Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Ekaterina Domracheva-Obolenskova
Sanktpēterburga   U493 «Розенкрейцеры» 11:06
Ksu Ksu
Sanktpēterburga   U412 «Run_Fox_Run» 08:24
Liliya Lykhenko
Maskava   U403 «MoscowUnicorns» 08:06
Polina Matveeva
Sanktpēterburga   U474 «Болотоведы» 10:28
Denis Remnyakov
Sanktpēterburga   U474 «Болотоведы» 10:28
Xenia Shkolnikova
Maskava   U430 «Нормальные герои» 09:00
Andrey Titov
Maskava   U403 «MoscowUnicorns» 08:06
Victoria Vodopyanova
Maskava   U444 «Рататат» 09:28
Maria Yakovleva
Sanktpēterburga   U475 «КаМаБо» 10:30
Мария Абдулина
Maskava   U400 «Не совсем тупая многоножка» 08:00
Елена Акимочкина
Sanktpēterburga   U468 «Три поросенка» 10:16
Алексей Александров
Sanktpēterburga   U467 «O'Possums» 10:14
Сергей Алексеев
Maskavas apgabals   U454 «БукСир» 09:48
Кирилл Андрианов
Sanktpēterburga   U453 «Диванный новый мир» 09:46
Екатерина Баринова
Sanktpēterburga   U482 «Литерра_3» 10:44
Анастасия Беляева
Maskava   U421 «Кисы против Ларисы» 08:42
Вера Брюханова
Sanktpēterburga   U422 «ВейерштрассЕ» 08:44
Василий Ваcильев
Maskava   U405 «Под грибочками» 08:10
Галина Волкова
Sanktpēterburga   U452 «Мохово-лишайниковый ярус» 09:44
Владислав Выборнов
Sanktpēterburga   U463 «Kingfisher» 10:06
Олег Выборнов
Sanktpēterburga   U463 «Kingfisher» 10:06
Анна Выборнова
Sanktpēterburga   U463 «Kingfisher» 10:06
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   U491 «Клан Сусаниных» 11:02
Илья Голованов
Maskava   U420 «Сладкие чебуречки» 08:40
Варвара Голубева
Sanktpēterburga   U464 «Random Walkers» 10:08
Елена Гордеева
Maskava   U482 «Литерра_3» 10:44
Кирилл Грошенков
  U402 «Тофсла и Вифсла» 08:04
Александр Дерендяев
Maskava   U433 «Moonshine» 09:06
Анна Дуденина
Maskava   U441 «Идем!» 09:22
Дима Жнакин
Sanktpēterburga   U465 «Трусов щитки» 10:10
Артём Захаров
Maskava   U440 «#летовсегда» 09:20
Ксения Зорникова
Maskava   U420 «Сладкие чебуречки» 08:40
Лилия Иванова
Sanktpēterburga   U480 «Кудрявые IT'цы» 10:40
Виктория Иоффе
Sanktpēterburga   U4101 «Семья Иоффе» 11:22
Анастасия Камельянова
Maskava   U441 «Идем!» 09:22
Юлия Кирюкова
Sanktpēterburga   U453 «Диванный новый мир» 09:46
Дмитрий Кичинский
Sanktpēterburga   U413 «whose rap is it anyway ^%^» 08:26
Мария Козлова
Sanktpēterburga   U409 «366 пеньков» 08:18
Юля Колесникова
Maskava   U423 «Московские миплы» 08:46
Елена Королева
Sanktpēterburga   U448 «Антитела» 09:36
Дмитрий Котов
Sanktpēterburga   U490 «Mikoto&Michiru» 11:00
Маргарита Крылова
Sanktpēterburga   U475 «КаМаБо» 10:30
Наталья Кузнецова
Sanktpēterburga   U470 «Редкие фамилии» 10:20
Светлана Куряшкина
Sanktpēterburga   U468 «Три поросенка» 10:16
Марина Кшевецкая
Sanktpēterburga   U422 «ВейерштрассЕ» 08:44
Елена Лукьянченко
Maskava   U404 «Мозговой штурм» 08:08
Татьяна Матвеенко
Maskava   U440 «#летовсегда» 09:20
Ксения Мельникова
Sanktpēterburga   U495 «Любим Евграфа» 11:10
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   U408 «Сохраняйте спокойствие» 08:16
Антонъ Наумовъ
Sanktpēterburga   U446 «тензорный поезд в случайном поле» 09:32
Артем Несмирный
Sanktpēterburga   U436 «Секта свидетелей Дарвина» 09:12
Юлия Останина
Sanktpēterburga   U450 «бесконечное лето» 09:40
Игорь Перов
Sanktpēterburga   U450 «бесконечное лето» 09:40
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   U481 «Ellki» 10:42
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   U409 «366 пеньков» 08:18
Людмила Полуянова
Maskava   U406 «Шарли» 08:12
Наталья Пущина
Maskava   U435 «Paekakariki» 09:10
Сергей Саломатин
Maskava   U400 «Не совсем тупая многоножка» 08:00
Олька Селехова
Sanktpēterburga   U465 «Трусов щитки» 10:10
Даниил Сергеевич
Sanktpēterburga   U4130 «Барабашки» 12:20
Михаил Скольский
Sanktpēterburga   U451 «Cat & Co» 09:42
Настя Скребутан
Sanktpēterburga   U468 «Три поросенка» 10:16
Михаил Смоловик
Sanktpēterburga   U442 «Emperor penguin» 09:24
Анна Сорвина
Sanktpēterburga   U450 «бесконечное лето» 09:40
Наталья Спирина
Sanktpēterburga   U443 «Мебельные магнаты» 09:26
Светлана Становова
Sanktpēterburga   U461 «Тюленчики» 10:02
Мария Сунцова
Maskava   U492 «Pickled gnome» 11:04
Антон Твардовский
Maskava   U400 «Не совсем тупая многоножка» 08:00
Федор Фролов
Maskava   U423 «Московские миплы» 08:46
Александр Хаманин
Sanktpēterburga   U408 «Сохраняйте спокойствие» 08:16
Станислав Хруцкий
Sanktpēterburga   U475 «КаМаБо» 10:30
Мария Чанина
Maskava   U405 «Под грибочками» 08:10
Татьяна Шабалина
Sanktpēterburga   U469 «Мятые манишки» 10:18
Александр Шевченко
Sanktpēterburga   U461 «Тюленчики» 10:02
Ксения Шунькина
Sanktpēterburga   U460 «Единорогие львы Панджшера» 10:00
Евгения Ялымова
Sanktpēterburga   U442 «Emperor penguin» 09:24
Darina Beliaeva
Sanktpēterburga   U453 «Диванный новый мир» 09:46
Olga Efimova
Maskava   U434 «Мимими» 09:08
Grigory Garbuz
Sanktpēterburga   U431 «ГришАня» 09:02
Alexander Shatalov
Maskava   U411 «Definitely maybe» 08:22
Денис Александров
Maskava   U423 «Московские миплы» 08:46
Юлия Антонова
Maskava   U410 «Фургон» 08:20
Екатерина Анцерова
Maskava   U414 «Посидим-подумаем...» 08:28
Юлия Артюхина
Sanktpēterburga   U4100 «Какой такой суп?» 11:20
Юлианна Асиновская
Maskava   U433 «Moonshine» 09:06
Маргарита Бурзак
Sanktpēterburga   U473 «Литерра_2» 10:26
Яна Васянович
Sanktpēterburga   U473 «Литерра_2» 10:26
Алексей Виноградов
Sanktpēterburga   U4100 «Какой такой суп?» 11:20
Александра Виноградова
Sanktpēterburga   U490 «Mikoto&Michiru» 11:00
Евгений Войнов
Sanktpēterburga   U436 «Секта свидетелей Дарвина» 09:12
Наталья Воробьева
Sanktpēterburga   U445 «Лисьи старты» 09:30
Екатерина Гарбарук
Sanktpēterburga   U491 «Клан Сусаниных» 11:02
Ольга Гарталова
Kazaņa   U4101 «Семья Иоффе» 11:22
Татьяна Герасименко
Sanktpēterburga   U445 «Лисьи старты» 09:30
Ирина Гнутова
Maskavas apgabals   U466 «Брови Брежнева» 10:12
Сергей Горюшкин
Maskava   U444 «Рататат» 09:28
Юлия Грачева
Maskava   U439 «Лежачие камни» 09:18
Роман Давыдов
Sanktpēterburga   U437 «Котятина» 09:14
Борис Дудин
Sanktpēterburga   U474 «Болотоведы» 10:28
Анна Жвакина
Sanktpēterburga   U431 «ГришАня» 09:02
Людмила Журавлева
Sanktpēterburga   U401 «Люда и Ко» 08:02
Павел Золенко
Sanktpēterburga   U494 «Жожоба 2.0» 11:08
Наталья Ивашова
Sanktpēterburga   U471 «Овцы на кассе» 10:22
Александр Катков
Maskava   U411 «Definitely maybe» 08:22
Майя Кисельгоф
Maskava   U430 «Нормальные герои» 09:00
Сергей Климов
Maskava   U410 «Фургон» 08:20
Ольга Кобер
Sanktpēterburga   U465 «Трусов щитки» 10:10
Александр Коленбет
Maskava   U466 «Брови Брежнева» 10:12
Юлия Колоскова
Sanktpēterburga   U4130 «Барабашки» 12:20
Екатерина Колосова
Sanktpēterburga   U4230 «3K» 15:40
Максим Комельков
Maskava   U433 «Moonshine» 09:06
Екатерина Копелиович
Maskava   U472 «Magic Mushrooms» 10:24
Алексей Кузьмич
Maskava   U492 «Pickled gnome» 11:04
Дарья Лодыгина
Sanktpēterburga   U465 «Трусов щитки» 10:10
Наталья Львова
Sanktpēterburga   U445 «Лисьи старты» 09:30
Елена Любич
Sanktpēterburga   U481 «Ellki» 10:42
ольга момот
Tula   U447 «пряники» 09:34
Анастасия Мотренко
Maskava   U446 «тензорный поезд в случайном поле» 09:32
Михаил Н.
Sanktpēterburga   U440 «#летовсегда» 09:20
Елена Нестеренко
Sanktpēterburga   U473 «Литерра_2» 10:26
Павел Оболенсков
Sanktpēterburga   U493 «Розенкрейцеры» 11:06
Дeниc Плaкcин
Sanktpēterburga   U4160 «Друзья Алисы» 13:20
Мария Потемкина
Maskava   U406 «Шарли» 08:12
Марина Прыткова
Sanktpēterburga   U438 «OwO» 09:16
Александр Пушин
Sanktpēterburga   U474 «Болотоведы» 10:28
Иван Пущин
Maskava   U435 «Paekakariki» 09:10
Семен Пчелкин
Sanktpēterburga   U445 «Лисьи старты» 09:30
Полина Рагулина
Sanktpēterburga   U473 «Литерра_2» 10:26
Алексей Рогатинский
Maskava   U435 «Paekakariki» 09:10
Елена Розова
Maskava   U430 «Нормальные герои» 09:00
Дмитрий Савельев
Sanktpēterburga   U462 «Родители в бегах» 10:04
Дарья Савельева
Sanktpēterburga   U462 «Родители в бегах» 10:04
Алексей Савенков
Maskava   U405 «Под грибочками» 08:10
Юрий Самойлов
Maskava   U414 «Посидим-подумаем...» 08:28
Александра Селиванова
Maskava   U400 «Не совсем тупая многоножка» 08:00
Дарья Спасская
Maskava   U492 «Pickled gnome» 11:04
Елена Стоцкая
Sanktpēterburga   U437 «Котятина» 09:14
Екатерина Сучкова
Sanktpēterburga   U475 «КаМаБо» 10:30
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   U448 «Антитела» 09:36
Дмитрий Хисаметдинов
Sanktpēterburga   U461 «Тюленчики» 10:02
Павел Челушкин
Sanktpēterburga   U464 «Random Walkers» 10:08
Владимир Шидловицкий
Sanktpēterburga   U482 «Литерра_3» 10:44
Evgeny Ivolga
Maskava   U472 «Magic Mushrooms» 10:24
Максим Аноп
Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas   U460 «Единорогие львы Панджшера» 10:00
Эля Аскарова
Maskava   U434 «Мимими» 09:08
Ульяна Батурова
Sanktpēterburga   U471 «Овцы на кассе» 10:22
Мария Бондарева
Sanktpēterburga   U495 «Любим Евграфа» 11:10
Ирина Варганова
Sanktpēterburga   U452 «Мохово-лишайниковый ярус» 09:44
Дмитрий Витенберг
Sanktpēterburga   U495 «Любим Евграфа» 11:10
Настя Витенберг
Sanktpēterburga   U495 «Любим Евграфа» 11:10
Артём Грачев
Maskava   U439 «Лежачие камни» 09:18
Дина Гуня
Sanktpēterburga   U421 «Кисы против Ларисы» 08:42
Дарья Егорова
Sanktpēterburga   U412 «Run_Fox_Run» 08:24
Александр Елисеев
Sanktpēterburga   U436 «Секта свидетелей Дарвина» 09:12
Лев Иоффе
Sanktpēterburga   U4101 «Семья Иоффе» 11:22
Анастасия Клочкова
Sanktpēterburga   U438 «OwO» 09:16
Кристина Кожемяка
Sanktpēterburga   U494 «Жожоба 2.0» 11:08
Александр Колосов
Sanktpēterburga   U4230 «3K» 15:40
Дмитрий Колосов
Sanktpēterburga   U4230 «3K» 15:40
Виталий Королев
Sanktpēterburga   U442 «Emperor penguin» 09:24
Саша Котов
Maskava   U434 «Мимими» 09:08
Андрей Кочиш
Sanktpēterburga   U401 «Люда и Ко» 08:02
Вера Кочиш
Sanktpēterburga   U401 «Люда и Ко» 08:02
Анастасия Крашенинникова
Sanktpēterburga   U467 «O'Possums» 10:14
Светлана Лавриненко
Sanktpēterburga   U466 «Брови Брежнева» 10:12
Ксения Логгинова
Maskava   U402 «Тофсла и Вифсла» 08:04
Александр Лукьянченко
Maskava   U404 «Мозговой штурм» 08:08
Виктория Макеева
Maskava   U454 «БукСир» 09:48
Надежда Минчева
Sanktpēterburga   U480 «Кудрявые IT'цы» 10:40
Ксения Митичева
Sanktpēterburga   U467 «O'Possums» 10:14
Алексей Момот
Tula   U447 «пряники» 09:34
Кирилл Найденко
Maskava   U421 «Кисы против Ларисы» 08:42
Александра Нарцева
Sanktpēterburga   U471 «Овцы на кассе» 10:22
Екатерина Несмирная
Sanktpēterburga   U436 «Секта свидетелей Дарвина» 09:12
Марина Серебрякова
Sanktpēterburga   U494 «Жожоба 2.0» 11:08
Виктория Скольская
Sanktpēterburga   U451 «Cat & Co» 09:42
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   U443 «Мебельные магнаты» 09:26
Юрий Спиридонов
Sanktpēterburga   U4160 «Друзья Алисы» 13:20
Елизавета Спиридонова
Sanktpēterburga   U4160 «Друзья Алисы» 13:20
Анна Тарасова
Sanktpēterburga   U442 «Emperor penguin» 09:24
Олег Толкачев
Tula   U447 «пряники» 09:34
Андрей Филин
Sanktpēterburga   U401 «Люда и Ко» 08:02
Андрей Чугунов
Sanktpēterburga   U412 «Run_Fox_Run» 08:24
Сергей Шабалин
Sanktpēterburga   U469 «Мятые манишки» 10:18
Алина Шеломенцева
Maskava   U466 «Брови Брежнева» 10:12
Антон Штубов
Sanktpēterburga   U494 «Жожоба 2.0» 11:08
Сергей Щеглов
Sanktpēterburga   U421 «Кисы против Ларисы» 08:42
Мария Ягель
Sanktpēterburga   U452 «Мохово-лишайниковый ярус» 09:44
Ярослав Ягель
Sanktpēterburga   U452 «Мохово-лишайниковый ярус» 09:44
Анастасия Яковлева
Sanktpēterburga   U471 «Овцы на кассе» 10:22
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
U400 08:00 Не совсем тупая многоножка

U400

U401 08:02 Люда и Ко

U401

Андрей Кочиш

Sanktpēterburga

Вера Кочиш

Sanktpēterburga

Андрей Филин

Sanktpēterburga

U402 08:04 Тофсла и Вифсла

U402

Ксения Логгинова

Maskava

U403 08:06 MoscowUnicorns

U403

Liliya Lykhenko

Maskava

Andrey Titov

Maskava

U404 08:08 Мозговой штурм

U404

Александр Лукьянченко

Maskava

U405 08:10 Под грибочками

U405

U406 08:12 Шарли

U406

U408 08:16 Сохраняйте спокойствие

U408

U409 08:18 366 пеньков

U409

U410 08:20 Фургон

U410

U411 08:22 Definitely maybe

U411

U412 08:24 Run_Fox_Run

U412

Ksu Ksu

Sanktpēterburga

Дарья Егорова

Sanktpēterburga

Андрей Чугунов

Sanktpēterburga

U413 08:26 whose rap is it anyway ^%^

U413

U414 08:28 Посидим-подумаем...

U414

U420 08:40 Сладкие чебуречки

U420

U421 08:42 Кисы против Ларисы

U421

Дина Гуня

Sanktpēterburga

Кирилл Найденко

Maskava

Сергей Щеглов

Sanktpēterburga

U422 08:44 ВейерштрассЕ

U422

U423 08:46 Московские миплы

U423

U430 09:00 Нормальные герои

U430

U431 09:02 ГришАня

U431

Grigory Garbuz

Sanktpēterburga

Анна Жвакина

Sanktpēterburga

U433 09:06 Moonshine

U433

U434 09:08 Мимими

U434

Olga Efimova

Maskava

Эля Аскарова

Maskava

Саша Котов

Maskava

U435 09:10 Paekakariki

U435

U436 09:12 Секта свидетелей Дарвина

U436

Евгений Войнов

Sanktpēterburga

Александр Елисеев

Sanktpēterburga

Екатерина Несмирная

Sanktpēterburga

U437 09:14 Котятина

U437

Роман Давыдов

Sanktpēterburga

Елена Стоцкая

Sanktpēterburga

U438 09:16 OwO

U438

Анастасия Клочкова

Sanktpēterburga

U439 09:18 Лежачие камни

U439

Артём Грачев

Maskava

U440 09:20 #летовсегда

U440

U441 09:22 Идем!

U441

U442 09:24 Emperor penguin

U442

Виталий Королев

Sanktpēterburga

Анна Тарасова

Sanktpēterburga

U443 09:26 Мебельные магнаты

U443

Алексей Смирнов

Sanktpēterburga

U444 09:28 Рататат

U444

U445 09:30 Лисьи старты

U445

U446 09:32 тензорный поезд в случайном поле

U446

U447 09:34 пряники

U447

Алексей Момот

Tula

Олег Толкачев

Tula

U448 09:36 Антитела

U448

U450 09:40 бесконечное лето

U450

Юлия Останина

Sanktpēterburga

Игорь Перов

Sanktpēterburga

Анна Сорвина

Sanktpēterburga

U451 09:42 Cat & Co

U451

Виктория Скольская

Sanktpēterburga

U452 09:44 Мохово-лишайниковый ярус

U452

Галина Волкова

Sanktpēterburga

Ирина Варганова

Sanktpēterburga

Мария Ягель

Sanktpēterburga

Ярослав Ягель

Sanktpēterburga

U453 09:46 Диванный новый мир

U453

Юлия Кирюкова

Sanktpēterburga

Darina Beliaeva

Sanktpēterburga

U454 09:48 БукСир

U454

Сергей Алексеев

Maskavas apgabals

Виктория Макеева

Maskava

U460 10:00 Единорогие львы Панджшера

U460

Максим Аноп

Citas Tālo Austrumu federālā apgabala pilsētas

U461 10:02 Тюленчики

U461

U462 10:04 Родители в бегах

U462

U463 10:06 Kingfisher

U463

U464 10:08 Random Walkers

U464

U465 10:10 Трусов щитки

U465

Дима Жнакин

Sanktpēterburga

Олька Селехова

Sanktpēterburga

Ольга Кобер

Sanktpēterburga

Дарья Лодыгина

Sanktpēterburga

U466 10:12 Брови Брежнева

U466

Ирина Гнутова

Maskavas apgabals

Светлана Лавриненко

Sanktpēterburga

Алина Шеломенцева

Maskava

U467 10:14 O'Possums

U467

Анастасия Крашенинникова

Sanktpēterburga

Ксения Митичева

Sanktpēterburga

U468 10:16 Три поросенка

U468

U469 10:18 Мятые манишки

U469

Сергей Шабалин

Sanktpēterburga

U470 10:20 Редкие фамилии

U470

U471 10:22 Овцы на кассе

U471

Ульяна Батурова

Sanktpēterburga

Александра Нарцева

Sanktpēterburga

Анастасия Яковлева

Sanktpēterburga

U472 10:24 Magic Mushrooms

U472

Evgeny Ivolga

Maskava

U473 10:26 Литерра_2

U473

U474 10:28 Болотоведы

U474

Polina Matveeva

Sanktpēterburga

Denis Remnyakov

Sanktpēterburga

Борис Дудин

Sanktpēterburga

U475 10:30 КаМаБо

U475

U480 10:40 Кудрявые IT'цы

U480

Лилия Иванова

Sanktpēterburga

Надежда Минчева

Sanktpēterburga

U481 10:42 Ellki

U481

Елена Любич

Sanktpēterburga

U482 10:44 Литерра_3

U482

U490 11:00 Mikoto&Michiru

U490

U491 11:02 Клан Сусаниных

U491

U492 11:04 Pickled gnome

U492

U493 11:06 Розенкрейцеры

U493

U494 11:08 Жожоба 2.0

U494

Павел Золенко

Sanktpēterburga

Кристина Кожемяка

Sanktpēterburga

Марина Серебрякова

Sanktpēterburga

Антон Штубов

Sanktpēterburga

U495 11:10 Любим Евграфа

U495

Мария Бондарева

Sanktpēterburga

Дмитрий Витенберг

Sanktpēterburga

Настя Витенберг

Sanktpēterburga

U4100 11:20 Какой такой суп?

U4100

U4101 11:22 Семья Иоффе

U4101

Виктория Иоффе

Sanktpēterburga

Лев Иоффе

Sanktpēterburga

U4130 12:20 Барабашки

U4130

U4160 13:20 Друзья Алисы

U4160

Дeниc Плaкcин

Sanktpēterburga

Юрий Спиридонов

Sanktpēterburga

Елизавета Спиридонова

Sanktpēterburga

U4230 15:40 3K

U4230

Александр Колосов

Sanktpēterburga

Дмитрий Колосов

Sanktpēterburga