Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Nikita Klepikov
Jekaterinburga   121 «ЭлектроЩИ» 10:21
Yulia Popova
Jekaterinburga   120 «Gang of Four» 10:20
Marsel Shaymardanov
Jekaterinburga   120 «Gang of Four» 10:20
Andrew_ Алексеевич
Jekaterinburga   148 «Бегущий Боб» 10:48
Анастасия Андреева
Jekaterinburga   108 «Нежнее нежного» 10:08
Лида Антоненко
Maskava   153 «Кур Куль» 10:53
Ирина Арапова
Jekaterinburga   107 «П.И.Л.И?!» 10:07
Елена Дедова
Jekaterinburga   106 «Кариозные монстры» 10:06
Булат Зайнуллин
Jekaterinburga   105 «Поезд №193» 10:05
Нина Зубкова
Jekaterinburga   151 «Грифончики» 10:51
Константин Лихоманов
Jekaterinburga   140 «Альтернативно Адекватные» 10:40
Владимир Матвеев
Jekaterinburga   143 «Я иду к тебе, Тюлень» 10:43
Мария Машкеева
Jekaterinburga   102 «Руки Суареса» 10:02
Сергей Мельников
Sanktpēterburga   105 «Поезд №193» 10:05
Алексей Михайлов
Jekaterinburga   148 «Бегущий Боб» 10:48
Андрей Носов
Jekaterinburga   115 «ПаПарам» 10:15
Константин Овчинников
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   103 «Потеряшки» 10:03
Дмитрий Петухов
Jekaterinburga   109 «Малахитовая шкатулка» 10:09
Ксения Поздина
Jekaterinburga   125 «Втроем» 10:25
Сергей Потехин
Jekaterinburga   115 «ПаПарам» 10:15
Дмитрий Саламатов
Jekaterinburga   141 «Оранжевые зайки» 10:41
Алексей Титов
Jekaterinburga   113 «Не так быстро» 10:13
Георгий Уланов
Jekaterinburga   113 «Не так быстро» 10:13
Элеонора Усманова
Jekaterinburga   111 «Попытка - не пытка!» 10:11
Ирина Федотовских
Jekaterinburga   100 «Змеюка» 10:00
Денис Черкашин
Jekaterinburga   142 «Архитектор валенков» 10:42
Татьяна Шайдурова
Jekaterinburga   146 «Натоптыши» 10:46
Никита Шляхов
Jekaterinburga   152 «Гемоглобин» 10:52
Мария Ямщикова
Jekaterinburga   139 «mmc» 10:39
Артем Айрапетов
Jekaterinburga   148 «Бегущий Боб» 10:48
Андрей Костоусов
Jekaterinburga   144 «Авось не заблудимся!» 10:44
Евгений Курпилянский
Jekaterinburga   105 «Поезд №193» 10:05
Анастасия Липатова
Maskava   123 «За окном конструктивизм» 10:23
Александр Олейников
Jekaterinburga   154 «KIDS» 10:54
Катерина Попова
Jekaterinburga   129 «Любопытные» 10:29
Оксана Рахманова
Jekaterinburga   110 «ИПЭ УрО РАН» 10:10
Марина Сафарова
Maskava   112 «Выдры» 10:12
Кирилл Смолкин
Jekaterinburga   154 «KIDS» 10:54
Вера Фролова
Jekaterinburga   122 «Libgor» 10:22
Александр Цирлин
Maskava   114 «Порошок» 10:14
Дмитрий Черемисин
Jekaterinburga   147 «Неуловимые мстители» 10:47
Полина Агзамова
Jekaterinburga   107 «П.И.Л.И?!» 10:07
Татьяна Аникина
Jekaterinburga   142 «Архитектор валенков» 10:42
Антон Анцелевич
Jekaterinburga   106 «Кариозные монстры» 10:06
Ольга Бадагазина
Jekaterinburga   122 «Libgor» 10:22
Алексей Батьков
Jekaterinburga   102 «Руки Суареса» 10:02
Ольга Бибанаева
Jekaterinburga   141 «Оранжевые зайки» 10:41
Даша Бовт
Jekaterinburga   115 «ПаПарам» 10:15
Виктор Бойков
Maskavas apgabals   123 «За окном конструктивизм» 10:23
Даша Бордюжа
Jekaterinburga   145 «Победа!» 10:45
Юлия Власова
Jekaterinburga   151 «Грифончики» 10:51
Юля Герасимович
Jekaterinburga   144 «Авось не заблудимся!» 10:44
Ирина Данич
Jekaterinburga   110 «ИПЭ УрО РАН» 10:10
Кирилл Дедюхин
Jekaterinburga   111 «Попытка - не пытка!» 10:11
Филипп Дерновой
Jekaterinburga   121 «ЭлектроЩИ» 10:21
Мария Диденко
Jekaterinburga   140 «Альтернативно Адекватные» 10:40
Анастасия Дуванова
Jekaterinburga   143 «Я иду к тебе, Тюлень» 10:43
Павел Егоров
Jekaterinburga   144 «Авось не заблудимся!» 10:44
Ирина Егорова
Jekaterinburga   144 «Авось не заблудимся!» 10:44
Денис Жучков
Jekaterinburga   151 «Грифончики» 10:51
Ростислав Завьялов
Jekaterinburga   106 «Кариозные монстры» 10:06
Юлия Загидуллина
Jekaterinburga   139 «mmc» 10:39
Евгений Золотухин
Jekaterinburga   145 «Победа!» 10:45
Корнилков Иван
Jekaterinburga   154 «KIDS» 10:54
Анастасия Инькова
Jekaterinburga   146 «Натоптыши» 10:46
Максим Карелин
Jekaterinburga   102 «Руки Суареса» 10:02
Станислав Киселевский
Jekaterinburga   120 «Gang of Four» 10:20
Сергей Китаев
Jekaterinburga   151 «Грифончики» 10:51
Павел Колчанов
Jekaterinburga   147 «Неуловимые мстители» 10:47
Ольга Константинова
Jekaterinburga   140 «Альтернативно Адекватные» 10:40
Ольга Коржавина
Jekaterinburga   129 «Любопытные» 10:29
Илья Коробков
Jekaterinburga   120 «Gang of Four» 10:20
Дмитрий Кузнецов
Jekaterinburga   154 «KIDS» 10:54
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   125 «Втроем» 10:25
Ольга Лоскутова
Jekaterinburga   103 «Потеряшки» 10:03
Екатерина Лыжина
Jekaterinburga   109 «Малахитовая шкатулка» 10:09
Егор Малиновский
Jekaterinburga   110 «ИПЭ УрО РАН» 10:10
Софья Матвеева
Jekaterinburga   143 «Я иду к тебе, Тюлень» 10:43
Игорь Машкеев
Jekaterinburga   102 «Руки Суареса» 10:02
Илья Меньшиков
Jekaterinburga   108 «Нежнее нежного» 10:08
Павел Морозов
Jekaterinburga   140 «Альтернативно Адекватные» 10:40
Елена Мостовщикова
Jekaterinburga   107 «П.И.Л.И?!» 10:07
Алина Нафикова
Jekaterinburga   104 «Карловы Варвары» 10:04
Марина Негорева
Jekaterinburga   115 «ПаПарам» 10:15
Денис Остапенко
Sanktpēterburga   139 «mmc» 10:39
Сергей Патрушев
Jekaterinburga   106 «Кариозные монстры» 10:06
Евгений Петров
Jekaterinburga   112 «Выдры» 10:12
Олег Подунов
Jekaterinburga   150 «Фабрика-кухня» 10:50
Юра Подунов
Jekaterinburga   150 «Фабрика-кухня» 10:50
Виктор Попов
Jekaterinburga   129 «Любопытные» 10:29
Марина Рогозина
Jekaterinburga   110 «ИПЭ УрО РАН» 10:10
Мария Романовская
Jekaterinburga   152 «Гемоглобин» 10:52
Сергей Савченко
Jekaterinburga   143 «Я иду к тебе, Тюлень» 10:43
Максим Саламатов
Jekaterinburga   141 «Оранжевые зайки» 10:41
Мария Саломахина
Jekaterinburga   116 «Трое из леса» 10:16
Иван Сибирцев
Jekaterinburga   107 «П.И.Л.И?!» 10:07
Дарья Феоктистова
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   104 «Карловы Варвары» 10:04
Сергей Филин
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   153 «Кур Куль» 10:53
Екатерина Фролова
Jekaterinburga   122 «Libgor» 10:22
Мария Фролова
Jekaterinburga   121 «ЭлектроЩИ» 10:21
Илья Худеев
  153 «Кур Куль» 10:53
Дарья Черных
Jekaterinburga   100 «Змеюка» 10:00
Маргарита Шадрина
Jekaterinburga   105 «Поезд №193» 10:05
Игорь Шайдуров
Jekaterinburga   146 «Натоптыши» 10:46
Марина Шеленкова
Jekaterinburga   116 «Трое из леса» 10:16
Евгений Шляхов
Jekaterinburga   152 «Гемоглобин» 10:52
Маша Шмидт
Jekaterinburga   145 «Победа!» 10:45
Анастасия Шонохова
Jekaterinburga   121 «ЭлектроЩИ» 10:21
Ульяна Яковлева
Jekaterinburga   129 «Любопытные» 10:29
Константин Якушев
Jekaterinburga   111 «Попытка - не пытка!» 10:11
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Змеюка
Дарья Черных

Jekaterinburga

102 10:02 Руки Суареса
Алексей Батьков

Jekaterinburga

Максим Карелин

Jekaterinburga

Игорь Машкеев

Jekaterinburga

103 10:03 Потеряшки
Константин Овчинников

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

Ольга Лоскутова

Jekaterinburga

104 10:04 Карловы Варвары
Алина Нафикова

Jekaterinburga

Дарья Феоктистова

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

105 10:05 Поезд №193
Маргарита Шадрина

Jekaterinburga

106 10:06 Кариозные монстры
Елена Дедова

Jekaterinburga

Антон Анцелевич

Jekaterinburga

Ростислав Завьялов

Jekaterinburga

Сергей Патрушев

Jekaterinburga

107 10:07 П.И.Л.И?!
Ирина Арапова

Jekaterinburga

Полина Агзамова

Jekaterinburga

Елена Мостовщикова

Jekaterinburga

Иван Сибирцев

Jekaterinburga

108 10:08 Нежнее нежного
Илья Меньшиков

Jekaterinburga

109 10:09 Малахитовая шкатулка
Екатерина Лыжина

Jekaterinburga

110 10:10 ИПЭ УрО РАН
Ирина Данич

Jekaterinburga

Егор Малиновский

Jekaterinburga

Марина Рогозина

Jekaterinburga

111 10:11 Попытка - не пытка!
Кирилл Дедюхин

Jekaterinburga

Константин Якушев

Jekaterinburga

112 10:12 Выдры
Евгений Петров

Jekaterinburga

113 10:13 Не так быстро
114 10:14 Порошок
115 10:15 ПаПарам
Андрей Носов

Jekaterinburga

Даша Бовт

Jekaterinburga

Марина Негорева

Jekaterinburga

116 10:16 Трое из леса
Мария Саломахина

Jekaterinburga

Марина Шеленкова

Jekaterinburga

120 10:20 Gang of Four
Yulia Popova

Jekaterinburga

Marsel Shaymardanov

Jekaterinburga

Станислав Киселевский

Jekaterinburga

Илья Коробков

Jekaterinburga

121 10:21 ЭлектроЩИ
Nikita Klepikov

Jekaterinburga

Филипп Дерновой

Jekaterinburga

Мария Фролова

Jekaterinburga

Анастасия Шонохова

Jekaterinburga

122 10:22 Libgor
Вера Фролова

Jekaterinburga

Ольга Бадагазина

Jekaterinburga

Екатерина Фролова

Jekaterinburga

123 10:23 За окном конструктивизм
Виктор Бойков

Maskavas apgabals

125 10:25 Втроем
Елена Кузнецова

Jekaterinburga

129 10:29 Любопытные
Ольга Коржавина

Jekaterinburga

Виктор Попов

Jekaterinburga

Ульяна Яковлева

Jekaterinburga

139 10:39 mmc
Юлия Загидуллина

Jekaterinburga

Денис Остапенко

Sanktpēterburga

140 10:40 Альтернативно Адекватные
Мария Диденко

Jekaterinburga

Ольга Константинова

Jekaterinburga

Павел Морозов

Jekaterinburga

141 10:41 Оранжевые зайки
Ольга Бибанаева

Jekaterinburga

Максим Саламатов

Jekaterinburga

142 10:42 Архитектор валенков
Татьяна Аникина

Jekaterinburga

143 10:43 Я иду к тебе, Тюлень
Анастасия Дуванова

Jekaterinburga

Софья Матвеева

Jekaterinburga

Сергей Савченко

Jekaterinburga

144 10:44 Авось не заблудимся!
Юля Герасимович

Jekaterinburga

Павел Егоров

Jekaterinburga

Ирина Егорова

Jekaterinburga

145 10:45 Победа!
Даша Бордюжа

Jekaterinburga

Евгений Золотухин

Jekaterinburga

Маша Шмидт

Jekaterinburga

146 10:46 Натоптыши
Анастасия Инькова

Jekaterinburga

Игорь Шайдуров

Jekaterinburga

147 10:47 Неуловимые мстители
Павел Колчанов

Jekaterinburga

148 10:48 Бегущий Боб
150 10:50 Фабрика-кухня
Олег Подунов

Jekaterinburga

Юра Подунов

Jekaterinburga

151 10:51 Грифончики
Нина Зубкова

Jekaterinburga

Юлия Власова

Jekaterinburga

Денис Жучков

Jekaterinburga

Сергей Китаев

Jekaterinburga

152 10:52 Гемоглобин
Никита Шляхов

Jekaterinburga

Мария Романовская

Jekaterinburga

Евгений Шляхов

Jekaterinburga

153 10:53 Кур Куль
Сергей Филин

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Илья Худеев

154 10:54 KIDS
Корнилков Иван

Jekaterinburga

Дмитрий Кузнецов

Jekaterinburga