterburga

Полина Рзаева

Sanktpēterburga

306 09:12 Московские ходики

306

Антон Вихров

Maskava

Григорий Вихров

Maskava

Екатерина Вихрова

Maskava

308 09:16 Оптимисты

308

Prokhorova Yulia

Sanktpēterburga

Мария Атаманова

Sanktpēterburga

Иван Прохоров

Sanktpēterburga

Валерия Прохорова

Sanktpēterburga

Сертолово
309 09:18 Team Panda

309

Андрей Иванов

Sanktpēterburga

Пётр Ермишкин

Sanktpēterburga

МШМ
310 09:20 Котомания
Мария Урусова

Sanktpēterburga

Степан Кольцов

Sanktpēterburga

Дарья Кольцова

Sanktpēterburga

Школа №139
311 09:22 Красные лисы

311

Артур Климочкин

Sanktpēterburga

Софья Климочкина

Sanktpēterburga

312 09:24 Непобедимая косточка

312

Полина Вейгандт

Sanktpēterburga

Данила Одессер

Sanktpēterburga

Софья Факторович

Sanktpēterburga

313 09:26 Золотые

313

Дарья Барковская

Sanktpēterburga

Олег Поленков

Sanktpēterburga

314 09:28 Пин-код

314

Юлия Крас

Sanktpēterburga

Саша Крас

Sanktpēterburga

Галя Подгорная

Sanktpēterburga

316 09:32 Попрыгунчики

316

Виктория Колтакова

Sanktpēterburga

Полина Крахмалева

Sanktpēterburga

317 09:34 Мальчишки

317

Тимофей Волков

Sanktpēterburga

Даниил Волков

Sanktpēterburga

Дмитрий Волков

Sanktpēterburga

318 09:36 Фермерские расхрюки

318

Георгий Скурихин

Sanktpēterburga

Дмитрий Скурихин

Sanktpēterburga

319 09:38 No name
320 09:40 Тандем

320

Светлана Медведева

Ļeņingradas apgabals

Артем Цимко

Ļeņingradas apgabals

Сертолово
321 09:42 Капут драконис

321

Семен Новиков

Sanktpēterburga

Александр Сенюта

Maskava

Вера Сенюта

Maskava

322 09:44 Двойняшки

322

Анна Савинова

Sanktpēterburga

Евгений Савинов

Sanktpēterburga

Леонид Савинов

Sanktpēterburga

Вероника Савинова

Sanktpēterburga

324 09:48 Рысь на прогулке

324

Даниил Раскин

Sanktpēterburga

Елизавета Раскина

Sanktpēterburga

Мира Раскина

Sanktpēterburga

Татьяна Раскина

Sanktpēterburga

325 09:50 ПешеЁж

325

Наталья Утина

Sanktpēterburga

Сергей Крамбалев

Sanktpēterburga

326 09:52 Вакуоли

326

Алексей Васильев

Sanktpēterburga

Мария Васильева

Sanktpēterburga

Наталья Гаврилова

Sanktpēterburga

610
327 09:54 АММ

327

Максим Огурцов

Sanktpēterburga

Аля Огурцова

Sanktpēterburga

328 09:56 Стремиться

328

Ира Войтенкова

Sanktpēterburga

Евгений Королёв

Sanktpēterburga

Иван Королёв

Sanktpēterburga

Школа №683
329 09:58 СоняНастя

329

Вера Калинкина

Sanktpēterburga

Софья Калинкина

Sanktpēterburga

Петр Орлов

Sanktpēterburga

Анастасия Орлова

Sanktpēterburga

330 10:00 Лихие, заводные и крутые

330

Александр Григорьев

Sanktpēterburga

Андрей Егоркин

Sanktpēterburga

Ирина Егоркина

Sanktpēterburga

331 10:02 Веселые Шурикаты

331

Александра Крусанова

Sanktpēterburga

Лидия Попова

Sanktpēterburga

332 10:04 Резвые мальчишки и девчонки

332

Дмитрий Сахно

Sanktpēterburga

Анастасия Пустыльник

Sanktpēterburga

Максим Пустыльник

Sanktpēterburga

Екатерина Сахно

Sanktpēterburga

333 10:06 любопытные

333

Александра Сведенцова

Sanktpēterburga

Екатерина Сведенцова

Sanktpēterburga

334 10:08 ЧеПуха

334

Максим Пухов

Sanktpēterburga

Дмитрий Пухов

Sanktpēterburga

335 10:10 Вездеход

335

Нина Кузнецова

Sanktpēterburga

Александр Мишин

Sanktpēterburga

Ангелина Мишина

Sanktpēterburga

336 10:12 Ракета

336

Анастасия Голованова

Sanktpēterburga

Вера Голованова

Sanktpēterburga

337 10:14 Баклажан

337

Кирилл Ванюков

Sanktpēterburga

Гоша Бочков

Sanktpēterburga

Анна Бочкова

Sanktpēterburga

Ксюша Ванюкова

Sanktpēterburga

Приморский район
340 10:20 ВАЛ

340

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

Алексей Иванников

Sanktpēterburga

341 10:22 Прогульщики
Мария Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

Алёна Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

МШМ , СПбГУ
342 10:24 Нелепики

342

Тамара Рейгельман

Sanktpēterburga

343 10:26 Скоростные ястребы

343

Андрей Горохов

Sanktpēterburga

Светлана Горохова

Sanktpēterburga

344 10:28 Тут и там

344

Вера Томашева

Maskava

Москва
345 10:30 Три медведя

345

Юлия Соловьева

Sanktpēterburga

Юрий Борисов

Sanktpēterburga

Александр Ушаков

Sanktpēterburga

346 10:32 Туда и обратно

346

Maria Berezantseva

Sanktpēterburga

Георгий Макурин

Sanktpēterburga

Лиза Савельева

Sanktpēterburga

Эмилия Срывалина

Sanktpēterburga

348 10:36 ПиФ

348

Витя Бахурин

Sanktpēterburga

Света Питаль

Sanktpēterburga

349 10:38 Пацаны

349

Денис Григорьев

Sanktpēterburga

Сергей Подольский

Sanktpēterburga

Сергей Чепрасов

Sanktpēterburga

Артем Шилов

Sanktpēterburga

школа-интернат 6
350 10:40 Феникс

350

Герман Потарев

Sanktpēterburga

Даниил Потарев

Sanktpēterburga

Илья Потарев

Sanktpēterburga

351 10:42 Друзья - искатели

351

Ирина Буданова

Sanktpēterburga

Владислав Ендржеевский

Sanktpēterburga

Константин Орлов

Sanktpēterburga

Ольга Орлова

Sanktpēterburga

дача , район
352 10:44 КрУгом голова

352

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Полина Смирнова

Sanktpēterburga

353 10:46 241-6Б

353

школа №241
354 10:48 Дуэт+

354

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Илья Метелица

Sanktpēterburga

355 10:50 Ингерманландцы

355

Глеб Файгенблат

Sanktpēterburga

356 10:52 ПеШеХоДы

356

Виктория Парникель

Sanktpēterburga

Леонид Парникель

Sanktpēterburga

Максим Парникель

Sanktpēterburga

357 10:54 Веселые гепарды У

357

Яворская Элла

Sanktpēterburga

Ольга Пясецкая

Sanktpēterburga

Даня Пясецкий

Sanktpēterburga

Тася Яворская

Sanktpēterburga

358 10:56 Апельсин

358

Евгений Лякун

Sanktpēterburga

Иван Лякун

Sanktpēterburga

359 10:58 Человеки

359

Миша Афанасьев

Sanktpēterburga

Василиса Грохольская

Sanktpēterburga

Сергей Грохольский

Sanktpēterburga

360 11:00 Девчата

360

Ирина Шурка

Sanktpēterburga

Настя Васильева

Sanktpēterburga

Юлия Дурягина

Sanktpēterburga

Таис Кивелева

Sanktpēterburga

школа 441 , школа 318
361 11:02 Яркие мыши

361

Ярослав Епифанов

Sanktpēterburga

362 11:04 Дом Гнома-1

362

Егор Баранов

Sanktpēterburga

Константин Баранов

Sanktpēterburga

Александр Гриценко

Sanktpēterburga

Максим Гриценко

Sanktpēterburga

363 11:06 Дом Гнома-2

363

Артем Никифоров

Sanktpēterburga

364 11:08 Энергия

364

Егор Григорьев

Sanktpēterburga

Иван Москалев

Sanktpēterburga

Марина Москалева

Sanktpēterburga

365 11:10 Max&Leo

365

Инга Сенорм

Sanktpēterburga

Леон Сенорм

Sanktpēterburga

Максим Хоружий

Maskava

366 11:12 Мечтатели

366

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Николай Федоров

Sanktpēterburga

367 11:14 Eagle's

367

Masha Leybenzon

Maskava

Даня Иглин

Maskava

Олег Иглин

Maskava

Соня Иглина

Maskava

ABBYY , Москва , школа ОРТ
368 11:16 Оптимисты & Маруся

368

Александр Варегин

Sanktpēterburga

Алеся Кривобокова

Sanktpēterburga

Мария Чуприс

Sanktpēterburga

Лицей №64
369 11:18 Чебурец-мини

369

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

Мария Озерова

Sanktpēterburga

370 11:20 Север

370

Маша Екимова

Sanktpēterburga

Елена Кирвалидзе

Sanktpēterburga

Ксения Кирвалидзе

Sanktpēterburga

371 11:22 Максимчики

371

Алиса Максимчик

Sanktpēterburga

Валерий Максимчик

Sanktpēterburga

Матвей Максимчик

Sanktpēterburga

Светлана Максимчик

Sanktpēterburga

372 11:24 Люди из Хогвартса

372

Любовь Додонова

Sanktpēterburga

Мария Додонова

Sanktpēterburga

Ксения Рыжова

Sanktpēterburga

373 11:26 Хоббиты

373

Арина Малышева

Sanktpēterburga

Полина Наумова

Sanktpēterburga

Максим Шустров

Sanktpēterburga

Александра Юрченко

Sanktpēterburga

Павловск , ДДТ Павловский , 464
374 11:28 Бегунцы с прицепом

374

Василиса Бурцева

Maskava

Ольга Бурцева

Maskava

375 11:30 Драконы

375

Ирина Балашова

Sanktpēterburga

Егор Погуляев

Sanktpēterburga

376 11:32 ПыльСтолбом

376

Георгий Миролюбов

Sanktpēterburga

Катерина Миролюбова

Sanktpēterburga

Любовь Миролюбова

Sanktpēterburga

377 11:34 Супердетки

377

Дарья Васечкина

Sanktpēterburga

Ярослав Зазулин

Sanktpēterburga

Марина Иванова

Sanktpēterburga

378 11:36 шустрые ботинки

378

Оля Бредникова

Sanktpēterburga

Арсений Бредников

Sanktpēterburga

Яна Крупец

Sanktpēterburga

381 11:42 Добродушные и Непобедимые Гуси А

381

Дина Галкина

Sanktpēterburga

Михаил Галкин

Sanktpēterburga

382 11:44 Дырка от бублика

382

Кузьма Грибанов

Sanktpēterburga

Александра Киселева

Sanktpēterburga

384 11:48 Панды

384

Анна Авинская

Sanktpēterburga

Вячеслав Варламов

Sanktpēterburga

Полина Варламова

Sanktpēterburga

Лёва Факторович

Sanktpēterburga

385 11:50 Торопышки

385

Анна Радионова

Sanktpēterburga

386 11:52 Кембелтоны

386

Ольга Давыдова

Sanktpēterburga

Валерий Давыдов

Sanktpēterburga

Дарья Давыдова

Sanktpēterburga

389 11:58 Фигуристы

389

Алексей Смирнов

Sanktpēterburga

Роман Смирнов

Sanktpēterburga

390 12:00 Эге

390

Nataly Ege

Sanktpēterburga

Надежда Васильева

Sanktpēterburga

Дэниз Эге

Sanktpēterburga

391 12:02 Пантерки

391

Ольга Азаренкова

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

Ольга Арсентьева

Sanktpēterburga

Алина Бельтюкова

Sanktpēterburga

392 12:04 Любознательные

392

Анастасия Белякова

Maskava

Семён Колосов

Maskava

Марина Колосова

Maskava

394 12:08 Хорошие

394

Александр Хлапов

Sanktpēterburga

Татьяна Чагадар

Sanktpēterburga

395 12:10 Магистр

395

Леонид Гирш

Sanktpēterburga

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

396 12:12 Пулковский меридиан

396

Ольга Бахорина

Sanktpēterburga

Анастасия Базарова

Sanktpēterburga

Елена Бахорина

Sanktpēterburga

Максим Гулев

Sanktpēterburga

397 12:14 Светлая13
Татсия Еремеева

Sanktpēterburga

398 12:16 Хрюшки

398

Алиса Арсентьева

Sanktpēterburga

Игорь Вериго

Sanktpēterburga

Евгения Митрофанова

Sanktpēterburga

399 12:18 Снусмумрики

399

Лев Селиванов

Sanktpēterburga

Даниил Корякин

Sanktpēterburga

Ирина Корякина

Sanktpēterburga

Яков Селиванов

Sanktpēterburga

3100 12:20 Слава и К

3100

Слава Триумфов

Sanktpēterburga

3101 12:22 Василий Селезень

3101

Юлия Плахута

Sanktpēterburga

Дарья Березовская

Sanktpēterburga

Максим Гурьев

Sanktpēterburga

Денис Плахута

Sanktpēterburga

3102 12:24 Манул и Ко

3102

Екатерина Воскресенская

Sanktpēterburga

Дима Воскресенский

Sanktpēterburga

3103 12:26 Дети+

3103

Антон Востриков

Sanktpēterburga

Вероника Вострикова

Sanktpēterburga

Леонид Замураев

Sanktpēterburga

Егор Франтасьев

Sanktpēterburga

3104 12:28 Вика

3104

Светлана Бердник

Sanktpēterburga

Виктория Миршавка

Sanktpēterburga

3105 12:30 Пилигримы

3105

Елизавета Фоминенко

Sanktpēterburga

Софья Фоминенко

Юлия Фоминенко

3106 12:32 Дружки-пирожки

3106

Владислав Судаков

Sanktpēterburga

Наталия Судакова

Sanktpēterburga

3107 12:34 Три толстяка

3107

Григорий Цепенников

Sanktpēterburga

Леонид Цепенников

Sanktpēterburga

Тимофей Цепенников

Sanktpēterburga

3108 12:36 Бравые ребята

3108

Игорь Лимонов

Sanktpēterburga

Анастасия Никитина

Sanktpēterburga

Даниил Туманов

Sanktpēterburga

Наталья Туманова

Sanktpēterburga

Пушкин , Царское село
3109 12:38 Голубая кошечка

3109

Аглая Ноговицына

Sanktpēterburga

3110 12:40 Истребитель

3110

Сергей Амосов

Sanktpēterburga

Андрей Краевский

Sanktpēterburga

Анастасия Наумова

Sanktpēterburga

3111 12:42 Стремительные черепашки

3111

Василий Ковалев

Sanktpēterburga

Георгий Сироткин

Sanktpēterburga

Иван Сироткин

Sanktpēterburga

3112 12:44 241-6Б/2

3112

3113 12:46 ДНК

3113