Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Maria Gusarova
Sanktpēterburga   U429 «Литерра» 08:58
Elena Pisklyukova
Sanktpēterburga   U447 «Удивительные рядом» 09:34
Masha Pushkina
Sanktpēterburga   U429 «Литерра» 08:58
Elizaveta Shagina
Maskava   U481 «Smart and pretty» 10:42
Xenia Shkolnikova
Maskava   U411 «Нормальные герои» 08:22
Мария Абдулина
Maskava   U454 «Внезапно» 09:48
Дмитрий Белых
Maskava   U417 «Оля вредит вашему здоровью» 08:34
Екатерина Березецкая
Ļeņingradas apgabals   U409 «Донт спик инглиш» 08:18
Ксюша Бикеева
Sanktpēterburga   U416 «Hamster's cruel revenge!» 08:32
Елена Боброва
Sanktpēterburga   U453 «Вершинины» 09:46
Михаил Будашкин
Maskava   U458 «Малопетошные» 09:56
Юлия Булахтина
Sanktpēterburga   U429 «Литерра» 08:58
Наташа Булыгина
Sanktpēterburga   U424 «Бабы Йошки» 08:48
Екатерина Васильева
Sanktpēterburga   U429 «Литерра» 08:58
Анатолий Вершинин
Sanktpēterburga   U453 «Вершинины» 09:46
Юлия Вершинина
Sanktpēterburga   U453 «Вершинины» 09:46
Илья Викторов
Sanktpēterburga   U456 «Philharmonic Ground» 09:52
Аня Волкова
Sanktpēterburga   U485 «Sebastian» 10:50
Ольга Гаврилова
Sanktpēterburga   U474 «Самое сложное» 10:28
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   U421 «Замзунзуберлижфиналиш» 08:42
Илья Голованов
Maskava   U418 «Шоколадное эскимо» 08:36
Вера Грунина
Sanktpēterburga   U480 «Абрикосы» 10:40
Анна Дуденина
Maskava   U443 «Идём!» 09:26
Глафира Егоренкова
Sanktpēterburga   U489 «Ха-ха» 10:58
Мария Злыгостева
Maskava   U449 «Нетолюбовь» 09:38
Мария Зырянова
Maskava   U400 «Nordteam» 08:00
Владимир Иванов
Sanktpēterburga   U448 «zucchini» 09:36
Александра Иостман
Maskava   U403 «Закон Сохранения Массы (Сполох-3)» 08:06
Вита Казакова
Maskava   U464 «скажи - подвал» 10:08
Ирина Кайнова
Maskava   U452 «ЛисаЛисенок» 09:44
Анастасия Камельянова
Maskava   U443 «Идём!» 09:26
Марина Клементьева
Sanktpēterburga   U424 «Бабы Йошки» 08:48
Мария Коган
Sanktpēterburga   U488 «Неваляшки» 10:56
Мария Козлова
Sanktpēterburga   U402 «366 пеньков» 08:04
Вероника Крайнева
Sanktpēterburga   U412 «Pupsiki» 08:24
Нина Красавина
Sanktpēterburga   U459 «Ээээ..» 09:58
Наталья Кузнецова
Sanktpēterburga   U441 «Редкие фамилии» 09:22
Елизавета Лавриновская
Sanktpēterburga   U406 «Головастики» 08:12
Виктор Лавриновский
Sanktpēterburga   U406 «Головастики» 08:12
Денис Ленци
Maskava   U414 «Веселые улитки» 08:28
Александра Людомир
Maskava   U417 «Оля вредит вашему здоровью» 08:34
Дарья Макеенкова
Maskava   U408 «Воля случая» 08:16
Ксения Мельникова
Sanktpēterburga   U486 «Умка» 10:52
Лиза Мельникова
Maskava   U460 «ЛЛ» 10:00
Жанна Нарсия
Maskava   U419 «Слоупоки» 08:38
Василиса Петрова
Sanktpēterburga   U492 «Ellki» 11:04
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   U402 «366 пеньков» 08:04
Ольга Погорелова
Maskava   U427 «Koteyki» 08:54
Алексей Полевик
Maskava   U460 «ЛЛ» 10:00
Ольга Попова
Maskava   U417 «Оля вредит вашему здоровью» 08:34
Ольга Пташинская
Sanktpēterburga   U432 «Пассат+» 09:04
Ольга Роговая
Maskava   U447 «Удивительные рядом» 09:34
Дарья Савельева
Sanktpēterburga   U415 «Эйчары и технари» 08:30
Кирилл Сибирев
Maskava   U438 «On foot vikings» 09:16
Дмитрий Соловьёв
Sanktpēterburga   U413 «Hakuna Matata» 08:26
Наталья Спирина
Sanktpēterburga   U475 «Мебельные магнаты» 10:30
Наталья Стеклова
Sanktpēterburga   U488 «Неваляшки» 10:56
Виктория Стефанова
Sanktpēterburga   U422 «Мармоты» 08:44
Николай Терещук
Sanktpēterburga   U430 «R1C1» 09:00
Елизавета Терновых
Sanktpēterburga   U459 «Ээээ..» 09:58
Екатерина Тихонова
Sanktpēterburga   U447 «Удивительные рядом» 09:34
Эрлена Ткачева
Maskava   U462 «Swan» 10:04
Дмитрий Удальцов
Maskava   U419 «Слоупоки» 08:38
Евгений Факторович
Sanktpēterburga   U432 «Пассат+» 09:04
Надежда Федосова
Maskava   U449 «Нетолюбовь» 09:38
Александр Хаманин
Sanktpēterburga   U404 «Шерстяные банки» 08:08
Аня Харламова
Maskava   U427 «Koteyki» 08:54
Алёна Хачатурян
Sanktpēterburga   U426 «Bad radio» 08:52
Елена Чипуркова
Maskava   U446 «Новый ветер» 09:32
Бакшеева Юлия
Sanktpēterburga   U402 «366 пеньков» 08:04
Karina G
Sanktpēterburga   U465 «Die Mathematikerinnen» 10:10
Anna Koltsova
Sanktpēterburga   U473 «ДваЧеловека» 10:26
Дмитрий Алифанов
Maskava   U410 «ВПервыйРаз» 08:20
Татьяна Балтыжакова
Sanktpēterburga   U431 «Energizer» 09:02
Наталья Бирюкова
Sanktpēterburga   U424 «Бабы Йошки» 08:48
Ольга Векова
Maskava   U433 «Союз 1» 09:06
Евгений Войнов
Sanktpēterburga   U420 «Понаехавшие» 08:40
Никита Воробьев
Sanktpēterburga   U476 «Шесть Антонов» 10:32
Владимир Вронский
Sanktpēterburga   U478 «Huge missed steak» 10:36
Владимир Горюнов
Sanktpēterburga   U493 «Сонные Совы» 11:06
Сергей Горюшкин
Maskava   U440 «//TODO» 09:20
Иван Дьяченко
Sanktpēterburga   U444 «Осторожно, Стиль!» 09:28
Наталья Иванова
Maskava   U490 «Пельмешки без спешки» 11:00
Ксения Игнатенко
Sanktpēterburga   U494 «Четыре извилины» 11:08
Ирина Качала
Maskava   U407 «SnailTeam» 08:14
Майя Кисельгоф
Maskava   U411 «Нормальные герои» 08:22
Дарья Колосова
Sanktpēterburga   U470 «Темыч-И-Те-Чьи-Имена-Не-Темыч» 10:20
Татьяна Крылова
Sanktpēterburga   U484 «Шустрая шиншилла» 10:48
Оксана Майкова
Maskava   U424 «Бабы Йошки» 08:48
Анастасия Мизюн
Sanktpēterburga   U435 «Оминем» 09:10
Антон Морозов
Sanktpēterburga   U4110 «Walrus&Whale» 11:40
Любовь Москвина
Sanktpēterburga   U439 «Фиолетовый богомол» 09:18
Наталья Онищенко
Maskava   U434 «Калао» 09:08
Миша Панов
Maskava   U428 «Жаба в манжетах» 08:56
Андрей Петров
Maskava   U472 «Чих&Пых» 10:24
Ксения Прохоренкова
Maskava   U449 «Нетолюбовь» 09:38
Марина Пчелка
Maskava   U411 «Нормальные герои» 08:22
Максим Рещиков
Maskava   U417 «Оля вредит вашему здоровью» 08:34
Александра Ромашева
Sanktpēterburga   U445 «Daleko» 09:30
Александр Сидоров
Sanktpēterburga   U437 «Забегосы» 09:14
Светлана Синёва
Sanktpēterburga   U487 «Merry unicorn» 10:54
Юлия Уварова
Sanktpēterburga   U453 «Вершинины» 09:46
Анна Ходак
Sanktpēterburga   U4100 «Кувалда» 11:20
Наталия Цилевич
Sanktpēterburga   U451 «Айгер» 09:42
Ольга Шолохова
Sanktpēterburga   U463 «The Hedgehogs» 10:06
Софья Щукина
Maskava   U442 «Sisters» 09:24
Lisa B
Sanktpēterburga   U465 «Die Mathematikerinnen» 10:10
Dmitriy Barabanschikov
Maskava   U427 «Koteyki» 08:54
Larisa Kuptsova
Sanktpēterburga   U438 «On foot vikings» 09:16
Алексей Аверченко
Maskava   U400 «Nordteam» 08:00
Ольга Алексеева
Maskava   U419 «Слоупоки» 08:38
Анна Алифанова
Maskava   U410 «ВПервыйРаз» 08:20
Алексей Амирханов
Sanktpēterburga   U482 «Паровозик из Ромашково» 10:44
Сергей Ананьев
Sanktpēterburga   U494 «Четыре извилины» 11:08
Варвара Андреева
Sanktpēterburga   U457 «Зануды» 09:54
Ольга Анопренко
Sanktpēterburga   U482 «Паровозик из Ромашково» 10:44
Иванов Антон
Sanktpēterburga   U441 «Редкие фамилии» 09:22
Вадим Балаханов
Maskava   U421 «Замзунзуберлижфиналиш» 08:42
Григорий Беликов
Sanktpēterburga   U478 «Huge missed steak» 10:36
Анастасия Белкина
Maskava   U410 «ВПервыйРаз» 08:20
Евгений Белоцкий
Sanktpēterburga   U440 «//TODO» 09:20
Дмитрий Березецкий
Ļeņingradas apgabals   U409 «Донт спик инглиш» 08:18
Ксения Богатко
Sanktpēterburga   U493 «Сонные Совы» 11:06
Андрей Богачев
Sanktpēterburga   U485 «Sebastian» 10:50
Софья Богденко
Sanktpēterburga   U484 «Шустрая шиншилла» 10:48
ЮРИЙ Богденко
Sanktpēterburga   U484 «Шустрая шиншилла» 10:48
Анна Боголюбова
Sanktpēterburga   U431 «Energizer» 09:02
Мария Бондарева
Sanktpēterburga   U486 «Умка» 10:52
Иляна Боровская
Sanktpēterburga   U426 «Bad radio» 08:52
Оксана Бутук
Sanktpēterburga   U487 «Merry unicorn» 10:54
Анастасия Витенберг
Sanktpēterburga   U486 «Умка» 10:52
Дмитрий Витенберг
Sanktpēterburga   U486 «Умка» 10:52
Вера Вяткина
Sanktpēterburga   U456 «Philharmonic Ground» 09:52
Илья Гаврилин
Maskava   U407 «SnailTeam» 08:14
Дарья Герасимова
Sanktpēterburga   U456 «Philharmonic Ground» 09:52
Эдуард Гирш
Sanktpēterburga   U451 «Айгер» 09:42
София Гольденберг
Sanktpēterburga   U488 «Неваляшки» 10:56
Юнна Горская
Sanktpēterburga   U422 «Мармоты» 08:44
Алексадр Горский
Sanktpēterburga   U422 «Мармоты» 08:44
Александр Горюнов
Sanktpēterburga   U493 «Сонные Совы» 11:06
Владимир Гостюхин
Maskava   U433 «Союз 1» 09:06
Коля Григорьев
Sanktpēterburga   U412 «Pupsiki» 08:24
Карина Григорьева
Sanktpēterburga   U412 «Pupsiki» 08:24
Татьяна Грищенко
Sanktpēterburga   U461 «Зелибоба» 10:02
Елена Гук
Maskava   U414 «Веселые улитки» 08:28
Алексей Дайбов
Maskava   U445 «Daleko» 09:30
Ольга Дайбова
Штутгарт   U445 «Daleko» 09:30
Екатерина Дедученко
Sanktpēterburga   U476 «Шесть Антонов» 10:32
Богатко Дмитрий
Sanktpēterburga   U493 «Сонные Совы» 11:06
Алексей Долгодворов
Maskava   U452 «ЛисаЛисенок» 09:44
Вера Донова
Sanktpēterburga   U435 «Оминем» 09:10
Михаил Дружинин
Sanktpēterburga   U420 «Понаехавшие» 08:40
Наталья Емельянова
Sanktpēterburga   U482 «Паровозик из Ромашково» 10:44
Владимир Жуков
Sanktpēterburga   U412 «Pupsiki» 08:24
Вера Зыкова
Sanktpēterburga   U485 «Sebastian» 10:50
Александр Иванов
Maskava   U419 «Слоупоки» 08:38
Сергей Иванов
Maskava   U490 «Пельмешки без спешки» 11:00
Анна Казакова
Sanktpēterburga   U478 «Huge missed steak» 10:36
Алиса Кайнова
Maskava   U452 «ЛисаЛисенок» 09:44
Сергей Калистратов
Sanktpēterburga   U461 «Зелибоба» 10:02
Динара Канева
Sanktpēterburga   U444 «Осторожно, Стиль!» 09:28
Виталий Караваев
Sanktpēterburga   U476 «Шесть Антонов» 10:32
Екатерина Карипова
Sanktpēterburga   U489 «Ха-ха» 10:58
Инна Карпенко
Sanktpēterburga   U435 «Оминем» 09:10
Кирилл Ковалев
Maskava   U472 «Чих&Пых» 10:24
Дмитрий Козлов
Sanktpēterburga   U437 «Забегосы» 09:14
Михаил Козлов
Sanktpēterburga   U437 «Забегосы» 09:14
Александр Комаров
Maskava   U440 «//TODO» 09:20
Владимир Корхов
Sanktpēterburga   U482 «Паровозик из Ромашково» 10:44
Ксения Коскова
Sanktpēterburga   U413 «Hakuna Matata» 08:26
Варвара Куликова
Maskava   U403 «Закон Сохранения Массы (Сполох-3)» 08:06
Марюс Кяулакис
Maskava   U408 «Воля случая» 08:16
Наталья Лаптева
Sanktpēterburga   U415 «Эйчары и технари» 08:30
Алексей Ларин
Sanktpēterburga   U420 «Понаехавшие» 08:40
Станислав Лебедь
Sanktpēterburga   U494 «Четыре извилины» 11:08
Елена Лембрикова
Sanktpēterburga   U488 «Неваляшки» 10:56
Елена Лиса
Sanktpēterburga   U435 «Оминем» 09:10
Александра Литвинова
Sanktpēterburga   U487 «Merry unicorn» 10:54
Елена Любич
Sanktpēterburga   U492 «Ellki» 11:04
Дарья Макарихина
Sanktpēterburga   U443 «Идём!» 09:26
Евгения Маслова
Sanktpēterburga   U416 «Hamster's cruel revenge!» 08:32
Алёна Мокринская
Sanktpēterburga   U491 «Чес ПЕС» 11:02
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   U404 «Шерстяные банки» 08:08
Меркулова Наталия
Sanktpēterburga   U430 «R1C1» 09:00
Артем Несмирный
Sanktpēterburga   U420 «Понаехавшие» 08:40
Михаил Николаев
Sanktpēterburga   U494 «Четыре извилины» 11:08
Даниил Новацкий
Sanktpēterburga   U489 «Ха-ха» 10:58
Анастасия Новикова
Maskava   U407 «SnailTeam» 08:14
Ярослав Онищенко
Maskava   U434 «Калао» 09:08
Павел Павлов
Sanktpēterburga   U404 «Шерстяные банки» 08:08
Марина Павлова
Sanktpēterburga   U404 «Шерстяные банки» 08:08
Галина Перетягина
Sanktpēterburga   U432 «Пассат+» 09:04
Сергей Пестриков
Sanktpēterburga   U473 «ДваЧеловека» 10:26
Мария Петрикова
Sanktpēterburga   U466 «Коты хомяки» 10:12
Никита Петров
Maskava   U472 «Чих&Пых» 10:24
Александр Платонов
Штутгарт   U445 «Daleko» 09:30
Татьяна Полушкина
Maskava   U452 «ЛисаЛисенок» 09:44
Нина Сахарова
Maskava   U428 «Жаба в манжетах» 08:56
Дарья Семенюк
Sanktpēterburga   U461 «Зелибоба» 10:02
Анастасия Сергеева
Sanktpēterburga   U4110 «Walrus&Whale» 11:40
Вероника Середа
Maskava   U433 «Союз 1» 09:06
Анатолия Сидорова
Sanktpēterburga   U437 «Забегосы» 09:14
Елена Скворцова
Maskava   U458 «Малопетошные» 09:56
Екатерина Скобелева
Maskavas apgabals   U408 «Воля случая» 08:16
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   U475 «Мебельные магнаты» 10:30
Илья Смирнов
Maskava   U462 «Swan» 10:04
Мария Соколова
Sanktpēterburga   U476 «Шесть Антонов» 10:32
Анастасия Старцева
Sanktpēterburga   U442 «Sisters» 09:24
Милен Стефанов
Sanktpēterburga   U422 «Мармоты» 08:44
Наталья Терещенко
Sanktpēterburga   U415 «Эйчары и технари» 08:30
Ксения Тимошкова
Maskava   U440 «//TODO» 09:20
Михаил Титов
Maskava   U407 «SnailTeam» 08:14
Сергей Трусов
Sanktpēterburga   U415 «Эйчары и технари» 08:30
Дмитрий Узор
Sanktpēterburga   U416 «Hamster's cruel revenge!» 08:32
Ольга Усачева
Maskava   U481 «Smart and pretty» 10:42
Надежда Филонцева
Sanktpēterburga   U470 «Темыч-И-Те-Чьи-Имена-Не-Темыч» 10:20
Евгений Финашенков
Sanktpēterburga   U485 «Sebastian» 10:50
Владимир Хиль
Maskava   U408 «Воля случая» 08:16
Игорь Ходак
Sanktpēterburga   U4100 «Кувалда» 11:20
Виталий Чащин
Sanktpēterburga   U409 «Донт спик инглиш» 08:18
Алексей Черевущенко
Sanktpēterburga   U480 «Абрикосы» 10:40
Анна Черкезян
Sanktpēterburga   U462 «Swan» 10:04
Темыч Ширяев
Sanktpēterburga   U470 «Темыч-И-Те-Чьи-Имена-Не-Темыч» 10:20
Надежда Ширяева
Sanktpēterburga   U470 «Темыч-И-Те-Чьи-Имена-Не-Темыч» 10:20
Анна Шицевалова
Maskava   U403 «Закон Сохранения Массы (Сполох-3)» 08:06
Алексей Шолохов
Sanktpēterburga   U463 «The Hedgehogs» 10:06
Тимофей Щеглов
Maskava   U433 «Союз 1» 09:06
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
U400 08:00 Nordteam

U400

Алексей Аверченко

Maskava

U402 08:04 366 пеньков

U402

Мария Козлова

Sanktpēterburga

Бакшеева Юлия

Sanktpēterburga

U403 08:06 Закон Сохранения Массы (Сполох-3)

U403

Варвара Куликова

Maskava

Анна Шицевалова

Maskava

U404 08:08 Шерстяные банки

U404

Ольга Морозова

Sanktpēterburga

Павел Павлов

Sanktpēterburga

Марина Павлова

Sanktpēterburga

U406 08:12 Головастики

U406

U407 08:14 SnailTeam
Илья Гаврилин

Maskava

Анастасия Новикова

Maskava

Михаил Титов

Maskava

U408 08:16 Воля случая

U408

Марюс Кяулакис

Maskava

Екатерина Скобелева

Maskavas apgabals

Владимир Хиль

Maskava

U409 08:18 Донт спик инглиш

U409

Дмитрий Березецкий

Ļeņingradas apgabals

Виталий Чащин

Sanktpēterburga

U410 08:20 ВПервыйРаз

U410

Анна Алифанова

Maskava

Анастасия Белкина

Maskava

U411 08:22 Нормальные герои

U411

U412 08:24 Pupsiki

U412

Коля Григорьев

Sanktpēterburga

Карина Григорьева

Sanktpēterburga

Владимир Жуков

Sanktpēterburga

U413 08:26 Hakuna Matata

U413

Ксения Коскова

Sanktpēterburga

U414 08:28 Веселые улитки

U414

Елена Гук

Maskava

U415 08:30 Эйчары и технари
Наталья Лаптева

Sanktpēterburga

Наталья Терещенко

Sanktpēterburga

Сергей Трусов

Sanktpēterburga

U416 08:32 Hamster's cruel revenge!

U416

Ксюша Бикеева

Sanktpēterburga

Евгения Маслова

Sanktpēterburga

Дмитрий Узор

Sanktpēterburga

U417 08:34 Оля вредит вашему здоровью

U417

U418 08:36 Шоколадное эскимо

U418

U419 08:38 Слоупоки

U419

Ольга Алексеева

Maskava

Александр Иванов

Maskava

U420 08:40 Понаехавшие

U420

Евгений Войнов

Sanktpēterburga

Михаил Дружинин

Sanktpēterburga

Алексей Ларин

Sanktpēterburga

Артем Несмирный

Sanktpēterburga

U421 08:42 Замзунзуберлижфиналиш

U421

Вадим Балаханов

Maskava

U422 08:44 Мармоты

U422

Юнна Горская

Sanktpēterburga

Алексадр Горский

Sanktpēterburga

Милен Стефанов

Sanktpēterburga

U424 08:48 Бабы Йошки

U424

U426 08:52 Bad radio

U426

Иляна Боровская

Sanktpēterburga

U427 08:54 Koteyki

U427

Dmitriy Barabanschikov

Maskava

U428 08:56 Жаба в манжетах

U428

Нина Сахарова

Maskava

U429 08:58 Литерра

U429

Maria Gusarova

Sanktpēterburga

Masha Pushkina

Sanktpēterburga

Юлия Булахтина

Sanktpēterburga

U430 09:00 R1C1

U430

Меркулова Наталия

Sanktpēterburga

U431 09:02 Energizer

U431

Анна Боголюбова

Sanktpēterburga

U432 09:04 Пассат+

U432

Галина Перетягина

Sanktpēterburga

U433 09:06 Союз 1

U433

Владимир Гостюхин

Maskava

Вероника Середа

Maskava

Тимофей Щеглов

Maskava

U434 09:08 Калао

U434

Ярослав Онищенко

Maskava

U435 09:10 Оминем

U435

Вера Донова

Sanktpēterburga

Инна Карпенко

Sanktpēterburga

Елена Лиса

Sanktpēterburga

U437 09:14 Забегосы

U437

Дмитрий Козлов

Sanktpēterburga

Михаил Козлов

Sanktpēterburga

Анатолия Сидорова

Sanktpēterburga

U438 09:16 On foot vikings

U438

Larisa Kuptsova

Sanktpēterburga

U439 09:18 Фиолетовый богомол

U439

U440 09:20 //TODO

U440

Евгений Белоцкий

Sanktpēterburga

Александр Комаров

Maskava

Ксения Тимошкова

Maskava

U441 09:22 Редкие фамилии

U441

Иванов Антон

Sanktpēterburga

U442 09:24 Sisters

U442

Анастасия Старцева

Sanktpēterburga

U443 09:26 Идём!

U443

Дарья Макарихина

Sanktpēterburga

U444 09:28 Осторожно, Стиль!

U444

Иван Дьяченко

Sanktpēterburga

Динара Канева

Sanktpēterburga

U445 09:30 Daleko

U445

Алексей Дайбов

Maskava

Ольга Дайбова

Штутгарт

Александр Платонов

Штутгарт

U446 09:32 Новый ветер

U446

U447 09:34 Удивительные рядом

U447

U448 09:36 zucchini

U448

U449 09:38 Нетолюбовь

U449

U451 09:42 Айгер

U451

Эдуард Гирш

Sanktpēterburga

U452 09:44 ЛисаЛисенок

U452

Алексей Долгодворов

Maskava

Алиса Кайнова

Maskava

Татьяна Полушкина

Maskava

U453 09:46 Вершинины

U453

Елена Боброва

Sanktpēterburga

Юлия Вершинина

Sanktpēterburga

Юлия Уварова

Sanktpēterburga

U454 09:48 Внезапно

U454

U456 09:52 Philharmonic Ground

U456

Илья Викторов

Sanktpēterburga

Вера Вяткина

Sanktpēterburga

Дарья Герасимова

Sanktpēterburga

U457 09:54 Зануды

U457

Варвара Андреева

Sanktpēterburga

U458 09:56 Малопетошные

U458

Елена Скворцова

Maskava

U459 09:58 Ээээ..

U459

U460 10:00 ЛЛ

U460

U461 10:02 Зелибоба

U461

Татьяна Грищенко

Sanktpēterburga

Сергей Калистратов

Sanktpēterburga

Дарья Семенюк

Sanktpēterburga

U462 10:04 Swan

U462

Илья Смирнов

Maskava

Анна Черкезян

Sanktpēterburga

U463 10:06 The Hedgehogs

U463

Ольга Шолохова

Sanktpēterburga

Алексей Шолохов

Sanktpēterburga

U464 10:08 скажи - подвал

U464

U465 10:10 Die Mathematikerinnen

U465

Karina G

Sanktpēterburga

Lisa B

Sanktpēterburga

U466 10:12 Коты хомяки

U466

Мария Петрикова

Sanktpēterburga

U470 10:20 Темыч-И-Те-Чьи-Имена-Не-Темыч

U470

Дарья Колосова

Sanktpēterburga

Надежда Филонцева

Sanktpēterburga

Темыч Ширяев

Sanktpēterburga

Надежда Ширяева

Sanktpēterburga

U472 10:24 Чих&Пых

U472

Кирилл Ковалев

Maskava

Никита Петров

Maskava

U473 10:26 ДваЧеловека

U473

Anna Koltsova

Sanktpēterburga

Сергей Пестриков

Sanktpēterburga

U474 10:28 Самое сложное

U474

U475 10:30 Мебельные магнаты

U475

Алексей Смирнов

Sanktpēterburga

U476 10:32 Шесть Антонов
Екатерина Дедученко

Sanktpēterburga

Виталий Караваев

Sanktpēterburga

Мария Соколова

Sanktpēterburga

U478 10:36 Huge missed steak

U478

Григорий Беликов

Sanktpēterburga

Анна Казакова

Sanktpēterburga

U480 10:40 Абрикосы

U480

Вера Грунина

Sanktpēterburga

Алексей Черевущенко

Sanktpēterburga

U481 10:42 Smart and pretty

U481

Ольга Усачева

Maskava

U482 10:44 Паровозик из Ромашково

U482

Алексей Амирханов

Sanktpēterburga

Ольга Анопренко

Sanktpēterburga

Наталья Емельянова

Sanktpēterburga

Владимир Корхов

Sanktpēterburga

U484 10:48 Шустрая шиншилла

U484

Софья Богденко

Sanktpēterburga

ЮРИЙ Богденко

Sanktpēterburga

U485 10:50 Sebastian

U485

Аня Волкова

Sanktpēterburga

Андрей Богачев

Sanktpēterburga

Вера Зыкова

Sanktpēterburga

Евгений Финашенков

Sanktpēterburga

U486 10:52 Умка

U486

Мария Бондарева

Sanktpēterburga

Анастасия Витенберг

Sanktpēterburga

Дмитрий Витенберг

Sanktpēterburga

U487 10:54 Merry unicorn

U487

Оксана Бутук

Sanktpēterburga

Александра Литвинова

Sanktpēterburga

U488 10:56 Неваляшки

U488

Мария Коган

Sanktpēterburga

София Гольденберг

Sanktpēterburga

Елена Лембрикова

Sanktpēterburga

U489 10:58 Ха-ха

U489

Екатерина Карипова

Sanktpēterburga

Даниил Новацкий

Sanktpēterburga

U490 11:00 Пельмешки без спешки

U490

Сергей Иванов

Maskava

U491 11:02 Чес ПЕС

U491

Алёна Мокринская

Sanktpēterburga

U492 11:04 Ellki

U492

Елена Любич

Sanktpēterburga

U493 11:06 Сонные Совы

U493

Ксения Богатко

Sanktpēterburga

Александр Горюнов

Sanktpēterburga

Богатко Дмитрий

Sanktpēterburga

U494 11:08 Четыре извилины

U494

Сергей Ананьев

Sanktpēterburga

Станислав Лебедь

Sanktpēterburga

Михаил Николаев

Sanktpēterburga

U4100 11:20 Кувалда

U4100

Анна Ходак

Sanktpēterburga

Игорь Ходак

Sanktpēterburga

U4110 11:40 Walrus&Whale

U4110

Антон Морозов

Sanktpēterburga

Анастасия Сергеева

Sanktpēterburga