Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Andrey Kuzmichev
Sanktpēterburga   L881 «Буйные сколопендры» 10:42
Anastasia Lysenco
Maskava   L832 «Не всякий гей - Люссак» 09:04
Sergey Mironov
Maskava   L846 «Дикие Кактусы» 09:32
Ash Shevlyakov
Maskava   L832 «Не всякий гей - Люссак» 09:04
Оля Аносова
Sanktpēterburga   L8110 «У тебя какая пронация?» 11:40
Ольга Арсентьева
Maskava   L820 «Местные» 08:40
Ислам Бабаев
Maskava   L863 «Москалики» 10:06
Максим Баранов
Sanktpēterburga   L836 «White Wolves» 09:12
Елена Белова
Maskava   L871 «Валдайские козы» 10:22
Георгий Беляев
Sanktpēterburga   L803 «Летящий Самовар» 08:06
Константин Верцинский
Sanktpēterburga   L851 «СКиМ 1» 09:42
Настя Вилкова
Ļeņingradas apgabals   L811 «ТК» 08:22
Максим Власов
Sanktpēterburga   L866 «Амуррр» 10:12
Василий Волков
Maskava   L833 «Королькевские Волкопоповичи» 09:06
Александр Глебов
Maskava   L802 «Параног» 08:04
Евгений (Гений) Гребенев
Maskavas apgabals   L821 «Гений Пушкина» 08:42
Вячеслав Демидов
Sanktpēterburga   L8110 «У тебя какая пронация?» 11:40
Дмитрий Доронин
Maskava   L812 «ХимРар» 08:24
Саша Дроздова
Sanktpēterburga   L810 «Безпочвенные кукареки» 08:20
Антон Ермаков
Sanktpēterburga   L836 «White Wolves» 09:12
Сергей Зайцев
Sanktpēterburga   L8110 «У тебя какая пронация?» 11:40
Илья Збань
Sanktpēterburga   L810 «Безпочвенные кукареки» 08:20
Дима Зубарев
Sanktpēterburga   L836 «White Wolves» 09:12
Александр Кириленко
Maskavas apgabals   L867 «Easy runner» 10:14
Аленка Козленко
Sanktpēterburga   L8100 «Ариадна» 11:20
Ольга Колесова
Sanktpēterburga   L834 «Почему нет?» 09:08
Мирон Костенко
Sanktpēterburga   L844 «Собаки и Pavlova» 09:28
Дмитрий Куринной
Maskava   L830 «Некропехота им. ордена Святой лексической редупликации» 09:00
Андрей Кутищев
Sanktpēterburga   L890 «Ничего лишнего» 11:00
Анна Лазарцева.
Maskava   L839 «Пестрые дятлы» 09:18
Ирина Левина
Sanktpēterburga   L831 «Adagio» 09:02
Андрей Лобанов
Maskava   L830 «Некропехота им. ордена Святой лексической редупликации» 09:00
Ирина Ляпкало
Maskava   L839 «Пестрые дятлы» 09:18
Евгений Мамонтов
Sanktpēterburga   L814 «Galaxy» 08:28
Ия Маркова
Sanktpēterburga   L881 «Буйные сколопендры» 10:42
Евгения Пешкова
Maskava   L801 «Боевой шлон» 08:02
Ирина Попова
Maskava   L892 «Август» 11:04
Инна Пузанова
Maskava   L892 «Август» 11:04
Максим Рогов
Sanktpēterburga   L838 «Форт» 09:16
Владимир Рождественский
Maskava   L839 «Пестрые дятлы» 09:18
Екатерина Соловьева
Sanktpēterburga   L800 «Кли-кли» 08:00
Владимир Стальмаков
  L882 «Double Steel» 10:44
Виктория Стальмакова
  L882 «Double Steel» 10:44
Максим Стеблевский
Sanktpēterburga   L8101 «Стрелец» 11:22
Марина Трошенкова
Maskava   L846 «Дикие Кактусы» 09:32
Евгений Удалых
Sanktpēterburga   L890 «Ничего лишнего» 11:00
Игорь Фёдоров
Maskavas apgabals   L804 «Идущий лев» 08:08
Мария Хамина
Sanktpēterburga   L847 «Луковые друзья» 09:34
Вера Чистякова
Sanktpēterburga   L837 «КоВер» 09:14
Борис Шалин
Maskava   L8102 «Я с тобой, Вася!» 11:24
Elena K
Sanktpēterburga   L843 «Главное вписаться, там разберемся...» 09:26
Andrey Kondakov
Maskavas apgabals   L822 «Страмослябы» 08:44
Da Zl
Maskava   L813 «имени меня» 08:26
Владимир Быстряков
Sanktpēterburga   L8110 «У тебя какая пронация?» 11:40
Дмитрий Громов
Maskava   L841 «Вялые питоны» 09:22
Наталья Громова
Maskava   L841 «Вялые питоны» 09:22
Михаил Николаев
Sanktpēterburga   L891 «Бегущий грифон» 11:02
Василий Николенко
Sanktpēterburga   L864 «Чибисы» 10:08
Алексей Пьянков
Sanktpēterburga   L847 «Луковые друзья» 09:34
Данияр Тулендинов
Maskava   L842 «Евражки» 09:24
Павел Филатов
Maskava   L841 «Вялые питоны» 09:22
Мария Хребтова
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   L860 «Хрекуца» 10:00
Глеб Цовин
Tālo ārzemju pilsētas   L848 «Null» 09:36
Елена Шадрина
Sanktpēterburga   L862 «Экстремум» 10:04
Игорь Юрин
Sanktpēterburga   L836 «White Wolves» 09:12
Ksenia Zlobina
Maskava   L813 «имени меня» 08:26
Константин Атаманюк
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   L860 «Хрекуца» 10:00
Валерия Беленкова
Maskava   L811 «ТК» 08:22
Надежда Василевская
Sanktpēterburga   L831 «Adagio» 09:02
Мария Волкова
Sanktpēterburga   L892 «Август» 11:04
Ирина Горохова
Sanktpēterburga   L834 «Почему нет?» 09:08
Филипп Грибенко
Sanktpēterburga   L838 «Форт» 09:16
Виталина Деркач
Sanktpēterburga   L866 «Амуррр» 10:12
Николай Захаренков
Sanktpēterburga   L837 «КоВер» 09:14
Анна Зданович
Maskava   L812 «ХимРар» 08:24
Ирина Зиновьева
Sanktpēterburga   L892 «Август» 11:04
Анна Илюнцева
Maskava   L830 «Некропехота им. ордена Святой лексической редупликации» 09:00
Мансур Исмаилов
Sanktpēterburga   L864 «Чибисы» 10:08
Максим Кириллов
Sanktpēterburga   L843 «Главное вписаться, там разберемся...» 09:26
Ольга Колесникова
Maskava   L871 «Валдайские козы» 10:22
Дарья Королькова
Maskava   L833 «Королькевские Волкопоповичи» 09:06
Богдан Костенко
Sanktpēterburga   L844 «Собаки и Pavlova» 09:28
Светлана Леонтьева
Sanktpēterburga   L834 «Почему нет?» 09:08
Татьяна Леонтьева
Maskava   L863 «Москалики» 10:06
Наталья Луцак
Sanktpēterburga   L862 «Экстремум» 10:04
Ольга Маер
Sanktpēterburga   L843 «Главное вписаться, там разберемся...» 09:26
Юлия Мальцева
Sanktpēterburga   L872 «СКиМ 2» 10:24
Лиля Мирзагоянова
Maskava   L802 «Параног» 08:04
Сергей Морохов
Maskava   L812 «ХимРар» 08:24
Юлия Попова
Maskava   L833 «Королькевские Волкопоповичи» 09:06
Лена Прибыткова
Maskava   L880 «Мы же одна команда!» 10:40
Надежда Пушкина
Maskavas apgabals   L821 «Гений Пушкина» 08:42
Лео Савонарола
Maskava   L813 «имени меня» 08:26
Роман Суляев
Sanktpēterburga   L891 «Бегущий грифон» 11:02
Екатерина Тимофеева
Sanktpēterburga   L834 «Почему нет?» 09:08
Света Толстых
Maskava   L880 «Мы же одна команда!» 10:40
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   L800 «Кли-кли» 08:00
Юлия Федорова
Maskava   L863 «Москалики» 10:06
Денис Хребтов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   L860 «Хрекуца» 10:00
Алексей Чумичев
Maskava   L863 «Москалики» 10:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L800 08:00 Кли-кли

L800

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

L801 08:02 Боевой шлон

L801

L802 08:04 Параног

L802

Лиля Мирзагоянова

Maskava

L803 08:06 Летящий Самовар

L803

Георгий Беляев

Sanktpēterburga

L804 08:08 Идущий лев

L804

Игорь Фёдоров

Maskavas apgabals

L810 08:20 Безпочвенные кукареки

L810

Саша Дроздова

Sanktpēterburga

Илья Збань

Sanktpēterburga

L811 08:22 ТК

L811

Настя Вилкова

Ļeņingradas apgabals

Валерия Беленкова

Maskava

L812 08:24 ХимРар
Анна Зданович

Maskava

Сергей Морохов

Maskava

L813 08:26 имени меня
Da Zl

Maskava

Ksenia Zlobina

Maskava

Лео Савонарола

Maskava

L814 08:28 Galaxy

L814

L820 08:40 Местные

L820

L821 08:42 Гений Пушкина

L821

Надежда Пушкина

Maskavas apgabals

L822 08:44 Страмослябы

L822

Andrey Kondakov

Maskavas apgabals

L830 09:00 Некропехота им. ордена Святой лексической редупликации

L830

Анна Илюнцева

Maskava

L831 09:02 Adagio

L831

Ирина Левина

Sanktpēterburga

Надежда Василевская

Sanktpēterburga

L832 09:04 Не всякий гей - Люссак

L832

L833 09:06 Королькевские Волкопоповичи

L833

Дарья Королькова

Maskava

Юлия Попова

Maskava

L834 09:08 Почему нет?

L834

Ольга Колесова

Sanktpēterburga

Ирина Горохова

Sanktpēterburga

Светлана Леонтьева

Sanktpēterburga

Екатерина Тимофеева

Sanktpēterburga

L836 09:12 White Wolves

L836

Максим Баранов

Sanktpēterburga

Антон Ермаков

Sanktpēterburga

Дима Зубарев

Sanktpēterburga

Игорь Юрин

Sanktpēterburga

L837 09:14 КоВер

L837

Вера Чистякова

Sanktpēterburga

Николай Захаренков

Sanktpēterburga

L838 09:16 Форт

L838

Максим Рогов

Sanktpēterburga

Филипп Грибенко

Sanktpēterburga

L839 09:18 Пестрые дятлы

L839

L841 09:22 Вялые питоны

L841

L842 09:24 Евражки

L842

L843 09:26 Главное вписаться, там разберемся...

L843

Elena K

Sanktpēterburga

Максим Кириллов

Sanktpēterburga

Ольга Маер

Sanktpēterburga

L844 09:28 Собаки и Pavlova

L844

Мирон Костенко

Sanktpēterburga

Богдан Костенко

Sanktpēterburga

L846 09:32 Дикие Кактусы

L846

L847 09:34 Луковые друзья

L847

Мария Хамина

Sanktpēterburga

L848 09:36 Null

L848

Глеб Цовин

Tālo ārzemju pilsētas

L851 09:42 СКиМ 1

L851

L860 10:00 Хрекуца
Мария Хребтова

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Константин Атаманюк

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Денис Хребтов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

L862 10:04 Экстремум

L862

Елена Шадрина

Sanktpēterburga

Наталья Луцак

Sanktpēterburga

L863 10:06 Москалики

L863

Татьяна Леонтьева

Maskava

Юлия Федорова

Maskava

Алексей Чумичев

Maskava

L864 10:08 Чибисы

L864

Мансур Исмаилов

Sanktpēterburga

L866 10:12 Амуррр

L866

Максим Власов

Sanktpēterburga

Виталина Деркач

Sanktpēterburga

L867 10:14 Easy runner

L867

L871 10:22 Валдайские козы

L871

Ольга Колесникова

Maskava

L872 10:24 СКиМ 2

L872

Юлия Мальцева

Sanktpēterburga

L874 10:28 No name

L874

L880 10:40 Мы же одна команда!

L880

Лена Прибыткова

Maskava

Света Толстых

Maskava

L881 10:42 Буйные сколопендры

L881

Andrey Kuzmichev

Sanktpēterburga

Ия Маркова

Sanktpēterburga

L882 10:44 Double Steel

L882

L890 11:00 Ничего лишнего

L890

Андрей Кутищев

Sanktpēterburga

Евгений Удалых

Sanktpēterburga

L891 11:02 Бегущий грифон

L891

Роман Суляев

Sanktpēterburga

L892 11:04 Август

L892

Мария Волкова

Sanktpēterburga

Ирина Зиновьева

Sanktpēterburga

L8100 11:20 Ариадна

L8100

L8101 11:22 Стрелец

L8101

L8102 11:24 Я с тобой, Вася!

L8102

L8110 11:40 У тебя какая пронация?

L8110