Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anna Bukreeva
Sanktpēterburga   240 «Карапуз и К» 10:20
Травников Алексей
Sanktpēterburga   278 «Старый Пень» 11:36
Елена Амбросовская
Sanktpēterburga   262 «Старая Черепаха» 11:04
Михаил Анопренко
Sanktpēterburga   275 «Ежики-Хрюшечки» 11:30
Екатерина Баталова
Sanktpēterburga   269 «Зоки и Бады» 11:18
Юрий Васильев
Sanktpēterburga   239 «Куда там?» 10:18
Галина Говорко
Maskavas apgabals   230 «Самоед» 10:00
Ольга Голосова
Sanktpēterburga   281 «приветливый вомбат» 11:42
Матвей Гомон
Sanktpēterburga   270 «ПсиХи» 11:20
Анна Грушко
Sanktpēterburga   272 «Грушки» 11:24
Анечка Иванова
Sanktpēterburga   254 «Синхрофазотрончик» 10:48
Арсений Кириллов
Sanktpēterburga   275 «Ежики-Хрюшечки» 11:30
Виктор Коваленко
Sanktpēterburga   236 «Левая Коленка» 10:12
Елена Козлова
Sanktpēterburga   242 «Шипшандр» 10:24
Антон Лавров
Sanktpēterburga   234 «Птенцы гнезда Петрова» 10:08
Петр Лавров
Sanktpēterburga   234 «Птенцы гнезда Петрова» 10:08
Антонина Лаврова
Sanktpēterburga   234 «Птенцы гнезда Петрова» 10:08
Ирина Левина
Sanktpēterburga   215 «Adagio» 09:30
Людмила Логинова
Sanktpēterburga   264 «Дети ПКТ» 11:08
Мария Малышева
Sanktpēterburga   280 «ТАМ - хорошо!» 11:40
Александра Манохина
Sanktpēterburga   200 «Грибная охота» 09:00
Юрий Мостов
Sanktpēterburga   234 «Птенцы гнезда Петрова» 10:08
Дарья Низкая
Ļeņingradas apgabals   244 «Кошкин дом» 10:28
Роман Низкий
Ļeņingradas apgabals   244 «Кошкин дом» 10:28
Лариса Павловская
Maskava   201 «Процес важнее результата» 09:02
Борис Рудля
Sanktpēterburga   271 «крендельки» 11:22
Алексей Рязанов
Maskava   260 «Крылатые еноты» 11:00
Даниил Рязанов
Maskava   260 «Крылатые еноты» 11:00
Анна Рязанова
Maskava   260 «Крылатые еноты» 11:00
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   275 «Ежики-Хрюшечки» 11:30
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   249 «Автовские жабы» 10:38
Ксения Тур
Sanktpēterburga   207 «Горячие туры» 09:14
Марк Ярмолинский
Sanktpēterburga   267 «Марсений» 11:14
Анастасия Амбросовская
Sanktpēterburga   262 «Старая Черепаха» 11:04
Анна Баженова
Sanktpēterburga   243 «Человеки» 10:26
Ирина Балашова
Sanktpēterburga   219 «ГрАТаЛеТ» 09:38
Александра Бачалдина
Sanktpēterburga   274 «Жебеки» 11:28
Эдуард Вторыгин
Sanktpēterburga   246 «ВтоРыжик и Ко» 10:32
Александр Дворкин
Sanktpēterburga   277 «Прогрыз» 11:34
Ольга Ефремова
Ļeņingradas apgabals   244 «Кошкин дом» 10:28
Николай Жервэ
Sanktpēterburga   270 «ПсиХи» 11:20
Роман Игумнов
Sanktpēterburga   255 «Черные Драконы» 10:50
Дмитрий Корнеев
Sanktpēterburga   253 «ДК» 10:46
AleX Кочетов
Sanktpēterburga   237 «H2O» 10:14
Петр Кравцов
Sanktpēterburga   233 «Петропитеки» 10:06
Ольга Мазо
Maskava   245 «малое тайное сыскное войско» 10:30
Олеся Медведева
Sanktpēterburga   268 «Чемпионы» 11:16
Аня Мошкина
Sanktpēterburga   276 «Бегущие по улицам» 11:32
Надежда Сизова
Sanktpēterburga   256 «Веселые Йорки» 10:52
Владимир Соловьев
Sanktpēterburga   238 «ШЕН СЯОЛОН» 10:16
Игорь Точанский
Sanktpēterburga   231 «Иван Сусасин» 10:02
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   241 «Дети хронического индейца» 10:22
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   216 «Толстопузики» 09:32
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   263 «мормышки» 11:06
Екатерина Акимова
Sanktpēterburga   276 «Бегущие по улицам» 11:32
Дмитрий Ананьев
Sanktpēterburga   257 «Кураж» 10:54
Дарья Афонская
Sanktpēterburga   256 «Веселые Йорки» 10:52
Иван Баженов
Sanktpēterburga   243 «Человеки» 10:26
Сергей Бакай
Sanktpēterburga   257 «Кураж» 10:54
Илья Баталов
Sanktpēterburga   269 «Зоки и Бады» 11:18
Кирилл Баталов
Sanktpēterburga   269 «Зоки и Бады» 11:18
Мирон Баталов
Sanktpēterburga   269 «Зоки и Бады» 11:18
Ольга Бачалдина
Sanktpēterburga   274 «Жебеки» 11:28
Зинаида Беднарская
Sanktpēterburga   257 «Кураж» 10:54
Геннадий Беднарский
Sanktpēterburga   257 «Кураж» 10:54
Максим Бесхохлов
Sanktpēterburga   216 «Толстопузики» 09:32
Елена Богданова
Sanktpēterburga   268 «Чемпионы» 11:16
Полина Богданова
Sanktpēterburga   268 «Чемпионы» 11:16
Роман Борисенко
Sanktpēterburga   261 «Путешественники» 11:02
Александра Букреева
Sanktpēterburga   240 «Карапуз и К» 10:20
Дмитрий Бунин
Sanktpēterburga   202 «Fairy Tail» 09:04
Сергей Бурденко
Sanktpēterburga   247 «КарКут большой» 10:34
Никита Бычков
Sanktpēterburga   238 «ШЕН СЯОЛОН» 10:16
Полина Васильева
Sanktpēterburga   239 «Куда там?» 10:18
Варвара Веселая
Sanktpēterburga   235 «советский разведчик» 10:10
Игорь Воробьёв
Sanktpēterburga   266 «Эффект Допплера» 11:12
Дарья Воробьёва
Maskava   266 «Эффект Допплера» 11:12
Егор Вторыгин
Sanktpēterburga   246 «ВтоРыжик и Ко» 10:32
Женя Вторыгина
Sanktpēterburga   246 «ВтоРыжик и Ко» 10:32
Елизавета Гладинова
Sanktpēterburga   256 «Веселые Йорки» 10:52
Александр Гомон
Sanktpēterburga   270 «ПсиХи» 11:20
Варвара Грушко
Sanktpēterburga   272 «Грушки» 11:24
Юлия Гужиева
Sanktpēterburga   240 «Карапуз и К» 10:20
Надя Гусева
Sanktpēterburga   276 «Бегущие по улицам» 11:32
Ульяна Гусева
Sanktpēterburga   232 «ромашки» 10:04
Артем Данилов
Sanktpēterburga   235 «советский разведчик» 10:10
Борис Дворкин
Sanktpēterburga   277 «Прогрыз» 11:34
георгий деревянкин
Maskava   245 «малое тайное сыскное войско» 10:30
Игорь Дубов
Sanktpēterburga   279 «УндЕлига» 11:38
Леонид Дубов
Sanktpēterburga   279 «УндЕлига» 11:38
Анжелика Дубова
Sanktpēterburga   279 «УндЕлига» 11:38
Егор Дудников
Sanktpēterburga   281 «приветливый вомбат» 11:42
Сергей Дудников
Sanktpēterburga   281 «приветливый вомбат» 11:42
Александра Дудникова
Sanktpēterburga   281 «приветливый вомбат» 11:42
Елена Журавская
Sanktpēterburga   258 «Журавлики» 10:56
Ксения Журавская
Sanktpēterburga   258 «Журавлики» 10:56
Светлана Золотарева
Maskavas apgabals   230 «Самоед» 10:00
Маша Искандарова
Sanktpēterburga   232 «ромашки» 10:04
Иван Карпов
Sanktpēterburga   247 «КарКут большой» 10:34
Филипп Карпов
Sanktpēterburga   247 «КарКут большой» 10:34
Алиса Карпова
Sanktpēterburga   259 «КарКут малый» 10:58
Дарья Карпова
Sanktpēterburga   259 «КарКут малый» 10:58
Максим Кемеров
Sanktpēterburga   255 «Черные Драконы» 10:50
Елена Кирюшкина
Совхоз Заречье   266 «Эффект Допплера» 11:12
Екатерина Китанина
Sanktpēterburga   233 «Петропитеки» 10:06
Анастасия Коваленко
Sanktpēterburga   236 «Левая Коленка» 10:12
Олег Копытов
Sanktpēterburga   246 «ВтоРыжик и Ко» 10:32
Олеся Корнеева
Sanktpēterburga   253 «ДК» 10:46
Юлия Котова
Sanktpēterburga   274 «Жебеки» 11:28
Света Кочетова
Sanktpēterburga   237 «H2O» 10:14
Алексей Кравцов
Sanktpēterburga   233 «Петропитеки» 10:06
Арсений Кувалдин
Sanktpēterburga   272 «Грушки» 11:24
Иван Кудрин
Sanktpēterburga   248 «Кудряшки» 10:36
Михаил Кудрин
Sanktpēterburga   248 «Кудряшки» 10:36
Кирилл Кузьмин
Sanktpēterburga   235 «советский разведчик» 10:10
Сергей Кутузов
Sanktpēterburga   247 «КарКут большой» 10:34
Данила Ласо
Sanktpēterburga   268 «Чемпионы» 11:16
Александр Левин
Sanktpēterburga   215 «Adagio» 09:30
Ирина Лисковец
Sanktpēterburga   262 «Старая Черепаха» 11:04
Алексей Логинов
Sanktpēterburga   264 «Дети ПКТ» 11:08
Владислав Логинов
Sanktpēterburga   264 «Дети ПКТ» 11:08
Станислав Логинов
Sanktpēterburga   264 «Дети ПКТ» 11:08
Александра Мазо
Maskava   245 «малое тайное сыскное войско» 10:30
Артемий Малышев
Sanktpēterburga   280 «ТАМ - хорошо!» 11:40
Анна Малышева
Sanktpēterburga   280 «ТАМ - хорошо!» 11:40
Елизавета Малышева
Sanktpēterburga   262 «Старая Черепаха» 11:04
Иван Мартьянов
Sanktpēterburga   250 «Пионеры» 10:40
Михаил Мартьянов
Sanktpēterburga   250 «Пионеры» 10:40
Артур Махлаюк
Sanktpēterburga   270 «ПсиХи» 11:20
Дмитрий Мельников
Sanktpēterburga   255 «Черные Драконы» 10:50
Софья Мельникова
Sanktpēterburga   256 «Веселые Йорки» 10:52
Мария Мироновская
Sanktpēterburga   277 «Прогрыз» 11:34
Александр Митькин
Sanktpēterburga   240 «Карапуз и К» 10:20
Ярослав Насонов
Sanktpēterburga   238 «ШЕН СЯОЛОН» 10:16
Александра Никитина
Sanktpēterburga   261 «Путешественники» 11:02
Александр Николаев
Sanktpēterburga   231 «Иван Сусасин» 10:02
Дмитрий Николаев
Sanktpēterburga   231 «Иван Сусасин» 10:02
Всеволод Орлов
Maskava   245 «малое тайное сыскное войско» 10:30
Александр Павловский
Maskava   201 «Процес важнее результата» 09:02
Степан Петров
Sanktpēterburga   218 «Рискнемздоровьем» 09:36
Федор Петров
Sanktpēterburga   218 «Рискнемздоровьем» 09:36
Татьяна Петрова
Sanktpēterburga   218 «Рискнемздоровьем» 09:36
Егор Погуляев
Sanktpēterburga   219 «ГрАТаЛеТ» 09:38
Полина Попова
Sanktpēterburga   255 «Черные Драконы» 10:50
Василиса Приходько
Sanktpēterburga   216 «Толстопузики» 09:32
Анна Пугачева
Sanktpēterburga   266 «Эффект Допплера» 11:12
владислав рудля
Sanktpēterburga   271 «крендельки» 11:22
Даша Русакова
Sanktpēterburga   202 «Fairy Tail» 09:04
Сергей Сафронов
Sanktpēterburga   276 «Бегущие по улицам» 11:32
Андрей Сахаров
Sanktpēterburga   265 «Тыгыдымские лошади» 11:10
Ярослав Сахаров
Sanktpēterburga   265 «Тыгыдымские лошади» 11:10
Настасья Свинцова
Sanktpēterburga   258 «Журавлики» 10:56
Мария Синкевич
Sanktpēterburga   200 «Грибная охота» 09:00
Алексей Согрин
Sanktpēterburga   203 «Бада и Зоки» 09:06
Андрей Согрин
Sanktpēterburga   203 «Бада и Зоки» 09:06
Аля Сотникова
Sanktpēterburga   202 «Fairy Tail» 09:04
Анастасия Старкова
Sanktpēterburga   232 «ромашки» 10:04
Наталия Тимошенко
Sanktpēterburga   249 «Автовские жабы» 10:38
Максим Точанский
Sanktpēterburga   231 «Иван Сусасин» 10:02
Дмитрий Травников
Sanktpēterburga   278 «Старый Пень» 11:36
Илья Травников
Sanktpēterburga   278 «Старый Пень» 11:36
Михаил Травников
Sanktpēterburga   278 «Старый Пень» 11:36
Люба Трегубова
Sanktpēterburga   242 «Шипшандр» 10:24
Кузьма Тур
Petrozavodska   207 «Горячие туры» 09:14
Тимофей Тур
Petrozavodska   207 «Горячие туры» 09:14
Елизавета Холодкевич
Sanktpēterburga   241 «Дети хронического индейца» 10:22
Сима Худукон
Sanktpēterburga   274 «Жебеки» 11:28
Елена Шикова
Sanktpēterburga   273 «Всадники» 11:26
Настя Шикова
Sanktpēterburga   273 «Всадники» 11:26
Иван Шинкевич
Sanktpēterburga   216 «Толстопузики» 09:32
Костя Штейнцайг
Sanktpēterburga   259 «КарКут малый» 10:58
Екатерина Юрская
Sanktpēterburga   273 «Всадники» 11:26
Марина Юрская
Sanktpēterburga   273 «Всадники» 11:26
Захар Яковлев
Sanktpēterburga   263 «мормышки» 11:06
Арсений Ярмолинский
Sanktpēterburga   267 «Марсений» 11:14
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
200 09:00 Грибная охота

200

Мария Синкевич

Sanktpēterburga

201 09:02 Процес важнее результата

201

Александр Павловский

Maskava

202 09:04 Fairy Tail

202

Дмитрий Бунин

Sanktpēterburga

Даша Русакова

Sanktpēterburga

Аля Сотникова

Sanktpēterburga

203 09:06 Бада и Зоки

203

Алексей Согрин

Sanktpēterburga

Андрей Согрин

Sanktpēterburga

207 09:14 Горячие туры

207

Ксения Тур

Sanktpēterburga

Кузьма Тур

Petrozavodska

Тимофей Тур

Petrozavodska

Бегущий Город , Петрозаводск
212 09:24 No name
215 09:30 Adagio

215

Ирина Левина

Sanktpēterburga

Александр Левин

Sanktpēterburga

216 09:32 Толстопузики

216

Максим Бесхохлов

Sanktpēterburga

Василиса Приходько

Sanktpēterburga

Иван Шинкевич

Sanktpēterburga

218 09:36 Рискнемздоровьем

218

Степан Петров

Sanktpēterburga

Федор Петров

Sanktpēterburga

Татьяна Петрова

Sanktpēterburga

219 09:38 ГрАТаЛеТ

219

Ирина Балашова

Sanktpēterburga

Егор Погуляев

Sanktpēterburga

230 10:00 Самоед

230

Галина Говорко

Maskavas apgabals

Светлана Золотарева

Maskavas apgabals

231 10:02 Иван Сусасин

231

Александр Николаев

Sanktpēterburga

Дмитрий Николаев

Sanktpēterburga

Максим Точанский

Sanktpēterburga

232 10:04 ромашки

232

Ульяна Гусева

Sanktpēterburga

Маша Искандарова

Sanktpēterburga

Анастасия Старкова

Sanktpēterburga

233 10:06 Петропитеки

233

Петр Кравцов

Sanktpēterburga

Екатерина Китанина

Sanktpēterburga

Алексей Кравцов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГПУ
234 10:08 Птенцы гнезда Петрова

234

Антон Лавров

Sanktpēterburga

Петр Лавров

Sanktpēterburga

Юрий Мостов

Sanktpēterburga

Школа №207
235 10:10 советский разведчик

235

Варвара Веселая

Sanktpēterburga

Артем Данилов

Sanktpēterburga

Кирилл Кузьмин

Sanktpēterburga

236 10:12 Левая Коленка

236

Анастасия Коваленко

Sanktpēterburga

237 10:14 H2O

237

AleX Кочетов

Sanktpēterburga

Света Кочетова

Sanktpēterburga

238 10:16 ШЕН СЯОЛОН

238

Никита Бычков

Sanktpēterburga

Ярослав Насонов

Sanktpēterburga

239 10:18 Куда там?

239

Юрий Васильев

Sanktpēterburga

Полина Васильева

Sanktpēterburga

240 10:20 Карапуз и К

240

Anna Bukreeva

Sanktpēterburga

Александра Букреева

Sanktpēterburga

Юлия Гужиева

Sanktpēterburga

Александр Митькин

Sanktpēterburga

241 10:22 Дети хронического индейца

241

Елизавета Холодкевич

Sanktpēterburga

242 10:24 Шипшандр

242

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Люба Трегубова

Sanktpēterburga

243 10:26 Человеки

243

Анна Баженова

Sanktpēterburga

Иван Баженов

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
244 10:28 Кошкин дом

244

Дарья Низкая

Ļeņingradas apgabals

Роман Низкий

Ļeņingradas apgabals

Ольга Ефремова

Ļeņingradas apgabals

245 10:30 малое тайное сыскное войско

245

георгий деревянкин

Maskava

Александра Мазо

Maskava

Всеволод Орлов

Maskava

246 10:32 ВтоРыжик и Ко

246

Егор Вторыгин

Sanktpēterburga

Женя Вторыгина

Sanktpēterburga

Олег Копытов

Sanktpēterburga

Лицей №344 , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
247 10:34 КарКут большой

247

Сергей Бурденко

Sanktpēterburga

Иван Карпов

Sanktpēterburga

Филипп Карпов

Sanktpēterburga

Сергей Кутузов

Sanktpēterburga

248 10:36 Кудряшки

248

Иван Кудрин

Sanktpēterburga

Михаил Кудрин

Sanktpēterburga

Школа №303
249 10:38 Автовские жабы

249

Наталия Тимошенко

Sanktpēterburga

250 10:40 Пионеры

250

Иван Мартьянов

Sanktpēterburga

Михаил Мартьянов

Sanktpēterburga

253 10:46 ДК

253

Олеся Корнеева

Sanktpēterburga

254 10:48 Синхрофазотрончик

254

Анечка Иванова

Sanktpēterburga

Школа №91 , туристы , петроградский район , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
255 10:50 Черные Драконы

255

Роман Игумнов

Sanktpēterburga

Максим Кемеров

Sanktpēterburga

Дмитрий Мельников

Sanktpēterburga

Полина Попова

Sanktpēterburga

256 10:52 Веселые Йорки

256

Надежда Сизова

Sanktpēterburga

Дарья Афонская

Sanktpēterburga

Елизавета Гладинова

Sanktpēterburga

Софья Мельникова

Sanktpēterburga

257 10:54 Кураж

257

Дмитрий Ананьев

Sanktpēterburga

Сергей Бакай

Sanktpēterburga

Зинаида Беднарская

Sanktpēterburga

Геннадий Беднарский

Sanktpēterburga

258 10:56 Журавлики

258

Елена Журавская

Sanktpēterburga

Ксения Журавская

Sanktpēterburga

Настасья Свинцова

Sanktpēterburga

259 10:58 КарКут малый
Алиса Карпова

Sanktpēterburga

Дарья Карпова

Sanktpēterburga

Костя Штейнцайг

Sanktpēterburga

260 11:00 Крылатые еноты

260

Черноголовка , Еноты , Москва
261 11:02 Путешественники

261

Роман Борисенко

Sanktpēterburga

Александра Никитина

Sanktpēterburga

262 11:04 Старая Черепаха

262

Ирина Лисковец

Sanktpēterburga

Елизавета Малышева

Sanktpēterburga

ФМЛ 30
263 11:06 мормышки

263

Ольга Яковлева

Sanktpēterburga

Захар Яковлев

Sanktpēterburga

264 11:08 Дети ПКТ

264

Алексей Логинов

Sanktpēterburga

Владислав Логинов

Sanktpēterburga

Станислав Логинов

Sanktpēterburga

265 11:10 Тыгыдымские лошади

265

Андрей Сахаров

Sanktpēterburga

Ярослав Сахаров

Sanktpēterburga

266 11:12 Эффект Допплера

266

Игорь Воробьёв

Sanktpēterburga

Дарья Воробьёва

Maskava

Елена Кирюшкина

Совхоз Заречье

Анна Пугачева

Sanktpēterburga

267 11:14 Марсений

267

Арсений Ярмолинский

Sanktpēterburga

Приморский район , Школа №255
268 11:16 Чемпионы

268

Елена Богданова

Sanktpēterburga

Полина Богданова

Sanktpēterburga

Данила Ласо

Sanktpēterburga

269 11:18 Зоки и Бады

269

Илья Баталов

Sanktpēterburga

Кирилл Баталов

Sanktpēterburga

Мирон Баталов

Sanktpēterburga

Клуб Фенестра , Санкт-Петербург , МШМ
270 11:20 ПсиХи

270

Матвей Гомон

Sanktpēterburga

Николай Жервэ

Sanktpēterburga

Александр Гомон

Sanktpēterburga

Артур Махлаюк

Sanktpēterburga

Гимназия №610 , Санкт-Петербург
271 11:22 крендельки

271

Борис Рудля

Sanktpēterburga

владислав рудля

Sanktpēterburga

Гимназия №610
272 11:24 Грушки

272

Анна Грушко

Sanktpēterburga

Варвара Грушко

Sanktpēterburga

Арсений Кувалдин

Sanktpēterburga

Гимназия №610
273 11:26 Всадники
Елена Шикова

Sanktpēterburga

Настя Шикова

Sanktpēterburga

Екатерина Юрская

Sanktpēterburga

Марина Юрская

Sanktpēterburga

274 11:28 Жебеки

274

Ольга Бачалдина

Sanktpēterburga

Юлия Котова

Sanktpēterburga

Сима Худукон

Sanktpēterburga

275 11:30 Ежики-Хрюшечки

275

ЛКШ , ФМЛ 239 , НИУ ИТМО
276 11:32 Бегущие по улицам

276

Аня Мошкина

Sanktpēterburga

Екатерина Акимова

Sanktpēterburga

Надя Гусева

Sanktpēterburga

Сергей Сафронов

Sanktpēterburga

277 11:34 Прогрыз

277

Борис Дворкин

Sanktpēterburga

Мария Мироновская

Sanktpēterburga

278 11:36 Старый Пень

278

Дмитрий Травников

Sanktpēterburga

Илья Травников

Sanktpēterburga

Михаил Травников

Sanktpēterburga

279 11:38 УндЕлига

279

Игорь Дубов

Sanktpēterburga

Леонид Дубов

Sanktpēterburga

Анжелика Дубова

Sanktpēterburga

280 11:40 ТАМ - хорошо!

280

Мария Малышева

Sanktpēterburga

Артемий Малышев

Sanktpēterburga

Анна Малышева

Sanktpēterburga

281 11:42 приветливый вомбат

281

Ольга Голосова

Sanktpēterburga

Егор Дудников

Sanktpēterburga

Сергей Дудников

Sanktpēterburga

Александра Дудникова

Sanktpēterburga

282 11:44 No name

282