Komandas numurs Starta laiks Kategorija Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 09:00 Lauva За грибочками!

400

700 09:00 Sfinksa Добр бодр бобр Додр

700

Гузель Мингулова

Maskava

800 09:00 Grifs Мамонт

800

M400 09:00 Lauva-Mini По следам полосатого слона

M400

Екатерина Амелькова

Maskava

301 09:02 Jātnieks Raccoons
Владимир Анашкин

Kazaņa

Егор Ворончихин

Kazaņa

401 09:02 Lauva Тофсла и Вифсла

401

Ксения Логгинова

Maskava

701 09:02 Sfinksa Тегермән

701

M401 09:02 Lauva-Mini БуЛИТ не спешит

M401

Мадина Шарапова

Kazaņa

Римма Шарапова

Kazaņa

402 09:04 Lauva оШЕЛомительные

402

Андрей Шелудяков

Maskava

Илья Шелудяков

Maskava

Дарья Шелудякова

Maskava

702 09:04 Sfinksa Davai srezhem!

702

802 09:04 Grifs Папонт

802

Павел Камышанов

Maskava

M402 09:04 Lauva-Mini Пешком за пирожком

M402

Юлия Болдырева

Kazaņa

Регина Даутова

Kazaņa

303 09:06 Jātnieks Балбес-одиночка
403 09:06 Lauva На месте не сидиться

403

Егор Котляров

Kazaņa

703 09:06 Sfinksa Космос

703

Дамир Хисматуллин

Kazaņa

Кадрия Хисматуллина

Kazaņa

Лейсан Хисматуллина

Kazaņa

404 09:08 Lauva Fernweh

404

Дмитрий Графский

Maskava

704 09:08 Sfinksa Север не найден

704

Ильдар Аглиуллин

Kazaņa

Наиль Валеев

Kazaņa

804 09:08 Grifs Аралант

804

405 09:10 Lauva Мохлики

405

705 09:10 Sfinksa Сомнительный камамбер

705

Анастасия Вышинская

Kazaņa

Рустам Калимуллин

Kazaņa

406 09:12 Lauva Назад в будущее

406

806 09:12 Grifs Крошка Мю

806

407 09:14 Lauva Казус

407

Владимир Трушков

Maskava

707 09:14 Sfinksa Эчпочмак из корюшки

707

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

408 09:16 Lauva TeamName

408

Алексей Еньков

Sanktpēterburga

Анна Откеева

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

808 09:16 Grifs Бритва Оккама

808

409 09:18 Lauva Прогульщики

409

Алексей Силин

Maskava

709 09:18 Sfinksa Котики

709

Юрий Шебанов

Kazaņa

410 09:20 Lauva Витячи

410

Алёна Гиззатуллина

Миасс

Сергей Губанов

Kaluga

Михаил Храпов

Kaluga

Максим Чалых

Kaluga

710 09:20 Sfinksa ПуляДура

710

810 09:20 Grifs Модуль ориентации

810

311 09:22 Jātnieks RCN
411 09:22 Lauva Сон

411

Алла Салихова

Kazaņa

Алексей Усиков

Kazaņa

Айрат Усманов

Kazaņa

711 09:22 Sfinksa Шагалы

711

M411 09:22 Lauva-Mini Шерлок и К
Леся Леся

Kazaņa

Юлиана Юлиана

Kazaņa

412 09:24 Lauva Копорье-2019
Анна Боровкова

Maskava

712 09:24 Sfinksa Улитка на склоне Фудзи

712

Елена Бунчеева

Kazaņa

Оксана Корнилина

Kazaņa

Владимир Лубяной

Maskava

812 09:24 Grifs Null

812

Глеб Цовин

Tālo ārzemju pilsētas

M412 09:24 Lauva-Mini Сухофрукты

M412

Евгений Орлов

Ņižņijnovgoroda

313 09:26 Jātnieks Я и мои воображаемые друзья
413 09:26 Lauva Жаботикаба

413

Наташа а

Maskava

ната Ф-Малиновская

Maskava

713 09:26 Sfinksa Ширсы

713

Ольга Мельникова

Maskava

414 09:28 Lauva Света и Техники

414

Алексей Суриков

Maskavas apgabals

Руслан Баймашкин

Maskava

Светлана Баймашкина

Maskavas apgabals

Дмитрий Троицкий

Maskava

714 09:28 Sfinksa Слепой лобстер

714

814 09:28 Grifs ЖеТа

814

415 09:30 Lauva Red

415

Светлана Бондаренко

Kaluga

Алексей Николенко

Kaluga

416 09:32 Lauva Всегда три ошибки

416

Марина Бабина

Maskava

716 09:32 Sfinksa Воля Случая

716

Татьяна Струнова

Maskava

Владимир Хиль

Maskava

317 09:34 Jātnieks Hamsters

317

Марат Абдрашитов

Kazaņa

Ирина Косова

Kazaņa

Лилия Насырова

Kazaņa

717 09:34 Sfinksa Поезд №193

717

418 09:36 Lauva Калужане

418

Елена Карасева

Kaluga

Ярослав Рябцев

Kaluga

319 09:38 Jātnieks БГ

319

Леонид Базилевич

Kazaņa

Алексей Никитин

Kazaņa

419 09:38 Lauva Крестина Арбакайте

419

Юрий Мастеров

Kaluga

Ольга Мастерова

Kaluga

Сергей Одиноков

Kaluga

Ася Одинокова

Kaluga

420 09:40 Lauva Чита-Дрита…

420

Сергей Гречихин

Kaluga

Михаил Родин

Kaluga

Татьяна Слёзкина

Kaluga

Сергей Струков

Kaluga

321 09:42 Jātnieks Львята

321

Бакир Гайсин

Kazaņa

Барлас Орджю

Kazaņa

Тамер Орджю

Kazaņa

421 09:42 Lauva Эчпочмаклар

421

Виктория Кузьмина

Kazaņa

Гузель Шайдуллина

Kazaņa

Лилия Шайдуллина

Kazaņa

721 09:42 Sfinksa Тимур и его команда

721

Искандер Рысаев

Kazaņa

Марсель Рысаев

Kazaņa

Тимур Рысаев

Kazaņa

M421 09:42 Lauva-Mini Быстрые Черепахи

M421

Наталья Аймалетдинова

Maskava

Александра Шептунова

Maskava

422 09:44 Lauva ГеМышь

422

423 09:46 Lauva Столичные штуки

423

Александр Парафонкин

Maskava

Юрий Слободян

Maskava

824 09:48 Grifs Молния Д'Уайта

824

Ирина Кебо

Ufa

Игорь Машков

Ufa

425 09:50 Lauva пингвин

425

426 09:52 Lauva Мятный карась

426

427 09:54 Lauva Юркие жуки

427

Инна Жукова

Maskava

428 09:56 Lauva Розмарин и Рубенс

428

Дина Алямова

Maskava

Кирилл Мостачев

Maskava

429 09:58 Lauva ПоКазаниЯ

429

430 10:00 Lauva Дошколята

430

Эльнура Загидуллина

Kazaņa

Елена Зиятдинова

Kazaņa

Диана Садыкова

Kazaņa

730 10:00 Sfinksa Герои Бича и Магги 3

730

Елена Гурская

Maskava

Евгения Мустафина

Kazaņa

830 10:00 Grifs За диктатуру пролетариата

830

Николай Неделько

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

M430 10:00 Lauva-Mini Дебют Ивана :)

M430

Иван Губин

Kazaņa

Анна Губина

Kazaņa

431 10:02 Lauva Зеленодольск

431

Михаил Закиров

Kazaņa

731 10:02 Sfinksa Мы очень адекватные

731

M431 10:02 Lauva-Mini Ушустрики

M431

Ярослав Ефремов

Kazaņa

Елена Ефремова

Kazaņa

Ярослав Моисеев

Kazaņa

432 10:04 Lauva Налево

432

Леонид Щелоков

Maskava

Светлана Щелокова

Maskava

M432 10:04 Lauva-Mini Девчата

M432

Евгения Ашаева

Kazaņa

Таисия Ашаева

Kazaņa

Екатерина Шаетова

Kazaņa

333 10:06 Jātnieks Команда R

333

Ivan B

Kazaņa

Aigul Gilaz

Kazaņa

433 10:06 Lauva Цапонлак

433

M433 10:06 Lauva-Mini Семейка Гельферов

M433

Виолетта Гельфер

Maskava

Ирина Гельфер

Maskava

Тимофей Гельфер

Maskava

734 10:08 Sfinksa АльфаГамма

734

Наталья Жукова

Kazaņa

Николай Зайцев

Kazaņa

Артем Нуриев

Kazaņa

335 10:10 Jātnieks Работа в тандеме

335

Регина Воронкова

Maskava

435 10:10 Lauva Jackalopes

435

Динара Крутикова

Kazaņa

Анастасия Сидорова

Kazaņa

Марина Терёшина

Kazaņa

436 10:12 Lauva Яростные овощи

436

437 10:14 Lauva СВ838

437

Алина Габитова

Kazaņa

Алия Ильясова

Kazaņa

Полина Шамина

Kazaņa

438 10:16 Lauva Пыхпых

438

Элла Битарова

Maskavas apgabals

Оксана Гукасян

Maskava

София Гукасян

Maskava

439 10:18 Lauva Пингвин + эчпочмак

439

Анна Фрейдман

Maskava

440 10:20 Lauva Колонизаторы

440

Екатерина Варгина

Kazaņa

Энже Нигматуллина

Kazaņa

Заррина Саттарова

Kazaņa

Дана Тукмеева

Kazaņa

740 10:20 Sfinksa XZ

740

Алина Амирова

Kazaņa

Руслан Газизуллин

Kazaņa

Роман Гафиатуллин

Kazaņa

341 10:22 Jātnieks Айранинг

341

Альберт Балтачев

Kazaņa

441 10:22 Lauva Морква

441

Артем Баскаков

Maskava

M441 10:22 Lauva-Mini Zippleback

M441

Александр Лукьянов

Maskava

442 10:24 Lauva Блюзерия

442

Яна Карина

Kazaņa

Денис Савельев

Kazaņa

443 10:26 Lauva Забзунзуберлижфиналиш

443

Максим Герасёв

Maskavas apgabals

444 10:28 Lauva КатЮля

444

Юлия Фролова

Maskava

445 10:30 Lauva from SPb

445

Юлия Ситник

Sanktpēterburga

Галина Горькова

Sanktpēterburga

Светлана Образцова

Sanktpēterburga

446 10:32 Lauva Пара нормальных

446

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

447 10:34 Lauva Клуб любителей бактериородопсина

447

Виталий Шевченко

Tālo ārzemju pilsētas

Михаил Шевченко

Наталья Шевченко

448 10:36 Lauva броуновское движение

448

449 10:38 Lauva Лисички в пиве

449

450 10:40 Lauva Стихи и звезды остаются

450

Маргарита Шарипова

Maskava

351 10:42 Jātnieks Ухх

351

Игнат Иванов

Kazaņa

451 10:42 Lauva Шиповник

451

M451 10:42 Lauva-Mini Lazarewicz Band

M451

Гриша Лазаревич

Kazaņa

Ирина Лазаревич

Kazaņa

Миша Лазаревич

Kazaņa

452 10:44 Lauva leos mao

452

Владимир Гаврилов

Sanktpēterburga

M452 10:44 Lauva-Mini Барбарики

M452

Анастасия Долодаренко

Kazaņa

Ангелина Долодаренко

Kazaņa

Андрей Долодаренко

Kazaņa

453 10:46 Lauva Трое в лодке

453

Артём Машковский

Sanktpēterburga

454 10:48 Lauva Пенсне Антоши

454

Хафиз Садретдинов

Maskava

455 10:50 Lauva Хоба

455

Marat Likhtin

Kazaņa

Гузель Магдиева

Kazaņa

456 10:52 Lauva Табор Макеевых

456

Михаил Макеев

Maskava

Екатерина Макеева

Maskava

Ирина Макеева

Maskava

457 10:54 Lauva Высокий пинг

457

Иван Ивашковский

Maskava

458 10:56 Lauva Шестой класс

458

Владимир Алексеев

Maskava

Анна Чмыхова

Maskava

459 10:58 Lauva сливки

459

Антон Е

Kazaņa

Василиса Е

Kazaņa

Екатерина Е

Kazaņa

460 11:00 Lauva ТТ

460

Мария Троицкая

Kazaņa

Лев Троицкий

Kazaņa

Радим Троицкий

Kazaņa

461 11:02 Lauva No name

461

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Aleksander Kazansky
Kazaņa   333 «Команда R» 10:06
Marat Likhtin
Kazaņa   455 «Хоба» 10:50
Anastasya Perkina
Maskava   439 «Пингвин + эчпочмак» 10:18
Дарья Агафонова
Maskava   441 «Морква» 10:22
Лидия Антонова
Maskava   428 «Розмарин и Рубенс» 09:56
Татьяна Артамонова
Maskavas apgabals   422 «ГеМышь» 09:44
Руслан Архипов
Kazaņa   313 «Я и мои воображаемые друзья» 09:26
Евгения Багаева
Maskava   814 «ЖеТа» 09:28
Наталия Банникова
Maskava   416 «Всегда три ошибки» 09:32
Элла Битарова
Maskavas apgabals   438 «Пыхпых» 10:16
Александр Блинов
Maskava   808 «Бритва Оккама» 09:16
Алёна Блинова
Maskava   717 «Поезд №193» 09:34
Андрей Бобу
Maskava   702 «Davai srezhem!» 09:04
Илья Бокарев
Kazaņa   705 «Сомнительный камамбер» 09:10
Оксана Болдырева
Kazaņa   M402 «Пешком за пирожком» 09:04
Юра Бронников
Maskava   448 «броуновское движение» 10:36
Василий Ваcильев
Maskava   400 «За грибочками!» 09:00
Ольга Васильцова
Maskava   448 «броуновское движение» 10:36
Ирина Визгина
Kazaņa   442 «Блюзерия» 10:24
Алёна Волк
Kazaņa   333 «Команда R» 10:06
Света Гаранина
Maskava   412 «Копорье-2019» 09:24
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   443 «Забзунзуберлижфиналиш» 10:26
Никита Гиждеван
Kazaņa   431 «Зеленодольск» 10:02
Оксана Гиждеван
Kazaņa   431 «Зеленодольск» 10:02
Кирилл Грошенков
  401 «Тофсла и Вифсла» 09:02
Виктория Гулиева (Васильева)
Kazaņa   430 «Дошколята» 10:00
Алексей Длугач
Maskava   406 «Назад в будущее» 09:12
Анна Долодаренко
Kazaņa   M452 «Барбарики» 10:44
Александр Дракон
  810 «Модуль ориентации» 09:20
Анна Дуденина
Maskava   M430 «Дебют Ивана :)» 10:00
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   731 «Мы очень адекватные» 10:02
Дмитрий Забиров
Kazaņa   436 «Яростные овощи» 10:12
Булат Зайнуллин
Jekaterinburga   717 «Поезд №193» 09:34
Елена Иванова
Kazaņa   705 «Сомнительный камамбер» 09:10
Елена Ивашковская
Maskava   457 «Высокий пинг» 10:54
Дарья Игнатова
Maskava   426 «Мятный карась» 09:52
Алексей Иешкин
Maskava   713 «Ширсы» 09:26
Венера Камалова
Kazaņa   321 «Львята» 09:42
Гульфина Камалова
Kazaņa   313 «Я и мои воображаемые друзья» 09:26
Анастасия Камельянова
Maskava   M430 «Дебют Ивана :)» 10:00
Глеб Камышанов
Maskava   804 «Аралант» 09:08
Анна Камышанова
Maskava   800 «Мамонт» 09:00
Наталия Камышанова
Maskava   806 «Крошка Мю» 09:12
Виталий Каримов
Maskava   454 «Пенсне Антоши» 10:48
Радмир Касымов
Kazaņa   351 «Ухх» 10:42
Ярослав Кищенко
Maskava   335 «Работа в тандеме» 10:10
Наталья Ковалева
Maskava   427 «Юркие жуки» 09:54
Даша Колобова
Maskava   457 «Высокий пинг» 10:54
Иван Комаров
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Валентина Кормакова
Maskava   450 «Стихи и звезды остаются» 10:40
Наталья Костерева
Maskava   406 «Назад в будущее» 09:12
Екатерина Кропочева
Maskava   458 «Шестой класс» 10:56
Александр Кузнецов
Maskava   710 «ПуляДура» 09:20
Евгения Кузьмина
Kazaņa   421 «Эчпочмаклар» 09:42
Неля Лазаревич
Kazaņa   M451 «Lazarewicz Band» 10:42
Лилия Лоскутова
Kaluga   M401 «БуЛИТ не спешит» 09:02
Валентина Лубяная
Maskava   712 «Улитка на склоне Фудзи» 09:24
Дмитрий Лукьянов
Maskava   311 «RCN» 09:22
Мария Лукьянова
Maskava   M441 «Zippleback» 10:22
Игорь Лылов
Maskava   451 «Шиповник» 10:42
Дарья Макеенкова
Maskava   716 «Воля Случая» 09:32
Дарина Машковская
Sanktpēterburga   453 «Трое в лодке» 10:46
Сергей Мельников
Tālo ārzemju pilsētas   717 «Поезд №193» 09:34
Наталья Милехина
Maskava   404 «Fernweh» 09:08
Эльвира Мифтахова
Maskava   710 «ПуляДура» 09:20
Дмитрий Мишин
Maskava   411 «Сон» 09:22
Анастасия Моисеева
Kazaņa   M431 «Ушустрики» 10:02
Олеся Нищак
Maskava   713 «Ширсы» 09:26
Марина Овсянникова
Maskava   426 «Мятный карась» 09:52
Майя Павлова
Maskava   711 «Шагалы» 09:22
Дмитрий Поспелов
Maskava   701 «Тегермән» 09:02
Евгений Романов
Maskava   407 «Казус» 09:14
Марина Рыкова
Maskava   451 «Шиповник» 10:42
Эльвира Рысаева
Kazaņa   721 «Тимур и его команда» 09:42
Дрём Рыцарев
Ufa   824 «Молния Д'Уайта» 09:48
Даша Савина
Maskava   423 «Столичные штуки» 09:46
Евгения Садыкова
Maskava   429 «ПоКазаниЯ» 09:58
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   701 «Тегермән» 09:02
Алевтина Семкина
Maskava   710 «ПуляДура» 09:20
Анастасия Сергеевна
Maskava   422 «ГеМышь» 09:44
Маргарита Серова
Maskava   M421 «Быстрые Черепахи» 09:42
Галина Силина
Maskava   409 «Прогульщики» 09:18
Екатерина Смирнова
Maskava   709 «Котики» 09:18
Александр Спирин
Kazaņa   303 «Балбес-одиночка» 09:06
Гуля Субаева
Kazaņa   436 «Яростные овощи» 10:12
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   446 «Пара нормальных» 10:32
Камиль Хисматуллин
Varšava   703 «Космос» 09:06
Альбина Шаймуллина
Kazaņa   437 «СВ838» 10:14
Дмитрий Шачнев
Maskava   406 «Назад в будущее» 09:12
Виталий Шевченко
Tālo ārzemju pilsētas   447 «Клуб любителей бактериородопсина» 10:34
Анна Шелудякова
Maskava   402 «оШЕЛомительные» 09:04
Давид Шниперсон
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Михаил Шушпанов
Jekaterinburga   714 «Слепой лобстер» 09:28
Алёна Юдинцева
Kazaņa   301 «Raccoons» 09:02
Кирилл Юрченко
Tvera   714 «Слепой лобстер» 09:28
Галия Ягудина
Kazaņa   341 «Айранинг» 10:22
Maria Kolmazyreva
Kazaņa   709 «Котики» 09:18
SVETLANA LEMANOVA
Kazaņa   317 «Hamsters» 09:34
Наташа а
Maskava   413 «Жаботикаба» 09:26
Наталья Алексеева
Maskava   M400 «По следам полосатого слона» 09:00
Алена Ашаева
Kazaņa   M432 «Девчата» 10:04
Валерий Бицоев
Maskava   449 «Лисички в пиве» 10:38
Николай Большаков
Maskava   405 «Мохлики» 09:10
Виктория Ветошкина
Kazaņa   M411 «Шерлок и К» 09:22
Илья Вильковиский
Maskava   457 «Высокий пинг» 10:54
Борис Гельфер
Maskava   M433 «Семейка Гельферов» 10:06
Михаил Гончаров
Uļjanovska   429 «ПоКазаниЯ» 09:58
Лилия Гончарова
Uļjanovska   429 «ПоКазаниЯ» 09:58
Ренат Даутов
Kazaņa   704 «Север не найден» 09:08
Антон Е
Kazaņa   459 «сливки» 10:58
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   707 «Эчпочмак из корюшки» 09:14
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   408 «TeamName» 09:16
Ольга Зайцева
Kazaņa   734 «АльфаГамма» 10:08
Оксана Закирова
Kazaņa   431 «Зеленодольск» 10:02
Вадим Ившин
Kazaņa   442 «Блюзерия» 10:24
Андрей Кудрявцев
Maskavas apgabals   713 «Ширсы» 09:26
Константин Кузнецов
Maskava   433 «Цапонлак» 10:06
Екатерина Лесовская
Maskava   710 «ПуляДура» 09:20
Александр Макеев
Maskava   456 «Табор Макеевых» 10:52
Анна Мартынова
Maskava   425 «пингвин» 09:50
Михаил Нокель
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Анна Откеева
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   408 «TeamName» 09:16
Ольга Печеневская
Kazaņa   403 «На месте не сидиться» 09:06
Леонид Поленов
Kazaņa   436 «Яростные овощи» 10:12
Татьяна Руденко
Maskava   814 «ЖеТа» 09:28
Алексей Сидоров
Kazaņa   435 «Jackalopes» 10:10
Юлия Ситник
Sanktpēterburga   445 «from SPb» 10:30
Влад Смирнов
Maskava   709 «Котики» 09:18
Алексей Суриков
Maskavas apgabals   414 «Света и Техники» 09:28
Антон Телегин
Kazaņa   319 «БГ» 09:38
Андрей Троицкий
Kazaņa   460 «ТТ» 11:00
Павел Фролов
Kaluga   830 «За диктатуру пролетариата» 10:00
Екатерина Фролова
Maskava   444 «КатЮля» 10:28
Юлия Фролычева
Kazaņa   740 «XZ» 10:20
Лилия Халитова
Kazaņa   436 «Яростные овощи» 10:12
Глеб Цовин
Tālo ārzemju pilsētas   812 «Null» 09:24
Галина Цылева
Kirova   711 «Шагалы» 09:22
Степан Шишкин
Kazaņa   730 «Герои Бича и Магги 3» 10:00
Ivan B
Kazaņa   333 «Команда R» 10:06
Aigul Gilaz
Kazaņa   333 «Команда R» 10:06
Марат Абдрашитов
Kazaņa   317 «Hamsters» 09:34
Ильдар Аглиуллин
Kazaņa   704 «Север не найден» 09:08
Наталья Аймалетдинова
Maskava   M421 «Быстрые Черепахи» 09:42
Владимир Алексеев
Maskava   458 «Шестой класс» 10:56
Дина Алямова
Maskava   428 «Розмарин и Рубенс» 09:56
Екатерина Амелькова
Maskava   M400 «По следам полосатого слона» 09:00
Алина Амирова
Kazaņa   740 «XZ» 10:20
Владимир Анашкин
Kazaņa   301 «Raccoons» 09:02
Евгения Ашаева
Kazaņa   M432 «Девчата» 10:04
Таисия Ашаева
Kazaņa   M432 «Девчата» 10:04
Марина Бабина
Maskava   416 «Всегда три ошибки» 09:32
Леонид Базилевич
Kazaņa   319 «БГ» 09:38
Руслан Баймашкин
Maskava   414 «Света и Техники» 09:28
Светлана Баймашкина
Maskavas apgabals   414 «Света и Техники» 09:28
Альберт Балтачев
Kazaņa   341 «Айранинг» 10:22
Артем Баскаков
Maskava   441 «Морква» 10:22
Юлия Болдырева
Kazaņa   M402 «Пешком за пирожком» 09:04
Светлана Бондаренко
Kaluga   415 «Red» 09:30
Анна Боровкова
Maskava   412 «Копорье-2019» 09:24
Елена Бунчеева
Kazaņa   712 «Улитка на склоне Фудзи» 09:24
Наиль Валеев
Kazaņa   704 «Север не найден» 09:08
Екатерина Варгина
Kazaņa   440 «Колонизаторы» 10:20
Регина Воронкова
Maskava   335 «Работа в тандеме» 10:10
Егор Ворончихин
Kazaņa   301 «Raccoons» 09:02
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   707 «Эчпочмак из корюшки» 09:14
Анастасия Вышинская
Kazaņa   705 «Сомнительный камамбер» 09:10
Алина Габитова
Kazaņa   437 «СВ838» 10:14
Владимир Гаврилов
Sanktpēterburga   452 «leos mao» 10:44
Руслан Газизуллин
Kazaņa   740 «XZ» 10:20
Бакир Гайсин
Kazaņa   321 «Львята» 09:42
Роман Гафиатуллин
Kazaņa   740 «XZ» 10:20
Виолетта Гельфер
Maskava   M433 «Семейка Гельферов» 10:06
Ирина Гельфер
Maskava   M433 «Семейка Гельферов» 10:06
Тимофей Гельфер
Maskava   M433 «Семейка Гельферов» 10:06
Максим Герасёв
Maskavas apgabals   443 «Забзунзуберлижфиналиш» 10:26
Алёна Гиззатуллина
Миасс   410 «Витячи» 09:20
Галина Горькова
Sanktpēterburga   445 «from SPb» 10:30
Дмитрий Графский
Maskava   404 «Fernweh» 09:08
Сергей Гречихин
Kaluga   420 «Чита-Дрита…» 09:40
Сергей Губанов
Kaluga   410 «Витячи» 09:20
Иван Губин
Kazaņa   M430 «Дебют Ивана :)» 10:00
Анна Губина
Kazaņa   M430 «Дебют Ивана :)» 10:00
Оксана Гукасян
Maskava   438 «Пыхпых» 10:16
София Гукасян
Maskava   438 «Пыхпых» 10:16
Елена Гурская
Maskava   730 «Герои Бича и Магги 3» 10:00
Регина Даутова
Kazaņa   M402 «Пешком за пирожком» 09:04
Анастасия Долодаренко
Kazaņa   M452 «Барбарики» 10:44
Ангелина Долодаренко
Kazaņa   M452 «Барбарики» 10:44
Андрей Долодаренко
Kazaņa   M452 «Барбарики» 10:44
Василиса Е
Kazaņa   459 «сливки» 10:58
Екатерина Е
Kazaņa   459 «сливки» 10:58
Ярослав Ефремов
Kazaņa   M431 «Ушустрики» 10:02
Елена Ефремова
Kazaņa   M431 «Ушустрики» 10:02
Инна Жукова
Maskava   427 «Юркие жуки» 09:54
Наталья Жукова
Kazaņa   734 «АльфаГамма» 10:08
Эльнура Загидуллина
Kazaņa   430 «Дошколята» 10:00
Николай Зайцев
Kazaņa   734 «АльфаГамма» 10:08
Михаил Закиров
Kazaņa   431 «Зеленодольск» 10:02
Елена Зиятдинова
Kazaņa   430 «Дошколята» 10:00
Игнат Иванов
Kazaņa   351 «Ухх» 10:42
Иван Ивашковский
Maskava   457 «Высокий пинг» 10:54
Алия Ильясова
Kazaņa   437 «СВ838» 10:14
Рустам Калимуллин
Kazaņa   705 «Сомнительный камамбер» 09:10
Павел Камышанов
Maskava   802 «Папонт» 09:04
Елена Карасева
Kaluga   418 «Калужане» 09:36
Яна Карина
Kazaņa   442 «Блюзерия» 10:24
Ирина Кебо
Ufa   824 «Молния Д'Уайта» 09:48
Оксана Корнилина
Kazaņa   712 «Улитка на склоне Фудзи» 09:24
Ирина Косова
Kazaņa   317 «Hamsters» 09:34
Егор Котляров
Kazaņa   403 «На месте не сидиться» 09:06
Динара Крутикова
Kazaņa   435 «Jackalopes» 10:10
Виктория Кузьмина
Kazaņa   421 «Эчпочмаклар» 09:42
Гриша Лазаревич
Kazaņa   M451 «Lazarewicz Band» 10:42
Ирина Лазаревич
Kazaņa   M451 «Lazarewicz Band» 10:42
Миша Лазаревич
Kazaņa   M451 «Lazarewicz Band» 10:42
Леся Леся
Kazaņa   M411 «Шерлок и К» 09:22
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   446 «Пара нормальных» 10:32
Ксения Логгинова
Maskava   401 «Тофсла и Вифсла» 09:02
Владимир Лубяной
Maskava   712 «Улитка на склоне Фудзи» 09:24
Александр Лукьянов
Maskava   M441 «Zippleback» 10:22
Гузель Магдиева
Kazaņa   455 «Хоба» 10:50
Михаил Макеев
Maskava   456 «Табор Макеевых» 10:52
Екатерина Макеева
Maskava   456 «Табор Макеевых» 10:52
Ирина Макеева
Maskava   456 «Табор Макеевых» 10:52
Юрий Мастеров
Kaluga   419 «Крестина Арбакайте» 09:38
Ольга Мастерова
Kaluga   419 «Крестина Арбакайте» 09:38
Игорь Машков
Ufa   824 «Молния Д'Уайта» 09:48
Артём Машковский
Sanktpēterburga   453 «Трое в лодке» 10:46
Ольга Мельникова
Maskava   713 «Ширсы» 09:26
Гузель Мингулова
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Ярослав Моисеев
Kazaņa   M431 «Ушустрики» 10:02
Кирилл Мостачев
Maskava   428 «Розмарин и Рубенс» 09:56
Евгения Мустафина
Kazaņa   730 «Герои Бича и Магги 3» 10:00
Лилия Насырова
Kazaņa   317 «Hamsters» 09:34
Николай Неделько
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   830 «За диктатуру пролетариата» 10:00
Энже Нигматуллина
Kazaņa   440 «Колонизаторы» 10:20
Алексей Никитин
Kazaņa   319 «БГ» 09:38
Алексей Николенко
Kaluga   415 «Red» 09:30
Артем Нуриев
Kazaņa   734 «АльфаГамма» 10:08
Светлана Образцова
Sanktpēterburga   445 «from SPb» 10:30
Сергей Одиноков
Kaluga   419 «Крестина Арбакайте» 09:38
Ася Одинокова
Kaluga   419 «Крестина Арбакайте» 09:38
Барлас Орджю
Kazaņa   321 «Львята» 09:42
Тамер Орджю
Kazaņa   321 «Львята» 09:42
Евгений Орлов
Ņižņijnovgoroda   M412 «Сухофрукты» 09:24
Александр Парафонкин
Maskava   423 «Столичные штуки» 09:46
Михаил Родин
Kaluga   420 «Чита-Дрита…» 09:40
Искандер Рысаев
Kazaņa   721 «Тимур и его команда» 09:42
Марсель Рысаев
Kazaņa   721 «Тимур и его команда» 09:42
Тимур Рысаев
Kazaņa   721 «Тимур и его команда» 09:42
Ярослав Рябцев
Kaluga   418 «Калужане» 09:36
Денис Савельев
Kazaņa   442 «Блюзерия» 10:24
Хафиз Садретдинов
Maskava   454 «Пенсне Антоши» 10:48
Диана Садыкова
Kazaņa   430 «Дошколята» 10:00
Алла Салихова
Kazaņa   411 «Сон» 09:22
Заррина Саттарова
Kazaņa   440 «Колонизаторы» 10:20
Анастасия Сидорова
Kazaņa   435 «Jackalopes» 10:10
Алексей Силин
Maskava   409 «Прогульщики» 09:18
Татьяна Слёзкина
Kaluga   420 «Чита-Дрита…» 09:40
Юрий Слободян
Maskava   423 «Столичные штуки» 09:46
Сергей Струков
Kaluga   420 «Чита-Дрита…» 09:40
Татьяна Струнова
Maskava   716 «Воля Случая» 09:32
Марина Терёшина
Kazaņa   435 «Jackalopes» 10:10
Мария Троицкая
Kazaņa   460 «ТТ» 11:00
Дмитрий Троицкий
Maskava   414 «Света и Техники» 09:28
Лев Троицкий
Kazaņa   460 «ТТ» 11:00
Радим Троицкий
Kazaņa   460 «ТТ» 11:00
Владимир Трушков
Maskava   407 «Казус» 09:14
Дана Тукмеева
Kazaņa   440 «Колонизаторы» 10:20
Алексей Усиков
Kazaņa   411 «Сон» 09:22
Айрат Усманов
Kazaņa   411 «Сон» 09:22
ната Ф-Малиновская
Maskava   413 «Жаботикаба» 09:26
Анна Фрейдман
Maskava   439 «Пингвин + эчпочмак» 10:18
Юлия Фролова
Maskava   444 «КатЮля» 10:28
Владимир Хиль
Maskava   716 «Воля Случая» 09:32
Дамир Хисматуллин
Kazaņa   703 «Космос» 09:06
Кадрия Хисматуллина
Kazaņa   703 «Космос» 09:06
Лейсан Хисматуллина
Kazaņa   703 «Космос» 09:06
Михаил Храпов
Kaluga   410 «Витячи» 09:20
Пётр Чаев
Maskava   406 «Назад в будущее» 09:12
Максим Чалых
Kaluga   410 «Витячи» 09:20
Анна Чмыхова
Maskava   458 «Шестой класс» 10:56
Екатерина Шаетова
Kazaņa   M432 «Девчата» 10:04
Гузель Шайдуллина
Kazaņa   421 «Эчпочмаклар» 09:42
Лилия Шайдуллина
Kazaņa   421 «Эчпочмаклар» 09:42
Полина Шамина
Kazaņa   437 «СВ838» 10:14
Мадина Шарапова
Kazaņa   M401 «БуЛИТ не спешит» 09:02
Римма Шарапова
Kazaņa   M401 «БуЛИТ не спешит» 09:02
Маргарита Шарипова
Maskava   450 «Стихи и звезды остаются» 10:40
Юрий Шебанов
Kazaņa   709 «Котики» 09:18
Михаил Шевченко
  447 «Клуб любителей бактериородопсина» 10:34
Наталья Шевченко
  447 «Клуб любителей бактериородопсина» 10:34
Андрей Шелудяков
Maskava   402 «оШЕЛомительные» 09:04
Илья Шелудяков
Maskava   402 «оШЕЛомительные» 09:04
Дарья Шелудякова
Maskava   402 «оШЕЛомительные» 09:04
Александра Шептунова
Maskava   M421 «Быстрые Черепахи» 09:42
Леонид Щелоков
Maskava   432 «Налево» 10:04
Светлана Щелокова
Maskava   432 «Налево» 10:04
Юлиана Юлиана
Kazaņa   M411 «Шерлок и К» 09:22