Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Елена Борзова
Sanktpēterburga   X338 «И не только» 10:16
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   X340 «Хорошие люди» 10:20
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   X338 «И не только» 10:16
Варвара Вихрева
Sanktpēterburga   X334 «Четкая банда» 10:08
Анна Выборнова
Sanktpēterburga   X336 «Зайчатки разума» 10:12
Сергей Добрынин
Sanktpēterburga   X334 «Четкая банда» 10:08
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   X300 «Glück» 09:00
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   X330 «Космос» 10:00
Антон Петров
Sanktpēterburga   X322 «Культурный слой» 09:44
Артур Петров
Sanktpēterburga   X322 «Культурный слой» 09:44
Дмитрий Петров
Sanktpēterburga   X300 «Glück» 09:00
Мария Потапова
Sanktpēterburga   X350 «Формула Гречневости» 10:40
Дмитрий Гурьянов
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   X342 «Don't Panic» 10:24
Татьяна Ковалева
Sanktpēterburga   X324 «Качу куда хочу» 09:48
Иван Орешко
Sanktpēterburga   X330 «Космос» 10:00
Николай Перевёрткин
Sanktpēterburga   X332 «Заводные дедушки без Микулишны» 10:04
Евгений Синельщиков
Sanktpēterburga   X348 «EZ KATKA» 10:36
Дмитрий Цыганов
Sanktpēterburga   X336 «Зайчатки разума» 10:12
Svetlana Krzhizhanovskaya
Sanktpēterburga   X330 «Космос» 10:00
Анна Алонцева
Maskava   X342 «Don't Panic» 10:24
Юлия Ганзий
Sanktpēterburga   X338 «И не только» 10:16
Роман Гашков
Sanktpēterburga   X350 «Формула Гречневости» 10:40
Артемий Горанько
Sanktpēterburga   X320 «БЧ-1» 09:40
Александра Деханова
Sanktpēterburga   X330 «Космос» 10:00
Ирина Ефимова
Sanktpēterburga   X338 «И не только» 10:16
Кирилл Журов
Sanktpēterburga   X348 «EZ KATKA» 10:36
Олег Кандальцев
Maskava   X324 «Качу куда хочу» 09:48
Марк Лебедев
Sanktpēterburga   X350 «Формула Гречневости» 10:40
Марина Пепеляева
Sanktpēterburga   X320 «БЧ-1» 09:40
Владимир Ткачук
Sanktpēterburga   X350 «Формула Гречневости» 10:40
Ольга Ходова
Sanktpēterburga   X342 «Don't Panic» 10:24
Николай Яхонтов
Sanktpēterburga   X332 «Заводные дедушки без Микулишны» 10:04
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X300 09:00 Glück

X300

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

X320 09:40 БЧ-1

X320

Артемий Горанько

Sanktpēterburga

Марина Пепеляева

Sanktpēterburga

X322 09:44 Культурный слой

X322

Антон Петров

Sanktpēterburga

Артур Петров

Sanktpēterburga

X324 09:48 Качу куда хочу

X324

Олег Кандальцев

Maskava

X330 10:00 Космос

X330

Сергей Иванов

Sanktpēterburga

Иван Орешко

Sanktpēterburga

Svetlana Krzhizhanovskaya

Sanktpēterburga

Александра Деханова

Sanktpēterburga

X332 10:04 Заводные дедушки без Микулишны

X332

Николай Яхонтов

Sanktpēterburga

X334 10:08 Четкая банда

X334

X336 10:12 Зайчатки разума

X336

X338 10:16 И не только

X338

Елена Борзова

Sanktpēterburga

Юлия Ганзий

Sanktpēterburga

Ирина Ефимова

Sanktpēterburga

X340 10:20 Хорошие люди

X340

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

X342 10:24 Don't Panic

X342

Дмитрий Гурьянов

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Анна Алонцева

Maskava

Ольга Ходова

Sanktpēterburga

X348 10:36 EZ KATKA

X348

Кирилл Журов

Sanktpēterburga

X350 10:40 Формула Гречневости

X350

Мария Потапова

Sanktpēterburga

Роман Гашков

Sanktpēterburga

Марк Лебедев

Sanktpēterburga

Владимир Ткачук

Sanktpēterburga