Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Наталья Антонова
Maskava   311 «Пэк-пэк» 09:22
Руслан Архипов
Kazaņa   300 «Блинчики» 09:00
Константин Базаров
  320 «Ready-Steady-Go!» 09:40
Ирина Бондаренко
Maskava   333 «Богомол и Пакахонтас» 10:06
Константин Брагин
Maskava   305 «ATC» 09:10
Ольга Вальба
Maskava   350 «Серьёзный преп» 10:40
Эльвира Гайфутдинова
Maskava   304 «Пушистая ярость» 09:08
Алексей Голубин
Kazaņa   314 «Летучий казанец» 09:28
Анастасия Гонцова
Maskava   313 «ЧайПей» 09:26
Илья Гордиевских
Kazaņa   319 «Всадники Апокалипсиса» 09:38
Алёна Дегтярёва
Kazaņa   319 «Всадники Апокалипсиса» 09:38
Алексей Диасамидзе
Maskavas apgabals   301 «Первонавты» 09:02
Дмитрий Доронин
Maskava   306 «ХимРар» 09:12
Андрей Жирнов
Maskava   350 «Серьёзный преп» 10:40
Кирилл Иванов
Maskava   302 «LL Team» 09:04
Александр Изотов
Maskava   313 «ЧайПей» 09:26
Андрей Казаков
Maskava   343 «ДШ!-ДШ!» 10:26
Алексей Корчуков
Maskava   315 «эРогейнеры» 09:30
Вячеслав Логинов
Maskava   309 «Юляка вперёёёд» 09:18
Юлия Логинова
Maskavas apgabals   309 «Юляка вперёёёд» 09:18
Елена Лосева
Maskava   316 «Процент%» 09:32
Михаил Макаренков
Maskava   305 «ATC» 09:10
Константин Петрыкин
Maskava   304 «Пушистая ярость» 09:08
Ольга Плужникова
Maskava   301 «Первонавты» 09:02
Олег Попов
Maskavas apgabals   322 «Слонопотам» 09:44
Вера Потапова
Kazaņa   331 «Негонки форева» 10:02
Сергей Прохоров
Maskava   332 «Бегущий голод» 10:04
Анастасия Саноева
  307 «Главный раздолб» 09:14
Евгения Сафонова
Maskava   321 «ОдиннадцатьЫ» 09:42
Александр Фомичев
Maskava   341 «Хардтейлы» 10:22
Семен Фрейдлин
Maskava   310 «Грендайзер» 09:20
Татьяна Хромова
Maskava   352 «Старый Борчун» 10:44
Максим Шорин
Maskavas apgabals   301 «Первонавты» 09:02
Константин Андрианов
Maskava   303 «Велокосмонавты» 09:06
Владимир Горохов
Maskava   321 «ОдиннадцатьЫ» 09:42
Святослав Контарь
Kazaņa   323 «Вмордувинд» 09:46
Дмитрий Корчеганов
Kazaņa   330 «НЕгонщики» 10:00
Игорь Кривонос
Maskava   351 «Опасайтесь подделок! - вело» 10:42
Максим Рудометкин
Maskava   317 «LYRA 1» 09:34
Наталия Фарафонова
Maskava   315 «эРогейнеры» 09:30
Петр Чекунаев
Maskava   303 «Велокосмонавты» 09:06
Иван Чикурников
Maskava   313 «ЧайПей» 09:26
Всеволод Шухнин
Maskava   308 «Just do it» 09:16
Oleg Tsybylko
Maskava   317 «LYRA 1» 09:34
Юлиан Андия
Maskava   306 «ХимРар» 09:12
Артем Батанин
Kazaņa   314 «Летучий казанец» 09:28
Эльмира Голубина
Kazaņa   314 «Летучий казанец» 09:28
Аделя Губайдуллина
Kazaņa   300 «Блинчики» 09:00
Данис Зайдуллин
Maskava   308 «Just do it» 09:16
Гульфина Камалова
Kazaņa   300 «Блинчики» 09:00
Наталья Корсакова
Kazaņa   318 «Дружба» 09:36
Евгения Корчеганов
Kazaņa   330 «НЕгонщики» 10:00
Дмитрий Кузнецов
Maskava   311 «Пэк-пэк» 09:22
Артём Макаров
Maskava   351 «Опасайтесь подделок! - вело» 10:42
Олег Пустовой
Maskava   315 «эРогейнеры» 09:30
Любовь Соколова
Maskava   313 «ЧайПей» 09:26
Никита Устинов
Maskava   333 «Богомол и Пакахонтас» 10:06
Мария Фомичева
Maskava   341 «Хардтейлы» 10:22
Константин Цой
Kazaņa   331 «Негонки форева» 10:02
Михаил Цой
Kazaņa   331 «Негонки форева» 10:02
Кирилл Шитиков
Maskava   341 «Хардтейлы» 10:22
Павел Щетинкин
Maskava   352 «Старый Борчун» 10:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
300 09:00 Блинчики
Аделя Губайдуллина

Kazaņa

Гульфина Камалова

Kazaņa

301 09:02 Первонавты

301

302 09:04 LL Team

302

303 09:06 Велокосмонавты

303

304 09:08 Пушистая ярость

304

305 09:10 ATC

305

306 09:12 ХимРар

306

Юлиан Андия

Maskava

307 09:14 Главный раздолб
308 09:16 Just do it
Данис Зайдуллин

Maskava

309 09:18 Юляка вперёёёд
310 09:20 Грендайзер

310

311 09:22 Пэк-пэк

311

Дмитрий Кузнецов

Maskava

313 09:26 ЧайПей

313

Любовь Соколова

Maskava

314 09:28 Летучий казанец

314

Артем Батанин

Kazaņa

Эльмира Голубина

Kazaņa

315 09:30 эРогейнеры

315

Олег Пустовой

Maskava

316 09:32 Процент%

316

317 09:34 LYRA 1

317

Oleg Tsybylko

Maskava

318 09:36 Дружба

318

Наталья Корсакова

Kazaņa

319 09:38 Всадники Апокалипсиса

319

320 09:40 Ready-Steady-Go!

320

321 09:42 ОдиннадцатьЫ

321

322 09:44 Слонопотам

322

Олег Попов

Maskavas apgabals

323 09:46 Вмордувинд

323

330 10:00 НЕгонщики

330

Евгения Корчеганов

Kazaņa

331 10:02 Негонки форева
Константин Цой

Kazaņa

Михаил Цой

Kazaņa

332 10:04 Бегущий голод

332

333 10:06 Богомол и Пакахонтас

333

Никита Устинов

Maskava

341 10:22 Хардтейлы
Мария Фомичева

Maskava

Кирилл Шитиков

Maskava

343 10:26 ДШ!-ДШ!

343

350 10:40 Серьёзный преп

350

351 10:42 Опасайтесь подделок! - вело

351

Артём Макаров

Maskava

352 10:44 Старый Борчун

352

Павел Щетинкин

Maskava