Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Assia Anistratenko
Sanktpēterburga   445 «девушки из джаза» 10:30
Andrew Mende
Sanktpēterburga   425 «Кивеннапа» 09:50
Ирина Белова
Sanktpēterburga   497 «Фигуристы» 12:14
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   443 «Белый Усик» 10:26
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   419 «Чуленчики» 09:38
Екатерина Березецкая
Sanktpēterburga   423 «Борзые щенки» 09:46
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   451 «Adventure Time» 10:42
Юра Бронников
Maskava   409 «кошка» 09:18
Лиза Бронникова
Maskava   409 «кошка» 09:18
Алексей Гладков
Sanktpēterburga   414 «Гладцовы» 09:28
Юля Жук
Maskavas apgabals   472 «СКАЖИ ИЗЮМ» 11:24
Иван Зеленов
Sanktpēterburga   480 «Королева И» 11:40
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   462 «Ленивые опоссумы» 11:04
Нина Иванушкина
Sanktpēterburga   407 «Крокозябры» 09:14
Вера Кипяткова
Sanktpēterburga   489 «В лето со скоростью света!» 11:58
Анастасия Киселева
Sanktpēterburga   433 «Сурикаты» 10:06
Дима Козлов
Sanktpēterburga   447 «Дом у моря» 10:34
Полина Козлова
Sanktpēterburga   487 «Питерские кошечки» 11:54
Наталия Кругова
Sanktpēterburga   415 «Йеллоустоун» 09:30
Алена Кузнецова
Sanktpēterburga   480 «Королева И» 11:40
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   436 «Пенелопа Гну» 10:12
Аня Максимова
Sanktpēterburga   485 «Мышарики» 11:50
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   4117 «Сфера» 12:54
Ирина Марущак
Sanktpēterburga   4108 «Исключение из правил» 12:36
Никита Махлин
Sanktpēterburga   433 «Сурикаты» 10:06
Юлия Митькина
Sanktpēterburga   469 «Термос» 11:18
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   408 «Море» 09:16
Татьяна Муравьёва
Sanktpēterburga   4111 «Дохлый номер» 12:42
Дмитрий Мягков
Sanktpēterburga   489 «В лето со скоростью света!» 11:58
Анна Новикова
Sanktpēterburga   404 «Капут Драконис» 09:08
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   402 «Крокодилы» 09:04
Юлька Петрова
Sanktpēterburga   489 «В лето со скоростью света!» 11:58
Елена Пименова
Sanktpēterburga   418 «Пупсики» 09:36
Александр Прилуцкий
Sanktpēterburga   460 «Catberry» 11:00
Татьяна Пузырева
Sanktpēterburga   406 «Разносторонние мечтатели» 09:12
Надежда Риехакайнен
Maskava   400 «Николаевский Экспресс» 09:00
Наталья Рыбалко
Sanktpēterburga   453 «Весна» 10:46
Анастасия Рыко
Sanktpēterburga   448 «Коломенская верста» 10:36
Сергей Рымарев
Puškina   430 «Смешарики» 10:00
Светлана Сафронова
Sanktpēterburga   455 «Невские Тигры» 10:50
Янина Сбойнова
Sanktpēterburga   4102 «Swaggers» 12:24
Наталья Сергеева
Sanktpēterburga   465 «Синяя птица» 11:10
Наталия Тихонова
Maskava   471 «Улитоны» 11:22
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   419 «Чуленчики» 09:38
Елизавета Третьякова
Sanktpēterburga   4107 «ЕЛЕНА» 12:34
Наталья Харинская
Sanktpēterburga   496 «Галоши» 12:12
Ярослава Хижняк
Sanktpēterburga   486 «NoName» 11:52
Михаил Шерстнев
Sanktpēterburga   412 «Fox» 09:24
Анастасия Шерстнева
Sanktpēterburga   412 «Fox» 09:24
Valentin Efimov
Sanktpēterburga   492 «Неудержимые» 12:04
Anna Pervitskaya
Sanktpēterburga   435 «Amici» 10:10
Сергей Амосов
Sanktpēterburga   4105 «Паровоз» 12:30
Ольга Бабанина
Sanktpēterburga   457 «Мумрики» 10:54
Татьяна Безручкина
Sanktpēterburga   481 «Дельфинчики» 11:42
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   443 «Белый Усик» 10:26
Валерия Белоцерковская
Maskavas apgabals   421 «"Дежурные по апрелю"» 09:42
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   496 «Галоши» 12:12
Ольга Бондаренко
Maskava   474 «Тюльпашки» 11:28
Анастасия Браварник
Sanktpēterburga   499 «Островитяне» 12:18
Тимофей Волков
Sanktpēterburga   482 «Первоклашки» 11:44
Мария Волкова
Sanktpēterburga   498 «Зайцы» 12:16
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   482 «Первоклашки» 11:44
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   450 «Львы» 10:40
Антон Гаврилов
Sanktpēterburga   437 «Гав-Гав» 10:14
Любовь Гаврилова
Sanktpēterburga   437 «Гав-Гав» 10:14
Ирина Галеева
Sanktpēterburga   449 «2+1» 10:38
Юра Киселев
Sanktpēterburga   433 «Сурикаты» 10:06
Влад Колышкин
Sanktpēterburga   490 «Параллельный мир» 12:00
Мария Корнева
Sanktpēterburga   456 «Улитка» 10:52
Анна Кузина
Sanktpēterburga   444 «Коза Пуховая» 10:28
Любовь Ландышева
Sanktpēterburga   4106 «Орден Гаргулий» 12:32
Юрий Ледяев
Sanktpēterburga   464 «Колобки» 11:08
Екатерина Марина
Sanktpēterburga   439 «Аномальная жара» 10:18
Ксения Марченко
Sanktpēterburga   429 «Крокозябры2» 09:58
Татьяна Новожилова
Sanktpēterburga   466 «Эврика» 11:12
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   476 «Чебурец» 11:32
Галина Озерова
Sanktpēterburga   476 «Чебурец» 11:32
Елена Петрова
Sanktpēterburga   461 «Селедка на свободе» 11:02
Анна Подраменская
Sanktpēterburga   493 «креатив» 12:06
Наталья Полюшкова
Sanktpēterburga   470 «Вперед, за Питер!» 11:20
Елизавета Пономарева
Sanktpēterburga   4115 «Царица полей» 12:50
Максим Попов
Sanktpēterburga   4116 «Пес с нами» 12:52
Глеб Пузырев
Sanktpēterburga   406 «Разносторонние мечтатели» 09:12
Юлия Разумовская
Sanktpēterburga   4101 «Дело дрянь» 12:22
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   400 «Николаевский Экспресс» 09:00
Георг Риехакайнен
Maskava   400 «Николаевский Экспресс» 09:00
Сергей Рожков
Sanktpēterburga   484 «Три четверти» 11:48
Ольга Русанова
Sanktpēterburga   477 «Шустрики» 11:34
Родион Рыбалко
Sanktpēterburga   453 «Весна» 10:46
Юлия Сведенцова
Sanktpēterburga   434 «бегущие горожане» 10:08
Александр Сидоров
Sanktpēterburga   4114 «Забегосы» 12:48
Карина Солод
Sanktpēterburga   459 «Кролики» 10:58
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   468 «Пираты» 11:16
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   478 «Проказницы» 11:36
Анна Сытник
Sanktpēterburga   470 «Вперед, за Питер!» 11:20
Мария Урусова
Sanktpēterburga   439 «Аномальная жара» 10:18
Аркадий Флитман
Maskava   409 «кошка» 09:18
Ирина Чалова
Sanktpēterburga   490 «Параллельный мир» 12:00
Ella Ivanova
Sanktpēterburga   410 «Questlab» 09:20
Andrey Lapshin
Sanktpēterburga   410 «Questlab» 09:20
Александр Абакумов
Sanktpēterburga   431 «Принцип домино» 10:02
Тамара Абакумова
Sanktpēterburga   431 «Принцип домино» 10:02
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   426 «Ага» 09:52
Тимофей Агафонов
Sanktpēterburga   426 «Ага» 09:52
Таисия Агафонова
Sanktpēterburga   426 «Ага» 09:52
Софья Александрова
Sanktpēterburga   4112 «БЭМС» 12:44
Рина Алексеева
Sanktpēterburga   478 «Проказницы» 11:36
Татьяна Алексеева
Sanktpēterburga   478 «Проказницы» 11:36
Натан Алиев
Sanktpēterburga   405 «Зеленые леприконы» 09:10
Ната Ангелюшина
Sanktpēterburga   4110 «Часовая Лилия» 12:40
Елена Андреева
Sanktpēterburga   407 «Крокозябры» 09:14
Елизавета Андреева
Sanktpēterburga   450 «Львы» 10:40
Светлана Андрос
Sanktpēterburga   401 «Дуэт +» 09:02
Арина Анистратенко
Sanktpēterburga   445 «девушки из джаза» 10:30
Анна Антрушина
Sanktpēterburga   470 «Вперед, за Питер!» 11:20
Иванова Аня
Sanktpēterburga   494 «PRO100» 12:08
Всеволод Багмутов
Sanktpēterburga   487 «Питерские кошечки» 11:54
Татьяна Багмутова
Sanktpēterburga   487 «Питерские кошечки» 11:54
Александр Белоусов
Sanktpēterburga   443 «Белый Усик» 10:26
Иван Бендерский
Sanktpēterburga   419 «Чуленчики» 09:38
Варвара Березецкая
Sanktpēterburga   423 «Борзые щенки» 09:46
Ксения Березун
Sanktpēterburga   467 «Хулиганчики» 11:14
Александра Берхман
Sanktpēterburga   462 «Ленивые опоссумы» 11:04
Евгений Берхман
Sanktpēterburga   462 «Ленивые опоссумы» 11:04
Алексей Бессонов
Sanktpēterburga   466 «Эврика» 11:12
Егор Бессонов
Sanktpēterburga   466 «Эврика» 11:12
Ирина Боганова
Sanktpēterburga   482 «Первоклашки» 11:44
Вова Бойцов
Sanktpēterburga   475 «Карапузики» 11:30
МАрия Бойцова
Sanktpēterburga   475 «Карапузики» 11:30
Анна Бондаренко
Maskava   474 «Тюльпашки» 11:28
Татьяна Бондаренко
Maskava   474 «Тюльпашки» 11:28
Илья Броварник
Sanktpēterburga   402 «Крокодилы» 09:04
Владислав Брук
Sanktpēterburga   496 «Галоши» 12:12
Ирина Булатова
Sanktpēterburga   4118 «Смайлики» 12:56
Юля Булатова
Sanktpēterburga   4118 «Смайлики» 12:56
Александр Буньков
Sanktpēterburga   481 «Дельфинчики» 11:42
Елена Буянова
Sanktpēterburga   4107 «ЕЛЕНА» 12:34
Даниил Вабищевич
Sanktpēterburga   4112 «БЭМС» 12:44
Дарья Вабищевич
Sanktpēterburga   4112 «БЭМС» 12:44
Инесса Васильева
Sanktpēterburga   4111 «Дохлый номер» 12:42
Дарья Васильченко
Sanktpēterburga   4108 «Исключение из правил» 12:36
Никита Веденеев
Sanktpēterburga   4109 «Звездные разрушители» 12:38
Игорь Вериго
Sanktpēterburga   440 «мурашки» 10:20
Елена Веселитская
Sanktpēterburga   422 «МонстрЕжики» 09:44
Владислав Веселитский
Sanktpēterburga   422 «МонстрЕжики» 09:44
Артем Волков
Sanktpēterburga   4106 «Орден Гаргулий» 12:32
Дарина Вологдина
Sanktpēterburga   498 «Зайцы» 12:16
Ольга Вологдина
Sanktpēterburga   498 «Зайцы» 12:16
дмитрий воробьев
Sanktpēterburga   458 «пьюшки» 10:56
полина воробьева
Sanktpēterburga   458 «пьюшки» 10:56
саша воробьева
Sanktpēterburga   458 «пьюшки» 10:56
Ирина Воронова
Sanktpēterburga   4108 «Исключение из правил» 12:36
Артём Гаврилов
Sanktpēterburga   437 «Гав-Гав» 10:14
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   437 «Гав-Гав» 10:14
Владислав Галеев
Sanktpēterburga   449 «2+1» 10:38
Сергей Галеев
Sanktpēterburga   449 «2+1» 10:38
Лена Гиршова
Sanktpēterburga   460 «Catberry» 11:00
Мария Гладкова
Sanktpēterburga   414 «Гладцовы» 09:28
Георгий Глусский
Sanktpēterburga   411 «Ветер странствий» 09:22
Егор Говоренков
Sanktpēterburga   452 «Молния» 10:44
Андрей Горбунов
Sanktpēterburga   4106 «Орден Гаргулий» 12:32
Екатерина Грибова
Sanktpēterburga   445 «девушки из джаза» 10:30
Анна Гришина
Sanktpēterburga   4109 «Звездные разрушители» 12:38
Петр Гуля
Sanktpēterburga   496 «Галоши» 12:12
Ирина Гурына
Sanktpēterburga   416 «Бусинка» 09:32
Светлана Гурына
Sanktpēterburga   416 «Бусинка» 09:32
Софья Гурына
Sanktpēterburga   416 «Бусинка» 09:32
Юрий Гусев
Sanktpēterburga   417 «Веснушка» 09:34
Инна Гусева
Sanktpēterburga   417 «Веснушка» 09:34
Мария Гусева
Sanktpēterburga   417 «Веснушка» 09:34
Инна Гуторова
Sanktpēterburga   499 «Островитяне» 12:18
Геннадий Данилов
Sanktpēterburga   448 «Коломенская верста» 10:36
Екатерина Дружинина
Sanktpēterburga   446 «Уссурийские тигры» 10:32
Нина Дыл
Sanktpēterburga   463 «Танки грязи не боятся» 11:06
Валерия Елецкая
Sanktpēterburga   434 «бегущие горожане» 10:08
Фёдор Елецкий
Sanktpēterburga   434 «бегущие горожане» 10:08
Софья Ефимова
Sanktpēterburga   492 «Неудержимые» 12:04
Анна Житомирская
Sanktpēterburga   411 «Ветер странствий» 09:22
Егор Завадский
Sanktpēterburga   463 «Танки грязи не боятся» 11:06
Виктория Загрийчук
Sanktpēterburga   4112 «БЭМС» 12:44
Михаил Задорский
Sanktpēterburga   468 «Пираты» 11:16
Иван Золотухин
Sanktpēterburga   485 «Мышарики» 11:50
Всеволод Иванов
Sanktpēterburga   407 «Крокозябры» 09:14
Михаил Иванов
Sanktpēterburga   457 «Мумрики» 10:54
Арина Иванова
Sanktpēterburga   457 «Мумрики» 10:54
Дарья Иванова
Sanktpēterburga   415 «Йеллоустоун» 09:30
Надя Ивановская
Sanktpēterburga   447 «Дом у моря» 10:34
Сергей Игнатенков
Sanktpēterburga   4111 «Дохлый номер» 12:42
Юлия Игнатенкова
Sanktpēterburga   4111 «Дохлый номер» 12:42
Инна Игнашова
Sanktpēterburga   4101 «Дело дрянь» 12:22
Вячеслав Игуменов
Sanktpēterburga   4102 «Swaggers» 12:24
Александр Игумнов
Sanktpēterburga   4102 «Swaggers» 12:24
Марина Казначеева
Sanktpēterburga   439 «Аномальная жара» 10:18
Галина Калабуш
Sanktpēterburga   452 «Молния» 10:44
Марина Калибердина
Sanktpēterburga   402 «Крокодилы» 09:04
Лариса Калясникова
Sanktpēterburga   4109 «Звездные разрушители» 12:38
Андрей Каш
Sanktpēterburga   463 «Танки грязи не боятся» 11:06
Наталья Каш
Sanktpēterburga   463 «Танки грязи не боятся» 11:06
Слава Кедров
Maskavas apgabals   471 «Улитоны» 11:22
Женя Кипятков
Sanktpēterburga   489 «В лето со скоростью света!» 11:58
Богдана Клинская
Sanktpēterburga   407 «Крокозябры» 09:14
Александра Коваленко
Sanktpēterburga   465 «Синяя птица» 11:10
Всеволод Коваленко
Sanktpēterburga   465 «Синяя птица» 11:10
Максим Коваленко
Sanktpēterburga   438 «Правая Коленка» 10:16
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   438 «Правая Коленка» 10:16
Павел Ковальчук
Sanktpēterburga   422 «МонстрЕжики» 09:44
Александр Козлов
Sanktpēterburga   429 «Крокозябры2» 09:58
Дмитрий Козлов
Sanktpēterburga   4114 «Забегосы» 12:48
Кирилл Козлов
Sanktpēterburga   4117 «Сфера» 12:54
Мария Козлова
Sanktpēterburga   447 «Дом у моря» 10:34
Софья Козлова
Sanktpēterburga   429 «Крокозябры2» 09:58
Олеся Колабаева
Sanktpēterburga   487 «Питерские кошечки» 11:54
Степан Кольцов
Sanktpēterburga   439 «Аномальная жара» 10:18
Александр Конарев
Sanktpēterburga   453 «Весна» 10:46
Анна Конарева
Sanktpēterburga   428 «Усы, лапы и хвост - остальное не важно!» 09:56
Екатерина Конарева
Sanktpēterburga   428 «Усы, лапы и хвост - остальное не важно!» 09:56
Аня Кондакова
Sanktpēterburga   424 «Весёлые лошадки» 09:48
Максим Копытов
Sanktpēterburga   465 «Синяя птица» 11:10
Владимир Корнев
Sanktpēterburga   456 «Улитка» 10:52
Анна Корнева
Sanktpēterburga   456 «Улитка» 10:52
Иван Королев
Sanktpēterburga   473 «Шкварики» 11:26
Андрей Краевский
Sanktpēterburga   4105 «Паровоз» 12:30
Володя Краснов
Sanktpēterburga   4113 «Горняк» 12:46
Дмитрий Краснов
Sanktpēterburga   4113 «Горняк» 12:46
Валерия Краснова
Sanktpēterburga   4113 «Горняк» 12:46
Лена Кузина
Sanktpēterburga   444 «Коза Пуховая» 10:28
Арсений Кузнецов
Sanktpēterburga   480 «Королева И» 11:40
Игорь Кузьминов
Sanktpēterburga   420 «Гром, Молния и Тучка» 09:40
Арина Кузьминова
Sanktpēterburga   420 «Гром, Молния и Тучка» 09:40
Афанасий Куракин
Sanktpēterburga   425 «Кивеннапа» 09:50
Гордей Куракин
Sanktpēterburga   425 «Кивеннапа» 09:50
Валерий Кухтин
Sanktpēterburga   483 «Экспекто Виктория» 11:46
Константин Кучумов
Sanktpēterburga   4101 «Дело дрянь» 12:22
Максим Лапко
Sanktpēterburga   485 «Мышарики» 11:50
Анна Лебезкина
Sanktpēterburga   475 «Карапузики» 11:30
Георгий Левцов
Sanktpēterburga   414 «Гладцовы» 09:28
Даниил Левцов
Sanktpēterburga   414 «Гладцовы» 09:28
Александра Ледяева
Sanktpēterburga   464 «Колобки» 11:08
Мария Ледяева
Sanktpēterburga   464 «Колобки» 11:08
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   468 «Пираты» 11:16
Таисия Лежнина
Sanktpēterburga   468 «Пираты» 11:16
Надя Леонтьева
Sanktpēterburga   410 «Questlab» 09:20
Таисия Лудзская
Sanktpēterburga   428 «Усы, лапы и хвост - остальное не важно!» 09:56
Матвей Лудзский
Sanktpēterburga   428 «Усы, лапы и хвост - остальное не важно!» 09:56
Влада Макаренкова
Sanktpēterburga   483 «Экспекто Виктория» 11:46
Аня Макарова
Sanktpēterburga   494 «PRO100» 12:08
Алиса Мацулева
Sanktpēterburga   4110 «Часовая Лилия» 12:40
Юлия Мацулева
Sanktpēterburga   4110 «Часовая Лилия» 12:40
Анастасия Межевич
Sanktpēterburga   486 «NoName» 11:52
Мария Меркулова
Sanktpēterburga   440 «мурашки» 10:20
Анна Меркушева
Sanktpēterburga   4108 «Исключение из правил» 12:36
Александр Метелица
Sanktpēterburga   401 «Дуэт +» 09:02
Мила Метелица
Sanktpēterburga   401 «Дуэт +» 09:02
Александр Мещеряков
Sanktpēterburga   427 «Альбатроша» 09:54
Евгения Митрофанова
Sanktpēterburga   440 «мурашки» 10:20
Максим Митькин
Sanktpēterburga   469 «Термос» 11:18
Маргарита Митькина
Sanktpēterburga   469 «Термос» 11:18
Мария Митькина
Sanktpēterburga   469 «Термос» 11:18
Владислав Михайлов
Sanktpēterburga   486 «NoName» 11:52
Павел Михайлов
Sanktpēterburga   408 «Море» 09:16
Надежда Михайлова
Sanktpēterburga   408 «Море» 09:16
Евгения Мишина
Sanktpēterburga   4109 «Звездные разрушители» 12:38
Светлана Можаева
Sanktpēterburga   415 «Йеллоустоун» 09:30
Алиса Морозова
Sanktpēterburga   4117 «Сфера» 12:54
Инна Морозовская
Maskava   409 «кошка» 09:18
Майя Мустафина
Sanktpēterburga   4117 «Сфера» 12:54
Анастасия Наумова
Sanktpēterburga   4105 «Паровоз» 12:30
Анна Нечипоренко
Sanktpēterburga   436 «Пенелопа Гну» 10:12
Семен Новиков
Sanktpēterburga   404 «Капут Драконис» 09:08
Александр Огнев
Sanktpēterburga   402 «Крокодилы» 09:04
Николай Озеров
Sanktpēterburga   476 «Чебурец» 11:32
Анна Олейник
Sanktpēterburga   403 «Лена без крокодилов» 09:06
Елена Олейник
Sanktpēterburga   403 «Лена без крокодилов» 09:06
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   450 «Львы» 10:40
Лев Осадчий
Sanktpēterburga   450 «Львы» 10:40
Борис Павлов
Sanktpēterburga   446 «Уссурийские тигры» 10:32
Иван Пекшиев
Sanktpēterburga   467 «Хулиганчики» 11:14
Петр Персианов
Maskava   472 «СКАЖИ ИЗЮМ» 11:24
Варвара Персианова
Maskavas apgabals   472 «СКАЖИ ИЗЮМ» 11:24
Фёдор Петров
Sanktpēterburga   461 «Селедка на свободе» 11:02
Аня Пименова
Sanktpēterburga   418 «Пупсики» 09:36
Даниил Писанов
Sanktpēterburga   411 «Ветер странствий» 09:22
Егор Плющаков
Sanktpēterburga   448 «Коломенская верста» 10:36
София Подраменская
Sanktpēterburga   493 «креатив» 12:06
Олег Подраменский
Sanktpēterburga   493 «креатив» 12:06
Вадим Попов
Maskavas apgabals   421 «"Дежурные по апрелю"» 09:42
Алина Попова
Sanktpēterburga   4116 «Пес с нами» 12:52
Анна Потапова
Sanktpēterburga   408 «Море» 09:16
Игорь Просолов
Sanktpēterburga   486 «NoName» 11:52
Виктория Пузырева
Sanktpēterburga   406 «Разносторонние мечтатели» 09:12
Лиза Разживина
Sanktpēterburga   4118 «Смайлики» 12:56
Андрей Разумовский
Sanktpēterburga   4101 «Дело дрянь» 12:22
Ольга Ракова
Sanktpēterburga   484 «Три четверти» 11:48
Кристина Риехакайнен
Maskava   400 «Николаевский Экспресс» 09:00
Елена Рожкова
Sanktpēterburga   484 «Три четверти» 11:48
Марина Рубина
Sanktpēterburga   431 «Принцип домино» 10:02
Татьяна Руднева
Sanktpēterburga   482 «Первоклашки» 11:44
Николай Рузанов
Sanktpēterburga   451 «Adventure Time» 10:42
Татьяна Рузанова
Sanktpēterburga   451 «Adventure Time» 10:42
Алексей Русанов
Sanktpēterburga   477 «Шустрики» 11:34
Полина Русанова
Sanktpēterburga   477 «Шустрики» 11:34
Маргарита Руснак
Sanktpēterburga   429 «Крокозябры2» 09:58
Тимофей Рыко
Sanktpēterburga   448 «Коломенская верста» 10:36
Мария Рымарева
Puškina   430 «Смешарики» 10:00
Надежда Рымарева
Puškina   430 «Смешарики» 10:00
Лев Рябков
Sanktpēterburga   467 «Хулиганчики» 11:14
София Сабадышина
Sanktpēterburga   470 «Вперед, за Питер!» 11:20
Мария Самолюк
Sanktpēterburga   445 «девушки из джаза» 10:30
Ангелина Сарапунина
Sanktpēterburga   4110 «Часовая Лилия» 12:40
Максим Сафронов
Sanktpēterburga   455 «Невские Тигры» 10:50
Климентий Сбойнов
Sanktpēterburga   4102 «Swaggers» 12:24
Александра Сведенцова
Sanktpēterburga   434 «бегущие горожане» 10:08
Наталия Семенова
Sanktpēterburga   446 «Уссурийские тигры» 10:32
Иван Сенин
Sanktpēterburga   424 «Весёлые лошадки» 09:48
Маша Сенина
Sanktpēterburga   424 «Весёлые лошадки» 09:48
Генри Сидоров
Sanktpēterburga   4114 «Забегосы» 12:48
Анатолия Сидорова
Sanktpēterburga   4114 «Забегосы» 12:48
Анастасия Сиротина
Sanktpēterburga   416 «Бусинка» 09:32
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   4115 «Царица полей» 12:50
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   4113 «Горняк» 12:46
Вероника Смирнова
Sanktpēterburga   494 «PRO100» 12:08
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   494 «PRO100» 12:08
Федор Соколов
Sanktpēterburga   405 «Зеленые леприконы» 09:10
Елена Соколова
Sanktpēterburga   405 «Зеленые леприконы» 09:10
Екатерина Солод
Sanktpēterburga   459 «Кролики» 10:58
Ольга Солод
Sanktpēterburga   459 «Кролики» 10:58
Сергей Солод
Sanktpēterburga   459 «Кролики» 10:58
Лена Сотникова
Sanktpēterburga   488 «Крылатый Хык» 11:56
Таня Сотникова
Sanktpēterburga   488 «Крылатый Хык» 11:56
Яна Стрелец
Sanktpēterburga   457 «Мумрики» 10:54
Татьяна Суханова
Sanktpēterburga   435 «Amici» 10:10
Евгений Теруков
Sanktpēterburga   435 «Amici» 10:10
Александра Терукова
Sanktpēterburga   435 «Amici» 10:10
Саша Тихонова
Maskava   471 «Улитоны» 11:22
Алиса Третьяк
Sanktpēterburga   483 «Экспекто Виктория» 11:46
Наталья Третьяк
Sanktpēterburga   483 «Экспекто Виктория» 11:46
Екатерина Трофимова
Sanktpēterburga   427 «Альбатроша» 09:54
Михаил Трус
Sanktpēterburga   453 «Весна» 10:46
Андрей Файгенблат
Sanktpēterburga   497 «Фигуристы» 12:14
Глеб Файгенблат
Sanktpēterburga   497 «Фигуристы» 12:14
Марина Федорова
Sanktpēterburga   427 «Альбатроша» 09:54
Карен Фролов
Sanktpēterburga   455 «Невские Тигры» 10:50
Арина Фролова
Sanktpēterburga   455 «Невские Тигры» 10:50
Иосиф Хаит
Maskava   454 «Хаиты» 10:48
Олег Хаит
Maskava   454 «Хаиты» 10:48
Саша Хрущев
Sanktpēterburga   4116 «Пес с нами» 12:52
Мария Чащина
Sanktpēterburga   423 «Борзые щенки» 09:46
Вика Черенович
Sanktpēterburga   415 «Йеллоустоун» 09:30
Анна Чеченина
Maskava   472 «СКАЖИ ИЗЮМ» 11:24
Антон Чижов
Sanktpēterburga   4103 «Усы, хвосты и лапы» 12:26
Лев Чижов
Sanktpēterburga   4103 «Усы, хвосты и лапы» 12:26
Валерий Шакиров
Sanktpēterburga   427 «Альбатроша» 09:54
Ирина Шилина
Sanktpēterburga   418 «Пупсики» 09:36
Настя Шилина
Sanktpēterburga   418 «Пупсики» 09:36
Ксения Штеповская
Sanktpēterburga   476 «Чебурец» 11:32
Томас Шульц
Maskavas apgabals   421 «"Дежурные по апрелю"» 09:42
Максим Шустров
Sanktpēterburga   411 «Ветер странствий» 09:22
Даня Щербаков
Sanktpēterburga   4107 «ЕЛЕНА» 12:34
Денис Яблочков
Sanktpēterburga   481 «Дельфинчики» 11:42
Ольга Яровинская
Maskavas apgabals   421 «"Дежурные по апрелю"» 09:42
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
400 09:00 Николаевский Экспресс

400

Кристина Риехакайнен

Maskava

401 09:02 Дуэт +

401

Светлана Андрос

Sanktpēterburga

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Мила Метелица

Sanktpēterburga

402 09:04 Крокодилы

402

Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Илья Броварник

Sanktpēterburga

Марина Калибердина

Sanktpēterburga

Александр Огнев

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , ФМЛ 239
403 09:06 Лена без крокодилов

403

Анна Олейник

Sanktpēterburga

Елена Олейник

Sanktpēterburga

404 09:08 Капут Драконис

404

Анна Новикова

Sanktpēterburga

Семен Новиков

Sanktpēterburga

405 09:10 Зеленые леприконы

405

Натан Алиев

Sanktpēterburga

Федор Соколов

Sanktpēterburga

Елена Соколова

Sanktpēterburga

406 09:12 Разносторонние мечтатели

406

Глеб Пузырев

Sanktpēterburga

Виктория Пузырева

Sanktpēterburga

407 09:14 Крокозябры

407

Елена Андреева

Sanktpēterburga

Всеволод Иванов

Sanktpēterburga

Богдана Клинская

Sanktpēterburga

ФМЛ 366 , ФМЛ 239
408 09:16 Море

408

Павел Михайлов

Sanktpēterburga

Надежда Михайлова

Sanktpēterburga

Анна Потапова

Sanktpēterburga

409 09:18 кошка

409

Инна Морозовская

Maskava

410 09:20 Questlab

410

Ella Ivanova

Sanktpēterburga

Andrey Lapshin

Sanktpēterburga

Надя Леонтьева

Sanktpēterburga

411 09:22 Ветер странствий

411

Георгий Глусский

Sanktpēterburga

Анна Житомирская

Sanktpēterburga

Даниил Писанов

Sanktpēterburga

Максим Шустров

Sanktpēterburga

412 09:24 Fox

412

414 09:28 Гладцовы

414

Мария Гладкова

Sanktpēterburga

Георгий Левцов

Sanktpēterburga

Даниил Левцов

Sanktpēterburga

415 09:30 Йеллоустоун

415

Дарья Иванова

Sanktpēterburga

Светлана Можаева

Sanktpēterburga

Вика Черенович

Sanktpēterburga

416 09:32 Бусинка

416

Ирина Гурына

Sanktpēterburga

Светлана Гурына

Sanktpēterburga

Софья Гурына

Sanktpēterburga

Анастасия Сиротина

Sanktpēterburga

417 09:34 Веснушка

417

Юрий Гусев

Sanktpēterburga

Инна Гусева

Sanktpēterburga

Мария Гусева

Sanktpēterburga

418 09:36 Пупсики

418

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Аня Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шилина

Sanktpēterburga

Настя Шилина

Sanktpēterburga

419 09:38 Чуленчики

419

Иван Бендерский

Sanktpēterburga

420 09:40 Гром, Молния и Тучка

420

Игорь Кузьминов

Sanktpēterburga

Арина Кузьминова

Sanktpēterburga

озерки , Санкт-Петербург , Школа №605 , СПбГПУ
421 09:42 "Дежурные по апрелю"

421

Вадим Попов

Maskavas apgabals

Томас Шульц

Maskavas apgabals

Ольга Яровинская

Maskavas apgabals

422 09:44 МонстрЕжики

422

Елена Веселитская

Sanktpēterburga

Владислав Веселитский

Sanktpēterburga

Павел Ковальчук

Sanktpēterburga

423 09:46 Борзые щенки

423

Варвара Березецкая

Sanktpēterburga

Мария Чащина

Sanktpēterburga

424 09:48 Весёлые лошадки

424

Аня Кондакова

Sanktpēterburga

Иван Сенин

Sanktpēterburga

Маша Сенина

Sanktpēterburga

425 09:50 Кивеннапа

425

Andrew Mende

Sanktpēterburga

Афанасий Куракин

Sanktpēterburga

Гордей Куракин

Sanktpēterburga

426 09:52 Ага

426

Николай Агафонов

Sanktpēterburga

Тимофей Агафонов

Sanktpēterburga

Таисия Агафонова

Sanktpēterburga

427 09:54 Альбатроша

427

Александр Мещеряков

Sanktpēterburga

Екатерина Трофимова

Sanktpēterburga

Марина Федорова

Sanktpēterburga

Валерий Шакиров

Sanktpēterburga

Школа №192 , Калининский район
428 09:56 Усы, лапы и хвост - остальное не важно!

428

Анна Конарева

Sanktpēterburga

Екатерина Конарева

Sanktpēterburga

Таисия Лудзская

Sanktpēterburga

Матвей Лудзский

Sanktpēterburga

429 09:58 Крокозябры2

429

Александр Козлов

Sanktpēterburga

Софья Козлова

Sanktpēterburga

Маргарита Руснак

Sanktpēterburga

ФМЛ 366
430 10:00 Смешарики

430

Мария Рымарева

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

431 10:02 Принцип домино

431

Александр Абакумов

Sanktpēterburga

Тамара Абакумова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

433 10:06 Сурикаты

433

Никита Махлин

Sanktpēterburga

Юра Киселев

Sanktpēterburga

434 10:08 бегущие горожане

434

Валерия Елецкая

Sanktpēterburga

Фёдор Елецкий

Sanktpēterburga

Александра Сведенцова

Sanktpēterburga

435 10:10 Amici

435

Anna Pervitskaya

Sanktpēterburga

Татьяна Суханова

Sanktpēterburga

Евгений Теруков

Sanktpēterburga

Александра Терукова

Sanktpēterburga

436 10:12 Пенелопа Гну

436

Анна Нечипоренко

Sanktpēterburga

437 10:14 Гав-Гав

437

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Артём Гаврилов

Sanktpēterburga

Максим Гаврилов

Sanktpēterburga

438 10:16 Правая Коленка

438

Максим Коваленко

Sanktpēterburga

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

439 10:18 Аномальная жара

439

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Марина Казначеева

Sanktpēterburga

Степан Кольцов

Sanktpēterburga

Клуб Фенестра , МШМ
440 10:20 мурашки

440

Игорь Вериго

Sanktpēterburga

Мария Меркулова

Sanktpēterburga

Евгения Митрофанова

Sanktpēterburga

443 10:26 Белый Усик

443

Александр Белоусов

Sanktpēterburga

444 10:28 Коза Пуховая

444

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

445 10:30 девушки из джаза

445

Assia Anistratenko

Sanktpēterburga

Арина Анистратенко

Sanktpēterburga

Екатерина Грибова

Sanktpēterburga

Мария Самолюк

Sanktpēterburga

Юнтолово
446 10:32 Уссурийские тигры

446

Екатерина Дружинина

Sanktpēterburga

Борис Павлов

Sanktpēterburga

Наталия Семенова

Sanktpēterburga

447 10:34 Дом у моря

447

Дима Козлов

Sanktpēterburga

Надя Ивановская

Sanktpēterburga

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Гимназия №42 , СПбГУ
448 10:36 Коломенская верста

448

Анастасия Рыко

Sanktpēterburga

Геннадий Данилов

Sanktpēterburga

Егор Плющаков

Sanktpēterburga

Тимофей Рыко

Sanktpēterburga

449 10:38 2+1

449

Ирина Галеева

Sanktpēterburga

Владислав Галеев

Sanktpēterburga

Сергей Галеев

Sanktpēterburga

Калининский район , Санкт-Петербург , НИУ ИТМО
450 10:40 Львы

450

Елизавета Андреева

Sanktpēterburga

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

Лев Осадчий

Sanktpēterburga

451 10:42 Adventure Time

451

Николай Рузанов

Sanktpēterburga

Татьяна Рузанова

Sanktpēterburga

452 10:44 Молния

452

Егор Говоренков

Sanktpēterburga

Галина Калабуш

Sanktpēterburga

453 10:46 Весна

453

Родион Рыбалко

Sanktpēterburga

Александр Конарев

Sanktpēterburga

Михаил Трус

Sanktpēterburga

454 10:48 Хаиты

454

Иосиф Хаит

Maskava

Олег Хаит

Maskava

455 10:50 Невские Тигры

455

Максим Сафронов

Sanktpēterburga

Карен Фролов

Sanktpēterburga

Арина Фролова

Sanktpēterburga

Школа №457
456 10:52 Улитка

456

Мария Корнева

Sanktpēterburga

Владимир Корнев

Sanktpēterburga

Анна Корнева

Sanktpēterburga

457 10:54 Мумрики

457

Ольга Бабанина

Sanktpēterburga

Михаил Иванов

Sanktpēterburga

Арина Иванова

Sanktpēterburga

Яна Стрелец

Sanktpēterburga

458 10:56 пьюшки

458

дмитрий воробьев

Sanktpēterburga

полина воробьева

Sanktpēterburga

саша воробьева

Sanktpēterburga

459 10:58 Кролики

459

Карина Солод

Sanktpēterburga

Екатерина Солод

Sanktpēterburga

Ольга Солод

Sanktpēterburga

Сергей Солод

Sanktpēterburga

460 11:00 Catberry

460

Лена Гиршова

Sanktpēterburga

461 11:02 Селедка на свободе

461

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Фёдор Петров

Sanktpēterburga

462 11:04 Ленивые опоссумы

462

Александра Берхман

Sanktpēterburga

Евгений Берхман

Sanktpēterburga

463 11:06 Танки грязи не боятся

463

Нина Дыл

Sanktpēterburga

Егор Завадский

Sanktpēterburga

Андрей Каш

Sanktpēterburga

Наталья Каш

Sanktpēterburga

464 11:08 Колобки

464

Юрий Ледяев

Sanktpēterburga

Александра Ледяева

Sanktpēterburga

Мария Ледяева

Sanktpēterburga

465 11:10 Синяя птица

465

Александра Коваленко

Sanktpēterburga

Всеволод Коваленко

Sanktpēterburga

Максим Копытов

Sanktpēterburga

466 11:12 Эврика

466

Алексей Бессонов

Sanktpēterburga

Егор Бессонов

Sanktpēterburga

467 11:14 Хулиганчики

467

Ксения Березун

Sanktpēterburga

Иван Пекшиев

Sanktpēterburga

Лев Рябков

Sanktpēterburga

468 11:16 Пираты

468

Юлия Сопова

Sanktpēterburga

Михаил Задорский

Sanktpēterburga

Елена Лежнина

Sanktpēterburga

Таисия Лежнина

Sanktpēterburga

Лицей №419 , СПбГУ
469 11:18 Термос

469

Юлия Митькина

Sanktpēterburga

Максим Митькин

Sanktpēterburga

Маргарита Митькина

Sanktpēterburga

Мария Митькина

Sanktpēterburga

Калининский район
470 11:20 Вперед, за Питер!

470

Анна Сытник

Sanktpēterburga

Анна Антрушина

Sanktpēterburga

София Сабадышина

Sanktpēterburga

Гимназия №261
471 11:22 Улитоны

471

Слава Кедров

Maskavas apgabals

Саша Тихонова

Maskava

472 11:24 СКАЖИ ИЗЮМ

472

Юля Жук

Maskavas apgabals

Петр Персианов

Maskava

Варвара Персианова

Maskavas apgabals

Анна Чеченина

Maskava

473 11:26 Шкварики

473

Иван Королев

Sanktpēterburga

474 11:28 Тюльпашки

474

Анна Бондаренко

Maskava

Татьяна Бондаренко

Maskava

475 11:30 Карапузики

475

Вова Бойцов

Sanktpēterburga

МАрия Бойцова

Sanktpēterburga

Анна Лебезкина

Sanktpēterburga

476 11:32 Чебурец

476

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

Галина Озерова

Sanktpēterburga

Николай Озеров

Sanktpēterburga

Ксения Штеповская

Sanktpēterburga

477 11:34 Шустрики

477

Ольга Русанова

Sanktpēterburga

Алексей Русанов

Sanktpēterburga

Полина Русанова

Sanktpēterburga

478 11:36 Проказницы

478

Рина Алексеева

Sanktpēterburga

Татьяна Алексеева

Sanktpēterburga

480 11:40 Королева И

480

Иван Зеленов

Sanktpēterburga

Арсений Кузнецов

Sanktpēterburga

481 11:42 Дельфинчики

481

Александр Буньков

Sanktpēterburga

Денис Яблочков

Sanktpēterburga

482 11:44 Первоклашки

482

Тимофей Волков

Sanktpēterburga

Ирина Боганова

Sanktpēterburga

Татьяна Руднева

Sanktpēterburga

Гимназия №397
483 11:46 Экспекто Виктория

483

Валерий Кухтин

Sanktpēterburga

Влада Макаренкова

Sanktpēterburga

Алиса Третьяк

Sanktpēterburga

Наталья Третьяк

Sanktpēterburga

484 11:48 Три четверти

484

Сергей Рожков

Sanktpēterburga

Ольга Ракова

Sanktpēterburga

Елена Рожкова

Sanktpēterburga

485 11:50 Мышарики

485

Аня Максимова

Sanktpēterburga

Иван Золотухин

Sanktpēterburga

Максим Лапко

Sanktpēterburga

486 11:52 NoName

486

Анастасия Межевич

Sanktpēterburga

Владислав Михайлов

Sanktpēterburga

Игорь Просолов

Sanktpēterburga

487 11:54 Питерские кошечки

487

Полина Козлова

Sanktpēterburga

Всеволод Багмутов

Sanktpēterburga

Татьяна Багмутова

Sanktpēterburga

Олеся Колабаева

Sanktpēterburga

488 11:56 Крылатый Хык

488

Лена Сотникова

Sanktpēterburga

Таня Сотникова

Sanktpēterburga

489 11:58 В лето со скоростью света!

489

Вера Кипяткова

Sanktpēterburga

Дмитрий Мягков

Sanktpēterburga

Юлька Петрова

Sanktpēterburga

Женя Кипятков

Sanktpēterburga

СПбГПУ , СПбГУ
490 12:00 Параллельный мир

490

Влад Колышкин

Sanktpēterburga

Ирина Чалова

Sanktpēterburga

Гимназия №74
492 12:04 Неудержимые

492

Valentin Efimov

Sanktpēterburga

Софья Ефимова

Sanktpēterburga

Школа №26
493 12:06 креатив

493

София Подраменская

Sanktpēterburga

Олег Подраменский

Sanktpēterburga

494 12:08 PRO100

494

Иванова Аня

Sanktpēterburga

Аня Макарова

Sanktpēterburga

Вероника Смирнова

Sanktpēterburga

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

Гимназия №610
496 12:12 Галоши

496

Владислав Брук

Sanktpēterburga

Петр Гуля

Sanktpēterburga

497 12:14 Фигуристы

497

Ирина Белова

Sanktpēterburga

Андрей Файгенблат

Sanktpēterburga

Глеб Файгенблат

Sanktpēterburga

498 12:16 Зайцы

498

Мария Волкова

Sanktpēterburga

Дарина Вологдина

Sanktpēterburga

Ольга Вологдина

Sanktpēterburga

499 12:18 Островитяне

499

Инна Гуторова

Sanktpēterburga

4101 12:22 Дело дрянь
Инна Игнашова

Sanktpēterburga

Константин Кучумов

Sanktpēterburga

Андрей Разумовский

Sanktpēterburga

4102 12:24 Swaggers

4102

Янина Сбойнова

Sanktpēterburga

Вячеслав Игуменов

Sanktpēterburga

Александр Игумнов

Sanktpēterburga

Климентий Сбойнов

Sanktpēterburga

4103 12:26 Усы, хвосты и лапы

4103

Антон Чижов

Sanktpēterburga

Лев Чижов

Sanktpēterburga

ФМЛ 30 , СПбГУ
4105 12:30 Паровоз

4105

Сергей Амосов

Sanktpēterburga

Андрей Краевский

Sanktpēterburga

Анастасия Наумова

Sanktpēterburga

4106 12:32 Орден Гаргулий

4106

Артем Волков

Sanktpēterburga

Андрей Горбунов

Sanktpēterburga

4107 12:34 ЕЛЕНА

4107

Елена Буянова

Sanktpēterburga

Даня Щербаков

Sanktpēterburga

4108 12:36 Исключение из правил

4108

Ирина Марущак

Sanktpēterburga

Дарья Васильченко

Sanktpēterburga

Ирина Воронова

Sanktpēterburga

Анна Меркушева

Sanktpēterburga

4109 12:38 Звездные разрушители

4109

Никита Веденеев

Sanktpēterburga

Анна Гришина

Sanktpēterburga

Лариса Калясникова

Sanktpēterburga

Евгения Мишина

Sanktpēterburga

4110 12:40 Часовая Лилия

4110

Ната Ангелюшина

Sanktpēterburga

Алиса Мацулева

Sanktpēterburga

Юлия Мацулева

Sanktpēterburga

Ангелина Сарапунина

Sanktpēterburga

4111 12:42 Дохлый номер

4111

Инесса Васильева

Sanktpēterburga

Сергей Игнатенков

Sanktpēterburga

Юлия Игнатенкова

Sanktpēterburga

4112 12:44 БЭМС

4112

Софья Александрова

Sanktpēterburga

Даниил Вабищевич

Sanktpēterburga

Дарья Вабищевич

Sanktpēterburga

Виктория Загрийчук

Sanktpēterburga

4113 12:46 Горняк

4113

Володя Краснов

Sanktpēterburga

Дмитрий Краснов

Sanktpēterburga

Валерия Краснова

Sanktpēterburga

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

4114 12:48 Забегосы

4114

Дмитрий Козлов

Sanktpēterburga

Генри Сидоров

Sanktpēterburga

Анатолия Сидорова

Sanktpēterburga

4115 12:50 Царица полей

4115

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

4116 12:52 Пес с нами

4116

Максим Попов

Sanktpēterburga

Алина Попова

Sanktpēterburga

Саша Хрущев

Sanktpēterburga

4117 12:54 Сфера

4117

Кирилл Козлов

Sanktpēterburga

Алиса Морозова

Sanktpēterburga

Майя Мустафина

Sanktpēterburga

Центр образования "Сфера"
4118 12:56 Смайлики

4118

Ирина Булатова

Sanktpēterburga

Юля Булатова

Sanktpēterburga

Лиза Разживина

Sanktpēterburga

Бегущий Город , Калининский район
4213 09:26 No name
4241 10:22 No name
4242 10:24 No name