Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Irina Drukker
Sanktpēterburga   M4180 «Семейка Дру» 14:00
Elena Golovan
Sanktpēterburga   M489 «Поррима» 10:58
Natalya Korkina
Sanktpēterburga   M4134 «Веселые ребята» 12:28
Andrey Malkov
Sanktpēterburga   M4147 «СуперДрузья» 12:54
Tanya Nayashkova
Maskava   M460 «Тоторо» 10:00
Иван Андреев
Maskavas apgabals   M4101 «Такие дела» 11:22
Зоя Андреева
Maskava   M4101 «Такие дела» 11:22
Галина Анисимова
Sanktpēterburga   M462 «Крысокоты» 10:04
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   M4140 «Ну что, пацаны, анимэ?» 12:40
Дарья Барабашова
Sanktpēterburga   M482 «ТехноГидра» 10:44
Ирина Белова
Sanktpēterburga   M487 «Ингерманландцы» 10:54
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   M4155 «Муми-мамы» 13:10
Ирина Величко
Sanktpēterburga   M4124 «Манюк» 12:08
Татьяна Винивитина
Maskava   M480 «Василиса & Ко» 10:40
Ирина Григал
Maskavas apgabals   M4138 «Вкусняшки» 12:36
Екатерина Григорьева
Sanktpēterburga   M4112 «Куропатки» 11:44
Светлана Грознова
Sanktpēterburga   M4108 «Гроза дорог» 11:36
Михаил Гурфинг
Sanktpēterburga   M4120 «Гурфы» 12:00
Денис Дащенко
Sanktpēterburga   M489 «Поррима» 10:58
Александр Замышляев
Sanktpēterburga   M4159 «Два Замыша» 13:18
Аглая Иванова
Sanktpēterburga   M4154 «Московские молодожёны и питерские ребятишки» 13:08
Анна Игнатенко
Sanktpēterburga   M4135 «ТоРоРо» 12:30
Екатерина Калакуцкая
Sanktpēterburga   M461 «У нас есть печеньки» 10:02
Виталий Каримов
Maskava   M4151 «Пенсне Антоши» 13:02
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   M465 «Rosas Pandan» 10:10
Аленка Касаткина
Sanktpēterburga   M4147 «СуперДрузья» 12:54
Григорий Кемеров
Sanktpēterburga   M4119 «Kemerov.com» 11:58
Анастасия КЛИМОВА
Sanktpēterburga   M466 «Черабай» 10:12
Камилла Колосова
Sanktpēterburga   M4109 «Крошка По» 11:38
Вера Коренева
Sanktpēterburga   M4114 «Пегас» 11:48
Людмила Куссе-Тюз
Sanktpēterburga   M483 «ТриногаА» 10:46
Анна Лопатина
Sanktpēterburga   M4126 «Драконы» 12:12
Мария Луканина
Sanktpēterburga   M4111 «Слоны и селедки» 11:42
Анастасия Максим
Sanktpēterburga   M496 «А Лось-то тут причём?» 11:12
Андрей Максим
Sanktpēterburga   M496 «А Лось-то тут причём?» 11:12
Марина Малкова
Maskava   M4137 «МамАлёна» 12:34
Светлана Мерцалова
Maskava   M491 «ВПЕРЕД» 11:02
Анастасия Миркус
Ļeņingradas apgabals   M4143 «Alt-Shift» 12:46
Елена Михайлова
Sanktpēterburga   M4131 «Коля и Лена. Быстрые волки» 12:22
Марина Михайлова
Sanktpēterburga   M4127 «Marsach» 12:14
Наталья Набережная
Sanktpēterburga   M4152 «Команда Дино» 13:04
Кристина Онищенко
Sanktpēterburga   M467 «Веселая компания» 10:14
Александра Пшеничная
Sanktpēterburga   M4158 «Хулиганьё» 13:16
Артем Русинов
Sanktpēterburga   M4130 «Четверо» 12:20
Вероника Русинова
Sanktpēterburga   M4161 «The Pink Panther» 13:22
Екатерина Рыжова
Sanktpēterburga   M4136 «Сумасшедшие черти» 12:32
Наталья Северова
Sanktpēterburga   M476 «Под молочком» 10:32
Дарья Сергеева
Sanktpēterburga   M490 «Нога за ногу» 11:00
Наталья Сидельникова
Sanktpēterburga   M469 «Les Enfoirés en cavale» 10:18
Лиза Сластенова
Sanktpēterburga   M4162 «Лиса и Хомяк» 13:24
Михаил Стеценко
Sanktpēterburga   M4103 «Рыжики и я» 11:26
Ольга Углева
Sanktpēterburga   M472 «Ребята» 10:24
Сергей Федоров
Sanktpēterburga   M4153 «2+1» 13:06
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   M471 «NiceГра» 10:22
Александра Царёва
Sanktpēterburga   M4150 «Неспешные» 13:00
Николай Шонин
Maskava   M464 «Пингвины.Свежие» 10:08
Александр Щукин
Maskava   M492 «Большие Коты» 11:04
Анна Яшина
Sanktpēterburga   M4122 «X-Women Plus» 12:04
Larisa Kuptsova
Sanktpēterburga   M481 «Тимур и его викинги» 10:42
Jekaterina Shubina
Maskava   M495 «Ыть» 11:10
Николай Большаков
Maskava   M4156 «Мохлики 4 Д» 13:12
Андрей Борисов
Maskava   M4128 «Чих-пых спринтеры» 12:16
Никита Борисов
Maskavas apgabals   M4128 «Чих-пых спринтеры» 12:16
Екатерина Бубнова
Sanktpēterburga   M4149 «Звездочки» 12:58
Алёна Гербылева
Sanktpēterburga   M4171 «Подводные котики» 13:42
Анна Гиль
Sanktpēterburga   M4139 «Свет Канопуса» 12:38
Наталья Зайцева
Sanktpēterburga   M4170 «Выдры» 13:40
Алина Иночкина
Sanktpēterburga   M493 «Майя Федоровна» 11:06
Алексей Ковалев
Sanktpēterburga   M4125 «Тройничек» 12:10
Анастасия Кравец
Sanktpēterburga   M4160 «Пельмешки» 13:20
Екатерина Кузнецова
Sanktpēterburga   M4146 «Остров сокровищ» 12:52
Мария Леонтьева
Sanktpēterburga   M4142 «Тапочки на прогулку» 12:44
Инна Мажорова
Sanktpēterburga   M468 «Монополисты» 10:16
Алина Ми
Sanktpēterburga   M4107 «Такинетчтобыда» 11:34
Людмила Михеева
Sanktpēterburga   M478 «ЮММ» 10:36
Надежда Несмачная
Sanktpēterburga   M4106 «Рассольник» 11:32
Алина Онищенко
Sanktpēterburga   M467 «Веселая компания» 10:14
Ульяна Онищенко
Sanktpēterburga   M467 «Веселая компания» 10:14
Светлана Пильганчук
Sanktpēterburga   M4116 «Мильдоша» 11:52
Евгений Правдин
Sanktpēterburga   M479 «Идём по азимуту» 10:38
Елена Рзаева
Sanktpēterburga   M484 «Супер Семейка» 10:48
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   M470 «Потом» 10:20
Людмила Тишкова
Maskava   M4128 «Чих-пых спринтеры» 12:16
Елена Черномашенцева
Maskava   M4128 «Чих-пых спринтеры» 12:16
Евгения Чуднова
Sanktpēterburga   M4141 «Фикусито» 12:42
Юлия Швецова
Sanktpēterburga   M477 «Метеориты» 10:34
Оксана Шевелева
Sanktpēterburga   M4115 «Про-Таллий» 11:50
Александр Аверьянов
Sanktpēterburga   M473 «Сашка и Ко» 10:26
Алевтина Аверьянова
Sanktpēterburga   M473 «Сашка и Ко» 10:26
Василий Анисимов
Sanktpēterburga   M462 «Крысокоты» 10:04
Диляра Бакирова
Sanktpēterburga   M4130 «Четверо» 12:20
Ксюша Бакушкина
Sanktpēterburga   M4132 «Стремительные улитки» 12:24
Светлана Балекина
Sanktpēterburga   M472 «Ребята» 10:24
Антон Барабашов
Sanktpēterburga   M482 «ТехноГидра» 10:44
Константин Барабашов
Sanktpēterburga   M482 «ТехноГидра» 10:44
Тимур Барашев
Sanktpēterburga   M4162 «Лиса и Хомяк» 13:24
Полина Близнецова
Sanktpēterburga   M4149 «Звездочки» 12:58
Ангелина Борисова
Sanktpēterburga   M466 «Черабай» 10:12
Кристина Борычева
Maskava   M4151 «Пенсне Антоши» 13:02
Андрей Бубнов
Sanktpēterburga   M4149 «Звездочки» 12:58
Люда Вагапова
Sanktpēterburga   M4105 «Сударыня-Тударыня» 11:30
Джошуа Виннс
Sanktpēterburga   M4107 «Такинетчтобыда» 11:34
Николай Витюгов
Sanktpēterburga   M4131 «Коля и Лена. Быстрые волки» 12:22
Марина Власова
Sanktpēterburga   M483 «ТриногаА» 10:46
Ксения Гербылева
Sanktpēterburga   M4171 «Подводные котики» 13:42
Василиса Глушкова
Sanktpēterburga   M4107 «Такинетчтобыда» 11:34
Анастасия Голант
Sanktpēterburga   M481 «Тимур и его викинги» 10:42
Наталья Грачева
Sanktpēterburga   M4170 «Выдры» 13:40
Галина Григорьева
Sanktpēterburga   M4100 «The Slowest» 11:20
Татьяна Григорьева
Sanktpēterburga   M4100 «The Slowest» 11:20
Константин Грознов
Sanktpēterburga   M4108 «Гроза дорог» 11:36
Тимофей Грознов
Sanktpēterburga   M4108 «Гроза дорог» 11:36
Юрий Грознов
Sanktpēterburga   M4108 «Гроза дорог» 11:36
Ирина Гурфинг
Sanktpēterburga   M4120 «Гурфы» 12:00
Филипп Гурфинг
Sanktpēterburga   M4120 «Гурфы» 12:00
Татьяна Данилова
Киров   M471 «NiceГра» 10:22
Андрей Дащенко
Sanktpēterburga   M489 «Поррима» 10:58
Вероника Дащенко
Sanktpēterburga   M489 «Поррима» 10:58
Екатерина Додонова
Sanktpēterburga   M4136 «Сумасшедшие черти» 12:32
Любовь Додонова
Sanktpēterburga   M4136 «Сумасшедшие черти» 12:32
Э Друккер
Sanktpēterburga   M4180 «Семейка Дру» 14:00
Надежда Дуплик
Sanktpēterburga   M4149 «Звездочки» 12:58
Надежда Душечкина
Sanktpēterburga   M471 «NiceГра» 10:22
Екатерина Егорова
Sanktpēterburga   M476 «Под молочком» 10:32
Маша Егорова
Sanktpēterburga   M4122 «X-Women Plus» 12:04
Татьяна Егорова
Sanktpēterburga   M4122 «X-Women Plus» 12:04
Анастасия Жукова
Sanktpēterburga   M4106 «Рассольник» 11:32
Стас Замышляев
Sanktpēterburga   M4159 «Два Замыша» 13:18
Платон Иванов
Sanktpēterburga   M4146 «Остров сокровищ» 12:52
Настя Иостман
Sanktpēterburga   M4132 «Стремительные улитки» 12:24
Светлана Караваева
Perma   M4105 «Сударыня-Тударыня» 11:30
Мария Карпова
Sanktpēterburga   M4124 «Манюк» 12:08
Тимофей Кемеров
Sanktpēterburga   M4119 «Kemerov.com» 11:58
Антонина Кемерова
Sanktpēterburga   M4119 «Kemerov.com» 11:58
Александр Кладовщиков
Ļeņingradas apgabals   M4143 «Alt-Shift» 12:46
Глеб Кладовщиков
Ļeņingradas apgabals   M4143 «Alt-Shift» 12:46
Матвей Кладовщиков
Ļeņingradas apgabals   M4143 «Alt-Shift» 12:46
Алексей Климов
Sanktpēterburga   M466 «Черабай» 10:12
Фёдор Кондрашов
  M4172 «Северное сияние» 13:44
Светлана Кондрашова
  M4172 «Северное сияние» 13:44
Виктор Коняхин
Maskava   M4151 «Пенсне Антоши» 13:02
Дарья Коняхина
Maskava   M4151 «Пенсне Антоши» 13:02
Александр Коняшкин
Sanktpēterburga   M4114 «Пегас» 11:48
Дмитрий Коркин
Sanktpēterburga   M4134 «Веселые ребята» 12:28
Валерия Коркина
Sanktpēterburga   M4134 «Веселые ребята» 12:28
Марина Корчажникова
Sanktpēterburga   M482 «ТехноГидра» 10:44
Анна Кулыгина
Sanktpēterburga   M4170 «Выдры» 13:40
Алёна Курдюмова
  M4172 «Северное сияние» 13:44
Ульяна Курдюмова
  M4172 «Северное сияние» 13:44
Александр Куссе—Тюз
Sanktpēterburga   M483 «ТриногаА» 10:46
Роман Лабутин
Sanktpēterburga   M488 «Львено Мини» 10:56
Ольга Лабутина
Sanktpēterburga   M488 «Львено Мини» 10:56
Андрей Лопатин
Sanktpēterburga   M4126 «Драконы» 12:12
Николай Лопатин
Sanktpēterburga   M4126 «Драконы» 12:12
Вероника Лопатина
Sanktpēterburga   M4126 «Драконы» 12:12
Денис Луканин
Sanktpēterburga   M4111 «Слоны и селедки» 11:42
Иван Луканин
Sanktpēterburga   M4111 «Слоны и селедки» 11:42
Александр Мажоров
Sanktpēterburga   M468 «Монополисты» 10:16
Михаил Мажоров
Sanktpēterburga   M468 «Монополисты» 10:16
Анна Мажорова
Sanktpēterburga   M468 «Монополисты» 10:16
Сергей Макаров
Maskava   M460 «Тоторо» 10:00
Александра Макарова
Maskava   M460 «Тоторо» 10:00
Василий Максим
Sanktpēterburga   M496 «А Лось-то тут причём?» 11:12
Фёдор Максим
Sanktpēterburga   M496 «А Лось-то тут причём?» 11:12
Алёна Малкова
Maskava   M4137 «МамАлёна» 12:34
Александр Михайлов
Sanktpēterburga   M4127 «Marsach» 12:14
Сергей Мокряков
Sanktpēterburga   M4120 «Гурфы» 12:00
Мария Молок
Sanktpēterburga   M4154 «Московские молодожёны и питерские ребятишки» 13:08
Николай Молок
Sanktpēterburga   M4154 «Московские молодожёны и питерские ребятишки» 13:08
Василий Набережный
Sanktpēterburga   M4152 «Команда Дино» 13:04
Михаил Набережный
Sanktpēterburga   M4152 «Команда Дино» 13:04
Анна Онищенко
Sanktpēterburga   M467 «Веселая компания» 10:14
Мария Парилова
Sanktpēterburga   M4119 «Kemerov.com» 11:58
Вадим Петушков
Sanktpēterburga   M498 «Случайные ржевчики» 11:16
Денис Петушков
Sanktpēterburga   M498 «Случайные ржевчики» 11:16
Екатерина Пильганчук
Sanktpēterburga   M4116 «Мильдоша» 11:52
Сергей Пильганчук
Sanktpēterburga   M4116 «Мильдоша» 11:52
Элеонора Платонова
Sanktpēterburga   M4116 «Мильдоша» 11:52
Вера Попова
Sanktpēterburga   M486 «Команда Бублика» 10:52
Екатерина Правдина
Sanktpēterburga   M479 «Идём по азимуту» 10:38
Ульяна Пшеничная
Sanktpēterburga   M4158 «Хулиганьё» 13:16
Александр Пшеничный
Sanktpēterburga   M4158 «Хулиганьё» 13:16
Климентий Пшеничный
Sanktpēterburga   M4158 «Хулиганьё» 13:16
Лев Рабинович
Sanktpēterburga   M470 «Потом» 10:20
Кристина Радивончик
Sanktpēterburga   M498 «Случайные ржевчики» 11:16
Марина Радивончик
Sanktpēterburga   M498 «Случайные ржевчики» 11:16
Александр Расходчиков
Sanktpēterburga   M4154 «Московские молодожёны и питерские ребятишки» 13:08
Кирилл Рзаев
Sanktpēterburga   M484 «Супер Семейка» 10:48
Алексей Родченко
Sanktpēterburga   M4181 «Родченки, вперед!» 14:02
Таня Рузанова
Sanktpēterburga   M4155 «Муми-мамы» 13:10
Роман Русинов
Sanktpēterburga   M4130 «Четверо» 12:20
Юрий Русинов
Sanktpēterburga   M4161 «The Pink Panther» 13:22
Юлия Русинова
Sanktpēterburga   M4130 «Четверо» 12:20
Ксения Рыбкина
Sanktpēterburga   M4125 «Тройничек» 12:10
Ульяна Рыбкина
Sanktpēterburga   M4125 «Тройничек» 12:10
Ксения Рыжова
Sanktpēterburga   M4136 «Сумасшедшие черти» 12:32
Алина Рябкова
Sanktpēterburga   M4106 «Рассольник» 11:32
Светлана Рябкова
Sanktpēterburga   M4106 «Рассольник» 11:32
Марианна Саболек
Maskava   M464 «Пингвины.Свежие» 10:08
Андрей Савельев
Sanktpēterburga   M483 «ТриногаА» 10:46
Мария Санникова
Sanktpēterburga   M4146 «Остров сокровищ» 12:52
Георгий Сафин
Sanktpēterburga   M4144 «Акуна матата» 12:48
Юрий Селиванов
Maskava   M480 «Василиса & Ко» 10:40
Георгий Сергеев
Sanktpēterburga   M490 «Нога за ногу» 11:00
Юлия Сергеева
Sanktpēterburga   M4132 «Стремительные улитки» 12:24
Елена Серебреникова
Sanktpēterburga   M4155 «Муми-мамы» 13:10
Кирилл Сибирев
Maskava   M481 «Тимур и его викинги» 10:42
Станислав Смирнов
Sanktpēterburga   M4144 «Акуна матата» 12:48
Вероника Смирнова
Sanktpēterburga   M4144 «Акуна матата» 12:48
Вероника Смольная
Sanktpēterburga   M4115 «Про-Таллий» 11:50
Антон Смольный
Sanktpēterburga   M4115 «Про-Таллий» 11:50
Святослав Смольный
Sanktpēterburga   M4115 «Про-Таллий» 11:50
Денис Соколов
Maskavas apgabals   M4138 «Вкусняшки» 12:36
сергей соколов
Maskavas apgabals   M4138 «Вкусняшки» 12:36
Анна Стеценко
Sanktpēterburga   M4103 «Рыжики и я» 11:26
Дарья Стеценко
Sanktpēterburga   M4103 «Рыжики и я» 11:26
Анна Субботина
Sanktpēterburga   M463 «Лисички-сестрички» 10:06
Ирина Сысоева
Sanktpēterburga   M4103 «Рыжики и я» 11:26
Вадим Туманов
Sanktpēterburga   M4190 «Белки» 14:20
София Туманова
Sanktpēterburga   M4190 «Белки» 14:20
Миша Уваров
Sanktpēterburga   M4122 «X-Women Plus» 12:04
Ксения Фалеева
Sanktpēterburga   M4171 «Подводные котики» 13:42
Марина Федорова
Sanktpēterburga   M487 «Ингерманландцы» 10:54
Максим Харьковский
Sanktpēterburga   M4160 «Пельмешки» 13:20
Дмитрий Царев
Sanktpēterburga   M4150 «Неспешные» 13:00
Ирина Царева
Sanktpēterburga   M4155 «Муми-мамы» 13:10
Никита Чуднов
Sanktpēterburga   M4141 «Фикусито» 12:42
Вероника Чуднова
Sanktpēterburga   M4141 «Фикусито» 12:42
Эдуард Шакиров
Sanktpēterburga   M4102 «Шакировы» 11:24
Ирина Шалина
Maskava   M463 «Лисички-сестрички» 10:06
Николь Шонина
Maskava   M464 «Пингвины.Свежие» 10:08
Вадим Шпильман
Maskava   M491 «ВПЕРЕД» 11:02
Михаил Шубин
Maskava   M495 «Ыть» 11:10
Дарья Шубина
Maskava   M495 «Ыть» 11:10
Максим Щукин
Maskavas apgabals   M492 «Большие Коты» 11:04
Тоша Щукин
Maskavas apgabals   M492 «Большие Коты» 11:04
Ольга Щукина
Maskavas apgabals   M492 «Большие Коты» 11:04
Алексей Ячменев
Sanktpēterburga   M4112 «Куропатки» 11:44
Пётр Ячменев
Sanktpēterburga   M4112 «Куропатки» 11:44
Елизавета Ячменева
Sanktpēterburga   M4112 «Куропатки» 11:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
M460 10:00 Тоторо

M460

Сергей Макаров

Maskava

Александра Макарова

Maskava

M461 10:02 У нас есть печеньки

M461

M462 10:04 Крысокоты

M462

Василий Анисимов

Sanktpēterburga

M463 10:06 Лисички-сестрички

M463

Анна Субботина

Sanktpēterburga

Ирина Шалина

Maskava

M464 10:08 Пингвины.Свежие

M464

Марианна Саболек

Maskava

Николь Шонина

Maskava

M465 10:10 Rosas Pandan

M465

M466 10:12 Черабай

M466

Ангелина Борисова

Sanktpēterburga

Алексей Климов

Sanktpēterburga

M467 10:14 Веселая компания

M467

Алина Онищенко

Sanktpēterburga

Анна Онищенко

Sanktpēterburga

M468 10:16 Монополисты

M468

Инна Мажорова

Sanktpēterburga

Александр Мажоров

Sanktpēterburga

Михаил Мажоров

Sanktpēterburga

Анна Мажорова

Sanktpēterburga

M469 10:18 Les Enfoirés en cavale

M469

M470 10:20 Потом

M470

Лев Рабинович

Sanktpēterburga

M471 10:22 NiceГра

M471

Татьяна Данилова

Киров

Надежда Душечкина

Sanktpēterburga

M472 10:24 Ребята

M472

Ольга Углева

Sanktpēterburga

Светлана Балекина

Sanktpēterburga

M473 10:26 Сашка и Ко

M473

Александр Аверьянов

Sanktpēterburga

Алевтина Аверьянова

Sanktpēterburga

M476 10:32 Под молочком

M476

Екатерина Егорова

Sanktpēterburga

M477 10:34 Метеориты

M477

Юлия Швецова

Sanktpēterburga

M478 10:36 ЮММ
M479 10:38 Идём по азимуту

M479

Екатерина Правдина

Sanktpēterburga

M480 10:40 Василиса & Ко

M480

Юрий Селиванов

Maskava

M481 10:42 Тимур и его викинги

M481

Larisa Kuptsova

Sanktpēterburga

Анастасия Голант

Sanktpēterburga

Кирилл Сибирев

Maskava

M482 10:44 ТехноГидра

M482

Антон Барабашов

Sanktpēterburga

Константин Барабашов

Sanktpēterburga

Марина Корчажникова

Sanktpēterburga

M483 10:46 ТриногаА

M483

Марина Власова

Sanktpēterburga

Александр Куссе—Тюз

Sanktpēterburga

Андрей Савельев

Sanktpēterburga

M484 10:48 Супер Семейка

M484

Елена Рзаева

Sanktpēterburga

Кирилл Рзаев

Sanktpēterburga

M486 10:52 Команда Бублика

M486

Вера Попова

Sanktpēterburga

M487 10:54 Ингерманландцы

M487

Ирина Белова

Sanktpēterburga

Марина Федорова

Sanktpēterburga

M488 10:56 Львено Мини

M488

Роман Лабутин

Sanktpēterburga

Ольга Лабутина

Sanktpēterburga

M489 10:58 Поррима

M489

Elena Golovan

Sanktpēterburga

Денис Дащенко

Sanktpēterburga

Андрей Дащенко

Sanktpēterburga

Вероника Дащенко

Sanktpēterburga

M490 11:00 Нога за ногу

M490

Дарья Сергеева

Sanktpēterburga

Георгий Сергеев

Sanktpēterburga

M491 11:02 ВПЕРЕД

M491

Вадим Шпильман

Maskava

M492 11:04 Большие Коты

M492

Максим Щукин

Maskavas apgabals

Тоша Щукин

Maskavas apgabals

Ольга Щукина

Maskavas apgabals

M493 11:06 Майя Федоровна

M493

Алина Иночкина

Sanktpēterburga

M495 11:10 Ыть

M495

Михаил Шубин

Maskava

Дарья Шубина

Maskava

M496 11:12 А Лось-то тут причём?

M496

Андрей Максим

Sanktpēterburga

Василий Максим

Sanktpēterburga

Фёдор Максим

Sanktpēterburga

M498 11:16 Случайные ржевчики

M498

Вадим Петушков

Sanktpēterburga

Денис Петушков

Sanktpēterburga

Кристина Радивончик

Sanktpēterburga

Марина Радивончик

Sanktpēterburga

M4100 11:20 The Slowest

M4100

Галина Григорьева

Sanktpēterburga

Татьяна Григорьева

Sanktpēterburga

M4101 11:22 Такие дела

M4101

M4102 11:24 Шакировы

M4102

Эдуард Шакиров

Sanktpēterburga

M4103 11:26 Рыжики и я

M4103

Анна Стеценко

Sanktpēterburga

Дарья Стеценко

Sanktpēterburga

Ирина Сысоева

Sanktpēterburga

M4105 11:30 Сударыня-Тударыня

M4105

Люда Вагапова

Sanktpēterburga

Светлана Караваева

Perma

M4106 11:32 Рассольник

M4106

Анастасия Жукова

Sanktpēterburga

Алина Рябкова

Sanktpēterburga

Светлана Рябкова

Sanktpēterburga

M4107 11:34 Такинетчтобыда

M4107

Алина Ми

Sanktpēterburga

Джошуа Виннс

Sanktpēterburga

Василиса Глушкова

Sanktpēterburga

M4108 11:36 Гроза дорог

M4108

Константин Грознов

Sanktpēterburga

Тимофей Грознов

Sanktpēterburga

Юрий Грознов

Sanktpēterburga

M4109 11:38 Крошка По

M4109

M4111 11:42 Слоны и селедки

M4111

Мария Луканина

Sanktpēterburga

Денис Луканин

Sanktpēterburga

Иван Луканин

Sanktpēterburga

M4112 11:44 Куропатки

M4112

Алексей Ячменев

Sanktpēterburga

Пётр Ячменев

Sanktpēterburga

Елизавета Ячменева

Sanktpēterburga

M4114 11:48 Пегас

M4114

Вера Коренева

Sanktpēterburga

Александр Коняшкин

Sanktpēterburga

M4115 11:50 Про-Таллий

M4115

Вероника Смольная

Sanktpēterburga

Антон Смольный

Sanktpēterburga

Святослав Смольный

Sanktpēterburga

M4116 11:52 Мильдоша

M4116

Екатерина Пильганчук

Sanktpēterburga

Сергей Пильганчук

Sanktpēterburga

Элеонора Платонова

Sanktpēterburga

M4119 11:58 Kemerov.com

M4119

Тимофей Кемеров

Sanktpēterburga

Антонина Кемерова

Sanktpēterburga

Мария Парилова

Sanktpēterburga

M4120 12:00 Гурфы

M4120

Михаил Гурфинг

Sanktpēterburga

Ирина Гурфинг

Sanktpēterburga

Филипп Гурфинг

Sanktpēterburga

Сергей Мокряков

Sanktpēterburga

M4122 12:04 X-Women Plus

M4122

Анна Яшина

Sanktpēterburga

Маша Егорова

Sanktpēterburga

Татьяна Егорова

Sanktpēterburga

Миша Уваров

Sanktpēterburga

M4124 12:08 Манюк

M4124

Ирина Величко

Sanktpēterburga

Мария Карпова

Sanktpēterburga

M4125 12:10 Тройничек

M4125

Ксения Рыбкина

Sanktpēterburga

Ульяна Рыбкина

Sanktpēterburga

M4126 12:12 Драконы

M4126

Анна Лопатина

Sanktpēterburga

Андрей Лопатин

Sanktpēterburga

Николай Лопатин

Sanktpēterburga

Вероника Лопатина

Sanktpēterburga

M4127 12:14 Marsach

M4127

Александр Михайлов

Sanktpēterburga

M4128 12:16 Чих-пых спринтеры

M4128

M4130 12:20 Четверо

M4130

Артем Русинов

Sanktpēterburga

Диляра Бакирова

Sanktpēterburga

Роман Русинов

Sanktpēterburga

Юлия Русинова

Sanktpēterburga

M4131 12:22 Коля и Лена. Быстрые волки

M4131

Николай Витюгов

Sanktpēterburga

M4132 12:24 Стремительные улитки

M4132

Ксюша Бакушкина

Sanktpēterburga

Настя Иостман

Sanktpēterburga

Юлия Сергеева

Sanktpēterburga

M4134 12:28 Веселые ребята

M4134

Natalya Korkina

Sanktpēterburga

Дмитрий Коркин

Sanktpēterburga

Валерия Коркина

Sanktpēterburga

M4135 12:30 ТоРоРо

M4135

Анна Игнатенко

Sanktpēterburga

M4136 12:32 Сумасшедшие черти

M4136

Екатерина Додонова

Sanktpēterburga

Любовь Додонова

Sanktpēterburga

Ксения Рыжова

Sanktpēterburga

M4137 12:34 МамАлёна

M4137

Алёна Малкова

Maskava

M4138 12:36 Вкусняшки

M4138

Ирина Григал

Maskavas apgabals

Денис Соколов

Maskavas apgabals

сергей соколов

Maskavas apgabals

M4139 12:38 Свет Канопуса

M4139

Анна Гиль

Sanktpēterburga

M4140 12:40 Ну что, пацаны, анимэ?

M4140

Алина Апушкина

Sanktpēterburga

M4141 12:42 Фикусито

M4141

Никита Чуднов

Sanktpēterburga

Вероника Чуднова

Sanktpēterburga

M4142 12:44 Тапочки на прогулку

M4142

M4143 12:46 Alt-Shift

M4143

Анастасия Миркус

Ļeņingradas apgabals

Александр Кладовщиков

Ļeņingradas apgabals

Глеб Кладовщиков

Ļeņingradas apgabals

Матвей Кладовщиков

Ļeņingradas apgabals

M4144 12:48 Акуна матата

M4144

Георгий Сафин

Sanktpēterburga

Станислав Смирнов

Sanktpēterburga

Вероника Смирнова

Sanktpēterburga

M4146 12:52 Остров сокровищ

M4146

Платон Иванов

Sanktpēterburga

Мария Санникова

Sanktpēterburga

M4147 12:54 СуперДрузья

M4147

Andrey Malkov

Sanktpēterburga

M4149 12:58 Звездочки

M4149

Полина Близнецова

Sanktpēterburga

Андрей Бубнов

Sanktpēterburga

Надежда Дуплик

Sanktpēterburga

M4150 13:00 Неспешные

M4150

Дмитрий Царев

Sanktpēterburga

M4151 13:02 Пенсне Антоши

M4151

Кристина Борычева

Maskava

Виктор Коняхин

Maskava

Дарья Коняхина

Maskava

M4152 13:04 Команда Дино

M4152

Василий Набережный

Sanktpēterburga

Михаил Набережный

Sanktpēterburga

M4153 13:06 2+1

M4153

Сергей Федоров

Sanktpēterburga

M4154 13:08 Московские молодожёны и питерские ребятишки

M4154

Аглая Иванова

Sanktpēterburga

Мария Молок

Sanktpēterburga

Николай Молок

Sanktpēterburga

Александр Расходчиков

Sanktpēterburga

M4155 13:10 Муми-мамы

M4155

Таня Рузанова

Sanktpēterburga

Елена Серебреникова

Sanktpēterburga

Ирина Царева

Sanktpēterburga

M4156 13:12 Мохлики 4 Д

M4156

M4158 13:16 Хулиганьё

M4158

Ульяна Пшеничная

Sanktpēterburga

Александр Пшеничный

Sanktpēterburga

Климентий Пшеничный

Sanktpēterburga

M4159 13:18 Два Замыша
Стас Замышляев

Sanktpēterburga

M4160 13:20 Пельмешки

M4160

Максим Харьковский

Sanktpēterburga

M4161 13:22 The Pink Panther

M4161

Юрий Русинов

Sanktpēterburga

M4162 13:24 Лиса и Хомяк

M4162

Тимур Барашев

Sanktpēterburga

M4170 13:40 Выдры

M4170

Наталья Грачева

Sanktpēterburga

Анна Кулыгина

Sanktpēterburga

M4171 13:42 Подводные котики

M4171

Ксения Гербылева

Sanktpēterburga

Ксения Фалеева

Sanktpēterburga

M4172 13:44 Северное сияние

M4172

Фёдор Кондрашов

Светлана Кондрашова

Алёна Курдюмова

Ульяна Курдюмова

M4180 14:00 Семейка Дру

M4180

Irina Drukker

Sanktpēterburga

Э Друккер

Sanktpēterburga

M4181 14:02 Родченки, вперед!

M4181

Алексей Родченко

Sanktpēterburga

M4190 14:20 Белки

M4190

Вадим Туманов

Sanktpēterburga

София Туманова

Sanktpēterburga

M4191 14:22 No name

M4191