Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Irina Kamenskikh
Maskava   L443 «Шустрые тупики -лайт» 10:26
Sundy Moor
Maskava   L406 «Блудный сын и его пьесы» 09:12
Yalchik Sit
Maskava   L406 «Блудный сын и его пьесы» 09:12
Сергей Абрамов
Maskavas apgabals   L477 «ТиС» 11:34
Яна Авдеева
Maskava   L482 «бегунки» 11:44
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   L469 «Белуги в Калуге» 11:18
Валентина Баранова
Maskavas apgabals   L402 «Просто так!» 09:04
Надежда Белая
Maskava   L426 «Клей БФ» 09:52
Павел Блышко
Sanktpēterburga   L427 «ПаИр и Ко» 09:54
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   L444 «Два Ёжика» 10:28
Татьяна Бурлакова
Sanktpēterburga   L445 «Суслички» 10:30
Даша Бусарова
Maskava   L467 «Идущие по лезвию бритвы» 11:14
Елена Бычкова
Maskava   L435 «Рыжий Котик и RuMoHoR (филиал Б. Л. Прайда)» 10:10
Наталия Васильева
Maskava   L428 «Сломанный пепелац» 09:56
Ирина Виноградова
Maskava   L422 «Веселые хонорики» 09:44
Виталий Генералов
Maskavas apgabals   L484 «д'Ольче Вита» 11:48
Антон Гогин
Maskava   L435 «Рыжий Котик и RuMoHoR (филиал Б. Л. Прайда)» 10:10
Оксана Губанова
Maskava   L422 «Веселые хонорики» 09:44
Инна Дементьева
Maskava   L406 «Блудный сын и его пьесы» 09:12
Ирина Дубровская
Sanktpēterburga   L407 «Хомячки-подрядчики» 09:14
Анна Дуденина
Maskavas apgabals   L418 «The Perfect Strangers» 09:36
Юлия Егорова
Sanktpēterburga   L424 «Йох-ха-нгА» 09:48
Виталий Елисеев
Sanktpēterburga   L469 «Белуги в Калуге» 11:18
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   L400 «Rêveur dans Serpentarium» 09:00
Максим Иванов
Maskava   L481 «ТурЫсты» 11:42
Екатерина Игнатова
Maskava   L460 «Сайгаки» 11:00
Сергей Ильинский
Sanktpēterburga   L445 «Суслички» 10:30
Ярославна Капралова
Maskavas apgabals   L482 «бегунки» 11:44
Константин Капустин
Sanktpēterburga   L419 «Я знаю короткую дорогу» 09:38
Наталья Карташова
Sanktpēterburga   L446 «Улетайки» 10:32
Элина Кийко
Maskava   L464 «Дайруку» 11:08
Елена Кирьянова
Kaluga   L487 «ГТО» 11:54
Мария Киселёва
Maskava   L461 «Пётр и кисель» 11:02
Ольга Киселёва
Sanktpēterburga   L466 «Бревно» 11:12
Анна Климанцова
Maskavas apgabals   L448 «Карлик-нос и неразборчивый педофил» 10:36
Катя Кобликова
Maskava   L453 «Ботинки» 10:46
Наталья Кудряшова
Maskava   L474 «Сливки» 11:28
Марина Куркина
Maskava   L415 «ХиХимики» 09:30
Дмитрий Ларин
Maskava   L423 «Солнышки» 09:46
Дарья Левченко
Kaluga   L463 «Бабки - Ёжки» 11:06
Ира Лукина
Maskava   L482 «бегунки» 11:44
Вячеслав Лымарь
Maskava   L433 «Шоколадное джелато» 10:06
Лариса Макарова
Maskava   L402 «Просто так!» 09:04
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L400 «Rêveur dans Serpentarium» 09:00
Игорь Мелентьев
Maskava   L421 «Искатели приключений» 09:42
Юра Меликян
Maskava   L489 «МифыМИФИ» 11:58
Анастасия Мельникова
Maskava   L448 «Карлик-нос и неразборчивый педофил» 10:36
Лариса Менделевич
Maskava   L412 «ПтиМаты» 09:24
Дарима Моренкова
Maskava   L448 «Карлик-нос и неразборчивый педофил» 10:36
Полина Морозова
Maskava   L431 «Лохматики-Мохнатики» 10:02
Анна Павлова
Maskava   L408 «Вместе весело шагать» 09:16
Сергей Патрохин
Maskava   L447 «Луна в бутылке» 10:34
Валентина Певишева
Sanktpēterburga   L403 «Белая полоса» 09:06
Андрей Перечицкий
Maskava   L428 «Сломанный пепелац» 09:56
Екатерина Пешехонова
Tula   L437 «Пешики» 10:14
Ирина Полякова
Kaluga   L468 «Family» 11:16
Елена Пономарева
Maskavas apgabals   L425 «ТриКо» 09:50
Любовь Пыстина
Maskava   L435 «Рыжий Котик и RuMoHoR (филиал Б. Л. Прайда)» 10:10
Анна Ракова
Maskava   L473 «Стрела» 11:26
Светлана Рамзина
Maskava   L412 «ПтиМаты» 09:24
Любанька Рябова
Maskava   L433 «Шоколадное джелато» 10:06
Даша Савина
Maskava   L429 «Дряхлые метлы» 09:58
Мария Сомова
Maskava   L426 «Клей БФ» 09:52
Мария Сорокина
Maskava   L471 «32-1» 11:22
Александра Уголева
Maskava   L459 «Салют» 10:58
Тимофей Фокин
Maskava   L483 «Ладаседан» 11:46
Наталия Фомичева
Sanktpēterburga   L430 «Было бы нелепо» 10:00
Олег Фролов
Maskava   L426 «Клей БФ» 09:52
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   L465 «Си Ху Лун Цзин» 11:10
Евгений Черняев
Maskava   L451 «Mr.Rabbit» 10:42
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L442 «Неугомонные проходимцы» 10:24
Елена Шебордаева
Maskava   L479 «Шурупы» 11:38
Алексей Шевелёв
Maskava   L449 «Удача на удаче» 10:38
Анна Щербакова
Maskava   L435 «Рыжий Котик и RuMoHoR (филиал Б. Л. Прайда)» 10:10
Иван Яковлев
Maskava   L482 «бегунки» 11:44
Никита Арзиманов
Maskava   L478 «Uszanowanko» 11:36
Евгения Аюгина
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L420 «Калуга» 09:40
Виктория Бектемисова
Maskava   L454 «Команда "Команда"» 10:48
Галина Белая
Maskavas apgabals   L453 «Ботинки» 10:46
Денис Борозденко
Maskava   L480 «ОРИТ 2» 11:40
Федор Вавилин
Maskava   L448 «Карлик-нос и неразборчивый педофил» 10:36
Юлия Дикарева
Maskavas apgabals   L415 «ХиХимики» 09:30
Ксения Кинякина
Maskava   L469 «Белуги в Калуге» 11:18
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   L445 «Суслички» 10:30
Александр Киселев
Sanktpēterburga   L466 «Бревно» 11:12
Дмитрий Колосов
Maskava   L441 «Генерал-статист Псурцев» 10:22
Василий Кольцов
Maskava   L436 «ringi» 10:12
Юрий Крупенин
Maskava   L478 «Uszanowanko» 11:36
Лена Ломакина
Maskavas apgabals   L413 «НЛО» 09:26
Ирина Лысенко
Maskava   L401 «Сусанинские навигаторы» 09:02
Светлана Микрюкова
Maskava   L453 «Ботинки» 10:46
Марина Морозова
Maskava   L431 «Лохматики-Мохнатики» 10:02
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   L458 «Пассат» 10:56
Елена Петрова
Sanktpēterburga   L405 «Селедка на свободе» 09:10
Витaлий Пикaлов
Maskava   L451 «Mr.Rabbit» 10:42
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   L455 «Николаевский Экспресс» 10:50
Сергей Савичев
Maskava   L475 «МИШКИ ГАММИ» 11:30
Ольга Савичева
Maskavas apgabals   L475 «МИШКИ ГАММИ» 11:30
Елена Сальникова
Maskava   L434 «Трое в лодке» 10:08
Владимир Соколов
Sanktpēterburga   L440 «Быстрее чем зайцы» 10:20
Евгений Старчак
Maskava   L470 «Пешкодралы» 11:20
Елена Стриженова
Maskava   L439 «прикручу костыль» 10:18
Андрей Толстиков
Maskava   L431 «Лохматики-Мохнатики» 10:02
Алексей Трошин
Maskava   L471 «32-1» 11:22
Андрей Урядов
Maskava   L441 «Генерал-статист Псурцев» 10:22
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   L458 «Пассат» 10:56
Михаил Ширыборов
Maskava   L411 «Заруба» 09:22
Гульнара Абдурахманова
Maskava   L406 «Блудный сын и его пьесы» 09:12
Антонина Абрамова
Maskavas apgabals   L477 «ТиС» 11:34
Саша Акулов
Maskava   L476 «Пупырышки зеленые» 11:32
Галя Акулова
Maskava   L476 «Пупырышки зеленые» 11:32
Наталья Ариончик
Maskava   L409 «Подосинки» 09:18
Форест Аркандорус
Maskava   L472 «32-2» 11:24
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   L446 «Улетайки» 10:32
Александр Белый
Maskava   L426 «Клей БФ» 09:52
Елена Бодункова
Maskava   L418 «The Perfect Strangers» 09:36
Дмитрий Бут
Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas   L420 «Калуга» 09:40
Максим Головин
Maskava   L425 «ТриКо» 09:50
Анастасия Дорофеева
Maskava   L419 «Я знаю короткую дорогу» 09:38
Марина Жукова
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L420 «Калуга» 09:40
Юлия Заитова
Maskavas apgabals   L453 «Ботинки» 10:46
Татьяна Засед
Maskava   L481 «ТурЫсты» 11:42
Сергей Золотых
Maskava   L464 «Дайруку» 11:08
Сергей Зубарев
Maskava   L454 «Команда "Команда"» 10:48
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L442 «Неугомонные проходимцы» 10:24
Дмитрий Игнатов
Maskava   L460 «Сайгаки» 11:00
Кирилл Игнатов
Maskava   L460 «Сайгаки» 11:00
Наталья Иревли
Maskavas apgabals   L413 «НЛО» 09:26
Дмитрий Исканцев
Maskava   L475 «МИШКИ ГАММИ» 11:30
Евгения Исканцева
Maskava   L475 «МИШКИ ГАММИ» 11:30
Наталья Июдина
Maskava   L447 «Луна в бутылке» 10:34
Татьяна Калабановская
Tula   L438 «Калабки» 10:16
Егор Калабановский
Tula   L438 «Калабки» 10:16
Пётр Калабановский
Tula   L438 «Калабки» 10:16
Оксана Каулина
Maskava   L470 «Пешкодралы» 11:20
Алексей Квасов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L420 «Калуга» 09:40
Леонид Ключников
Maskava   L489 «МифыМИФИ» 11:58
Дмитрий Козловский
Maskava   L480 «ОРИТ 2» 11:40
Александра Кольцова
Maskava   L436 «ringi» 10:12
Алина Корнеева
Maskavas apgabals   L402 «Просто так!» 09:04
Ирина Красноперова
Maskava   L411 «Заруба» 09:22
Екатерина Кудрявцева
Старая Купавна   L463 «Бабки - Ёжки» 11:06
Сергей Кузнецов
Балашиха   L425 «ТриКо» 09:50
Евгений Куковкин
Maskava   L483 «Ладаседан» 11:46
Михаил Лабюк
Jaroslavļa   L424 «Йох-ха-нгА» 09:48
Николай Ломов
Maskava   L434 «Трое в лодке» 10:08
Галина Лопатко
Kaluga   L487 «ГТО» 11:54
Екатерина Лысенко
Maskava   L401 «Сусанинские навигаторы» 09:02
Степан Макшанцев
Kaluga   L468 «Family» 11:16
Диана Матвеева
Maskava   L422 «Веселые хонорики» 09:44
Татьяна Матвеева
Maskava   L422 «Веселые хонорики» 09:44
Кристина Меликян
Maskava   L489 «МифыМИФИ» 11:58
Владимир Менделевич
Maskava   L412 «ПтиМаты» 09:24
Ирина Мищерина
Maskava   L478 «Uszanowanko» 11:36
Лариса Нечаева
Maskava   L434 «Трое в лодке» 10:08
Валерий Никитин
Maskava   L417 «Где мы?» 09:34
Эдуард Никитин
Kaluga   L468 «Family» 11:16
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   L405 «Селедка на свободе» 09:10
Анна Носова
Sanktpēterburga   L446 «Улетайки» 10:32
Сергей Павлов
Maskava   L476 «Пупырышки зеленые» 11:32
Оля Павлова
Maskava   L476 «Пупырышки зеленые» 11:32
Оксана Пантелийчук
Maskavas apgabals   L413 «НЛО» 09:26
Татьяна Паповян
Sanktpēterburga   L407 «Хомячки-подрядчики» 09:14
Антон Петров
Maskava   L461 «Пётр и кисель» 11:02
Владимир Пешехонов
Tula   L437 «Пешики» 10:14
Григорий Пешехонов
Tula   L437 «Пешики» 10:14
Денис Пикалов
Maskava   L483 «Ладаседан» 11:46
Наталья Полякова
Kaluga   L468 «Family» 11:16
Дмитрий Пономарев
Maskava   L481 «ТурЫсты» 11:42
Олег Пономарев
Балашиха   L425 «ТриКо» 09:50
Ирина Пущаева
Maskavas apgabals   L436 «ringi» 10:12
Галина Ракова
Maskava   L473 «Стрела» 11:26
Наталья Раузина
Maskava   L421 «Искатели приключений» 09:42
Кристина Риехакайнен
Maskava   L455 «Николаевский Экспресс» 10:50
Надежда Риехакайнен
Maskava   L455 «Николаевский Экспресс» 10:50
Пётр Риехакайнен
Sanktpēterburga   L455 «Николаевский Экспресс» 10:50
Надежда Рощина
Maskava   L409 «Подосинки» 09:18
Юлия Семенова
Maskava   L408 «Вместе весело шагать» 09:16
Ольга Симонова
Maskava   L484 «д'Ольче Вита» 11:48
Ксения Советова
Maskava   L443 «Шустрые тупики -лайт» 10:26
Дарья Солдаткина
Старая Купавна   L463 «Бабки - Ёжки» 11:06
Елена Стыцына
Maskava   L430 «Было бы нелепо» 10:00
Денис Сурков
Maskava   L408 «Вместе весело шагать» 09:16
Илья Сурков
Maskava   L408 «Вместе весело шагать» 09:16
Анна Сухомлина
Sanktpēterburga   L463 «Бабки - Ёжки» 11:06
Елена Трошина
Maskava   L472 «32-2» 11:24
Людмила Уголева
Maskava   L459 «Салют» 10:58
Иван Уженцев
Maskava   L481 «ТурЫсты» 11:42
Алексей Фокин
Maskava   L483 «Ладаседан» 11:46
Эльвира Хасаншина
Maskava   L480 «ОРИТ 2» 11:40
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   L444 «Два Ёжика» 10:28
Андрей Шебордаев
Maskava   L479 «Шурупы» 11:38
Дмитрий Шебордаев
Maskava   L479 «Шурупы» 11:38
Иван Шебордаев
Maskava   L479 «Шурупы» 11:38
Аркадий Шиманский
Maskava   L436 «ringi» 10:12
Сергей Яковлев
Maskava   L471 «32-1» 11:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Rêveur dans Serpentarium

L400

L401 09:02 Сусанинские навигаторы

L401

Екатерина Лысенко

Maskava

L402 09:04 Просто так!

L402

Алина Корнеева

Maskavas apgabals

L403 09:06 Белая полоса

L403

L405 09:10 Селедка на свободе

L405

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

L406 09:12 Блудный сын и его пьесы

L406

Sundy Moor

Maskava

Yalchik Sit

Maskava

Гульнара Абдурахманова

Maskava

L407 09:14 Хомячки-подрядчики

L407

Татьяна Паповян

Sanktpēterburga

L408 09:16 Вместе весело шагать

L408

Юлия Семенова

Maskava

Денис Сурков

Maskava

Илья Сурков

Maskava

L409 09:18 Подосинки

L409

Наталья Ариончик

Maskava

Надежда Рощина

Maskava

L411 09:22 Заруба

L411

Ирина Красноперова

Maskava

L412 09:24 ПтиМаты

L412

Владимир Менделевич

Maskava

L413 09:26 НЛО

L413

Лена Ломакина

Maskavas apgabals

Наталья Иревли

Maskavas apgabals

Оксана Пантелийчук

Maskavas apgabals

L415 09:30 ХиХимики

L415

L417 09:34 Где мы?

L417

Валерий Никитин

Maskava

L418 09:36 The Perfect Strangers

L418

Анна Дуденина

Maskavas apgabals

Елена Бодункова

Maskava

L419 09:38 Я знаю короткую дорогу
Анастасия Дорофеева

Maskava

L420 09:40 Калуга

L420

Евгения Аюгина

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Дмитрий Бут

Citas Dienvidu federālā apgabala pilsētas

Марина Жукова

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Алексей Квасов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

L421 09:42 Искатели приключений

L421

Наталья Раузина

Maskava

L422 09:44 Веселые хонорики

L422

Диана Матвеева

Maskava

Татьяна Матвеева

Maskava

L423 09:46 Солнышки

L423

L424 09:48 Йох-ха-нгА

L424

Юлия Егорова

Sanktpēterburga

Михаил Лабюк

Jaroslavļa

L425 09:50 ТриКо

L425

Максим Головин

Maskava

Сергей Кузнецов

Балашиха

Олег Пономарев

Балашиха

L426 09:52 Клей БФ

L426

Александр Белый

Maskava

L427 09:54 ПаИр и Ко

L427

Павел Блышко

Sanktpēterburga

L428 09:56 Сломанный пепелац

L428

L429 09:58 Дряхлые метлы

L429

L430 10:00 Было бы нелепо

L430

Елена Стыцына

Maskava

L431 10:02 Лохматики-Мохнатики

L431

L433 10:06 Шоколадное джелато

L433

L434 10:08 Трое в лодке

L434

Николай Ломов

Maskava

Лариса Нечаева

Maskava

L435 10:10 Рыжий Котик и RuMoHoR (филиал Б. Л. Прайда)

L435

L436 10:12 ringi

L436

Александра Кольцова

Maskava

Ирина Пущаева

Maskavas apgabals

Аркадий Шиманский

Maskava

L437 10:14 Пешики

L437

Владимир Пешехонов

Tula

Григорий Пешехонов

Tula

L438 10:16 Калабки

L438

Татьяна Калабановская

Tula

Егор Калабановский

Tula

Пётр Калабановский

Tula

L439 10:18 прикручу костыль

L439

L440 10:20 Быстрее чем зайцы

L440

L441 10:22 Генерал-статист Псурцев

L441

L442 10:24 Неугомонные проходимцы

L442

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

L443 10:26 Шустрые тупики -лайт

L443

Ксения Советова

Maskava

L444 10:28 Два Ёжика

L444

Евгения Цудикова

Sanktpēterburga

L445 10:30 Суслички

L445

L446 10:32 Улетайки

L446

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Анна Носова

Sanktpēterburga

L447 10:34 Луна в бутылке

L447

Наталья Июдина

Maskava

L448 10:36 Карлик-нос и неразборчивый педофил

L448

L449 10:38 Удача на удаче

L449

L451 10:42 Mr.Rabbit

L451

L453 10:46 Ботинки

L453

Галина Белая

Maskavas apgabals

Юлия Заитова

Maskavas apgabals

L454 10:48 Команда "Команда"

L454

Сергей Зубарев

Maskava

L455 10:50 Николаевский Экспресс

L455

Кристина Риехакайнен

Maskava

Надежда Риехакайнен

Maskava

Пётр Риехакайнен

Sanktpēterburga

L458 10:56 Пассат

L458

L459 10:58 Салют

L459

Людмила Уголева

Maskava

L460 11:00 Сайгаки

L460

Дмитрий Игнатов

Maskava

Кирилл Игнатов

Maskava

L461 11:02 Пётр и кисель

L461

Антон Петров

Maskava

L463 11:06 Бабки - Ёжки

L463

Екатерина Кудрявцева

Старая Купавна

Дарья Солдаткина

Старая Купавна

Анна Сухомлина

Sanktpēterburga

L464 11:08 Дайруку

L464

Сергей Золотых

Maskava

L465 11:10 Си Ху Лун Цзин

L465

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

L466 11:12 Бревно

L466

L467 11:14 Идущие по лезвию бритвы

L467

L468 11:16 Family

L468

Степан Макшанцев

Kaluga

Эдуард Никитин

Kaluga

Наталья Полякова

Kaluga

L469 11:18 Белуги в Калуге

L469

L470 11:20 Пешкодралы

L470

Оксана Каулина

Maskava

L471 11:22 32-1

L471

Сергей Яковлев

Maskava

L472 11:24 32-2

L472

Форест Аркандорус

Maskava

Елена Трошина

Maskava

L473 11:26 Стрела

L473

Галина Ракова

Maskava

L474 11:28 Сливки

L474

L475 11:30 МИШКИ ГАММИ

L475

Ольга Савичева

Maskavas apgabals

Дмитрий Исканцев

Maskava

Евгения Исканцева

Maskava

L476 11:32 Пупырышки зеленые

L476

Саша Акулов

Maskava

Галя Акулова

Maskava

Сергей Павлов

Maskava

Оля Павлова

Maskava

L477 11:34 ТиС

L477

Сергей Абрамов

Maskavas apgabals

Антонина Абрамова

Maskavas apgabals

L478 11:36 Uszanowanko

L478

Ирина Мищерина

Maskava

L479 11:38 Шурупы

L479

Андрей Шебордаев

Maskava

Дмитрий Шебордаев

Maskava

Иван Шебордаев

Maskava

L480 11:40 ОРИТ 2

L480

Дмитрий Козловский

Maskava

Эльвира Хасаншина

Maskava

L481 11:42 ТурЫсты

L481

Татьяна Засед

Maskava

Дмитрий Пономарев

Maskava

Иван Уженцев

Maskava

L482 11:44 бегунки

L482

L483 11:46 Ладаседан

L483

Евгений Куковкин

Maskava

Денис Пикалов

Maskava

Алексей Фокин

Maskava

L484 11:48 д'Ольче Вита

L484

Ольга Симонова

Maskava

L487 11:54 ГТО

L487

Галина Лопатко

Kaluga

L489 11:58 МифыМИФИ

L489

Леонид Ключников

Maskava

Кристина Меликян

Maskava