Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Andrey Avtomonov
Maskava   424 «Курталон» 09:48
Irina Avtomonova
Maskava   424 «Курталон» 09:48
Vladimir Chernov
Maskava   430 «Journalist&Teacher» 10:00
Gleb Glushanok
Sanktpēterburga   425 «WGS84» 09:50
Yury Petrov
Tālo ārzemju pilsētas   441 «Север не найден» 10:22
Sampati Sagara
Maskava   427 «Васек Трубачев и Ко» 09:54
Viktorija Sjargi
Rīga   432 «Банда Мориарти» 10:04
Фёдор Бахарев
Sanktpēterburga   413 «КаФе» 09:26
Ольга Боброва
Maskava   404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Владимир Бородин
Maskava   411 «Стертые копыта» 09:22
Юра Бронников
Maskava   412 «броуновское движение» 09:24
Евгения Вагина
Maskava   420 «НЕФИС» 09:40
Александра Данилова
Maskava   415 «Тюлени» 09:30
Елена Дедова
Jekaterinburga   435 «Медленные нейроны» 10:10
Денис Дмитриев
Sanktpēterburga   447 «4 лошадиных силы» 10:34
Ирина Егорова
Jekaterinburga   429 «Авось не заблудимся» 09:58
Екатерина Зенкина
Maskava   449 «Дети пустоши» 10:38
Анастасия Зимакова
Maskava   431 «Бобры» 10:02
Елена Козлова
Sanktpēterburga   406 «За Пони!» 09:12
Ольга Линник
Maskava   407 «Крепкие булки» 09:14
Сергей Мельников
London   441 «Север не найден» 10:22
Володя Моргулис
Maskava   400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Евгений Назаров
Maskavas apgabals   404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Саша Николина
  434 «Slappfiskene» 10:08
Сергей Павлов
Maskava   411 «Стертые копыта» 09:22
Ирина Павлова
Maskava   411 «Стертые копыта» 09:22
Валерия Петрова
Sanktpēterburga   441 «Север не найден» 10:22
Ксения Романова
Maskava   421 «Rabid Ferrets» 09:42
Евгения Рутковская
Sanktpēterburga   443 «LOS CHURROS» 10:26
Александра Рябикова
Maskava   400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Виктория Святловская
Maskava   426 «Прогуляшки» 09:52
Василиса Суворова
Sanktpēterburga   417 «Карамелька, баклажан и полбанана» 09:34
Александр Тивельков
Maskava   406 «За Пони!» 09:12
Юлия Тивелькова
Maskava   406 «За Пони!» 09:12
Галя Тюрина
Maskava   401 «Все будет солнечно» 09:02
Наталия Чивиксина
Sanktpēterburga   423 «Серендипити» 09:46
Марго Шаталина
Maskava   405 «На абордаж!» 09:10
Лида Шмакова
Sanktpēterburga   419 «ГенчоИзабелла+» 09:38
Давид Шниперсон
Maskava   400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Марина Янковская
Maskava   416 «Paellalovers» 09:32
Alla Chekushina
Rīga   403 «На вираже» 09:06
Alexander Ishkin
Tālo ārzemju pilsētas   438 «LosVagabundos» 10:16
Erwin Neufeld
Maskava   442 «Sunny» 10:24
Василий Белохин
Maskava   408 «arandano» 09:16
Марина Боровкова
Maskava   428 «ММ» 09:56
Мария Боровкова
Maskava   428 «ММ» 09:56
Илья Ванехин
Maskava   407 «Крепкие булки» 09:14
Мария Двоскина
Tālo ārzemju pilsētas   450 «Noname» 10:40
Леонид Дмитриев
Maskava   404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Алексей Дятлов
Maskava   410 «That's for Valdemar» 09:20
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   436 «Корюшка на море» 10:12
Петр Емельянов
Maskava   409 «По прозвищу Тверь» 09:18
Елена Камшицкая
Barcelona   414 «Manzana» 09:28
Дмитрий Корженевский
Maskava   404 «Большой Львиный прайд» 09:08
Анна Кузина
Sanktpēterburga   418 «Коза Пуховая» 09:36
Елена Кузнецова
Maskava   437 «Хууурма!» 10:14
Анастасия Лужецкая
Sanktpēterburga   448 «urmom» 10:36
Марина Маньшина
Sanktpēterburga   433 «Мыха и Коха» 10:06
Светлана Обухова
Tvera   409 «По прозвищу Тверь» 09:18
Алексей Прусаков
Tālo ārzemju pilsētas   434 «Slappfiskene» 10:08
Оксана Русанова
Maskava   400 «Большой Львиный прайд» 09:00
Даша Рыжикова
Maskava   439 «Лесные грибочки» 10:18
Оксана Сергеева
Maskava   408 «arandano» 09:16
Николай Чашников
Sanktpēterburga   423 «Серендипити» 09:46
Вячеслав Чекушин
Rīga   403 «На вираже» 09:06
Александр Чигорин
Maskava   422 «Квартет А» 09:44
Anton Antselevich
Jekaterinburga   435 «Медленные нейроны» 10:10
Dmitii Borodii
Maskava   442 «Sunny» 10:24
Francisco Camacho
Tālo ārzemju pilsētas   443 «LOS CHURROS» 10:26
Edgar Coenraads
Tālo ārzemju pilsētas   434 «Slappfiskene» 10:08
Mariia Khidoiatova
Maskava   442 «Sunny» 10:24
Olga Paškovska
Rīga   432 «Банда Мориарти» 10:04
Anastasia Videneeva
Maskava   442 «Sunny» 10:24
Екатерина Алешина
Sanktpēterburga   413 «КаФе» 09:26
Чернова Анна
Maskava   430 «Journalist&Teacher» 10:00
Татьяна Белохина
Maskava   408 «arandano» 09:16
Валерий Бицоев
Maskava   431 «Бобры» 10:02
Анна Богданова
Tālo ārzemju pilsētas   438 «LosVagabundos» 10:16
Лиза Бронникова
Maskava   412 «броуновское движение» 09:24
Алексей Буславьев
Jekaterinburga   435 «Медленные нейроны» 10:10
Лена Войта
Maskava   435 «Медленные нейроны» 10:10
Евгения Володина
Maskava   415 «Тюлени» 09:30
Ольга Ворончагина
Maskava   440 «Соловей» 10:20
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   436 «Корюшка на море» 10:12
Матвей Глушанок
Sanktpēterburga   425 «WGS84» 09:50
Кира Голод
Maskava   426 «Прогуляшки» 09:52
Марк Двоскин
Tālo ārzemju pilsētas   450 «Noname» 10:40
Старцева Диана
Maskava   426 «Прогуляшки» 09:52
Даша Дмитриева
Sanktpēterburga   447 «4 лошадиных силы» 10:34
Дамир Досымбеков
Tālo ārzemju pilsētas   438 «LosVagabundos» 10:16
Павел Егоров
Jekaterinburga   429 «Авось не заблудимся» 09:58
Вадим Иоффе
Maskava   427 «Васек Трубачев и Ко» 09:54
Светлана Козеровская
Maskava   401 «Все будет солнечно» 09:02
Наталья Костикова
Maskava   431 «Бобры» 10:02
Александра Крауклис
Sanktpēterburga   417 «Карамелька, баклажан и полбанана» 09:34
Лена Кузина
Sanktpēterburga   418 «Коза Пуховая» 09:36
Виктор Лебедев
Barcelona   414 «Manzana» 09:28
Илья Лужецкий
Maskava   448 «urmom» 10:36
Анна Маньшина
Sanktpēterburga   433 «Мыха и Коха» 10:06
Алексей Морозов
Sanktpēterburga   447 «4 лошадиных силы» 10:34
Екатерина Найда
Maskava   438 «LosVagabundos» 10:16
Мария Николаева
Sanktpēterburga   425 «WGS84» 09:50
Андрей Орлов
Maskava   437 «Хууурма!» 10:14
Анна Пологова
Sanktpēterburga   441 «Север не найден» 10:22
Алёна Потыкалова
Maskava   421 «Rabid Ferrets» 09:42
Тони Пресман
Tālo ārzemju pilsētas   450 «Noname» 10:40
Александр Ржавин
Rīga   420 «НЕФИС» 09:40
Кирилл Рыжиков
Maskava   439 «Лесные грибочки» 10:18
Андрей Сальников
Maskava   449 «Дети пустоши» 10:38
Алёна Сарбучева
Sanktpēterburga   417 «Карамелька, баклажан и полбанана» 09:34
Маргита Спранцмане
Rīga   420 «НЕФИС» 09:40
Анна Товбина
Maskava   422 «Квартет А» 09:44
георгий тотев
Maskava   408 «arandano» 09:16
Екатерина Удинцова
Barcelona   414 «Manzana» 09:28
Артур Хамитов
Maskava   416 «Paellalovers» 09:32
Евгений Харитонов
Sanktpēterburga   417 «Карамелька, баклажан и полбанана» 09:34
Евгений Шмаков
Sanktpēterburga   419 «ГенчоИзабелла+» 09:38
Елена Шмакова
Sanktpēterburga   419 «ГенчоИзабелла+» 09:38
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
400 09:00 Большой Львиный прайд

400

401 09:02 Все будет солнечно

401

Светлана Козеровская

Maskava

403 09:06 На вираже

403

404 09:08 Большой Львиный прайд

404

405 09:10 На абордаж!

405

406 09:12 За Пони!

406

407 09:14 Крепкие булки

407

408 09:16 arandano

408

Татьяна Белохина

Maskava

георгий тотев

Maskava

409 09:18 По прозвищу Тверь

409

410 09:20 That's for Valdemar

410

411 09:22 Стертые копыта

411

412 09:24 броуновское движение

412

Лиза Бронникова

Maskava

413 09:26 КаФе

413

Фёдор Бахарев

Sanktpēterburga

Екатерина Алешина

Sanktpēterburga

414 09:28 Manzana

414

Виктор Лебедев

Barcelona

Екатерина Удинцова

Barcelona

415 09:30 Тюлени

415

Евгения Володина

Maskava

416 09:32 Paellalovers

416

Артур Хамитов

Maskava

417 09:34 Карамелька, баклажан и полбанана

417

Александра Крауклис

Sanktpēterburga

Алёна Сарбучева

Sanktpēterburga

Евгений Харитонов

Sanktpēterburga

418 09:36 Коза Пуховая

418

Анна Кузина

Sanktpēterburga

Лена Кузина

Sanktpēterburga

419 09:38 ГенчоИзабелла+

419

Лида Шмакова

Sanktpēterburga

Евгений Шмаков

Sanktpēterburga

Елена Шмакова

Sanktpēterburga

420 09:40 НЕФИС

420

Александр Ржавин

Rīga

Маргита Спранцмане

Rīga

421 09:42 Rabid Ferrets

421

Алёна Потыкалова

Maskava

422 09:44 Квартет А

422

Анна Товбина

Maskava

423 09:46 Серендипити

423

424 09:48 Курталон

424

425 09:50 WGS84

425

Gleb Glushanok

Sanktpēterburga

Матвей Глушанок

Sanktpēterburga

Мария Николаева

Sanktpēterburga

426 09:52 Прогуляшки

426

Кира Голод

Maskava

Старцева Диана

Maskava

427 09:54 Васек Трубачев и Ко

427

Sampati Sagara

Maskava

Вадим Иоффе

Maskava

428 09:56 ММ

428

429 09:58 Авось не заблудимся

429

Ирина Егорова

Jekaterinburga

Павел Егоров

Jekaterinburga

430 10:00 Journalist&Teacher

430

Чернова Анна

Maskava

431 10:02 Бобры

431

Валерий Бицоев

Maskava

Наталья Костикова

Maskava

432 10:04 Банда Мориарти

432

Olga Paškovska

Rīga

433 10:06 Мыха и Коха

433

Анна Маньшина

Sanktpēterburga

434 10:08 Slappfiskene

434

Алексей Прусаков

Tālo ārzemju pilsētas

Edgar Coenraads

Tālo ārzemju pilsētas

435 10:10 Медленные нейроны

435

Елена Дедова

Jekaterinburga

Anton Antselevich

Jekaterinburga

Алексей Буславьев

Jekaterinburga

Лена Войта

Maskava

436 10:12 Корюшка на море

436

Сергей Егоров

Sanktpēterburga

Татьяна Высоцкая

Sanktpēterburga

437 10:14 Хууурма!

437

Андрей Орлов

Maskava

438 10:16 LosVagabundos

438

Alexander Ishkin

Tālo ārzemju pilsētas

Анна Богданова

Tālo ārzemju pilsētas

Дамир Досымбеков

Tālo ārzemju pilsētas

Екатерина Найда

Maskava

439 10:18 Лесные грибочки

439

Кирилл Рыжиков

Maskava

440 10:20 Соловей

440

Ольга Ворончагина

Maskava

441 10:22 Север не найден

441

Yury Petrov

Tālo ārzemju pilsētas

Анна Пологова

Sanktpēterburga

442 10:24 Sunny

442

Erwin Neufeld

Maskava

Dmitii Borodii

Maskava

Mariia Khidoiatova

Maskava

Anastasia Videneeva

Maskava

443 10:26 LOS CHURROS

443

Francisco Camacho

Tālo ārzemju pilsētas

445 10:30 Blade Runners

445

447 10:34 4 лошадиных силы
Денис Дмитриев

Sanktpēterburga

Даша Дмитриева

Sanktpēterburga

Алексей Морозов

Sanktpēterburga

448 10:36 urmom

448

Илья Лужецкий

Maskava

449 10:38 Дети пустоши

449

Андрей Сальников

Maskava

450 10:40 Noname

450

Мария Двоскина

Tālo ārzemju pilsētas

Марк Двоскин

Tālo ārzemju pilsētas

Тони Пресман

Tālo ārzemju pilsētas

452 10:44 Casa De Rusia 2

452