Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Lisa Andreeva
Sanktpēterburga   P487 «Горбовский и Корнеев» 11:54
Ksenia Dorozhkina
Sanktpēterburga   P4107 «Дорожкины» 12:34
Margarita Golub
Sanktpēterburga   P444 «TimTeam» 10:28
Kirill Groshenkov
  P408 «Морра» 09:16
Petr Makarov
Sanktpēterburga   P444 «TimTeam» 10:28
Nadin Nadin
Sanktpēterburga   P460 «Пампанито» 11:00
Елена Акимочкина
Sanktpēterburga   P4118 «Три поросёнка» 12:56
Мария Аль-Ради
Sanktpēterburga   P4112 «Звенящая пустота» 12:44
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   P400 «Нас пятило» 09:00
Татьяна Андреева
Ļeņingradas apgabals   P465 «Майские похождения» 11:10
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   P435 «Третья линия» 10:10
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   P432 «Тысяча извинений» 10:04
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   P484 «Белый Ус» 11:48
Алексей Бовт
Sanktpēterburga   P405 «Мобильная карта» 09:10
Валентина Борисова
Sanktpēterburga   P4113 «Котики с Урала» 12:46
Елизавета Брук
Sanktpēterburga   P437 «Жлобы-туристы» 10:14
Юрий Бунаков
Sanktpēterburga   P459 «БРыСьКа» 10:58
Юлия Буренева
Sanktpēterburga   P415 «Очень даже может быть» 09:30
Алексей Векшин
Sanktpēterburga   P4133 «Каждый раз новое» 13:26
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   P430 «Доходяги» 10:00
Илья Викторов
Sanktpēterburga   P488 «Годдемит» 11:56
Аскар Галимзянов
Ufa   P4128 «Тюлени» 13:16
Ольга Гильченко
Sanktpēterburga   P468 «Котлетки (ex. Фарш из опарышей)» 11:16
Татьяна Голубева
Sanktpēterburga   P420 «Leone di San Marco» 09:40
Роман Горбенко
Sanktpēterburga   P474 «Эстеты и филологи» 11:28
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   P486 «Гномики повсюду» 11:52
Надежда Гуревич
Maskava   P433 «СкороЛеты» 10:06
Тимофей Ермаков
Sanktpēterburga   P417 «Эдгар Аллан По» 09:34
Ася Ермакова
Sanktpēterburga   P417 «Эдгар Аллан По» 09:34
Юлия Ермилова
Maskavas apgabals   P475 «Альтернатива» 11:30
Катерина Забродкина
Sanktpēterburga   P400 «Нас пятило» 09:00
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   P436 «Шустрые друзья» 10:12
Мария Загородная
Sanktpēterburga   P483 «А кто бедный котик» 11:46
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   P443 «Шикка» 10:26
Марина Засимова
Sanktpēterburga   P466 «Бегущие по ветру» 11:12
Дмитрий Зимнухов
Maskava   P4126 «Лошадино» 13:12
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   P421 «Мальчонка-панк» 09:42
Александр Иванов
Maskava   P401 «Slowpokes» 09:02
Алена Ильина
Sanktpēterburga   P477 «Smartiki» 11:34
Валерия Иринчинова
Sanktpēterburga   P4104 «Мудрые Боги выдумали ноги» 12:28
Василий Калинин
Sanktpēterburga   P473 «Улит и Ко» 11:26
Леся Калинина
Sanktpēterburga   P414 «Рыжие начинают» 09:28
Надежда Карнаухова
Sanktpēterburga   P4134 «Котёночки» 13:28
Анна Карпова
Maskava   P423 «УЖАСЬ ЁЗЭЗ» 09:46
Аленка Касаткина
Sanktpēterburga   P4100 «Озорная егоза» 12:20
Вера Кипяткова
Sanktpēterburga   P4127 «Ребрышки» 13:14
Николай Козлов
Sanktpēterburga   P4114 «45/3» 12:48
Людмила Козлова
Sanktpēterburga   P4115 «Детки предки» 12:50
Валентина Кондратова
Sanktpēterburga   P4106 «ArtScience» 12:32
Александр Коровин
Sanktpēterburga   P406 «Лисята» 09:12
Елена Королева
Sanktpēterburga   P449 «Антитела» 10:38
Александра Косинская
Sanktpēterburga   P448 «Водопроводчики» 10:36
Светлана Кохановская
Sanktpēterburga   P434 «Люди Че» 10:08
Дмитрий Крабоедов
Sanktpēterburga   P4128 «Тюлени» 13:16
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   P455 «Овощная грядка» 10:50
Юлия Кузина
Sanktpēterburga   P444 «TimTeam» 10:28
Лера Куксова
Sanktpēterburga   P440 «4 литра настолок» 10:20
Мария Лелюк
Sanktpēterburga   P485 «Oh hi Mark!» 11:50
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   P412 «Бурундуй» 09:24
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   P409 «Marsach» 09:18
Настасья Михайлова
Sanktpēterburga   P4138 «Трое в лодке считая Собаку» 13:36
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   P464 «Fratercula Arctica» 11:08
Хельга Мочалова
Maskava   P467 «непохожая на сны» 11:14
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   P450 «Walk and eat» 10:40
Любовь Никотина
Sanktpēterburga   P4129 «Юные герои» 13:18
Анна Новикова
Sanktpēterburga   P428 «На волю, в пампасы!» 09:56
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   P416 «Чёрная каракатица» 09:32
Дарья Опелат
Sanktpēterburga   P469 «Через постель» 11:18
Евгений Панкратов
Maskava   P493 «К 40» 12:06
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   P436 «Шустрые друзья» 10:12
Валентин Пиотрович
Sanktpēterburga   P4137 «Вот и криптомув» 13:34
Валерия Подругина
Maskava   P410 «Ландыши» 09:20
Тимур Полукеев
Sanktpēterburga   P444 «TimTeam» 10:28
Дмитрий Преснухин
Sanktpēterburga   P4134 «Котёночки» 13:28
Ольга Роговая
Maskava   P407 «Тихо-тихо» 09:14
Дина Романова
Sanktpēterburga   P440 «4 литра настолок» 10:20
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   P429 «Твоя подруга» 09:58
Дарья Семёнова
Sanktpēterburga   P478 «Белокрылый психролют» 11:36
Ирина Семичева
Sanktpēterburga   P453 «Ну-ПаГоДиМа» 10:46
Марина Синельникова
Sanktpēterburga   P4131 «Бу-бу-бу» 13:22
Варя Синицына
Sanktpēterburga   P451 «Весенние вольнодумцы» 10:42
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   P4102 «Ёжики в морковке» 12:24
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   P424 «О'кей, Гугл» 09:48
Софья Соболь
Sanktpēterburga   P404 «На отдыхе» 09:08
Марина Соколова
Sanktpēterburga   P480 «КРИСТАЛЛ» 11:40
Дарья Сотникова
Ufa   P4128 «Тюлени» 13:16
Александра Столярова
Sanktpēterburga   P466 «Бегущие по ветру» 11:12
Ирина Стрюкова
Maskava   P433 «СкороЛеты» 10:06
Ольга Суворова
Sanktpēterburga   P481 «Вайялово» 11:42
Юлия Сысоева
Sanktpēterburga   P417 «Эдгар Аллан По» 09:34
Горюк Татьяна
  P4101 «Чучундрики» 12:22
Ирина Титова
Sanktpēterburga   P479 «Соображаем на троих» 11:38
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   P407 «Тихо-тихо» 09:14
Анастасия Толстякова
Sanktpēterburga   P473 «Улит и Ко» 11:26
Денис Треногин
Maskava   P4116 «Puzzles» 12:52
Галя Тюрина
Maskava   P411 «Все будет солнечно» 09:22
Татьяна Узор
Sanktpēterburga   P469 «Через постель» 11:18
Андрей Фильчаков
Sanktpēterburga   P491 «Паркур» 12:02
Наталья Харинская
Sanktpēterburga   P437 «Жлобы-туристы» 10:14
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   P441 «Пара нормальных» 10:22
Ксения Хоменя
Sanktpēterburga   P4103 «ХотьЕдинорожки» 12:26
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   P4109 «Синяя тележка с котиком» 12:38
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   P489 «Феникс» 11:58
Иван Цыганов
Sanktpēterburga   P463 «Селедка на свободе» 11:06
Константин Чепуркин
Sanktpēterburga   P4127 «Ребрышки» 13:14
Сергей Чернышев
Sanktpēterburga   P434 «Люди Че» 10:08
Айлона Чешкова
Sanktpēterburga   P471 «Che» 11:22
Алексей Чумичев
Sanktpēterburga   P4124 «Неместные» 13:08
Диана Шандригось
Sanktpēterburga   P4111 «Светские львы» 12:42
Антон Шумилов
Sanktpēterburga   P434 «Люди Че» 10:08
Елизавета Шумилова
Sanktpēterburga   P434 «Люди Че» 10:08
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   P431 «Гатчинские львы Панджшера» 10:02
Алена Щурская
Sanktpēterburga   P492 «Несбивайцы» 12:04
Ekaterina Mikhailova
Sanktpēterburga   P4130 «Хищные единороги» 13:20
Dmitry Rezanov
Maskava   P4119 «Бегущие крабы» 12:58
Григорий Алейников
Maskava   P4120 «Рассинхрон полушарий» 13:00
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   P404 «На отдыхе» 09:08
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   P490 «Дворцовый переворот» 12:00
Анатолий Антонов
Sanktpēterburga   P413 «Ушастые черепашки» 09:26
Елена Бакулева
Sanktpēterburga   P458 «Улитки на склоне» 10:56
Сергей Беломестных
Sanktpēterburga   P4113 «Котики с Урала» 12:46
Дарья Беляева
Sanktpēterburga   P4140 «Бегущие медленно» 13:40
Евгения Бондаренко
Sanktpēterburga   P482 «Неунывающие зонтики» 11:44
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   P427 «Команда P427, старт 09:54» 09:54
Лев Голотюк
Maskava   P423 «УЖАСЬ ЁЗЭЗ» 09:46
Анастасия Гордеева
Ļeņingradas apgabals   P4135 «Ботва» 13:30
Дмитрий Демидов
Sanktpēterburga   P440 «4 литра настолок» 10:20
Вадим Добырн
Sanktpēterburga   P426 «Чайники в Гатчине» 09:52
Красникова Евгения
Sanktpēterburga   P456 «Молния ТуТ» 10:52
Наталья Емельяненко
Sanktpēterburga   P499 «Емеля» 12:18
Анастасия Ефремова
Sanktpēterburga   P425 «Нос в кошельке» 09:50
Ирина Карпова
Sanktpēterburga   P472 «В активном поиске» 11:24
Александр Качалов
Maskava   P423 «УЖАСЬ ЁЗЭЗ» 09:46
Антон Киршин
Sanktpēterburga   P495 «Киршины» 12:10
Ульяна Комарова
Sanktpēterburga   P4117 «Family.Kom» 12:54
Константин Кузнецов
Maskava   P445 «ЦапонЛак» 10:30
Екатерина Куликова
Ļeņingradas apgabals   P494 «Соседи» 12:08
Екатерина Кунгурова
Sanktpēterburga   P409 «Marsach» 09:18
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   P403 «Зер гут» 09:06
Андрей Лебедев
Maskava   P4123 «Боль-моль» 13:06
Павел Лобанов
Sanktpēterburga   P462 «Пешеходы» 11:04
Анастасия Лысюк
Veļikijnovgoroda   P4125 «Тюбик 4» 13:10
Ландышева Любовь
Sanktpēterburga   P4122 «Билет на балет» 13:04
Елена Макаревич
Maskava   P419 «Папмы» 09:38
Екатерина Миронова
Sanktpēterburga   P452 «быстрее Болта» 10:44
Елена Николаева
Citas Volgas federālā apgabala pilsētas   P442 «барбарис» 10:24
Галина Озерова
Sanktpēterburga   P418 «Солнышко» 09:36
Петр Окунев
Sanktpēterburga   P454 «ВсмыслИТели» 10:48
Екатерина Панфилова
Maskava   P4116 «Puzzles» 12:52
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P463 «Селедка на свободе» 11:06
Наталья Петрова
Sanktpēterburga   P498 «Раннеры» 12:16
Ольга Поспелова
Sanktpēterburga   P440 «4 литра настолок» 10:20
Анна Римская
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P4121 «Дружба» 13:02
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   P422 «Ага» 09:44
настя скребутан
Sanktpēterburga   P447 «Смельчаки» 10:34
Елена Смирнова
Maskavas apgabals   P423 «УЖАСЬ ЁЗЭЗ» 09:46
Дмитрий Соколов
Maskava   P402 «Узкокрылый крокодил» 09:04
Анастасия Сотникова
Maskava   P4128 «Тюлени» 13:16
Александр Сперанцев
Sanktpēterburga   P478 «Белокрылый психролют» 11:36
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   P470 «3872 Орка» 11:20
Наталия Франкель
Sanktpēterburga   P4108 «Ф это Франкель!» 12:36
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   P439 «Айгер» 10:18
Татьяна Чекмарева
Sanktpēterburga   P438 «Бубела» 10:16
Мария Шарапова
  P4101 «Чучундрики» 12:22
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   P4109 «Синяя тележка с котиком» 12:38
Лев Абрамов
Sanktpēterburga   P497 «Бегущие в мае» 12:14
Полина Абрамова
Sanktpēterburga   P497 «Бегущие в мае» 12:14
Ольга Алексеева
Maskava   P401 «Slowpokes» 09:02
Александра Ананьева
Maskavas apgabals   P429 «Твоя подруга» 09:58
Ирина Андреева
Sanktpēterburga   P435 «Третья линия» 10:10
Ольга Андреева
Sanktpēterburga   P426 «Чайники в Гатчине» 09:52
Алексей Андрияш
Sanktpēterburga   P485 «Oh hi Mark!» 11:50
Максим Аноп
Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas   P431 «Гатчинские львы Панджшера» 10:02
Анжела Антонова
Sanktpēterburga   P480 «КРИСТАЛЛ» 11:40
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   P4102 «Ёжики в морковке» 12:24
Таисия Басcенкова
Sanktpēterburga   P485 «Oh hi Mark!» 11:50
Анна Батова
Sanktpēterburga   P430 «Доходяги» 10:00
Валерия Бежанова
Sanktpēterburga   P459 «БРыСьКа» 10:58
Анастасия Бирюлина
Sanktpēterburga   P474 «Эстеты и филологи» 11:28
Ирина Блышко
Sanktpēterburga   P403 «Зер гут» 09:06
София Богорад
Sanktpēterburga   P450 «Walk and eat» 10:40
Александр Бодров
Sanktpēterburga   P418 «Солнышко» 09:36
Ксения Бондаренко
Sanktpēterburga   P482 «Неунывающие зонтики» 11:44
Артем Брук
Sanktpēterburga   P4120 «Рассинхрон полушарий» 13:00
Анна Брун
Sanktpēterburga   P404 «На отдыхе» 09:08
Николай Буренев
Sanktpēterburga   P415 «Очень даже может быть» 09:30
Павел Буренев
Sanktpēterburga   P415 «Очень даже может быть» 09:30
Ольга Буренева
Sanktpēterburga   P415 «Очень даже может быть» 09:30
Алексей Вахрушев
Sanktpēterburga   P4112 «Звенящая пустота» 12:44
Никита Виденков
Sanktpēterburga   P4137 «Вот и криптомув» 13:34
Мирослав Виноградов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P4121 «Дружба» 13:02
Павел Виноградов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P4121 «Дружба» 13:02
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   P472 «В активном поиске» 11:24
Елизавета Виноградова
Veļikijnovgoroda   P4125 «Тюбик 4» 13:10
Анастасия Волкова
Ļeņingradas apgabals   P494 «Соседи» 12:08
Екатерина Волкова
Ļeņingradas apgabals   P494 «Соседи» 12:08
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   P487 «Горбовский и Корнеев» 11:54
Альбина Ганиева
Sanktpēterburga   P4114 «45/3» 12:48
Илья Гармашев
Sanktpēterburga   P4114 «45/3» 12:48
Дарья Герасимова
Sanktpēterburga   P488 «Годдемит» 11:56
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   P439 «Айгер» 10:18
Валерия Голубева
Sanktpēterburga   P474 «Эстеты и филологи» 11:28
Ульяна Горбенко
Sanktpēterburga   P474 «Эстеты и филологи» 11:28
Андрей Горбунов
Sanktpēterburga   P4122 «Билет на балет» 13:04
Иван Горюк
  P4101 «Чучундрики» 12:22
Екатерина Горянина
Sanktpēterburga   P451 «Весенние вольнодумцы» 10:42
Наталья Григорьева
Veļikijnovgoroda   P4125 «Тюбик 4» 13:10
Екатерина Денисюк
Sanktpēterburga   P4115 «Детки предки» 12:50
Кристина Должецкая
Sanktpēterburga   P4137 «Вот и криптомув» 13:34
Кирилл Дорожкин
Sanktpēterburga   P4107 «Дорожкины» 12:34
Петр Дорожкин
Sanktpēterburga   P4107 «Дорожкины» 12:34
Вера Дорожкина
Sanktpēterburga   P4107 «Дорожкины» 12:34
Анна Дорошевская
Sanktpēterburga   P418 «Солнышко» 09:36
Алла Дьяченко
Sanktpēterburga   P413 «Ушастые черепашки» 09:26
Наталья Егорова
Sanktpēterburga   P421 «Мальчонка-панк» 09:42
Дарья Елькина
Sanktpēterburga   P497 «Бегущие в мае» 12:14
Алиса Емельяненко
Sanktpēterburga   P499 «Емеля» 12:18
Елена Емельяненко
Sanktpēterburga   P499 «Емеля» 12:18
Александра Ершова
Sanktpēterburga   P4120 «Рассинхрон полушарий» 13:00
Дарья Ефремова
Sanktpēterburga   P425 «Нос в кошельке» 09:50
Алексей Зверев
Sanktpēterburga   P464 «Fratercula Arctica» 11:08
Алексей Истомин
Sanktpēterburga   P405 «Мобильная карта» 09:10
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   P489 «Феникс» 11:58
Марина Каллонен
  P491 «Паркур» 12:02
Оксана Камакина
Sanktpēterburga   P492 «Несбивайцы» 12:04
Мария Кантор
Sanktpēterburga   P4112 «Звенящая пустота» 12:44
Сергей Карасев
Sanktpēterburga   P414 «Рыжие начинают» 09:28
Евгения Карлова
Sanktpēterburga   P403 «Зер гут» 09:06
Мария Карманова
Sanktpēterburga   P437 «Жлобы-туристы» 10:14
Анастасия Карпова
Sanktpēterburga   P472 «В активном поиске» 11:24
Леонид Киватцев
Sanktpēterburga   P452 «быстрее Болта» 10:44
Мария Киррилова
Ļeņingradas apgabals   P465 «Майские похождения» 11:10
Петр Киршанский
Sanktpēterburga   P4111 «Светские львы» 12:42
Дарья Киршина
Sanktpēterburga   P495 «Киршины» 12:10
Елена Киршина
Sanktpēterburga   P495 «Киршины» 12:10
Таисия Киршина
Sanktpēterburga   P495 «Киршины» 12:10
Евгений Клименко
Sanktpēterburga   P485 «Oh hi Mark!» 11:50
Андрей Коломацкий
Sanktpēterburga   P400 «Нас пятило» 09:00
Дарья Колосова
Sanktpēterburga   P468 «Котлетки (ex. Фарш из опарышей)» 11:16
Глеб Комаров
Sanktpēterburga   P4117 «Family.Kom» 12:54
Михаил Комаров
Sanktpēterburga   P4117 «Family.Kom» 12:54
Юля Корнеева
Sanktpēterburga   P411 «Все будет солнечно» 09:22
Александр Кошелкин
Sanktpēterburga   P425 «Нос в кошельке» 09:50
Геннадий Красников
Sanktpēterburga   P456 «Молния ТуТ» 10:52
Женя Кринкин
Sanktpēterburga   P455 «Овощная грядка» 10:50
Никита Кринкин
Sanktpēterburga   P455 «Овощная грядка» 10:50
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   P486 «Гномики повсюду» 11:52
Екатерина Крицук
Sanktpēterburga   P486 «Гномики повсюду» 11:52
Сергей Крицук
Sanktpēterburga   P486 «Гномики повсюду» 11:52
Сергей Крылов
Sanktpēterburga   P437 «Жлобы-туристы» 10:14
Ирина Кудрявцева
Sanktpēterburga   P462 «Пешеходы» 11:04
Александр Кузнецов
Sanktpēterburga   P498 «Раннеры» 12:16
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   P430 «Доходяги» 10:00
Ксения Кузнецова
Sanktpēterburga   P498 «Раннеры» 12:16
Соня Кузнецова
Sanktpēterburga   P468 «Котлетки (ex. Фарш из опарышей)» 11:16
Алиса Куликова
Ļeņingradas apgabals   P494 «Соседи» 12:08
Виктор Куряшкин
Sanktpēterburga   P4118 «Три поросёнка» 12:56
Светлана Куряшкина
Sanktpēterburga   P4118 «Три поросёнка» 12:56
Элина Лапп
Sanktpēterburga   P414 «Рыжие начинают» 09:28
Раиса Лебедева
Sanktpēterburga   P473 «Улит и Ко» 11:26
Татьяна Леонтьева
Sanktpēterburga   P4124 «Неместные» 13:08
Маша Лисицкая
Sanktpēterburga   P441 «Пара нормальных» 10:22
Юрий Макаревич
Maskava   P419 «Папмы» 09:38
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   P412 «Бурундуй» 09:24
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   P412 «Бурундуй» 09:24
Анастасия Маштакова
Sanktpēterburga   P497 «Бегущие в мае» 12:14
Зарина Мецкер
Sanktpēterburga   P421 «Мальчонка-панк» 09:42
Александер Михайлов
Sanktpēterburga   P409 «Marsach» 09:18
Евгения Мишенина
Maskava   P4120 «Рассинхрон полушарий» 13:00
Алексей Мокичев
Sanktpēterburga   P416 «Чёрная каракатица» 09:32
Елизавета Морозова
Sanktpēterburga   P499 «Емеля» 12:18
Татьяна Мурашова
Sanktpēterburga   P432 «Тысяча извинений» 10:04
Любовь Наймарк
Sanktpēterburga   P487 «Горбовский и Корнеев» 11:54
Наталия Наумова
Ļeņingradas apgabals   P4135 «Ботва» 13:30
Татьяна Наумовец
Sanktpēterburga   P452 «быстрее Болта» 10:44
Валерия Немошкалова
Maskava   P4119 «Бегущие крабы» 12:58
Ольга Нестерова
Sanktpēterburga   P489 «Феникс» 11:58
Александр Николаев
Sanktpēterburga   P442 «барбарис» 10:24
Александр Никотин
Sanktpēterburga   P4129 «Юные герои» 13:18
Павел Никотин
Sanktpēterburga   P4129 «Юные герои» 13:18
Анна Носырева
Sanktpēterburga   P425 «Нос в кошельке» 09:50
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   P418 «Солнышко» 09:36
Александра Онучина
Sanktpēterburga   P429 «Твоя подруга» 09:58
Мария Осадчая
Sanktpēterburga   P487 «Горбовский и Корнеев» 11:54
Кристина Оськина
Sanktpēterburga   P451 «Весенние вольнодумцы» 10:42
Александра Панкратова
Maskava   P493 «К 40» 12:06
Владислава Панкратова
Maskava   P493 «К 40» 12:06
Константин Парменов
Sanktpēterburga   P436 «Шустрые друзья» 10:12
Наталья Попова
Sanktpēterburga   P414 «Рыжие начинают» 09:28
Екатерина Потёмкина
Sanktpēterburga   P470 «3872 Орка» 11:20
Алексей Пугачев
Sanktpēterburga   P4102 «Ёжики в морковке» 12:24
Анастасия Римская
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P4121 «Дружба» 13:02
Раиса Ронина
Sanktpēterburga   P480 «КРИСТАЛЛ» 11:40
Евгения Русинова
Sanktpēterburga   P484 «Белый Ус» 11:48
Валерия Рябкова
Sanktpēterburga   P447 «Смельчаки» 10:34
Анна Савина
Sanktpēterburga   P4104 «Мудрые Боги выдумали ноги» 12:28
Сергей Савосин
Sanktpēterburga   P4106 «ArtScience» 12:32
Евгений Сазыкин
Sanktpēterburga   P477 «Smartiki» 11:34
Яна Сазыкина
Sanktpēterburga   P477 «Smartiki» 11:34
Виктория Сапрыкина
Sanktpēterburga   P4115 «Детки предки» 12:50
Елизавета Семенкова
Sanktpēterburga   P451 «Весенние вольнодумцы» 10:42
Татьяна Ситнова
Maskava   P4126 «Лошадино» 13:12
Наталья Слобожанинова
Ļeņingradas apgabals   P465 «Майские похождения» 11:10
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   P424 «О'кей, Гугл» 09:48
Анна Смирнова
Sanktpēterburga   P473 «Улит и Ко» 11:26
Татьяна Смирнова
Sanktpēterburga   P458 «Улитки на склоне» 10:56
Аня Соболева
Sanktpēterburga   P411 «Все будет солнечно» 09:22
Александра Соколов
Sanktpēterburga   P4111 «Светские львы» 12:42
Сергей Соколов
Sanktpēterburga   P4111 «Светские львы» 12:42
Татьяна Соколова
Sanktpēterburga   P426 «Чайники в Гатчине» 09:52
Сергей Сошников
Sanktpēterburga   P489 «Феникс» 11:58
Алиса Сподынейко
Sanktpēterburga   P4136 «АА» 13:32
Полина Стоголева
Sanktpēterburga   P420 «Leone di San Marco» 09:40
Наталья Столярова
Sanktpēterburga   P4105 «Куропатки» 12:30
Вера Суворова
Sanktpēterburga   P481 «Вайялово» 11:42
Максим Суслов
Sanktpēterburga   P452 «быстрее Болта» 10:44
Димочка Сухов
Sanktpēterburga   P460 «Пампанито» 11:00
Инна Тазетдинова
Sanktpēterburga   P4130 «Хищные единороги» 13:20
Анастасия Тарасова
Sanktpēterburga   P427 «Команда P427, старт 09:54» 09:54
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   P449 «Антитела» 10:38
Елена Титова
Maskava   P4123 «Боль-моль» 13:06
Дарья Тихонова
Sanktpēterburga   P407 «Тихо-тихо» 09:14
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   P470 «3872 Орка» 11:20
Алексей Тоболенко
Sanktpēterburga   P484 «Белый Ус» 11:48
Петр Третьяков
Sanktpēterburga   P4138 «Трое в лодке считая Собаку» 13:36
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   P436 «Шустрые друзья» 10:12
Арина Туробова
Sanktpēterburga   P4129 «Юные герои» 13:18
Света Тюрина
Vologda   P411 «Все будет солнечно» 09:22
Александр Федоров
Sanktpēterburga   P463 «Селедка на свободе» 11:06
Андрей Федосеенков
Sanktpēterburga   P4115 «Детки предки» 12:50
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   P4102 «Ёжики в морковке» 12:24
Илья Франкель
Sanktpēterburga   P4108 «Ф это Франкель!» 12:36
Миха Франкель
Sanktpēterburga   P4108 «Ф это Франкель!» 12:36
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   P463 «Селедка на свободе» 11:06
Анатолий Хадкевич
  P491 «Паркур» 12:02
Ксения Харламова
Sanktpēterburga   P484 «Белый Ус» 11:48
Алёна Хачатурян
Sanktpēterburga   P488 «Годдемит» 11:56
Армен Хачатурян
Sanktpēterburga   P488 «Годдемит» 11:56
Алиса Цветкова
Sanktpēterburga   P4109 «Синяя тележка с котиком» 12:38
Никита Чернышев
Sanktpēterburga   P4140 «Бегущие медленно» 13:40
Илья Чешков
Sanktpēterburga   P471 «Che» 11:22
Леонид Чешков
Sanktpēterburga   P471 «Che» 11:22
Юлия Чихалова
Sanktpēterburga   P4131 «Бу-бу-бу» 13:22
Вадим Чумель
Sanktpēterburga   P4103 «ХотьЕдинорожки» 12:26
Дина Шаршакова
Sanktpēterburga   P468 «Котлетки (ex. Фарш из опарышей)» 11:16
Евгения Шевелёва
Sanktpēterburga   P4137 «Вот и криптомув» 13:34
Алексей Шевлягин
Maskava   P407 «Тихо-тихо» 09:14
Катя Шевцова
Sanktpēterburga   P447 «Смельчаки» 10:34
Марина Шевцова
Sanktpēterburga   P453 «Ну-ПаГоДиМа» 10:46
Светлана Шишкина
Sanktpēterburga   P4104 «Мудрые Боги выдумали ноги» 12:28
Виктор Щагин
Sanktpēterburga   P479 «Соображаем на троих» 11:38
Ирина Щагина
Sanktpēterburga   P479 «Соображаем на троих» 11:38
Иван Якимчук
Sanktpēterburga   P491 «Паркур» 12:02
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   P476 «КаМаБо» 11:32
Екатерина Якунина
Veļikijnovgoroda   P4125 «Тюбик 4» 13:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P400 09:00 Нас пятило

P400

Андрей Коломацкий

Sanktpēterburga

P401 09:02 Slowpokes

P401

Ольга Алексеева

Maskava

P402 09:04 Узкокрылый крокодил

P402

P403 09:06 Зер гут

P403

Ирина Блышко

Sanktpēterburga

Евгения Карлова

Sanktpēterburga

P404 09:08 На отдыхе

P404

Софья Соболь

Sanktpēterburga

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

Анна Брун

Sanktpēterburga

P405 09:10 Мобильная карта

P405

Алексей Бовт

Sanktpēterburga

Алексей Истомин

Sanktpēterburga

P406 09:12 Лисята

P406

P407 09:14 Тихо-тихо

P407

Дарья Тихонова

Sanktpēterburga

Алексей Шевлягин

Maskava

P408 09:16 Морра

P408

P409 09:18 Marsach

P409

Александер Михайлов

Sanktpēterburga

P410 09:20 Ландыши

P410

P411 09:22 Все будет солнечно

P411

Юля Корнеева

Sanktpēterburga

Аня Соболева

Sanktpēterburga

Света Тюрина

Vologda

P412 09:24 Бурундуй

P412

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

Екатерина Маматказина

Sanktpēterburga

P413 09:26 Ушастые черепашки

P413

Алла Дьяченко

Sanktpēterburga

P414 09:28 Рыжие начинают

P414

Леся Калинина

Sanktpēterburga

Сергей Карасев

Sanktpēterburga

Элина Лапп

Sanktpēterburga

Наталья Попова

Sanktpēterburga

P415 09:30 Очень даже может быть

P415

Юлия Буренева

Sanktpēterburga

Николай Буренев

Sanktpēterburga

Павел Буренев

Sanktpēterburga

Ольга Буренева

Sanktpēterburga

P416 09:32 Чёрная каракатица

P416

Алексей Мокичев

Sanktpēterburga

P417 09:34 Эдгар Аллан По

P417

Ася Ермакова

Sanktpēterburga

Юлия Сысоева

Sanktpēterburga

P418 09:36 Солнышко

P418

Галина Озерова

Sanktpēterburga

Александр Бодров

Sanktpēterburga

Анна Дорошевская

Sanktpēterburga

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

P419 09:38 Папмы

P419

Юрий Макаревич

Maskava

P420 09:40 Leone di San Marco

P420

Полина Стоголева

Sanktpēterburga

P421 09:42 Мальчонка-панк
Кирилл Золотов

Sanktpēterburga

Наталья Егорова

Sanktpēterburga

Зарина Мецкер

Sanktpēterburga

P422 09:44 Ага

P422

P423 09:46 УЖАСЬ ЁЗЭЗ

P423

P424 09:48 О'кей, Гугл

P424

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

P425 09:50 Нос в кошельке

P425

Дарья Ефремова

Sanktpēterburga

Александр Кошелкин

Sanktpēterburga

Анна Носырева

Sanktpēterburga

P426 09:52 Чайники в Гатчине

P426

Вадим Добырн

Sanktpēterburga

Ольга Андреева

Sanktpēterburga

Татьяна Соколова

Sanktpēterburga

P427 09:54 Команда P427, старт 09:54

P427

Анастасия Тарасова

Sanktpēterburga

P428 09:56 На волю, в пампасы!

P428

Анна Новикова

Sanktpēterburga

P429 09:58 Твоя подруга

P429

Александра Ананьева

Maskavas apgabals

Александра Онучина

Sanktpēterburga

P430 10:00 Доходяги

P430

Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

P431 10:02 Гатчинские львы Панджшера

P431

Максим Аноп

Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas

P432 10:04 Тысяча извинений

P432

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Татьяна Мурашова

Sanktpēterburga

P433 10:06 СкороЛеты

P433

P434 10:08 Люди Че

P434

P435 10:10 Третья линия

P435

Алина Апушкина

Sanktpēterburga

Ирина Андреева

Sanktpēterburga

P436 10:12 Шустрые друзья

P436

Константин Парменов

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

P437 10:14 Жлобы-туристы

P437

Елизавета Брук

Sanktpēterburga

Мария Карманова

Sanktpēterburga

Сергей Крылов

Sanktpēterburga

P438 10:16 Бубела

P438

P439 10:18 Айгер

P439

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

P440 10:20 4 литра настолок

P440

Лера Куксова

Sanktpēterburga

Дина Романова

Sanktpēterburga

P441 10:22 Пара нормальных

P441

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Маша Лисицкая

Sanktpēterburga

P442 10:24 барбарис

P442

Елена Николаева

Citas Volgas federālā apgabala pilsētas

Александр Николаев

Sanktpēterburga

P443 10:26 Шикка

P443

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

P444 10:28 TimTeam

P444

Margarita Golub

Sanktpēterburga

Petr Makarov

Sanktpēterburga

Юлия Кузина

Sanktpēterburga

Тимур Полукеев

Sanktpēterburga

P445 10:30 ЦапонЛак

P445

P447 10:34 Смельчаки

P447

Валерия Рябкова

Sanktpēterburga

Катя Шевцова

Sanktpēterburga

P448 10:36 Водопроводчики

P448

P449 10:38 Антитела

P449

Елена Королева

Sanktpēterburga

Дмитрий Тимофеев

Sanktpēterburga

P450 10:40 Walk and eat

P450

София Богорад

Sanktpēterburga

P451 10:42 Весенние вольнодумцы

P451

Варя Синицына

Sanktpēterburga

Екатерина Горянина

Sanktpēterburga

Кристина Оськина

Sanktpēterburga

Елизавета Семенкова

Sanktpēterburga

P452 10:44 быстрее Болта

P452

Леонид Киватцев

Sanktpēterburga

Татьяна Наумовец

Sanktpēterburga

Максим Суслов

Sanktpēterburga

P453 10:46 Ну-ПаГоДиМа

P453

Ирина Семичева

Sanktpēterburga

Марина Шевцова

Sanktpēterburga

P454 10:48 ВсмыслИТели

P454

Петр Окунев

Sanktpēterburga

P455 10:50 Овощная грядка

P455

Женя Кринкин

Sanktpēterburga

Никита Кринкин

Sanktpēterburga

P456 10:52 Молния ТуТ

P456

Геннадий Красников

Sanktpēterburga

P458 10:56 Улитки на склоне

P458

Елена Бакулева

Sanktpēterburga

Татьяна Смирнова

Sanktpēterburga

P459 10:58 БРыСьКа

P459

Юрий Бунаков

Sanktpēterburga

Валерия Бежанова

Sanktpēterburga

P460 11:00 Пампанито

P460

Nadin Nadin

Sanktpēterburga

Димочка Сухов

Sanktpēterburga

P462 11:04 Пешеходы

P462

Павел Лобанов

Sanktpēterburga

Ирина Кудрявцева

Sanktpēterburga

P463 11:06 Селедка на свободе

P463

Иван Цыганов

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Александр Федоров

Sanktpēterburga

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

P464 11:08 Fratercula Arctica

P464

Алексей Зверев

Sanktpēterburga

P465 11:10 Майские похождения

P465

Татьяна Андреева

Ļeņingradas apgabals

Мария Киррилова

Ļeņingradas apgabals

Наталья Слобожанинова

Ļeņingradas apgabals

P466 11:12 Бегущие по ветру

P466

P467 11:14 непохожая на сны

P467

P468 11:16 Котлетки (ex. Фарш из опарышей)

P468

Дарья Колосова

Sanktpēterburga

Соня Кузнецова

Sanktpēterburga

Дина Шаршакова

Sanktpēterburga

P469 11:18 Через постель

P469

Дарья Опелат

Sanktpēterburga

Татьяна Узор

Sanktpēterburga

P470 11:20 3872 Орка

P470

Екатерина Потёмкина

Sanktpēterburga

Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

P471 11:22 Che

P471

Айлона Чешкова

Sanktpēterburga

Илья Чешков

Sanktpēterburga

Леонид Чешков

Sanktpēterburga

P472 11:24 В активном поиске

P472

Ирина Карпова

Sanktpēterburga

Александра Виноградова

Sanktpēterburga

Анастасия Карпова

Sanktpēterburga

P473 11:26 Улит и Ко

P473

Раиса Лебедева

Sanktpēterburga

Анна Смирнова

Sanktpēterburga

P474 11:28 Эстеты и филологи

P474

Роман Горбенко

Sanktpēterburga

Анастасия Бирюлина

Sanktpēterburga

Валерия Голубева

Sanktpēterburga

Ульяна Горбенко

Sanktpēterburga

P475 11:30 Альтернатива

P475

Юлия Ермилова

Maskavas apgabals

P476 11:32 КаМаБо

P476

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

P477 11:34 Smartiki

P477

Алена Ильина

Sanktpēterburga

Евгений Сазыкин

Sanktpēterburga

Яна Сазыкина

Sanktpēterburga

P478 11:36 Белокрылый психролют

P478

P479 11:38 Соображаем на троих

P479

Ирина Титова

Sanktpēterburga

Виктор Щагин

Sanktpēterburga

Ирина Щагина

Sanktpēterburga

P480 11:40 КРИСТАЛЛ

P480

Анжела Антонова

Sanktpēterburga

Раиса Ронина

Sanktpēterburga

P481 11:42 Вайялово

P481

Ольга Суворова

Sanktpēterburga

Вера Суворова

Sanktpēterburga

P482 11:44 Неунывающие зонтики

P482

Ксения Бондаренко

Sanktpēterburga

P483 11:46 А кто бедный котик

P483

P484 11:48 Белый Ус

P484

Евгения Русинова

Sanktpēterburga

Алексей Тоболенко

Sanktpēterburga

Ксения Харламова

Sanktpēterburga

P485 11:50 Oh hi Mark!

P485

Мария Лелюк

Sanktpēterburga

Алексей Андрияш

Sanktpēterburga

Таисия Басcенкова

Sanktpēterburga

Евгений Клименко

Sanktpēterburga

P486 11:52 Гномики повсюду

P486

Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

Георгий Крицук

Sanktpēterburga

Екатерина Крицук

Sanktpēterburga

Сергей Крицук

Sanktpēterburga

P487 11:54 Горбовский и Корнеев

P487

Lisa Andreeva

Sanktpēterburga

Екатерина Волохонская

Sanktpēterburga

Любовь Наймарк

Sanktpēterburga

Мария Осадчая

Sanktpēterburga

P488 11:56 Годдемит

P488

Илья Викторов

Sanktpēterburga

Дарья Герасимова

Sanktpēterburga

Алёна Хачатурян

Sanktpēterburga

Армен Хачатурян

Sanktpēterburga

P489 11:58 Феникс

P489

Настя Цветкова

Sanktpēterburga

Валентина Казакова

Sanktpēterburga

Ольга Нестерова

Sanktpēterburga

Сергей Сошников

Sanktpēterburga

P490 12:00 Дворцовый переворот

P490

P491 12:02 Паркур

P491

Марина Каллонен

Анатолий Хадкевич

Иван Якимчук

Sanktpēterburga

P492 12:04 Несбивайцы

P492

Алена Щурская

Sanktpēterburga

Оксана Камакина

Sanktpēterburga

P493 12:06 К 40

P493

Александра Панкратова

Maskava

Владислава Панкратова

Maskava

P494 12:08 Соседи

P494

Екатерина Куликова

Ļeņingradas apgabals

Анастасия Волкова

Ļeņingradas apgabals

Екатерина Волкова

Ļeņingradas apgabals

Алиса Куликова

Ļeņingradas apgabals

P495 12:10 Киршины

P495

Антон Киршин

Sanktpēterburga

Дарья Киршина

Sanktpēterburga

Елена Киршина

Sanktpēterburga

Таисия Киршина

Sanktpēterburga

P497 12:14 Бегущие в мае

P497

Лев Абрамов

Sanktpēterburga

Полина Абрамова

Sanktpēterburga

Дарья Елькина

Sanktpēterburga

Анастасия Маштакова

Sanktpēterburga

P498 12:16 Раннеры

P498

Александр Кузнецов

Sanktpēterburga

Ксения Кузнецова

Sanktpēterburga

P499 12:18 Емеля

P499

Алиса Емельяненко

Sanktpēterburga

Елена Емельяненко

Sanktpēterburga

Елизавета Морозова

Sanktpēterburga

P4100 12:20 Озорная егоза

P4100

P4101 12:22 Чучундрики

P4101

P4102 12:24 Ёжики в морковке

P4102

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Артемьев

Sanktpēterburga

Алексей Пугачев

Sanktpēterburga

Евгения Фельдина

Sanktpēterburga

P4103 12:26 ХотьЕдинорожки

P4103

Ксения Хоменя

Sanktpēterburga

Вадим Чумель

Sanktpēterburga

P4104 12:28 Мудрые Боги выдумали ноги

P4104

Анна Савина

Sanktpēterburga

Светлана Шишкина

Sanktpēterburga

P4105 12:30 Куропатки

P4105

Наталья Столярова

Sanktpēterburga

P4106 12:32 ArtScience

P4106

Сергей Савосин

Sanktpēterburga

P4107 12:34 Дорожкины

P4107

Ksenia Dorozhkina

Sanktpēterburga

Кирилл Дорожкин

Sanktpēterburga

Петр Дорожкин

Sanktpēterburga

Вера Дорожкина

Sanktpēterburga

P4108 12:36 Ф это Франкель!

P4108

Илья Франкель

Sanktpēterburga

Миха Франкель

Sanktpēterburga

P4109 12:38 Синяя тележка с котиком

P4109

Анна Цветкова

Sanktpēterburga

Elena Pisklyukova

Sanktpēterburga

Алиса Цветкова

Sanktpēterburga

P4111 12:42 Светские львы

P4111

Петр Киршанский

Sanktpēterburga

Александра Соколов

Sanktpēterburga

Сергей Соколов

Sanktpēterburga

P4112 12:44 Звенящая пустота

P4112

Мария Аль-Ради

Sanktpēterburga

Алексей Вахрушев

Sanktpēterburga

Мария Кантор

Sanktpēterburga

P4113 12:46 Котики с Урала

P4113

P4114 12:48 45/3

P4114

Николай Козлов

Sanktpēterburga

Альбина Ганиева

Sanktpēterburga

Илья Гармашев

Sanktpēterburga

P4115 12:50 Детки предки

P4115

Екатерина Денисюк

Sanktpēterburga

Виктория Сапрыкина

Sanktpēterburga

Андрей Федосеенков

Sanktpēterburga

P4116 12:52 Puzzles

P4116

P4117 12:54 Family.Kom

P4117

Глеб Комаров

Sanktpēterburga

Михаил Комаров

Sanktpēterburga

P4118 12:56 Три поросёнка

P4118

Виктор Куряшкин

Sanktpēterburga

Светлана Куряшкина

Sanktpēterburga

P4119 12:58 Бегущие крабы

P4119

Dmitry Rezanov

Maskava

Валерия Немошкалова

Maskava

P4120 13:00 Рассинхрон полушарий

P4120

Артем Брук

Sanktpēterburga

Александра Ершова

Sanktpēterburga

Евгения Мишенина

Maskava

P4121 13:02 Дружба

P4121

Анна Римская

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Мирослав Виноградов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Павел Виноградов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Анастасия Римская

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

P4122 13:04 Билет на балет

P4122

Андрей Горбунов

Sanktpēterburga

P4123 13:06 Боль-моль

P4123

Елена Титова

Maskava

P4124 13:08 Неместные

P4124

Татьяна Леонтьева

Sanktpēterburga

P4125 13:10 Тюбик 4

P4125

Анастасия Лысюк

Veļikijnovgoroda

Елизавета Виноградова

Veļikijnovgoroda

Наталья Григорьева

Veļikijnovgoroda

Екатерина Якунина

Veļikijnovgoroda

P4126 13:12 Лошадино

P4126

Татьяна Ситнова

Maskava

P4127 13:14 Ребрышки

P4127

P4128 13:16 Тюлени

P4128

P4129 13:18 Юные герои

P4129

Александр Никотин

Sanktpēterburga

Павел Никотин

Sanktpēterburga

Арина Туробова

Sanktpēterburga

P4130 13:20 Хищные единороги

P4130

Ekaterina Mikhailova

Sanktpēterburga

Инна Тазетдинова

Sanktpēterburga

P4131 13:22 Бу-бу-бу

P4131

Юлия Чихалова

Sanktpēterburga

P4133 13:26 Каждый раз новое

P4133

Алексей Векшин

Sanktpēterburga

P4134 13:28 Котёночки

P4134

P4135 13:30 Ботва

P4135

Анастасия Гордеева

Ļeņingradas apgabals

Наталия Наумова

Ļeņingradas apgabals

P4136 13:32 АА

P4136

Алиса Сподынейко

Sanktpēterburga

P4137 13:34 Вот и криптомув

P4137

Никита Виденков

Sanktpēterburga

Кристина Должецкая

Sanktpēterburga

Евгения Шевелёва

Sanktpēterburga

P4138 13:36 Трое в лодке считая Собаку

P4138

Петр Третьяков

Sanktpēterburga

P4139 13:38 No name

P4139

P4140 13:40 Бегущие медленно

P4140

Дарья Беляева

Sanktpēterburga

Никита Чернышев

Sanktpēterburga