Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Sashka Hizova
Citas Baltkrievijas pilsētas   134 «Khizova Aliaksandra» 09:28
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   115 «Трям» 09:30
Александр Баранов
Sanktpēterburga   119 «Весёлые Барашки» 09:38
Ирина Белова
Sanktpēterburga   120 «Ингерманландцы» 09:40
Евгения Бендерская
Sanktpēterburga   100 «Две капитанки» 09:00
Елена Бычкова
Maskava   109 «Большой Львиный Прайд» 09:18
Александра Васюк
Sanktpēterburga   110 «Мешки с костями» 09:20
Дмитрий Вихорев
Sanktpēterburga   106 «Топонимический комиссар» 09:12
Наталья Гаврилова
Petrozavodska   121 «ЩИ» 09:42
Антон Готовцев
Sanktpēterburga   125 «Chan Chan» 09:50
Денис Гришин
Sanktpēterburga   101 «Grinland Greenpieces» 09:02
Мария Давыдова
Sanktpēterburga   119 «Весёлые Барашки» 09:38
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   115 «Трям» 09:30
Алёнка Жукова
Sanktpēterburga   116 «Бегущие под Небом» 09:32
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   112 «Солнышко» 09:24
Лера Корнеева
Maskava   104 «Улитки-Про» 09:08
Святослав Липей
Maskava   104 «Улитки-Про» 09:08
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   130 «Коалы» 10:00
Макс Морозов
Sanktpēterburga   102 «Тяни-Толкай» 09:04
Николай Останен
Sanktpēterburga   127 «Yat» 09:54
Екатерина Парфенова
Petrozavodska   121 «ЩИ» 09:42
Сергей Пивоваренок
Sanktpēterburga   125 «Chan Chan» 09:50
Ольга Попова
Maskavas apgabals   113 «Куда деваться» 09:26
Елена Правенькая
Sanktpēterburga   117 «AR-info.ru» 09:34
Сергей Реука
Sanktpēterburga   103 «Огни Самайна» 09:06
Дмитрий Рыжов
Sanktpēterburga   126 «Ветка дерева» 09:52
Мария Савина
Sanktpēterburga   103 «Огни Самайна» 09:06
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   122 «3D» 09:44
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   100 «Две капитанки» 09:00
Андрей Файгенблат
Sanktpēterburga   120 «Ингерманландцы» 09:40
Владимир Фонарев
Maskava   105 «Vihreät Kivensyöjät» 09:10
Антон Шадрин
Sanktpēterburga   126 «Ветка дерева» 09:52
Татьяна Бакан
Sanktpēterburga   124 «Север» 09:48
Александр Белов
Sanktpēterburga   120 «Ингерманландцы» 09:40
Алексей Богатов
Sanktpēterburga   123 «Галапагосские котики» 09:46
Марина Боровкова
Maskava   107 «маленькая компания» 09:14
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   110 «Мешки с костями» 09:20
Алексей Гайнулин
Sanktpēterburga   122 «3D» 09:44
Константин Екимов
Sanktpēterburga   124 «Север» 09:48
Ольга Железина
Maskava   128 «Финский сервелат» 09:56
Андрей Жердер
Sanktpēterburga   111 «Aamusta valovirran» 09:22
Сережа Коваленков
Sanktpēterburga   116 «Бегущие под Небом» 09:32
Дмитрий Корженевский
Maskava   105 «Vihreät Kivensyöjät» 09:10
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   130 «Коалы» 10:00
Александра Савина
Sanktpēterburga   103 «Огни Самайна» 09:06
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   113 «Куда деваться» 09:26
Мария Шумилина
Tvera   108 «Snusmumrik&Co» 09:16
Nikita Pyshchev
Maskava   134 «Khizova Aliaksandra» 09:28
Любовь Астахова
Sanktpēterburga   111 «Aamusta valovirran» 09:22
Валентина Бакан
Sanktpēterburga   124 «Север» 09:48
Софья Готовцева
Sanktpēterburga   125 «Chan Chan» 09:50
Дарья Дудина
Sanktpēterburga   123 «Галапагосские котики» 09:46
Кира Дьяченко
Sanktpēterburga   127 «Yat» 09:54
Андрей Железин
Maskava   128 «Финский сервелат» 09:56
Мария Железина
Maskava   128 «Финский сервелат» 09:56
Анна Кийко
Maskava   129 «Дай руку» 09:58
Элина Кийко
Maskava   129 «Дай руку» 09:58
Марина Корешонкова
Sanktpēterburga   112 «Солнышко» 09:24
Глеб Костарев
Sanktpēterburga   126 «Ветка дерева» 09:52
Мария Костарева
Sanktpēterburga   126 «Ветка дерева» 09:52
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   125 «Chan Chan» 09:50
Юрий Лузянин
Sanktpēterburga   130 «Коалы» 10:00
Александра Навоева
Maskavas apgabals   113 «Куда деваться» 09:26
Елизавета Останен
Sanktpēterburga   127 «Yat» 09:54
Владимир Павлюк
Sanktpēterburga   117 «AR-info.ru» 09:34
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   102 «Тяни-Толкай» 09:04
Евгений Скотников
Sanktpēterburga   127 «Yat» 09:54
Борис Ярков
Sanktpēterburga   124 «Север» 09:48
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 09:00 Две капитанки

100

101 09:02 Grinland Greenpieces

101

Денис Гришин

Sanktpēterburga

102 09:04 Тяни-Толкай

102

Макс Морозов

Sanktpēterburga

Наталия Ряхтева

Sanktpēterburga

103 09:06 Огни Самайна

103

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

104 09:08 Улитки-Про

104

105 09:10 Vihreät Kivensyöjät

105

106 09:12 Топонимический комиссар

106

107 09:14 маленькая компания

107

108 09:16 Snusmumrik&Co

108

109 09:18 Большой Львиный Прайд

109

110 09:20 Мешки с костями

110

111 09:22 Aamusta valovirran

111

Андрей Жердер

Sanktpēterburga

Любовь Астахова

Sanktpēterburga

112 09:24 Солнышко

112

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

113 09:26 Куда деваться

113

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

Александра Навоева

Maskavas apgabals

115 09:30 Трям

115

116 09:32 Бегущие под Небом

116

117 09:34 AR-info.ru

117

Владимир Павлюк

Sanktpēterburga

119 09:38 Весёлые Барашки

119

120 09:40 Ингерманландцы

120

121 09:42 ЩИ

121

122 09:44 3D

122

123 09:46 Галапагосские котики

123

Дарья Дудина

Sanktpēterburga

124 09:48 Север

124

Татьяна Бакан

Sanktpēterburga

Валентина Бакан

Sanktpēterburga

Борис Ярков

Sanktpēterburga

125 09:50 Chan Chan

125

Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Софья Готовцева

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

126 09:52 Ветка дерева

126

Дмитрий Рыжов

Sanktpēterburga

Антон Шадрин

Sanktpēterburga

Глеб Костарев

Sanktpēterburga

Мария Костарева

Sanktpēterburga

127 09:54 Yat

127

Кира Дьяченко

Sanktpēterburga

Елизавета Останен

Sanktpēterburga

Евгений Скотников

Sanktpēterburga

128 09:56 Финский сервелат

128

Андрей Железин

Maskava

Мария Железина

Maskava

129 09:58 Дай руку

129

Анна Кийко

Maskava

Элина Кийко

Maskava

130 10:00 Коалы

130

Юрий Лузянин

Sanktpēterburga

134 09:28 Khizova Aliaksandra

134

Sashka Hizova

Citas Baltkrievijas pilsētas

Nikita Pyshchev

Maskava