Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anton Antselevich
Jekaterinburga   1122 «Медленные нейроны» 11:04
Ptitza S4astja
Maskava   1120 «ноги-крылья-хвост» 11:00
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   1113 «Нас пятило» 10:46
Юлия Андрейчикова
Ivanovo   1131 «Архиманы» 11:22
Марiя Бебко
Maskava   1126 «ЖАХНЕМ!» 11:12
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   1109 «Ы мама!» 10:38
Елена Бычкова
Maskava   104 «Большой Рыжий Кот» 07:08
Игорь Винокуров
Sanktpēterburga   1105 «Ушастый пришелец» 10:30
Михаил Винокуров
Maskava   124 «Мишутка и Кротишка» 07:48
Ната Гелетий
Maskava   105 «Рыжая клякса» 07:10
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   111 «Замзунзуберлижфиналиш lite» 07:22
Майя Глумова
Maskava   1106 «Зевгма» 10:32
Даша Гусенкова
Maskava   122 «Slowpokes» 07:44
Алексей Длугач
Maskava   109 «Назад, в будущее!» 07:18
Сергей Дорофеев
Maskavas apgabals   100 «Операция Ы» 07:00
Валентина Екимова
Maskavas apgabals   1118 «Ekfamily» 10:56
Анастасия Жукова
Maskava   131 «Внезапно» 08:02
Юлия Зотова
Maskava   122 «Slowpokes» 07:44
Мария Зырянова
Jekaterinburga   1122 «Медленные нейроны» 11:04
Александр Игнатов
Maskava   101 «Красные лисы» 07:02
Дарья Игнатова
Maskava   101 «Красные лисы» 07:02
Александр Ипатов
Maskava   102 «Саша Ипатов» 07:04
Анастасия Кабаева
Maskava   116 «Kevaba» 07:32
Дарья Калинина
Maskava   1107 «Самогонщики» 10:34
Алексей Качалов
Sanktpēterburga   1130 «Карело-сибирская магистраль» 11:20
Анастасия Качалова
Sanktpēterburga   1130 «Карело-сибирская магистраль» 11:20
Элина Кийко
Maskava   132 «Дайруку» 08:04
Мария Киселёва
Maskava   118 «Альденте» 07:36
Екатерина Коляскина
Maskava   108 «солнышки!» 07:16
Татьяна Корзунина
Maskavas apgabals   131 «Внезапно» 08:02
Евгения Корчак
Maskava   1125 «Алина, не грусти!» 11:10
Наталья Костерева
Maskava   109 «Назад, в будущее!» 07:18
Екатерина Кропочева
Maskava   135 «Шестой класс» 08:10
Анна Кудинова
Maskavas apgabals   126 «Первые с конца» 07:52
Алла Лайтарук
Maskava   103 «Love» 07:06
Василий Леденев
Maskavas apgabals   1119 «Огонь и лёд» 10:58
Вячеслав Лымарь
Maskava   125 «Шоколадное джелато» 07:50
Алёнка Люльчак
Maskava   136 «В джазе только девушки» 08:12
Лариса Макарова
Maskava   117 «Хей, Ла-На-На!» 07:34
Ирина Мартынова
Maskava   109 «Назад, в будущее!» 07:18
Лиза Мельникова
Maskava   123 «Химфак-М» 07:46
Наталья Милехина
Maskava   137 «Fernweh» 08:14
Елена Михалевич
Maskava   1132 «Veni, vidi, vici» 11:24
Екатерина Мишукова
Maskava   1107 «Самогонщики» 10:34
Светлана Носовская
Maskavas apgabals   126 «Первые с конца» 07:52
Вера Панченко
Maskava   127 «Партизаны» 07:54
Алексей Полевик
Maskava   123 «Химфак-М» 07:46
Олег Попов
Maskavas apgabals   1112 «Слонопотам» 10:44
Дмитрий Поспелов
Maskava   100 «Операция Ы» 07:00
Анастасия Потягалова
Maskava   108 «солнышки!» 07:16
Николай Пронин
Maskava   110 «Котики вперед» 07:20
Наталья Пущина
Maskava   107 «Paekakariki» 07:14
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   1106 «Зевгма» 10:32
Наталья Рижская
Maskavas apgabals   1111 «Лучше всем» 10:42
Любовь Рябова
Maskava   125 «Шоколадное джелато» 07:50
Анастасия Рязанцева
Maskava   116 «Kevaba» 07:32
Екатерина Сайфулина
Maskava   100 «Операция Ы» 07:00
Мар-та Силантьева
Maskavas apgabals   133 «Epistaxis» 08:06
Екатерина Скобелева
Maskavas apgabals   1110 «Уралочка» 10:40
Артём Соловьев
Maskava   121 «Один удар - четыре дырки» 07:42
Александра Соловьева
Maskava   121 «Один удар - четыре дырки» 07:42
Володимир Солтанов
Maskava   1116 «МорозКо» 10:52
Екатерина Суркова
Maskava   124 «Мишутка и Кротишка» 07:48
Блажнова Татьяна
Maskava   115 «Енот и Ко» 07:30
Галя Тюрина
Maskava   100 «Операция Ы» 07:00
Наталья Хоружая
Maskava   1111 «Лучше всем» 10:42
Александра Цветкова
Maskava   122 «Slowpokes» 07:44
Юрий Чаев
Maskava   109 «Назад, в будущее!» 07:18
Александр Чеченин
Maskava   127 «Партизаны» 07:54
Наталья Шарапова
Maskavas apgabals   117 «Хей, Ла-На-На!» 07:34
Анастасия Шишкина
Maskava   119 «Дочки матери» 07:38
Кристина Аксенова
Maskava   112 «Crazy Queens» 07:24
Наталья Гончарова
Maskava   1108 «Старт» 10:36
Алексей Дятлов
Maskava   1116 «МорозКо» 10:52
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   1117 «Приключение Танчика. Тонкая нить.» 10:54
Анна Кабанова
Maskava   128 «Чумовые» 07:56
Ксения Карпова
Ivanovo   1129 «Абрис» 11:18
Елена Клейменова
Maskava   132 «Дайруку» 08:04
Мария Колпакова
Maskava   138 «Динамомашина» 08:16
Дмитрий Кормилицын
Ivanovo   1133 «Скрытый потанцевал» 11:26
Марина Косова
Maskava   1127 «Irriducibilli» 11:14
Анна Кустова
Maskava   114 «Кустарник» 07:28
Михаил Нокель
Maskava   106 «Добр Бодр Бобр Додр» 07:12
Светлана Полякова
Maskava   1110 «Уралочка» 10:40
Елена Сальникова
Maskava   113 «гномы» 07:26
Наталья Старикова
Maskava   117 «Хей, Ла-На-На!» 07:34
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   1109 «Ы мама!» 10:38
Мария Юшкова
Maskava   1124 «Гаврюша» 11:08
Sergey Kabaev
Maskava   116 «Kevaba» 07:32
Оксана Абросимова
Ivanovo   1129 «Абрис» 11:18
Александр Агапов
Maskava   128 «Чумовые» 07:56
Дарья Агафонова
Maskava   101 «Красные лисы» 07:02
Роман Андрейчиков
Ivanovo   1131 «Архиманы» 11:22
Ирина Богомолова
Maskava   105 «Рыжая клякса» 07:10
Алексей Буславьев
Jekaterinburga   1122 «Медленные нейроны» 11:04
Евгений Буслаев
Maskava   101 «Красные лисы» 07:02
Павел Бычков
Maskava   1125 «Алина, не грусти!» 11:10
Ольга Воробьёва
Ivanovo   137 «Fernweh» 08:14
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   1117 «Приключение Танчика. Тонкая нить.» 10:54
Светлана Демидова
Maskava   119 «Дочки матери» 07:38
Алексей Докашев
Maskava   1127 «Irriducibilli» 11:14
марина дроздова
Maskava   110 «Котики вперед» 07:20
Анатолий Евсеев
Ivanovo   1131 «Архиманы» 11:22
Татьяна Екимова
Ivanovo   1118 «Ekfamily» 10:56
Ольга Еськина
Ļeņingradas apgabals   1124 «Гаврюша» 11:08
Ксения Жагорина
Jekaterinburga   1122 «Медленные нейроны» 11:04
Юлия Жиронкина
Maskava   1132 «Veni, vidi, vici» 11:24
Сергей Золотых
Maskava   132 «Дайруку» 08:04
Павел Исаченко
Sanktpēterburga   1113 «Нас пятило» 10:46
Борис Коварский
Maskava   106 «Добр Бодр Бобр Додр» 07:12
Елена Костерина
Maskava   128 «Чумовые» 07:56
Наталья Кудряшова
Maskava   118 «Альденте» 07:36
Лада Литова
Ivanovo   1133 «Скрытый потанцевал» 11:26
Юлия Михеева
Maskava   127 «Партизаны» 07:54
Инна Морозова
Maskava   1116 «МорозКо» 10:52
Вероника Носова
Maskava   112 «Crazy Queens» 07:24
Надежда Овсянникова
Maskava   1120 «ноги-крылья-хвост» 11:00
Юля Патрикеева
Maskava   114 «Кустарник» 07:28
Марьяна Пискарева
Maskava   1106 «Зевгма» 10:32
Евгений Прилипский
Maskava   1107 «Самогонщики» 10:34
Дмитрий Римкевич
Maskava   127 «Партизаны» 07:54
Петр Рыкалов
Maskava   1126 «ЖАХНЕМ!» 11:12
Екатерина Рязановская
Maskava   138 «Динамомашина» 08:16
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   1125 «Алина, не грусти!» 11:10
Михаил Сибирцев
Ivanovo   1133 «Скрытый потанцевал» 11:26
Анастасия Сигачева
Maskava   134 «Убахобо» 08:08
Елена Сигачева
Ivanovo   134 «Убахобо» 08:08
Александр Силантьев
Maskavas apgabals   133 «Epistaxis» 08:06
Дмитрий Силантьев
Maskavas apgabals   133 «Epistaxis» 08:06
Мария Соколова
Ivanovo   1133 «Скрытый потанцевал» 11:26
Евгений Усков
Maskava   106 «Добр Бодр Бобр Додр» 07:12
Владимир Хиль
Maskava   1110 «Уралочка» 10:40
Сергей Хрупов
Maskava   1107 «Самогонщики» 10:34
Елена Чалова
Ivanovo   1131 «Архиманы» 11:22
Анна Чмыхова
Maskava   135 «Шестой класс» 08:10
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 07:00 Операция Ы

100

101 07:02 Красные лисы

101

Дарья Агафонова

Maskava

Евгений Буслаев

Maskava

102 07:04 Саша Ипатов

102

103 07:06 Love

103

104 07:08 Большой Рыжий Кот

104

105 07:10 Рыжая клякса

105

Ирина Богомолова

Maskava

106 07:12 Добр Бодр Бобр Додр

106

Борис Коварский

Maskava

Евгений Усков

Maskava

107 07:14 Paekakariki

107

108 07:16 солнышки!

108

109 07:18 Назад, в будущее!

109

110 07:20 Котики вперед

110

марина дроздова

Maskava

111 07:22 Замзунзуберлижфиналиш lite

111

112 07:24 Crazy Queens

112

Вероника Носова

Maskava

113 07:26 гномы

113

114 07:28 Кустарник

114

Юля Патрикеева

Maskava

115 07:30 Енот и Ко

115

116 07:32 Kevaba

116

117 07:34 Хей, Ла-На-На!

117

118 07:36 Альденте

118

Наталья Кудряшова

Maskava

119 07:38 Дочки матери

119

Светлана Демидова

Maskava

121 07:42 Один удар - четыре дырки

121

122 07:44 Slowpokes

122

123 07:46 Химфак-М

123

124 07:48 Мишутка и Кротишка

124

125 07:50 Шоколадное джелато

125

126 07:52 Первые с конца

126

127 07:54 Партизаны

127

Юлия Михеева

Maskava

Дмитрий Римкевич

Maskava

128 07:56 Чумовые

128

Александр Агапов

Maskava

Елена Костерина

Maskava

131 08:02 Внезапно

131

132 08:04 Дайруку

132

Сергей Золотых

Maskava

133 08:06 Epistaxis
Александр Силантьев

Maskavas apgabals

Дмитрий Силантьев

Maskavas apgabals

134 08:08 Убахобо

134

Анастасия Сигачева

Maskava

Елена Сигачева

Ivanovo

135 08:10 Шестой класс

135

Анна Чмыхова

Maskava

136 08:12 В джазе только девушки

136

137 08:14 Fernweh

137

Ольга Воробьёва

Ivanovo

138 08:16 Динамомашина

138

Екатерина Рязановская

Maskava

1105 10:30 Ушастый пришелец

1105

1106 10:32 Зевгма

1106

Марьяна Пискарева

Maskava

1107 10:34 Самогонщики

1107

Евгений Прилипский

Maskava

Сергей Хрупов

Maskava

1108 10:36 Старт

1108

1109 10:38 Ы мама!

1109

1110 10:40 Уралочка

1110

Владимир Хиль

Maskava

1111 10:42 Лучше всем

1111

1112 10:44 Слонопотам
Олег Попов

Maskavas apgabals

1113 10:46 Нас пятило

1113

Павел Исаченко

Sanktpēterburga

1116 10:52 МорозКо

1116

Инна Морозова

Maskava

1117 10:54 Приключение Танчика. Тонкая нить.

1117

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

1118 10:56 Ekfamily

1118

Татьяна Екимова

Ivanovo

1119 10:58 Огонь и лёд

1119

Василий Леденев

Maskavas apgabals

1120 11:00 ноги-крылья-хвост

1120

Ptitza S4astja

Maskava

Надежда Овсянникова

Maskava

1122 11:04 Медленные нейроны

1122

Anton Antselevich

Jekaterinburga

Алексей Буславьев

Jekaterinburga

Ксения Жагорина

Jekaterinburga

1124 11:08 Гаврюша

1124

Ольга Еськина

Ļeņingradas apgabals

1125 11:10 Алина, не грусти!

1125

Павел Бычков

Maskava

Лизка Самойлова

Sanktpēterburga

1126 11:12 ЖАХНЕМ!

1126

Петр Рыкалов

Maskava

1127 11:14 Irriducibilli

1127

Алексей Докашев

Maskava

1129 11:18 Абрис
Оксана Абросимова

Ivanovo

1130 11:20 Карело-сибирская магистраль

1130

1131 11:22 Архиманы

1131

Роман Андрейчиков

Ivanovo

Анатолий Евсеев

Ivanovo

Елена Чалова

Ivanovo

1132 11:24 Veni, vidi, vici

1132

Юлия Жиронкина

Maskava

1133 11:26 Скрытый потанцевал

1133

Лада Литова

Ivanovo

Михаил Сибирцев

Ivanovo

Мария Соколова

Ivanovo