Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anna Bukreeva
Sanktpēterburga   546 «Единорожики и Пони» 10:32
Maria Gaydukova
Maskava   528 «Тихоходки» 09:56
Natalia Levtsova
Sanktpēterburga   550 «Зоки» 10:40
Дмитрий Антонов
Sanktpēterburga   510 «Грибная Охота» 09:20
Александра Бачалдина
Sanktpēterburga   503 «Жебеки» 09:06
Любовь Белова
Sanktpēterburga   521 «Танки грязи не боятся» 09:42
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   553 «Белый Ясень» 10:46
Екатерина Бершадская
Sanktpēterburga   518 «Шпильки» 09:36
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   581 «Muml» 11:42
Татьяна Вальская
Sanktpēterburga   515 «тимуровцы» 09:30
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   529 «МонстрЕжики» 09:58
Тимофей Волков
Sanktpēterburga   580 «Мальчишки» 11:40
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   580 «Мальчишки» 11:40
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   532 «Гав-Гав» 10:04
Елена Зернова
Sanktpēterburga   558 «бисерные ящерицы» 10:56
Николай Иванов
Sanktpēterburga   534 «Дядя Коля» 10:08
Кристина Иванова
Sanktpēterburga   512 «Кивеннапа» 09:24
Светлана Кадырова
Ļeņingradas apgabals   564 «Палата №6» 11:08
Вера Клеопина-Рулева
Sanktpēterburga   585 «Пикчурека» 11:50
Ольга Лаврухина
Maskava   502 «Юнги» 09:04
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   530 «Пенелопа Гну» 10:00
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   525 «Кон Тики» 09:50
Анна Моисеенко
Sanktpēterburga   507 «Болтаи Шалтаи» 09:14
Анна Новикова
Sanktpēterburga   500 «Капут Драконис» 09:00
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   506 «Крокодилы» 09:12
Наталья Очева
Sanktpēterburga   504 «Сурикаты» 09:08
Ольга Петрова
Sanktpēterburga   514 «Петербургские жители» 09:28
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   537 «Ох! и Ах!» 10:14
Юлька Петрова
Sanktpēterburga   566 «Квазикристаллы» 11:12
Елена Пименова
Sanktpēterburga   522 «Пупсики» 09:44
Георг Риехакайнен
Maskava   501 «Николаевский Экспресс» 09:02
Надежда Риехакайнен
Maskava   501 «Николаевский Экспресс» 09:02
Кирилл Романов
Sanktpēterburga   545 «Данясик» 10:30
Ольга Ручьева
Sanktpēterburga   580 «Мальчишки» 11:40
Наталья Рыбалко
Sanktpēterburga   531 «Весна» 10:02
Анна Степанова
Sanktpēterburga   563 «Белоконница» 11:06
Ирина Ульянова
Sanktpēterburga   548 «Зефирка» 10:36
Татьяна Харлашина
Sanktpēterburga   561 «пара-ходики» 11:02
Елена Хуснутдинова
Sanktpēterburga   556 «Ключ» 10:52
Александр Шеянов
Sanktpēterburga   555 «Апельсинка» 10:50
Марк Ярмолинский
Sanktpēterburga   565 «Марсений» 11:10
Anna Pervitskaya
Sanktpēterburga   547 «Питерские коты» 10:34
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   553 «Белый Ясень» 10:46
Валерия Белоцерковская
Maskavas apgabals   523 «Дежурные по апрелю» 09:46
Юрий Богданов
Sanktpēterburga   562 «Тревожные звоночки» 11:04
Анастасия Браварник
Sanktpēterburga   560 «Островитяне» 11:00
Елена Бродова
Sanktpēterburga   508 «Розовые пантеры» 09:16
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   541 «Ульвитки» 10:22
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   513 «пьюшки» 09:26
Эдуард Вторыгин
Sanktpēterburga   535 «ВЭГ» 10:10
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   532 «Гав-Гав» 10:04
Софья Козлова
Sanktpēterburga   540 «Ася-Карапася» 10:20
Анна Кузина
Sanktpēterburga   533 «Коза Пуховая» 10:06
Екатерина Марина
Sanktpēterburga   524 «Аномальная жара» 09:48
Алексей Махин
Sanktpēterburga   578 «» 11:36
Александр Метелица
Sanktpēterburga   511 «Дуэт +» 09:22
Павел Михайлов
Sanktpēterburga   526 «Мишки Гамми» 09:52
Екатерина Мосейко
Sanktpēterburga   544 «Радость» 10:28
Галина Озерова
Sanktpēterburga   527 «Чебурец» 09:54
Анна Олейник
Sanktpēterburga   505 «Лена» 09:10
Анна Подраменская
Sanktpēterburga   557 «ОСА» 10:54
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   501 «Николаевский Экспресс» 09:02
Михаил Ручьев
Sanktpēterburga   580 «Мальчишки» 11:40
Родион Рыбалко
Sanktpēterburga   531 «Весна» 10:02
Елена Серебреникова
Sanktpēterburga   567 «снусмумрики» 11:14
Александр Сидоров
Sanktpēterburga   536 «Забегосы» 10:12
Ольга Соколова
Sanktpēterburga   517 «ЛОко» 09:34
Алексей Тихонов
Sanktpēterburga   584 «Летучий Голландец» 11:48
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   543 «Дети хронического индейца» 10:26
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   520 «Принцип домино» 09:40
Тамара Абакумова
Sanktpēterburga   520 «Принцип домино» 09:40
Елена Андреева
Sanktpēterburga   516 «Комета» 09:32
Артем Арефьев
Sanktpēterburga   515 «тимуровцы» 09:30
Елена Ашурова
Sanktpēterburga   508 «Розовые пантеры» 09:16
Эвелина Ашурова
Sanktpēterburga   508 «Розовые пантеры» 09:16
Антон Базай
Sanktpēterburga   565 «Марсений» 11:10
Ольга Бачалдина
Sanktpēterburga   503 «Жебеки» 09:06
Яков Белей
Sanktpēterburga   562 «Тревожные звоночки» 11:04
Катя Белоконь
Sanktpēterburga   563 «Белоконница» 11:06
Александр Белоусов
Sanktpēterburga   553 «Белый Ясень» 10:46
Даниил Березун
Sanktpēterburga   542 «Ералашики» 10:24
Настя Бонько
Sanktpēterburga   507 «Болтаи Шалтаи» 09:14
Полина Бонько
Sanktpēterburga   507 «Болтаи Шалтаи» 09:14
Мария Бразовская
Sanktpēterburga   581 «Muml» 11:42
Илья Броварник
Sanktpēterburga   506 «Крокодилы» 09:12
Анна Бродова
Sanktpēterburga   508 «Розовые пантеры» 09:16
Александра Букреева
Sanktpēterburga   546 «Единорожики и Пони» 10:32
Василий Бускин
Sanktpēterburga   524 «Аномальная жара» 09:48
Даша Вабищевич
Sanktpēterburga   526 «Мишки Гамми» 09:52
Ян Вальский
Sanktpēterburga   515 «тимуровцы» 09:30
Георгий Вандышев
Maskava   502 «Юнги» 09:04
Владимир Варламов
Sanktpēterburga   525 «Кон Тики» 09:50
Игорь Вериго
Sanktpēterburga   500 «Капут Драконис» 09:00
Елена Веселитская
Sanktpēterburga   529 «МонстрЕжики» 09:58
Екатерина Вирченко
Sanktpēterburga   583 «Мышицы» 11:46
Мария Вольфсон
Sanktpēterburga   584 «Летучий Голландец» 11:48
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   513 «пьюшки» 09:26
Саша Воробьева
Sanktpēterburga   513 «пьюшки» 09:26
Георгий Вторыгин
Sanktpēterburga   535 «ВЭГ» 10:10
Артём Гаврилов
Sanktpēterburga   532 «Гав-Гав» 10:04
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   532 «Гав-Гав» 10:04
Александр Гайдуков
Maskava   528 «Тихоходки» 09:56
Алена Гайдукова
Maskava   528 «Тихоходки» 09:56
Софья Гайдукова
Maskava   528 «Тихоходки» 09:56
Константин Галиевский
Sanktpēterburga   583 «Мышицы» 11:46
Мария Гладкова
Sanktpēterburga   550 «Зоки» 10:40
Ольга Горькова
Sanktpēterburga   552 «Дримтим» 10:44
Зоя Григорьева
Sanktpēterburga   548 «Зефирка» 10:36
Юлия Гужиева
Sanktpēterburga   546 «Единорожики и Пони» 10:32
Юрий Гусев
Sanktpēterburga   539 «Веснушка» 10:18
Инна Гусева
Sanktpēterburga   539 «Веснушка» 10:18
Маша Гусева
Sanktpēterburga   539 «Веснушка» 10:18
Инна Гуторова
Sanktpēterburga   560 «Островитяне» 11:00
Алексей Диденко
Sanktpēterburga   512 «Кивеннапа» 09:24
Макар Дмитриев
Sanktpēterburga   521 «Танки грязи не боятся» 09:42
Дарья Дмитриева
Sanktpēterburga   521 «Танки грязи не боятся» 09:42
Наталья Дмитриева
Sanktpēterburga   529 «МонстрЕжики» 09:58
Александр Ефимов
Sanktpēterburga   583 «Мышицы» 11:46
Михаил Железнов
Sanktpēterburga   518 «Шпильки» 09:36
Юрий Железнов
Sanktpēterburga   518 «Шпильки» 09:36
анна Житомирская
Sanktpēterburga   526 «Мишки Гамми» 09:52
Катя Зернова
Sanktpēterburga   558 «бисерные ящерицы» 10:56
Костя Иванов
Sanktpēterburga   534 «Дядя Коля» 10:08
Юра Иванов
Sanktpēterburga   534 «Дядя Коля» 10:08
Саша Иванова
Sanktpēterburga   534 «Дядя Коля» 10:08
Александр Иовенко
Sanktpēterburga   552 «Дримтим» 10:44
Антон Каган
Sanktpēterburga   517 «ЛОко» 09:34
Мария Каган
Sanktpēterburga   517 «ЛОко» 09:34
Павел Каган
Sanktpēterburga   517 «ЛОко» 09:34
Карина Кадырова
Ļeņingradas apgabals   564 «Палата №6» 11:08
Марина Казначеева
Sanktpēterburga   524 «Аномальная жара» 09:48
Марина Калибердина
Sanktpēterburga   506 «Крокодилы» 09:12
Евгений Кипятков
Sanktpēterburga   566 «Квазикристаллы» 11:12
Вера Кипяткова
Sanktpēterburga   566 «Квазикристаллы» 11:12
Илья Ковальков
Sanktpēterburga   518 «Шпильки» 09:36
Кирилл Козлов
Sanktpēterburga   537 «Ох! и Ах!» 10:14
Ася Козлова
Sanktpēterburga   540 «Ася-Карапася» 10:20
Полина Козлова
Sanktpēterburga   509 «Лесюн» 09:18
Олеся Колобаева
Sanktpēterburga   509 «Лесюн» 09:18
Александр Конарев
Sanktpēterburga   531 «Весна» 10:02
Лена Кузина
Sanktpēterburga   533 «Коза Пуховая» 10:06
Александр Куликов
Sanktpēterburga   585 «Пикчурека» 11:50
Евгений Куликов
Sanktpēterburga   552 «Дримтим» 10:44
Татьяна Куликова
Sanktpēterburga   585 «Пикчурека» 11:50
Георгий Левцов
Sanktpēterburga   550 «Зоки» 10:40
Даниил Левцов
Sanktpēterburga   550 «Зоки» 10:40
Александр Леонтьев
Maskava   519 «Gelix» 09:38
Евгений Леонтьев
Maskava   519 «Gelix» 09:38
Миша Лидер
Sanktpēterburga   514 «Петербургские жители» 09:28
Наталья Лидер
Sanktpēterburga   514 «Петербургские жители» 09:28
Владислав Логинов
Sanktpēterburga   582 «Маленькое Ужасно» 11:44
Станислав Логинов
Sanktpēterburga   582 «Маленькое Ужасно» 11:44
Никита Лукашин
Sanktpēterburga   567 «снусмумрики» 11:14
Христофор Лукашин
Sanktpēterburga   567 «снусмумрики» 11:14
Маруся Матюшенко
Sanktpēterburga   555 «Апельсинка» 10:50
Даша Мельниченко
Sanktpēterburga   537 «Ох! и Ах!» 10:14
Мария Мельниченко
Sanktpēterburga   537 «Ох! и Ах!» 10:14
Милослава Метелица
Sanktpēterburga   511 «Дуэт +» 09:22
Евгения Митрофанова
Sanktpēterburga   500 «Капут Драконис» 09:00
Александр Митькин
Sanktpēterburga   546 «Единорожики и Пони» 10:32
Мария Михайлова
Sanktpēterburga   526 «Мишки Гамми» 09:52
Никита Моисеенко
Sanktpēterburga   507 «Болтаи Шалтаи» 09:14
Владислав Немчинов
Maskava   502 «Юнги» 09:04
Анна Нечипоренко
Sanktpēterburga   530 «Пенелопа Гну» 10:00
Сергей Нечипоренко
Sanktpēterburga   530 «Пенелопа Гну» 10:00
Семён Новиков
Sanktpēterburga   500 «Капут Драконис» 09:00
Александр Огнев
Sanktpēterburga   506 «Крокодилы» 09:12
Николай Озеров
Sanktpēterburga   527 «Чебурец» 09:54
Елена Олейник
Sanktpēterburga   505 «Лена» 09:10
Елена Орлова
Sanktpēterburga   540 «Ася-Карапася» 10:20
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   541 «Ульвитки» 10:22
Лев Осадчий
Sanktpēterburga   541 «Ульвитки» 10:22
Михаил Осадчий
Sanktpēterburga   541 «Ульвитки» 10:22
Марьяна Очева
Sanktpēterburga   504 «Сурикаты» 09:08
Иван Пекшиев
Sanktpēterburga   542 «Ералашики» 10:24
Аня Пименова
Sanktpēterburga   522 «Пупсики» 09:44
Егор Плющаков
Sanktpēterburga   542 «Ералашики» 10:24
София Подраменская
Sanktpēterburga   557 «ОСА» 10:54
Олег Подраменский
Sanktpēterburga   557 «ОСА» 10:54
Вадим Попов
Maskavas apgabals   523 «Дежурные по апрелю» 09:46
Дарья Порохова
Sanktpēterburga   516 «Комета» 09:32
Анна Потапова
Sanktpēterburga   525 «Кон Тики» 09:50
Мария Рева
Sanktpēterburga   527 «Чебурец» 09:54
Ефросинья Рейман
Sanktpēterburga   542 «Ералашики» 10:24
Кристина Риехакайнен
Maskava   501 «Николаевский Экспресс» 09:02
Даниил Романов
Sanktpēterburga   545 «Данясик» 10:30
Марина Рубина
Sanktpēterburga   520 «Принцип домино» 09:40
Николай Рузанов
Sanktpēterburga   581 «Muml» 11:42
Федор Рузанов
Sanktpēterburga   581 «Muml» 11:42
Виктор Рулев
Sanktpēterburga   585 «Пикчурека» 11:50
Максим Саидов
Sanktpēterburga   556 «Ключ» 10:52
Виктория Саидова
Sanktpēterburga   556 «Ключ» 10:52
Генри Сидоров
Sanktpēterburga   536 «Забегосы» 10:12
Анатолия Сидорова
Sanktpēterburga   536 «Забегосы» 10:12
Маша Синкевич
Sanktpēterburga   510 «Грибная Охота» 09:20
Даниил Соломатин
Sanktpēterburga   552 «Дримтим» 10:44
Андрей Солынин
Sanktpēterburga   544 «Радость» 10:28
Рада Солынина
Sanktpēterburga   544 «Радость» 10:28
Татьяна Суханова
Sanktpēterburga   547 «Питерские коты» 10:34
Евгений Теруков
Sanktpēterburga   547 «Питерские коты» 10:34
Александра Терукова
Sanktpēterburga   547 «Питерские коты» 10:34
Георгий Тимошенко
Sanktpēterburga   514 «Петербургские жители» 09:28
Вера Тихонова
Sanktpēterburga   584 «Летучий Голландец» 11:48
Диана Трукшина
Sanktpēterburga   540 «Ася-Карапася» 10:20
Таисия Тюхина
Sanktpēterburga   583 «Мышицы» 11:46
Алина Хамзина
Sanktpēterburga   516 «Комета» 09:32
Елена Хамзина
Sanktpēterburga   516 «Комета» 09:32
Михаил Харлашин
Sanktpēterburga   561 «пара-ходики» 11:02
Павел Харлашин
Sanktpēterburga   561 «пара-ходики» 11:02
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   543 «Дети хронического индейца» 10:26
Андрей Хуснутдинов
Sanktpēterburga   556 «Ключ» 10:52
Елена Шапошник
Sanktpēterburga   536 «Забегосы» 10:12
Анна Шеянова
Sanktpēterburga   555 «Апельсинка» 10:50
Лиза Шеянова
Sanktpēterburga   555 «Апельсинка» 10:50
Ирина Шилина
Sanktpēterburga   522 «Пупсики» 09:44
Настя Шилина
Sanktpēterburga   522 «Пупсики» 09:44
Евфросинья Шишова
Sanktpēterburga   525 «Кон Тики» 09:50
Михаил Шувалов
Sanktpēterburga   515 «тимуровцы» 09:30
Егор Энгельгардт
Maskava   502 «Юнги» 09:04
Георгий Юзефович
Sanktpēterburga   524 «Аномальная жара» 09:48
Настя Юрченко
Sanktpēterburga   558 «бисерные ящерицы» 10:56
Оля Юрченко
Sanktpēterburga   558 «бисерные ящерицы» 10:56
Арсений Ярмолинский
Sanktpēterburga   565 «Марсений» 11:10
Вячеслав Ясинский
Sanktpēterburga   553 «Белый Ясень» 10:46
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
500 09:00 Капут Драконис

500

Анна Новикова

Sanktpēterburga

Игорь Вериго

Sanktpēterburga

Евгения Митрофанова

Sanktpēterburga

Семён Новиков

Sanktpēterburga

501 09:02 Николаевский Экспресс

501

Кристина Риехакайнен

Maskava

502 09:04 Юнги

502

Георгий Вандышев

Maskava

Владислав Немчинов

Maskava

Егор Энгельгардт

Maskava

503 09:06 Жебеки

503

Ольга Бачалдина

Sanktpēterburga

504 09:08 Сурикаты

504

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Марьяна Очева

Sanktpēterburga

505 09:10 Лена

505

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Елена Олейник

Sanktpēterburga

506 09:12 Крокодилы

506

Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Илья Броварник

Sanktpēterburga

Марина Калибердина

Sanktpēterburga

Александр Огнев

Sanktpēterburga

507 09:14 Болтаи Шалтаи

507

Анна Моисеенко

Sanktpēterburga

Настя Бонько

Sanktpēterburga

Полина Бонько

Sanktpēterburga

Никита Моисеенко

Sanktpēterburga

508 09:16 Розовые пантеры

508

Елена Бродова

Sanktpēterburga

Елена Ашурова

Sanktpēterburga

Эвелина Ашурова

Sanktpēterburga

Анна Бродова

Sanktpēterburga

509 09:18 Лесюн

509

Полина Козлова

Sanktpēterburga

Олеся Колобаева

Sanktpēterburga

510 09:20 Грибная Охота
Маша Синкевич

Sanktpēterburga

511 09:22 Дуэт +

511

Милослава Метелица

Sanktpēterburga

512 09:24 Кивеннапа

512

Алексей Диденко

Sanktpēterburga

513 09:26 пьюшки

513

Полина Воробьева

Sanktpēterburga

Саша Воробьева

Sanktpēterburga

514 09:28 Петербургские жители

514

Ольга Петрова

Sanktpēterburga

Миша Лидер

Sanktpēterburga

Наталья Лидер

Sanktpēterburga

Георгий Тимошенко

Sanktpēterburga

515 09:30 тимуровцы

515

Артем Арефьев

Sanktpēterburga

Ян Вальский

Sanktpēterburga

Михаил Шувалов

Sanktpēterburga

516 09:32 Комета

516

Елена Андреева

Sanktpēterburga

Дарья Порохова

Sanktpēterburga

Алина Хамзина

Sanktpēterburga

Елена Хамзина

Sanktpēterburga

517 09:34 ЛОко

517

Ольга Соколова

Sanktpēterburga

Антон Каган

Sanktpēterburga

Мария Каган

Sanktpēterburga

Павел Каган

Sanktpēterburga

518 09:36 Шпильки

518

Михаил Железнов

Sanktpēterburga

Юрий Железнов

Sanktpēterburga

Илья Ковальков

Sanktpēterburga

519 09:38 Gelix

519

Александр Леонтьев

Maskava

Евгений Леонтьев

Maskava

520 09:40 Принцип домино

520

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Тамара Абакумова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

521 09:42 Танки грязи не боятся

521

Любовь Белова

Sanktpēterburga

Макар Дмитриев

Sanktpēterburga

Дарья Дмитриева

Sanktpēterburga

522 09:44 Пупсики

522

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Аня Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шилина

Sanktpēterburga

Настя Шилина

Sanktpēterburga

523 09:46 Дежурные по апрелю

523

Вадим Попов

Maskavas apgabals

524 09:48 Аномальная жара

524

Василий Бускин

Sanktpēterburga

Марина Казначеева

Sanktpēterburga

Георгий Юзефович

Sanktpēterburga

525 09:50 Кон Тики

525

Владимир Варламов

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

Евфросинья Шишова

Sanktpēterburga

526 09:52 Мишки Гамми

526

Павел Михайлов

Sanktpēterburga

Даша Вабищевич

Sanktpēterburga

анна Житомирская

Sanktpēterburga

Мария Михайлова

Sanktpēterburga

527 09:54 Чебурец

527

Галина Озерова

Sanktpēterburga

Николай Озеров

Sanktpēterburga

Мария Рева

Sanktpēterburga

528 09:56 Тихоходки

528

Maria Gaydukova

Maskava

Александр Гайдуков

Maskava

Алена Гайдукова

Maskava

Софья Гайдукова

Maskava

529 09:58 МонстрЕжики

529

Елена Веселитская

Sanktpēterburga

Наталья Дмитриева

Sanktpēterburga

530 10:00 Пенелопа Гну

530

Анна Нечипоренко

Sanktpēterburga

Сергей Нечипоренко

Sanktpēterburga

531 10:02 Весна

531

Родион Рыбалко

Sanktpēterburga

Александр Конарев

Sanktpēterburga

532 10:04 Гав-Гав

532

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Артём Гаврилов

Sanktpēterburga

Любовь Гаврилова

Sanktpēterburga

533 10:06 Коза Пуховая

533

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

534 10:08 Дядя Коля

534

Николай Иванов

Sanktpēterburga

Костя Иванов

Sanktpēterburga

Юра Иванов

Sanktpēterburga

Саша Иванова

Sanktpēterburga

535 10:10 ВЭГ
Георгий Вторыгин

Sanktpēterburga

536 10:12 Забегосы

536

Генри Сидоров

Sanktpēterburga

Анатолия Сидорова

Sanktpēterburga

Елена Шапошник

Sanktpēterburga

537 10:14 Ох! и Ах!

537

Кирилл Козлов

Sanktpēterburga

Даша Мельниченко

Sanktpēterburga

Мария Мельниченко

Sanktpēterburga

539 10:18 Веснушка

539

Юрий Гусев

Sanktpēterburga

Инна Гусева

Sanktpēterburga

Маша Гусева

Sanktpēterburga

540 10:20 Ася-Карапася

540

Софья Козлова

Sanktpēterburga

Ася Козлова

Sanktpēterburga

Елена Орлова

Sanktpēterburga

Диана Трукшина

Sanktpēterburga

541 10:22 Ульвитки

541

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

Лев Осадчий

Sanktpēterburga

Михаил Осадчий

Sanktpēterburga

542 10:24 Ералашики

542

Даниил Березун

Sanktpēterburga

Иван Пекшиев

Sanktpēterburga

Егор Плющаков

Sanktpēterburga

Ефросинья Рейман

Sanktpēterburga

543 10:26 Дети хронического индейца

543

Елизавета Холодкевич

Sanktpēterburga

544 10:28 Радость

544

Андрей Солынин

Sanktpēterburga

Рада Солынина

Sanktpēterburga

545 10:30 Данясик

545

Кирилл Романов

Sanktpēterburga

Даниил Романов

Sanktpēterburga

546 10:32 Единорожики и Пони

546

Anna Bukreeva

Sanktpēterburga

Александра Букреева

Sanktpēterburga

Юлия Гужиева

Sanktpēterburga

Александр Митькин

Sanktpēterburga

547 10:34 Питерские коты

547

Anna Pervitskaya

Sanktpēterburga

Татьяна Суханова

Sanktpēterburga

Евгений Теруков

Sanktpēterburga

Александра Терукова

Sanktpēterburga

548 10:36 Зефирка

548

Ирина Ульянова

Sanktpēterburga

Зоя Григорьева

Sanktpēterburga

550 10:40 Зоки

550

Natalia Levtsova

Sanktpēterburga

Мария Гладкова

Sanktpēterburga

Георгий Левцов

Sanktpēterburga

Даниил Левцов

Sanktpēterburga

552 10:44 Дримтим

552

Ольга Горькова

Sanktpēterburga

Александр Иовенко

Sanktpēterburga

Евгений Куликов

Sanktpēterburga

Даниил Соломатин

Sanktpēterburga

553 10:46 Белый Ясень

553

Александр Белоусов

Sanktpēterburga

Вячеслав Ясинский

Sanktpēterburga

555 10:50 Апельсинка

555

Маруся Матюшенко

Sanktpēterburga

Анна Шеянова

Sanktpēterburga

Лиза Шеянова

Sanktpēterburga

556 10:52 Ключ

556

Максим Саидов

Sanktpēterburga

Виктория Саидова

Sanktpēterburga

Андрей Хуснутдинов

Sanktpēterburga

557 10:54 ОСА

557

София Подраменская

Sanktpēterburga

Олег Подраменский

Sanktpēterburga

558 10:56 бисерные ящерицы

558

Елена Зернова

Sanktpēterburga

Катя Зернова

Sanktpēterburga

Настя Юрченко

Sanktpēterburga

Оля Юрченко

Sanktpēterburga

560 11:00 Островитяне

560

Инна Гуторова

Sanktpēterburga

561 11:02 пара-ходики

561

Михаил Харлашин

Sanktpēterburga

Павел Харлашин

Sanktpēterburga

562 11:04 Тревожные звоночки

562

Юрий Богданов

Sanktpēterburga

Яков Белей

Sanktpēterburga

563 11:06 Белоконница

563

Анна Степанова

Sanktpēterburga

Катя Белоконь

Sanktpēterburga

564 11:08 Палата №6

564

Светлана Кадырова

Ļeņingradas apgabals

Карина Кадырова

Ļeņingradas apgabals

565 11:10 Марсений

565

Антон Базай

Sanktpēterburga

Арсений Ярмолинский

Sanktpēterburga

566 11:12 Квазикристаллы

566

Юлька Петрова

Sanktpēterburga

Евгений Кипятков

Sanktpēterburga

Вера Кипяткова

Sanktpēterburga

567 11:14 снусмумрики

567

Никита Лукашин

Sanktpēterburga

Христофор Лукашин

Sanktpēterburga

578 11:36 No name

578

Алексей Махин

Sanktpēterburga

580 11:40 Мальчишки

580

Тимофей Волков

Sanktpēterburga

Ольга Ручьева

Sanktpēterburga

Михаил Ручьев

Sanktpēterburga

581 11:42 Muml

581

Мария Бразовская

Sanktpēterburga

Николай Рузанов

Sanktpēterburga

Федор Рузанов

Sanktpēterburga

582 11:44 Маленькое Ужасно
Владислав Логинов

Sanktpēterburga

Станислав Логинов

Sanktpēterburga

583 11:46 Мышицы

583

Екатерина Вирченко

Sanktpēterburga

Константин Галиевский

Sanktpēterburga

Александр Ефимов

Sanktpēterburga

Таисия Тюхина

Sanktpēterburga

584 11:48 Летучий Голландец

584

Мария Вольфсон

Sanktpēterburga

Вера Тихонова

Sanktpēterburga

585 11:50 Пикчурека

585

Александр Куликов

Sanktpēterburga

Татьяна Куликова

Sanktpēterburga

Виктор Рулев

Sanktpēterburga

586 11:52 No name

586