Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Aleksey Kulikov
Sanktpēterburga   L478 «Rapid Random Response Unit» 11:36
Yulia Smirnova
Sanktpēterburga   L457 «Мощные маслобои» 10:54
Darina Totkailo
  L422 «Реактивная Лопаточка» 09:44
Настя VOLK
Pēterhofa   L411 «Круче тучи» 09:22
Дарья Агафонова
Maskava   L462 «Морква» 11:04
Люба Александрова
Maskavas apgabals   L444 «Сам-Сам» 10:28
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   L430 «Трям» 10:00
Татьяна Артамонова
Maskavas apgabals   L442 «ГеМышь» 10:24
Юлия Беликова
Sanktpēterburga   L421 «Смельчаки_2» 09:42
Светлана Бурдина
Sanktpēterburga   L448 «Варвариус Элизиум» 10:36
Екатерина Быкова
Sanktpēterburga   L467 «Ёжики в тумане» 11:14
Марина Васильева
Sanktpēterburga   L465 «ДочкиМатери» 11:10
Тимофей Волков
Sanktpēterburga   L447 «Мальчишки» 10:34
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   L447 «Мальчишки» 10:34
Григорий Гуринский
Sanktpēterburga   L471 «Pinky&Brain» 11:22
Александр Егоров
Sanktpēterburga   L480 «ЗайЦы» 11:40
Вячеслав Ершов
Sanktpēterburga   L441 «Сосновка-2» 10:22
Юлия Завадская
Sanktpēterburga   L412 «Крошка По и компания» 09:24
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   L452 «Gas Powered Stick!!!» 10:44
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   L440 «Закопаны» 10:20
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   L474 «Кот и Рыж» 11:28
Екатерина Казакова
Sanktpēterburga   L427 «К2» 09:54
Олеся Калинина
Sanktpēterburga   L400 «Крутые бобры» 09:00
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   L415 «DT - Dream Team» 09:30
Алина Карпусь
Sanktpēterburga   L459 «Ой, всё!» 10:58
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   L412 «Крошка По и компания» 09:24
Софья Конева
Sanktpēterburga   L428 «Грызуны» 09:56
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   L431 «Стремиться» 10:02
Ирина Кравченко
Sanktpēterburga   L481 «Шашлычники ищут мангал» 11:42
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   L438 «Их осталось двое» 10:16
Виктория Курская
Sanktpēterburga   L426 «Добродушные мишки» 09:52
Екатерина Левенец
Maskava   L403 «Бумажные монстры» 09:06
Ирина Левина
Sanktpēterburga   L475 «Adagio» 11:30
Василий Леденев
Maskavas apgabals   L420 «Огонь и Лёд» 09:40
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   L413 «Гатчина_SBU-75» 09:26
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L413 «Гатчина_SBU-75» 09:26
Анна Марковская
Sanktpēterburga   L454 «Слоупоки в бахилах» 10:48
Андрей Марочкин
Maskava   L409 «Жахни Гвоздь!» 09:18
Ирина Мачс
Sanktpēterburga   L439 «Ухты-Пухты» 10:18
Евгения Назарова
Sanktpēterburga   L421 «Смельчаки_2» 09:42
Дмитрий Некрестьянов
Sanktpēterburga   L471 «Pinky&Brain» 11:22
Маргоша Нефедьева
Sanktpēterburga   L406 «Лев Прав» 09:12
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L434 «Сова и коко» 10:08
Наталия Образцова
Sanktpēterburga   L429 «Жирафики топают!» 09:58
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   L402 «Огоньки» 09:04
Дмитрий Пахнин
Sanktpēterburga   L437 «Проходимцы» 10:14
Георгий Разумов
Maskava   L409 «Жахни Гвоздь!» 09:18
Динара Разумова
Maskava   L409 «Жахни Гвоздь!» 09:18
Марина Сабельникова
Sanktpēterburga   L472 «MS» 11:24
Даша Савина
Maskava   L460 «Столичные штуки» 11:00
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   L481 «Шашлычники ищут мангал» 11:42
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   L430 «Трям» 10:00
Анастасия Сергеевна
Maskava   L442 «ГеМышь» 10:24
Федор Серебренников
Sanktpēterburga   L416 «Я не с ними» 09:32
Анастасия Слепченко
Sanktpēterburga   L433 «TNT-Sisters» 10:06
Алла Стоцкая
Sanktpēterburga   L466 «Фортуна» 11:12
Елена Уртьева
Sanktpēterburga   L470 «Утки» 11:20
Александра Урядова
Maskava   L450 «Скорбим» 10:40
Виктория Чирикова
Sanktpēterburga   L469 «Слойка с повидлом» 11:18
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   L458 «Валенки» 10:56
Татьяна Шабалина
Sanktpēterburga   L476 «Мятые манишки» 11:32
Нина Широкова
Sanktpēterburga   L473 «Пусть будет солнечно» 11:26
Константин Щербаков
Maskava   L432 «Биогеодвижение» 10:04
Анна Щербакова
Maskava   L432 «Биогеодвижение» 10:04
Мария Юдина
Sanktpēterburga   L482 «Питонцы» 11:44
Светлана Яшина
Sanktpēterburga   L402 «Огоньки» 09:04
Maksim Bor
Sanktpēterburga   L455 «НаЛиМ» 10:50
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   L417 «Собираем шишки» 09:34
Alina Werner
Sanktpēterburga   L416 «Я не с ними» 09:32
Татьяна Агеева
Sanktpēterburga   L445 «Торопыги» 10:30
Наталия Алексеева
Sanktpēterburga   L407 «Конфетки» 09:14
Ирина Андреева
Sanktpēterburga   L416 «Я не с ними» 09:32
Татьяна Ануфриева
Sanktpēterburga   L479 «Еда Федота» 11:38
Владимир Дудкин
Sanktpēterburga   L477 «СлаваКия» 11:34
Владислав Зоммер
  L434 «Сова и коко» 10:08
Александр Исхаков
Sanktpēterburga   L473 «Пусть будет солнечно» 11:26
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   L427 «К2» 09:54
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   L456 «Все путем» 10:52
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   L456 «Все путем» 10:52
Илья Левенец
Maskava   L403 «Бумажные монстры» 09:06
Ирина Лысенко
Maskava   L401 «Сусанинские навигаторы» 09:02
Ирина Мелёхина
Dubna   L419 «Отцы и Дети» 09:38
Ольга Митюгова
Sanktpēterburga   L446 «Грифон» 10:32
Антонина Молочникова
Sanktpēterburga   L408 «Виктор и команда» 09:16
Анна Носова
Sanktpēterburga   L405 «Анна» 09:10
Татьяна Осипенко
Puškina   L453 «Зенит» 10:46
Иван Павлик
Sanktpēterburga   L451 «Double И» 10:42
Инна Парфенова
Sanktpēterburga   L463 «Лиговчане» 11:06
Марина Румянцева
Sanktpēterburga   L433 «TNT-Sisters» 10:06
Наталия Серебренникова
Sanktpēterburga   L416 «Я не с ними» 09:32
Николай Скобликов
Sanktpēterburga   L445 «Торопыги» 10:30
Диана Соболева
Pēterhofa   L411 «Круче тучи» 09:22
Ольга Тимошина
Sanktpēterburga   L418 «Фёдоры» 09:36
Дмитрий Ткаленко
Sanktpēterburga   L430 «Трям» 10:00
Николай Триумфов
Sanktpēterburga   L464 «Слава и Ко» 11:08
Анастасия Уколова
Sanktpēterburga   L483 «Лев-Близнец» 11:46
Андрей Урядов
Maskava   L450 «Скорбим» 10:40
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   L436 «Искатели трепангов» 10:12
Елена Федорова
Sanktpēterburga   L468 «Мечтатели» 11:16
Даниил Фукалов
Sanktpēterburga   L418 «Фёдоры» 09:36
Polina Kulakova
Sanktpēterburga   L467 «Ёжики в тумане» 11:14
Денис Алексеев
Sanktpēterburga   L407 «Конфетки» 09:14
Павел Алексеев
Sanktpēterburga   L407 «Конфетки» 09:14
Иван Алексеенко
Sanktpēterburga   L429 «Жирафики топают!» 09:58
Степан Алексеенко
Sanktpēterburga   L429 «Жирафики топают!» 09:58
Фёдор Алексеенко
Sanktpēterburga   L429 «Жирафики топают!» 09:58
Григорий Бам
Sanktpēterburga   L426 «Добродушные мишки» 09:52
Антон Баранов
Sanktpēterburga   L466 «Фортуна» 11:12
Артём Баскаков
Maskava   L462 «Морква» 11:04
Алексей Бахтеев
Sanktpēterburga   L428 «Грызуны» 09:56
Анастасия Безрукова
Sanktpēterburga   L454 «Слоупоки в бахилах» 10:48
Кристина Беляцкая
Sanktpēterburga   L459 «Ой, всё!» 10:58
Максим Бондарь
Maskavas apgabals   L444 «Сам-Сам» 10:28
Анастасия Бор
Sanktpēterburga   L455 «НаЛиМ» 10:50
Елизавета Бор
Sanktpēterburga   L455 «НаЛиМ» 10:50
Александр Букасс
Sanktpēterburga   L428 «Грызуны» 09:56
Варвара Бурдина
Sanktpēterburga   L448 «Варвариус Элизиум» 10:36
Яна Васильева
Sanktpēterburga   L465 «ДочкиМатери» 11:10
Ира Войтенкова
Sanktpēterburga   L431 «Стремиться» 10:02
Даниил Волков
Sanktpēterburga   L447 «Мальчишки» 10:34
Ярослав Волков
Pēterhofa   L411 «Круче тучи» 09:22
Роман Гареев
Sanktpēterburga   L476 «Мятые манишки» 11:32
Люба Глухачева
Sanktpēterburga   L407 «Конфетки» 09:14
Надежда Гончаренко
Sanktpēterburga   L461 «Деффчонки» 11:02
Вячеслав Дудкин
Sanktpēterburga   L477 «СлаваКия» 11:34
Дарья Дудкина
Sanktpēterburga   L477 «СлаваКия» 11:34
Евдокия Дудкина
Sanktpēterburga   L477 «СлаваКия» 11:34
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   L430 «Трям» 10:00
Игорь Жигмановский
Sanktpēterburga   L428 «Грызуны» 09:56
Елизавета Житова
Sanktpēterburga   L448 «Варвариус Элизиум» 10:36
Наталья Житова
Sanktpēterburga   L448 «Варвариус Элизиум» 10:36
Андрей Зонов
Sanktpēterburga   L440 «Закопаны» 10:20
Степа Иванов
Puškina   L453 «Зенит» 10:46
Ксения Иванова
  L434 «Сова и коко» 10:08
Наталья Иванова
Puškina   L453 «Зенит» 10:46
Нина Иванова
Sanktpēterburga   L458 «Валенки» 10:56
Максим Игнатьев
Sanktpēterburga   L467 «Ёжики в тумане» 11:14
Анастасия Игнатьева
Sanktpēterburga   L467 «Ёжики в тумане» 11:14
Виктория Калинина
Sanktpēterburga   L400 «Крутые бобры» 09:00
Светлана Калинина
Sanktpēterburga   L400 «Крутые бобры» 09:00
Антон Кетов
Sanktpēterburga   L483 «Лев-Близнец» 11:46
Валера Колмак
Pēterhofa   L411 «Круче тучи» 09:22
Евгений Колупаев
Sanktpēterburga   L445 «Торопыги» 10:30
Анна Конарева
Sanktpēterburga   L438 «Их осталось двое» 10:16
Юлия Коновалова
Sanktpēterburga   L454 «Слоупоки в бахилах» 10:48
Надежда Кузнецова
Sanktpēterburga   L466 «Фортуна» 11:12
Сергей Куликов
Sanktpēterburga   L478 «Rapid Random Response Unit» 11:36
Мария Куликова
Sanktpēterburga   L478 «Rapid Random Response Unit» 11:36
Полина Курская
Sanktpēterburga   L426 «Добродушные мишки» 09:52
Ирина Кушникова
Sanktpēterburga   L457 «Мощные маслобои» 10:54
Игорь Лабутин
Sanktpēterburga   L451 «Double И» 10:42
Ольга Лабутина
Sanktpēterburga   L451 «Double И» 10:42
Юлия Лаврецова
Sanktpēterburga   L469 «Слойка с повидлом» 11:18
Анна Марченко
Sanktpēterburga   L480 «ЗайЦы» 11:40
Лиза Марченко
Sanktpēterburga   L480 «ЗайЦы» 11:40
Паша Марченко
Sanktpēterburga   L480 «ЗайЦы» 11:40
Виктор Мачс
Sanktpēterburga   L439 «Ухты-Пухты» 10:18
Михаил Мачс
Sanktpēterburga   L439 «Ухты-Пухты» 10:18
Ксения Медведева
Sanktpēterburga   L454 «Слоупоки в бахилах» 10:48
Алексей Мелёхин
Dubna   L419 «Отцы и Дети» 09:38
Екатерина Милёхина
Sanktpēterburga   L459 «Ой, всё!» 10:58
Наталья Миронычева
Sanktpēterburga   L479 «Еда Федота» 11:38
Алексей Митюгов
Sanktpēterburga   L446 «Грифон» 10:32
Александра Митюгова
Sanktpēterburga   L446 «Грифон» 10:32
Варвара Митюгова
Sanktpēterburga   L446 «Грифон» 10:32
Валентина Михайлова
  L423 «Гастролёры» 09:46
Виктор Молочников
Sanktpēterburga   L408 «Виктор и команда» 09:16
Елизавета Молочникова
Sanktpēterburga   L408 «Виктор и команда» 09:16
Надежда Молочникова
Sanktpēterburga   L408 «Виктор и команда» 09:16
Степан Некрасов
Sanktpēterburga   L452 «Gas Powered Stick!!!» 10:44
Анна Никитина
Sanktpēterburga   L445 «Торопыги» 10:30
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   L402 «Огоньки» 09:04
Матвей Оксентюк
Sanktpēterburga   L435 «Крошка Ру» 10:10
Таисия Оксентюк
Sanktpēterburga   L435 «Крошка Ру» 10:10
Александр Парафонкин
Maskava   L460 «Столичные штуки» 11:00
Петр Парафонкин
Maskava   L460 «Столичные штуки» 11:00
Даниил Парфенов
Sanktpēterburga   L463 «Лиговчане» 11:06
Анна Парфенова
Sanktpēterburga   L463 «Лиговчане» 11:06
Елена Пахнина
Sanktpēterburga   L437 «Проходимцы» 10:14
Евгений Петров
Sanktpēterburga   L482 «Питонцы» 11:44
Мария Робуш
Sanktpēterburga   L441 «Сосновка-2» 10:22
Андрей Рысь
Sanktpēterburga   L457 «Мощные маслобои» 10:54
Юрий Самсонов
Sanktpēterburga   L463 «Лиговчане» 11:06
Евгения Смирнова
Sanktpēterburga   L435 «Крошка Ру» 10:10
Евгений Соколов
Sanktpēterburga   L452 «Gas Powered Stick!!!» 10:44
Елена Сомова
Sanktpēterburga   L412 «Крошка По и компания» 09:24
Анна Стринадкина
Sanktpēterburga   L479 «Еда Федота» 11:38
Анна Тоткайло
  L422 «Реактивная Лопаточка» 09:44
Иван Тоткайло
  L422 «Реактивная Лопаточка» 09:44
Людмила Тоткайло
  L423 «Гастролёры» 09:46
Вячеслав Триумфов
Sanktpēterburga   L464 «Слава и Ко» 11:08
Илья Трушкин
Sanktpēterburga   L457 «Мощные маслобои» 10:54
Андрей Уртьев
Sanktpēterburga   L470 «Утки» 11:20
Таня Уртьева
Sanktpēterburga   L470 «Утки» 11:20
Николай Федоров
Sanktpēterburga   L468 «Мечтатели» 11:16
Танюшка Филатенкова
Sanktpēterburga   L433 «TNT-Sisters» 10:06
Александра Халикова
Sanktpēterburga   L465 «ДочкиМатери» 11:10
София Халикова
Sanktpēterburga   L465 «ДочкиМатери» 11:10
Андрей Черников
Sanktpēterburga   L400 «Крутые бобры» 09:00
Сергей Шабалин
Sanktpēterburga   L476 «Мятые манишки» 11:32
Тамара Шибина
Sanktpēterburga   L419 «Отцы и Дети» 09:38
Светлана Шонорова
Sanktpēterburga   L476 «Мятые манишки» 11:32
Настя Юдина
Sanktpēterburga   L482 «Питонцы» 11:44
Евгений Юров
Sanktpēterburga   L459 «Ой, всё!» 10:58
Ирина Ямпольская
Puškina   L453 «Зенит» 10:46
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Крутые бобры

L400

Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Виктория Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

Андрей Черников

Sanktpēterburga

L401 09:02 Сусанинские навигаторы

L401

L402 09:04 Огоньки

L402

Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Светлана Яшина

Sanktpēterburga

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

L403 09:06 Бумажные монстры

L403

L405 09:10 Анна

L405

Анна Носова

Sanktpēterburga

L406 09:12 Лев Прав

L406

L407 09:14 Конфетки

L407

Денис Алексеев

Sanktpēterburga

Павел Алексеев

Sanktpēterburga

Люба Глухачева

Sanktpēterburga

L408 09:16 Виктор и команда

L408

Виктор Молочников

Sanktpēterburga

Елизавета Молочникова

Sanktpēterburga

Надежда Молочникова

Sanktpēterburga

L409 09:18 Жахни Гвоздь!

L409

L411 09:22 Круче тучи

L411

Настя VOLK

Pēterhofa

Ярослав Волков

Pēterhofa

Валера Колмак

Pēterhofa

L412 09:24 Крошка По и компания

L412

Юлия Завадская

Sanktpēterburga

Елена Сомова

Sanktpēterburga

L413 09:26 Гатчина_SBU-75

L413

L415 09:30 DT - Dream Team

L415

L416 09:32 Я не с ними

L416

L417 09:34 Собираем шишки

L417

Marina Fedorova

Sanktpēterburga

L418 09:36 Фёдоры

L418

Ольга Тимошина

Sanktpēterburga

Даниил Фукалов

Sanktpēterburga

L419 09:38 Отцы и Дети

L419

Алексей Мелёхин

Dubna

Тамара Шибина

Sanktpēterburga

L420 09:40 Огонь и Лёд

L420

Василий Леденев

Maskavas apgabals

L421 09:42 Смельчаки_2

L421

L422 09:44 Реактивная Лопаточка

L422

Анна Тоткайло

Иван Тоткайло

L423 09:46 Гастролёры

L423

Валентина Михайлова

Людмила Тоткайло

L426 09:52 Добродушные мишки

L426

Григорий Бам

Sanktpēterburga

Полина Курская

Sanktpēterburga

L427 09:54 К2

L427

L428 09:56 Грызуны

L428

Софья Конева

Sanktpēterburga

Алексей Бахтеев

Sanktpēterburga

Александр Букасс

Sanktpēterburga

Игорь Жигмановский

Sanktpēterburga

L429 09:58 Жирафики топают!

L429

Иван Алексеенко

Sanktpēterburga

Степан Алексеенко

Sanktpēterburga

Фёдор Алексеенко

Sanktpēterburga

L430 10:00 Трям

L430

Наталья Жангурова

Sanktpēterburga

L431 10:02 Стремиться

L431

Ира Войтенкова

Sanktpēterburga

L432 10:04 Биогеодвижение

L432

L433 10:06 TNT-Sisters

L433

Танюшка Филатенкова

Sanktpēterburga

L434 10:08 Сова и коко

L434

Ирина Нецепляева

Ļeņingradas apgabals

Ксения Иванова

L435 10:10 Крошка Ру
Матвей Оксентюк

Sanktpēterburga

Таисия Оксентюк

Sanktpēterburga

Евгения Смирнова

Sanktpēterburga

L436 10:12 Искатели трепангов

L436

L437 10:14 Проходимцы

L437

Дмитрий Пахнин

Sanktpēterburga

Елена Пахнина

Sanktpēterburga

L438 10:16 Их осталось двое

L438

Анна Конарева

Sanktpēterburga

L439 10:18 Ухты-Пухты

L439

Ирина Мачс

Sanktpēterburga

Виктор Мачс

Sanktpēterburga

Михаил Мачс

Sanktpēterburga

L440 10:20 Закопаны

L440

Надежда Зонова

Sanktpēterburga

Андрей Зонов

Sanktpēterburga

L441 10:22 Сосновка-2

L441

Вячеслав Ершов

Sanktpēterburga

Мария Робуш

Sanktpēterburga

L442 10:24 ГеМышь

L442

L444 10:28 Сам-Сам

L444

Максим Бондарь

Maskavas apgabals

L445 10:30 Торопыги

L445

Татьяна Агеева

Sanktpēterburga

Евгений Колупаев

Sanktpēterburga

Анна Никитина

Sanktpēterburga

L446 10:32 Грифон

L446

Ольга Митюгова

Sanktpēterburga

Алексей Митюгов

Sanktpēterburga

Александра Митюгова

Sanktpēterburga

Варвара Митюгова

Sanktpēterburga

L447 10:34 Мальчишки

L447

Тимофей Волков

Sanktpēterburga

Даниил Волков

Sanktpēterburga

L448 10:36 Варвариус Элизиум

L448

Варвара Бурдина

Sanktpēterburga

Елизавета Житова

Sanktpēterburga

Наталья Житова

Sanktpēterburga

L450 10:40 Скорбим

L450

L451 10:42 Double И

L451

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Игорь Лабутин

Sanktpēterburga

Ольга Лабутина

Sanktpēterburga

L452 10:44 Gas Powered Stick!!!

L452

Степан Некрасов

Sanktpēterburga

Евгений Соколов

Sanktpēterburga

L453 10:46 Зенит

L453

Степа Иванов

Puškina

Наталья Иванова

Puškina

Ирина Ямпольская

Puškina

L454 10:48 Слоупоки в бахилах

L454

Анастасия Безрукова

Sanktpēterburga

Юлия Коновалова

Sanktpēterburga

Ксения Медведева

Sanktpēterburga

L455 10:50 НаЛиМ
Maksim Bor

Sanktpēterburga

Анастасия Бор

Sanktpēterburga

Елизавета Бор

Sanktpēterburga

L456 10:52 Все путем

L456

L457 10:54 Мощные маслобои

L457

Yulia Smirnova

Sanktpēterburga

Ирина Кушникова

Sanktpēterburga

Андрей Рысь

Sanktpēterburga

Илья Трушкин

Sanktpēterburga

L458 10:56 Валенки

L458

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Нина Иванова

Sanktpēterburga

L459 10:58 Ой, всё!

L459

Алина Карпусь

Sanktpēterburga

Кристина Беляцкая

Sanktpēterburga

Екатерина Милёхина

Sanktpēterburga

Евгений Юров

Sanktpēterburga

L460 11:00 Столичные штуки

L460

Александр Парафонкин

Maskava

Петр Парафонкин

Maskava

L461 11:02 Деффчонки

L461

Надежда Гончаренко

Sanktpēterburga

L462 11:04 Морква

L462

Артём Баскаков

Maskava

L463 11:06 Лиговчане

L463

Инна Парфенова

Sanktpēterburga

Даниил Парфенов

Sanktpēterburga

Анна Парфенова

Sanktpēterburga

Юрий Самсонов

Sanktpēterburga

L464 11:08 Слава и Ко

L464

Вячеслав Триумфов

Sanktpēterburga

L465 11:10 ДочкиМатери

L465

Яна Васильева

Sanktpēterburga

Александра Халикова

Sanktpēterburga

София Халикова

Sanktpēterburga

L466 11:12 Фортуна

L466

Алла Стоцкая

Sanktpēterburga

Антон Баранов

Sanktpēterburga

Надежда Кузнецова

Sanktpēterburga

L467 11:14 Ёжики в тумане

L467

Polina Kulakova

Sanktpēterburga

Максим Игнатьев

Sanktpēterburga

Анастасия Игнатьева

Sanktpēterburga

L468 11:16 Мечтатели

L468

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Николай Федоров

Sanktpēterburga

L469 11:18 Слойка с повидлом

L469

Юлия Лаврецова

Sanktpēterburga

L470 11:20 Утки
Елена Уртьева

Sanktpēterburga

Андрей Уртьев

Sanktpēterburga

Таня Уртьева

Sanktpēterburga

L471 11:22 Pinky&Brain

L471

L472 11:24 MS

L472

L473 11:26 Пусть будет солнечно

L473

L474 11:28 Кот и Рыж

L474

L475 11:30 Adagio

L475

Ирина Левина

Sanktpēterburga

L476 11:32 Мятые манишки

L476

Роман Гареев

Sanktpēterburga

Сергей Шабалин

Sanktpēterburga

Светлана Шонорова

Sanktpēterburga

L477 11:34 СлаваКия

L477

Вячеслав Дудкин

Sanktpēterburga

Дарья Дудкина

Sanktpēterburga

Евдокия Дудкина

Sanktpēterburga

L478 11:36 Rapid Random Response Unit

L478

Aleksey Kulikov

Sanktpēterburga

Сергей Куликов

Sanktpēterburga

Мария Куликова

Sanktpēterburga

L479 11:38 Еда Федота

L479

Наталья Миронычева

Sanktpēterburga

Анна Стринадкина

Sanktpēterburga

L480 11:40 ЗайЦы

L480

Анна Марченко

Sanktpēterburga

Лиза Марченко

Sanktpēterburga

Паша Марченко

Sanktpēterburga

L481 11:42 Шашлычники ищут мангал

L481

L482 11:44 Питонцы

L482

Мария Юдина

Sanktpēterburga

Евгений Петров

Sanktpēterburga

Настя Юдина

Sanktpēterburga

L483 11:46 Лев-Близнец

L483

Антон Кетов

Sanktpēterburga