Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Alexey Enikeev
Puškina   128 «Лето!» 12:28
Evgeny Mironenko
Sanktpēterburga   126 «Городские львы» 12:26
Анна Батова
Sanktpēterburga   164 «Доходяги» 13:04
Анна Богаткина
Sanktpēterburga   171 «Скоро будет солнечно!» 13:11
Дмитрий Богатырев
Puškina   139 «Ничего не жалко» 12:39
Константин Бордюгов
Sanktpēterburga   114 «Без ансамбля» 12:14
Олег Брагин
Sanktpēterburga   116 «CrazyPingvins» 12:16
Татьяна Галушкина
Sanktpēterburga   158 «Трататушки» 12:58
Александр Городник
Sanktpēterburga   159 «Академики» 12:59
Светлана Горская
Sanktpēterburga   105 «Бомбин» 12:05
Денис Гришин
Sanktpēterburga   174 «Ядерный удар» 13:14
Александра Гудан
Sanktpēterburga   119 «Дюдюки Барбадосские» 12:19
Наталия Демкович
Sanktpēterburga   100 «Вечная музыка» 12:00
Наталья Елизарова
Sanktpēterburga   176 «Без фанатизма» 13:16
Алексей Елсуков
Sanktpēterburga   145 «Посторонним В» 12:45
Андрей Забурдаев
Sanktpēterburga   143 «Чайка» 12:43
Анастасия Золотых
Sanktpēterburga   138 «Солянка» 12:38
Наталья Иванова
Sanktpēterburga   155 «Ленивые опоссумы» 12:55
Дмитрий Ильинский
Maskavas apgabals   161 «Северный Лось» 13:01
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   133 «Роковые девушки» 12:33
Александра Киланова
Sanktpēterburga   107 «Расписная черепаха» 12:07
Надежда Кириллова
Sanktpēterburga   119 «Дюдюки Барбадосские» 12:19
Светлана Королева
Sanktpēterburga   103 «Охотники за торнадо» 12:03
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   112 «Rabid Ferrets (СПб)» 12:12
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   137 «дважды два» 12:37
Екатерина Кузьменко
Sanktpēterburga   115 «Команда А» 12:15
Светлана Лазарева
Maskava   168 «Охота на КП» 13:08
Руслан Лапин
Sanktpēterburga   138 «Солянка» 12:38
Валентина Лебедева
Sanktpēterburga   181 «Альма-матер» 13:21
Татьяна Левичева
Puškina   139 «Ничего не жалко» 12:39
Мария Личидова
Sanktpēterburga   154 «Раздвоение личности» 12:54
Андрей Минкин
Sanktpēterburga   121 «Corso & Co» 12:21
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   173 «Клуб 208» 13:13
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   150 «Кировск ЛО» 12:50
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   120 «Черная каракатица» 12:20
Алексей Петров
Maskava   135 «Второй маршрут» 12:35
Марина Питель
Sanktpēterburga   102 «Ползём, любуемся пейзажем» 12:02
Анастасия Плеханова
Sanktpēterburga   106 «New Generation» 12:06
Мария Плеханова
Sanktpēterburga   106 «New Generation» 12:06
Аннет Позднякова
Sanktpēterburga   166 «Кофе в 10 утра» 13:06
Татьяна Прозорова
Maskava   134 «Внепланово, Внезапно» 12:34
Елена Разенкова
Sanktpēterburga   109 «Прокрастинация» 12:09
Светлана Румянцева
Sanktpēterburga   103 «Охотники за торнадо» 12:03
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   112 «Rabid Ferrets (СПб)» 12:12
Ирина Севастьянова
Sanktpēterburga   107 «Расписная черепаха» 12:07
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   113 «Боевые Гномы» 12:13
Мария Соболева
Sanktpēterburga   169 «Штормовое предупреждение» 13:09
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   143 «Чайка» 12:43
Таня Старкова
Sanktpēterburga   1100 «Санджер и бобры» 13:40
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   162 «3D» 13:02
Ольга Темплинг
Sanktpēterburga   160 «черепашки» 13:00
Ирина Тимофеева
Sanktpēterburga   174 «Ядерный удар» 13:14
Никита Тхоржевский
Sanktpēterburga   189 «Team202» 13:29
Без Фанатизма
Sanktpēterburga   176 «Без фанатизма» 13:16
Мария Федорова
Sanktpēterburga   177 «Пешком по шпалам» 13:17
Дарья Федукович
Sanktpēterburga   184 «Terpi project» 13:24
Ирина Халявина
Sanktpēterburga   100 «Вечная музыка» 12:00
Анна Цветкова
Sanktpēterburga   109 «Прокрастинация» 12:09
Светлана Чалова
Sanktpēterburga   170 «Оки-Гоу-Гоу» 13:10
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   151 «Неугомонные проходимцы» 12:51
Елена Швец
Sanktpēterburga   120 «Черная каракатица» 12:20
Михаил Шептовицкий
Sanktpēterburga   129 «Hagen» 12:29
Наталья Ялышева
Sanktpēterburga   183 «Трудовая функция» 13:23
Александр -
Sanktpēterburga   175 «Молодой Чемодан» 13:15
Anton aka Anton
Sanktpēterburga   182 «alu» 13:22
Dmitry Barashev
Sanktpēterburga   167 «Его самопроизвольное перемещение» 13:07
Anton Gotovtsev
Sanktpēterburga   172 «Флэш» 13:12
Анна Ko
Sanktpēterburga   163 «Компарики» 13:03
Lenka Sycheva
Sanktpēterburga   175 «Молодой Чемодан» 13:15
Elena Vikhrova
Maskava   125 «Retriever Band» 12:25
Евгений Биккинин
Maskava   134 «Внепланово, Внезапно» 12:34
Алексей Богатов
Sanktpēterburga   110 «Ленивцы» 12:10
Владимир Борисов
Sanktpēterburga   132 «рок-н-ролл жив» 12:32
Ольга Брагина
Sanktpēterburga   116 «CrazyPingvins» 12:16
Полина Васильева
Sanktpēterburga   165 «ГеоПлюс» 13:05
Наталья Веселова
Sanktpēterburga   180 «Пешеходы» 13:20
Марина Воробьева
Sanktpēterburga   153 «Дети сентября» 12:53
Алексей Гайнулин
Sanktpēterburga   162 «3D» 13:02
Андрей Горинов
Sanktpēterburga   1100 «Санджер и бобры» 13:40
Софья Готовцева
Sanktpēterburga   172 «Флэш» 13:12
Григорий Гуляев
Sanktpēterburga   183 «Трудовая функция» 13:23
Наталья Давыдова
Sanktpēterburga   144 «О-о-о» 12:44
Галина Дубова
Sanktpēterburga   193 «Runtime error» 13:33
Анастасия Ена
Sanktpēterburga   136 «Just me» 12:36
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   140 «Профи Тролли» 12:40
Егор Ермаков
Sanktpēterburga   137 «дважды два» 12:37
Андрей Жидченко
Sanktpēterburga   170 «Оки-Гоу-Гоу» 13:10
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   146 «Серпентарий» 12:46
Александра Зотова
Sanktpēterburga   121 «Corso & Co» 12:21
Вера Иванова
Sanktpēterburga   143 «Чайка» 12:43
Михаил Каменцев
Sanktpēterburga   1101 «Кампи-стайл» 13:41
Константин Ким
Sanktpēterburga   127 «МКС» 12:27
Милана Ковалькова
Sanktpēterburga   153 «Дети сентября» 12:53
Дмитрий Коменденко
Sanktpēterburga   122 «КБ» 12:22
Татьяна Константинова
Sanktpēterburga   165 «ГеоПлюс» 13:05
Дарья Крушельницкая
Sanktpēterburga   186 «антиквариат» 13:26
Константин Ляпцев
Sanktpēterburga   191 «Психофармакологи» 13:31
Татьяна Майорова
Maskavas apgabals   130 «танька и анька» 12:30
Никита Михайлов
Sanktpēterburga   188 «АБВГДЁЖ» 13:28
Алевтина Морозова
Sanktpēterburga   147 «Искатели приключений» 12:47
Карина Никитина
Sanktpēterburga   141 «Потом придумаю и Ко» 12:41
Мария Новокович
Maskava   166 «Кофе в 10 утра» 13:06
Валентинка Олкконен
Ļeņingradas apgabals   150 «Кировск ЛО» 12:50
Светлана Орлова
Sanktpēterburga   108 «Еж и Пудель» 12:08
Лидия Пантелеева
Sanktpēterburga   101 «Пушинка» 12:01
Мария Перелыгина
Sanktpēterburga   191 «Психофармакологи» 13:31
Елена Петрова
Sanktpēterburga   152 «Селедка на свободе» 12:52
Сергей Пивоваренок
Sanktpēterburga   182 «alu» 13:22
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   162 «3D» 13:02
Мария Ревкова
Maskava   178 «Girls only» 13:18
Ната Рощупкина
Sanktpēterburga   148 «Shopaholics» 12:48
Елена Рухлина
Sanktpēterburga   165 «ГеоПлюс» 13:05
Ольга Рябова
Pēterhofa   181 «Альма-матер» 13:21
Дарья Савельева
Sanktpēterburga   146 «Серпентарий» 12:46
Иван Самохвалов
Sanktpēterburga   111 «@DuderhoffBrau» 12:11
Евгений Сафошкин
Sanktpēterburga   115 «Команда А» 12:15
Екатерина Селютина
Sanktpēterburga   149 «Дети Проходных Дворов» 12:49
Анна Скворцова
Sanktpēterburga   137 «дважды два» 12:37
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   191 «Психофармакологи» 13:31
Наталья Соболева
Sanktpēterburga   128 «Лето!» 12:28
Татьяна Старкова
Sanktpēterburga   157 «Наскипидаренные улитки» 12:57
Юрий Стоцкий
Sanktpēterburga   179 «Сириус» 13:19
Сергей Стрельников
Sanktpēterburga   185 «голова-нога» 13:25
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   1100 «Санджер и бобры» 13:40
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   102 «Ползём, любуемся пейзажем» 12:02
Анна Хижняк
Sanktpēterburga   131 «Айга» 12:31
Нина Червякова
Sanktpēterburga   169 «Штормовое предупреждение» 13:09
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   117 «БоброМамонты» 12:17
Александра Черкесова
Sanktpēterburga   123 «Бегунки» 12:23
Олег Черников
Rjazaņa   187 «Рязанские сосиски» 13:27
Борис Чертенков
Sanktpēterburga   111 «@DuderhoffBrau» 12:11
Наталия Шувалова
Sanktpēterburga   142 «Грифоны» 12:42
Мария Шумилина
Tvera   118 «Fairy Tail» 12:18
Denis Semenov
Sanktpēterburga   145 «Посторонним В» 12:45
Галина Акперова
Sanktpēterburga   101 «Пушинка» 12:01
Вадим Александров
Sanktpēterburga   184 «Terpi project» 13:24
Елена Александрова
Sanktpēterburga   154 «Раздвоение личности» 12:54
Леонид Андрухов
Sanktpēterburga   122 «КБ» 12:22
Екатерина Астахова
Sanktpēterburga   153 «Дети сентября» 12:53
Катя Балдышева
Sanktpēterburga   109 «Прокрастинация» 12:09
Александра Берхман
Sanktpēterburga   155 «Ленивые опоссумы» 12:55
Надя Бо
Sanktpēterburga   163 «Компарики» 13:03
Надежда Василевская
Sanktpēterburga   123 «Бегунки» 12:23
Роман Винниченко
Sanktpēterburga   186 «антиквариат» 13:26
Дмитрий Волков
Sanktpēterburga   141 «Потом придумаю и Ко» 12:41
Игорь Воробьев
Sanktpēterburga   124 «Эффект Доплера» 12:24
Сергей Воробьёв
Sanktpēterburga   157 «Наскипидаренные улитки» 12:57
Татьяна Воробьева
Sanktpēterburga   156 «Тулома-Ярд» 12:56
Алексей Глазков
Sanktpēterburga   131 «Айга» 12:31
Дарина Глебовна
Sanktpēterburga   126 «Городские львы» 12:26
Анна Голикова
Sanktpēterburga   125 «Retriever Band» 12:25
Марина Горская
Sanktpēterburga   180 «Пешеходы» 13:20
Анна Гранит
Maskava   130 «танька и анька» 12:30
Сергей Грибов
Sanktpēterburga   173 «Клуб 208» 13:13
Андрей Грунин
Sanktpēterburga   147 «Искатели приключений» 12:47
Дарья Гущина
Maskava   124 «Эффект Доплера» 12:24
Дарья Дудина
Sanktpēterburga   110 «Ленивцы» 12:10
Анастасия Дьяченко
Maskava   134 «Внепланово, Внезапно» 12:34
Людмила Евлампиева
Veļikijnovgoroda   144 «О-о-о» 12:44
Александр Евсюков
Sanktpēterburga   107 «Расписная черепаха» 12:07
Владислав Епифанов
Sanktpēterburga   140 «Профи Тролли» 12:40
Юрий Ерохин
Sanktpēterburga   160 «черепашки» 13:00
Алина Ефремова
Sanktpēterburga   104 «Выход Дракона» 12:04
Юлия Зайкина
Maskava   135 «Второй маршрут» 12:35
Евгений Иванов
Sanktpēterburga   162 «3D» 13:02
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   185 «голова-нога» 13:25
Светлана Ивченко
Sanktpēterburga   115 «Команда А» 12:15
Леонид Игнатьев
Sanktpēterburga   154 «Раздвоение личности» 12:54
Николай Ионов
Sanktpēterburga   180 «Пешеходы» 13:20
Игорь Каменский
Sanktpēterburga   147 «Искатели приключений» 12:47
Вероника Каменцева
Sanktpēterburga   1101 «Кампи-стайл» 13:41
Наталья Караваева
Sanktpēterburga   166 «Кофе в 10 утра» 13:06
Дарья Карташова
Sanktpēterburga   158 «Трататушки» 12:58
Александра Каюдина
Sanktpēterburga   170 «Оки-Гоу-Гоу» 13:10
София Керзум
Sanktpēterburga   1100 «Санджер и бобры» 13:40
Анастасия Ким
Sanktpēterburga   127 «МКС» 12:27
Николай Киселёв
Sanktpēterburga   126 «Городские львы» 12:26
Мария Клименко
Sanktpēterburga   147 «Искатели приключений» 12:47
Марина Князева
Sanktpēterburga   159 «Академики» 12:59
Наталья Ковалева
Sanktpēterburga   154 «Раздвоение личности» 12:54
Кирилл Кожанов
Sanktpēterburga   122 «КБ» 12:22
Катерина Колесник
Sanktpēterburga   152 «Селедка на свободе» 12:52
Сергей Колесник
Sanktpēterburga   126 «Городские львы» 12:26
Денис Краснопёров
Sanktpēterburga   104 «Выход Дракона» 12:04
Андрей Кратенков
Sanktpēterburga   182 «alu» 13:22
Анна Кузнецова
Sanktpēterburga   164 «Доходяги» 13:04
Наталия Кулякина
Sanktpēterburga   106 «New Generation» 12:06
Ольга Курганская
Sanktpēterburga   146 «Серпентарий» 12:46
Александр Либер
Sanktpēterburga   107 «Расписная черепаха» 12:07
Оксана Лисовец
Sanktpēterburga   171 «Скоро будет солнечно!» 13:11
Лиза Литвяк
Sanktpēterburga   157 «Наскипидаренные улитки» 12:57
Елизавета Малкова
Sanktpēterburga   184 «Terpi project» 13:24
Жанна Маханек
Sanktpēterburga   164 «Доходяги» 13:04
Любовь Мельникова
Sanktpēterburga   104 «Выход Дракона» 12:04
Василий Миронович
Sanktpēterburga   188 «АБВГДЁЖ» 13:28
Глеб Михайлов
Sanktpēterburga   159 «Академики» 12:59
Михаил Михайлов
Sanktpēterburga   121 «Corso & Co» 12:21
Ярослав Насонов
Sanktpēterburga   188 «АБВГДЁЖ» 13:28
Александра Неронова
Maskava   108 «Еж и Пудель» 12:08
Екатерина Новаковская
Sanktpēterburga   152 «Селедка на свободе» 12:52
Яна Огрызко
Sanktpēterburga   100 «Вечная музыка» 12:00
Лев Орлов
Sanktpēterburga   108 «Еж и Пудель» 12:08
Ирина Осина
Rjazaņa   187 «Рязанские сосиски» 13:27
Егор Осипов
Sanktpēterburga   125 «Retriever Band» 12:25
Александра Остапенко
Sanktpēterburga   106 «New Generation» 12:06
Леночка Пащенкова
Sanktpēterburga   190 «Подарок Кнопке» 13:30
Татьяна Пойдич
Sanktpēterburga   141 «Потом придумаю и Ко» 12:41
Алексей Полоцкий
Puškina   128 «Лето!» 12:28
Игорь Пономарёв
Sanktpēterburga   104 «Выход Дракона» 12:04
Михаил Райко
Sanktpēterburga   108 «Еж и Пудель» 12:08
Павел Ратушный
Rjazaņa   187 «Рязанские сосиски» 13:27
Саша Ромашева
Sanktpēterburga   179 «Сириус» 13:19
Дмитрий Рыкованов
Sanktpēterburga   173 «Клуб 208» 13:13
Дмитрий Савельев
Sanktpēterburga   146 «Серпентарий» 12:46
Анна Сафонова
Sanktpēterburga   131 «Айга» 12:31
Мария Сергеева
Ļeņingradas apgabals   150 «Кировск ЛО» 12:50
Петр Старков
Sanktpēterburga   157 «Наскипидаренные улитки» 12:57
Ирина Сухорукова
Ļeņingradas apgabals   181 «Альма-матер» 13:21
Алексей Темплинг
Sanktpēterburga   160 «черепашки» 13:00
Мария Титова
Maskava   161 «Северный Лось» 13:01
Виктория Ткач
Sanktpēterburga   141 «Потом придумаю и Ко» 12:41
Ирина Третьяк
Sanktpēterburga   165 «ГеоПлюс» 13:05
Наталья Трофимова
Sanktpēterburga   156 «Тулома-Ярд» 12:56
Виктория Удальцова
Sanktpēterburga   153 «Дети сентября» 12:53
Михаил Усачёв
Sanktpēterburga   102 «Ползём, любуемся пейзажем» 12:02
Ксения Усачёва
Sanktpēterburga   102 «Ползём, любуемся пейзажем» 12:02
Максим Фирфаров
Sanktpēterburga   117 «БоброМамонты» 12:17
Анна Фирфарова
Sanktpēterburga   117 «БоброМамонты» 12:17
Екатерина Фофанова
Sanktpēterburga   133 «Роковые девушки» 12:33
Ольга Фролова
Maskava   178 «Girls only» 13:18
Ольга Ходюкова
Sanktpēterburga   145 «Посторонним В» 12:45
Анастасия Холодная
Sanktpēterburga   100 «Вечная музыка» 12:00
Анастасия Цветкова
Sanktpēterburga   133 «Роковые девушки» 12:33
Тонечка Цветкова
Sanktpēterburga   109 «Прокрастинация» 12:09
Елена Цепакина
Sanktpēterburga   143 «Чайка» 12:43
Максим Чухнюк
Sanktpēterburga   151 «Неугомонные проходимцы» 12:51
Лидия Шапиро
Sanktpēterburga   159 «Академики» 12:59
Владимир Шувалов
Sanktpēterburga   142 «Грифоны» 12:42
Евгения Шумилова
Sanktpēterburga   182 «alu» 13:22
Василий Щукарев
Sanktpēterburga   148 «Shopaholics» 12:48
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 12:00 Вечная музыка
Ирина Халявина

Sanktpēterburga

Яна Огрызко

Sanktpēterburga

Анастасия Холодная

Sanktpēterburga

101 12:01 Пушинка
Галина Акперова

Sanktpēterburga

102 12:02 Ползём, любуемся пейзажем
Марина Питель

Sanktpēterburga

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Михаил Усачёв

Sanktpēterburga

Ксения Усачёва

Sanktpēterburga

103 12:03 Охотники за торнадо
104 12:04 Выход Дракона
Алина Ефремова

Sanktpēterburga

Денис Краснопёров

Sanktpēterburga

Любовь Мельникова

Sanktpēterburga

Игорь Пономарёв

Sanktpēterburga

105 12:05 Бомбин
106 12:06 New Generation
Наталия Кулякина

Sanktpēterburga

Александра Остапенко

Sanktpēterburga

107 12:07 Расписная черепаха
Александр Евсюков

Sanktpēterburga

Александр Либер

Sanktpēterburga

108 12:08 Еж и Пудель
Александра Неронова

Maskava

Лев Орлов

Sanktpēterburga

Михаил Райко

Sanktpēterburga

109 12:09 Прокрастинация
Анна Цветкова

Sanktpēterburga

Катя Балдышева

Sanktpēterburga

Тонечка Цветкова

Sanktpēterburga

110 12:10 Ленивцы
Дарья Дудина

Sanktpēterburga

111 12:11 @DuderhoffBrau
112 12:12 Rabid Ferrets (СПб)
Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

113 12:13 Боевые Гномы
114 12:14 Без ансамбля
115 12:15 Команда А
Светлана Ивченко

Sanktpēterburga

116 12:16 CrazyPingvins
Олег Брагин

Sanktpēterburga

Ольга Брагина

Sanktpēterburga

117 12:17 БоброМамонты
Максим Фирфаров

Sanktpēterburga

Анна Фирфарова

Sanktpēterburga

118 12:18 Fairy Tail
119 12:19 Дюдюки Барбадосские
120 12:20 Черная каракатица
Елена Швец

Sanktpēterburga

121 12:21 Corso & Co
Андрей Минкин

Sanktpēterburga

Михаил Михайлов

Sanktpēterburga

122 12:22 КБ
Леонид Андрухов

Sanktpēterburga

Кирилл Кожанов

Sanktpēterburga

123 12:23 Бегунки
Надежда Василевская

Sanktpēterburga

124 12:24 Эффект Доплера
Игорь Воробьев

Sanktpēterburga

Дарья Гущина

Maskava

125 12:25 Retriever Band
Elena Vikhrova

Maskava

Анна Голикова

Sanktpēterburga

Егор Осипов

Sanktpēterburga

126 12:26 Городские львы
Evgeny Mironenko

Sanktpēterburga

Дарина Глебовна

Sanktpēterburga

Николай Киселёв

Sanktpēterburga

Сергей Колесник

Sanktpēterburga

127 12:27 МКС
Константин Ким

Sanktpēterburga

Анастасия Ким

Sanktpēterburga

128 12:28 Лето!
Alexey Enikeev

Puškina

Алексей Полоцкий

Puškina

129 12:29 Hagen
130 12:30 танька и анька
Анна Гранит

Maskava

131 12:31 Айга
Анна Хижняк

Sanktpēterburga

Алексей Глазков

Sanktpēterburga

Анна Сафонова

Sanktpēterburga

132 12:32 рок-н-ролл жив
133 12:33 Роковые девушки
Екатерина Фофанова

Sanktpēterburga

Анастасия Цветкова

Sanktpēterburga

134 12:34 Внепланово, Внезапно
Анастасия Дьяченко

Maskava

135 12:35 Второй маршрут
Юлия Зайкина

Maskava

136 12:36 Just me
Анастасия Ена

Sanktpēterburga

137 12:37 дважды два
138 12:38 Солянка
139 12:39 Ничего не жалко
140 12:40 Профи Тролли
Владислав Епифанов

Sanktpēterburga

141 12:41 Потом придумаю и Ко
Дмитрий Волков

Sanktpēterburga

Татьяна Пойдич

Sanktpēterburga

Виктория Ткач

Sanktpēterburga

142 12:42 Грифоны
Владимир Шувалов

Sanktpēterburga

143 12:43 Чайка
Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Елена Цепакина

Sanktpēterburga

144 12:44 О-о-о
Людмила Евлампиева

Veļikijnovgoroda

145 12:45 Посторонним В
Denis Semenov

Sanktpēterburga

Ольга Ходюкова

Sanktpēterburga

146 12:46 Серпентарий
Ольга Курганская

Sanktpēterburga

Дмитрий Савельев

Sanktpēterburga

147 12:47 Искатели приключений
Андрей Грунин

Sanktpēterburga

Игорь Каменский

Sanktpēterburga

Мария Клименко

Sanktpēterburga

148 12:48 Shopaholics
Ната Рощупкина

Sanktpēterburga

Василий Щукарев

Sanktpēterburga

149 12:49 Дети Проходных Дворов
150 12:50 Кировск ЛО
Ольга Николаева

Ļeņingradas apgabals

Валентинка Олкконен

Ļeņingradas apgabals

Мария Сергеева

Ļeņingradas apgabals

151 12:51 Неугомонные проходимцы
Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Максим Чухнюк

Sanktpēterburga

152 12:52 Селедка на свободе
Елена Петрова

Sanktpēterburga

Катерина Колесник

Sanktpēterburga

Екатерина Новаковская

Sanktpēterburga

153 12:53 Дети сентября
Екатерина Астахова

Sanktpēterburga

Виктория Удальцова

Sanktpēterburga

154 12:54 Раздвоение личности
Мария Личидова

Sanktpēterburga

Елена Александрова

Sanktpēterburga

Леонид Игнатьев

Sanktpēterburga

Наталья Ковалева

Sanktpēterburga

155 12:55 Ленивые опоссумы
Александра Берхман

Sanktpēterburga

156 12:56 Тулома-Ярд
Татьяна Воробьева

Sanktpēterburga

Наталья Трофимова

Sanktpēterburga

157 12:57 Наскипидаренные улитки
Сергей Воробьёв

Sanktpēterburga

Лиза Литвяк

Sanktpēterburga

Петр Старков

Sanktpēterburga

158 12:58 Трататушки
Дарья Карташова

Sanktpēterburga

159 12:59 Академики
Марина Князева

Sanktpēterburga

Глеб Михайлов

Sanktpēterburga

Лидия Шапиро

Sanktpēterburga

160 13:00 черепашки
Ольга Темплинг

Sanktpēterburga

Юрий Ерохин

Sanktpēterburga

Алексей Темплинг

Sanktpēterburga

161 13:01 Северный Лось
Мария Титова

Maskava

162 13:02 3D
Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Евгений Иванов

Sanktpēterburga

163 13:03 Компарики
Анна Ko

Sanktpēterburga

Надя Бо

Sanktpēterburga

164 13:04 Доходяги
Анна Батова

Sanktpēterburga

Анна Кузнецова

Sanktpēterburga

Жанна Маханек

Sanktpēterburga

165 13:05 ГеоПлюс
Елена Рухлина

Sanktpēterburga

Ирина Третьяк

Sanktpēterburga

166 13:06 Кофе в 10 утра
Наталья Караваева

Sanktpēterburga

167 13:07 Его самопроизвольное перемещение
Dmitry Barashev

Sanktpēterburga

168 13:08 Охота на КП
169 13:09 Штормовое предупреждение
Мария Соболева

Sanktpēterburga

Нина Червякова

Sanktpēterburga

170 13:10 Оки-Гоу-Гоу
Александра Каюдина

Sanktpēterburga

171 13:11 Скоро будет солнечно!
Анна Богаткина

Sanktpēterburga

Оксана Лисовец

Sanktpēterburga

172 13:12 Флэш
Anton Gotovtsev

Sanktpēterburga

173 13:13 Клуб 208
Сергей Грибов

Sanktpēterburga

Дмитрий Рыкованов

Sanktpēterburga

174 13:14 Ядерный удар
Денис Гришин

Sanktpēterburga

175 13:15 Молодой Чемодан
Александр -

Sanktpēterburga

Lenka Sycheva

Sanktpēterburga

176 13:16 Без фанатизма
177 13:17 Пешком по шпалам
Мария Федорова

Sanktpēterburga

178 13:18 Girls only
Ольга Фролова

Maskava

179 13:19 Сириус
Юрий Стоцкий

Sanktpēterburga

Саша Ромашева

Sanktpēterburga

180 13:20 Пешеходы
Марина Горская

Sanktpēterburga

Николай Ионов

Sanktpēterburga

181 13:21 Альма-матер
Ирина Сухорукова

Ļeņingradas apgabals

182 13:22 alu
Anton aka Anton

Sanktpēterburga

Андрей Кратенков

Sanktpēterburga

Евгения Шумилова

Sanktpēterburga

183 13:23 Трудовая функция
184 13:24 Terpi project
Вадим Александров

Sanktpēterburga

Елизавета Малкова

Sanktpēterburga

185 13:25 голова-нога
Сергей Иванов

Sanktpēterburga

186 13:26 антиквариат
Роман Винниченко

Sanktpēterburga

187 13:27 Рязанские сосиски
Ирина Осина

Rjazaņa

Павел Ратушный

Rjazaņa

188 13:28 АБВГДЁЖ
Василий Миронович

Sanktpēterburga

Ярослав Насонов

Sanktpēterburga

189 13:29 Team202
190 13:30 Подарок Кнопке
Леночка Пащенкова

Sanktpēterburga

191 13:31 Психофармакологи
193 13:33 Runtime error
Галина Дубова

Sanktpēterburga

1100 13:40 Санджер и бобры
Таня Старкова

Sanktpēterburga

Андрей Горинов

Sanktpēterburga

Иван Сухарев

Sanktpēterburga

София Керзум

Sanktpēterburga

1101 13:41 Кампи-стайл
Вероника Каменцева

Sanktpēterburga