Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Ksenia Bulatova
Maskava   L356 «FofanovO» 10:52
Alexander Fomichev
Maskava   L355 «Хардтейлы» 10:50
Дмитрий Андреев
Maskava   L353 «Упр Team» 10:46
Галина Багаева
Kaluga   L349 «Солнцедар» 10:38
Константин Базаров
  L339 «Ready-Steady-Go!» 10:18
Александр Башилов
Maskava   L345 «Изо всех сил» 10:30
Анастасия Башилова
Maskava   L345 «Изо всех сил» 10:30
Дмитрий Белых
Maskava   L314 «Жирные твари» 09:28
Дмитрий Бляшук
Maskava   L341 «Понаехали!» 10:22
Никита Бондаренко
Maskava   L330 «Всадники» 10:00
Сергей Бородин
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L348 «Sportgen.ru» 10:36
Михаил Будашкин
Maskava   L333 «Малопетошные» 10:06
Дарья Воронова
Maskava   L334 «Трое на эльфоциклах» 10:08
Алексей Григорьев
Maskavas apgabals   L332 «Scouser» 10:04
Игорь Денисов
Maskava   L356 «FofanovO» 10:52
Кирилл Иванов
Maskava   L342 «Московские черепашки» 10:24
Наталия Камышникова
Tula   L343 «TulaBand» 10:26
Ксения Картвелишвили
Maskava   L351 «БЕДА» 10:42
Алексей Корчуков
Maskava   L350 «Брусничный Прорыв» 10:40
Виктория Кот
Maskava   L334 «Трое на эльфоциклах» 10:08
Анатолий Лихошерст
Kaluga   L338 «veloman.org» 10:16
Юлия Лосева
Maskava   L300 «Echelon» 09:00
Александра Людомир
Maskava   L314 «Жирные твари» 09:28
Екатерина Мельникова
Maskavas apgabals   L333 «Малопетошные» 10:06
Наташа Притыковская
Maskava   L359 «No name» 10:58
Вера Серегина
Tula   L343 «TulaBand» 10:26
Сергей Смирнов
Maskava   L310 «Синергия Далече» 09:44
Юлия Сотова
Maskavas apgabals   L353 «Упр Team» 10:46
Андрей Суханов
Maskava   L353 «Упр Team» 10:46
Сергей Тинчурин
Maskava   L302 «Черный протуберанец» 09:04
Степан Типикин
Maskava   L304 «Next» 09:08
Андрей Тихонов
Kaluga   L338 «veloman.org» 10:16
Серёжа Филимонов
Maskava   L310 «Синергия Далече» 09:44
Семен Фрейдлин
Maskava   L331 «Грендайзер» 10:02
Андрей Черкасов
Maskava   L355 «Хардтейлы» 10:50
Сергей Шейкин
Maskava   L354 «Беспечный Ангел» 10:48
Alexander Polyakov
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L358 «LammerForce» 10:56
Светлана Жукова
Maskava   L340 «Тяжелый Jazz» 10:20
Алексей Иванов
Maskava   L347 «Alfa» 10:34
Александр Камышов
Maskava   L302 «Черный протуберанец» 09:04
Константин Макаров
Maskava   L337 «Макар» 10:14
Максим Рудометкин
Maskava   L304 «Next» 09:08
Ольга Рыжова
Maskava   L334 «Трое на эльфоциклах» 10:08
Евгений Солодов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L348 «Sportgen.ru» 10:36
Александр Спиридонов
Maskava   L330 «Всадники» 10:00
Наталия Фарафонова
Maskava   L350 «Брусничный Прорыв» 10:40
Виктор Филипенко
Maskava   L346 «Филипенки» 10:32
Кирилл Шитиков
Maskava   L355 «Хардтейлы» 10:50
Варвара Базарова
  L339 «Ready-Steady-Go!» 10:18
Степан Бургучев
Maskava   L351 «БЕДА» 10:42
Сергей Ефимов
Maskava   L333 «Малопетошные» 10:06
Лёль Клименок
Maskava   L352 «Приложение к Упр Team» 10:44
Игорь Кошлаков
Maskava   L341 «Понаехали!» 10:22
Евгений Лапшов
Tula   L343 «TulaBand» 10:26
Юрий Лодейкин
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L358 «LammerForce» 10:56
Сергей Маховский
Maskava   L342 «Московские черепашки» 10:24
Александр Маштаков
Maskava   L356 «FofanovO» 10:52
Иван Мельников
Maskava   L352 «Приложение к Упр Team» 10:44
Алексей Мерзликин
Tula   L343 «TulaBand» 10:26
Елена Моторина
Maskava   L350 «Брусничный Прорыв» 10:40
Андрей Пшеничный
Maskava   L304 «Next» 09:08
Аня Станковская
Maskavas apgabals   L349 «Солнцедар» 10:38
Алексендр Турнаев
Maskava   L347 «Alfa» 10:34
Елизавета Филипенко
Maskava   L346 «Филипенки» 10:32
Мария Фомичева
Maskava   L355 «Хардтейлы» 10:50
Василий Шишко
Kaluga   L338 «veloman.org» 10:16
Дмитрий Явкин
Maskava   L350 «Брусничный Прорыв» 10:40
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L300 09:00 Echelon

L300

L302 09:04 Черный протуберанец

L302

L304 09:08 Next

L304

Андрей Пшеничный

Maskava

L310 09:44 Синергия Далече

L310

L314 09:28 Жирные твари

L314

L330 10:00 Всадники

L330

L331 10:02 Грендайзер

L331

L332 10:04 Scouser

L332

L333 10:06 Малопетошные

L333

Сергей Ефимов

Maskava

L334 10:08 Трое на эльфоциклах

L334

L337 10:14 Макар

L337

L338 10:16 veloman.org

L338

Василий Шишко

Kaluga

L339 10:18 Ready-Steady-Go!

L339

Варвара Базарова

L340 10:20 Тяжелый Jazz

L340

L341 10:22 Понаехали!

L341

Игорь Кошлаков

Maskava

L342 10:24 Московские черепашки

L342

Сергей Маховский

Maskava

L343 10:26 TulaBand

L343

Евгений Лапшов

Tula

Алексей Мерзликин

Tula

L345 10:30 Изо всех сил

L345

L346 10:32 Филипенки

L346

Елизавета Филипенко

Maskava

L347 10:34 Alfa

L347

Алексендр Турнаев

Maskava

L348 10:36 Sportgen.ru

L348

Сергей Бородин

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Евгений Солодов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

L349 10:38 Солнцедар

L349

Аня Станковская

Maskavas apgabals

L350 10:40 Брусничный Прорыв

L350

Елена Моторина

Maskava

Дмитрий Явкин

Maskava

L351 10:42 БЕДА

L351

Степан Бургучев

Maskava

L352 10:44 Приложение к Упр Team

L352

Лёль Клименок

Maskava

Иван Мельников

Maskava

L353 10:46 Упр Team

L353

L354 10:48 Беспечный Ангел

L354

L355 10:50 Хардтейлы

L355

Мария Фомичева

Maskava

L356 10:52 FofanovO

L356

Ksenia Bulatova

Maskava

Александр Маштаков

Maskava

L358 10:56 LammerForce

L358

Alexander Polyakov

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Юрий Лодейкин

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

L359 10:58 No name