Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Pavel Alexeev
Ļeņingradas apgabals   154 «Космическая музыка» 10:54
Rifat Fazlyev
Sanktpēterburga   148 «Синяки в коленках» 10:48
Margarita Florova
Sanktpēterburga   146 «Джуманджи» 10:46
Alexander Grebenkov
Sanktpēterburga   133 «Воля и разум» 10:33
Victoria Shtykova
Maskava   174 «Рататат на море» 11:14
Kristina Titova
Sanktpēterburga   142 «Берёзовый фарш» 10:42
Irina Vasileva
Sanktpēterburga   133 «Воля и разум» 10:33
Артём Авдосьев
Sanktpēterburga   104 «J.O.P.A. в мыле» 10:04
Екатерина Авдосьева
Sanktpēterburga   104 «J.O.P.A. в мыле» 10:04
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   100 «К одному» 10:00
Виктория Антонова
Sanktpēterburga   148 «Синяки в коленках» 10:48
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   124 «Солнечный зайчик» 10:24
Рома Ахметьянов
Sanktpēterburga   141 «Подсвечник и тубмочка» 10:41
Андрюша Бобков
Sanktpēterburga   172 «#krepkiylom» 11:12
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   102 «Белка и Стрелка» 10:02
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   103 «Франкенвини» 10:03
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   161 «the Pooh» 11:01
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   131 «Это вам не игрушки» 10:31
Ирина Виденичева
Sanktpēterburga   131 «Это вам не игрушки» 10:31
Оля Власова
Sanktpēterburga   168 «АрОл» 11:08
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   136 «Белки ЛеТяги» 10:36
Николай Гемель
Sanktpēterburga   162 «Мегалёты» 11:02
Роман Гурьянов
Sanktpēterburga   149 «Ямбург» 10:49
Гегелия Дато
Sanktpēterburga   147 «Bl@ck & White» 10:47
Александр Егоров
Sanktpēterburga   165 «ORANGE» 11:05
Снежана Захарова
Sanktpēterburga   184 «НЗ-2016» 11:24
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   103 «Франкенвини» 10:03
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   100 «К одному» 10:00
Сергей Иванов
Sanktpēterburga   1103 «Космос» 11:42
Диана Ильина
Sanktpēterburga   139 «Пассионарии» 10:39
Андрей Иммореев
Sanktpēterburga   150 «Мармоты, ау!» 10:50
Юрий Касаткин
Sanktpēterburga   146 «Джуманджи» 10:46
Костенков Кирилл
Sanktpēterburga   169 «Свинки Скинни» 11:09
Иван Кириллов
Sanktpēterburga   123 «Испанские сапоги» 10:23
Александра Киселева
Sanktpēterburga   145 «Летящей походкой» 10:45
Юра Колмаков
Sanktpēterburga   149 «Ямбург» 10:49
Алёна Колобкова
Sanktpēterburga   144 «ХомоБяки» 10:44
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   120 «The Пен-Мех» 10:20
Дима Коркин
Sanktpēterburga   173 «Славные парни» 11:13
Светлана Королева
Sanktpēterburga   122 «Селёдочный код» 10:22
Оксана Кочубей
Sanktpēterburga   152 «Трое в лодке, не считая ещё четверых» 10:52
Нина Красавина
Sanktpēterburga   119 «Включи ноги!» 10:19
Никита Краснов
Sanktpēterburga   120 «The Пен-Мех» 10:20
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   107 «Rabbit Ferrets» 10:07
Наталия Кузнецова
Sanktpēterburga   130 «КанальЯ» 10:30
Роман Кулагин
Sanktpēterburga   188 «Эмерком» 11:28
Дмитрий Лаврик
Sanktpēterburga   189 «Ненуачо» 11:29
Мария Лагай
Sanktpēterburga   167 «МакЛаки» 11:07
Руслан Лапин
Sanktpēterburga   138 «LapinKulta» 10:38
Анастасия Лапина
Sanktpēterburga   138 «LapinKulta» 10:38
Ольга Лысенко
Sanktpēterburga   111 «Картина маслом» 10:11
Дарья Масленникова
Sanktpēterburga   112 «Гай-до. Планета пять-четыре» 10:12
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   108 «Сурикаты» 10:08
Александра Нагорная
Sanktpēterburga   128 «ДваСапогаПара» 10:28
Ирина Наумчук
Sanktpēterburga   156 «Давай дойдём!» 10:56
Дариус Новак
Sanktpēterburga   126 «Дорогие участники соревнований» 10:26
Семён Орешко
Sanktpēterburga   1100 «Роу роу» 11:40
Наталья Очева
Sanktpēterburga   108 «Сурикаты» 10:08
Женя Петров
Sanktpēterburga   167 «МакЛаки» 11:07
Ирина Печенькина
Sanktpēterburga   112 «Гай-до. Планета пять-четыре» 10:12
Иван Пузырев
Sanktpēterburga   183 «Специальная олимпиада» 11:23
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   107 «Rabbit Ferrets» 10:07
Ирина Светник
Maskava   106 «Фарго» 10:06
Юлия Скворцова
Sanktpēterburga   105 «Снупи и Тукс» 10:05
Анастасия Слепченко
Sanktpēterburga   1104 «Атмосфера» 11:44
Софья Соколова
Sanktpēterburga   135 «Боевые хомячки» 10:35
Наталья Спирина
Sanktpēterburga   170 «Сиринга» 11:10
Наталья Стрельцова
Sanktpēterburga   163 «По азимуту ищи» 11:03
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   119 «Включи ноги!» 10:19
Андрей Фёдоров
Sanktpēterburga   143 «fast and light» 10:43
Настя Фёдорова
Sanktpēterburga   175 «Муха и кролик» 11:15
Лена Федотова
Sanktpēterburga   129 «Без фанатизма» 10:29
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   122 «Селёдочный код» 10:22
Виктория Ханагуа
Sanktpēterburga   144 «ХомоБяки» 10:44
Зоя Цветкова
Sanktpēterburga   110 «ни рук, ни ног» 10:10
Дмитрий Черевичкин
Sanktpēterburga   181 «Фуфлыжники» 11:21
Елена Швецова
Sanktpēterburga   136 «Белки ЛеТяги» 10:36
Вероника Шедько
Sanktpēterburga   129 «Без фанатизма» 10:29
Софья Юсенко
Sanktpēterburga   132 «Команда М» 10:32
Ольга Ясакова
Sanktpēterburga   182 «Соня и Оля» 11:22
Elena Chervyakova
Sanktpēterburga   137 «ГПП» 10:37
Dmitriy Kozorez
Sanktpēterburga   183 «Специальная олимпиада» 11:23
Рита Абрамовских
Ļeņingradas apgabals   1104 «Атмосфера» 11:44
Громоковский Алексей
Sanktpēterburga   121 «Aurora» 10:21
Елена Батуева
Sanktpēterburga   110 «ни рук, ни ног» 10:10
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   140 «бакуганы» 10:40
Оксана ДЕНИСОВА
Maskava   135 «Боевые хомячки» 10:35
Александра Деханова
Sanktpēterburga   1103 «Космос» 11:42
Юрий Дилин
Sanktpēterburga   162 «Мегалёты» 11:02
Андрей Евсеев
Maskava   185 «Тюлень-Про» 11:25
Екатерина Евсеева
Maskava   185 «Тюлень-Про» 11:25
Владислав Завьялов
Sanktpēterburga   155 «Недоразрядники» 10:55
Ульяна Заикина
Sanktpēterburga   187 «Змея и лис» 11:27
Кристина Згирските
Sanktpēterburga   180 «шило в жопе» 11:20
Иван Золотов
Sanktpēterburga   152 «Трое в лодке, не считая ещё четверых» 10:52
Наталия Ковтуненко
Sanktpēterburga   132 «Команда М» 10:32
Сергей Козловский
Sanktpēterburga   163 «По азимуту ищи» 11:03
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   109 «Стремиться» 10:09
Андрей Лазарев
Sanktpēterburga   118 «Восемь, девять» 10:18
Анжелика Малинова
Sanktpēterburga   171 «Кайманки» 11:11
Дмитрий Мокеев
Maskava   106 «Фарго» 10:06
Вячеслав Мосенков
Sanktpēterburga   147 «Bl@ck & White» 10:47
Юлия Николаева
Sanktpēterburga   142 «Берёзовый фарш» 10:42
Юлия Пронькина
Sanktpēterburga   177 «Няшка Феникс» 11:17
Зауреш Садвакас
Maskava   115 «Пон@ехали!» 10:15
Толеген Садвакас
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   116 «Туристы» 10:16
Мария Селенкова
Sanktpēterburga   166 «Бодрые еноты» 11:06
Мария Сухар
Sanktpēterburga   179 «Джесс Ю» 11:19
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   101 «После нас - хоть потом!» 10:01
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   102 «Белка и Стрелка» 10:02
Макс Цымбалюк
Sanktpēterburga   153 «БелкиБурундуки» 10:53
Веслава Шамрей
Sanktpēterburga   151 «Шустрые креветки» 10:51
Артур Алавяли
Sanktpēterburga   168 «АрОл» 11:08
Оксана Бессонова
Sanktpēterburga   171 «Кайманки» 11:11
Ульяна Бойцова
Sanktpēterburga   177 «Няшка Феникс» 11:17
Алёна Бондарь
Sanktpēterburga   130 «КанальЯ» 10:30
Мария Браун
Sanktpēterburga   153 «БелкиБурундуки» 10:53
Артем Валерич
Sanktpēterburga   134 «ЮричиВалерич» 10:34
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   140 «бакуганы» 10:40
Константин Водопьянов
Maskava   174 «Рататат на море» 11:14
Ольга Гальченко
Sanktpēterburga   154 «Космическая музыка» 10:54
Ирина Громоковская
Sanktpēterburga   121 «Aurora» 10:21
Михаил Дзык
Sanktpēterburga   172 «#krepkiylom» 11:12
Александра Дундур
Sanktpēterburga   1100 «Роу роу» 11:40
Нина Евсеева
Maskava   186 «Нинаташа» 11:26
Ксения Емельянова
Sanktpēterburga   187 «Змея и лис» 11:27
Александр Захаров
Sanktpēterburga   188 «Эмерком» 11:28
Марк Захаров
Sanktpēterburga   181 «Фуфлыжники» 11:21
Анастасия Иванова
Sanktpēterburga   170 «Сиринга» 11:10
Алина Иващенко
Sanktpēterburga   151 «Шустрые креветки» 10:51
Егор Иммореев
Sanktpēterburga   150 «Мармоты, ау!» 10:50
Евгения Иову
Sanktpēterburga   137 «ГПП» 10:37
Валерия Каменных
Sanktpēterburga   126 «Дорогие участники соревнований» 10:26
Виктория Кармацкая
Sanktpēterburga   101 «После нас - хоть потом!» 10:01
Татьяна Корнева
Sanktpēterburga   175 «Муха и кролик» 11:15
Леонид Косков
Sanktpēterburga   123 «Испанские сапоги» 10:23
Андрей Кузнецов
Sanktpēterburga   143 «fast and light» 10:43
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   118 «Восемь, девять» 10:18
Ольга Лаптева
Sanktpēterburga   139 «Пассионарии» 10:39
Светлана Леонтьева
Sanktpēterburga   165 «ORANGE» 11:05
Павел Липанов
Sanktpēterburga   161 «the Pooh» 11:01
Дарья Лихолетова
Sanktpēterburga   111 «Картина маслом» 10:11
Михаил Лобанов
Sanktpēterburga   155 «Недоразрядники» 10:55
Александр Манько
Sanktpēterburga   156 «Давай дойдём!» 10:56
Полина Меркоева
Sanktpēterburga   109 «Стремиться» 10:09
Михаил Нагорный
Sanktpēterburga   128 «ДваСапогаПара» 10:28
Алексей Николаев
Sanktpēterburga   184 «НЗ-2016» 11:24
Юлия Пыркина
Sanktpēterburga   166 «Бодрые еноты» 11:06
Алина Садвакас
Курган   115 «Пон@ехали!» 10:15
Светлана Садвакас
Citas Urālu federālā apgabala pilsētas   116 «Туристы» 10:16
Ирина Самарина
Sanktpēterburga   145 «Летящей походкой» 10:45
Андрей Скворцов
Sanktpēterburga   105 «Снупи и Тукс» 10:05
Илья Суворов
Sanktpēterburga   141 «Подсвечник и тубмочка» 10:41
Анна Тименкова
Sanktpēterburga   179 «Джесс Ю» 11:19
Виктория Тищенко
Sanktpēterburga   169 «Свинки Скинни» 11:09
Наталья Третьякова
Maskava   186 «Нинаташа» 11:26
Мария Хасанова
Sanktpēterburga   124 «Солнечный зайчик» 10:24
Иван Щукин
Sanktpēterburga   173 «Славные парни» 11:13
Соня Щукина
Sanktpēterburga   182 «Соня и Оля» 11:22
Игорь Юрич
Sanktpēterburga   134 «ЮричиВалерич» 10:34
Юрий Яковлев
Sanktpēterburga   180 «шило в жопе» 11:20
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 К одному

100

101 10:01 После нас - хоть потом!
Виктория Кармацкая

Sanktpēterburga

102 10:02 Белка и Стрелка

102

103 10:03 Франкенвини

103

104 10:04 J.O.P.A. в мыле

104

105 10:05 Снупи и Тукс

105

Юлия Скворцова

Sanktpēterburga

Андрей Скворцов

Sanktpēterburga

106 10:06 Фарго

106

107 10:07 Rabbit Ferrets

107

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

108 10:08 Сурикаты

108

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

109 10:09 Стремиться

109

Полина Меркоева

Sanktpēterburga

110 10:10 ни рук, ни ног

110

Зоя Цветкова

Sanktpēterburga

Елена Батуева

Sanktpēterburga

111 10:11 Картина маслом

111

Ольга Лысенко

Sanktpēterburga

Дарья Лихолетова

Sanktpēterburga

112 10:12 Гай-до. Планета пять-четыре

112

115 10:15 Пон@ехали!

115

Алина Садвакас

Курган

116 10:16 Туристы

116

Толеген Садвакас

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

Светлана Садвакас

Citas Urālu federālā apgabala pilsētas

118 10:18 Восемь, девять

118

Андрей Лазарев

Sanktpēterburga

Анна Лазарева

Sanktpēterburga

119 10:19 Включи ноги!

119

120 10:20 The Пен-Мех

120

121 10:21 Aurora

121

Ирина Громоковская

Sanktpēterburga

122 10:22 Селёдочный код

122

123 10:23 Испанские сапоги

123

Иван Кириллов

Sanktpēterburga

Леонид Косков

Sanktpēterburga

124 10:24 Солнечный зайчик

124

Мария Хасанова

Sanktpēterburga

126 10:26 Дорогие участники соревнований

126

Дариус Новак

Sanktpēterburga

Валерия Каменных

Sanktpēterburga

128 10:28 ДваСапогаПара

128

Михаил Нагорный

Sanktpēterburga

129 10:29 Без фанатизма
Лена Федотова

Sanktpēterburga

130 10:30 КанальЯ

130

Алёна Бондарь

Sanktpēterburga

131 10:31 Это вам не игрушки

131

132 10:32 Команда М

132

133 10:33 Воля и разум

133

Alexander Grebenkov

Sanktpēterburga

Irina Vasileva

Sanktpēterburga

134 10:34 ЮричиВалерич

134

Артем Валерич

Sanktpēterburga

Игорь Юрич

Sanktpēterburga

135 10:35 Боевые хомячки

135

136 10:36 Белки ЛеТяги

136

137 10:37 ГПП

137

Elena Chervyakova

Sanktpēterburga

Евгения Иову

Sanktpēterburga

138 10:38 LapinKulta

138

Руслан Лапин

Sanktpēterburga

139 10:39 Пассионарии

139

Диана Ильина

Sanktpēterburga

Ольга Лаптева

Sanktpēterburga

140 10:40 бакуганы

140

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

Анна Вилявдо

Sanktpēterburga

141 10:41 Подсвечник и тубмочка

141

Илья Суворов

Sanktpēterburga

142 10:42 Берёзовый фарш

142

Kristina Titova

Sanktpēterburga

Юлия Николаева

Sanktpēterburga

143 10:43 fast and light

143

Андрей Фёдоров

Sanktpēterburga

Андрей Кузнецов

Sanktpēterburga

144 10:44 ХомоБяки

144

145 10:45 Летящей походкой

145

Ирина Самарина

Sanktpēterburga

146 10:46 Джуманджи

146

Margarita Florova

Sanktpēterburga

Юрий Касаткин

Sanktpēterburga

147 10:47 Bl@ck & White

147

148 10:48 Синяки в коленках

148

Rifat Fazlyev

Sanktpēterburga

149 10:49 Ямбург

149

Роман Гурьянов

Sanktpēterburga

Юра Колмаков

Sanktpēterburga

150 10:50 Мармоты, ау!

150

Егор Иммореев

Sanktpēterburga

151 10:51 Шустрые креветки

151

Веслава Шамрей

Sanktpēterburga

Алина Иващенко

Sanktpēterburga

152 10:52 Трое в лодке, не считая ещё четверых

152

Оксана Кочубей

Sanktpēterburga

Иван Золотов

Sanktpēterburga

153 10:53 БелкиБурундуки

153

Макс Цымбалюк

Sanktpēterburga

Мария Браун

Sanktpēterburga

154 10:54 Космическая музыка

154

Pavel Alexeev

Ļeņingradas apgabals

Ольга Гальченко

Sanktpēterburga

155 10:55 Недоразрядники

155

Михаил Лобанов

Sanktpēterburga

156 10:56 Давай дойдём!

156

Ирина Наумчук

Sanktpēterburga

Александр Манько

Sanktpēterburga

161 11:01 the Pooh

161

Алла Ваулина

Sanktpēterburga

Павел Липанов

Sanktpēterburga

162 11:02 Мегалёты

162

Николай Гемель

Sanktpēterburga

Юрий Дилин

Sanktpēterburga

163 11:03 По азимуту ищи

163

165 11:05 ORANGE

165

Светлана Леонтьева

Sanktpēterburga

166 11:06 Бодрые еноты

166

Юлия Пыркина

Sanktpēterburga

167 11:07 МакЛаки

167

Мария Лагай

Sanktpēterburga

Женя Петров

Sanktpēterburga

168 11:08 АрОл

168

Оля Власова

Sanktpēterburga

Артур Алавяли

Sanktpēterburga

169 11:09 Свинки Скинни

169

Виктория Тищенко

Sanktpēterburga

170 11:10 Сиринга

170

Анастасия Иванова

Sanktpēterburga

171 11:11 Кайманки

171

Оксана Бессонова

Sanktpēterburga

172 11:12 #krepkiylom

172

Андрюша Бобков

Sanktpēterburga

Михаил Дзык

Sanktpēterburga

173 11:13 Славные парни

173

Дима Коркин

Sanktpēterburga

Иван Щукин

Sanktpēterburga

174 11:14 Рататат на море

174

Константин Водопьянов

Maskava

175 11:15 Муха и кролик

175

Настя Фёдорова

Sanktpēterburga

Татьяна Корнева

Sanktpēterburga

177 11:17 Няшка Феникс

177

Юлия Пронькина

Sanktpēterburga

Ульяна Бойцова

Sanktpēterburga

179 11:19 Джесс Ю

179

Мария Сухар

Sanktpēterburga

Анна Тименкова

Sanktpēterburga

180 11:20 шило в жопе

180

Юрий Яковлев

Sanktpēterburga

181 11:21 Фуфлыжники

181

Марк Захаров

Sanktpēterburga

182 11:22 Соня и Оля

182

Ольга Ясакова

Sanktpēterburga

Соня Щукина

Sanktpēterburga

183 11:23 Специальная олимпиада

183

Иван Пузырев

Sanktpēterburga

Dmitriy Kozorez

Sanktpēterburga

184 11:24 НЗ-2016

184

Алексей Николаев

Sanktpēterburga

185 11:25 Тюлень-Про

185

186 11:26 Нинаташа

186

Нина Евсеева

Maskava

Наталья Третьякова

Maskava

187 11:27 Змея и лис

187

Ульяна Заикина

Sanktpēterburga

Ксения Емельянова

Sanktpēterburga

188 11:28 Эмерком

188

Роман Кулагин

Sanktpēterburga

Александр Захаров

Sanktpēterburga

189 11:29 Ненуачо

189

Дмитрий Лаврик

Sanktpēterburga

1100 11:40 Роу роу

1100

Семён Орешко

Sanktpēterburga

Александра Дундур

Sanktpēterburga

1103 11:42 Космос

1103

1104 11:44 Атмосфера

1104