Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Дмитрий Богатырев
Puškina   P122 «Ничего не жалко» 00:00
Максим Гаврилов
Sanktpēterburga   P01 «Апа-апа» 23:00
Надежда Зонова
Sanktpēterburga   P03 «Закопаны» 23:00
Светлана Кингисепп
Sanktpēterburga   P140 «Вжик» 00:10
Ольга Кольцова
Sanktpēterburga   P122 «Ничего не жалко» 00:00
Петр Лавров
Sanktpēterburga   P20 «Москва-Питер» 23:10
Татьяна Левичева
Puškina   P122 «Ничего не жалко» 00:00
Кирилл Лиходедов
Sanktpēterburga   P11 «Explosion team» 23:05
Андрей Порохин
Sanktpēterburga   P11 «Explosion team» 23:05
Дмитрий Серейкин
Sanktpēterburga   P61 «ТараКаны» 23:30
Владимир Тихомиров
Sanktpēterburga   P230 «Интеграл» 00:55
Леонид Андрухов
Sanktpēterburga   P123 «КБ» 00:00
Ирина Губчевская
Sanktpēterburga   P10 «Горизонт» 23:05
Екатерина Гусакова
Sanktpēterburga   P124 «тувинцы» 00:00
Ирина Изюмова
Sanktpēterburga   P50 «Ягоды в ягодицах» 23:25
Валентина Колерко
Sanktpēterburga   P231 «Без Вариантов» 00:55
Дмитрий Коменденко
Sanktpēterburga   P123 «КБ» 00:00
Алевтина Морозова
Sanktpēterburga   P41 «Искатели приключений» 23:20
Константин Николаев
Sanktpēterburga   P233 «white night» 00:55
Иван Павлик
Sanktpēterburga   P03 «Закопаны» 23:00
Филипп Пантелеев
Sanktpēterburga   P21 «P21» 23:10
Максим Петров
Sanktpēterburga   P40 «Подорожник» 23:20
Владимир Романов
Sanktpēterburga   P50 «Ягоды в ягодицах» 23:25
Светлана Слободенюк
Sanktpēterburga   P05 «ЧАЙНИКИ-ЛОСЕПЕДИСТЫ» 23:00
Светлана Соловская
Sanktpēterburga   P141 «КМСС» 00:10
Евгений Абрамов
Sanktpēterburga   P233 «white night» 00:55
Мария Веселова
Sanktpēterburga   P231 «Без Вариантов» 00:55
Любовь Воинова
Maskava   P20 «Москва-Питер» 23:10
Мария Жданова
Sanktpēterburga   P40 «Подорожник» 23:20
Григорий Захаров
Sanktpēterburga   P40 «Подорожник» 23:20
Андрей Зонов
Sanktpēterburga   P03 «Закопаны» 23:00
Катерина Зыблева
Sanktpēterburga   P21 «P21» 23:10
Игорь Каменский
Sanktpēterburga   P41 «Искатели приключений» 23:20
Алексей Клименко
Sanktpēterburga   P41 «Искатели приключений» 23:20
Мария Клименко
Sanktpēterburga   P41 «Искатели приключений» 23:20
Алина Ключ
Sanktpēterburga   P124 «тувинцы» 00:00
Кирилл Кожанов
Sanktpēterburga   P123 «КБ» 00:00
Артём Кочетков
Maskava   P20 «Москва-Питер» 23:10
Павел Леонтьев
Sanktpēterburga   P123 «КБ» 00:00
Екатерина Малых
Sanktpēterburga   P141 «КМСС» 00:10
Игорь Мезин
Sanktpēterburga   P05 «ЧАЙНИКИ-ЛОСЕПЕДИСТЫ» 23:00
Павел Мезин
Sanktpēterburga   P05 «ЧАЙНИКИ-ЛОСЕПЕДИСТЫ» 23:00
Анна Павлова
Sanktpēterburga   P140 «Вжик» 00:10
Ольга Пантелеева
Sanktpēterburga   P21 «P21» 23:10
Екатерина Поличева
Sanktpēterburga   P50 «Ягоды в ягодицах» 23:25
Мария Репина
Sanktpēterburga   P124 «тувинцы» 00:00
Андрей Ситников
Sanktpēterburga   P01 «Апа-апа» 23:00
Ксения Смирнова
Sanktpēterburga   P40 «Подорожник» 23:20
Станислав Тихомиров
Sanktpēterburga   P230 «Интеграл» 00:55
Алёна Трифонова
Sanktpēterburga   P10 «Горизонт» 23:05
Олег Харченко
Sanktpēterburga   P124 «тувинцы» 00:00
Екатерина Хомутникова
Sanktpēterburga   P140 «Вжик» 00:10
Наташа Чаунина
Sanktpēterburga   P61 «ТараКаны» 23:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P01 23:00 Апа-апа
Андрей Ситников

Sanktpēterburga

P03 23:00 Закопаны
Надежда Зонова

Sanktpēterburga

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Андрей Зонов

Sanktpēterburga

P05 23:00 ЧАЙНИКИ-ЛОСЕПЕДИСТЫ
Игорь Мезин

Sanktpēterburga

Павел Мезин

Sanktpēterburga

P10 23:05 Горизонт
Алёна Трифонова

Sanktpēterburga

P11 23:05 Explosion team
P12 23:05 P12
P20 23:10 Москва-Питер
Петр Лавров

Sanktpēterburga

Любовь Воинова

Maskava

Артём Кочетков

Maskava

P21 23:10 P21
Катерина Зыблева

Sanktpēterburga

Ольга Пантелеева

Sanktpēterburga

P40 23:20 Подорожник
Максим Петров

Sanktpēterburga

Мария Жданова

Sanktpēterburga

Григорий Захаров

Sanktpēterburga

Ксения Смирнова

Sanktpēterburga

P41 23:20 Искатели приключений
Игорь Каменский

Sanktpēterburga

Алексей Клименко

Sanktpēterburga

Мария Клименко

Sanktpēterburga

P50 23:25 Ягоды в ягодицах
Ирина Изюмова

Sanktpēterburga

Екатерина Поличева

Sanktpēterburga

P61 23:30 ТараКаны
Наташа Чаунина

Sanktpēterburga

P122 00:00 Ничего не жалко
P123 00:00 КБ
Кирилл Кожанов

Sanktpēterburga

Павел Леонтьев

Sanktpēterburga

P124 00:00 тувинцы
Алина Ключ

Sanktpēterburga

Мария Репина

Sanktpēterburga

Олег Харченко

Sanktpēterburga

P140 00:10 Вжик
Анна Павлова

Sanktpēterburga

Екатерина Хомутникова

Sanktpēterburga

P141 00:10 КМСС
Екатерина Малых

Sanktpēterburga

P230 00:55 Интеграл
Станислав Тихомиров

Sanktpēterburga

P231 00:55 Без Вариантов
Мария Веселова

Sanktpēterburga

P233 00:55 white night
Евгений Абрамов

Sanktpēterburga