Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Екатерина Антонова
Maskava   300 «Buz» 10:00
Илья Бокарев
Kazaņa   308 «Поролоновый кот» 10:16
Валерия Воробьева
Kazaņa   314 «Не знаю» 10:28
Татьяна Денежкина
Kazaņa   315 «Отпетые путешественники» 10:30
Мансур Зиятдинов
Kazaņa   311 «Комитет Оборонной Техники (не работает)» 10:22
Екатерина Качинская
Maskava   317 «Катя+Серёжа и Аня» 10:34
Иван Комаров
Maskava   300 «Buz» 10:00
Евгения Кузьмина
Kazaņa   319 «Бер Агым» 10:38
Сергей Сергеев
Maskava   317 «Катя+Серёжа и Аня» 10:34
Артём Фёдоров
Kazaņa   302 «Ну, погоди!» 10:04
Нияз Хасанов
Maskava   304 «Бегущий пингвин» 10:08
Камиль Хисматуллин
Kazaņa   301 «Космос» 10:02
Александр Шуневич
Kazaņa   303 «Время» 10:06
Камиль Ахметзянов
Kazaņa   314 «Не знаю» 10:28
Алена Володина
Kazaņa   314 «Не знаю» 10:28
Виктория Вышинская
Kazaņa   308 «Поролоновый кот» 10:16
Оксана Гиждеван
Kazaņa   309 «Зеленодольск» 10:18
Ренат Даутов
Kazaņa   312 «Север не найден» 10:24
оксана закирова
Kazaņa   309 «Зеленодольск» 10:18
Зульфия Зиятдинова
Kazaņa   311 «Комитет Оборонной Техники (не работает)» 10:22
Айрат Нурхаматов
Kazaņa   310 «Хлопци» 10:20
Аида Самойлова
Kazaņa   309 «Зеленодольск» 10:18
Александр Филёв
Maskava   305 «top3travel» 10:10
Наиль Халитов
Kazaņa   316 «Зилант» 10:32
Наиль Халитов
Kazaņa   318 «Цирк уехал» 10:36
Andrey Meshcheryakov
Maskava   300 «Buz» 10:00
Саша Алексеева
Kazaņa   302 «Ну, погоди!» 10:04
Рустам Ахмадеев
Kazaņa   318 «Цирк уехал» 10:36
Альфия Ахмадеева
Kazaņa   318 «Цирк уехал» 10:36
Оксана Болдырева
Kazaņa   312 «Север не найден» 10:24
Анастасия Вышинская
Kazaņa   308 «Поролоновый кот» 10:16
Ольга Денежкина
Kazaņa   315 «Отпетые путешественники» 10:30
Елена Иванова
Kazaņa   308 «Поролоновый кот» 10:16
Виктория Кузьмина
Kazaņa   319 «Бер Агым» 10:38
Антон Малышев
Kazaņa   310 «Хлопци» 10:20
Отважная Неизвестныйая
Kazaņa   310 «Хлопци» 10:20
Екатерина Пашина
Kazaņa   316 «Зилант» 10:32
Талия Ручкан
Kazaņa   315 «Отпетые путешественники» 10:30
Владислава Тихомирова
Maskava   300 «Buz» 10:00
Катерина Тутерева
Kazaņa   310 «Хлопци» 10:20
Татьяна Халитова
Kazaņa   316 «Зилант» 10:32
Дамир Хисматуллин
Kazaņa   301 «Космос» 10:02
Кадрия Хисматуллина
Kazaņa   301 «Космос» 10:02
Лейсан Хисматуллина
Kazaņa   301 «Космос» 10:02
Евгений Хомяков
Kazaņa   316 «Зилант» 10:32
Вячеслав Цесарский
Kazaņa   318 «Цирк уехал» 10:36
Гузель Шайдуллина
Kazaņa   319 «Бер Агым» 10:38
Лилия Шайдуллина
Kazaņa   319 «Бер Агым» 10:38
Альбина Шаймуллина
Kazaņa   306 «Креветки» 10:12
Аня Ю
Kazaņa   317 «Катя+Серёжа и Аня» 10:34
Амалия Якубова
Kazaņa   315 «Отпетые путешественники» 10:30
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
300 10:00 Buz

300

Andrey Meshcheryakov

Maskava

Владислава Тихомирова

Maskava

301 10:02 Космос
Дамир Хисматуллин

Kazaņa

Кадрия Хисматуллина

Kazaņa

Лейсан Хисматуллина

Kazaņa

302 10:04 Ну, погоди!

302

Саша Алексеева

Kazaņa

303 10:06 Время

303

304 10:08 Бегущий пингвин

304

305 10:10 top3travel

305

306 10:12 Креветки

306

Альбина Шаймуллина

Kazaņa

308 10:16 Поролоновый кот

308

Анастасия Вышинская

Kazaņa

Елена Иванова

Kazaņa

309 10:18 Зеленодольск

309

310 10:20 Хлопци

310

Антон Малышев

Kazaņa

Отважная Неизвестныйая

Kazaņa

Катерина Тутерева

Kazaņa

311 10:22 Комитет Оборонной Техники (не работает)

311

312 10:24 Север не найден

312

Оксана Болдырева

Kazaņa

314 10:28 Не знаю

314

315 10:30 Отпетые путешественники

315

Ольга Денежкина

Kazaņa

Талия Ручкан

Kazaņa

Амалия Якубова

Kazaņa

316 10:32 Зилант

316

Екатерина Пашина

Kazaņa

Татьяна Халитова

Kazaņa

Евгений Хомяков

Kazaņa

317 10:34 Катя+Серёжа и Аня

317

318 10:36 Цирк уехал

318

Рустам Ахмадеев

Kazaņa

Альфия Ахмадеева

Kazaņa

Вячеслав Цесарский

Kazaņa

319 10:38 Бер Агым

319

Виктория Кузьмина

Kazaņa

Гузель Шайдуллина

Kazaņa

Лилия Шайдуллина

Kazaņa