Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Maria Nadezhina
Maskava   X501 «У нас лапки» 08:02
Ольга Брыкалина
Maskava   X500 «Зеленый чай» 08:00
Сергей Гришин
Maskavas apgabals   X501 «У нас лапки» 08:02
Ксения Дистрянова
Sanktpēterburga   X530 «Curious lizards» 09:00
Юлия Живаева
Maskava   X541 «ТК МГТУ» 09:22
Светлана Королева
Sanktpēterburga   X560 «К2» 10:00
Инна Курдюмова
  X590 «Ночные твари» 11:00
Ульяна Курдюмова
  X590 «Ночные твари» 11:00
Яков Летучий
Maskava   X510 «Время двадцать» 08:20
Людмила Милюкова
Sanktpēterburga   X5179 «Интеллигентные роллеры» 13:58
Евгения Митрофанова
Sanktpēterburga   X561 «Суслики» 10:02
Антон Михайловский
Maskava   X541 «ТК МГТУ» 09:22
Даниил Поздеев
Sanktpēterburga   X5179 «Интеллигентные роллеры» 13:58
Светлана Прокудина
Sanktpēterburga   X5179 «Интеллигентные роллеры» 13:58
Софья Рабинович
Maskava   X501 «У нас лапки» 08:02
Анна Хлямова
Sanktpēterburga   X5179 «Интеллигентные роллеры» 13:58
Алексей Щепилов
Maskava   X541 «ТК МГТУ» 09:22
Андрей Янчук
Sanktpēterburga   X520 «Пыдра с пыдрёнком» 08:40
Александр C
Sanktpēterburga   X561 «Суслики» 10:02
Александра Антонова
Sanktpēterburga   X561 «Суслики» 10:02
Михаил Дружинин
Sanktpēterburga   X530 «Curious lizards» 09:00
Наталия Еремина
Sanktpēterburga   X520 «Пыдра с пыдрёнком» 08:40
Иван Кожекин
Maskava   X501 «У нас лапки» 08:02
Валерия Потапенко
Maskava   X541 «ТК МГТУ» 09:22
Илья Птицын
Sanktpēterburga   X562 «Птица Говорун» 10:04
Константин Птицын
Sanktpēterburga   X562 «Птица Говорун» 10:04
Светлана Храповицкая
Sanktpēterburga   X561 «Суслики» 10:02
Оксана Цой
Sanktpēterburga   X570 «С днем рождения, Катя» 10:20
Алексей Чайкин
Maskava   X500 «Зеленый чай» 08:00
Екатерина Годулина
Sanktpēterburga   X570 «С днем рождения, Катя» 10:20
Николай Кулешов
Maskava   X510 «Время двадцать» 08:20
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X500 08:00 Зеленый чай

X500

X501 08:02 У нас лапки

X501

X510 08:20 Время двадцать

X510

Николай Кулешов

Maskava

X520 08:40 Пыдра с пыдрёнком

X520

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

X530 09:00 Curious lizards

X530

X541 09:22 ТК МГТУ

X541

X560 10:00 К2

X560

X561 10:02 Суслики

X561

X562 10:04 Птица Говорун

X562

Илья Птицын

Sanktpēterburga

X570 10:20 С днем рождения, Катя

X570

Оксана Цой

Sanktpēterburga

Екатерина Годулина

Sanktpēterburga

X590 11:00 Ночные твари

X590

X5179 13:58 Интеллигентные роллеры

X5179

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X500 08:00 Зеленый чай

X500

X510 08:20 Время двадцать

X510

Николай Кулешов

Maskava

X520 08:40 Пыдра с пыдрёнком

X520

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

X530 09:00 Curious lizards

X530

X560 10:00 К2

X560

X561 10:02 Суслики

X561

X562 10:04 Птица Говорун

X562

Илья Птицын

Sanktpēterburga

X570 10:20 С днем рождения, Катя

X570

Оксана Цой

Sanktpēterburga

Екатерина Годулина

Sanktpēterburga

X590 11:00 Ночные твари

X590

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X541 09:22 ТК МГТУ

X541

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X501 08:02 У нас лапки

X501

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X5179 13:58 Интеллигентные роллеры

X5179