Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Asya Kravets
Minska   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Viktor Zenin
Minska   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   102 «Oriolus oriolus» 08:04
Роман Абибуллаев
Sanktpēterburga   147 «арт-гак» 09:34
Наталья Алиевская
Sanktpēterburga   168 «Маналеди» 10:16
Дмитрий Андриевский
Maskava   107 «КомпАс-team» 08:14
Наталия Банникова
Maskava   104 «Всегда три ошибки» 08:08
Светлана Бурдина
Sanktpēterburga   162 «Хорошие люди» 10:04
Екатерина Вавилова
Maskava   151 «Барбе Руби» 09:42
Наталья Важненко
Sanktpēterburga   135 «Pink engine» 09:10
Алексей Векшин
Sanktpēterburga   154 «Каждый раз одно и то же» 09:48
Дмитрий Виденичев
Sanktpēterburga   127 «симBIOЗ» 08:54
Ирина Виденичева
Sanktpēterburga   127 «симBIOЗ» 08:54
Софья Вотинцева
Sanktpēterburga   169 «Нота Бене» 10:18
Антон Выдрин
Sanktpēterburga   133 «Вояджер» 09:06
Сергей Гаврилов
Sanktpēterburga   156 «Когнитивный диссонанс» 09:52
Евгения Гегель
Maskava   145 «Без названия» 09:30
Сергей Гегель
Maskava   145 «Без названия» 09:30
Ольга Гильченко
Sanktpēterburga   142 «Котлетки» 09:24
Виктория Горбунова
Uļjanovska   107 «КомпАс-team» 08:14
Оля Гордиевская
Sanktpēterburga   108 «Спортивный интерес» 08:16
Надежда Гуревич
Maskava   106 «СкороЛеты» 08:12
Евгения Гусакова
Maskava   111 «Тритоны песка» 08:22
Маргарита Давыдюк
Maskava   120 «Белочка» 08:40
Екатерина Делягина
Ņižņijnovgoroda   171 «Тётя Деляга» 10:22
Марина Егорова
Sanktpēterburga   168 «Маналеди» 10:16
Денис Ермолов
Maskava   156 «Когнитивный диссонанс» 09:52
Анастасия Ермолова
Sanktpēterburga   156 «Когнитивный диссонанс» 09:52
Евгения Ефименко
Maskavas apgabals   160 «Чесноковцы» 10:00
Елена Жуковская
Maskava   101 «DoublE» 08:02
Татьяна Забелина
Sanktpēterburga   102 «Oriolus oriolus» 08:04
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   132 «Шустрые друзья» 09:04
Лидия Зайцева
Sanktpēterburga   123 «Hic sunt dracones» 08:46
Олег Иванов
Maskavas apgabals   119 «Олег - запасная инквизиция подушки» 08:38
Елена Игнатенкова
Sanktpēterburga   121 «Кот и Рыж» 08:42
Артем Иоселевский
Sanktpēterburga   112 «Том и Джерри» 08:24
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   115 «slow white walkers» 08:30
Леся Калинина
Sanktpēterburga   124 «Рыжики» 08:48
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   124 «Рыжики» 08:48
Виктор Коваленко
Sanktpēterburga   146 «Коленки» 09:32
Ольга Короткая
Sanktpēterburga   133 «Вояджер» 09:06
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   124 «Рыжики» 08:48
Соня Кузнецова
Sanktpēterburga   142 «Котлетки» 09:24
Елена Кузьмина
Maskava   101 «DoublE» 08:02
Виктор Лавриновский
Sanktpēterburga   103 «Silicon Soul» 08:06
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   141 «Пенелопа Гну» 09:22
Мария Лиходеева
Sanktpēterburga   110 «Мятная стекловата» 08:20
Екатерина Мисоночникова
Sanktpēterburga   156 «Когнитивный диссонанс» 09:52
Владимир Назаренко
Sanktpēterburga   102 «Oriolus oriolus» 08:04
Антон Нечаев
Sanktpēterburga   105 «Команда мечты» 08:10
Валерий Никулин
Sanktpēterburga   155 «Пулково» 09:50
Ирина Пармёнова
Sanktpēterburga   132 «Шустрые друзья» 09:04
Владимир Петрушкин
Sanktpēterburga   194 «Шевели колготками» 11:08
Антон Плышевский
Sanktpēterburga   131 «ТАРДИС» 09:02
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   102 «Oriolus oriolus» 08:04
Дмитрий Подгорный
Sanktpēterburga   148 «Где это, как его там?» 09:36
Мария Римская-Корсакова
Maskava   140 «Нигде лучше здесь» 09:20
Михаил Смоловик
Sanktpēterburga   122 «Императорский пингвин» 08:44
Михаил Соболев
Ļeņingradas apgabals   139 «Пупа» 09:18
Никита Соловьёв
Ļeņingradas apgabals   144 «Лупа» 09:28
Натали Спорыхина
Maskava   107 «КомпАс-team» 08:14
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   183 «Безлимитный подорожник» 10:46
Ирина Стрюкова
Maskava   106 «СкороЛеты» 08:12
Лариса Тимченко
Sanktpēterburga   118 «курган1» 08:36
Александра Толстова
Sanktpēterburga   125 «Птицыки» 08:50
Фёдор Фёдоров
Sanktpēterburga   1113 «Бубылда» 11:46
Анастасия Филатова
Sanktpēterburga   110 «Мятная стекловата» 08:20
Анна Харина
Sanktpēterburga   150 «Шагающие утята» 09:40
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   115 «slow white walkers» 08:30
Яна Чеботарева
Maskava   113 «pedesis» 08:26
Дарья Шапран
Maskava   126 «Естественная история» 08:52
Александра Шпарберг
Sanktpēterburga   134 «Шпаруся» 09:08
Михаил Ягремцев
Maskava   109 «Веселые еноты» 08:18
Leyla Khamidullina
Kazaņa   138 «Мы забыли» 09:16
dima vinogradoph
Sanktpēterburga   127 «симBIOЗ» 08:54
Роман Акентьев
Maskava   116 «Пармезан» 08:32
Татьяна Ануфриева
Sanktpēterburga   170 «Еда Федота» 10:20
Ирина Бойченко
Sanktpēterburga   110 «Мятная стекловата» 08:20
Ольга Буданцева
Sanktpēterburga   1110 «ТардисТайм» 11:40
Ольга Виноградова
Sanktpēterburga   127 «симBIOЗ» 08:54
Мария Волкова
Sanktpēterburga   128 «Кто сказал, что я сдал?..» 08:56
Андрей Воробьев
Sanktpēterburga   117 «Команда 117, старт 08:34» 08:34
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   136 «Оса» 09:12
Ульяна Карвелис
Sanktpēterburga   182 «Сайгаки» 10:44
Александр Коробков
Sanktpēterburga   143 «Полный назад» 09:26
Дарья Красильникова
Sanktpēterburga   164 «Подсолнухи» 10:08
Елизавета Кушнир
Sanktpēterburga   174 «Шунечкины дети» 10:28
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   153 «Muha» 09:46
Елена Образцова
Puškina   191 «Образцовая команда!» 11:02
Андрей Пирогов
Maskava   120 «Белочка» 08:40
Светлана Питаль
Sanktpēterburga   167 «васильки на асфальте» 10:14
Евгения Соколова
Sanktpēterburga   165 «NedoZasada» 10:10
Карина Солод
Sanktpēterburga   149 «СКС» 09:38
Александр Староверов
Maskavas apgabals   130 «Э4Д2» 09:00
Кристина Стрелкова
Sanktpēterburga   137 «Усы Эркюля» 09:14
александр третьяк
Sanktpēterburga   172 «треть бычка» 10:24
Анастасия Химченко
Maskava   120 «Белочка» 08:40
Сергей Хребтов
Maskava   173 «Карапузы» 10:26
Nikolay Korotkiy
Sanktpēterburga   133 «Вояджер» 09:06
Константин Абибуллаев
Sanktpēterburga   147 «арт-гак» 09:34
Дарья Акентьева
Maskava   116 «Пармезан» 08:32
Юрий Александров
Sanktpēterburga   134 «Шпаруся» 09:08
Нелли Александрова
Sanktpēterburga   152 «Пассатижи» 09:44
Денис Анохин
Sanktpēterburga   105 «Команда мечты» 08:10
Станислава Анушкина
Sanktpēterburga   1113 «Бубылда» 11:46
Алексей Бабенко
Sanktpēterburga   108 «Спортивный интерес» 08:16
Марина Бабина
Maskava   104 «Всегда три ошибки» 08:08
Михаил Балабан
Ļeņingradas apgabals   139 «Пупа» 09:18
Алексей Белов
Sanktpēterburga   182 «Сайгаки» 10:44
Дана Беркман
Sanktpēterburga   182 «Сайгаки» 10:44
Юлия Бессонова
Sanktpēterburga   194 «Шевели колготками» 11:08
Инна Борисова
Maskava   111 «Тритоны песка» 08:22
Павел Бородулин
Maskava   111 «Тритоны песка» 08:22
Павел Буданцев
Sanktpēterburga   1110 «ТардисТайм» 11:40
Анна-Лада Буданцева
Sanktpēterburga   1110 «ТардисТайм» 11:40
Ксения Буленкова
Sanktpēterburga   166 «Пододеяльнике» 10:12
Артур Вавилов
Maskava   151 «Барбе Руби» 09:42
Алексей Виноградов
Maskava   140 «Нигде лучше здесь» 09:20
Мария Волкова
Sanktpēterburga   174 «Шунечкины дети» 10:28
Галина Вотинцева
Sanktpēterburga   169 «Нота Бене» 10:18
Алексей Гуняга
Sanktpēterburga   182 «Сайгаки» 10:44
Константин Гуров
Sanktpēterburga   105 «Команда мечты» 08:10
Сергей Демешев
Sanktpēterburga   148 «Где это, как его там?» 09:36
Валентина Диева
Sanktpēterburga   128 «Кто сказал, что я сдал?..» 08:56
Александра Долгова
Kazaņa   138 «Мы забыли» 09:16
Алексей Дремин
Maskava   113 «pedesis» 08:26
Александр Егоров
Sanktpēterburga   136 «Оса» 09:12
Юрий Еремеев
Maskava   119 «Олег - запасная инквизиция подушки» 08:38
Николай Жданов
Sanktpēterburga   150 «Шагающие утята» 09:40
Наталья Журавлева
Sanktpēterburga   170 «Еда Федота» 10:20
Дарья Закрий
Sanktpēterburga   105 «Команда мечты» 08:10
Анна Иванова
Sanktpēterburga   135 «Pink engine» 09:10
Галина Иванова
Maskava   173 «Карапузы» 10:26
Марина Иванова
Sanktpēterburga   164 «Подсолнухи» 10:08
Яна Иванова
Sanktpēterburga   135 «Pink engine» 09:10
Ян Карлин
Sanktpēterburga   110 «Мятная стекловата» 08:20
Елена Клименко
Sanktpēterburga   168 «Маналеди» 10:16
Никита Князькин
Sanktpēterburga   138 «Мы забыли» 09:16
Юлия Коваленко
Sanktpēterburga   146 «Коленки» 09:32
Наталья Козлова
Maskava   111 «Тритоны песка» 08:22
Максим Корнаков
Sanktpēterburga   152 «Пассатижи» 09:44
Олег Коростелев
Maskava   119 «Олег - запасная инквизиция подушки» 08:38
Софья Коротченко
Sanktpēterburga   163 «Лесные братья» 10:06
Евгений Кринкин
Sanktpēterburga   124 «Рыжики» 08:48
Галина Крылова
Sanktpēterburga   155 «Пулково» 09:50
Мария Лисенко
Sanktpēterburga   163 «Лесные братья» 10:06
Маргарига Малыхина
Sanktpēterburga   163 «Лесные братья» 10:06
Анастасия Мизюркина
Sanktpēterburga   162 «Хорошие люди» 10:04
Юлия Миронова
Sanktpēterburga   135 «Pink engine» 09:10
Наталья Миронычева
Sanktpēterburga   170 «Еда Федота» 10:20
Юлия Мирошина
Sanktpēterburga   167 «васильки на асфальте» 10:14
Максим Михеев
Sanktpēterburga   166 «Пододеяльнике» 10:12
Сергей Нечипоренко
Sanktpēterburga   141 «Пенелопа Гну» 09:22
Марина Новожилова
Sanktpēterburga   137 «Усы Эркюля» 09:14
Евгений Образцов
Puškina   191 «Образцовая команда!» 11:02
Константин Образцов
Puškina   191 «Образцовая команда!» 11:02
Ольга Образцова
Puškina   191 «Образцовая команда!» 11:02
Константин Парменов
Sanktpēterburga   132 «Шустрые друзья» 09:04
Дмитрий Перистый
Sanktpēterburga   152 «Пассатижи» 09:44
Илья Петров
Sanktpēterburga   1110 «ТардисТайм» 11:40
Татьяна Платонова
Sanktpēterburga   148 «Где это, как его там?» 09:36
Алла Поваркова
Sanktpēterburga   167 «васильки на асфальте» 10:14
Роман Подойницын
Sanktpēterburga   150 «Шагающие утята» 09:40
Александра Попова
Sanktpēterburga   164 «Подсолнухи» 10:08
Влад Пустовалов
Sanktpēterburga   131 «ТАРДИС» 09:02
Георгий Пчёлкин
Maskava   171 «Тётя Деляга» 10:22
Наталья Рассказова
Sanktpēterburga   162 «Хорошие люди» 10:04
Надежда Римская-Корсакова
Maskava   140 «Нигде лучше здесь» 09:20
Диана Сбитнева
Sanktpēterburga   168 «Маналеди» 10:16
Яна Селезнёва
Ļeņingradas apgabals   139 «Пупа» 09:18
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   166 «Пододеяльнике» 10:12
Алексей Смирнов
Ļeņingradas apgabals   126 «Естественная история» 08:52
Владислав Советин
Sanktpēterburga   148 «Где это, как его там?» 09:36
Ольга Соловьева
Ļeņingradas apgabals   126 «Естественная история» 08:52
Ольга Солод
Sanktpēterburga   149 «СКС» 09:38
Анна Стринадкина
Sanktpēterburga   170 «Еда Федота» 10:20
Анна Тарасова
Sanktpēterburga   122 «Императорский пингвин» 08:44
Валерия Тимофеева
Sanktpēterburga   143 «Полный назад» 09:26
Кир Толстов
Sanktpēterburga   125 «Птицыки» 08:50
Екатерина Толстова
Sanktpēterburga   125 «Птицыки» 08:50
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   132 «Шустрые друзья» 09:04
Галина Тузникова
Sanktpēterburga   147 «арт-гак» 09:34
Платон Федоров
Sanktpēterburga   1113 «Бубылда» 11:46
Максим Филиппов
Maskava   120 «Белочка» 08:40
Александра Чухланцева
Sanktpēterburga   138 «Мы забыли» 09:16
Валентина Шадрина
Sanktpēterburga   137 «Усы Эркюля» 09:14
Ксения Шаповалова
Sanktpēterburga   112 «Том и Джерри» 08:24
Илья Шлегель
Sanktpēterburga   152 «Пассатижи» 09:44
Сергей Шматок
Sanktpēterburga   141 «Пенелопа Гну» 09:22
Мария Шпилевая
Sanktpēterburga   165 «NedoZasada» 10:10
Саша Юферев
Maskava   151 «Барбе Руби» 09:42
Наташа Юферева
Maskava   151 «Барбе Руби» 09:42
Олеся Ягремцева
Maskava   109 «Веселые еноты» 08:18
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
100 08:00 Радзівілы маюць рацыю

100

Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

101 08:02 DoublE

101

102 08:04 Oriolus oriolus

102

103 08:06 Silicon Soul

103

104 08:08 Всегда три ошибки

104

Марина Бабина

Maskava

105 08:10 Команда мечты

105

Антон Нечаев

Sanktpēterburga

Денис Анохин

Sanktpēterburga

Константин Гуров

Sanktpēterburga

Дарья Закрий

Sanktpēterburga

106 08:12 СкороЛеты

106

107 08:14 КомпАс-team

107

108 08:16 Спортивный интерес

108

Алексей Бабенко

Sanktpēterburga

109 08:18 Веселые еноты

109

Олеся Ягремцева

Maskava

110 08:20 Мятная стекловата

110

Ирина Бойченко

Sanktpēterburga

Ян Карлин

Sanktpēterburga

111 08:22 Тритоны песка

111

Инна Борисова

Maskava

Павел Бородулин

Maskava

Наталья Козлова

Maskava

112 08:24 Том и Джерри

112

Ксения Шаповалова

Sanktpēterburga

113 08:26 pedesis

113

Алексей Дремин

Maskava

115 08:30 slow white walkers
116 08:32 Пармезан

116

Дарья Акентьева

Maskava

117 08:34 Команда 117, старт 08:34

117

118 08:36 курган1

118

119 08:38 Олег - запасная инквизиция подушки

119

Олег Иванов

Maskavas apgabals

Юрий Еремеев

Maskava

Олег Коростелев

Maskava

120 08:40 Белочка

120

Максим Филиппов

Maskava

121 08:42 Кот и Рыж

121

122 08:44 Императорский пингвин

122

Анна Тарасова

Sanktpēterburga

123 08:46 Hic sunt dracones

123

Лидия Зайцева

Sanktpēterburga

124 08:48 Рыжики

124

Леся Калинина

Sanktpēterburga

Ирина Кирилова

Sanktpēterburga

Евгений Кринкин

Sanktpēterburga

125 08:50 Птицыки

125

Кир Толстов

Sanktpēterburga

Екатерина Толстова

Sanktpēterburga

126 08:52 Естественная история

126

Алексей Смирнов

Ļeņingradas apgabals

Ольга Соловьева

Ļeņingradas apgabals

127 08:54 симBIOЗ

127

128 08:56 Кто сказал, что я сдал?..
Мария Волкова

Sanktpēterburga

Валентина Диева

Sanktpēterburga

130 09:00 Э4Д2

130

131 09:02 ТАРДИС

131

Влад Пустовалов

Sanktpēterburga

132 09:04 Шустрые друзья

132

Константин Парменов

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

133 09:06 Вояджер

133

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

Ольга Короткая

Sanktpēterburga

Nikolay Korotkiy

Sanktpēterburga

134 09:08 Шпаруся

134

Юрий Александров

Sanktpēterburga

135 09:10 Pink engine

135

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Яна Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Миронова

Sanktpēterburga

136 09:12 Оса

136

Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Александр Егоров

Sanktpēterburga

137 09:14 Усы Эркюля

137

Марина Новожилова

Sanktpēterburga

Валентина Шадрина

Sanktpēterburga

138 09:16 Мы забыли

138

Александра Долгова

Kazaņa

Никита Князькин

Sanktpēterburga

Александра Чухланцева

Sanktpēterburga

139 09:18 Пупа

139

Михаил Соболев

Ļeņingradas apgabals

Михаил Балабан

Ļeņingradas apgabals

Яна Селезнёва

Ļeņingradas apgabals

140 09:20 Нигде лучше здесь

140

Алексей Виноградов

Maskava

Надежда Римская-Корсакова

Maskava

141 09:22 Пенелопа Гну

141

Сергей Нечипоренко

Sanktpēterburga

Сергей Шматок

Sanktpēterburga

142 09:24 Котлетки

142

143 09:26 Полный назад

143

Валерия Тимофеева

Sanktpēterburga

144 09:28 Лупа

144

Никита Соловьёв

Ļeņingradas apgabals

145 09:30 Без названия

145

146 09:32 Коленки

146

Юлия Коваленко

Sanktpēterburga

147 09:34 арт-гак

147

Константин Абибуллаев

Sanktpēterburga

Галина Тузникова

Sanktpēterburga

148 09:36 Где это, как его там?

148

Сергей Демешев

Sanktpēterburga

Татьяна Платонова

Sanktpēterburga

Владислав Советин

Sanktpēterburga

149 09:38 СКС
Карина Солод

Sanktpēterburga

Ольга Солод

Sanktpēterburga

150 09:40 Шагающие утята

150

Анна Харина

Sanktpēterburga

Николай Жданов

Sanktpēterburga

Роман Подойницын

Sanktpēterburga

151 09:42 Барбе Руби

151

Артур Вавилов

Maskava

Саша Юферев

Maskava

Наташа Юферева

Maskava

152 09:44 Пассатижи

152

Нелли Александрова

Sanktpēterburga

Максим Корнаков

Sanktpēterburga

Дмитрий Перистый

Sanktpēterburga

Илья Шлегель

Sanktpēterburga

153 09:46 Muha

153

154 09:48 Каждый раз одно и то же

154

Алексей Векшин

Sanktpēterburga

155 09:50 Пулково

155

Галина Крылова

Sanktpēterburga

156 09:52 Когнитивный диссонанс

156

160 10:00 Чесноковцы

160

162 10:04 Хорошие люди

162

Анастасия Мизюркина

Sanktpēterburga

Наталья Рассказова

Sanktpēterburga

163 10:06 Лесные братья

163

Софья Коротченко

Sanktpēterburga

Мария Лисенко

Sanktpēterburga

Маргарига Малыхина

Sanktpēterburga

164 10:08 Подсолнухи

164

Марина Иванова

Sanktpēterburga

Александра Попова

Sanktpēterburga

165 10:10 NedoZasada

165

Мария Шпилевая

Sanktpēterburga

166 10:12 Пододеяльнике

166

Ксения Буленкова

Sanktpēterburga

Максим Михеев

Sanktpēterburga

Александр Смирнов

Sanktpēterburga

167 10:14 васильки на асфальте

167

Юлия Мирошина

Sanktpēterburga

Алла Поваркова

Sanktpēterburga

168 10:16 Маналеди

168

Марина Егорова

Sanktpēterburga

Елена Клименко

Sanktpēterburga

Диана Сбитнева

Sanktpēterburga

169 10:18 Нота Бене
Галина Вотинцева

Sanktpēterburga

170 10:20 Еда Федота

170

Наталья Журавлева

Sanktpēterburga

Наталья Миронычева

Sanktpēterburga

Анна Стринадкина

Sanktpēterburga

171 10:22 Тётя Деляга

171

Георгий Пчёлкин

Maskava

172 10:24 треть бычка

172

173 10:26 Карапузы

173

Галина Иванова

Maskava

174 10:28 Шунечкины дети

174

Мария Волкова

Sanktpēterburga

182 10:44 Сайгаки
Алексей Белов

Sanktpēterburga

Дана Беркман

Sanktpēterburga

Алексей Гуняга

Sanktpēterburga

183 10:46 Безлимитный подорожник

183

191 11:02 Образцовая команда!

191

Евгений Образцов

Puškina

Константин Образцов

Puškina

Ольга Образцова

Puškina

194 11:08 Шевели колготками

194

Юлия Бессонова

Sanktpēterburga

1110 11:40 ТардисТайм

1110

Павел Буданцев

Sanktpēterburga

Анна-Лада Буданцева

Sanktpēterburga

Илья Петров

Sanktpēterburga

1113 11:46 Бубылда
Фёдор Фёдоров

Sanktpēterburga

Станислава Анушкина

Sanktpēterburga

Платон Федоров

Sanktpēterburga