Kategorija 

Parodyti nepanaudotas vietas

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Arist Kozhevnikov
Tālo ārzemju pilsētas   L440 «Yozhiki» 10:20
Sundy Moor
Maskava   L403 «Ы» 09:06
Дарья Агафонова
Maskava   L411 «Морква» 09:22
Наташа Барсова
Tālo ārzemju pilsētas   L438 «Барсы» 10:16
Полина Березина
Maskavas apgabals   L407 «Квадратиш Практиш Гуд» 09:14
Мария Богатырева
Sanktpēterburga   L425 «КаннамПуПу» 09:50
Мария Большакова
Maskava   L446 «Без трамвая» 10:32
Анастасия Бондарович
Maskava   L451 «Ежова голова» 10:42
Павел Брылов
Tālo ārzemju pilsētas   L430 «e-bashing no backuping» 10:00
Олеся Викторова
Maskava   L454 «Запах Напалма по Утрам» 10:48
Анна Дуденина
Maskava   L404 «Wir» 09:08
Елена Евдокимова
Sanktpēterburga   L402 «Eichhörnchen» 09:04
Алексей Еремин
Maskava   L450 «Das Krapfen» 10:40
Андрей Жемков
Maskava   L421 «Кремни» 09:42
Юлия Жемкова
Maskava   L421 «Кремни» 09:42
Танько Зверь
Maskava   L443 «УхтыжЪё» 10:26
Полина Зотова
Maskava   L429 «#яуспеваю» 09:58
Никита Калабашкин
Maskava   L454 «Запах Напалма по Утрам» 10:48
Анастасия Камельянова
Maskava   L404 «Wir» 09:08
Михаил Кириченко
Maskava   L439 «Мурмяуа» 10:18
Марина Крылова
Sanktpēterburga   L413 «Каспар-Давид-Фридрих» 09:26
Роман Кулагин
Puškina   L428 «Квант НастРоения» 09:56
Дмитрий Леденцов
Maskava   L427 «Почётный донор» 09:54
Марк Мандельбаум
Sanktpēterburga   L413 «Каспар-Давид-Фридрих» 09:26
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   L406 «Винни и его друзья» 09:12
Полина Олещенко
Sanktpēterburga   L417 «Чёрная каракатица» 09:34
Даша Савина
Maskava   L433 «Дряхлые метлы» 10:06
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   L406 «Винни и его друзья» 09:12
Нина Соколова
Maskavas apgabals   L408 «Смех капибары» 09:16
Александра Солодова
Sanktpēterburga   L424 «Бегущие с Фонтанки» 09:48
Тимофей Степанов
Tālo ārzemju pilsētas   L409 «Крокус на Фикус» 09:18
Василиса Суворова
Sanktpēterburga   L452 «Guten_Abend» 10:44
Анна Трофимова
Maskava   L434 «Опасайтесь подделок!» 10:08
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L422 «NiceГра» 09:44
Евгений Чернов
Rīga   L423 «Си Ху Лун Цзин» 09:46
Мария Чудова
Sanktpēterburga   L437 «Импеданс» 10:14
Анна Щербакова
Maskava   L453 «Биогеодвижение» 10:46
Irina Andreeva
Tālo ārzemju pilsētas   L400 «Caretta caretta» 09:00
Максим Баишев
Maskava   L419 «Потом поменяем» 09:38
Станислав Богатырев
Sanktpēterburga   L425 «КаннамПуПу» 09:50
Елена Бондаренко
Brno   L431 «Simulantenbande» 10:02
Евгения Васильева
Sanktpēterburga   L449 «А, что?» 10:38
Иван Ведерников
Maskava   L415 «Excited rabbits» 09:30
Андрей Войнов
Maskava   L444 «Бодя и Аша» 10:28
Алексей Герасименко
Berlin   L405 «Макароны с мёдом» 09:10
Анна Матвейчук
Berlin   L405 «Макароны с мёдом» 09:10
Дмитрий Нестеров
Prāga   L416 «КЛМН» 09:32
Надежда Огнева
Sanktpēterburga   L401 «Огоньки» 09:02
Алёна Сабурова
Maskava   L441 «Светские львицы» 10:22
Елена Сальникова
Maskava   L447 «Единорожка» 10:34
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   L436 «Потом» 10:12
Сергей Тихомиров
Maskava   L426 «Мирный Тих» 09:52
Ольга Харитонова
Sanktpēterburga   L410 «ЛеМа» 09:20
Тамара Цайрингер
Vīne   L420 «Крокодил» 09:40
Olga Andriyanova
Tālo ārzemju pilsētas   L440 «Yozhiki» 10:20
Marina Herbst
Maskava   L442 «Пух, сава и кролик» 10:24
Vladimir Ivanov
Maskava   L442 «Пух, сава и кролик» 10:24
Alexander Kozhevnikov
Tālo ārzemju pilsētas   L440 «Yozhiki» 10:20
Kate Levey
Berlin   L435 «Street Urchins» 10:10
Мария Абрашкина
Maskava   L414 «ЧихПых» 09:28
Андрей Бондаренко
Brno   L431 «Simulantenbande» 10:02
Виктор Бондарович
Maskava   L451 «Ежова голова» 10:42
Юлия Брылова
Tālo ārzemju pilsētas   L430 «e-bashing no backuping» 10:00
Дарья Васильева
Sanktpēterburga   L410 «ЛеМа» 09:20
Матвей Войнов
Maskava   L444 «Бодя и Аша» 10:28
Яков Войнов
Maskava   L444 «Бодя и Аша» 10:28
Лена Войнова
Maskava   L444 «Бодя и Аша» 10:28
Вероника Демидова
Sanktpēterburga   L452 «Guten_Abend» 10:44
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   L422 «NiceГра» 09:44
Ян Евдокимов
Sanktpēterburga   L402 «Eichhörnchen» 09:04
Вероника Жигарева
Maskava   L441 «Светские львицы» 10:22
Анастасия Кириченко
Maskava   L439 «Мурмяуа» 10:18
Кирилл Ковалев
Maskava   L414 «ЧихПых» 09:28
Игорь Кривонос
Maskava   L434 «Опасайтесь подделок!» 10:08
Леонид Мандельбаум
Sanktpēterburga   L413 «Каспар-Давид-Фридрих» 09:26
Дмитрий Михайлов
Tālo ārzemju pilsētas   L430 «e-bashing no backuping» 10:00
Степан Нестеров
Prāga   L416 «КЛМН» 09:32
Ярослав Нестеров
Prāga   L416 «КЛМН» 09:32
Елена Нестерова
Prāga   L416 «КЛМН» 09:32
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   L401 «Огоньки» 09:02
Никита Петров
Maskava   L414 «ЧихПых» 09:28
Степан Петров
Maskava   L414 «ЧихПых» 09:28
Яков Сироткин
Sanktpēterburga   L436 «Потом» 10:12
Максим Соколов
Maskava   L408 «Смех капибары» 09:16
Петр Степанов
Tālo ārzemju pilsētas   L409 «Крокус на Фикус» 09:18
Екатерина Степанова
Tālo ārzemju pilsētas   L409 «Крокус на Фикус» 09:18
Елизавета Степанова
Tālo ārzemju pilsētas   L409 «Крокус на Фикус» 09:18
Дарья Токранова
Tālo ārzemju pilsētas   L430 «e-bashing no backuping» 10:00
Владимир Фирсов
Sanktpēterburga   L424 «Бегущие с Фонтанки» 09:48
Евгений Харитонов
Sanktpēterburga   L452 «Guten_Abend» 10:44
Наталья Хотченкова
Tālo ārzemju pilsētas   L422 «NiceГра» 09:44
Елена Христина
Maskava   L419 «Потом поменяем» 09:38
Рафаэль Цайрингер
Vīne   L420 «Крокодил» 09:40
Татьяна Черная
Maskava   L429 «#яуспеваю» 09:58
Александр Чудов
Sanktpēterburga   L437 «Импеданс» 10:14
Ольга Шу
Maskava   L429 «#яуспеваю» 09:58
Константин Щербаков
Maskava   L453 «Биогеодвижение» 10:46
Павел Ярков
Sanktpēterburga   L452 «Guten_Abend» 10:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L400 09:00 Caretta caretta
Irina Andreeva

Tālo ārzemju pilsētas

L401 09:02 Огоньки
Надежда Огнева

Sanktpēterburga

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

L402 09:04 Eichhörnchen
Ян Евдокимов

Sanktpēterburga

L403 09:06 Ы
Sundy Moor

Maskava

L404 09:08 Wir
L405 09:10 Макароны с мёдом
L406 09:12 Винни и его друзья
L407 09:14 Квадратиш Практиш Гуд
Полина Березина

Maskavas apgabals

L408 09:16 Смех капибары
Нина Соколова

Maskavas apgabals

Максим Соколов

Maskava

L409 09:18 Крокус на Фикус
Тимофей Степанов

Tālo ārzemju pilsētas

Петр Степанов

Tālo ārzemju pilsētas

Екатерина Степанова

Tālo ārzemju pilsētas

Елизавета Степанова

Tālo ārzemju pilsētas

L410 09:20 ЛеМа
Дарья Васильева

Sanktpēterburga

L411 09:22 Морква
L413 09:26 Каспар-Давид-Фридрих
Марина Крылова

Sanktpēterburga

Леонид Мандельбаум

Sanktpēterburga

L414 09:28 ЧихПых
Мария Абрашкина

Maskava

Кирилл Ковалев

Maskava

Никита Петров

Maskava

Степан Петров

Maskava

L415 09:30 Excited rabbits
L416 09:32 КЛМН
Степан Нестеров

Prāga

Ярослав Нестеров

Prāga

Елена Нестерова

Prāga

L417 09:34 Чёрная каракатица
L419 09:38 Потом поменяем
Елена Христина

Maskava

L420 09:40 Крокодил
Рафаэль Цайрингер

Vīne

L421 09:42 Кремни
L422 09:44 NiceГра
Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

Наталья Хотченкова

Tālo ārzemju pilsētas

L423 09:46 Си Ху Лун Цзин
L424 09:48 Бегущие с Фонтанки
Владимир Фирсов

Sanktpēterburga

L425 09:50 КаннамПуПу
L426 09:52 Мирный Тих
L427 09:54 Почётный донор
L428 09:56 Квант НастРоения
L429 09:58 #яуспеваю
Татьяна Черная

Maskava

Ольга Шу

Maskava

L430 10:00 e-bashing no backuping
Павел Брылов

Tālo ārzemju pilsētas

Юлия Брылова

Tālo ārzemju pilsētas

Дмитрий Михайлов

Tālo ārzemju pilsētas

Дарья Токранова

Tālo ārzemju pilsētas

L431 10:02 Simulantenbande
Андрей Бондаренко

Brno

L433 10:06 Дряхлые метлы
L434 10:08 Опасайтесь подделок!
Игорь Кривонос

Maskava

L435 10:10 Street Urchins
Kate Levey

Berlin

L436 10:12 Потом
Яков Сироткин

Sanktpēterburga

L437 10:14 Импеданс
Мария Чудова

Sanktpēterburga

Александр Чудов

Sanktpēterburga

L438 10:16 Барсы
Наташа Барсова

Tālo ārzemju pilsētas

L439 10:18 Мурмяуа
Анастасия Кириченко

Maskava

L440 10:20 Yozhiki
Arist Kozhevnikov

Tālo ārzemju pilsētas

Olga Andriyanova

Tālo ārzemju pilsētas

Alexander Kozhevnikov

Tālo ārzemju pilsētas

L441 10:22 Светские львицы
Вероника Жигарева

Maskava

L442 10:24 Пух, сава и кролик
Marina Herbst

Maskava

Vladimir Ivanov

Maskava

L443 10:26 УхтыжЪё
L444 10:28 Бодя и Аша
Матвей Войнов

Maskava

Яков Войнов

Maskava

Лена Войнова

Maskava

L446 10:32 Без трамвая
L447 10:34 Единорожка
L449 10:38 А, что?
L450 10:40 Das Krapfen
L451 10:42 Ежова голова
Виктор Бондарович

Maskava

L452 10:44 Guten_Abend
Вероника Демидова

Sanktpēterburga

Евгений Харитонов

Sanktpēterburga

Павел Ярков

Sanktpēterburga

L453 10:46 Биогеодвижение
Константин Щербаков

Maskava

L454 10:48 Запах Напалма по Утрам