Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Количество баллов Kopējais laiks Birkas:
11112 Красный треугольник 11:52 16:30 4:38 91 4:38
Dmitry Antipov

Sanktpēterburga

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Михаил Райко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

2157 Дрова 10:57 15:47 4:50 86 4:50
Aleksandra Smolenkova

Sanktpēterburga

Анна Быкина

Sanktpēterburga

Данила Меньшиков

Sanktpēterburga

Герман Язев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

3198 Ежики Хрюшечки 11:38 16:32 4:54 85 4:54 ЛКШ, VK, НИУ ИТМО, Яндекс

Neapmeklētie kontrolpunkti

41142 Снегири 12:22 17:07 4:45 79 4:45
Лариса Голованова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

51101 ALAN 11:41 15:55 4:14 75 4:14
Алексей Полубояринов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

61127 КСТТ Экстрим 12:07 17:04 4:57 73 4:57
Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Дмитрий Фёдоров

Ирина Фёдорова

Neapmeklētie kontrolpunkti

7178 Вместе веселей 11:18 15:58 4:40 72 4:40
Юлия Сорокина

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

Игорь Никулин

Sanktpēterburga

Ирина Никулина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

8127 Этиология и патогенез 10:27 15:09 4:42 68 4:42
Елена Черницкая

Ļeņingradas apgabals

Михаил Кича

Sanktpēterburga

Роман Рябов

Sanktpēterburga

Константин Щелканов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

9158 Zakat 10:58 15:54 4:56 66 4:56
Даниил Могилёвкин

Sanktpēterburga

Олег Рождественский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

10170 Куда рулить? 11:10 15:53 4:43 62 4:43 ПСПбГМУ им И.П.Павлова, СПбГУ
Наталья Цой

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

111150 Коалы 12:30 17:24 4:54 60 4:54
Юрий Лузянин

Sanktpēterburga

Андрей Сапронов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

12189 Мозаика 11:29 16:15 4:46 57 4:46
Андрей Артёмов

Maskavas apgabals

Светлана Артёмова

Sanktpēterburga

Юрий Игнатьев

Sanktpēterburga

Ольга Игнатьева

Sanktpēterburga

13132 Тяни-Толкай 10:32 15:28 4:56 57 4:56 srmax.ru, преферанс, 60 секунд
14112 Дважды два 10:12 15:09 4:57 57 4:57
15192 Крутые бобры 11:32 16:10 4:38 53 4:38
Олеся Калинина

Sanktpēterburga

Светлана Калинина

Sanktpēterburga

161148 Тётушки 12:28 17:27 4:59 50 4:59
Юлия Настас

Sanktpēterburga

Ольга Нестерова

Sanktpēterburga

Мария Терентьева

Sanktpēterburga

171126 Обратная Консоль 12:06 16:58 4:52 48 4:52
Виктор Полозов

Sanktpēterburga

Михаил Балан

Sanktpēterburga

Наталья Демина

Sanktpēterburga

Олеся Томашенко

Sanktpēterburga

181116 Север не найден 11:56 16:32 4:36 47 4:36 ЛКШ, VK, НИУ ВШЭ
Татьяна Буркова

Sanktpēterburga

Юрий Петров

Sanktpēterburga

191139 Не считая собаки 12:19 17:12 4:53 47 4:53
Ирина Веревка

Sanktpēterburga

Ольга Дубенская

Sanktpēterburga

Алексей Царев

Sanktpēterburga

201100 Трава в горшке 11:40 16:26 4:46 46 4:46 СПбГПУ
21133 Эгоисты 10:33 15:16 4:43 45 4:43 ЭГО Транслейтинг, НовГУ
Илья Мищенко

Sanktpēterburga

Ирина Козлова

Sanktpēterburga

Татьяна Миронова

Sanktpēterburga

221117 Потом придумаем 11:57 16:51 4:54 44 4:54
23174 Титаникус 11:14 15:33 4:19 43 4:19
Михаил Пилипко

Sanktpēterburga

Павел Сиротинкин

Sanktpēterburga

24152 Клуб 208 10:52 15:48 4:56 43 4:56 Клуб 208
Антон Готовцев

Sanktpēterburga

Андрей Жидченко

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

25117 3D 10:17 15:11 4:54 42 4:54
Вера Степанова

Sanktpēterburga

261159 Хочу лето! 12:39 17:27 4:48 41 4:48
Анна Сущих

Sanktpēterburga

Станислав Анисимов

Sanktpēterburga

Дмитрий Сущих

Sanktpēterburga

271170 Tres Tristes Tigres 12:50 17:46 4:56 41 4:56
Елена Королева

Sanktpēterburga

Кирилл Петров

Sanktpēterburga

281177 Кабан и Киса 12:57 17:52 4:55 40 4:55
Анна Леонтьева

Sanktpēterburga

Ларион Предеин

Sanktpēterburga

291181 Царица полей 13:01 17:37 4:36 39 4:36
Дмитрий Ефимов

Sanktpēterburga

301166 Runtime error 12:46 17:27 4:41 39 4:41
Галя Дубова

Sanktpēterburga

Аня Петросян

Sanktpēterburga

311176 Void 12:56 17:45 4:49 39 4:49
Алексей Гончаров

Sanktpēterburga

32103 Портал 10:03 14:58 4:55 39 4:55
Василий Шамко

Sanktpēterburga

Антон Гаврилов

Sanktpēterburga

Кирилл Иванов

Sanktpēterburga

33161 Ergo Bibamus 11:01 15:58 4:57 39 4:57
Кирилл Богловский

Sanktpēterburga

331120 Улитка 12:00 16:57 4:57 39 4:57
Владимир Корнев

Sanktpēterburga

Анна Корнева

Sanktpēterburga

351130 Гроза болот 12:10 17:08 4:58 38 4:58
Наталья Притыковская

Sanktpēterburga

361124 Сохты 12:04 16:34 4:30 37 4:30
Нина Иванова

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

37166 Они встретились на выходе из метро 11:06 16:02 4:56 37 4:56
381129 Цуриновы и Ко 12:09 17:00 4:51 35 4:51
Мария Пудова

Sanktpēterburga

Олег Малыкин

Sanktpēterburga

Пётр Цуринов

Sanktpēterburga

39150 Хатифнаты 10:50 15:41 4:51 34 4:51
Ленка Болгова

Sanktpēterburga

Алексей Певцов

Sanktpēterburga

Юлия Певцова

Sanktpēterburga

401155 AEGEE Sankt-Peterburg 12:35 17:27 4:52 34 4:52 AEGEE
Варвара Галанина

Sanktpēterburga

Ольга Невмержицкая

Sanktpēterburga

Анна Торопова

Sanktpēterburga

41141 Выкрутасы 10:41 15:34 4:53 34 4:53
Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

42138 Богини...просто Богини 10:38 15:38 5:00 34 5:00
Варвара Гагарина

Sanktpēterburga

Юлия Тарасенко

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

431122 Главное хвост! 12:02 16:53 4:51 33 4:51
Дмитрий Щетинин

Sanktpēterburga

44135 Солнышко 10:35 15:32 4:57 33 4:57
Галина Озерова

Sanktpēterburga

Марина Корешонкова

Sanktpēterburga

451104 Железная коленка минус 11:44 16:24 4:40 32 4:40
Наталья Уткина

Sanktpēterburga

Елена Шмакова

Sanktpēterburga

46187 Боевые тараканы 11:27 16:08 4:41 32 4:41
Филипп Белозеров

Sanktpēterburga

Сергей Звягинцев

Sanktpēterburga

Татьяна Кривошеева

Sanktpēterburga

47124 Академики 10:24 15:08 4:44 32 4:44
Lina Tsupikova

Sanktpēterburga

48193 Крылатые Тупики 11:33 16:21 4:48 32 4:48
Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Олег Конуркин

Sanktpēterburga

Лидия Шкуратова

Sanktpēterburga

49162 Огненный лис 11:02 15:57 4:55 32 4:55
Наталья Шерстнева

Sanktpēterburga

501133 Зоопарк 12:13 17:12 4:59 32 4:59 НИУ ВШЭ, Яндекс
Александр Поваров

Sanktpēterburga

Валентина Поварова

Sanktpēterburga

511145 VSOP 12:25 17:08 4:43 31 4:43
Михаил Белобородый

Sanktpēterburga

Денис Быков

Sanktpēterburga

Ольга Яковлева

Sanktpēterburga

52171 МоСКиТы 11:11 15:56 4:45 31 4:45
Ксения Гонченко

Ņižņijnovgoroda

Михаил Иванющенко

Sanktpēterburga

Татьяна Иванющенко

Sanktpēterburga

53129 Порошок 10:29 15:27 4:58 31 4:58
54179 Борт 274 11:19 16:08 4:49 30 4:49
Дмитрий Гладких

Sanktpēterburga

Светлана Токарева

Sanktpēterburga

551173 Победа! 12:53 17:53 5:00 30 5:00
Роман Гуштан

Jekaterinburga

Дарья Брюханова

Jekaterinburga

Виктор Харченко

Sanktpēterburga

561184 ААА+М 13:04 18:00 4:56 29 4:56
Антон Алексеев

Sanktpēterburga

Аня Матвеева

Sanktpēterburga

57194 Рефрижератор 11:34 16:23 4:49 28 4:49
Серафима Гениева

Sanktpēterburga

Андрей Пряхин

Sanktpēterburga

Юрий Чистяков

Sanktpēterburga

581128 J.O.P.A. в мыле 12:08 17:03 4:55 28 4:55
591169 Двое нас 12:49 17:45 4:56 28 4:56
Ирина Галеева

Sanktpēterburga

Сергей Галеев

Sanktpēterburga

601180 Максимум 13:00 17:32 4:32 27 4:32 Купчино
Владимир Пестриков

Sanktpēterburga

Екатерина Фомина

Sanktpēterburga

61159 Шантарам 10:59 15:45 4:46 27 4:46
Александр Котов

Sanktpēterburga

Елена Соболева

Sanktpēterburga

62107 Шипшандр 10:07 15:01 4:54 27 4:54
Елена Козлова

Sanktpēterburga

Инна Веселова

Sanktpēterburga

Артём Никонов

Sanktpēterburga

631144 Вечная проблема с названием 12:45 17:32 4:47 26 4:47
Ася Каяндер

Sanktpēterburga

Ольга Куракина

Sanktpēterburga

64109 ЯпонаМАТЬ! 10:09 15:06 4:57 26 4:57
Роман Фертов

Sanktpēterburga

651152 Иероглиф 12:32 17:32 5:00 26 5:00
Никиша Алевтина

Sanktpēterburga

66169 Мешки с костями 11:09 16:02 4:53 25 4:53 биофак, Психология, Школа №463, СПбГУ
Татьяна Васюк

Sanktpēterburga

Алина Титова

Sanktpēterburga

Вера Дьякова

Sanktpēterburga

67136 Доходяги 10:36 15:14 4:38 24 4:38
Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

681131 Пупсики 12:11 17:08 4:57 24 4:57
Елена Пименова

Sanktpēterburga

Ирина Шпагина

Sanktpēterburga

Виктория Арсентьева

Sanktpēterburga

Аня Пименова

Sanktpēterburga

691140 Оптимисты 12:20 17:00 4:40 23 4:40
Елена Новикова

Sanktpēterburga

Александра Комарова

Sanktpēterburga

70181 Прайд, часть вторая 11:21 16:17 4:56 23 4:56
711138 Слабоумие и отвага 12:18 17:00 4:42 22 4:42
72116 АмаТуры 10:16 15:09 4:53 22 4:53
Александра Варламова

Sanktpēterburga

Мария Ворошилова

Sanktpēterburga

72139 Inception 10:39 15:32 4:53 22 4:53
721183 Семейка Адамс 13:03 17:56 4:53 22 4:53
Анна Майорова

Sanktpēterburga

Евгений Судаков

Sanktpēterburga

75195 Эффект Допплера 11:35 16:32 4:57 22 4:57
Игорь Воробьёв

Sanktpēterburga

76155 Левая педаль смерти 10:55 15:16 4:21 21 4:21
Олег Красавин

Sanktpēterburga

771167 Все, как мы любим 12:47 17:41 4:54 21 4:54
Ирина Латышева

Maskavas apgabals

А Меллер

Sanktpēterburga

781163 родом из детства 12:43 17:39 4:56 21 4:56
Александр Кудря

Sanktpēterburga

79142 Олимпийский огонь 10:42 15:41 4:59 21 4:59
Елена Химочка

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

79173 Посторонним В 11:13 16:12 4:59 21 4:59
Мария Сергеева

Ļeņingradas apgabals

81190 Дженниферлоуренс 11:30 16:20 4:50 20 4:50 РГПУ им. А.И.Герцена, филфак, Positive Technologies
82188 Большой Львиный Прайд 11:28 16:22 4:54 20 4:54 Большой Львиный Прайд
83186 Маруся и Co 11:26 16:22 4:56 20 4:56
Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

841154 ENoteFalс-ON 12:34 17:31 4:57 20 4:57
851172 Альтернатива 12:52 17:52 5:00 20 5:00
Жанна Гордина

Sanktpēterburga

86131 Шизики шутят 10:31 15:21 4:50 19 4:50 МГУ, Гимназия №1543, Крок, Unilever, МХТИ - РХТУ им. Д.И.Менделеева, Яндекс
Юлия Верхолаз

Maskava

Сергей Цибульский

Maskava

871114 Белая полоса 11:54 16:49 4:55 19 4:55
Александра Еращенкова

Sanktpēterburga

871141 Эйяфьядлайёкюдль 12:21 17:16 4:55 19 4:55
Любовь Седнева

Sanktpēterburga

Волков Сергей

Sanktpēterburga

89128 Фёдор и Фёкла