Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Anton Antselevich
Jekaterinburga   469 «Медленные нейроны» 12:18
Sofia Byzova
Sanktpēterburga   472 «Соня» 12:24
Elena Tishkovskaya
Maskavas apgabals   442 «A Streetcar Named Erised» 11:24
Мария Абдулина
Maskava   405 «Álmodozó» 10:10
Вадим Авдеев
Maskava   422 «Бобры» 10:44
Виктория Архипова
Maskava   456 «Ммм да, но» 11:52
Наташа Барсова
Tālo ārzemju pilsētas   449 «Барсы» 11:38
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   411 «КаФе» 10:22
Полина Березина
Maskava   421 «Прогулка» 10:42
Ольга Боброва
Maskava   450 «Бобро, Чапай и осциллограф» 11:40
Ирина Богомолова
Maskava   458 «Львиная доля» 11:56
Анастасия Бондарович
Maskava   434 «Ежова голова» 11:08
Владимир Бородин
Maskava   423 «Стёртые копыта | Törött paták» 10:46
Ольга Бородина
Maskava   410 «Сильные, смелые, но...» 10:20
Алексей Виноградов
Maskava   441 «Никто лучше нас» 11:22
Андрей Вихров
Maskava   444 «Ходики» 11:28
Юлия Гайдукевич
Maskava   414 «Третьтреть пряника» 10:28
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   420 «Умный Кот» 10:40
Костя Еленик
Maskava   423 «Стёртые копыта | Törött paták» 10:46
Мария Еленик
Maskava   423 «Стёртые копыта | Törött paták» 10:46
Екатерина Зайцева
Sanktpēterburga   403 «Gas Powered Stick!!!» 10:06
Андрей Заруднев
Maskava   423 «Стёртые копыта | Törött paták» 10:46
Анастасия Зимакова
Maskava   422 «Бобры» 10:44
Вера Иванова
Sanktpēterburga   409 «Проспект Просвещения» 10:18
Иван Комаров
Maskava   439 «Buz» 11:18
Светлана Королева
Sanktpēterburga   426 «Селедочный гуляш» 10:52
Дарья Королькова
Sanktpēterburga   440 «DreamTeam» 11:20
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   408 «Железные Пони» 10:16
Лена Кулакова
Maskava   468 «Радостная встреча» 12:16
Алла Лайтарук
Maskava   405 «Álmodozó» 10:10
Валентина Лебедева
Pēterhofa   402 «Альма-матер» 10:04
Константин Лихоманов
Jekaterinburga   443 «Альтернативно Адекватные» 11:26
Юлия Лосева
Maskava   460 «Echelon» 12:00
Алёнка Люльчак
Maskava   468 «Радостная встреча» 12:16
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   405 «Álmodozó» 10:10
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   404 «Сурикаты» 10:08
Ирина Морозова
Maskava   459 «Crazy mushrooms» 11:58
Александра Морохотова
Maskavas apgabals   413 «Злобные котики» 10:26
Евгения Николаева
Maskava   467 «Csajág» 12:14
Наталья Очева
Sanktpēterburga   404 «Сурикаты» 10:08
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   465 «Север не найден» 12:10
Эльвира Петрыкина
Maskava   435 «Пушистая ярость» 11:10
Михаил Пядёркин
Tālo ārzemju pilsētas   418 «Мимимишки» 10:36
Ольга Раммах
Maskava   446 «Венгерские колбаски» 11:32
Мария Римская-Корсакова
Maskava   441 «Никто лучше нас» 11:22
Надежда Римская-Корсакова
Maskava   441 «Никто лучше нас» 11:22
Николай Рожков
Maskava   432 «Piligrim» 11:04
Евгений Романов
Maskava   466 «Казус» 12:12
Дарья Романова
Maskava   463 «Шизики гуляют и любуются» 12:06
Наталия Ряхтева
Sanktpēterburga   464 «Бераторе» 12:08
Кирилл Сетдеков
Maskava   437 «CalamariRaceTeam» 11:14
Сергей Смолин
Maskava   431 «Другой город» 11:02
Софья Соболь
Maskava   416 «Ежи на отдыхе» 10:32
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   409 «Проспект Просвещения» 10:18
Александр Спирин
Sanktpēterburga   420 «Умный Кот» 10:40
Мария Спирина
Sanktpēterburga   420 «Умный Кот» 10:40
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   424 «3D» 10:48
Александр Тивельков
Maskava   425 «За Пони!» 10:50
Александр Туркин
Maskava   462 «What hte Dude?» 12:04
Даня Удимов
Maskava   452 «Чудим» 11:44
Екатерина Уракова
Maskava   407 «Тюлени» 10:14
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   429 «Пассат» 10:58
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   405 «Álmodozó» 10:10
Вика Чекалина
Maskava   466 «Казус» 12:12
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   461 «Серендипити» 12:02
Нина Шарапова
Maskavas apgabals   448 «Смех капибары» 11:36
Марго Шаталина
Maskava   438 «Aboard Attack!» 11:16
Наталья Шерстнева
Maskava   410 «Сильные, смелые, но...» 10:20
Давид Шниперсон
Maskava   450 «Бобро, Чапай и осциллограф» 11:40
Анна Щербакова
Maskava   470 «Биогеодвижение» 12:20
Павел Ющенко
Maskavas apgabals   418 «Мимимишки» 10:36
Тимофей Ющенко
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   465 «Север не найден» 12:10
Марина Янковская
Maskava   454 «Egészségére!» 11:48
Denis Kornilov
Prāga   413 «Злобные котики» 10:26
Tatiana Petrivliak
Sanktpēterburga   415 «Массандра» 10:30
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   416 «Ежи на отдыхе» 10:32
Юля Ахметжанова
Maskava   413 «Злобные котики» 10:26
Надежда Бакаленко
Sanktpēterburga   457 «Северный путь» 11:54
Елена Бондаренко
Maskava   455 «Simulantenbande» 11:50
Виктор Бондарович
Maskava   434 «Ежова голова» 11:08
Ольга Боровских
Maskava   414 «Третьтреть пряника» 10:28
Алексей Волобуев
Maskava   466 «Казус» 12:12
Кристина Грибова
Maskava   453 «Hamsters69» 11:46
Иван Евплов
Maskava   407 «Тюлени» 10:14
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   471 «Гуляш по Буде» 12:22
Наталья Короленко
Maskava   428 «Князь да Боярыня» 10:56
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   412 «зер гут» 10:24
Ксения Макарова
Maskava   436 «Шире Шаг (ШШ)» 11:12
Андрей Матюхин
Maskava   407 «Тюлени» 10:14
Мария Морозова
Sanktpēterburga   415 «Массандра» 10:30
Руслан Намазов
Maskava   436 «Шире Шаг (ШШ)» 11:12
Светлана Овсянникова
Maskava   417 «Oranges» 10:34
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   429 «Пассат» 10:58
Елена Петрова
Sanktpēterburga   426 «Селедочный гуляш» 10:52
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   406 «Буда, Маргит и Пешт» 10:12
Никита Труханов
London   400 «Киса и Тюлень» 10:00
Вера Турлак
Maskava   433 «Команда» 11:06
Ольга Уваркина
Maskava   430 «Чернослив и Курага» 11:00
Александр Усольцев
Sanktpēterburga   419 «Искатели трепангов» 10:38
Артур Хамитов
Maskava   454 «Egészségére!» 11:48
Николай Чашников
Sanktpēterburga   461 «Серендипити» 12:02
Роман Шмырев
Maskava   437 «CalamariRaceTeam» 11:14
Мария Юшкова
Maskava   427 «Гав» 10:54
Анна Яценко
Tālo ārzemju pilsētas   413 «Злобные котики» 10:26
Peter Makarov
Maskava   436 «Шире Шаг (ШШ)» 11:12
Yury Petrov
Tālo ārzemju pilsētas   465 «Север не найден» 12:10
Евгений Аверкин
Maskava   463 «Шизики гуляют и любуются» 12:06
Екатерина Алешина
Sanktpēterburga   411 «КаФе» 10:22
Елена Архипова
Maskava   436 «Шире Шаг (ШШ)» 11:12
Валентина [Vale] Байкалова
Sanktpēterburga   406 «Буда, Маргит и Пешт» 10:12
Алексей Барсов
Tālo ārzemju pilsētas   449 «Барсы» 11:38
Иван Бессонов
Maskava   430 «Чернослив и Курага» 11:00
Валерий Бицоев
Maskava   422 «Бобры» 10:44
Андрей Бондаренко
Maskava   455 «Simulantenbande» 11:50
Алексей Борковский
Sanktpēterburga   440 «DreamTeam» 11:20
Алексей Буславьев
Jekaterinburga   469 «Медленные нейроны» 12:18
Екатерина Вихрова
Maskava   444 «Ходики» 11:28
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   471 «Гуляш по Буде» 12:22
Алексей Гайнулин
Sanktpēterburga   424 «3D» 10:48
Елена Голубева
Sanktpēterburga   451 «Черепахи» 11:42
Бекетова Дарья
Maskava   410 «Сильные, смелые, но...» 10:20
Елена Дедова
Jekaterinburga   469 «Медленные нейроны» 12:18
Лапушкина Екатерина
Kijeva   462 «What hte Dude?» 12:04
Станислав Жорин
London   443 «Альтернативно Адекватные» 11:26
Павел Ильин
Maskava   434 «Ежова голова» 11:08
Анна Ильина
London   443 «Альтернативно Адекватные» 11:26
Ольга Ильина
Maskava   434 «Ежова голова» 11:08
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   408 «Железные Пони» 10:16
Анастасия Кваша
Budapešta   406 «Буда, Маргит и Пешт» 10:12
Анастасия Коваль
Sanktpēterburga   457 «Северный путь» 11:54
Евгения Колоскова
Novosibirska   406 «Буда, Маргит и Пешт» 10:12
Сергей Корякин
Maskava   410 «Сильные, смелые, но...» 10:20
Наталья Костикова
Maskava   422 «Бобры» 10:44
Анна Крайнова
Maskava   414 «Третьтреть пряника» 10:28
Максим Ксендзов
Katovice   462 «What hte Dude?» 12:04
Елена Кубасова
Maskava   459 «Crazy mushrooms» 11:58
Федор Куликов
Maskava   437 «CalamariRaceTeam» 11:14
Ольга Лаптий
Sanktpēterburga   440 «DreamTeam» 11:20
Дарина Лебедева
Sanktpēterburga   402 «Альма-матер» 10:04
Анна Мазур
London   400 «Киса и Тюлень» 10:00
Оля Малашок
Maskava   468 «Радостная встреча» 12:16
Ирина Миллер
Sanktpēterburga   402 «Альма-матер» 10:04
Людмила Михеева
Sanktpēterburga   415 «Массандра» 10:30
Павел Морозов
Jekaterinburga   443 «Альтернативно Адекватные» 11:26
Кирилл Мостачев
Maskava   437 «CalamariRaceTeam» 11:14
Елена Нечаева
Sanktpēterburga   402 «Альма-матер» 10:04
Вита Никитина
Maskava   456 «Ммм да, но» 11:52
Захар Овсянников
Maskava   417 «Oranges» 10:34
Дмитрий Овчинников
Maskava   446 «Венгерские колбаски» 11:32
Наталья Пермина
Jaroslavļa   445 «Мамочки» 11:30
Фёдор Петров
Sanktpēterburga   426 «Селедочный гуляш» 10:52
Лидия Петрова
Sanktpēterburga   465 «Север не найден» 12:10
Константин Петрыкин
Maskava   435 «Пушистая ярость» 11:10
Екатерина Пономарева
Maskava   425 «За Пони!» 10:50
Татьяна Сахно
Sanktpēterburga   451 «Черепахи» 11:42
Анастасия Смирнова
Sanktpēterburga   415 «Массандра» 10:30
Татьяна Смолина
Sanktpēterburga   431 «Другой город» 11:02
Андрей Собканюк
Tālo ārzemju pilsētas   450 «Бобро, Чапай и осциллограф» 11:40
Максим Соколов
Maskavas apgabals   448 «Смех капибары» 11:36
Владислава Тихомирова
Maskava   439 «Buz» 11:18
Ирина Усольцева
Sanktpēterburga   419 «Искатели трепангов» 10:38
Лариса Успенская
Sanktpēterburga   412 «зер гут» 10:24
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   426 «Селедочный гуляш» 10:52
Екатерина Харитонова
Maskava   455 «Simulantenbande» 11:50
Константин Хомяков
Maskava   453 «Hamsters69» 11:46
Евгения Хотовицкая
Maskava   462 «What hte Dude?» 12:04
Станислав Хруцкий
Sanktpēterburga   440 «DreamTeam» 11:20
Мария Чиркова
Maskava   407 «Тюлени» 10:14
Евгения Чучина
Maskava   452 «Чудим» 11:44
Вера Щепилова
Jaroslavļa   445 «Мамочки» 11:30
Константин Щербаков
Maskava   470 «Биогеодвижение» 12:20
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 10:00 Киса и Тюлень

400

Анна Мазур

London

402 10:04 Альма-матер

402

Дарина Лебедева

Sanktpēterburga

Ирина Миллер

Sanktpēterburga

Елена Нечаева

Sanktpēterburga

403 10:06 Gas Powered Stick!!!

403

404 10:08 Сурикаты

404

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

405 10:10 Álmodozó

405

406 10:12 Буда, Маргит и Пешт

406

Валентина [Vale] Байкалова

Sanktpēterburga

Анастасия Кваша

Budapešta

Евгения Колоскова

Novosibirska

407 10:14 Тюлени

407

Мария Чиркова

Maskava

408 10:16 Железные Пони

408

Татьяна Карманова

Sanktpēterburga

409 10:18 Проспект Просвещения

409

Вера Иванова

Sanktpēterburga

Юрий Солодкин

Sanktpēterburga

410 10:20 Сильные, смелые, но...

410

Бекетова Дарья

Maskava

Сергей Корякин

Maskava

411 10:22 КаФе

411

Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алешина

Sanktpēterburga

412 10:24 зер гут

412

Лариса Успенская

Sanktpēterburga

413 10:26 Злобные котики

413

414 10:28 Третьтреть пряника

414

Анна Крайнова

Maskava

415 10:30 Массандра

415

Tatiana Petrivliak

Sanktpēterburga

Мария Морозова

Sanktpēterburga

Людмила Михеева

Sanktpēterburga

Анастасия Смирнова

Sanktpēterburga

416 10:32 Ежи на отдыхе

416

417 10:34 Oranges

417

Захар Овсянников

Maskava

418 10:36 Мимимишки

418

Михаил Пядёркин

Tālo ārzemju pilsētas

Павел Ющенко

Maskavas apgabals

419 10:38 Искатели трепангов

419

Ирина Усольцева

Sanktpēterburga

420 10:40 Умный Кот

420

Лев Евдокимов

Sanktpēterburga

Мария Спирина

Sanktpēterburga

421 10:42 Прогулка

421

422 10:44 Бобры

422

Валерий Бицоев

Maskava

Наталья Костикова

Maskava

423 10:46 Стёртые копыта | Törött paták

423

424 10:48 3D

424

Елена Стрелина

Sanktpēterburga

Алексей Гайнулин

Sanktpēterburga

425 10:50 За Пони!

425

Екатерина Пономарева

Maskava

426 10:52 Селедочный гуляш

426

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Фёдор Петров

Sanktpēterburga

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

427 10:54 Гав

427

428 10:56 Князь да Боярыня
429 10:58 Пассат

429

430 11:00 Чернослив и Курага

430

Иван Бессонов

Maskava

431 11:02 Другой город

431

Татьяна Смолина

Sanktpēterburga

432 11:04 Piligrim

432

433 11:06 Команда

433

434 11:08 Ежова голова

434

Павел Ильин

Maskava

Ольга Ильина

Maskava

435 11:10 Пушистая ярость

435

Константин Петрыкин

Maskava

436 11:12 Шире Шаг (ШШ)

436

Peter Makarov

Maskava

Елена Архипова

Maskava

437 11:14 CalamariRaceTeam

437

Федор Куликов

Maskava

Кирилл Мостачев

Maskava

438 11:16 Aboard Attack!

438

439 11:18 Buz

439

Владислава Тихомирова

Maskava

440 11:20 DreamTeam

440

Алексей Борковский

Sanktpēterburga

Ольга Лаптий

Sanktpēterburga

Станислав Хруцкий

Sanktpēterburga

441 11:22 Никто лучше нас

441

442 11:24 A Streetcar Named Erised

442

Elena Tishkovskaya

Maskavas apgabals

443 11:26 Альтернативно Адекватные

443

Станислав Жорин

London

Анна Ильина

London

Павел Морозов

Jekaterinburga

444 11:28 Ходики

444

Екатерина Вихрова

Maskava

445 11:30 Мамочки
Наталья Пермина

Jaroslavļa

Вера Щепилова

Jaroslavļa

446 11:32 Венгерские колбаски

446

Дмитрий Овчинников

Maskava

448 11:36 Смех капибары

448

Нина Шарапова

Maskavas apgabals

Максим Соколов

Maskavas apgabals

449 11:38 Барсы

449

Наташа Барсова

Tālo ārzemju pilsētas

Алексей Барсов

Tālo ārzemju pilsētas

450 11:40 Бобро, Чапай и осциллограф

450

Андрей Собканюк

Tālo ārzemju pilsētas

451 11:42 Черепахи

451

Елена Голубева

Sanktpēterburga

Татьяна Сахно

Sanktpēterburga

452 11:44 Чудим

452

Евгения Чучина

Maskava

453 11:46 Hamsters69

453

Константин Хомяков

Maskava

454 11:48 Egészségére!

454

455 11:50 Simulantenbande

455

Андрей Бондаренко

Maskava

Екатерина Харитонова

Maskava

456 11:52 Ммм да, но

456

Вита Никитина

Maskava

457 11:54 Северный путь

457

Анастасия Коваль

Sanktpēterburga

458 11:56 Львиная доля

458

459 11:58 Crazy mushrooms

459

Елена Кубасова

Maskava

460 12:00 Echelon

460

461 12:02 Серендипити

461

462 12:04 What hte Dude?

462

Лапушкина Екатерина

Kijeva

Максим Ксендзов

Katovice

Евгения Хотовицкая

Maskava

463 12:06 Шизики гуляют и любуются

463

Евгений Аверкин

Maskava

464 12:08 Бераторе

464

465 12:10 Север не найден

465

Тимофей Ющенко

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Yury Petrov

Tālo ārzemju pilsētas

Лидия Петрова

Sanktpēterburga

466 12:12 Казус

466

467 12:14 Csajág

467

468 12:16 Радостная встреча

468

Оля Малашок

Maskava

469 12:18 Медленные нейроны

469

Anton Antselevich

Jekaterinburga

Алексей Буславьев

Jekaterinburga

Елена Дедова

Jekaterinburga

470 12:20 Биогеодвижение

470

Константин Щербаков

Maskava

471 12:22 Гуляш по Буде

471

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

472 12:24 Соня

472

Sofia Byzova

Sanktpēterburga