Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Maria Busel
Sanktpēterburga   X338 «Горячие пятки» 09:16
Tony Kuznetsov
Sanktpēterburga   X372 «ice!» 10:24
Victoria Tsurganova
Sanktpēterburga   X366 «Van Der ЖЧД» 10:12
Андрей Боев
Sanktpēterburga   X364 «Четверо из ларца» 10:08
Елена Борзова
Sanktpēterburga   X362 «Не только лыжи» 10:04
Полина Буль
Sanktpēterburga   X306 «Успеть бы потом на Окинчицу» 08:12
Виталий Ватулин
Ļeņingradas apgabals   X344 «Комета» 09:28
Татьяна Ведьгун
Sanktpēterburga   X362 «Не только лыжи» 10:04
Женя Горбунова
Sanktpēterburga   X388 «Цветные носки» 10:56
Александр Дворкин
Sanktpēterburga   X340 «Прогрыз» 09:20
Дмитрий Завгородний
Sanktpēterburga   X302 «Ягодный беспредел» 08:04
Александра Киланова
Sanktpēterburga   X300 «Пикси и кицунэ» 08:00
Юля Кондратьева
Sanktpēterburga   X322 «Это сложно» 08:44
Анна Копейкина
Sanktpēterburga   X376 «Несите кофе, мы его теряем!» 10:32
Дмитрий Котов
Sanktpēterburga   X324 «Лучшее название команды» 08:48
Никита Краснов
Sanktpēterburga   X358 «Дети Ильича» 09:56
Эмилия Краснова
Sanktpēterburga   X358 «Дети Ильича» 09:56
Алексей Кричун
Sanktpēterburga   X360 «Косвенные признаки» 10:00
Сергей Кубышин
Maskava   X326 «Quick Brown Foxes» 08:52
Михаил Кузьмич
Sanktpēterburga   X352 «Филле, Рулле и четыре педалли.» 09:44
Дмитрий Лукьянов
Maskava   X390 «Ты, я и Сэм» 11:00
Ирина Малышева
Sanktpēterburga   X378 «Велокони и Ко» 10:36
Валентина Мартынова
Sanktpēterburga   X310 «Комус бэнд» 08:20
Никита Матюшенков
Sanktpēterburga   X302 «Ягодный беспредел» 08:04
Наталия Михайлова
Sanktpēterburga   X354 «GT» 09:48
Александр Назаренко
Sanktpēterburga   X354 «GT» 09:48
Наталья Нечаева
Maskava   X314 «Калевала» 08:28
Николай Павлов
Sanktpēterburga   X352 «Филле, Рулле и четыре педалли.» 09:44
Антон Петров
Sanktpēterburga   X304 «Культурный слой» 08:08
Артур Петров
Sanktpēterburga   X304 «Культурный слой» 08:08
Ирина Печенькина
Sanktpēterburga   X330 «Ашлянфу» 09:00
Вадик Санников
Sanktpēterburga   X364 «Четверо из ларца» 10:08
Анна Соколова
Sanktpēterburga   X368 «Вяленые помидоры» 10:16
Сергей Сыромятников
Maskava   X326 «Quick Brown Foxes» 08:52
Алексей Трофимов
Ļeņingradas apgabals   X322 «Это сложно» 08:44
Сергей Фадеев
Sanktpēterburga   X372 «ice!» 10:24
Сергей Хомяков
Sanktpēterburga   X342 «Акробатенька» 09:24
Елена Чачанова
Sanktpēterburga   X316 «Формалин» 08:32
Валентина Чеботарева
Sanktpēterburga   X368 «Вяленые помидоры» 10:16
Илья Шалапанов
Sanktpēterburga   X362 «Не только лыжи» 10:04
Max Gusev
Sanktpēterburga   X334 «НасТройка» 09:08
Елена Аганова
Dmitrov   X336 «Желе и Розмарин» 09:12
Антон Бойченко
Sanktpēterburga   X364 «Четверо из ларца» 10:08
Любовь Гилева
Sanktpēterburga   X356 «Без пяти минут кандидаты наук» 09:52
Николай Косовский
Sanktpēterburga   X348 «Потерянная Надежда» 09:36
Дмитрий Кузнецов
Sanktpēterburga   X346 «D2V» 09:32
Елена Кустова
Sanktpēterburga   X380 «Из Таблетки на колесах» 10:40
Ксения Назарова
Maskava   X318 «ИнтБоты» 08:36
Наталия Пляко
Sanktpēterburga   X348 «Потерянная Надежда» 09:36
Семен Пчелкин
Sanktpēterburga   X350 «Лисьи старты» 09:40
Владимир Рахов
Maskava   X326 «Quick Brown Foxes» 08:52
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   X320 «Что Где Куда» 08:40
Поташова Софья
Sanktpēterburga   X384 «расчехвостики» 10:48
Дмитрий Федоров
Sanktpēterburga   X312 «CrazyBike» 08:24
Максим Авдеев
Maskava   X314 «Калевала» 08:28
Сергей Архипцев
Maskava   X390 «Ты, я и Сэм» 11:00
Михаил Богданов
Sanktpēterburga   X368 «Вяленые помидоры» 10:16
Ольга Богданова
Maskava   X314 «Калевала» 08:28
Павел Божко
Sanktpēterburga   X312 «CrazyBike» 08:24
Максим Болдырев
Maskava   X318 «ИнтБоты» 08:36
Наталья Воробьева
Sanktpēterburga   X350 «Лисьи старты» 09:40
Андрей Ворон
Sanktpēterburga   X310 «Комус бэнд» 08:20
Юлия Ганзий
Sanktpēterburga   X362 «Не только лыжи» 10:04
Кирилл Гилев
Sanktpēterburga   X316 «Формалин» 08:32
Эдгар Горлач
Sanktpēterburga   X310 «Комус бэнд» 08:20
Марина Грозина
Sanktpēterburga   X338 «Горячие пятки» 09:16
Николай Дьяконов
Sanktpēterburga   X354 «GT» 09:48
Дарья Елисеева
Sanktpēterburga   X346 «D2V» 09:32
Анна Иванова
Sanktpēterburga   X302 «Ягодный беспредел» 08:04
Павел Извеков
Sanktpēterburga   X368 «Вяленые помидоры» 10:16
Владлена Ильченко
Sanktpēterburga   X376 «Несите кофе, мы его теряем!» 10:32
Александр Кокорин
Sanktpēterburga   X320 «Что Где Куда» 08:40
Александр Кравчун
Sanktpēterburga   X310 «Комус бэнд» 08:20
Юлия Крапивко
Sanktpēterburga   X302 «Ягодный беспредел» 08:04
Алиса Ленская
Sanktpēterburga   X354 «GT» 09:48
Федор Малышев
Sanktpēterburga   X378 «Велокони и Ко» 10:36
Владимир Мезенцев
Sanktpēterburga   X386 «Кукумария» 10:52
Александр Мидютов
Sanktpēterburga   X360 «Косвенные признаки» 10:00
Мария Мироновская
Sanktpēterburga   X340 «Прогрыз» 09:20
Алексей Мочкин
Sanktpēterburga   X312 «CrazyBike» 08:24
Екатерина Олифиренко
Sanktpēterburga   X330 «Ашлянфу» 09:00
Константин Петров
Sanktpēterburga   X342 «Акробатенька» 09:24
Кирилл Пиксендеев
Maskava   X300 «Пикси и кицунэ» 08:00
Андрей Пляко
Sanktpēterburga   X348 «Потерянная Надежда» 09:36
Василий Потатосов
Sanktpēterburga   X340 «Прогрыз» 09:20
Павел Савкин
Sanktpēterburga   X340 «Прогрыз» 09:20
Антон Симплтон
Sanktpēterburga   X380 «Из Таблетки на колесах» 10:40
Юля Смирнова
Sanktpēterburga   X364 «Четверо из ларца» 10:08
Антон Соснин
Sanktpēterburga   X376 «Несите кофе, мы его теряем!» 10:32
Сергей Стрельников
Sanktpēterburga   X378 «Велокони и Ко» 10:36
Наталия Токарева
Sanktpēterburga   X360 «Косвенные признаки» 10:00
Оксана Цимко
Sanktpēterburga   X342 «Акробатенька» 09:24
Марина Черкасова
Sanktpēterburga   X356 «Без пяти минут кандидаты наук» 09:52
Владислав Чуприн
Sanktpēterburga   X346 «D2V» 09:32
Елена Широкова
Sanktpēterburga   X320 «Что Где Куда» 08:40
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
X300 08:00 Пикси и кицунэ

X300

Кирилл Пиксендеев

Maskava

X302 08:04 Ягодный беспредел

X302

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Крапивко

Sanktpēterburga

X304 08:08 Культурный слой

X304

Антон Петров

Sanktpēterburga

Артур Петров

Sanktpēterburga

X306 08:12 Успеть бы потом на Окинчицу

X306

Полина Буль

Sanktpēterburga

X310 08:20 Комус бэнд

X310

Андрей Ворон

Sanktpēterburga

Эдгар Горлач

Sanktpēterburga

Александр Кравчун

Sanktpēterburga

X312 08:24 CrazyBike

X312

Павел Божко

Sanktpēterburga

Алексей Мочкин

Sanktpēterburga

X314 08:28 Калевала

X314

Максим Авдеев

Maskava

Ольга Богданова

Maskava

X316 08:32 Формалин

X316

Елена Чачанова

Sanktpēterburga

Кирилл Гилев

Sanktpēterburga

X318 08:36 ИнтБоты

X318

Максим Болдырев

Maskava

X320 08:40 Что Где Куда

X320

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

Александр Кокорин

Sanktpēterburga

Елена Широкова

Sanktpēterburga

X322 08:44 Это сложно

X322

Алексей Трофимов

Ļeņingradas apgabals

X324 08:48 Лучшее название команды
Дмитрий Котов

Sanktpēterburga

X326 08:52 Quick Brown Foxes

X326

X330 09:00 Ашлянфу

X330

Екатерина Олифиренко

Sanktpēterburga

X334 09:08 НасТройка

X334

Max Gusev

Sanktpēterburga

X336 09:12 Желе и Розмарин

X336

X338 09:16 Горячие пятки

X338

Maria Busel

Sanktpēterburga

Марина Грозина

Sanktpēterburga

X340 09:20 Прогрыз

X340

Мария Мироновская

Sanktpēterburga

Василий Потатосов

Sanktpēterburga

Павел Савкин

Sanktpēterburga

X342 09:24 Акробатенька

X342

Сергей Хомяков

Sanktpēterburga

Константин Петров

Sanktpēterburga

Оксана Цимко

Sanktpēterburga

X344 09:28 Комета

X344

Виталий Ватулин

Ļeņingradas apgabals

X346 09:32 D2V

X346

Дарья Елисеева

Sanktpēterburga

Владислав Чуприн

Sanktpēterburga

X348 09:36 Потерянная Надежда

X348

Наталия Пляко

Sanktpēterburga

Андрей Пляко

Sanktpēterburga

X350 09:40 Лисьи старты

X350

Семен Пчелкин

Sanktpēterburga

Наталья Воробьева

Sanktpēterburga

X352 09:44 Филле, Рулле и четыре педалли.

X352

Михаил Кузьмич

Sanktpēterburga

Николай Павлов

Sanktpēterburga

X354 09:48 GT

X354

Николай Дьяконов

Sanktpēterburga

Алиса Ленская

Sanktpēterburga

X356 09:52 Без пяти минут кандидаты наук

X356

Любовь Гилева

Sanktpēterburga

Марина Черкасова

Sanktpēterburga

X358 09:56 Дети Ильича

X358

X360 10:00 Косвенные признаки

X360

Алексей Кричун

Sanktpēterburga

Александр Мидютов

Sanktpēterburga

Наталия Токарева

Sanktpēterburga

X362 10:04 Не только лыжи

X362

Елена Борзова

Sanktpēterburga

Илья Шалапанов

Sanktpēterburga

Юлия Ганзий

Sanktpēterburga

X364 10:08 Четверо из ларца

X364

Андрей Боев

Sanktpēterburga

Вадик Санников

Sanktpēterburga

Антон Бойченко

Sanktpēterburga

Юля Смирнова

Sanktpēterburga

X366 10:12 Van Der ЖЧД

X366

Victoria Tsurganova

Sanktpēterburga

X368 10:16 Вяленые помидоры

X368

Анна Соколова

Sanktpēterburga

Михаил Богданов

Sanktpēterburga

Павел Извеков

Sanktpēterburga

X372 10:24 ice!

X372

Tony Kuznetsov

Sanktpēterburga

Сергей Фадеев

Sanktpēterburga

X376 10:32 Несите кофе, мы его теряем!

X376

Анна Копейкина

Sanktpēterburga

Владлена Ильченко

Sanktpēterburga

Антон Соснин

Sanktpēterburga

X378 10:36 Велокони и Ко

X378

Ирина Малышева

Sanktpēterburga

Федор Малышев

Sanktpēterburga

Сергей Стрельников

Sanktpēterburga

X380 10:40 Из Таблетки на колесах

X380

Елена Кустова

Sanktpēterburga

Антон Симплтон

Sanktpēterburga

X384 10:48 расчехвостики

X384

Поташова Софья

Sanktpēterburga

X386 10:52 Кукумария

X386

Владимир Мезенцев

Sanktpēterburga

X388 10:56 Цветные носки

X388

Женя Горбунова

Sanktpēterburga

X390 11:00 Ты, я и Сэм

X390

Сергей Архипцев

Maskava