Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Dmitriy Grigoryev
New York   140 «Team Огурчик» 10:20
Арина Анучина
Maskava   110 «Zenome» 09:20
Дарья Архипова
Dmitrov   122 «Melon» 09:44
Андрей Бринько
Maskava   130 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:00
Алексей Длугач
Maskava   120 «Назад, в будущее!» 09:40
Татьяна Захарова
Dmitrov   123 «Сильнейшие» 09:46
Владимир Киктев
Maskava   111 «Мировой кризис» 09:22
Наталья Костерева
Maskava   120 «Назад, в будущее!» 09:40
Николай Кулемин
Maskava   110 «Zenome» 09:20
Мария Медведева
Dmitrov   142 «Состоятельные кроты» 10:24
Наталья Нестерова
Maskavas apgabals   131 «2+2» 10:02
Евгений Носов
Kurska   130 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:00
Елена Погодина
Maskava   141 «Otis_team» 10:22
Максим Стонт
Maskava   151 «Мультифора» 10:42
Юрий Чаев
Maskava   120 «Назад, в будущее!» 09:40
Владимир Виноградов
Maskava   141 «Otis_team» 10:22
Мирослава Кондратюк
Maskavas apgabals   150 «Полярники» 10:40
Наталия Лихачева
Dmitrov   142 «Состоятельные кроты» 10:24
Елена Мнацаканова
Maskava   141 «Otis_team» 10:22
Анастасия Патракеева
Dmitrov   142 «Состоятельные кроты» 10:24
Дмитрий Тырин
Maskava   141 «Otis_team» 10:22
Евгений Черников
Kurska   130 «Приступ беспощадного ориентирования» 10:00
Isa Grigoryev
New York   140 «Team Огурчик» 10:20
Irina Grigoryeva
New York   140 «Team Огурчик» 10:20
Павел Воробьев
Maskava   150 «Полярники» 10:40
Дарья Клюева
Dmitrov   105 «Родники» 09:10
Владимир Козлов
Maskavas apgabals   131 «2+2» 10:02
Екатерина Легензова
Dmitrov   123 «Сильнейшие» 09:46
Ирина Логинова
Maskava   151 «Мультифора» 10:42
Олеся Майбах
Maskava   151 «Мультифора» 10:42
Валерия Миронюк
Dmitrov   105 «Родники» 09:10
Александр Нестеров
Maskavas apgabals   131 «2+2» 10:02
Екатерина Нестерова
Maskavas apgabals   131 «2+2» 10:02
Илья Поночевный
Dmitrov   123 «Сильнейшие» 09:46
Кирилл Попов
Maskava   151 «Мультифора» 10:42
Денис Садовский
Dmitrov   105 «Родники» 09:10
Роман Сунгуров
Dmitrov   123 «Сильнейшие» 09:46
Олег Титов
Maskava   111 «Мировой кризис» 09:22
Влад Яковлев
Dmitrov   105 «Родники» 09:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
105 09:10 Родники

105

Дарья Клюева

Dmitrov

Валерия Миронюк

Dmitrov

Денис Садовский

Dmitrov

Влад Яковлев

Dmitrov

110 09:20 Zenome

110

111 09:22 Мировой кризис

111

Олег Титов

Maskava

120 09:40 Назад, в будущее!

120

122 09:44 Melon
123 09:46 Сильнейшие

123

Екатерина Легензова

Dmitrov

Илья Поночевный

Dmitrov

Роман Сунгуров

Dmitrov

130 10:00 Приступ беспощадного ориентирования

130

131 10:02 2+2

131

Владимир Козлов

Maskavas apgabals

Александр Нестеров

Maskavas apgabals

Екатерина Нестерова

Maskavas apgabals

140 10:20 Team Огурчик

140

Isa Grigoryev

New York

Irina Grigoryeva

New York

141 10:22 Otis_team

141

142 10:24 Состоятельные кроты

142

150 10:40 Полярники

150

Павел Воробьев

Maskava

151 10:42 Мультифора

151

Ирина Логинова

Maskava

Олеся Майбах

Maskava

Кирилл Попов

Maskava