Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   454 «Пятый этаж» 10:48
Polina Razorilova
Sanktpēterburga   4103 «Мозгошмыги» 12:26
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   434 «Рингерс» 10:08
Георгий Авраменко
Sanktpēterburga   460 «A4» 11:00
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   460 «A4» 11:00
Лизавета Агуреева
Sanktpēterburga   471 «Антошка» 11:22
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   400 «С путей сшественники» 09:00
Нина Белявская
Maskava   412 «Улетающие шарики» 09:24
Екатерина Белякова
Sanktpēterburga   498 «Время роста» 12:16
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   430 «Оркестр» 10:00
Екатерина Березецкая
Sanktpēterburga   4106 «Борзые щенки» 12:32
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   413 «Галоши» 09:26
Оксана Бобошко
Sanktpēterburga   472 «Лиза» 11:24
Лена Борковская
Ļeņingradas apgabals   452 «Бравые» 10:44
Оля Бредникова
Sanktpēterburga   497 «Шустрые ботинки» 12:14
Наталия Бурмистрова
Sanktpēterburga   416 «Double» 09:32
Елена Васильева
Sanktpēterburga   433 «Белый кролик» 10:06
Мария Васильева
Sanktpēterburga   465 «Рваный кед» 11:10
Анна Вахновская
Sanktpēterburga   491 «Улиточка Гарри» 12:02
Дина Галкина
Sanktpēterburga   430 «Оркестр» 10:00
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   444 «Молния» 10:28
Александр Голованов
Sanktpēterburga   426 «Ракета» 09:52
Ольга Голосова
Sanktpēterburga   4102 «Мыши в городе!!!» 12:24
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   477 «Sunnyfamily» 11:34
Оксана Гриненко
Sanktpēterburga   4105 «ГриЛюВето» 12:30
Елена Демидова
Ļeņingradas apgabals   455 «Коты вперед!» 10:50
Алла Дерман
Sanktpēterburga   436 «Городские бобры» 10:12
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   431 «зайчатки разума» 10:02
Лариса Иваненко
Sanktpēterburga   489 «Грек и Гречка» 11:58
Екатерина Кириенко
Sanktpēterburga   458 «КириЕшки» 10:56
Иван Кирсанов
Sanktpēterburga   468 «Финдус» 11:16
Мария Кузнецова
Sanktpēterburga   4107 «МаДаГасКа» 12:34
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   432 «Фи» 10:04
Наталья Лазаренкова
Sanktpēterburga   466 «Славяночка» 11:12
Мария Лебедева
Sanktpēterburga   4100 «Стрелка» 12:20
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   443 «Пираты» 10:26
Мария Лисицкая
Sanktpēterburga   428 «Синие Лисы» 09:56
Георгий Лыгин
Sanktpēterburga   495 «инь и янь» 12:10
Антонъ Наумовъ
Sanktpēterburga   499 «Какие-то люди» 12:18
Ирина Орлова
Sanktpēterburga   478 «Баклуши» 11:36
Алексей Периков
Sanktpēterburga   469 «орлы» 11:18
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   459 «Маруся и B&A» 10:58
Александр Прилуцкий
Sanktpēterburga   440 «Драный хвост и компания» 10:20
Татьяна Пузырева
Sanktpēterburga   402 «Заключительный забег» 09:04
Эля Рыженкова
Sanktpēterburga   405 «Миньоны и миньониха» 09:10
Виктория Святловская
Maskava   437 «Райфлезия» 10:14
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   411 «Львёнка-Алёнка» 09:22
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   411 «Львёнка-Алёнка» 09:22
Егор Серов
Maskava   401 «Быстрые черепахи» 09:02
Роман Смирнов
Sanktpēterburga   4111 «Фиолетики» 12:42
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   4110 «Тролики» 12:40
Саша Соловьёва
Sanktpēterburga   435 «Fairvind» 10:10
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   429 «Автовские жабы» 09:58
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   450 «ТИХО-ходы» 10:40
Наталия Тихонова
Maskava   404 «Улитоны» 09:08
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   411 «Львёнка-Алёнка» 09:22
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   420 «Неугомонные проходимцы» 09:40
Алена Щурская
Sanktpēterburga   417 «Радуга» 09:34
Olga Antikyan
Sanktpēterburga   447 «Solo adelante» 10:34
Anna Devyatova
Sanktpēterburga   456 «Носы» 10:52
Андрей Авременко
Sanktpēterburga   460 «A4» 11:00
Ольга Бабанина
Sanktpēterburga   439 «мумрики» 10:18
Светлана Барышева
Sanktpēterburga   4101 «БарСики» 12:22
Ольга Бондаренко
Maskava   421 «НУиНУ» 09:42
Марина В
Maskava   418 «Пузырики+» 09:36
Олеся Вереина
Sanktpēterburga   4113 «Улыбашки» 12:46
Андрей Вихров
Maskava   403 «Северные ходики» 09:06
Жанна Григорьева
Sanktpēterburga   448 «Омнибус» 10:36
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   485 «Молния тут» 11:50
Екатерина Заворова
Sanktpēterburga   449 «Дружба» 10:38
Наталья Калашникова
Sanktpēterburga   483 «Правый берег» 11:46
Дарья Кириенко
Sanktpēterburga   458 «КириЕшки» 10:56
Татьяна Кладова
Sanktpēterburga   492 «Илья и Рита» 12:04
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   441 «Шустрая шиншилла» 10:22
Алексей Кузьмин
Sanktpēterburga   484 «Советский разведчик» 11:48
Александр Кулишенко
Sanktpēterburga   474 «Тут и там» 11:28
Наталия Курилович
Sanktpēterburga   490 «Капитошки» 12:00
Надежда Ларионова
Sanktpēterburga   451 «Торнео» 10:42
Юрий Ледяев
Sanktpēterburga   446 «Ежики» 10:32
Екатерина Лудзская
Sanktpēterburga   427 «Лошадь под ковром» 09:54
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   400 «С путей сшественники» 09:00
Лина Миллер
Sanktpēterburga   494 «Непредсказуемая четверка» 12:08
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   470 «Бешеные черепахи» 11:20
Евгения Небольсина
Maskava   409 «Жили-были» 09:18
Руслан Никитин
Sanktpēterburga   448 «Омнибус» 10:36
Марина Огурцова
Sanktpēterburga   486 «АММ» 11:52
Елена Петрова
Sanktpēterburga   453 «Селедка на свободе» 10:46
Дмитрий Петухов
Sanktpēterburga   408 «ВелоЁжики» 09:16
Наталья Полюшкова
Sanktpēterburga   423 «СБГ» 09:46
Антонина Рябова
Пушкин   4112 «Крошка Ру» 12:44
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   424 «Ага» 09:48
Янина Сбойнова
Sanktpēterburga   496 «Вода» 12:12
Надежда Сизова
Sanktpēterburga   476 «Н2О» 11:32
Григорий Солнышкин
Sanktpēterburga   477 «Sunnyfamily» 11:34
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   477 «Sunnyfamily» 11:34
Ольга Суворова
Sanktpēterburga   4111 «Фиолетики» 12:42
Анна Тихонова
Maskava   422 «Любопыты» 09:44
Карина Тух
Sanktpēterburga   494 «Непредсказуемая четверка» 12:08
Яна Фаловская
Sanktpēterburga   463 «Астра» 11:06
Аркадий Флитман
Maskava   415 «Гуляем сами по себе» 09:30
Наталья Харинская
Sanktpēterburga   413 «Галоши» 09:26
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   406 «Баба Яга против» 09:12
Антонина Цепенникова
Sanktpēterburga   419 «калинка» 09:38
Веслава Шамрей
Sanktpēterburga   464 «Иващенки» 11:08
Надежда Шелухина
Sanktpēterburga   408 «ВелоЁжики» 09:16
Алексей Явич
Sanktpēterburga   442 «Скороходы-Скородумы» 10:24
Вероника Авраменко
Sanktpēterburga   460 «A4» 11:00
Даниил Агапов
Sanktpēterburga   493 «Фантазеры» 12:06
Анастасия Агапова
Sanktpēterburga   493 «Фантазеры» 12:06
Люсьена Агапова
Sanktpēterburga   493 «Фантазеры» 12:06
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   424 «Ага» 09:48
Тимофей Агафонов
Sanktpēterburga   424 «Ага» 09:48
Таисия Агафонова
Sanktpēterburga   424 «Ага» 09:48
Антонина Агуреева
Sanktpēterburga   471 «Антошка» 11:22
Софья Алмоян
Sanktpēterburga   449 «Дружба» 10:38
Арина Анистратенко
Sanktpēterburga   457 «Кварки» 10:54
Ася Анистратенко
Sanktpēterburga   457 «Кварки» 10:54
Виктория Антохина
Sanktpēterburga   448 «Омнибус» 10:36
Анна Антрушина
Sanktpēterburga   423 «СБГ» 09:46
Настенька Барышева
Sanktpēterburga   4101 «БарСики» 12:22
Ирина Баскова
Sanktpēterburga   468 «Финдус» 11:16
Олеся Белова
Sanktpēterburga   479 «День рождения любимой» 11:38
Галина Белявская
Maskava   412 «Улетающие шарики» 09:24
Александр Беляков
Sanktpēterburga   498 «Время роста» 12:16
Константин Беляков
Sanktpēterburga   498 «Время роста» 12:16
Мирослав Беляков
Sanktpēterburga   498 «Время роста» 12:16
Иван Бендерский
Sanktpēterburga   430 «Оркестр» 10:00
Людмила Беньяминова
Sanktpēterburga   489 «Грек и Гречка» 11:58
Маша Березанцева
Sanktpēterburga   480 «туда-и-обратно» 11:40
Варвару Березецкая
Sanktpēterburga   4106 «Борзые щенки» 12:32
Василиса Березецкая
Sanktpēterburga   4106 «Борзые щенки» 12:32
Дмитрий Березецкий
Sanktpēterburga   4106 «Борзые щенки» 12:32
Валентина Близнюк
Sanktpēterburga   466 «Славяночка» 11:12
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   432 «Фи» 10:04
Софья Богденко
Sanktpēterburga   441 «Шустрая шиншилла» 10:22
Анна Бондаренко
Maskava   421 «НУиНУ» 09:42
Татьяна Бондаренко
Maskava   421 «НУиНУ» 09:42
Алексей Борковский
Ļeņingradas apgabals   452 «Бравые» 10:44
Лука Борковский
Ļeņingradas apgabals   452 «Бравые» 10:44
Сеня Бредников
Sanktpēterburga   497 «Шустрые ботинки» 12:14
Лиза Бронникова
Maskava   415 «Гуляем сами по себе» 09:30
Владислав Брук
Sanktpēterburga   413 «Галоши» 09:26
Михаил Брюшков
Ļeņingradas apgabals   452 «Бравые» 10:44
Анна Бурмистрова
Sanktpēterburga   416 «Double» 09:32
Ана Быстрицкая
Sanktpēterburga   459 «Маруся и B&A» 10:58
Федор Ванин
Sanktpēterburga   434 «Рингерс» 10:08
Елена Ванина
Sanktpēterburga   434 «Рингерс» 10:08
Максим Васильев
Sanktpēterburga   473 «"Зоркие"» 11:26
Мария Васильева
Sanktpēterburga   489 «Грек и Гречка» 11:58
Юлия Васильева
Sanktpēterburga   433 «Белый кролик» 10:06
Анатолий Вереин
Sanktpēterburga   4113 «Улыбашки» 12:46
Владислав Вереин
Sanktpēterburga   4113 «Улыбашки» 12:46
Анастасия Вереина
Sanktpēterburga   4113 «Улыбашки» 12:46
Алина Вершинина
Sanktpēterburga   473 «"Зоркие"» 11:26
Оксана Вершинина
Sanktpēterburga   473 «"Зоркие"» 11:26
Антон Вихров
Maskava   403 «Северные ходики» 09:06
Дарья Волкова
Sanktpēterburga   4107 «МаДаГасКа» 12:34
Марат Галимов
Sanktpēterburga   444 «Молния» 10:28
Елена Герц
Sanktpēterburga   425 «Питер ФМ» 09:50
Матвей Герц
Sanktpēterburga   425 «Питер ФМ» 09:50
Лена Гиршова
Sanktpēterburga   440 «Драный хвост и компания» 10:20
Егор Говоренков
Sanktpēterburga   444 «Молния» 10:28
Анастасия Голованова
Sanktpēterburga   426 «Ракета» 09:52
Вера Голованова
Sanktpēterburga   426 «Ракета» 09:52
Алексей Голубенко
Sanktpēterburga   469 «орлы» 11:18
Анна Голубенко
Sanktpēterburga   469 «орлы» 11:18
Артём Горбаченко
Sanktpēterburga   451 «Торнео» 10:42
Алексей Грачев
Sanktpēterburga   499 «Какие-то люди» 12:18
Даниил Гриненко
Sanktpēterburga   4105 «ГриЛюВето» 12:30
Руслан Гриненко
Sanktpēterburga   4105 «ГриЛюВето» 12:30
Петр Гуля
Sanktpēterburga   413 «Галоши» 09:26
Артем Данилов
Sanktpēterburga   484 «Советский разведчик» 11:48
Евгений Дементьев
Sanktpēterburga   4103 «Мозгошмыги» 12:26
Александра Дмитриева
Sanktpēterburga   449 «Дружба» 10:38
Ольга Дроздова
Sanktpēterburga   429 «Автовские жабы» 09:58
Саша Дудникова
Sanktpēterburga   4102 «Мыши в городе!!!» 12:24
Артем Емельянов
Sanktpēterburga   456 «Носы» 10:52
Ксения Журавская
Sanktpēterburga   476 «Н2О» 11:32
Михаил Задорский
Sanktpēterburga   443 «Пираты» 10:26
Федор Зайцев
Sanktpēterburga   4103 «Мозгошмыги» 12:26
Алёна Звонарева
Sanktpēterburga   434 «Рингерс» 10:08
Борис Зелигер
Sanktpēterburga   436 «Городские бобры» 10:12
Оля Зеликман
Maskava   437 «Райфлезия» 10:14
Юлия Зеликман
Maskava   437 «Райфлезия» 10:14
Татьяна Зиноевич
Sanktpēterburga   449 «Дружба» 10:38
Георгий Иваненко
Sanktpēterburga   489 «Грек и Гречка» 11:58
Михаил Иванов
Sanktpēterburga   439 «мумрики» 10:18
Анна Иванова
Sanktpēterburga   406 «Баба Яга против» 09:12
Арина Иванова
Sanktpēterburga   439 «мумрики» 10:18
Алина Иващенко
Sanktpēterburga   464 «Иващенки» 11:08
Евгений Иващенко
Sanktpēterburga   464 «Иващенки» 11:08
Станислава Иващенко
Sanktpēterburga   464 «Иващенки» 11:08
Елена Игнатьева
Sanktpēterburga   479 «День рождения любимой» 11:38
Михаил Иньков
Sanktpēterburga   484 «Советский разведчик» 11:48
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   444 «Молния» 10:28
Дмитрий Калашников
Sanktpēterburga   483 «Правый берег» 11:46
Маша Калашникова
Sanktpēterburga   483 «Правый берег» 11:46
Ульяна Калашникова
Sanktpēterburga   483 «Правый берег» 11:46
Мария Каменева
Sanktpēterburga   435 «Fairvind» 10:10
Дмитрий Кирсанов
Sanktpēterburga   468 «Финдус» 11:16
Алексей Коваленко
Sanktpēterburga   445 «AERO» 10:30
Антон Коваленко
Sanktpēterburga   445 «AERO» 10:30
Катя Конарева
Sanktpēterburga   427 «Лошадь под ковром» 09:54
Татьяна Коржеманова
Sanktpēterburga   454 «Пятый этаж» 10:48
Семён Коротеев
Sanktpēterburga   494 «Непредсказуемая четверка» 12:08
Иван Красников
Sanktpēterburga   485 «Молния тут» 11:50
Родион Кривошеев
Sanktpēterburga   457 «Кварки» 10:54
Яна Крупец
Sanktpēterburga   497 «Шустрые ботинки» 12:14
Елена Кудлинг
Sanktpēterburga   425 «Питер ФМ» 09:50
Фёдор Кудлинг
Sanktpēterburga   425 «Питер ФМ» 09:50
Кирилл Кузьмин
Sanktpēterburga   484 «Советский разведчик» 11:48
Дарья Кулишенко
Sanktpēterburga   474 «Тут и там» 11:28
Иван Кулишенко
Sanktpēterburga   474 «Тут и там» 11:28
Софья Кулишенко
Sanktpēterburga   474 «Тут и там» 11:28
Вероника Курилович
Sanktpēterburga   490 «Капитошки» 12:00
Максим Курилович
Sanktpēterburga   490 «Капитошки» 12:00
Сергей Курилович
Sanktpēterburga   490 «Капитошки» 12:00
Тимофей Лапшин
Sanktpēterburga   456 «Носы» 10:52
Александр Лебедев
Sanktpēterburga   4100 «Стрелка» 12:20
Максим Лебедев
Sanktpēterburga   4100 «Стрелка» 12:20
Екатерина Лебедева
Sanktpēterburga   4100 «Стрелка» 12:20
Виктория Лебедевич
Maskava   418 «Пузырики+» 09:36
Виолетта Лебедевич
Maskava   418 «Пузырики+» 09:36
Анна Легоньких
Sanktpēterburga   431 «зайчатки разума» 10:02
Вероника Легченкова
Sanktpēterburga   496 «Вода» 12:12
Александра Ледяева
Sanktpēterburga   446 «Ежики» 10:32
Мария Ледяева
Sanktpēterburga   446 «Ежики» 10:32
Таисия Лежнина
Sanktpēterburga   443 «Пираты» 10:26
Катюша Лесенная
Sanktpēterburga   4101 «БарСики» 12:22
София Леус
Sanktpēterburga   442 «Скороходы-Скородумы» 10:24
Эмилия Лехман
Sanktpēterburga   431 «зайчатки разума» 10:02
Степан Лисицкий
Sanktpēterburga   428 «Синие Лисы» 09:56
Илья Лодышкин
Ļeņingradas apgabals   455 «Коты вперед!» 10:50
Екатерина Лотарева
Sanktpēterburga   4107 «МаДаГасКа» 12:34
Тая Лудзская
Sanktpēterburga   427 «Лошадь под ковром» 09:54
Матвей Лудзский
Sanktpēterburga   427 «Лошадь под ковром» 09:54
Алина Лукьянович
Sanktpēterburga   450 «ТИХО-ходы» 10:40
Александр Лыгин
Sanktpēterburga   495 «инь и янь» 12:10
Елизавета Лыгина
Sanktpēterburga   495 «инь и янь» 12:10
Артемий Львов
Sanktpēterburga   470 «Бешеные черепахи» 11:20
Иван Мазур
Sanktpēterburga   495 «инь и янь» 12:10
Гоша Макурин
Sanktpēterburga   480 «туда-и-обратно» 11:40
Алина Малышева
Maskava   409 «Жили-были» 09:18
Арина Малышева
Sanktpēterburga   466 «Славяночка» 11:12
Евгения Малышева
Maskava   409 «Жили-были» 09:18
Алена Марьясова
Sanktpēterburga   441 «Шустрая шиншилла» 10:22
Виктория Матюшина
Sanktpēterburga   458 «КириЕшки» 10:56
татьяна Матюшина
Sanktpēterburga   458 «КириЕшки» 10:56
Мария Мелехова
Sanktpēterburga   467 «Павловчане» 11:14
Люба Мельникова
Sanktpēterburga   476 «Н2О» 11:32
Соня Мельникова
Sanktpēterburga   476 «Н2О» 11:32
Анастасия Меркулова
Sanktpēterburga   441 «Шустрая шиншилла» 10:22
Галина Морозова
Sanktpēterburga   4107 «МаДаГасКа» 12:34
Инна Морозовская
Maskava   415 «Гуляем сами по себе» 09:30
Елизавета Назарова
Sanktpēterburga   472 «Лиза» 11:24
Демьян Наумов
Sanktpēterburga   499 «Какие-то люди» 12:18
Полина Наумова
Sanktpēterburga   467 «Павловчане» 11:14
Алексей Небольсин
Maskava   409 «Жили-были» 09:18
Леля Некруткина
Sanktpēterburga   440 «Драный хвост и компания» 10:20
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   453 «Селедка на свободе» 10:46
Максим Огурцов
Sanktpēterburga   486 «АММ» 11:52
Алиса Огурцова
Sanktpēterburga   486 «АММ» 11:52
Матвей Оксентюк
Пушкин   4112 «Крошка Ру» 12:44
Олег Оксентюк
Пушкин   4112 «Крошка Ру» 12:44
Таисия Оксентюк
Пушкин   4112 «Крошка Ру» 12:44
Тимофей Орлов
Sanktpēterburga   478 «Баклуши» 11:36
Демьян Панькин
Sanktpēterburga   478 «Баклуши» 11:36
Ирина Перфилова
Sanktpēterburga   469 «орлы» 11:18
Игорь Петров
Sanktpēterburga   417 «Радуга» 09:34
Фёдор Петров
Sanktpēterburga   453 «Селедка на свободе» 10:46
Константин Петухов
Sanktpēterburga   408 «ВелоЁжики» 09:16
Ксения Петухова
Sanktpēterburga   408 «ВелоЁжики» 09:16
Снежанна Пилипчук
Sanktpēterburga   4102 «Мыши в городе!!!» 12:24
Полиночка Платовских
Sanktpēterburga   4101 «БарСики» 12:22
Виктория Пожарская
Sanktpēterburga   473 «"Зоркие"» 11:26
Варя Прилуцкая
Sanktpēterburga   440 «Драный хвост и компания» 10:20
Глеб Пузырев
Sanktpēterburga   402 «Заключительный забег» 09:04
Виктория Пузырева
Sanktpēterburga   402 «Заключительный забег» 09:04
Екатерина Пузырева
Sanktpēterburga   402 «Заключительный забег» 09:04
Влад Пуховский
Sanktpēterburga   465 «Рваный кед» 11:10
Сергей Пуховский
Sanktpēterburga   465 «Рваный кед» 11:10
Анна Радионова
Maskava   421 «НУиНУ» 09:42
Ирина Разорилова
Sanktpēterburga   4103 «Мозгошмыги» 12:26
Валерия Растегаева
Sanktpēterburga   466 «Славяночка» 11:12
Борис Рудля
Sanktpēterburga   475 «Грушки» 11:30
Вениамин Рудля
Sanktpēterburga   475 «Грушки» 11:30
Владислав Рудля
Sanktpēterburga   475 «Грушки» 11:30
Егор Рыженков
Sanktpēterburga   405 «Миньоны и миньониха» 09:10
Фёдор Рыженков
Sanktpēterburga   405 «Миньоны и миньониха» 09:10
Лиза Савельева
Sanktpēterburga   480 «туда-и-обратно» 11:40
Ирина Саликова
Sanktpēterburga   442 «Скороходы-Скородумы» 10:24
Анна Салтанова
Sanktpēterburga   432 «Фи» 10:04
Эмилия Сафарова
Sanktpēterburga   450 «ТИХО-ходы» 10:40
Игнат Сбойнов
Sanktpēterburga   496 «Вода» 12:12
Кондрат Сбойнов
Sanktpēterburga   496 «Вода» 12:12
Оля Святловская
Maskava   437 «Райфлезия» 10:14
Даниил Семенов
Sanktpēterburga   457 «Кварки» 10:54
Анастасия Серова
Maskava   401 «Быстрые черепахи» 09:02
Маргарита Серова
Maskava   401 «Быстрые черепахи» 09:02
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   4111 «Фиолетики» 12:42
Ваня Смирнов
Sanktpēterburga   480 «туда-и-обратно» 11:40
Егор Смирнов
Ļeņingradas apgabals   455 «Коты вперед!» 10:50
Миша Смирнов
Sanktpēterburga   4110 «Тролики» 12:40
Аня Смирнова
Sanktpēterburga   4110 «Тролики» 12:40
Василий Соколов
Ļeņingradas apgabals   455 «Коты вперед!» 10:50
Рита Соколова
Sanktpēterburga   492 «Илья и Рита» 12:04
Максим Солнышкин
Sanktpēterburga   477 «Sunnyfamily» 11:34
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   443 «Пираты» 10:26
Ирина Терехова
Sanktpēterburga   4111 «Фиолетики» 12:42
Наталия Тимошенко
Sanktpēterburga   429 «Автовские жабы» 09:58
Павел Тихонов
Maskava   422 «Любопыты» 09:44
Саша Тихонова
Maskava   404 «Улитоны» 09:08
Александра Третьяк
Sanktpēterburga   479 «День рождения любимой» 11:38
Наталья Третьяк
Sanktpēterburga   479 «День рождения любимой» 11:38
Денис Туленинов
Sanktpēterburga   491 «Улиточка Гарри» 12:02
Михаил Туленинов
Sanktpēterburga   491 «Улиточка Гарри» 12:02
Александра Тух
Sanktpēterburga   494 «Непредсказуемая четверка» 12:08
Высилиса Фаловская
Sanktpēterburga   463 «Астра» 11:06
Маргарита Фаловская
Sanktpēterburga   463 «Астра» 11:06
Михаил Фаловский
Sanktpēterburga   463 «Астра» 11:06
Артемий Федоров
Sanktpēterburga   470 «Бешеные черепахи» 11:20
Тимофей Федоров
Sanktpēterburga   470 «Бешеные черепахи» 11:20
Анна Федорова
Sanktpēterburga   459 «Маруся и B&A» 10:58
Максим Филиппов
Sanktpēterburga   462 «Четыре поросенка» 11:04
Илья Франкель
Sanktpēterburga   492 «Илья и Рита» 12:04
Наталия Франкель
Sanktpēterburga   492 «Илья и Рита» 12:04
Игорь Хайрутдинов
Maskava   418 «Пузырики+» 09:36
АРтем Халфин
Sanktpēterburga   447 «Solo adelante» 10:34
Элина Халфина
Sanktpēterburga   447 «Solo adelante» 10:34
Григорий Цепенников
Sanktpēterburga   419 «калинка» 09:38
Лёня Цепенников
Sanktpēterburga   419 «калинка» 09:38
Тимофей Цепенников
Sanktpēterburga   419 «калинка» 09:38
Даниил Чёботов
Sanktpēterburga   435 «Fairvind» 10:10
Фёдор Чёботов
Sanktpēterburga   435 «Fairvind» 10:10
Екатерина Чегринцова
Sanktpēterburga   467 «Павловчане» 11:14
Борис Черномордик
Sanktpēterburga   4110 «Тролики» 12:40
София Черняева
Sanktpēterburga   454 «Пятый этаж» 10:48
мария Читайкина
Sanktpēterburga   493 «Фантазеры» 12:06
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   420 «Неугомонные проходимцы» 09:40
Варвара Шаблакова
Sanktpēterburga   442 «Скороходы-Скородумы» 10:24
София Шакирова
Sanktpēterburga   431 «зайчатки разума» 10:02
Татьяна Шидловская
Sanktpēterburga   478 «Баклуши» 11:36
Александра Юрченко
Sanktpēterburga   467 «Павловчане» 11:14
Алена Языкова
Sanktpēterburga   475 «Грушки» 11:30
Георгий Яковлев
Sanktpēterburga   462 «Четыре поросенка» 11:04
Михаил Яковлев
Sanktpēterburga   462 «Четыре поросенка» 11:04
Майя Яковлева
Sanktpēterburga   462 «Четыре поросенка» 11:04
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 09:00 С путей сшественники

400

401 09:02 Быстрые черепахи

401

Анастасия Серова

Maskava

Маргарита Серова

Maskava

402 09:04 Заключительный забег

402

Глеб Пузырев

Sanktpēterburga

Виктория Пузырева

Sanktpēterburga

Екатерина Пузырева

Sanktpēterburga

403 09:06 Северные ходики

403

Антон Вихров

Maskava

404 09:08 Улитоны

404

Саша Тихонова

Maskava

405 09:10 Миньоны и миньониха

405

Эля Рыженкова

Sanktpēterburga

Егор Рыженков

Sanktpēterburga

Фёдор Рыженков

Sanktpēterburga

406 09:12 Баба Яга против

406

Настя Цветкова

Sanktpēterburga

Анна Иванова

Sanktpēterburga

408 09:16 ВелоЁжики

408

Константин Петухов

Sanktpēterburga

Ксения Петухова

Sanktpēterburga

409 09:18 Жили-были

409

Алина Малышева

Maskava

Евгения Малышева

Maskava

Алексей Небольсин

Maskava

411 09:22 Львёнка-Алёнка

411

412 09:24 Улетающие шарики

412

Галина Белявская

Maskava

413 09:26 Галоши

413

Владислав Брук

Sanktpēterburga

Петр Гуля

Sanktpēterburga

415 09:30 Гуляем сами по себе

415

Лиза Бронникова

Maskava

Инна Морозовская

Maskava

416 09:32 Double

416

Анна Бурмистрова

Sanktpēterburga

417 09:34 Радуга

417

Алена Щурская

Sanktpēterburga

Игорь Петров

Sanktpēterburga

418 09:36 Пузырики+

418

Марина В

Maskava

Виктория Лебедевич

Maskava

Виолетта Лебедевич

Maskava

Игорь Хайрутдинов

Maskava

419 09:38 калинка

419

Григорий Цепенников

Sanktpēterburga

Лёня Цепенников

Sanktpēterburga

Тимофей Цепенников

Sanktpēterburga

420 09:40 Неугомонные проходимцы

420

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

421 09:42 НУиНУ

421

Анна Бондаренко

Maskava

Татьяна Бондаренко

Maskava

Анна Радионова

Maskava

422 09:44 Любопыты

422

Павел Тихонов

Maskava

423 09:46 СБГ

423

Анна Антрушина

Sanktpēterburga

424 09:48 Ага

424

Николай Агафонов

Sanktpēterburga

Тимофей Агафонов

Sanktpēterburga

Таисия Агафонова

Sanktpēterburga

425 09:50 Питер ФМ

425

Елена Герц

Sanktpēterburga

Матвей Герц

Sanktpēterburga

Елена Кудлинг

Sanktpēterburga

Фёдор Кудлинг

Sanktpēterburga

426 09:52 Ракета

426

Анастасия Голованова

Sanktpēterburga

Вера Голованова

Sanktpēterburga

427 09:54 Лошадь под ковром

427

Катя Конарева

Sanktpēterburga

Тая Лудзская

Sanktpēterburga

Матвей Лудзский

Sanktpēterburga

428 09:56 Синие Лисы

428

Мария Лисицкая

Sanktpēterburga

Степан Лисицкий

Sanktpēterburga

429 09:58 Автовские жабы

429

Ольга Дроздова

Sanktpēterburga

Наталия Тимошенко

Sanktpēterburga

430 10:00 Оркестр

430

Дина Галкина

Sanktpēterburga

Иван Бендерский

Sanktpēterburga

431 10:02 зайчатки разума

431

Анна Легоньких

Sanktpēterburga

Эмилия Лехман

Sanktpēterburga

София Шакирова

Sanktpēterburga

432 10:04 Фи

432

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Анна Салтанова

Sanktpēterburga

433 10:06 Белый кролик

433

Юлия Васильева

Sanktpēterburga

434 10:08 Рингерс

434

Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Федор Ванин

Sanktpēterburga

Елена Ванина

Sanktpēterburga

Алёна Звонарева

Sanktpēterburga

435 10:10 Fairvind

435

Саша Соловьёва

Sanktpēterburga

Мария Каменева

Sanktpēterburga

Даниил Чёботов

Sanktpēterburga

Фёдор Чёботов

Sanktpēterburga

436 10:12 Городские бобры
Алла Дерман

Sanktpēterburga

Борис Зелигер

Sanktpēterburga

437 10:14 Райфлезия

437

Оля Зеликман

Maskava

Юлия Зеликман

Maskava

Оля Святловская

Maskava

439 10:18 мумрики

439

Ольга Бабанина

Sanktpēterburga

Михаил Иванов

Sanktpēterburga

Арина Иванова

Sanktpēterburga

440 10:20 Драный хвост и компания

440

Лена Гиршова

Sanktpēterburga

Леля Некруткина

Sanktpēterburga

Варя Прилуцкая

Sanktpēterburga

441 10:22 Шустрая шиншилла

441

Софья Богденко

Sanktpēterburga

Алена Марьясова

Sanktpēterburga

Анастасия Меркулова

Sanktpēterburga

442 10:24 Скороходы-Скородумы

442

Алексей Явич

Sanktpēterburga

София Леус

Sanktpēterburga

Ирина Саликова

Sanktpēterburga

Варвара Шаблакова

Sanktpēterburga

443 10:26 Пираты

443

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

Михаил Задорский

Sanktpēterburga

Таисия Лежнина

Sanktpēterburga

Юлия Сопова

Sanktpēterburga

444 10:28 Молния

444

Марат Галимов

Sanktpēterburga

Егор Говоренков

Sanktpēterburga

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

445 10:30 AERO

445

Алексей Коваленко

Sanktpēterburga

Антон Коваленко

Sanktpēterburga

446 10:32 Ежики

446

Юрий Ледяев

Sanktpēterburga

Александра Ледяева

Sanktpēterburga

Мария Ледяева

Sanktpēterburga

447 10:34 Solo adelante

447

Olga Antikyan

Sanktpēterburga

АРтем Халфин

Sanktpēterburga

Элина Халфина

Sanktpēterburga

448 10:36 Омнибус

448

Руслан Никитин

Sanktpēterburga

Виктория Антохина

Sanktpēterburga

449 10:38 Дружба

449

Софья Алмоян

Sanktpēterburga

Александра Дмитриева

Sanktpēterburga

Татьяна Зиноевич

Sanktpēterburga

450 10:40 ТИХО-ходы

450

Алина Лукьянович

Sanktpēterburga

Эмилия Сафарова

Sanktpēterburga

451 10:42 Торнео
Артём Горбаченко

Sanktpēterburga

452 10:44 Бравые

452

Лена Борковская

Ļeņingradas apgabals

Алексей Борковский

Ļeņingradas apgabals

Лука Борковский

Ļeņingradas apgabals

Михаил Брюшков

Ļeņingradas apgabals

453 10:46 Селедка на свободе

453

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

Фёдор Петров

Sanktpēterburga

454 10:48 Пятый этаж

454

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

Татьяна Коржеманова

Sanktpēterburga

София Черняева

Sanktpēterburga

455 10:50 Коты вперед!

455

Елена Демидова

Ļeņingradas apgabals

Илья Лодышкин

Ļeņingradas apgabals

Егор Смирнов

Ļeņingradas apgabals

Василий Соколов

Ļeņingradas apgabals

456 10:52 Носы

456

Anna Devyatova

Sanktpēterburga

Артем Емельянов

Sanktpēterburga

Тимофей Лапшин

Sanktpēterburga

457 10:54 Кварки

457

Арина Анистратенко

Sanktpēterburga

Ася Анистратенко

Sanktpēterburga

Родион Кривошеев

Sanktpēterburga

Даниил Семенов

Sanktpēterburga

458 10:56 КириЕшки

458

Дарья Кириенко

Sanktpēterburga

Виктория Матюшина

Sanktpēterburga

татьяна Матюшина

Sanktpēterburga

459 10:58 Маруся и B&A

459

Ана Быстрицкая

Sanktpēterburga

Анна Федорова

Sanktpēterburga

460 11:00 A4

460

Вероника Авраменко

Sanktpēterburga

462 11:04 Четыре поросенка

462

Максим Филиппов

Sanktpēterburga

Георгий Яковлев

Sanktpēterburga

Михаил Яковлев

Sanktpēterburga

Майя Яковлева

Sanktpēterburga

463 11:06 Астра

463

Яна Фаловская

Sanktpēterburga

Высилиса Фаловская

Sanktpēterburga

Маргарита Фаловская

Sanktpēterburga

Михаил Фаловский

Sanktpēterburga

464 11:08 Иващенки
Веслава Шамрей

Sanktpēterburga

Алина Иващенко

Sanktpēterburga

Евгений Иващенко

Sanktpēterburga

Станислава Иващенко

Sanktpēterburga

465 11:10 Рваный кед

465

Влад Пуховский

Sanktpēterburga

Сергей Пуховский

Sanktpēterburga

466 11:12 Славяночка

466

Валентина Близнюк

Sanktpēterburga

Арина Малышева

Sanktpēterburga

Валерия Растегаева

Sanktpēterburga

467 11:14 Павловчане

467

Мария Мелехова

Sanktpēterburga

Полина Наумова

Sanktpēterburga

Екатерина Чегринцова

Sanktpēterburga

Александра Юрченко

Sanktpēterburga

468 11:16 Финдус

468

Иван Кирсанов

Sanktpēterburga

Ирина Баскова

Sanktpēterburga

Дмитрий Кирсанов

Sanktpēterburga

469 11:18 орлы

469

Алексей Голубенко

Sanktpēterburga

Анна Голубенко

Sanktpēterburga

Ирина Перфилова

Sanktpēterburga

470 11:20 Бешеные черепахи

470

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Артемий Львов

Sanktpēterburga

Артемий Федоров

Sanktpēterburga

Тимофей Федоров

Sanktpēterburga

471 11:22 Антошка

471

Антонина Агуреева

Sanktpēterburga

472 11:24 Лиза

472

Оксана Бобошко

Sanktpēterburga

Елизавета Назарова

Sanktpēterburga

473 11:26 "Зоркие"

473

Максим Васильев

Sanktpēterburga

Алина Вершинина

Sanktpēterburga

Оксана Вершинина

Sanktpēterburga

Виктория Пожарская

Sanktpēterburga

474 11:28 Тут и там

474

Дарья Кулишенко

Sanktpēterburga

Иван Кулишенко

Sanktpēterburga

Софья Кулишенко

Sanktpēterburga

475 11:30 Грушки

475

Борис Рудля

Sanktpēterburga

Вениамин Рудля

Sanktpēterburga

Владислав Рудля

Sanktpēterburga

Алена Языкова

Sanktpēterburga

476 11:32 Н2О
Надежда Сизова

Sanktpēterburga

Ксения Журавская

Sanktpēterburga

Люба Мельникова

Sanktpēterburga

Соня Мельникова

Sanktpēterburga

477 11:34 Sunnyfamily

477

Инна Грикурова

Sanktpēterburga

Максим Солнышкин

Sanktpēterburga

478 11:36 Баклуши

478

Ирина Орлова

Sanktpēterburga

Тимофей Орлов

Sanktpēterburga

Демьян Панькин

Sanktpēterburga

Татьяна Шидловская

Sanktpēterburga

479 11:38 День рождения любимой

479

Олеся Белова

Sanktpēterburga

Елена Игнатьева

Sanktpēterburga

Александра Третьяк

Sanktpēterburga

Наталья Третьяк

Sanktpēterburga

480 11:40 туда-и-обратно
Маша Березанцева

Sanktpēterburga

Гоша Макурин

Sanktpēterburga

Лиза Савельева

Sanktpēterburga

Ваня Смирнов

Sanktpēterburga

483 11:46 Правый берег

483

Дмитрий Калашников

Sanktpēterburga

Маша Калашникова

Sanktpēterburga

Ульяна Калашникова

Sanktpēterburga

484 11:48 Советский разведчик

484

Артем Данилов

Sanktpēterburga

Михаил Иньков

Sanktpēterburga

Кирилл Кузьмин

Sanktpēterburga

485 11:50 Молния тут

485

Иван Красников

Sanktpēterburga

486 11:52 АММ

486

Максим Огурцов

Sanktpēterburga

Алиса Огурцова

Sanktpēterburga

489 11:58 Грек и Гречка

489

Людмила Беньяминова

Sanktpēterburga

Мария Васильева

Sanktpēterburga

Георгий Иваненко

Sanktpēterburga

490 12:00 Капитошки

490

Вероника Курилович

Sanktpēterburga

Максим Курилович

Sanktpēterburga

Сергей Курилович

Sanktpēterburga

491 12:02 Улиточка Гарри

491

Денис Туленинов

Sanktpēterburga

Михаил Туленинов

Sanktpēterburga

492 12:04 Илья и Рита
Рита Соколова

Sanktpēterburga

Илья Франкель

Sanktpēterburga

Наталия Франкель

Sanktpēterburga

493 12:06 Фантазеры

493

Даниил Агапов

Sanktpēterburga

Анастасия Агапова

Sanktpēterburga

Люсьена Агапова

Sanktpēterburga

мария Читайкина

Sanktpēterburga

494 12:08 Непредсказуемая четверка

494

Лина Миллер

Sanktpēterburga

Карина Тух

Sanktpēterburga

Семён Коротеев

Sanktpēterburga

Александра Тух

Sanktpēterburga

495 12:10 инь и янь

495

Георгий Лыгин

Sanktpēterburga

Александр Лыгин

Sanktpēterburga

Елизавета Лыгина

Sanktpēterburga

Иван Мазур

Sanktpēterburga

496 12:12 Вода

496

Янина Сбойнова

Sanktpēterburga

Вероника Легченкова

Sanktpēterburga

Игнат Сбойнов

Sanktpēterburga

Кондрат Сбойнов

Sanktpēterburga

497 12:14 Шустрые ботинки

497

Оля Бредникова

Sanktpēterburga

Сеня Бредников

Sanktpēterburga

Яна Крупец

Sanktpēterburga

498 12:16 Время роста

498

Александр Беляков

Sanktpēterburga

Константин Беляков

Sanktpēterburga

Мирослав Беляков

Sanktpēterburga

499 12:18 Какие-то люди

499

Антонъ Наумовъ

Sanktpēterburga

Алексей Грачев

Sanktpēterburga

Демьян Наумов

Sanktpēterburga

4100 12:20 Стрелка

4100

Мария Лебедева

Sanktpēterburga

Александр Лебедев

Sanktpēterburga

Максим Лебедев

Sanktpēterburga

Екатерина Лебедева

Sanktpēterburga

4101 12:22 БарСики

4101

Настенька Барышева

Sanktpēterburga

Катюша Лесенная

Sanktpēterburga

Полиночка Платовских

Sanktpēterburga

4102 12:24 Мыши в городе!!!

4102

Ольга Голосова

Sanktpēterburga

Саша Дудникова

Sanktpēterburga

Снежанна Пилипчук

Sanktpēterburga

4103 12:26 Мозгошмыги

4103

Polina Razorilova

Sanktpēterburga

Евгений Дементьев

Sanktpēterburga

Федор Зайцев

Sanktpēterburga

Ирина Разорилова

Sanktpēterburga

4105 12:30 ГриЛюВето
Даниил Гриненко

Sanktpēterburga

Руслан Гриненко

Sanktpēterburga

4106 12:32 Борзые щенки

4106

Варвару Березецкая

Sanktpēterburga

Василиса Березецкая

Sanktpēterburga

Дмитрий Березецкий

Sanktpēterburga

4107 12:34 МаДаГасКа

4107

Дарья Волкова

Sanktpēterburga

Екатерина Лотарева

Sanktpēterburga

Галина Морозова

Sanktpēterburga

4110 12:40 Тролики

4110

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Миша Смирнов

Sanktpēterburga

Аня Смирнова

Sanktpēterburga

Борис Черномордик

Sanktpēterburga

4111 12:42 Фиолетики

4111

Роман Смирнов

Sanktpēterburga

Ольга Суворова

Sanktpēterburga

Алексей Смирнов

Sanktpēterburga

Ирина Терехова

Sanktpēterburga

4112 12:44 Крошка Ру

4112

Матвей Оксентюк

Пушкин

Олег Оксентюк

Пушкин

Таисия Оксентюк

Пушкин

4113 12:46 Улыбашки

4113

Олеся Вереина

Sanktpēterburga

Анатолий Вереин

Sanktpēterburga

Владислав Вереин

Sanktpēterburga

Анастасия Вереина

Sanktpēterburga