Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Haдeждa Mиpгopoдскaя
Sanktpēterburga   380 «гаммаглобулин» 11:40
Андрей Белик
Sanktpēterburga   364 «Чудики с Охты» 11:08
Марина Белькова
Irkutska   323 «Иркутяне» 09:46
Дмитрий Богатырев
Puškina   330 «Ничего не жалко» 10:00
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   300 «Суслички» 09:00
Татьяна Вальская
Sanktpēterburga   327 «черепахи» 09:54
Дарья Дарья
Sanktpēterburga   309 «Черный кот» 09:18
Мария Дорофеева
Ļeņingradas apgabals   316 «Crazy Wrens» 09:32
Татьяна Дремова
Sanktpēterburga   310 «Умняшки» 09:20
Инна Жестоканова
Sanktpēterburga   370 «Гаммики» 11:20
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   360 «зайчатки разума» 11:00
Вера Кипяткова
Sanktpēterburga   355 «колобки» 10:50
Полина Козлова
Sanktpēterburga   315 «весна» 09:30
Олик Кононова
Sanktpēterburga   348 «Цветы жизни» 10:36
Эмилия Лехман
Sanktpēterburga   360 «зайчатки разума» 11:00
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   321 «Бурундуй-мл.» 09:42
Олеся Монакина
Maskava   376 «Коржик» 11:32
Ольга Мусакина
Sanktpēterburga   341 «Муса-Кин» 10:22
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   379 «Птички певчие» 11:38
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   326 «Львёнка-Алёнка» 09:52
Елена Спасская
Sanktpēterburga   367 «3 А» 11:14
Елена Талантова
Sanktpēterburga   374 «Черная гроза» 11:28
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   347 «Неугомонные проходимцы» 10:34
Anna Pervitskaya
Sanktpēterburga   375 «Апрель» 11:30
Valentina Zvonareva
Sanktpēterburga   339 «РингерА» 10:18
Оксана Анохина
Sanktpēterburga   389 «Ищейки» 11:58
Наталия Антонова
Sanktpēterburga   335 «Глобус» 10:10
Татьяна Бакан
Sanktpēterburga   366 «Север» 11:12
Светлана Барышева
Sanktpēterburga   384 «Весёлые Веснушки» 11:48
Ирина Белова
Sanktpēterburga   321 «Бурундуй-мл.» 09:42
Роман Бланк
Sanktpēterburga   304 «Боровички» 09:08
Елена Бродова
Sanktpēterburga   322 «Пантеры» 09:44
Яна Варновская
Sanktpēterburga   388 «Stefan3000» 11:56
Ольга Вильде
Sanktpēterburga   385 «Артём и его команда» 11:50
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   346 «пьюшки» 10:32
Анастасия Глинская
Sanktpēterburga   378 «Фрегат» 11:36
Валентина Диева
Sanktpēterburga   338 «Сёпала» 10:16
Екатерина Додонова
Sanktpēterburga   379 «Птички певчие» 11:38
Константин Екимов
Sanktpēterburga   366 «Север» 11:12
Николай Иванов
Sanktpēterburga   372 «дядя Коля» 11:24
Александра Кондакова
Sanktpēterburga   359 «Ураган» 10:58
Мария Коновалова
Sanktpēterburga   369 «3 Б» 11:18
Николай Косовский
Sanktpēterburga   317 «НикА» 09:34
Валентина Кочергина
Maskava   334 «Зеленый слон» 10:08
Елизавета Кузнецова
Sanktpēterburga   358 «Дохлики» 10:56
Илона Кукуева
Sanktpēterburga   329 «Задроты N1» 09:58
Светлана Лесукова
Sanktpēterburga   357 «Михаил» 10:54
Александра Логинова
Sanktpēterburga   387 «Springs» 11:54
Екатерина Лысенко
Maskava   333 «Сусанинские навигаторы» 10:06
Ирина Лысенко
Maskava   333 «Сусанинские навигаторы» 10:06
Елена Майорова
Sanktpēterburga   303 «Полина» 09:06
Светлана Малашенко
Sanktpēterburga   335 «Глобус» 10:10
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   331 «Мискриты» 10:02
Алексей Мусакин
Sanktpēterburga   341 «Муса-Кин» 10:22
Мария Начкебия
Sanktpēterburga   382 «Веселые ребята» 11:44
Мария Новокович
Sanktpēterburga   311 «Любители прогулок» 09:22
Олег Оборин
Maskava   318 «Мурзилки» 09:36
Дмитрий Петухов
Sanktpēterburga   319 «Деметры» 09:38
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   324 «3D-Light» 09:48
Анна Подраменская
Sanktpēterburga   307 «Кактусята» 09:14
Наталья Птицына
Sanktpēterburga   381 «Соколиный Глаз» 11:42
Анастасия Романова
Sanktpēterburga   350 «Ромашки» 10:40
Ксения Сахарова
Sanktpēterburga   302 «Любители» 09:04
Алёна Севастьянова
Sanktpēterburga   326 «Львёнка-Алёнка» 09:52
Николай Семенов
Sanktpēterburga   320 «Хоббиты» 09:40
Юлия Слипчик
Sanktpēterburga   351 «Максимум» 10:42
Ольга Соколова
Sanktpēterburga   313 «камертон» 09:26
Алиса Тютина
Sanktpēterburga   383 «Базилиус» 11:46
Лилия Филимоненок
Sanktpēterburga   368 «Охотники за приключениями» 11:16
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   326 «Львёнка-Алёнка» 09:52
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   348 «Цветы жизни» 10:36
Юлия Часовская
Sanktpēterburga   328 «звездочет» 09:56
Маргарита Шинкевич
Sanktpēterburga   301 «Толстопузики» 09:02
Алексей Явич
Sanktpēterburga   362 «Скороходы» 11:04
Федор Абрамов
Sanktpēterburga   310 «Умняшки» 09:20
Софья Алябьева
Sanktpēterburga   309 «Черный кот» 09:18
Илья Анохин
Sanktpēterburga   389 «Ищейки» 11:58
Мария Анохина
Sanktpēterburga   389 «Ищейки» 11:58
Александр Афанасьев
Sanktpēterburga   325 «Школа №186(1)» 09:50
Елена Ашурова
Sanktpēterburga   322 «Пантеры» 09:44
Эвелина Ашурова
Sanktpēterburga   322 «Пантеры» 09:44
Всеволод Багмутов
Sanktpēterburga   315 «весна» 09:30
Даниил Багров
Sanktpēterburga   368 «Охотники за приключениями» 11:16
Ирина Багрова
Sanktpēterburga   368 «Охотники за приключениями» 11:16
Валентина Бакан
Sanktpēterburga   366 «Север» 11:12
Настенька Барышева
Sanktpēterburga   384 «Весёлые Веснушки» 11:48
Люба Белик
Sanktpēterburga   364 «Чудики с Охты» 11:08
Ольга Белик
Sanktpēterburga   364 «Чудики с Охты» 11:08
Тимофей Бельков
Irkutska   323 «Иркутяне» 09:46
Юлия Богатырева
Puškina   330 «Ничего не жалко» 10:00
Яна Богатырева
Puškina   330 «Ничего не жалко» 10:00
Митя Богданов
Sanktpēterburga   313 «камертон» 09:26
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   313 «камертон» 09:26
Софья Богденко
Sanktpēterburga   386 «шустрая шиншилла» 11:52
Юрий Богденко
Sanktpēterburga   386 «шустрая шиншилла» 11:52
Елизавета Бочарова
Sanktpēterburga   387 «Springs» 11:54
Лиана Бочарова
Sanktpēterburga   387 «Springs» 11:54
Анна Бродова
Sanktpēterburga   322 «Пантеры» 09:44
Иван Бруев
Sanktpēterburga   300 «Суслички» 09:00
Аяна Будаева
Sanktpēterburga   369 «3 Б» 11:18
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   331 «Мискриты» 10:02
Елена Бухтуева
Sanktpēterburga   331 «Мискриты» 10:02
Егор Вандышев
Maskava   308 «Юнги» 09:16
Игорь Вериго
Sanktpēterburga   336 «Мыши Саблезубые» 10:12
Александр Вильде
Sanktpēterburga   385 «Артём и его команда» 11:50
Артём Вильде
Sanktpēterburga   385 «Артём и его команда» 11:50
Ксения Вильде
Sanktpēterburga   385 «Артём и его команда» 11:50
Степан Виноградов
Sanktpēterburga   310 «Умняшки» 09:20
Анастасия Владимирова
Sanktpēterburga   361 «Бусинки» 11:02
Глеб Волков
Sanktpēterburga   363 «Лешган» 11:06
Мария Волкова
Sanktpēterburga   338 «Сёпала» 10:16
Александра Вологдина
Sanktpēterburga   338 «Сёпала» 10:16
Дарина Вологдина
Sanktpēterburga   338 «Сёпала» 10:16
Екатерина Воробева
Sanktpēterburga   311 «Любители прогулок» 09:22
Дмитрий Воробьев
Sanktpēterburga   346 «пьюшки» 10:32
Александра Воробьева
Sanktpēterburga   346 «пьюшки» 10:32
Елена Воробьева
Sanktpēterburga   311 «Любители прогулок» 09:22
Полина Воробьева
Sanktpēterburga   346 «пьюшки» 10:32
Алексей Гаврилов
Sanktpēterburga   343 «Египетская сила» 10:26
Елисей Гаврилов
Sanktpēterburga   343 «Египетская сила» 10:26
Арина Глинская
Sanktpēterburga   378 «Фрегат» 11:36
Владимир Глинский
Sanktpēterburga   378 «Фрегат» 11:36
Николай Глинский
Sanktpēterburga   378 «Фрегат» 11:36
Софья Гордиенко
Sanktpēterburga   344 «Мурзики» 10:28
Екатерина Грибова
Sanktpēterburga   363 «Лешган» 11:06
Михаил Громов
Sanktpēterburga   352 «Быстрые Громычи» 10:44
Юрий Громов
Sanktpēterburga   352 «Быстрые Громычи» 10:44
Андрей Грудцын
Maskava   308 «Юнги» 09:16
Светлана Гурына
Sanktpēterburga   361 «Бусинки» 11:02
Сергей Гурына
Sanktpēterburga   361 «Бусинки» 11:02
Софья Гурына
Sanktpēterburga   361 «Бусинки» 11:02
Александр Довыденков
Puškina   330 «Ничего не жалко» 10:00
Любовь Дононова
Sanktpēterburga   379 «Птички певчие» 11:38
Данила Дорофеев
Ļeņingradas apgabals   316 «Crazy Wrens» 09:32
Алёна Дорофеева
Ļeņingradas apgabals   316 «Crazy Wrens» 09:32
Вероника Дроздова
Sanktpēterburga   351 «Максимум» 10:42
Наталья Дроздова
Sanktpēterburga   351 «Максимум» 10:42
Татьяна Ермакова
Sanktpēterburga   305 «Тынц и Круть» 09:10
Алена Звонарева
Sanktpēterburga   339 «РингерА» 10:18
Марк Зинковский
Sanktpēterburga   304 «Боровички» 09:08
Иван Златин
Sanktpēterburga   382 «Веселые ребята» 11:44
Настя Зонова
Sanktpēterburga   339 «РингерА» 10:18
Светлана Зонова
Sanktpēterburga   339 «РингерА» 10:18
Анастасия Зюзенкова
Sanktpēterburga   344 «Мурзики» 10:28
Иван Иваненко
Sanktpēterburga   367 «3 А» 11:14
Евгений Иванов
Sanktpēterburga   324 «3D-Light» 09:48
Юра Иванов
Sanktpēterburga   372 «дядя Коля» 11:24
Аня Иванова
Sanktpēterburga   348 «Цветы жизни» 10:36
Саша Иванова
Sanktpēterburga   372 «дядя Коля» 11:24
Андрей Калиненко
Sanktpēterburga   301 «Толстопузики» 09:02
Яна Калиненко
Sanktpēterburga   301 «Толстопузики» 09:02
Ксения Касаткина
Sanktpēterburga   305 «Тынц и Круть» 09:10
Данила Кашеваров
Sanktpēterburga   329 «Задроты N1» 09:58
Тимофей Кесарев
Sanktpēterburga   343 «Египетская сила» 10:26
Юлиана Кесарева
Sanktpēterburga   343 «Египетская сила» 10:26
Евгений Кипятков
Sanktpēterburga   355 «колобки» 10:50
Юрий Киселев
Puškina   340 «Сурикаты» 10:20
Анастасия Киселева
Puškina   340 «Сурикаты» 10:20
Максим Коваленко
Sanktpēterburga   337 «Правая коленка» 10:14
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   337 «Правая коленка» 10:14
Егор Ковальчук
Sanktpēterburga   329 «Задроты N1» 09:58
Вероника Колабаева
Sanktpēterburga   315 «весна» 09:30
Олеся Колабаева
Sanktpēterburga   315 «весна» 09:30
Мария Колпакова
Maskava   349 «КатяМаша» 10:38
Анна Кондакова
Sanktpēterburga   359 «Ураган» 10:58
Саша Кононов
Sanktpēterburga   348 «Цветы жизни» 10:36
Антон Косовский
Sanktpēterburga   317 «НикА» 09:34
Михаил Косовский
Sanktpēterburga   317 «НикА» 09:34
Анна Костыгина
Sanktpēterburga   305 «Тынц и Круть» 09:10
Наталья Костыгина
Sanktpēterburga   305 «Тынц и Круть» 09:10
Наталья Кочергина
Maskava   334 «Зеленый слон» 10:08
Севастьяна Кошурина
Sanktpēterburga   383 «Базилиус» 11:46
Вова Краснов
Sanktpēterburga   314 «Горняк» 09:28
Дмитрий Краснов
Sanktpēterburga   314 «Горняк» 09:28
Валерия Краснова
Sanktpēterburga   314 «Горняк» 09:28
Михаил Кричун
Sanktpēterburga   345 «Спиногрызы» 10:30
Артем Кукуев
Sanktpēterburga   329 «Задроты N1» 09:58
Арина Лаврова
Sanktpēterburga   370 «Гаммики» 11:20
Настя Лаппо-Данилевская
Sanktpēterburga   370 «Гаммики» 11:20
Павел Лебедев
Sanktpēterburga   377 «команда 377» 11:34
Алиса Лебедева
Sanktpēterburga   377 «команда 377» 11:34
Ирина Лень
Sanktpēterburga   327 «черепахи» 09:54
Юлия Лень
Sanktpēterburga   327 «черепахи» 09:54
Ирина Лесенная
Sanktpēterburga   384 «Весёлые Веснушки» 11:48
Катюша Лесенная
Sanktpēterburga   384 «Весёлые Веснушки» 11:48
Анна Лесукова
Sanktpēterburga   357 «Михаил» 10:54
София Леус
Sanktpēterburga   362 «Скороходы» 11:04
Алексей Липатов
Sanktpēterburga   363 «Лешган» 11:06
Тоня Липатова
Sanktpēterburga   363 «Лешган» 11:06
Никита Максимов
Sanktpēterburga   300 «Суслички» 09:00
Альби Малашицкий
Sanktpēterburga   325 «Школа №186(1)» 09:50
Кирилл Малюченко
Sanktpēterburga   367 «3 А» 11:14
Марина Маматказина
Sanktpēterburga   321 «Бурундуй-мл.» 09:42
Егор Маринченко
Sanktpēterburga   383 «Базилиус» 11:46
Никита Махлин
Puškina   340 «Сурикаты» 10:20
Аня Мельникова
Sanktpēterburga   387 «Springs» 11:54
Евгнения Митрофанова
Sanktpēterburga   336 «Мыши Саблезубые» 10:12
Стёпа Михайлов
Sanktpēterburga   306 «Д' рузья» 09:12
Юлия Михайлова
Sanktpēterburga   306 «Д' рузья» 09:12
Анна Монакина
Maskava   376 «Коржик» 11:32
Екатерина Монакина
Maskava   376 «Коржик» 11:32
Савелий Мурышкин
Sanktpēterburga   309 «Черный кот» 09:18
Василий Мусакин
Sanktpēterburga   341 «Муса-Кин» 10:22
Ульяна Мусакина
Sanktpēterburga   341 «Муса-Кин» 10:22
Михаил Наумов
Sanktpēterburga   321 «Бурундуй-мл.» 09:42
Вера Начкебия
Sanktpēterburga   382 «Веселые ребята» 11:44
Владислав Немчинов
Maskava   308 «Юнги» 09:16
Ольга Немчинова
Maskava   308 «Юнги» 09:16
Ксения Новикова
Sanktpēterburga   371 «Новиковы» 11:22
Ольга Новикова
Sanktpēterburga   371 «Новиковы» 11:22
Ольга Новокович
Ufa   311 «Любители прогулок» 09:22
Мария Оборина
Maskava   318 «Мурзилки» 09:36
Феликс Петрановский
Sanktpēterburga   317 «НикА» 09:34
Аня Петрова
Sanktpēterburga   370 «Гаммики» 11:20
Ксения Петухова
Sanktpēterburga   319 «Деметры» 09:38
Федор Подливаев
Sanktpēterburga   324 «3D-Light» 09:48
София Подраменская
Sanktpēterburga   307 «Кактусята» 09:14
Олег Подраменский
Sanktpēterburga   307 «Кактусята» 09:14
Василиса Приходько
Sanktpēterburga   301 «Толстопузики» 09:02
Макар Прокофьев
Sanktpēterburga   313 «камертон» 09:26
Илья Птицын
Sanktpēterburga   381 «Соколиный Глаз» 11:42
Константин Птицын
Sanktpēterburga   381 «Соколиный Глаз» 11:42
Екатерина Радионова
Sanktpēterburga   344 «Мурзики» 10:28
Федор Рыжов
Sanktpēterburga   362 «Скороходы» 11:04
Ксения Рыжова
Sanktpēterburga   379 «Птички певчие» 11:38
Екатерина Рязановская
Maskava   349 «КатяМаша» 10:38
Андрей Саватюгин
Sanktpēterburga   388 «Stefan3000» 11:56
Екатерина Саватюгина
Sanktpēterburga   388 «Stefan3000» 11:56
Ирина Савина
Sanktpēterburga   377 «команда 377» 11:34
Анна Салтанова
Sanktpēterburga   365 «смайлики» 11:10
Ира Салтанова
Sanktpēterburga   365 «смайлики» 11:10
Дарья Сахарова
Sanktpēterburga   302 «Любители» 09:04
Лев Семенов
Sanktpēterburga   320 «Хоббиты» 09:40
Николай Семенов
Sanktpēterburga   320 «Хоббиты» 09:40
Владимир Семенычев
Sanktpēterburga   303 «Полина» 09:06
Олег Семенычев
Sanktpēterburga   303 «Полина» 09:06
Павел Семенычев
Sanktpēterburga   303 «Полина» 09:06
Иван Сенин
Sanktpēterburga   358 «Дохлики» 10:56
Мария Сенина
Sanktpēterburga   358 «Дохлики» 10:56
Игорь Скляров
Sanktpēterburga   328 «звездочет» 09:56
Алеся Склярова
Sanktpēterburga   328 «звездочет» 09:56
Елена Скуланова
Sanktpēterburga   325 «Школа №186(1)» 09:50
Юлия Скуратова
Sanktpēterburga   345 «Спиногрызы» 10:30
Кирилл Слипчик
Sanktpēterburga   351 «Максимум» 10:42
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   314 «Горняк» 09:28
Семен Соколов
Sanktpēterburga   310 «Умняшки» 09:20
Светлана Соколова
Sanktpēterburga   325 «Школа №186(1)» 09:50
Елена Соловьёва
Sanktpēterburga   367 «3 А» 11:14
Федор Сотсков
Sanktpēterburga   371 «Новиковы» 11:22
Валентина Сотскова
Sanktpēterburga   371 «Новиковы» 11:22
Мария Сычева
Maskava   376 «Коржик» 11:32
Влад Талантов
Sanktpēterburga   374 «Черная гроза» 11:28
Евгений Теруков
Sanktpēterburga   375 «Апрель» 11:30
Александра Терукова
Sanktpēterburga   375 «Апрель» 11:30
Иван Трагира
Sanktpēterburga   369 «3 Б» 11:18
Мартин Фёдоров
Sanktpēterburga   345 «Спиногрызы» 10:30
Никита Федоров
Sanktpēterburga   306 «Д' рузья» 09:12
Олеся Федорова
Sanktpēterburga   306 «Д' рузья» 09:12
Артемий Филимоненок
Sanktpēterburga   368 «Охотники за приключениями» 11:16
Яна Фунтусова
Sanktpēterburga   383 «Базилиус» 11:46
Кирилл Цейтин
Sanktpēterburga   331 «Мискриты» 10:02
Евгений Часовской
Sanktpēterburga   328 «звездочет» 09:56
Велеста Чебекова
Sanktpēterburga   309 «Черный кот» 09:18
Федор Черненький
Sanktpēterburga   380 «гаммаглобулин» 11:40
Михаил Черноус
Sanktpēterburga   327 «черепахи» 09:54
Инна Чиж
Sanktpēterburga   359 «Ураган» 10:58
Анна Чижова
Sanktpēterburga   359 «Ураган» 10:58
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   347 «Неугомонные проходимцы» 10:34
Варвара Шаблакова
Sanktpēterburga   362 «Скороходы» 11:04
Заргина Шахобиддинова
Sanktpēterburga   369 «3 Б» 11:18
Виктория Шерстнева
Sanktpēterburga   304 «Боровички» 09:08
Алексей Ширинян
Sanktpēterburga   358 «Дохлики» 10:56
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
300 09:00 Суслички

300

Иван Бруев

Sanktpēterburga

Никита Максимов

Sanktpēterburga

301 09:02 Толстопузики

301

Андрей Калиненко

Sanktpēterburga

Яна Калиненко

Sanktpēterburga

Василиса Приходько

Sanktpēterburga

Школа №534
302 09:04 Любители

302

Дарья Сахарова

Sanktpēterburga

303 09:06 Полина

303

Елена Майорова

Sanktpēterburga

Владимир Семенычев

Sanktpēterburga

Олег Семенычев

Sanktpēterburga

Павел Семенычев

Sanktpēterburga

304 09:08 Боровички
Роман Бланк

Sanktpēterburga

Марк Зинковский

Sanktpēterburga

Виктория Шерстнева

Sanktpēterburga

305 09:10 Тынц и Круть

305

Татьяна Ермакова

Sanktpēterburga

Ксения Касаткина

Sanktpēterburga

Анна Костыгина

Sanktpēterburga

Наталья Костыгина

Sanktpēterburga

306 09:12 Д' рузья
Стёпа Михайлов

Sanktpēterburga

Юлия Михайлова

Sanktpēterburga

Никита Федоров

Sanktpēterburga

Олеся Федорова

Sanktpēterburga

307 09:14 Кактусята

307

София Подраменская

Sanktpēterburga

Олег Подраменский

Sanktpēterburga

308 09:16 Юнги

308

Егор Вандышев

Maskava

Андрей Грудцын

Maskava

Владислав Немчинов

Maskava

Ольга Немчинова

Maskava

309 09:18 Черный кот

309

Дарья Дарья

Sanktpēterburga

Софья Алябьева

Sanktpēterburga

Савелий Мурышкин

Sanktpēterburga

Велеста Чебекова

Sanktpēterburga

310 09:20 Умняшки

310

Федор Абрамов

Sanktpēterburga

Степан Виноградов

Sanktpēterburga

Семен Соколов

Sanktpēterburga

311 09:22 Любители прогулок

311

Екатерина Воробева

Sanktpēterburga

Елена Воробьева

Sanktpēterburga

Ольга Новокович

Ufa

313 09:26 камертон

313

Ольга Соколова

Sanktpēterburga

Митя Богданов

Sanktpēterburga

Татьяна Богданова

Sanktpēterburga

Макар Прокофьев

Sanktpēterburga

314 09:28 Горняк

314

Вова Краснов

Sanktpēterburga

Дмитрий Краснов

Sanktpēterburga

Валерия Краснова

Sanktpēterburga

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

315 09:30 весна

315

Полина Козлова

Sanktpēterburga

Всеволод Багмутов

Sanktpēterburga

Вероника Колабаева

Sanktpēterburga

Олеся Колабаева

Sanktpēterburga

316 09:32 Crazy Wrens

316

Мария Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

Данила Дорофеев

Ļeņingradas apgabals

Алёна Дорофеева

Ļeņingradas apgabals

317 09:34 НикА

317

Антон Косовский

Sanktpēterburga

Михаил Косовский

Sanktpēterburga

Феликс Петрановский

Sanktpēterburga

318 09:36 Мурзилки

318

Мария Оборина

Maskava

319 09:38 Деметры

319

Ксения Петухова

Sanktpēterburga

320 09:40 Хоббиты

320

Лев Семенов

Sanktpēterburga

Николай Семенов

Sanktpēterburga

321 09:42 Бурундуй-мл.

321

Ирина Белова

Sanktpēterburga

Марина Маматказина

Sanktpēterburga

Михаил Наумов

Sanktpēterburga

322 09:44 Пантеры

322

Елена Бродова

Sanktpēterburga

Елена Ашурова

Sanktpēterburga

Эвелина Ашурова

Sanktpēterburga

Анна Бродова

Sanktpēterburga

323 09:46 Иркутяне

323

Тимофей Бельков

Irkutska

324 09:48 3D-Light

324

Евгений Иванов

Sanktpēterburga

Федор Подливаев

Sanktpēterburga

325 09:50 Школа №186(1)

325

Александр Афанасьев

Sanktpēterburga

Альби Малашицкий

Sanktpēterburga

Елена Скуланова

Sanktpēterburga

Светлана Соколова

Sanktpēterburga

326 09:52 Львёнка-Алёнка

326

327 09:54 черепахи

327

Ирина Лень

Sanktpēterburga

Юлия Лень

Sanktpēterburga

Михаил Черноус

Sanktpēterburga

328 09:56 звездочет

328

Юлия Часовская

Sanktpēterburga

Игорь Скляров

Sanktpēterburga

Алеся Склярова

Sanktpēterburga

Евгений Часовской

Sanktpēterburga

329 09:58 Задроты N1

329

Илона Кукуева

Sanktpēterburga

Данила Кашеваров

Sanktpēterburga

Егор Ковальчук

Sanktpēterburga

Артем Кукуев

Sanktpēterburga

330 10:00 Ничего не жалко

330

Юлия Богатырева

Puškina

Яна Богатырева

Puškina

Александр Довыденков

Puškina

331 10:02 Мискриты

331

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Елена Бухтуева

Sanktpēterburga

Кирилл Цейтин

Sanktpēterburga

333 10:06 Сусанинские навигаторы

333

334 10:08 Зеленый слон

334

Наталья Кочергина

Maskava

335 10:10 Глобус

335

336 10:12 Мыши Саблезубые

336

Игорь Вериго

Sanktpēterburga

Евгнения Митрофанова

Sanktpēterburga

337 10:14 Правая коленка

337

Максим Коваленко

Sanktpēterburga

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

338 10:16 Сёпала

338

Мария Волкова

Sanktpēterburga

Александра Вологдина

Sanktpēterburga

Дарина Вологдина

Sanktpēterburga

339 10:18 РингерА

339

Valentina Zvonareva

Sanktpēterburga

Алена Звонарева

Sanktpēterburga

Настя Зонова

Sanktpēterburga

Светлана Зонова

Sanktpēterburga

340 10:20 Сурикаты

340

Юрий Киселев

Puškina

Анастасия Киселева

Puškina

Никита Махлин

Puškina

341 10:22 Муса-Кин

341

Ольга Мусакина

Sanktpēterburga

Василий Мусакин

Sanktpēterburga

Ульяна Мусакина

Sanktpēterburga

343 10:26 Египетская сила

343

Алексей Гаврилов

Sanktpēterburga

Елисей Гаврилов

Sanktpēterburga

Тимофей Кесарев

Sanktpēterburga

Юлиана Кесарева

Sanktpēterburga

344 10:28 Мурзики

344

Софья Гордиенко

Sanktpēterburga

Анастасия Зюзенкова

Sanktpēterburga

Екатерина Радионова

Sanktpēterburga

345 10:30 Спиногрызы

345

Михаил Кричун

Sanktpēterburga

Юлия Скуратова

Sanktpēterburga

Мартин Фёдоров

Sanktpēterburga

346 10:32 пьюшки

346

Дмитрий Воробьев

Sanktpēterburga

Александра Воробьева

Sanktpēterburga

Полина Воробьева

Sanktpēterburga

347 10:34 Неугомонные проходимцы

347

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

348 10:36 Цветы жизни

348

Олик Кононова

Sanktpēterburga

Настя Цветкова

Sanktpēterburga

Аня Иванова

Sanktpēterburga

Саша Кононов

Sanktpēterburga

349 10:38 КатяМаша
Мария Колпакова

Maskava

Екатерина Рязановская

Maskava

350 10:40 Ромашки

350

351 10:42 Максимум

351

Юлия Слипчик

Sanktpēterburga

Вероника Дроздова

Sanktpēterburga

Наталья Дроздова

Sanktpēterburga

Кирилл Слипчик

Sanktpēterburga

352 10:44 Быстрые Громычи
Михаил Громов

Sanktpēterburga

Юрий Громов

Sanktpēterburga

355 10:50 колобки
Вера Кипяткова

Sanktpēterburga

Евгений Кипятков

Sanktpēterburga

357 10:54 Михаил
Анна Лесукова

Sanktpēterburga

358 10:56 Дохлики
Иван Сенин

Sanktpēterburga

Мария Сенина

Sanktpēterburga

Алексей Ширинян

Sanktpēterburga

359 10:58 Ураган
Анна Кондакова

Sanktpēterburga

Инна Чиж

Sanktpēterburga

Анна Чижова

Sanktpēterburga

360 11:00 зайчатки разума

360

361 11:02 Бусинки
Анастасия Владимирова

Sanktpēterburga

Светлана Гурына

Sanktpēterburga

Сергей Гурына

Sanktpēterburga

Софья Гурына

Sanktpēterburga

362 11:04 Скороходы
Алексей Явич

Sanktpēterburga

София Леус

Sanktpēterburga

Федор Рыжов

Sanktpēterburga

Варвара Шаблакова

Sanktpēterburga

363 11:06 Лешган
Глеб Волков

Sanktpēterburga

Екатерина Грибова

Sanktpēterburga

Алексей Липатов

Sanktpēterburga

Тоня Липатова

Sanktpēterburga

364 11:08 Чудики с Охты
Андрей Белик

Sanktpēterburga

Люба Белик

Sanktpēterburga

Ольга Белик

Sanktpēterburga

365 11:10 смайлики
Анна Салтанова

Sanktpēterburga

Ира Салтанова

Sanktpēterburga

366 11:12 Север

366

Татьяна Бакан

Sanktpēterburga

Валентина Бакан

Sanktpēterburga

367 11:14 3 А
Елена Спасская

Sanktpēterburga

Иван Иваненко

Sanktpēterburga

Кирилл Малюченко

Sanktpēterburga

Елена Соловьёва

Sanktpēterburga

368 11:16 Охотники за приключениями

368

Даниил Багров

Sanktpēterburga

Ирина Багрова

Sanktpēterburga

Артемий Филимоненок

Sanktpēterburga

369 11:18 3 Б
Аяна Будаева

Sanktpēterburga

Иван Трагира

Sanktpēterburga

Заргина Шахобиддинова

Sanktpēterburga

370 11:20 Гаммики

370

Арина Лаврова

Sanktpēterburga

Настя Лаппо-Данилевская

Sanktpēterburga

Аня Петрова

Sanktpēterburga

Гимназия №610
371 11:22 Новиковы

371

Ксения Новикова

Sanktpēterburga

Ольга Новикова

Sanktpēterburga

Федор Сотсков

Sanktpēterburga

Валентина Сотскова

Sanktpēterburga

372 11:24 дядя Коля
Николай Иванов

Sanktpēterburga

Юра Иванов

Sanktpēterburga

Саша Иванова

Sanktpēterburga

374 11:28 Черная гроза
Влад Талантов

Sanktpēterburga

375 11:30 Апрель
Anna Pervitskaya

Sanktpēterburga

Евгений Теруков

Sanktpēterburga

Александра Терукова

Sanktpēterburga

376 11:32 Коржик
Анна Монакина

Maskava

Екатерина Монакина

Maskava

Мария Сычева

Maskava

377 11:34 команда 377
Павел Лебедев

Sanktpēterburga

Алиса Лебедева

Sanktpēterburga

Ирина Савина

Sanktpēterburga

378 11:36 Фрегат

378

Арина Глинская

Sanktpēterburga

Владимир Глинский

Sanktpēterburga

Николай Глинский

Sanktpēterburga

379 11:38 Птички певчие

379

Любовь Дононова

Sanktpēterburga

Ксения Рыжова

Sanktpēterburga

380 11:40 гаммаглобулин

380

Федор Черненький

Sanktpēterburga

381 11:42 Соколиный Глаз

381

Илья Птицын

Sanktpēterburga

Константин Птицын

Sanktpēterburga

382 11:44 Веселые ребята

382

Мария Начкебия

Sanktpēterburga

Иван Златин

Sanktpēterburga

Вера Начкебия

Sanktpēterburga

383 11:46 Базилиус

383

Алиса Тютина

Sanktpēterburga

Севастьяна Кошурина

Sanktpēterburga

Егор Маринченко

Sanktpēterburga

Яна Фунтусова

Sanktpēterburga

384 11:48 Весёлые Веснушки

384

Настенька Барышева

Sanktpēterburga

Ирина Лесенная

Sanktpēterburga

Катюша Лесенная

Sanktpēterburga

385 11:50 Артём и его команда

385

Ольга Вильде

Sanktpēterburga

Александр Вильде

Sanktpēterburga

Артём Вильде

Sanktpēterburga

Ксения Вильде

Sanktpēterburga

386 11:52 шустрая шиншилла

386

Софья Богденко

Sanktpēterburga

Юрий Богденко

Sanktpēterburga

387 11:54 Springs

387

Елизавета Бочарова

Sanktpēterburga

Лиана Бочарова

Sanktpēterburga

Аня Мельникова

Sanktpēterburga

388 11:56 Stefan3000

388

Яна Варновская

Sanktpēterburga

Андрей Саватюгин

Sanktpēterburga

Екатерина Саватюгина

Sanktpēterburga

389 11:58 Ищейки

389

Оксана Анохина

Sanktpēterburga

Илья Анохин

Sanktpēterburga

Мария Анохина

Sanktpēterburga