Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Rebellion Metal
Maskavas apgabals   714 «Три пера» 09:28
Кристина Артемьева
Maskava   712 «Фарго» 09:24
Мария Богданова
Maskava   753 «Давайте срежем!» 10:46
Таня Бородина
Maskava   731 «Ой, всё» 10:02
Александра Васюк
Sanktpēterburga   706 «оптимисты» 09:12
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   706 «оптимисты» 09:12
Сергей Вереземский
Maskava   717 «Жужа» 09:34
Михаил Винокуров
Maskava   746 «Heißes Wasser» 10:32
Сергей Воротынцев
Maskava   718 «Осталось 5 км по прямой» 09:36
Мария Ворошилова
Sanktpēterburga   722 «АмаТуры» 09:44
Ната Гелетий
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Елена Гнездилова
Maskava   704 «A4» 09:08
Зинаида Головачёва
Kaluga   755 «ОЛИМП» 10:50
Анастасия Дюма
Kaluga   724 «Пшенька, Рыжая, Вера и Ко» 09:48
Хайруллин Егор
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Надежда Ефимова
Maskavas apgabals   714 «Три пера» 09:28
Дима Жуков
Maskava   708 «Олени в Загоне» 09:16
Полина Захаренко
Maskava   744 «Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона» 10:28
Людмила Зверева
Maskava   737 «мама люба» 10:14
Светлана Зендрикова
Maskava   710 «Бешеные улитки» 09:20
Александра Зотова
Sanktpēterburga   730 «Corso & Co» 10:00
Ольга Ивашкина
Maskava   741 «Pinky, brain et al» 10:22
Екатерина Карпова
Sanktpēterburga   718 «Осталось 5 км по прямой» 09:36
Марья-Краса Киреева
Maskava   718 «Осталось 5 км по прямой» 09:36
Любовь Конюхова
Maskava   737 «мама люба» 10:14
Андрей Крупенников
Maskava   734 «бу» 10:08
Сергей Кузнецов
Sanktpēterburga   730 «Corso & Co» 10:00
Павел Куликов
Maskava   743 «Время и стекло» 10:26
Даниил Леонов
Maskava   744 «Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона» 10:28
Ирина Макеечева
Maskava   734 «бу» 10:08
Игорь Манжай
Maskava   702 «АК МЭИ» 09:04
Света Манжай
Maskava   702 «АК МЭИ» 09:04
Виктория Махова
Kaluga   724 «Пшенька, Рыжая, Вера и Ко» 09:48
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   730 «Corso & Co» 10:00
Марина Мытрова
Maskavas apgabals   743 «Время и стекло» 10:26
Вадим Назаров
Maskava   702 «АК МЭИ» 09:04
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   722 «АмаТуры» 09:44
Елена Новикова
Sanktpēterburga   706 «оптимисты» 09:12
Дмитрий Поспелов
Maskava   732 «Экипаж Зерновоза» 10:04
Анастасия Проценко
Maskava   710 «Бешеные улитки» 09:20
Анна Русанова
Maskava   740 «Калужские тюлени» 10:20
Ирина Светник
Maskava   712 «Фарго» 09:24
Алексей Слащилин
Maskava   708 «Олени в Загоне» 09:16
Григорий Смыслов
Maskava   751 «Дно и овощи наносят ответный удар» 10:42
Александр Соловьев
Kaluga   747 «Бегущие финики» 10:34
Илья Соловьев
Kaluga   747 «Бегущие финики» 10:34
Максим Соломашенков
Kaluga   747 «Бегущие финики» 10:34
Сергей Сотников
Maskava   714 «Три пера» 09:28
Егор Тисеев
Maskava   745 «Первый раз вместе» 10:30
Олеся Усанова
Maskava   724 «Пшенька, Рыжая, Вера и Ко» 09:48
Николай Фролов
Maskava   740 «Калужские тюлени» 10:20
Илья Чадаев
Maskava   732 «Экипаж Зерновоза» 10:04
Андрей Черных
Maskava   732 «Экипаж Зерновоза» 10:04
Анна Шашкина
Maskavas apgabals   714 «Три пера» 09:28
Наталья Шерстнева
Maskava   701 «Сильные, смелые, но...» 09:48
Катя Ян
Maskava   750 «Демиурги Экстаза» 10:40
Юрий Ян
Maskava   750 «Демиурги Экстаза» 10:40
Илария Белова
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Полина Вереземская
Maskava   717 «Жужа» 09:34
Наталья Володина
Maskava   756 «Веники» 10:52
Людмила Гордиенко
Maskava   720 «Бронтозавры обыкновенные» 09:40
Бекетова Дарья
Maskava   701 «Сильные, смелые, но...» 09:48
Руслан Дохов
Maskava   717 «Жужа» 09:34
Владимир Дралов
Maskava   750 «Демиурги Экстаза» 10:40
Людмила Ефимова
Kaluga   754 «разнофамильцы» 10:48
Андрей Журавлев
Maskavas apgabals   748 «Вместе весело» 10:36
Александр Загороднев
Maskava   751 «Дно и овощи наносят ответный удар» 10:42
Анна Кухта
Maskava   733 «Ангостура» 10:06
Лилия Мавлюдова
Maskava   726 «Тюлени» 09:52
Ольга Маламуд
Maskava   745 «Первый раз вместе» 10:30
Дмитрий Мокеев
Maskava   712 «Фарго» 09:24
Андрей Морозов
Maskava   753 «Давайте срежем!» 10:46
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   722 «АмаТуры» 09:44
Михаил Нокель
Maskava   700 «Добр бодр бобр Додр» 09:00
Дмитрий Рыгус
Maskava   742 «Усы повесил» 10:24
Александр Сатирский
Maskava   704 «A4» 09:08
Анастасия Синченко
Maskava   726 «Тюлени» 09:52
Екатерина Суркова
Maskava   746 «Heißes Wasser» 10:32
Марина Червяцова
Maskava   744 «Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона» 10:28
Анастасия Шанина
Maskava   704 «A4» 09:08
Андрей Абрамов
Maskava   752 «Тунцы СУНЦа» 10:44
Святослав Алешин
Maskava   720 «Бронтозавры обыкновенные» 09:40
Вера Антонова
Kaluga   754 «разнофамильцы» 10:48
Надежда Болотина
Maskavas apgabals   748 «Вместе весело» 10:36
Ольга Вереземская
Maskava   717 «Жужа» 09:34
Дмитрий Галкин
Maskava   751 «Дно и овощи наносят ответный удар» 10:42
Михаил Горчаков
Maskava   740 «Калужские тюлени» 10:20
Илья Захаров
Maskava   750 «Демиурги Экстаза» 10:40
Кирилл Зендриков
Maskava   710 «Бешеные улитки» 09:20
Александр Зимин
Maskava   726 «Тюлени» 09:52
Дмитрий Картавенко
Maskava   756 «Веники» 10:52
Алена Кислицина
Maskava   702 «АК МЭИ» 09:04
Александра Комарова
Sanktpēterburga   706 «оптимисты» 09:12
Сергей Корякин
Maskava   701 «Сильные, смелые, но...» 09:48
Мария Лебедева
Maskava   701 «Сильные, смелые, но...» 09:48
Алексей Майоров
Maskava   733 «Ангостура» 10:06
Анатолий Наталенко
Maskava   745 «Первый раз вместе» 10:30
Дмитрий Осипков
Maskava   751 «Дно и овощи наносят ответный удар» 10:42
Екатерина Панасова
Kaluga   754 «разнофамильцы» 10:48
Алексей Панов
Maskava   726 «Тюлени» 09:52
Иван Пашков
Maskava   746 «Heißes Wasser» 10:32
Ольга Погорелова
Maskava   731 «Ой, всё» 10:02
Александра Попович
Kaluga   755 «ОЛИМП» 10:50
Алексей Проценко
Maskava   710 «Бешеные улитки» 09:20
Ирина Редозубова
Kaluga   754 «разнофамильцы» 10:48
Екатерина Рыгус
Maskava   742 «Усы повесил» 10:24
Нина Соколова
Maskava   731 «Ой, всё» 10:02
Михаил Степаненков
Kaluga   755 «ОЛИМП» 10:50
Екатерина Федорова
Kaluga   755 «ОЛИМП» 10:50
Дмитрий Шанин
Maskava   704 «A4» 09:08
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
700 09:00 Добр бодр бобр Додр

700

701 09:48 Сильные, смелые, но...

701

Сергей Корякин

Maskava

Мария Лебедева

Maskava

702 09:04 АК МЭИ

702

Алена Кислицина

Maskava

704 09:08 A4

704

706 09:12 оптимисты

706

Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Елена Новикова

Sanktpēterburga

Александра Комарова

Sanktpēterburga

708 09:16 Олени в Загоне

708

710 09:20 Бешеные улитки

710

Кирилл Зендриков

Maskava

Алексей Проценко

Maskava

712 09:24 Фарго

712

714 09:28 Три пера

714

Rebellion Metal

Maskavas apgabals

Надежда Ефимова

Maskavas apgabals

Анна Шашкина

Maskavas apgabals

717 09:34 Жужа

717

Ольга Вереземская

Maskava

718 09:36 Осталось 5 км по прямой

718

720 09:40 Бронтозавры обыкновенные

720

Святослав Алешин

Maskava

722 09:44 АмаТуры

722

724 09:48 Пшенька, Рыжая, Вера и Ко

724

726 09:52 Тюлени

726

Александр Зимин

Maskava

Алексей Панов

Maskava

730 10:00 Corso & Co

730

731 10:02 Ой, всё

731

Ольга Погорелова

Maskava

Нина Соколова

Maskava

732 10:04 Экипаж Зерновоза

732

733 10:06 Ангостура

733

Алексей Майоров

Maskava

734 10:08 бу

734

737 10:14 мама люба

737

740 10:20 Калужские тюлени

740

Михаил Горчаков

Maskava

741 10:22 Pinky, brain et al

741

742 10:24 Усы повесил

742

Екатерина Рыгус

Maskava

743 10:26 Время и стекло

743

744 10:28 Гипножаба и озорная голова Ричарда Никсона

744

745 10:30 Первый раз вместе

745

Анатолий Наталенко

Maskava

746 10:32 Heißes Wasser

746

Иван Пашков

Maskava

747 10:34 Бегущие финики

747

748 10:36 Вместе весело

748

Андрей Журавлев

Maskavas apgabals

Надежда Болотина

Maskavas apgabals

750 10:40 Демиурги Экстаза

750

Катя Ян

Maskava

Юрий Ян

Maskava

Илья Захаров

Maskava

751 10:42 Дно и овощи наносят ответный удар

751

Дмитрий Галкин

Maskava

Дмитрий Осипков

Maskava

752 10:44 Тунцы СУНЦа

752

Андрей Абрамов

Maskava

753 10:46 Давайте срежем!

753

754 10:48 разнофамильцы

754

Вера Антонова

Kaluga

Екатерина Панасова

Kaluga

Ирина Редозубова

Kaluga

755 10:50 ОЛИМП

755

Александра Попович

Kaluga

Михаил Степаненков

Kaluga

Екатерина Федорова

Kaluga

756 10:52 Веники

756

Дмитрий Картавенко

Maskava