Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Алексей Гаврилов
Sanktpēterburga   208 «Три узла» 08:16
Аскар Галимзянов
Ufa   220 «Тюлени» 08:40
Алёна Дорофеева
Sanktpēterburga   220 «Тюлени» 08:40
Лев Евдокимов
Sanktpēterburga   230 «Хвостатые» 09:00
Тимофей Евдокимов
Sanktpēterburga   230 «Хвостатые» 09:00
Дмитрий Крабоедов
Sanktpēterburga   220 «Тюлени» 08:40
Никита Краснов
Sanktpēterburga   232 «Дети Ильича» 09:04
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   232 «Дети Ильича» 09:04
Григорий Мазурчик
Maskava   218 «OČH» 08:36
Ирина Мартынова
Maskava   210 «Искатели Приключений» 08:20
Игорь Мелентьев
Maskava   210 «Искатели Приключений» 08:20
Елена Сергеева
Sanktpēterburga   206 «дикие лесные попугаи» 08:12
Дарья Сотникова
Sanktpēterburga   220 «Тюлени» 08:40
Анна Столярова
Sanktpēterburga   208 «Три узла» 08:16
Владислав Яковлев
Sanktpēterburga   208 «Три узла» 08:16
Софья Яковлева
Maskava   214 «Внезапные Карлсоны» 08:28
Александр Мельников
Amsterdama   204 «November sunlight» 08:08
Ариэль Альтамирано
Amsterdama   204 «November sunlight» 08:08
Катя Клочкова
Sanktpēterburga   208 «Три узла» 08:16
Андрей Колесник
Sanktpēterburga   206 «дикие лесные попугаи» 08:12
Данила Краснов
Sanktpēterburga   232 «Дети Ильича» 09:04
Борис Мазурчик
Berlin   218 «OČH» 08:36
Константин Николаев
  232 «Дети Ильича» 09:04
Александра Степанова
Maskava   214 «Внезапные Карлсоны» 08:28
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
204 08:08 November sunlight

204

Ариэль Альтамирано

Amsterdama

206 08:12 дикие лесные попугаи

206

Елена Сергеева

Sanktpēterburga

Андрей Колесник

Sanktpēterburga

208 08:16 Три узла

208

Анна Столярова

Sanktpēterburga

Катя Клочкова

Sanktpēterburga

210 08:20 Искатели Приключений

210

214 08:28 Внезапные Карлсоны

214

Александра Степанова

Maskava

218 08:36 OČH

218

Борис Мазурчик

Berlin

220 08:40 Тюлени

220

230 09:00 Хвостатые

230

232 09:04 Дети Ильича

232

Никита Краснов

Sanktpēterburga

Данила Краснов

Sanktpēterburga

Константин Николаев