Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Елена Амбросовская
Sanktpēterburga   210 «Старая Черепаха» 09:20
Мария Бахонкина
Sanktpēterburga   270 «Петербургские коты» 11:20
Людмила Бойко
Sanktpēterburga   262 «Муммики» 11:04
Артём Варнин
Sanktpēterburga   227 «сетевик» 09:54
Илья Васильев
Sanktpēterburga   280 «метеор» 11:40
Оксана Васильева
Sanktpēterburga   253 «Ученики Бэтмена» 10:46
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   233 «Клан Сусаниных» 10:06
Галина Говорко
Maskavas apgabals   230 «Зок и Бада» 10:00
Татьяна Дремова
Sanktpēterburga   225 «Умняшки» 09:50
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   259 «НЮиКо» 10:58
Екатерина Ивановна
Sanktpēterburga   226 «Без границ» 09:52
Наталья Комарова
Sanktpēterburga   223 «Ежики в тумане со стажем» 09:46
Нина Красавина
Sanktpēterburga   200 «И снова мы» 09:00
Елизавета Кузнецова
Sanktpēterburga   239 «Изоча бежит» 10:18
Александр Кухно
Sanktpēterburga   234 «Школа Выживания «Покров» - 1» 10:08
Петр Лавров
Sanktpēterburga   266 «Птенцы гнезда Петрова» 11:12
Ирина Левина
Sanktpēterburga   211 «Adagio» 09:22
Наталья Липатова
Sanktpēterburga   242 «Семья» 10:24
Наталия Панова
Sanktpēterburga   243 «Угарные энгрибердзики» 10:26
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   202 «Лосяшики» 09:04
Анастасия Рыко
Sanktpēterburga   250 «Чижики vs. Пыжики» 10:40
Алексей Рязанов
Maskava   221 «Крылатые еноты» 09:42
Анна Рязанова
Maskava   221 «Крылатые еноты» 09:42
Евгений Савотин
Sanktpēterburga   204 «МальчиФФки» 09:08
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   200 «И снова мы» 09:00
Татьяна Церех
Maskava   261 «ДНП» 11:02
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   201 «Толстопузики» 09:02
Наталья Яковлева
Sanktpēterburga   263 «Кузя 344» 11:06
Elmira Kochetova
Sanktpēterburga   251 «H2O» 10:42
Мария Бабаева
Sanktpēterburga   203 «Муравьеды -2» 09:06
Александр Заозерский
Sanktpēterburga   267 «Волна» 11:14
Алексей Зарембо
Sanktpēterburga   206 «Сима» 09:12
Надежда Игошина
Sanktpēterburga   254 «Свежая зелень» 10:48
Роман Игумнов
Sanktpēterburga   246 «Черные драконы» 10:32
Наталия Ильина
Sanktpēterburga   240 «Умняшки-таракашки» 10:20
Даниил Лексин
Sanktpēterburga   228 «Гулливеры и лиллипуты» 09:56
Елена Лексина
Sanktpēterburga   228 «Гулливеры и лиллипуты» 09:56
Ирина Лисицына
Sanktpēterburga   268 «Стрелы» 11:16
Мария Никифорова
Sanktpēterburga   236 «Школа Выживания «Покров» - 4» 10:12
Мария Новикова
Sanktpēterburga   231 «Новиковы» 10:02
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   271 «Шерлок Ватсон и доктор Холмс» 11:22
Ирина Пытляк
Sanktpēterburga   281 «Мусейон» 11:42
Сергей Рожков
Sanktpēterburga   245 «Три четверти» 10:30
Ирина Рыбалко
Sanktpēterburga   244 «Радужные зебры» 10:28
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   255 «Фиолетовый жираф» 10:50
Анастасия Соколова
Sanktpēterburga   247 «Смурфы» 10:34
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   257 «Без Байдарки» 10:54
Анастасия Фотова
Sanktpēterburga   260 «Искатели» 11:00
Марина Цыганова
Sanktpēterburga   229 «Оптимисты» 09:58
Svetlana Kochetova
Sanktpēterburga   251 «H2O» 10:42
Аркадий Азаров
Sanktpēterburga   222 «Проказницы» 09:44
Виктор Алексеев
Sanktpēterburga   222 «Проказницы» 09:44
Рина Алексеева
Sanktpēterburga   222 «Проказницы» 09:44
Анастасия Амбросовская
Sanktpēterburga   210 «Старая Черепаха» 09:20
Дарья Амбросовская
Sanktpēterburga   210 «Старая Черепаха» 09:20
Вадим Ананьев
Sanktpēterburga   246 «Черные драконы» 10:32
Дмитрий Ананьев
Sanktpēterburga   246 «Черные драконы» 10:32
Елена Ашихмина
Sanktpēterburga   281 «Мусейон» 11:42
Анастасия Батракова
Sanktpēterburga   259 «НЮиКо» 10:58
Сергей Бахонкин
Sanktpēterburga   270 «Петербургские коты» 11:20
Полина Бахонкина
Sanktpēterburga   270 «Петербургские коты» 11:20
Максим Бесхохлов
Sanktpēterburga   201 «Толстопузики» 09:02
Андрей Бондарев
Sanktpēterburga   235 «Школа Выживания «Покров» - 3» 10:10
Алёна Бондарева
Sanktpēterburga   235 «Школа Выживания «Покров» - 3» 10:10
Дмитрий Бондаренко
Sanktpēterburga   256 «шустрый фикус» 10:52
Евгения Бондаренко
Sanktpēterburga   256 «шустрый фикус» 10:52
Ксения Бондаренко
Sanktpēterburga   256 «шустрый фикус» 10:52
Александра Борунова
Sanktpēterburga   243 «Угарные энгрибердзики» 10:26
Арсений Варнин
Sanktpēterburga   227 «сетевик» 09:54
Светлана Варнина
Sanktpēterburga   227 «сетевик» 09:54
Кирилл Васильев
Sanktpēterburga   264 «УЛЫБКА» 11:08
Сергей Васильев
Sanktpēterburga   280 «метеор» 11:40
Анна Васильева
Sanktpēterburga   280 «метеор» 11:40
Диана Васильева
Sanktpēterburga   253 «Ученики Бэтмена» 10:46
Ирина Васильева
Sanktpēterburga   280 «метеор» 11:40
Лидия Васильева
Sanktpēterburga   282 «Городские львы» 11:44
Людмила Васильева
Sanktpēterburga   264 «УЛЫБКА» 11:08
Надежда Васильева
Sanktpēterburga   282 «Городские львы» 11:44
Никита Веселовский
Sanktpēterburga   238 «Школа Выживания «Покров» - 5» 10:16
Степан Виноградов
Sanktpēterburga   225 «Умняшки» 09:50
Артем Витов
Sanktpēterburga   228 «Гулливеры и лиллипуты» 09:56
Софья Ганина
Sanktpēterburga   205 «ДеФФчонки» 09:10
Катька Гарбарук
Sanktpēterburga   233 «Клан Сусаниных» 10:06
Даниил Герасимов
Sanktpēterburga   238 «Школа Выживания «Покров» - 5» 10:16
Маргарита Голомозая
Sanktpēterburga   223 «Ежики в тумане со стажем» 09:46
Александр Голомозый
Sanktpēterburga   223 «Ежики в тумане со стажем» 09:46
Людмила Гриб
Sanktpēterburga   249 «Кашпер» 10:38
Владимир Данилин
Sanktpēterburga   242 «Семья» 10:24
Валерия Данилина
Sanktpēterburga   242 «Семья» 10:24
Геннадий Данилов
Sanktpēterburga   250 «Чижики vs. Пыжики» 10:40
Дария Денисова
Sanktpēterburga   236 «Школа Выживания «Покров» - 4» 10:12
Савелий Евдокимов
Maskava   202 «Лосяшики» 09:04
Сеня Евсеев
Sanktpēterburga   206 «Сима» 09:12
Анна Заозерская
Sanktpēterburga   267 «Волна» 11:14
Александр Заозерский
Sanktpēterburga   267 «Волна» 11:14
Мария Зарембо
Sanktpēterburga   206 «Сима» 09:12
Светлана Золотарева
Maskavas apgabals   230 «Зок и Бада» 10:00
Александр Иванов
Sanktpēterburga   249 «Кашпер» 10:38
Иван Иванов
Sanktpēterburga   235 «Школа Выживания «Покров» - 3» 10:10
Павел Иванов
Sanktpēterburga   259 «НЮиКо» 10:58
Алина Ивонина
Sanktpēterburga   205 «ДеФФчонки» 09:10
Александра Илатовская
Sanktpēterburga   236 «Школа Выживания «Покров» - 4» 10:12
Сергей Илатовский
Sanktpēterburga   238 «Школа Выживания «Покров» - 5» 10:16
Елизавета Канищева
Sanktpēterburga   262 «Муммики» 11:04
Ирина Караваева
Sanktpēterburga   260 «Искатели» 11:00
Александр Касьянов
Sanktpēterburga   242 «Семья» 10:24
Зоя Кирюхина
Sanktpēterburga   240 «Умняшки-таракашки» 10:20
Алина Клишева
Sanktpēterburga   260 «Искатели» 11:00
Маша Кузина
Sanktpēterburga   233 «Клан Сусаниных» 10:06
Ирина Кузнецова
Sanktpēterburga   282 «Городские львы» 11:44
Анастасия Куксо
Sanktpēterburga   258 «Кудряшки» 10:56
Федор Куксо
Sanktpēterburga   258 «Кудряшки» 10:56
Саид Куртбединов
Sanktpēterburga   225 «Умняшки» 09:50
Антонина Лаврова
Sanktpēterburga   266 «Птенцы гнезда Петрова» 11:12
Вероника Лаврова
Sanktpēterburga   266 «Птенцы гнезда Петрова» 11:12
Александр Левин
Sanktpēterburga   211 «Adagio» 09:22
Николай Лисицын
Sanktpēterburga   268 «Стрелы» 11:16
Сергей Логинов
Sanktpēterburga   238 «Школа Выживания «Покров» - 5» 10:16
Константин Мазалов
Sanktpēterburga   234 «Школа Выживания «Покров» - 1» 10:08
Ольга Мазо
Maskava   221 «Крылатые еноты» 09:42
Елизавета Макарова
Sanktpēterburga   243 «Угарные энгрибердзики» 10:26
Дмитрий Мельников
Sanktpēterburga   246 «Черные драконы» 10:32
Мария Миколайчук
Sanktpēterburga   250 «Чижики vs. Пыжики» 10:40
Лариса Михалочкина
Sanktpēterburga   212 «Vivo» 09:24
Соня Михалочкина
Sanktpēterburga   212 «Vivo» 09:24
Галина Молодцова
Sanktpēterburga   205 «ДеФФчонки» 09:10
Юрий Мостов
Sanktpēterburga   266 «Птенцы гнезда Петрова» 11:12
Александр Никишин
Sanktpēterburga   204 «МальчиФФки» 09:08
Александр Николаев
Sanktpēterburga   257 «Без Байдарки» 10:54
Дмитрий Николаев
Sanktpēterburga   257 «Без Байдарки» 10:54
Ксения Новикова
Sanktpēterburga   232 «Новиковы старшие» 10:04
Ольга Новикова
Sanktpēterburga   232 «Новиковы старшие» 10:04
Кристина Носова
Sanktpēterburga   262 «Муммики» 11:04
Владимир Орлов
Sanktpēterburga   223 «Ежики в тумане со стажем» 09:46
Ира Островская
Sanktpēterburga   206 «Сима» 09:12
Дмитрий Панов
Sanktpēterburga   243 «Угарные энгрибердзики» 10:26
Юлия Петрова
Sanktpēterburga   253 «Ученики Бэтмена» 10:46
Алексей Подгорный
Sanktpēterburga   241 «Ежики в тумане» 10:22
Дмитрий Подгорный
Sanktpēterburga   241 «Ежики в тумане» 10:22
Антон Притчин
Sanktpēterburga   224 «Шайба и скрипка» 09:48
Павел Притчин
Sanktpēterburga   224 «Шайба и скрипка» 09:48
Анна Притчина
Sanktpēterburga   224 «Шайба и скрипка» 09:48
Ирина Притчина
Sanktpēterburga   224 «Шайба и скрипка» 09:48
Мария Пытляк
Sanktpēterburga   281 «Мусейон» 11:42
Ольга Ракова
Sanktpēterburga   245 «Три четверти» 10:30
Елена Рожкова
Sanktpēterburga   245 «Три четверти» 10:30
Мария Романова
Sanktpēterburga   249 «Кашпер» 10:38
Катя Рыбалко
Sanktpēterburga   244 «Радужные зебры» 10:28
Михаил Рыбалко
Sanktpēterburga   244 «Радужные зебры» 10:28
Тимофей Рыко
Sanktpēterburga   250 «Чижики vs. Пыжики» 10:40
Даниил Рязанов
Maskava   221 «Крылатые еноты» 09:42
Александр Савотин
Sanktpēterburga   204 «МальчиФФки» 09:08
Михаил Савотин
Sanktpēterburga   204 «МальчиФФки» 09:08
Настасья Свинцова
Sanktpēterburga   249 «Кашпер» 10:38
Анастасия Семенова
Sanktpēterburga   205 «ДеФФчонки» 09:10
Иван Сенин
Sanktpēterburga   239 «Изоча бежит» 10:18
Вероника Сироткина
Sanktpēterburga   255 «Фиолетовый жираф» 10:50
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   271 «Шерлок Ватсон и доктор Холмс» 11:22
Екатерина Скольская
Sanktpēterburga   222 «Проказницы» 09:44
Есения Смоляр
Sanktpēterburga   212 «Vivo» 09:24
Руслан Смоляр
Sanktpēterburga   212 «Vivo» 09:24
Андрей Соколов
Sanktpēterburga   247 «Смурфы» 10:34
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   247 «Смурфы» 10:34
Семен Соколов
Sanktpēterburga   225 «Умняшки» 09:50
Екатерина Соколова
Sanktpēterburga   247 «Смурфы» 10:34
Федор Сотсков
Sanktpēterburga   231 «Новиковы» 10:02
Валентина Сотскова
Sanktpēterburga   231 «Новиковы» 10:02
Сергей Татамиров
Sanktpēterburga   234 «Школа Выживания «Покров» - 1» 10:08
Ульяна Ткаченко
Sanktpēterburga   240 «Умняшки-таракашки» 10:20
Анастасия Толчинская
Sanktpēterburga   240 «Умняшки-таракашки» 10:20
Максим Точанский
Sanktpēterburga   257 «Без Байдарки» 10:54
Елена Фотова
Sanktpēterburga   260 «Искатели» 11:00
Михаил Церех
Maskava   261 «ДНП» 11:02
Кирилл Цыганов
Sanktpēterburga   229 «Оптимисты» 09:58
Сергей Цыганов
Sanktpēterburga   229 «Оптимисты» 09:58
Ксения Чичикина
Sanktpēterburga   254 «Свежая зелень» 10:48
Екатерина Шабашова
Jaroslavļa   261 «ДНП» 11:02
Иван Шалыгин
Sanktpēterburga   203 «Муравьеды -2» 09:06
Анютка Шарапова
Sanktpēterburga   248 «Молнии» 10:36
Диана Шарапова
Sanktpēterburga   248 «Молнии» 10:36
Варвара Шахматенко
Sanktpēterburga   281 «Мусейон» 11:42
Иван Шинкевич
Sanktpēterburga   201 «Толстопузики» 09:02
Надежда Шлыкова
Sanktpēterburga   226 «Без границ» 09:52
Лариса Шокальская
Sanktpēterburga   264 «УЛЫБКА» 11:08
Сева Шокальский
Sanktpēterburga   264 «УЛЫБКА» 11:08
Глеб Шпаков
Sanktpēterburga   226 «Без границ» 09:52
Лариса Шпинева
Sanktpēterburga   265 «быстроногие» 11:10
Полина Шпинева
Sanktpēterburga   265 «быстроногие» 11:10
Ульяна Шпинева
Sanktpēterburga   265 «быстроногие» 11:10
Алёна Шукшина
Sanktpēterburga   259 «НЮиКо» 10:58
Владимир Яковлев
Sanktpēterburga   263 «Кузя 344» 11:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
200 09:00 И снова мы

200

201 09:02 Толстопузики

201

Максим Бесхохлов

Sanktpēterburga

Иван Шинкевич

Sanktpēterburga

202 09:04 Лосяшики

202

Савелий Евдокимов

Maskava

203 09:06 Муравьеды -2

203

Мария Бабаева

Sanktpēterburga

Иван Шалыгин

Sanktpēterburga

204 09:08 МальчиФФки

204

Александр Никишин

Sanktpēterburga

Александр Савотин

Sanktpēterburga

Михаил Савотин

Sanktpēterburga

205 09:10 ДеФФчонки

205

Софья Ганина

Sanktpēterburga

Алина Ивонина

Sanktpēterburga

Галина Молодцова

Sanktpēterburga

Анастасия Семенова

Sanktpēterburga

206 09:12 Сима

206

Сеня Евсеев

Sanktpēterburga

Мария Зарембо

Sanktpēterburga

Ира Островская

Sanktpēterburga

210 09:20 Старая Черепаха

210

Анастасия Амбросовская

Sanktpēterburga

Дарья Амбросовская

Sanktpēterburga

211 09:22 Adagio

211

Ирина Левина

Sanktpēterburga

Александр Левин

Sanktpēterburga

212 09:24 Vivo

212

Лариса Михалочкина

Sanktpēterburga

Соня Михалочкина

Sanktpēterburga

Есения Смоляр

Sanktpēterburga

Руслан Смоляр

Sanktpēterburga

213 09:26 No name

213

221 09:42 Крылатые еноты

221

Ольга Мазо

Maskava

Даниил Рязанов

Maskava

222 09:44 Проказницы

222

Аркадий Азаров

Sanktpēterburga

Виктор Алексеев

Sanktpēterburga

Рина Алексеева

Sanktpēterburga

Екатерина Скольская

Sanktpēterburga

223 09:46 Ежики в тумане со стажем

223

Маргарита Голомозая

Sanktpēterburga

Александр Голомозый

Sanktpēterburga

Владимир Орлов

Sanktpēterburga

224 09:48 Шайба и скрипка

224

Антон Притчин

Sanktpēterburga

Павел Притчин

Sanktpēterburga

Анна Притчина

Sanktpēterburga

Ирина Притчина

Sanktpēterburga

225 09:50 Умняшки

225

Степан Виноградов

Sanktpēterburga

Саид Куртбединов

Sanktpēterburga

Семен Соколов

Sanktpēterburga

226 09:52 Без границ

226

Надежда Шлыкова

Sanktpēterburga

Глеб Шпаков

Sanktpēterburga

227 09:54 сетевик
Артём Варнин

Sanktpēterburga

Арсений Варнин

Sanktpēterburga

Светлана Варнина

Sanktpēterburga

228 09:56 Гулливеры и лиллипуты

228

Даниил Лексин

Sanktpēterburga

Елена Лексина

Sanktpēterburga

Артем Витов

Sanktpēterburga

229 09:58 Оптимисты

229

Кирилл Цыганов

Sanktpēterburga

Сергей Цыганов

Sanktpēterburga

230 10:00 Зок и Бада

230

Галина Говорко

Maskavas apgabals

Светлана Золотарева

Maskavas apgabals

231 10:02 Новиковы

231

Мария Новикова

Sanktpēterburga

Федор Сотсков

Sanktpēterburga

Валентина Сотскова

Sanktpēterburga

232 10:04 Новиковы старшие

232

Ксения Новикова

Sanktpēterburga

Ольга Новикова

Sanktpēterburga

233 10:06 Клан Сусаниных

233

Аня Гарбарук

Sanktpēterburga

Катька Гарбарук

Sanktpēterburga

Маша Кузина

Sanktpēterburga

234 10:08 Школа Выживания «Покров» - 1

234

Константин Мазалов

Sanktpēterburga

Сергей Татамиров

Sanktpēterburga

235 10:10 Школа Выживания «Покров» - 3

235

Андрей Бондарев

Sanktpēterburga

Алёна Бондарева

Sanktpēterburga

Иван Иванов

Sanktpēterburga

236 10:12 Школа Выживания «Покров» - 4

236

Дария Денисова

Sanktpēterburga

Александра Илатовская

Sanktpēterburga

238 10:16 Школа Выживания «Покров» - 5

238

Никита Веселовский

Sanktpēterburga

Даниил Герасимов

Sanktpēterburga

Сергей Илатовский

Sanktpēterburga

Сергей Логинов

Sanktpēterburga

239 10:18 Изоча бежит

239

Иван Сенин

Sanktpēterburga

240 10:20 Умняшки-таракашки
Наталия Ильина

Sanktpēterburga

Зоя Кирюхина

Sanktpēterburga

Ульяна Ткаченко

Sanktpēterburga

Анастасия Толчинская

Sanktpēterburga

241 10:22 Ежики в тумане

241

Алексей Подгорный

Sanktpēterburga

Дмитрий Подгорный

Sanktpēterburga

242 10:24 Семья

242

Владимир Данилин

Sanktpēterburga

Валерия Данилина

Sanktpēterburga

Александр Касьянов

Sanktpēterburga

243 10:26 Угарные энгрибердзики

243

Наталия Панова

Sanktpēterburga

Александра Борунова

Sanktpēterburga

Елизавета Макарова

Sanktpēterburga

Дмитрий Панов

Sanktpēterburga

244 10:28 Радужные зебры

244

Ирина Рыбалко

Sanktpēterburga

Катя Рыбалко

Sanktpēterburga

Михаил Рыбалко

Sanktpēterburga

245 10:30 Три четверти

245

Сергей Рожков

Sanktpēterburga

Ольга Ракова

Sanktpēterburga

Елена Рожкова

Sanktpēterburga

246 10:32 Черные драконы

246

Роман Игумнов

Sanktpēterburga

Вадим Ананьев

Sanktpēterburga

Дмитрий Ананьев

Sanktpēterburga

Дмитрий Мельников

Sanktpēterburga

247 10:34 Смурфы

247

Андрей Соколов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

Екатерина Соколова

Sanktpēterburga

248 10:36 Молнии

248

Анютка Шарапова

Sanktpēterburga

Диана Шарапова

Sanktpēterburga

249 10:38 Кашпер
Людмила Гриб

Sanktpēterburga

Александр Иванов

Sanktpēterburga

Мария Романова

Sanktpēterburga

Настасья Свинцова

Sanktpēterburga

250 10:40 Чижики vs. Пыжики

250

Анастасия Рыко

Sanktpēterburga

Геннадий Данилов

Sanktpēterburga

Мария Миколайчук

Sanktpēterburga

Тимофей Рыко

Sanktpēterburga

251 10:42 H2O

251

Elmira Kochetova

Sanktpēterburga

Svetlana Kochetova

Sanktpēterburga

253 10:46 Ученики Бэтмена

253

Диана Васильева

Sanktpēterburga

Юлия Петрова

Sanktpēterburga

254 10:48 Свежая зелень

254

Ксения Чичикина

Sanktpēterburga

255 10:50 Фиолетовый жираф

255

Вероника Сироткина

Sanktpēterburga

256 10:52 шустрый фикус

256

Дмитрий Бондаренко

Sanktpēterburga

Евгения Бондаренко

Sanktpēterburga

Ксения Бондаренко

Sanktpēterburga

257 10:54 Без Байдарки

257

Александр Николаев

Sanktpēterburga

Дмитрий Николаев

Sanktpēterburga

Максим Точанский

Sanktpēterburga

258 10:56 Кудряшки

258

Анастасия Куксо

Sanktpēterburga

Федор Куксо

Sanktpēterburga

259 10:58 НЮиКо

259

Анастасия Батракова

Sanktpēterburga

Павел Иванов

Sanktpēterburga

Алёна Шукшина

Sanktpēterburga

260 11:00 Искатели

260

Ирина Караваева

Sanktpēterburga

Алина Клишева

Sanktpēterburga

Елена Фотова

Sanktpēterburga

261 11:02 ДНП

261

Михаил Церех

Maskava

Екатерина Шабашова

Jaroslavļa

262 11:04 Муммики

262

Людмила Бойко

Sanktpēterburga

Елизавета Канищева

Sanktpēterburga

Кристина Носова

Sanktpēterburga

263 11:06 Кузя 344

263

Владимир Яковлев

Sanktpēterburga

264 11:08 УЛЫБКА

264

Кирилл Васильев

Sanktpēterburga

Людмила Васильева

Sanktpēterburga

Лариса Шокальская

Sanktpēterburga

Сева Шокальский

Sanktpēterburga

265 11:10 быстроногие

265

Лариса Шпинева

Sanktpēterburga

Полина Шпинева

Sanktpēterburga

Ульяна Шпинева

Sanktpēterburga

266 11:12 Птенцы гнезда Петрова

266

Петр Лавров

Sanktpēterburga

Антонина Лаврова

Sanktpēterburga

Вероника Лаврова

Sanktpēterburga

Юрий Мостов

Sanktpēterburga

267 11:14 Волна

267

Анна Заозерская

Sanktpēterburga

Александр Заозерский

Sanktpēterburga

268 11:16 Стрелы

268

Ирина Лисицына

Sanktpēterburga

Николай Лисицын

Sanktpēterburga

270 11:20 Петербургские коты

270

Сергей Бахонкин

Sanktpēterburga

Полина Бахонкина

Sanktpēterburga

271 11:22 Шерлок Ватсон и доктор Холмс

271

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

280 11:40 метеор

280

Илья Васильев

Sanktpēterburga

Сергей Васильев

Sanktpēterburga

Анна Васильева

Sanktpēterburga

Ирина Васильева

Sanktpēterburga

281 11:42 Мусейон

281

Ирина Пытляк

Sanktpēterburga

Елена Ашихмина

Sanktpēterburga

Мария Пытляк

Sanktpēterburga

Варвара Шахматенко

Sanktpēterburga

282 11:44 Городские львы

282

Лидия Васильева

Sanktpēterburga

Надежда Васильева

Sanktpēterburga

Ирина Кузнецова

Sanktpēterburga