Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Katya Chetaeva
Sanktpēterburga   184 «Бруно» 11:24
Mary Korzhemanova
Sanktpēterburga   110 «Пятый этаж» 10:10
Oksana Mashushik
Sanktpēterburga   144 «Галактика» 10:44
Kristina Titova
Sanktpēterburga   119 «ГруХи» 10:19
Liza Uspenskaya
Sanktpēterburga   120 «Ephemeris» 10:20
Vasilisa Verkhodanova
Sanktpēterburga   121 «Kvass» 10:21
Marina Zinchuk
Sanktpēterburga   107 «Джедаи» 10:07
Евгений Андреев
Sanktpēterburga   103 «Нас пятеро» 10:03
Светлана Аполлонова
Sanktpēterburga   108 «Альфа Центавра» 10:08
Андрей Бахтиев
Sanktpēterburga   116 «x2» 10:16
Кай Беркутова
Sanktpēterburga   121 «Kvass» 10:21
Андрюша Бобков
Sanktpēterburga   162 «Крепкий Лом» 11:02
Виктория Бородина
Sanktpēterburga   100 «Франкенвини» 10:00
Иван Быстров
Sanktpēterburga   139 «Белый медведь» 10:39
Павел Воробьев
Sanktpēterburga   115 «Старперцы» 10:15
Мария Годящева
Sanktpēterburga   130 «Бони и Клайд» 10:30
Артур Дубро
Sanktpēterburga   126 «Пара в Оз» 10:26
Виталий Елисеев
Sanktpēterburga   117 «Rush-мяш» 10:17
Егор Ермаков
Sanktpēterburga   123 «котопёс» 10:23
Владимир Зохан
Sanktpēterburga   100 «Франкенвини» 10:00
Алексей Иванов
Sanktpēterburga   117 «Rush-мяш» 10:17
Дима Ишанин
Sanktpēterburga   190 «Gips team» 11:30
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   104 «Ultimate Survival» 10:04
Александр Котов
Sanktpēterburga   105 «Эллехандро» 10:05
Настя Красковская
Sanktpēterburga   146 «Бегущие улитки» 10:46
Оля Кривушко
Ļeņingradas apgabals   112 «Rabid Ferrets» 10:12
Анна Кудрявцева
Sanktpēterburga   165 «Реальные друзья» 11:05
Юлия Кузнецова
Sanktpēterburga   166 «Бешеные клуши» 11:06
Михаил Лобанов
Sanktpēterburga   128 «Полёт нормальный» 10:28
Юля Мерчалова
Sanktpēterburga   101 «Сурикаты» 10:01
Наталья Михайлова
Sanktpēterburga   127 «А.Н.Н.А.» 10:27
Елизавета Московкина
Sanktpēterburga   113 «Лиса» 10:13
Ирина Наумчук
Sanktpēterburga   143 «Тихой сапой» 10:43
Ольга Николаева
Ļeņingradas apgabals   145 «Посторонним В» 10:45
Наталья Очева
Sanktpēterburga   101 «Сурикаты» 10:01
Евгения Петрий
Sanktpēterburga   167 «КУБ» 11:07
Андрей Пучков
Sanktpēterburga   148 «бежать до конца» 10:48
Янина Рец
Sanktpēterburga   120 «Ephemeris» 10:20
Юлия Самуленок
Sanktpēterburga   112 «Rabid Ferrets» 10:12
Марина Сиротинина
Sanktpēterburga   166 «Бешеные клуши» 11:06
Елена Спасская
Sanktpēterburga   183 «Турбо» 11:23
Любовь Спиридонова
Sanktpēterburga   128 «Полёт нормальный» 10:28
Игорь Стародубцев
Sanktpēterburga   161 «ИC» 11:01
Юля Степанова
Sanktpēterburga   114 «Васильково» 10:14
Василий Сырохнов
Sanktpēterburga   160 «Февральские коты» 11:00
Виктория Тронкина
Sanktpēterburga   132 «Хомобяки» 10:32
Мария Урусова
Sanktpēterburga   102 «Котомания» 10:02
Оля Ходюкова
Sanktpēterburga   145 «Посторонним В» 10:45
Лена Хорошева
Sanktpēterburga   129 «Fishka» 10:29
Виктория Шевченко
Sanktpēterburga   133 «Воображаемые друзья» 10:33
Ольга Ясакова
Sanktpēterburga   140 «Фанаты творчества Коли Гринько и группы Green» 10:40
Marina Fedorova
Sanktpēterburga   181 «Стремительный пеландук» 11:21
Александр Александрюк
Sanktpēterburga   109 «Берегись автомобиля» 10:09
Мария Антипина
Sanktpēterburga   168 «SlonHorton» 11:08
Татьяна Богданова
Sanktpēterburga   124 «Белка и Стрелка» 10:24
Наташа Булыгина
Sanktpēterburga   131 «Бабы Йошки» 10:31
Алла Ваулина
Sanktpēterburga   180 «The Pooh» 11:20
Василий Гуленкин
Sanktpēterburga   118 «Поколение доллара за 30» 10:18
Анастасия Едемская
Sanktpēterburga   135 «Штаны на лямках» 10:35
Александр Заозерский
Sanktpēterburga   172 «Мартело» 11:12
Кристина Згирските
Sanktpēterburga   182 «Шило в жопе» 11:22
Анна Кашутина
Sanktpēterburga   1100 «Две столицы» 11:31
Оксана Майкова
Sanktpēterburga   131 «Бабы Йошки» 10:31
Анжелика Малинова
Sanktpēterburga   171 «Кайманки» 11:11
Павел Михайлов
Sanktpēterburga   170 «Мишки Гамми» 11:10
Павел Постников
Sanktpēterburga   163 «Бесполезные зверушки» 11:03
Юлия Ситник
Sanktpēterburga   125 «Dream Team» 10:25
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   111 «Юрьевичи» 10:11
Алексей Тютрин
Ļeņingradas apgabals   106 «"Команда А"» 10:06
Михаил Филиппов
Sanktpēterburga   103 «Нас пятеро» 10:03
Дмитрий Цвик
Maskava   1100 «Две столицы» 11:31
Семен Червинский
Sanktpēterburga   134 «Которая дала взятку» 10:34
Анастасия Якушева
Sanktpēterburga   164 «ЛО» 11:04
Софья Александрова
Sanktpēterburga   170 «Мишки Гамми» 11:10
Виталий Андреев
Sanktpēterburga   172 «Мартело» 11:12
Александр Астафьев
Sanktpēterburga   113 «Лиса» 10:13
Евгения Базанкова
Sanktpēterburga   104 «Ultimate Survival» 10:04
Наталия Баскакова
Sanktpēterburga   124 «Белка и Стрелка» 10:24
Екатерина Белова
Sanktpēterburga   146 «Бегущие улитки» 10:46
Оксана Бессонова
Sanktpēterburga   171 «Кайманки» 11:11
Данила Бобков
Sanktpēterburga   102 «Котомания» 10:02
Денис Брилин
Sanktpēterburga   174 «Tramontana» 11:14
София Бызова
Sanktpēterburga   161 «ИC» 11:01
Константин Васюков
Sanktpēterburga   116 «x2» 10:16
Анна Вилявдо
Sanktpēterburga   141 «бакуганы» 10:41
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   141 «бакуганы» 10:41
Дмитрий Виноградов
Sanktpēterburga   169 «Дерзость и Молодость» 11:09
Ольга Власова
Sanktpēterburga   147 «Оля в квадрате» 10:47
Петр Вторушин
Sanktpēterburga   168 «SlonHorton» 11:08
Алексей Гагарский
Sanktpēterburga   118 «Поколение доллара за 30» 10:18
Вера Гайдар
Sanktpēterburga   163 «Бесполезные зверушки» 11:03
Артем Годящев
Sanktpēterburga   130 «Бони и Клайд» 10:30
Алексей Грибенников
Sanktpēterburga   138 «команда 138» 10:38
Эльмира Губина
Sanktpēterburga   105 «Эллехандро» 10:05
Матвей Гузин
Sanktpēterburga   111 «Юрьевичи» 10:11
Михаил Дзык
Sanktpēterburga   162 «Крепкий Лом» 11:02
Мария Дубовцева
Sanktpēterburga   126 «Пара в Оз» 10:26
Марина Ефремова
Sanktpēterburga   129 «Fishka» 10:29
Татьяна Золина
Sanktpēterburga   119 «ГруХи» 10:19
Светлана Зубкова
Sanktpēterburga   174 «Tramontana» 11:14
Алексей Казанцев
Sanktpēterburga   133 «Воображаемые друзья» 10:33
Самат Карамуллин
Sanktpēterburga   110 «Пятый этаж» 10:10
Василий Качоровский
Sanktpēterburga   139 «Белый медведь» 10:39
Дарья Кашина
Sanktpēterburga   109 «Берегись автомобиля» 10:09
Евгения Ким
Sanktpēterburga   173 «Лето» 11:13
Марина Клементьева
Sanktpēterburga   135 «Штаны на лямках» 10:35
Алёна Колобкова
Sanktpēterburga   132 «Хомобяки» 10:32
Ксения Колчина
Sanktpēterburga   106 «"Команда А"» 10:06
Татьяна Комарова
Sanktpēterburga   181 «Стремительный пеландук» 11:21
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   159 «Сонные тюлени» 10:59
Игорь Корнев
Sanktpēterburga   165 «Реальные друзья» 11:05
Ольга Костромитинова
Sanktpēterburga   183 «Турбо» 11:23
Ольга Красковская
Sanktpēterburga   147 «Оля в квадрате» 10:47
Ольга Кузьменко
Sanktpēterburga   159 «Сонные тюлени» 10:59
Александр Кузьмин
Sanktpēterburga   167 «КУБ» 11:07
Павел Липанов
Sanktpēterburga   180 «The Pooh» 11:20
Катя Лопаницына
Sanktpēterburga   107 «Джедаи» 10:07
Константин Мазуренко
Sanktpēterburga   144 «Галактика» 10:44
Вадим Максютов
Sanktpēterburga   184 «Бруно» 11:24
Павел Морозов
Ļeņingradas apgabals   114 «Васильково» 10:14
Екатерина Мухина
Sanktpēterburga   134 «Которая дала взятку» 10:34
Алексей Наймушин
Sanktpēterburga   125 «Dream Team» 10:25
Елена Охотникова
Sanktpēterburga   143 «Тихой сапой» 10:43
Анна Перегон
Sanktpēterburga   190 «Gips team» 11:30
Анастасия Пономарева
Sanktpēterburga   173 «Лето» 11:13
Владимир Поспелов
Sanktpēterburga   115 «Старперцы» 10:15
Анна Потапова
Sanktpēterburga   127 «А.Н.Н.А.» 10:27
Екатерина Пучкова
Sanktpēterburga   148 «бежать до конца» 10:48
Ирина Силинская
Sanktpēterburga   164 «ЛО» 11:04
Вера Соболева
Sanktpēterburga   138 «команда 138» 10:38
Ксения Столярова
Sanktpēterburga   123 «котопёс» 10:23
Алена Фрезе
Sanktpēterburga   140 «Фанаты творчества Коли Гринько и группы Green» 10:40
Мария Хасанова
Sanktpēterburga   108 «Альфа Центавра» 10:08
Екатерина Хомутова
Sanktpēterburga   160 «Февральские коты» 11:00
Дмитрий Черевичкин
Sanktpēterburga   169 «Дерзость и Молодость» 11:09
Юрий Яковлев
Sanktpēterburga   182 «Шило в жопе» 11:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 10:00 Франкенвини

100

101 10:01 Сурикаты

101

Юля Мерчалова

Sanktpēterburga

Наталья Очева

Sanktpēterburga

102 10:02 Котомания

102

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Данила Бобков

Sanktpēterburga

103 10:03 Нас пятеро

103

104 10:04 Ultimate Survival

104

Евгения Базанкова

Sanktpēterburga

105 10:05 Эллехандро

105

Эльмира Губина

Sanktpēterburga

106 10:06 "Команда А"

106

Алексей Тютрин

Ļeņingradas apgabals

Ксения Колчина

Sanktpēterburga

107 10:07 Джедаи

107

Marina Zinchuk

Sanktpēterburga

Катя Лопаницына

Sanktpēterburga

108 10:08 Альфа Центавра

108

Мария Хасанова

Sanktpēterburga

109 10:09 Берегись автомобиля

109

Дарья Кашина

Sanktpēterburga

110 10:10 Пятый этаж

110

Mary Korzhemanova

Sanktpēterburga

Самат Карамуллин

Sanktpēterburga

111 10:11 Юрьевичи

111

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

Матвей Гузин

Sanktpēterburga

112 10:12 Rabid Ferrets

112

Оля Кривушко

Ļeņingradas apgabals

Юлия Самуленок

Sanktpēterburga

113 10:13 Лиса

113

Александр Астафьев

Sanktpēterburga

114 10:14 Васильково

114

Юля Степанова

Sanktpēterburga

Павел Морозов

Ļeņingradas apgabals

115 10:15 Старперцы

115

Павел Воробьев

Sanktpēterburga

Владимир Поспелов

Sanktpēterburga

116 10:16 x2

116

Андрей Бахтиев

Sanktpēterburga

Константин Васюков

Sanktpēterburga

117 10:17 Rush-мяш

117

118 10:18 Поколение доллара за 30

118

Алексей Гагарский

Sanktpēterburga

119 10:19 ГруХи

119

Kristina Titova

Sanktpēterburga

Татьяна Золина

Sanktpēterburga

120 10:20 Ephemeris

120

Liza Uspenskaya

Sanktpēterburga

Янина Рец

Sanktpēterburga

121 10:21 Kvass

121

Vasilisa Verkhodanova

Sanktpēterburga

Кай Беркутова

Sanktpēterburga

123 10:23 котопёс

123

Егор Ермаков

Sanktpēterburga

Ксения Столярова

Sanktpēterburga

124 10:24 Белка и Стрелка
Наталия Баскакова

Sanktpēterburga

125 10:25 Dream Team

125

Юлия Ситник

Sanktpēterburga

Алексей Наймушин

Sanktpēterburga

126 10:26 Пара в Оз

126

Артур Дубро

Sanktpēterburga

Мария Дубовцева

Sanktpēterburga

127 10:27 А.Н.Н.А.

127

Анна Потапова

Sanktpēterburga

128 10:28 Полёт нормальный

128

129 10:29 Fishka

129

Лена Хорошева

Sanktpēterburga

Марина Ефремова

Sanktpēterburga

130 10:30 Бони и Клайд

130

Мария Годящева

Sanktpēterburga

Артем Годящев

Sanktpēterburga

131 10:31 Бабы Йошки

131

132 10:32 Хомобяки

132

Алёна Колобкова

Sanktpēterburga

133 10:33 Воображаемые друзья

133

Алексей Казанцев

Sanktpēterburga

134 10:34 Которая дала взятку

134

Екатерина Мухина

Sanktpēterburga

135 10:35 Штаны на лямках

135

Марина Клементьева

Sanktpēterburga

138 10:38 команда 138

138

Алексей Грибенников

Sanktpēterburga

Вера Соболева

Sanktpēterburga

139 10:39 Белый медведь

139

Иван Быстров

Sanktpēterburga

Василий Качоровский

Sanktpēterburga

140 10:40 Фанаты творчества Коли Гринько и группы Green

140

Ольга Ясакова

Sanktpēterburga

Алена Фрезе

Sanktpēterburga

141 10:41 бакуганы

141

Анна Вилявдо

Sanktpēterburga

Михаил Вилявдо

Sanktpēterburga

143 10:43 Тихой сапой

143

Ирина Наумчук

Sanktpēterburga

Елена Охотникова

Sanktpēterburga

144 10:44 Галактика

144

Oksana Mashushik

Sanktpēterburga

Константин Мазуренко

Sanktpēterburga

145 10:45 Посторонним В

145

Ольга Николаева

Ļeņingradas apgabals

Оля Ходюкова

Sanktpēterburga

146 10:46 Бегущие улитки

146

Екатерина Белова

Sanktpēterburga

147 10:47 Оля в квадрате

147

Ольга Власова

Sanktpēterburga

Ольга Красковская

Sanktpēterburga

148 10:48 бежать до конца

148

Андрей Пучков

Sanktpēterburga

Екатерина Пучкова

Sanktpēterburga

159 10:59 Сонные тюлени

159

Евгения Коркина

Sanktpēterburga

Ольга Кузьменко

Sanktpēterburga

160 11:00 Февральские коты

160

Екатерина Хомутова

Sanktpēterburga

161 11:01 ИC

161

София Бызова

Sanktpēterburga

162 11:02 Крепкий Лом

162

Андрюша Бобков

Sanktpēterburga

Михаил Дзык

Sanktpēterburga

163 11:03 Бесполезные зверушки

163

Вера Гайдар

Sanktpēterburga

164 11:04 ЛО

164

Ирина Силинская

Sanktpēterburga

165 11:05 Реальные друзья

165

Игорь Корнев

Sanktpēterburga

166 11:06 Бешеные клуши

166

167 11:07 КУБ

167

Евгения Петрий

Sanktpēterburga

Александр Кузьмин

Sanktpēterburga

168 11:08 SlonHorton

168

Мария Антипина

Sanktpēterburga

Петр Вторушин

Sanktpēterburga

169 11:09 Дерзость и Молодость

169

Дмитрий Виноградов

Sanktpēterburga

Дмитрий Черевичкин

Sanktpēterburga

170 11:10 Мишки Гамми

170

Павел Михайлов

Sanktpēterburga

Софья Александрова

Sanktpēterburga

171 11:11 Кайманки

171

Оксана Бессонова

Sanktpēterburga

172 11:12 Мартело

172

Виталий Андреев

Sanktpēterburga

173 11:13 Лето

173

Евгения Ким

Sanktpēterburga

Анастасия Пономарева

Sanktpēterburga

174 11:14 Tramontana
Денис Брилин

Sanktpēterburga

Светлана Зубкова

Sanktpēterburga

180 11:20 The Pooh

180

Алла Ваулина

Sanktpēterburga

Павел Липанов

Sanktpēterburga

181 11:21 Стремительный пеландук

181

Marina Fedorova

Sanktpēterburga

Татьяна Комарова

Sanktpēterburga

182 11:22 Шило в жопе

182

Юрий Яковлев

Sanktpēterburga

183 11:23 Турбо

183

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Ольга Костромитинова

Sanktpēterburga

184 11:24 Бруно

184

Katya Chetaeva

Sanktpēterburga

Вадим Максютов

Sanktpēterburga

190 11:30 Gips team

190

Дима Ишанин

Sanktpēterburga

Анна Перегон

Sanktpēterburga

1100 11:31 Две столицы