Komandas numurs Starta laiks Kategorija Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Lauva-Light Caretta caretta
Irina Andreeva

Tālo ārzemju pilsētas

301 09:02 Jātnieks только не планирование
802 09:04 Grifs Ещё 700 метров
203 09:06 Atlants Seals with guns
P403 09:06 Lauva-Pro Begin-began-begun
Эдишеров Илья

Tālo ārzemju pilsētas

304 09:08 Jātnieks Grüezi!
Иван Егоров

Sanktpēterburga

805 09:10 Grifs Боевой Шлон
L406 09:12 Lauva-Light Винни и его друзья
P406 09:12 Lauva-Pro Тюлени
307 09:14 Jātnieks Pumpkins
Yana Kaziulia

Berlin

Dmitry Zarubin

Berlin

808 09:16 Grifs Солянка
Ivan Strelchuk

P408 09:16 Lauva-Pro das ТраВа
L409 09:18 Lauva-Light Крокус на Фикус
Тимофей Степанов

Tālo ārzemju pilsētas

Петр Степанов

Tālo ārzemju pilsētas

Екатерина Степанова

Tālo ārzemju pilsētas

Елизавета Степанова

Tālo ārzemju pilsētas

P409 09:18 Lauva-Pro Временное название команды
310 09:20 Jātnieks Mayflower
Ариэль Альтамирано

Amsterdama

L410 09:20 Lauva-Light ЛеМа
Дарья Васильева

Sanktpēterburga

P410 09:20 Lauva-Pro Die liebe Sonne
Галина Озерова

Sanktpēterburga

811 09:22 Grifs циферблат
Olga Malyugina

Maskava

L411 09:22 Lauva-Light Морква
212 09:24 Atlants Бегущий голод
Rustam Miftakhutdinov

Portland

P413 09:26 Lauva-Pro Купи слона
814 09:28 Grifs Муми-тролли
L414 09:28 Lauva-Light ЧихПых
Мария Абрашкина

Maskava

Кирилл Ковалев

Maskava

Никита Петров

Maskava

Степан Петров

Maskava

P414 09:28 Lauva-Pro Ежи-пластуны
Оксана Верпатова

Tvera

Василий Шаталкин

Array[Array.city_id_alt].name

215 09:30 Atlants Кусямбра
L415 09:30 Lauva-Light Excited rabbits
316 09:32 Jātnieks Тысяча рублей
L417 09:34 Lauva-Light Чёрная каракатица
P417 09:34 Lauva-Pro Петля гистерезиса
L418 09:36 Lauva-Light Gaifullingi
Йохан Барт

Мюнхин

Аскат Гайфуллин

Jihlava

319 09:38 Jātnieks Mint Berry Crunch
L419 09:38 Lauva-Light Потом поменяем
Елена Христина

Maskava

820 09:40 Grifs Ничего лишнего
Андрей Кутищев

Sanktpēterburga

Евгений Удалых

Sanktpēterburga

221 09:42 Atlants Драные forNever
322 09:44 Jātnieks Салатость и Терн
Надежда Подвальная

Maskava

L422 09:44 Lauva-Light NiceГра
Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

Наталья Хотченкова

Tālo ārzemju pilsētas

P422 09:44 Lauva-Pro КаФе
Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алешина

Sanktpēterburga

L423 09:46 Lauva-Light Си Ху Лун Цзин
L424 09:48 Lauva-Light Бегущие с Фонтанки
Владимир Фирсов

Sanktpēterburga

P424 09:48 Lauva-Pro Нигде лучше здесь
325 09:50 Jātnieks FromMoscowWithLove
L425 09:50 Lauva-Light КаннамПуПу
P425 09:50 Lauva-Pro Шире шаг
826 09:52 Grifs Дуэт бешенных скалопендр
Andrey Kuzmichev

Sanktpēterburga

Ия Маркова

Sanktpēterburga

L426 09:52 Lauva-Light Берлинские единороги
Екатерина Черкасова

Berlin

Томас Шмидт

Berlin

227 09:54 Atlants Тупые Коты
Михаилъ Буяло

Sanktpēterburga

Юлия Михайлова

Sanktpēterburga

L427 09:54 Lauva-Light Лев лайтовый
P427 09:54 Lauva-Pro мкм-брл
328 09:56 Jātnieks Неужелидоехали
Иван Орешко

Sanktpēterburga

L428 09:56 Lauva-Light Квант НастРоения
P428 09:56 Lauva-Pro TBD
Сергей Поромов

Tālo ārzemju pilsētas

L429 09:58 Lauva-Light #яуспеваю
Татьяна Черная

Maskava

Ольга Шу

Maskava

P429 09:58 Lauva-Pro Солнышко
L431 10:02 Lauva-Light Simulantenbande
Андрей Бондаренко

Brno

P432 10:04 Lauva-Pro Entschuldigung
P433 10:06 Lauva-Pro Memes
Ольга Краева

Maskava

Евгений Морозов

Maskava

P434 10:08 Lauva-Pro Нижний Кошкск
Ольга Силина

Tālo ārzemju pilsētas

Alexander Kharitonov

Tālo ārzemju pilsētas

P435 10:10 Lauva-Pro Рубенс и розмарин
L436 10:12 Lauva-Light Потом
Яков Сироткин

Sanktpēterburga

P436 10:12 Lauva-Pro notthelast
L437 10:14 Lauva-Light Импеданс
Мария Чудова

Sanktpēterburga

Александр Чудов

Sanktpēterburga

P437 10:14 Lauva-Pro вечер трудного дня
L438 10:16 Lauva-Light Барсы
Наташа Барсова

Tālo ārzemju pilsētas

P438 10:16 Lauva-Pro Друзья Грейс
Irene Shimko

Maskava

L439 10:18 Lauva-Light Мурмяуа
Анастасия Кириченко

Maskava

L440 10:20 Lauva-Light Yozhiki
Arist Kozhevnikov

Tālo ārzemju pilsētas

Olga Andriyanova

Tālo ārzemju pilsētas

Alexander Kozhevnikov

Tālo ārzemju pilsētas

P440 10:20 Lauva-Pro 10+
P441 10:22 Lauva-Pro Team B
Ashot Pilosian

Sanktpēterburga

L442 10:24 Lauva-Light Пух, сава и кролик
Marina Herbst

Maskava

Vladimir Ivanov

Maskava

L443 10:26 Lauva-Light УхтыжЪё
L444 10:28 Lauva-Light Бодя и Аша
Матвей Войнов

Maskava

Яков Войнов

Maskava

P445 10:30 Lauva-Pro split-brain
P446 10:32 Lauva-Pro Ту-104
P447 10:34 Lauva-Pro Берлинские каникулы
P448 10:36 Lauva-Pro Казус
L449 10:38 Lauva-Light А, что?
P450 10:40 Lauva-Pro Умильтусы
Алина Крамар

Sanktpēterburga

P451 10:42 Lauva-Pro Летучие голландцы
Юлия Гриднева

Sanktpēterburga

L452 10:44 Lauva-Light Guten_Abend
Вероника Демидова

Sanktpēterburga

Евгений Харитонов

Sanktpēterburga

Павел Ярков

Sanktpēterburga

L453 10:46 Lauva-Light Биогеодвижение
P454 10:48 Lauva-Pro Шизики шутят
P455 10:50 Lauva-Pro Мимимимика
P456 10:52 Lauva-Pro мокум
Zhenya Avdeeva

Tālo ārzemju pilsētas

Татьяна Смехнова

Tālo ārzemju pilsētas

P457 10:54 Lauva-Pro Философия Стэтхэма
Сергей Голиков

Maskavas apgabals

Ольга Юркова

Maskava

P458 10:56 Lauva-Pro Сестренки
P459 10:58 Lauva-Pro Дюс
P460 11:00 Lauva-Pro Mannschaft B
P461 11:02 Lauva-Pro Tardigrades
Dmitry Jemerov

Tālo ārzemju pilsētas

Inna Tsvik

Tālo ārzemju pilsētas

P462 11:04 Lauva-Pro ponchik
Sofi Gruzdeva

Maskava

Костя Агапов

Екатерина Погодина

P463 11:06 Lauva-Pro Луноход-1
Yuri Naumov

Maskavas apgabals

P465 11:10 Lauva-Pro Respektsperson
P466 11:12 Lauva-Pro Pipun
Сергей Озеров

Sanktpēterburga

Никита Галинкин

Berlin

Анастасия Лемешенко

Berlin

Яна Чёрная

Sanktpēterburga

P467 11:14 Lauva-Pro Сыр и помидорка
Андрей Абрамов

Maskava

P468 11:16 Lauva-Pro Lācēni/Медвежата
Jelena Verdina

Rīga

P470 11:20 Lauva-Pro Mende Adventure Team
Андрей Менде

Sanktpēterburga

Виктория Менде

Sanktpēterburga

P471 11:22 Lauva-Pro Сочни с лимоном.
P473 11:26 Lauva-Pro Isch guet?
Yury Petrov

Tālo ārzemju pilsētas

Валерия Петрова

Sanktpēterburga

P474 11:28 Lauva-Pro L&J
Якоб Лейфланд

London

P475 11:30 Lauva-Pro Dolceweg
Кристофер Перера

Berlin

Александр Резниченко

Maskava

P476 11:32 Lauva-Pro Jästnyj Juwelirtor
P477 11:34 Lauva-Pro Dads & Moms & their Sons
Сергей Волков

Tālo ārzemju pilsētas

P478 11:36 Lauva-Pro Мы очень адекватные
P479 11:38 Lauva-Pro Дюсоленья
Андрей Друмов

Ņižņijnovgoroda

P482 11:44 Lauva-Pro Шнапсы
Юлианна Гусева

Ņižņijnovgoroda

Дарья Труфанова

Ņižņijnovgoroda

P483 11:46 Lauva-Pro А кто бедный котик
Иван Жбанов

Sanktpēterburga

P487 11:54 Lauva-Pro Сурки
P488 11:56 Lauva-Pro Los Kala4i.de
P489 11:58 Lauva-Pro Corrida
Evgenia Logunova

Tālo ārzemju pilsētas

Святослав Перчихин

Tālo ārzemju pilsētas

Alex Sustavov

Tālo ārzemju pilsētas

Константин Шатохин

Tālo ārzemju pilsētas

P490 12:00 Lauva-Pro Тихой сапой
P491 12:02 Lauva-Pro Deepwork2
Julia Julia

Berlin

Ksenija Ksenija

Berlin

Sergei Vipovskii

Berlin

P493 12:06 Lauva-Pro Неместные
Alena Lapina

Berlin

Армен Мадоян

Berlin

P495 12:10 Lauva-Pro Ginger
P496 12:12 Lauva-Pro Эти глаза напротив
Михаил Пядёркин

Tālo ārzemju pilsētas

P497 12:14 Lauva-Pro Morning Air
P498 12:16 Lauva-Pro Белы
Антон Беляев

Sanktpēterburga

Василий Белев

Sanktpēterburga

P499 12:18 Lauva-Pro ЛМ
Алексей Копейкин

Sanktpēterburga

P4100 12:20 Lauva-Pro N10
Юрий Солоницын

Sanktpēterburga

Сергей Гавриленко

Sanktpēterburga

P4101 12:22 Lauva-Pro Schatzipus
Ayk Waldow

Berlin

P4103 12:26 Lauva-Pro Too late
Dasha Walter

Paris

Лиза Свитанько

Maskava

P4104 12:28 Lauva-Pro Forever
Олег Корнилов

Berlin

P4105 12:30 Lauva-Pro ЫЁЫ рыба камбала
P4106 12:32 Lauva-Pro Look ahead!
Сергей Аванесов

Maskava

P4107 12:34 Lauva-Pro Los Olivos
Kiri LL

Sanktpēterburga

Olga LL

Sanktpēterburga

Olivia LL

Sanktpēterburga

P4108 12:36 Lauva-Pro Ultimate Survival
Елена Кичинская

Sanktpēterburga

P4109 12:38 Lauva-Pro Толькi пешшу
P4111 12:42 Lauva-Pro Агу? Бегу!
Ася Лебедева

Berlin

Лада Лебедева

Maskava

Саша Филатова

Maskava

P4112 12:44 Lauva-Pro Бегает и разгадывает Москва
Сергей Кальсин

Maskava

P4114 12:48 Lauva-Pro Быланебыла
Evgeniya Cheremushkina

Maskavas apgabals

P4115 12:50 Lauva-Pro Сам-Знаете-Кот
Мария Комар

Jaroslavļa

Владимир Сербиненко

Tālo ārzemju pilsētas

P4117 12:54 Lauva-Pro NE
Shannon Brady

Minhene

Erwin Neufeld

Minhene

P4118 12:56 Lauva-Pro Procrastination
Евгений Лабзин

Berlin

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Zhenya Avdeeva
Tālo ārzemju pilsētas   P456 «мокум» 10:52
Sofi Gruzdeva
Maskava   P462 «ponchik» 11:04
Dmitry Jemerov
Tālo ārzemju pilsētas   P461 «Tardigrades» 11:02
Alexander Kashlev
Maskava   215 «Кусямбра» 09:30
Oleg Khazov
  808 «Солянка» 09:16
Arist Kozhevnikov
Tālo ārzemju pilsētas   L440 «Yozhiki» 10:20
Andrey Kuzmichev
Sanktpēterburga   826 «Дуэт бешенных скалопендр» 09:52
Iuliia Kuznetsova
Maskava   301 «только не планирование» 09:02
Kiri LL
Sanktpēterburga   P4107 «Los Olivos» 12:34
Evgenia Logunova
Tālo ārzemju pilsētas   P489 «Corrida» 11:58
Gregory Malevanniy
Maskava   P457 «Философия Стэтхэма» 10:54
Olga Malyugina
Maskava   811 «циферблат» 09:22
Yury Petrov
Tālo ārzemju pilsētas   P473 «Isch guet?» 11:26
Denis Tikhonov
Maskava   P437 «вечер трудного дня» 10:14
Martins Verdins
Rīga   P468 «Lācēni/Медвежата» 11:16
Dasha Walter
Paris   P4103 «Too late» 12:26
Евгений Аверкин
Maskava   P454 «Шизики шутят» 10:48
Дарья Агафонова
Maskava   L411 «Морква» 09:22
Алина Андриящук
Prāga   P427 «мкм-брл» 09:54
Ксения Аникеева
Maskava   215 «Кусямбра» 09:30
Наташа Барсова
Tālo ārzemju pilsētas   L438 «Барсы» 10:16
Артем Баскаков
Maskava   L411 «Морква» 09:22
Екатерина Батеева
Maskava   P433 «Memes» 10:06
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   P422 «КаФе» 09:44
Антон Беляев
Sanktpēterburga   P498 «Белы» 12:16
Анастасия Беляева
Maskava   P471 «Сочни с лимоном.» 11:22
Катерина Беляева
Sanktpēterburga   P498 «Белы» 12:16
Мария Белякова
Maskava   P4105 «ЫЁЫ рыба камбала» 12:30
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   L425 «КаннамПуПу» 09:50
Анастасия Бордонос
Maskava   P4112 «Бегает и разгадывает Москва» 12:44
Александр Боровский
Sanktpēterburga   P4100 «N10» 12:20
Кирилл Борусяк
London   P413 «Купи слона» 09:26
Елена Бояринова
Maskava   P424 «Нигде лучше здесь» 09:48
Пётр Бурмистров
Maskava   P445 «split-brain» 10:30
Михаилъ Буяло
Sanktpēterburga   227 «Тупые Коты» 09:54
Надежда Вавилова
Jaroslavļa   P408 «das ТраВа» 09:16
Мария Василевская
Maskava   316 «Тысяча рублей» 09:32
Надежда Василенко
Maskava   P448 «Казус» 10:36
Алексей Виноградов
Maskava   P424 «Нигде лучше здесь» 09:48
Михаил Винокуров
Maskava   P465 «Respektsperson» 11:10
Сергей Волков
Tālo ārzemju pilsētas   P477 «Dads & Moms & their Sons» 11:34
Кристина Гайфуллина
Rjazaņa   L418 «Gaifullingi» 09:36
Аскар Галимзянов
Ufa   203 «Seals with guns» 09:06
Валера Генералова
Sanktpēterburga   P446 «Ту-104» 10:32
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   P451 «Летучие голландцы» 10:42
Юлианна Гусева
Ņižņijnovgoroda   P482 «Шнапсы» 11:44
Андрей Друмов
Ņižņijnovgoroda   P479 «Дюсоленья» 11:38
Иван Евплов
Maskava   P406 «Тюлени» 09:12
Иван Егоров
Sanktpēterburga   304 «Grüezi!» 09:08
Евгения Ефимова
Sanktpēterburga   P478 «Мы очень адекватные» 11:36
Аня Ждан
Minska   P4109 «Толькi пешшу» 12:38
Георгий Жубанов
Maskava   301 «только не планирование» 09:02
Катерина Забродкина
Sanktpēterburga   P432 «Entschuldigung» 10:04
Мария Загородная
Sanktpēterburga   P483 «А кто бедный котик» 11:46
Танько Зверь
Maskava   L443 «УхтыжЪё» 10:26
Полина Зотова
Maskava   L429 «#яуспеваю» 09:58
Мария Иванова
Maskava   P476 «Jästnyj Juwelirtor» 11:32
Маша Иващенко
Maskava   P490 «Тихой сапой» 12:00
Михаил Кириченко
Maskava   L439 «Мурмяуа» 10:18
Андрей Коломацкий
Sanktpēterburga   P432 «Entschuldigung» 10:04
Пётр Корешонков
Sanktpēterburga   P429 «Солнышко» 09:58
Виктория Коржова
Berlin   P4118 «Procrastination» 12:56
Егор Кочетов
Maskava   P455 «Мимимимика» 10:50
Ольга Кочетова
Maskava   P455 «Мимимимика» 10:50
Михаил Кравцов
Maskava   P440 «10+» 10:20
Виктор Краев
Maskava   P433 «Memes» 10:06
Алина Крамар
Sanktpēterburga   P450 «Умильтусы» 10:40
Александр Круглов
Tvera   P414 «Ежи-пластуны» 09:28
Анастасия Кузнецова
Sanktpēterburga   P459 «Дюс» 10:58
Роман Кулагин
Puškina   L428 «Квант НастРоения» 09:56
Дмитрий Курамин
Maskava   P425 «Шире шаг» 09:50
Андрей Кутищев
Sanktpēterburga   820 «Ничего лишнего» 09:40
Миша Лебедев
Maskava   P4111 «Агу? Бегу!» 12:42
Наталья Левшакова
Sanktpēterburga   P499 «ЛМ» 12:18
Дмитрий Леденцов
Maskava   L427 «Лев лайтовый» 09:54
Ия Маркова
Sanktpēterburga   826 «Дуэт бешенных скалопендр» 09:52
Андрей Менде
Sanktpēterburga   P470 «Mende Adventure Team» 11:20
Юлия Михайлова
Sanktpēterburga   227 «Тупые Коты» 09:54
Кирилл Мостачев
Maskava   P435 «Рубенс и розмарин» 10:10
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   L406 «Винни и его друзья» 09:12
Ирина Нестерова
Maskava   319 «Mint Berry Crunch» 09:38
Наталья Новикова
Maskava   P497 «Morning Air» 12:14
Сергей Озеров
Sanktpēterburga   P466 «Pipun» 11:12
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   L417 «Чёрная каракатица» 09:34
Святослав Перчихин
Tālo ārzemju pilsētas   P489 «Corrida» 11:58
Евгения Пешкова
Maskava   805 «Боевой Шлон» 09:10
Сергей Поромов
Tālo ārzemju pilsētas   P428 «TBD» 09:56
Михаил Пядёркин
Tālo ārzemju pilsētas   P496 «Эти глаза напротив» 12:12
Мария Римская-Корсакова
Maskava   P424 «Нигде лучше здесь» 09:48
Катерина Романенко
Tālo ārzemju pilsētas   P427 «мкм-брл» 09:54
Евгений Романов
Maskava   P448 «Казус» 10:36
Алексей Самулеенков
Amsterdama   P488 «Los Kala4i.de» 11:56
Татьяна Смехнова
Tālo ārzemju pilsētas   P456 «мокум» 10:52
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   L406 «Винни и его друзья» 09:12
Александра Солодова
Sanktpēterburga   L424 «Бегущие с Фонтанки» 09:48
Николай Соломатин
Maskava   P460 «Mannschaft B» 11:00
Светлана Соломатина
Maskava   P460 «Mannschaft B» 11:00
Юрий Солоницын
Sanktpēterburga   P4100 «N10» 12:20
Дарья Сотникова
Sanktpēterburga   203 «Seals with guns» 09:06
Тимофей Степанов
Tālo ārzemju pilsētas   L409 «Крокус на Фикус» 09:18
Василиса Суворова
Sanktpēterburga   L452 «Guten_Abend» 10:44
Мария Тарабарина
Maskava   P436 «notthelast» 10:12
Сергей Таранков
Sanktpēterburga   P483 «А кто бедный котик» 11:46
Сергей Терещенко
Sanktpēterburga   P450 «Умильтусы» 10:40
Сергей Тихомиров
Maskava   802 «Ещё 700 метров» 09:04
Евгений Удалых
Sanktpēterburga   820 «Ничего лишнего» 09:40
Максим Фадин
Maskava   P409 «Временное название команды» 09:18
Наталья Федорец
Kijeva   P487 «Сурки» 11:54
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L422 «NiceГра» 09:44
Людмила Черкасова
Maskava   L426 «Берлинские единороги» 09:52
Евгений Чернов
Rīga   L423 «Си Ху Лун Цзин» 09:46
Мария Чиркова
Maskava   P406 «Тюлени» 09:12
Мария Чудова
Sanktpēterburga   L437 «Импеданс» 10:14
Владимир Шалгунов
Maskava   322 «Салатость и Терн» 09:44
Оля Шванская
Berlin   P495 «Ginger» 12:10
Константин Щербаков
Maskava   L453 «Биогеодвижение» 10:46
Кирилл Юрченко
Tvera   P4109 «Толькi пешшу» 12:38
Irina Andreeva
Tālo ārzemju pilsētas   L400 «Caretta caretta» 09:00
Shannon Brady
Minhene   P4117 «NE» 12:54
Alena Churakova
Maskava   P458 «Сестренки» 10:56
Elizaveta Dagaeva
Berlin   P4101 «Schatzipus» 12:22
Vladimir Ermilov
Tel Aviv   P427 «мкм-брл» 09:54
Anna Glubokaya
Berlin   P491 «Deepwork2» 12:02
Yana Kaziulia
Berlin   307 «Pumpkins» 09:14
Alena Lapina
Berlin   P493 «Неместные» 12:06
Yuri Naumov
Maskavas apgabals   P463 «Луноход-1» 11:06
Erwin Neufeld
Minhene   P4117 «NE» 12:54
Ashot Pilosian
Sanktpēterburga   P441 «Team B» 10:22
Irene Shimko
Maskava   P438 «Друзья Грейс» 10:16
Дина Алямова
Maskava   P435 «Рубенс и розмарин» 10:10
Максим Баишев
Maskava   L419 «Потом поменяем» 09:38
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   L425 «КаннамПуПу» 09:50
Елена Бондаренко
Brno   L431 «Simulantenbande» 10:02
Евгения Васильева
Sanktpēterburga   L449 «А, что?» 10:38
Иван Ведерников
Maskava   L415 «Excited rabbits» 09:30
Всеволод Виноградов
Maskava   325 «FromMoscowWithLove» 09:50
Дмитрий Власенок
Maskava   814 «Муми-тролли» 09:28
Андрей Войнов
Maskava   L444 «Бодя и Аша» 10:28
Лена Войнова
Maskava   L444 «Бодя и Аша» 10:28
Сергей Голиков
Maskavas apgabals   P457 «Философия Стэтхэма» 10:54
Алексей Грибенников
Sanktpēterburga   P447 «Берлинские каникулы» 10:34
Александр Григорьев
Sanktpēterburga   P4100 «N10» 12:20
Ростислав Девятов
Maskava   221 «Драные forNever» 09:42
Ксения Дубова
Maskava   P437 «вечер трудного дня» 10:14
Иван Жбанов
Sanktpēterburga   P483 «А кто бедный котик» 11:46
Марьяна Зборовская
Maskava   P413 «Купи слона» 09:26
Александр Кобякин
Maskava   P436 «notthelast» 10:12
Евгения Колдаева
Maskava   P4106 «Look ahead!» 12:32
Мария Комар
Jaroslavļa   P4115 «Сам-Знаете-Кот» 12:50
Татьяна Корнилова
Berlin   P4104 «Forever» 12:28
Лариса Лейфланд
London   P474 «L&J» 11:28
Янка Манухина
Maskava   P467 «Сыр и помидорка» 11:14
Игорь Маркелов
Maskava   P471 «Сочни с лимоном.» 11:22
Александр Мельников
Amsterdama   310 «Mayflower» 09:20
Татьяна Миронова
Sanktpēterburga   P499 «ЛМ» 12:18
Нина Никифорова
Maskava   814 «Муми-тролли» 09:28
Галина Озерова
Sanktpēterburga   P410 «Die liebe Sonne» 09:20
Иван Орешко
Sanktpēterburga   328 «Неужелидоехали» 09:56
Олег Поплевин
Serpukhov   P4114 «Быланебыла» 12:48
Алина Резниченко
Maskava   P475 «Dolceweg» 11:30
Сергей Сапего
Maskava   212 «Бегущий голод» 09:24
Владимир Сербиненко
Tālo ārzemju pilsētas   P4115 «Сам-Знаете-Кот» 12:50
Ольга Силина
Tālo ārzemju pilsētas   P434 «Нижний Кошкск» 10:08
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   L436 «Потом» 10:12
Анастасия Темченко
Maskava   P417 «Петля гистерезиса» 09:34
Алёна Трескова
Maskava   P409 «Временное название команды» 09:18
Дарья Труфанова
Ņižņijnovgoroda   P482 «Шнапсы» 11:44
Ольга Харитонова
Sanktpēterburga   L410 «ЛеМа» 09:20
Екатерина Чуракова
Maskava   P458 «Сестренки» 10:56
Olga Andriyanova
Tālo ārzemju pilsētas   L440 «Yozhiki» 10:20
Evgeniya Cheremushkina
Maskavas apgabals   P4114 «Быланебыла» 12:48
Marina Herbst
Maskava   L442 «Пух, сава и кролик» 10:24
Vladimir Ivanov
Maskava   L442 «Пух, сава и кролик» 10:24
Julia Julia
Berlin   P491 «Deepwork2» 12:02
Alexander Kharitonov
Tālo ārzemju pilsētas   P434 «Нижний Кошкск» 10:08
Alexander Kozhevnikov
Tālo ārzemju pilsētas   L440 «Yozhiki» 10:20
Ksenija Ksenija
Berlin   P491 «Deepwork2» 12:02
Olga LL
Sanktpēterburga   P4107 «Los Olivos» 12:34
Olivia LL
Sanktpēterburga   P4107 «Los Olivos» 12:34
Rustam Miftakhutdinov
Portland   212 «Бегущий голод» 09:24
Ivan Strelchuk
  808 «Солянка» 09:16
Alex Sustavov
Tālo ārzemju pilsētas   P489 «Corrida» 11:58
Inna Tsvik
Tālo ārzemju pilsētas   P461 «Tardigrades» 11:02
Jelena Verdina
Rīga   P468 «Lācēni/Медвежата» 11:16
Sergei Vipovskii
Berlin   P491 «Deepwork2» 12:02
Ayk Waldow
Berlin   P4101 «Schatzipus» 12:22
Dmitry Zarubin
Berlin   307 «Pumpkins» 09:14
Андрей Абрамов
Maskava   P467 «Сыр и помидорка» 11:14
Мария Абрашкина
Maskava   L414 «ЧихПых» 09:28
Сергей Аванесов
Maskava   P4106 «Look ahead!» 12:32
Костя Агапов
  P462 «ponchik» 11:04
Екатерина Алешина
Sanktpēterburga   P422 «КаФе» 09:44
Ариэль Альтамирано
Amsterdama   310 «Mayflower» 09:20
Йохан Барт
Мюнхин   L418 «Gaifullingi» 09:36
Василий Белев
Sanktpēterburga   P498 «Белы» 12:16
Андрей Бондаренко
Brno   L431 «Simulantenbande» 10:02
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   L410 «ЛеМа» 09:20
Оксана Верпатова
Tvera   P414 «Ежи-пластуны» 09:28
Матвей Войнов
Maskava   L444 «Бодя и Аша» 10:28
Яков Войнов
Maskava   L444 «Бодя и Аша» 10:28
Сергей Гавриленко
Sanktpēterburga   P4100 «N10» 12:20
Аскат Гайфуллин
Jihlava   L418 «Gaifullingi» 09:36
Никита Галинкин
Berlin   P466 «Pipun» 11:12
Валерий Голубев
Maskava   P424 «Нигде лучше здесь» 09:48
Вероника Демидова
Sanktpēterburga   L452 «Guten_Abend» 10:44
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   L422 «NiceГра» 09:44
Эдишеров Илья
Tālo ārzemju pilsētas   P403 «Begin-began-begun» 09:06
Сергей Кальсин
Maskava   P4112 «Бегает и разгадывает Москва» 12:44
Анастасия Кириченко
Maskava   L439 «Мурмяуа» 10:18
Елена Кичинская
Sanktpēterburga   P4108 «Ultimate Survival» 12:36
Кирилл Ковалев
Maskava   L414 «ЧихПых» 09:28
Алексей Копейкин
Sanktpēterburga   P499 «ЛМ» 12:18
Олег Корнилов
Berlin   P4104 «Forever» 12:28
Ольга Краева
Maskava   P433 «Memes» 10:06
Евгений Лабзин
Berlin   P4118 «Procrastination» 12:56
Ася Лебедева
Berlin   P4111 «Агу? Бегу!» 12:42
Лада Лебедева
Maskava   P4111 «Агу? Бегу!» 12:42
Якоб Лейфланд
London   P474 «L&J» 11:28
Анастасия Лемешенко
Berlin   P466 «Pipun» 11:12
Армен Мадоян
Berlin   P493 «Неместные» 12:06
Виктория Менде
Sanktpēterburga   P470 «Mende Adventure Team» 11:20
Евгений Морозов
Maskava   P433 «Memes» 10:06
Кристофер Перера
Berlin   P475 «Dolceweg» 11:30
Никита Петров
Maskava   L414 «ЧихПых» 09:28
Степан Петров
Maskava   L414 «ЧихПых» 09:28
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   P473 «Isch guet?» 11:26
Екатерина Погодина
  P462 «ponchik» 11:04
Надежда Подвальная
Maskava   322 «Салатость и Терн» 09:44
Александр Резниченко
Maskava   P475 «Dolceweg» 11:30
Лиза Свитанько
Maskava   P4103 «Too late» 12:26
Яков Сироткин
Sanktpēterburga   L436 «Потом» 10:12
Петр Степанов
Tālo ārzemju pilsētas   L409 «Крокус на Фикус» 09:18
Екатерина Степанова
Tālo ārzemju pilsētas   L409 «Крокус на Фикус» 09:18
Елизавета Степанова
Tālo ārzemju pilsētas   L409 «Крокус на Фикус» 09:18
Саша Филатова
Maskava   P4111 «Агу? Бегу!» 12:42
Владимир Фирсов
Sanktpēterburga   L424 «Бегущие с Фонтанки» 09:48
Евгений Харитонов
Sanktpēterburga   L452 «Guten_Abend» 10:44
Наталья Хотченкова
Tālo ārzemju pilsētas   L422 «NiceГра» 09:44
Елена Христина
Maskava   L419 «Потом поменяем» 09:38
Екатерина Черкасова
Berlin   L426 «Берлинские единороги» 09:52
Татьяна Черная
Maskava   L429 «#яуспеваю» 09:58
Яна Чёрная
Sanktpēterburga   P466 «Pipun» 11:12
Александр Чудов
Sanktpēterburga   L437 «Импеданс» 10:14
Василий Шаталкин
Array[Array.city_id_alt].name   P414 «Ежи-пластуны» 09:28
Константин Шатохин
Tālo ārzemju pilsētas   P489 «Corrida» 11:58
Томас Шмидт
Berlin   L426 «Берлинские единороги» 09:52
Ольга Шу
Maskava   L429 «#яуспеваю» 09:58
Ольга Юркова
Maskava   P457 «Философия Стэтхэма» 10:54
Павел Ярков
Sanktpēterburga   L452 «Guten_Abend» 10:44