Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Marina .
Maskava   823 «Carpe diem» 09:46
Zhenya Maltceva
Kazaņa   811 «Сферические кони в вакууме» 09:22
KONSTANTIN VERESHCHAGIN
Maskava   823 «Carpe diem» 09:46
Наталия Алешина
Maskava   850 «Ушастые роботы» 10:40
Анна Армарчук
Maskava   810 «Медяшки» 09:20
Александр Афанасов
Kazaņa   858 «Паркран» 10:56
Виктор Валиулин
Kazaņa   854 «Рыжая Борода» 10:48
Алия Гиниятуллина
Kazaņa   801 «Пингвины из Джалиля» 09:02
Владимир Елистратов
Maskava   827 «Прокитектура» 09:54
Александр Зотов
Sanktpēterburga   822 «Хомячки» 09:44
Мирон Костенко
Sanktpēterburga   830 «cats in sinks» 10:00
Яна Кудрявцева
Maskava   852 «Один в поле - путник» 10:44
Ксения Мысь
Kazaņa   854 «Рыжая Борода» 10:48
Георгий Носеевич
Maskava   810 «Медяшки» 09:20
Григорий Речистов
Maskava   806 «MIPT runners» 09:12
Сергей Смолин
Maskava   824 «Другой город» 09:48
Сергей Тихомиров
Maskava   809 «Ещё 700 метров» 09:18
Владимир Фонарев
Maskava   820 «Зеленый камнеед» 09:40
Марина Боровкова
Maskava   812 «маленькая компания» 09:24
Татьяна Воронина
Sanktpēterburga   823 «Carpe diem» 09:46
Валентин Дмитриев
Ļeņingradas apgabals   807 «Шпаканебрал» 09:14
Павлова Екатерина
Maskava   800 «как-нибудь» 09:00
Дмитрий Корженевский
Maskava   820 «Зеленый камнеед» 09:40
Юрий Крупенин
Maskava   802 «Собаченька» 09:04
Булат Мангушев
Kazaņa   858 «Паркран» 10:56
Яна Привезенцева
Maskava   805 «Дромомания» 09:10
Ольга Романенкова
Maskava   821 «в поле ветер» 09:42
Станислав Семенов
Йошкар-Ола   804 «Наибеспощаднейшие пешеходы» 09:08
Марина Стриженко
Maskava   826 «Задумчивое торнадо» 09:52
Михаил Сударев
Maskava   802 «Собаченька» 09:04
Павел Фролов
Kaluga   806 «MIPT runners» 09:12
Валентина Александрова
Maskava   825 «LYRA AGECY SPORT TEAM» 09:50
Александр Алешин
Maskava   850 «Ушастые роботы» 10:40
Тимур Еникеев
Kazaņa   801 «Пингвины из Джалиля» 09:02
Айгуль Еникеева
Kazaņa   801 «Пингвины из Джалиля» 09:02
Василий Клюков
Kazaņa   811 «Сферические кони в вакууме» 09:22
Сергей Малязин
Kazaņa   811 «Сферические кони в вакууме» 09:22
Александр Привезенцев
Maskava   805 «Дромомания» 09:10
Екатерина Протасова
Maskava   821 «в поле ветер» 09:42
Екатерина Рихирева
Maskava   809 «Ещё 700 метров» 09:18
Надежда Семенова
Йошкар-Ола   804 «Наибеспощаднейшие пешеходы» 09:08
Татьяна Смолина
Maskava   824 «Другой город» 09:48
Михаил Федотов
Maskava   850 «Ушастые роботы» 10:40
Гульназ Хабибуллина
Kazaņa   801 «Пингвины из Джалиля» 09:02
Наталья Щепетова
Sanktpēterburga   822 «Хомячки» 09:44
Валентина Щербак
Maskava   825 «LYRA AGECY SPORT TEAM» 09:50
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
800 09:00 как-нибудь
801 09:02 Пингвины из Джалиля
Тимур Еникеев

Kazaņa

Айгуль Еникеева

Kazaņa

Гульназ Хабибуллина

Kazaņa

802 09:04 Собаченька

802

804 09:08 Наибеспощаднейшие пешеходы

804

Станислав Семенов

Йошкар-Ола

Надежда Семенова

Йошкар-Ола

805 09:10 Дромомания
Александр Привезенцев

Maskava

806 09:12 MIPT runners
807 09:14 Шпаканебрал

807

Валентин Дмитриев

Ļeņingradas apgabals

808 09:16 Долюлклювики
809 09:18 Ещё 700 метров

809

Екатерина Рихирева

Maskava

810 09:20 Медяшки

810

811 09:22 Сферические кони в вакууме

811

Zhenya Maltceva

Kazaņa

Василий Клюков

Kazaņa

Сергей Малязин

Kazaņa

812 09:24 маленькая компания

812

820 09:40 Зеленый камнеед

820

821 09:42 в поле ветер

821

Екатерина Протасова

Maskava

822 09:44 Хомячки

822

Наталья Щепетова

Sanktpēterburga

823 09:46 Carpe diem

823

824 09:48 Другой город
Татьяна Смолина

Maskava

825 09:50 LYRA AGECY SPORT TEAM

825

Валентина Александрова

Maskava

Валентина Щербак

Maskava

826 09:52 Задумчивое торнадо

826

827 09:54 Прокитектура
830 10:00 cats in sinks

830

Мирон Костенко

Sanktpēterburga

850 10:40 Ушастые роботы

850

Александр Алешин

Maskava

Михаил Федотов

Maskava

852 10:44 Один в поле - путник

852

854 10:48 Рыжая Борода

854

858 10:56 Паркран