Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Stanislav Kondratev
Sanktpēterburga   640 «Dream team» 10:20
Tais Rozhkova
Maskava   603 «Пьяный палубный еж» 09:06
Дмитрий Андреев
Maskava   652 «АндКор» 10:44
Александра Васюк
Sanktpēterburga   602 «Мешки с костями» 09:04
Татьяна Васюк
Sanktpēterburga   602 «Мешки с костями» 09:04
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   613 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 09:26
Евгения Выборнова
Sanktpēterburga   630 «Da red goez fasta» 10:00
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   632 «Сезон дождей» 10:04
Тимофей Евдокимов
Sanktpēterburga   632 «Сезон дождей» 10:04
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   630 «Da red goez fasta» 10:00
Василий Катеринич
Maskava   600 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 09:00
Елена Катеринич
Maskava   600 «Орден Занудных Лисы и Хомяка» 09:00
Татьяна Коровкина
Maskava   652 «АндКор» 10:44
Анна Курницкая
Sanktpēterburga   638 «Лучи добра» 10:16
Антон Лавров
Sanktpēterburga   643 «Птенцы гнезда Петрова» 10:26
Петр Лавров
Sanktpēterburga   643 «Птенцы гнезда Петрова» 10:26
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   640 «Dream team» 10:20
Максим Михайлов
Sanktpēterburga   637 «кухня-рум про» 10:14
Оля Переходько
Sanktpēterburga   632 «Сезон дождей» 10:04
Наталья Петрова
Sanktpēterburga   604 «Охотники за удачей» 09:08
Елена Пименова
Sanktpēterburga   633 «Пупсики» 10:06
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   611 «Планы на ветер» 09:22
Рита Саблина
Maskava   609 «Игрушечная мышь» 09:18
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   637 «кухня-рум про» 10:14
Володимир Солтанов
Maskava   651 «ValdemarCo» 10:42
Юлия Сорокина
Sanktpēterburga   601 «Вместе веселей» 09:02
Андрей Станкевич
Sanktpēterburga   609 «Игрушечная мышь» 09:18
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   642 «Божьи одуванчики» 10:24
Ирина Федорова
Sanktpēterburga   641 «Черные коты» 10:22
Анатолий Чех
Sanktpēterburga   612 «mmc» 09:24
Нина Шарова
Sanktpēterburga   631 «Синие ленивцы» 10:02
Ирина Шпагина
Sanktpēterburga   633 «Пупсики» 10:06
Дмитрий Алексеев
Sanktpēterburga   616 «Мы под'ехали» 09:32
Ольга Асташенкова
Sanktpēterburga   637 «кухня-рум про» 10:14
Светлана Бодрухина
Sanktpēterburga   604 «Охотники за удачей» 09:08
Мария Волкова
Sanktpēterburga   635 «Кто сказал, что я сдал?..» 10:10
Ирина Дубянская
Sanktpēterburga   634 «Бабуины» 10:08
Борис Дудин
Sanktpēterburga   648 «Гора Мусора» 10:36
Сергей Калинин
Sanktpēterburga   637 «кухня-рум про» 10:14
Денис Кириенко
Maskava   609 «Игрушечная мышь» 09:18
Наталья Люгай
Sanktpēterburga   614 «Амнеzия» 09:28
Анна Михайлова
Sanktpēterburga   647 «Бешеные черепахи» 10:34
Елена Савчук
Sanktpēterburga   605 «Шустрые тихоходки» 09:10
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   610 «Snake II» 09:20
Евгений Стоцкий
Sanktpēterburga   615 «Крошки Ру» 09:30
Кристина Тихонова
Sanktpēterburga   645 «MZ» 10:30
Никита Ховайко
Sanktpēterburga   607 «Команда» 09:14
Полина Щелкан
Ļeņingradas apgabals   646 «Marky Mark and the Funky Bunch» 10:32
Елизавета Язева
Sanktpēterburga   650 «Абразивный Ильич» 10:40
Виктория Арсентьева
Sanktpēterburga   633 «Пупсики» 10:06
Вячеслав Баринов
Maskava   603 «Пьяный палубный еж» 09:06
Екатерина Васильева
Sanktpēterburga   638 «Лучи добра» 10:16
Кирилл Волков
Sanktpēterburga   645 «MZ» 10:30
Михаил Герасимов
Sanktpēterburga   639 «ЛУЧ» 10:18
Роман Герасимчик
Sanktpēterburga   614 «Амнеzия» 09:28
Сергей Глушкин
Sanktpēterburga   631 «Синие ленивцы» 10:02
Константин Грицан
Sanktpēterburga   614 «Амнеzия» 09:28
Галина Груздева
Puškina   610 «Snake II» 09:20
Валентина Диева
Sanktpēterburga   635 «Кто сказал, что я сдал?..» 10:10
Анна Елисеева
Sanktpēterburga   639 «ЛУЧ» 10:18
Евгения Зозуля
Sanktpēterburga   616 «Мы под'ехали» 09:32
Елисей Иванов
Sanktpēterburga   606 «Просто потому что я могу» 09:12
Константин Ивачёв
Sanktpēterburga   650 «Абразивный Ильич» 10:40
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   630 «Da red goez fasta» 10:00
Олег Кисленко
Sanktpēterburga   611 «Планы на ветер» 09:22
Ксения Ковецкая
Maskava   603 «Пьяный палубный еж» 09:06
Максим Красников
Sanktpēterburga   650 «Абразивный Ильич» 10:40
Эдуард Кузанов
Sanktpēterburga   631 «Синие ленивцы» 10:02
Олег Львов
Sanktpēterburga   647 «Бешеные черепахи» 10:34
Полина Матвеева
Sanktpēterburga   648 «Гора Мусора» 10:36
Валентина Мельникова
Sanktpēterburga   642 «Божьи одуванчики» 10:24
Татьяна Минаева
Sanktpēterburga   606 «Просто потому что я могу» 09:12
Надежда Можгова
Sanktpēterburga   607 «Команда» 09:14
Юлия Морозова
Sanktpēterburga   620 «Турбо-улитка» 09:40
Игорь Никулин
Sanktpēterburga   601 «Вместе веселей» 09:02
Ирина Никулина
Sanktpēterburga   601 «Вместе веселей» 09:02
Александр Носаев
Maskava   603 «Пьяный палубный еж» 09:06
Денис Остапенко
Sanktpēterburga   612 «mmc» 09:24
Марина Петрова
Sanktpēterburga   604 «Охотники за удачей» 09:08
Елизавета Полякова
Sanktpēterburga   613 «Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"» 09:26
Елена Пономарева
Sanktpēterburga   634 «Бабуины» 10:08
Михаил Попов
Sanktpēterburga   645 «MZ» 10:30
Иван Пунегов
Sanktpēterburga   614 «Амнеzия» 09:28
Денис Ремняков
Sanktpēterburga   648 «Гора Мусора» 10:36
Светлана Сахарова
Puškina   610 «Snake II» 09:20
Аннс Семенова
Sanktpēterburga   605 «Шустрые тихоходки» 09:10
Людмила Сергеева
Sanktpēterburga   642 «Божьи одуванчики» 10:24
Елена Синицина
Sanktpēterburga   635 «Кто сказал, что я сдал?..» 10:10
Любовь Сорокина
Sanktpēterburga   601 «Вместе веселей» 09:02
Татьяна Стоцкая
Sanktpēterburga   615 «Крошки Ру» 09:30
Владимир Уржумцев
Puškina   610 «Snake II» 09:20
Елена Федорова
Sanktpēterburga   641 «Черные коты» 10:22
Ольга Федотова
Sanktpēterburga   604 «Охотники за удачей» 09:08
Алексей Фомин
Sanktpēterburga   641 «Черные коты» 10:22
Олег Христенко
Maskava   609 «Игрушечная мышь» 09:18
Антон Чернышев
Sanktpēterburga   616 «Мы под'ехали» 09:32
Антонина Чернышева
Sanktpēterburga   616 «Мы под'ехали» 09:32
Екатерина Чех
Sanktpēterburga   612 «mmc» 09:24
Татьяна Чурбакова
Sanktpēterburga   642 «Божьи одуванчики» 10:24
Никита Ширяев
Ļeņingradas apgabals   646 «Marky Mark and the Funky Bunch» 10:32
Константин Шмалев
Sanktpēterburga   620 «Турбо-улитка» 09:40
Юрий Юн
Sanktpēterburga   645 «MZ» 10:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
600 09:00 Орден Занудных Лисы и Хомяка

600

601 09:02 Вместе веселей

601

Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Любовь Сорокина

Sanktpēterburga

602 09:04 Мешки с костями

602

603 09:06 Пьяный палубный еж

603

Tais Rozhkova

Maskava

Вячеслав Баринов

Maskava

Ксения Ковецкая

Maskava

Александр Носаев

Maskava

604 09:08 Охотники за удачей

604

Марина Петрова

Sanktpēterburga

Ольга Федотова

Sanktpēterburga

605 09:10 Шустрые тихоходки

605

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Аннс Семенова

Sanktpēterburga

606 09:12 Просто потому что я могу

606

Елисей Иванов

Sanktpēterburga

Татьяна Минаева

Sanktpēterburga

607 09:14 Команда

607

Никита Ховайко

Sanktpēterburga

Надежда Можгова

Sanktpēterburga

609 09:18 Игрушечная мышь

609

Олег Христенко

Maskava

610 09:20 Snake II

610

Галина Груздева

Puškina

Светлана Сахарова

Puškina

Владимир Уржумцев

Puškina

611 09:22 Планы на ветер

611

Олег Кисленко

Sanktpēterburga

612 09:24 mmc

612

Анатолий Чех

Sanktpēterburga

Денис Остапенко

Sanktpēterburga

Екатерина Чех

Sanktpēterburga

613 09:26 Селёдочный траулер "Иван Фёдорович Крузенштерн"

613

Дарья Вундер

Sanktpēterburga

Елизавета Полякова

Sanktpēterburga

614 09:28 Амнеzия

614

Наталья Люгай

Sanktpēterburga

Роман Герасимчик

Sanktpēterburga

Константин Грицан

Sanktpēterburga

Иван Пунегов

Sanktpēterburga

615 09:30 Крошки Ру

615

Татьяна Стоцкая

Sanktpēterburga

616 09:32 Мы под'ехали

616

Евгения Зозуля

Sanktpēterburga

Антон Чернышев

Sanktpēterburga

Антонина Чернышева

Sanktpēterburga

620 09:40 Турбо-улитка

620

Юлия Морозова

Sanktpēterburga

Константин Шмалев

Sanktpēterburga

630 10:00 Da red goez fasta

630

Алексей Иванов

Sanktpēterburga

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

631 10:02 Синие ленивцы

631

Нина Шарова

Sanktpēterburga

Сергей Глушкин

Sanktpēterburga

Эдуард Кузанов

Sanktpēterburga

632 10:04 Сезон дождей

632

633 10:06 Пупсики

633

Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

634 10:08 Бабуины

634

Елена Пономарева

Sanktpēterburga

635 10:10 Кто сказал, что я сдал?..

635

Мария Волкова

Sanktpēterburga

Валентина Диева

Sanktpēterburga

Елена Синицина

Sanktpēterburga

637 10:14 кухня-рум про

637

638 10:16 Лучи добра

638

Анна Курницкая

Sanktpēterburga

Екатерина Васильева

Sanktpēterburga

639 10:18 ЛУЧ

639

Михаил Герасимов

Sanktpēterburga

Анна Елисеева

Sanktpēterburga

640 10:20 Dream team

640

641 10:22 Черные коты

641

Ирина Федорова

Sanktpēterburga

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Алексей Фомин

Sanktpēterburga

642 10:24 Божьи одуванчики

642

Валентина Мельникова

Sanktpēterburga

Людмила Сергеева

Sanktpēterburga

Татьяна Чурбакова

Sanktpēterburga

643 10:26 Птенцы гнезда Петрова

643

Антон Лавров

Sanktpēterburga

Петр Лавров

Sanktpēterburga

645 10:30 MZ

645

Кирилл Волков

Sanktpēterburga

Михаил Попов

Sanktpēterburga

Юрий Юн

Sanktpēterburga

646 10:32 Marky Mark and the Funky Bunch

646

Полина Щелкан

Ļeņingradas apgabals

Никита Ширяев

Ļeņingradas apgabals

647 10:34 Бешеные черепахи

647

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Олег Львов

Sanktpēterburga

648 10:36 Гора Мусора
Борис Дудин

Sanktpēterburga

Полина Матвеева

Sanktpēterburga

Денис Ремняков

Sanktpēterburga

650 10:40 Абразивный Ильич

650

Константин Ивачёв

Sanktpēterburga

Максим Красников

Sanktpēterburga

651 10:42 ValdemarCo

651

652 10:44 АндКор

652