Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Aleksandr Akulshin
Sanktpēterburga   P4133 «Углекислая Шанель» 12:26
Anabella Ara
Maskava   P4239 «Лисы казанские» 15:58
лада bakal
Maskava   P415 «рыбокот» 08:30
Alexandra Bychkova
Maskava   P406 «Шерлоки» 08:12
Olga Didenko
Sanktpēterburga   P4198 «Sunny Sun» 14:36
Maria Dorokhina
Maskava   P457 «RunLikeHell» 09:54
Irina Drukker
Sanktpēterburga   P416 «Серпентарий» 08:32
Oksana Eliseeva
Maskava   P414 «Горные Еноты» 08:28
Margarita Golub
Sanktpēterburga   P4127 «TimTeam» 12:14
Natalia Granskaya
Sanktpēterburga   P4232 «Львы-про» 15:44
Stanislav Kondratev
Sanktpēterburga   P459 «Lemon tree» 09:58
Roman Kornilenko
Sanktpēterburga   P498 «Вечер пятницы» 11:16
Olesya Mironova
Maskava   P423 «Дуэт Ъ» 08:46
Sundy Moor
Maskava   P403 «ФИГИ» 08:06
Kris Shemet
Sanktpēterburga   P416 «Серпентарий» 08:32
Наталья Авраменко
Sanktpēterburga   P482 «А4 пополам» 10:44
Алия Агаева
Sanktpēterburga   P441 «Yippee ki-yay» 09:22
Татьяна Андреева
Ļeņingradas apgabals   P4132 «Тропа Винни-Пуха» 12:24
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   P4177 «АП» 13:54
Ирина Баранова
Sanktpēterburga   P473 «Тысяча извинений» 10:26
Евгения Беленкова
Sanktpēterburga   P4160 «Вася_и_Женя» 13:20
Александр Беляев
Sanktpēterburga   P469 «странники» 10:18
Антон Беляев
Sanktpēterburga   P439 «Белая Акула» 09:18
Дмитрий Бондарев
Ufa   P4216 «Тюлени» 15:12
Екатерина Бочарова
Maskava   P437 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:14
Анастасия Бузинова
Sanktpēterburga   P4151 «Хромоножки» 13:02
Макар Васильев
Maskava   P470 «Космические кошки» 10:20
Настя Веретенникова
Sanktpēterburga   P420 «Светландия» 08:40
Елена Виноградова
Sanktpēterburga   P438 «keepsake» 09:16
Мария Виноградова
Maskava   P4196 «Опоздуны» 14:32
Наталья Волкова
Sanktpēterburga   P4168 «Мальчишки» 13:36
Мария Воронцова
Maskavas apgabals   P414 «Горные Еноты» 08:28
Илья Галдин
Maskavas apgabals   P490 «Идущий лев» 11:00
Аскар Галимзянов
Ufa   P4216 «Тюлени» 15:12
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   P4182 «Пушистые утконосы с картой» 14:04
Татьяна Гасникова
Sanktpēterburga   P491 «Чайники» 11:02
Владимир Голиков
Maskava   P4138 ««Бу-у-удьте любезны!!»» 12:36
Татьяна Голикова
Maskava   P4138 ««Бу-у-удьте любезны!!»» 12:36
Александра Горбачева
Sanktpēterburga   P4133 «Углекислая Шанель» 12:26
Юлия Гриднева
Sanktpēterburga   P499 «Летучие голландцы» 11:18
Антон Гриневский
Maskava   P451 «Неуловимый Джо» 09:42
Кристина Губская
Sanktpēterburga   P4110 «Бегом от инфаркта» 11:40
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   P4136 «Зиккурат» 12:32
Татьяна Дельвиг-Каменская
Sanktpēterburga   P484 «Каменные» 10:48
Марта Дианова
Sanktpēterburga   P4183 «Пони Апокалипсиса» 14:06
Татьяна Доброхотова
Maskava   P415 «рыбокот» 08:30
Артём Додонов
Maskavas apgabals   P406 «Шерлоки» 08:12
Игорь Дроздов
Tvera   P466 «миморечки» 10:12
Мария Евменова
Maskava   P442 «Лексическая редупликация» 09:24
Дарья Елманова
Maskava   P458 «Сумасшедшие белки» 09:56
Ольга Епифанова
Sanktpēterburga   P488 «Профи-Тролли» 10:56
Юлия Жизневская
Kazaņa   P4239 «Лисы казанские» 15:58
Катерина Забродкина
Sanktpēterburga   P4206 «Вектор» 14:52
Камила Заева
Tvera   P466 «миморечки» 10:12
Елизавета Зайцева
Maskava   P412 «"А голову ты дома не забыл?!"» 08:24
Марина Засимова
Sanktpēterburga   P4147 «Впереди ветра» 12:54
Марина Захаренкова
Sanktpēterburga   P416 «Серпентарий» 08:32
Александр Зверев
Maskava   P456 «Вождь вернулся!!!» 09:52
Елена Зверева
Maskava   P456 «Вождь вернулся!!!» 09:52
Ирина Зверева
Maskava   P406 «Шерлоки» 08:12
Светлана Зверева
Maskava   P456 «Вождь вернулся!!!» 09:52
Анастасия Зимакова
Maskava   P461 «Бобры!» 10:02
Кирилл Золотов
Sanktpēterburga   P4149 «Кораежки» 12:58
Нина Иванова
Sanktpēterburga   P413 «Валенки» 08:26
Дмитрий Иванченкo
Maskava   P442 «Лексическая редупликация» 09:24
Татьяна Ильинская
Sanktpēterburga   P430 «НедоСуслички» 09:00
Любовь Исакова
Sosnovy Bor   P4188 «Соболиный пух» 14:16
Настя Казаченко
Sanktpēterburga   P4116 «Кпп» 11:52
Павел Калинин
Maskava   P4196 «Опоздуны» 14:32
Андрей Карелин
Sanktpēterburga   P477 «Гордые хомяки» 10:34
Мария Киреева
Maskava   P447 «ХОвринские ХОдоки» 09:34
Ирина Кирилова
Sanktpēterburga   P4161 «Kinder» 13:22
Екатерина Коляскина
Maskava   P402 «солнышки!» 08:04
Юра Коноплев
Sanktpēterburga   P4140 «Каюби одобряет» 12:40
Мария Коняшкина
Sanktpēterburga   P4205 «Невростеники» 14:50
Евгения Корчак
Maskava   P436 «бобо» 09:12
Александра Косинская
Sanktpēterburga   P4118 «Водопроводчики» 11:56
Лера Крастынь
Sanktpēterburga   P4225 «Не попадайтесь в лицо топору» 15:30
Александра Кретинина
Sanktpēterburga   P438 «keepsake» 09:16
Оксана Кудрявцева
Sanktpēterburga   P4238 «КомандаПобедитель» 15:56
Юлия Кузина
Sanktpēterburga   P4127 «TimTeam» 12:14
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   P4200 «Хо хо не хо хо?» 14:40
Евгения Кузнецова
Sanktpēterburga   P4110 «Бегом от инфаркта» 11:40
Жанна Кузнецова
Sanktpēterburga   P4119 «Геольвы» 11:58
Кася Кулькова
Maskava   P464 «hypnotoads & krakozyabras» 10:08
Надежда Кухтенкова
Sanktpēterburga   P478 «11 автобус» 10:36
Алла Лаврентьева
Sanktpēterburga   P467 «Доползём до старта. На спор.» 10:14
Кирилл Лаптинский
Maskava   P4145 «За себя и за Олеську!» 12:50
Светлана Лебедева
Sanktpēterburga   P4152 «Пенелопа гну» 13:04
Екатерина Лещинер
Maskava   P448 «Семейство кошачьих» 09:36
Лев Лещинер
Maskava   P448 «Семейство кошачьих» 09:36
Дима Лобанов
Sanktpēterburga   P4180 «Барахолка» 14:00
Вадим Лотарев
Sanktpēterburga   P434 «Один» 09:08
Анастасия Лохматова
Sanktpēterburga   P459 «Lemon tree» 09:58
Александра Луканина
Sanktpēterburga   P4215 «КАтёнок и Ко» 15:10
Вячеслав Лымарь
Maskava   P460 «Шоколадное джелато» 10:00
Марина Малкова
Maskava   P4108 «Слабоумие и отвага» 11:36
Олег Мангутов
Sanktpēterburga   P4126 «Кнуся» 12:12
Валентина Маргальникова
Sanktpēterburga   P481 «Да!» 10:42
Сергей Медведев
Maskava   P4109 «Безудержное веселье» 11:38
Екатерина Медведева
Maskava   P4109 «Безудержное веселье» 11:38
Юлия Мерцалова
Maskava   P472 «Мясорубка» 10:24
Василиса Мещерякова
Maskava   P445 «что нам делать с пьяным матросом» 09:30
Наталия Мильштейн
Maskava   P433 «Пятница» 09:06
Марина Мироненко
Sanktpēterburga   P4219 «LEDok» 15:18
Дима Миронов
Maskava   P418 «Тигровая Уточка» 08:36
Наташа Мищенко
Maskava   P4108 «Слабоумие и отвага» 11:36
Анна Москвина
Sanktpēterburga   P4189 «Петербургские странники» 14:18
Тамара Московкина
Sanktpēterburga   P446 «луна» 09:32
Хельга Мочалова
Maskava   P4111 «ламповый звук» 11:42
Сергей Муравьёв
Sanktpēterburga   P4162 «Север» 13:24
Артем Назаров
Maskava   P424 «4 шавермы, пожалуйста» 08:48
Ольга Небелицкая
Sanktpēterburga   P497 «Институт благородных девиц» 11:14
Вера Ника
Maskavas apgabals   P452 «енто не енот, не» 09:44
Валерия Никитина
Sanktpēterburga   P498 «Вечер пятницы» 11:16
Анна Никифорова
Ļeņingradas apgabals   P4188 «Соболиный пух» 14:16
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   P4100 «Проспали почти всё» 11:20
Дарья Оглоблина
Sanktpēterburga   P489 «N7» 10:58
Юлия Останина
Sanktpēterburga   P4174 «Бумажный кораблик в Ла-Манше» 13:48
Александр Панкратов
Sanktpēterburga   P4118 «Водопроводчики» 11:56
Олеся Пантелеева
Sanktpēterburga   P4133 «Углекислая Шанель» 12:26
Юлия Парамонова
Sanktpēterburga   P467 «Доползём до старта. На спор.» 10:14
Александр Петров
Maskava   P4236 «iDo» 15:52
Всеволод Петухов
Sanktpēterburga   P4181 «Армада и Фея» 14:02
Дмитрий Пикула
Sanktpēterburga   P4164 «Печеньки» 13:28
Екатерина Пикула
Sanktpēterburga   P4164 «Печеньки» 13:28
Настя Плевако
Sanktpēterburga   P4218 «Крокодил» 15:16
Ксения Поздина
Jekaterinburga   P4179 «HERE» 13:58
Тимур Полукеев
Sanktpēterburga   P4127 «TimTeam» 12:14
Никита Прасолов
Tvera   P4125 «Под знаком интеграла» 12:10
Евгений Прозоровский
Sanktpēterburga   P4107 «БараГозники» 11:34
Ольга Пулле
Sanktpēterburga   P462 «Королевство Кривых» 10:04
Алексей Рейгельман
Sanktpēterburga   P411 «Было бы нелепо» 08:22
Татьяна Родина
Maskava   P426 «QuestHunters» 08:52
Сергей Рымарев
Puškina   P444 «Городской наблюдатель» 09:28
Любовь Рябова
Maskava   P460 «Шоколадное джелато» 10:00
Аленка Савина
Sanktpēterburga   P419 «зябфля» 08:38
Анна Савицкая
Sanktpēterburga   P489 «N7» 10:58
Сергей Саломатин
Maskava   P408 «Не совсем тупая многоножка» 08:16
Екатерина Севергина
Maskava   P442 «Лексическая редупликация» 09:24
Ольга Сергеева
Sanktpēterburga   P486 «Несдуваемые» 10:52
Татьяна Сергеева
Sanktpēterburga   P4207 «Тюленьчики ОЛП» 14:54
Андрей Скурихин
Sanktpēterburga   P4211 «В трёх соснах» 15:02
Андрей Слепцов
Maskava   P417 «Уголочек неба» 08:34
Алексей Смирнов
Sanktpēterburga   P441 «Yippee ki-yay» 09:22
Ольга Смуглина
Sanktpēterburga   P417 «Уголочек неба» 08:34
Софья Соболь
Maskava   P401 «Ежи на отдыхе» 08:02
Татьяна Соколова
Maskava   P4226 «Вжух и понедельник» 15:32
Дмитрий Солнышкин
Sanktpēterburga   P4102 «Сан-Симон» 11:24
Дарья Сотникова
Ufa   P4216 «Тюлени» 15:12
Михаил Сталенков
Maskava   P426 «QuestHunters» 08:52
Ирина Стрюкова
Maskava   P453 «СкороЛеты» 09:46
Наташа Субботина
Sanktpēterburga   P4238 «КомандаПобедитель» 15:56
Анастасия Судакова
Sanktpēterburga   P4141 «Мистер и миссис Жопчински» 12:42
Марина Татаринова
Sanktpēterburga   P485 «Татарино» 10:50
Антон Твардовский
Maskava   P408 «Не совсем тупая многоножка» 08:16
Виктория Тихонова
Sanktpēterburga   P431 «ТИХО-ходы» 09:02
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   P4131 «3872 Орка» 12:22
Галя Тюрина
Maskava   P421 «Все будет солнечно!» 08:42
Николай Ульянов
Maskava   P415 «рыбокот» 08:30
Кристина Ушакова
Sanktpēterburga   P492 «Ириски» 11:04
Александр Фадеев
Maskava   P403 «ФИГИ» 08:06
Катерина Фрей
Sanktpēterburga   P471 «Селедка на свободе» 10:22
Олег Халиков
Sanktpēterburga   P4134 «Три-О» 12:28
Анастасия Харчева
Maskava   P4145 «За себя и за Олеську!» 12:50
Елена Харюкова
Sanktpēterburga   P465 «Пара нормальных» 10:10
Камиль Хисматуллин
Kazaņa   P409 «Космос» 08:18
Ольга Хохлова
Sanktpēterburga   P427 «Хранители ключей» 08:54
Иван Цыганов
Sanktpēterburga   P471 «Селедка на свободе» 10:22
Сергей Черкасов
Sanktpēterburga   P4228 «Мясо, просо и колесо» 15:36
Айлона Чешкова
Sanktpēterburga   P4171 «Ай-Да» 13:42
Елена Чухнюк
Sanktpēterburga   P413 «Валенки» 08:26
Дмитрий Шавырин
Tvera   P4125 «Под знаком интеграла» 12:10
Ирина Шамятульская
Sanktpēterburga   P481 «Да!» 10:42
Елизавета Шашкова
Sanktpēterburga   P443 «Ноги в руки» 09:26
Елена Швецова
Sanktpēterburga   P491 «Чайники» 11:02
Анна Шелудякова
Maskava   P496 «Закинтосы» 11:12
Екатерина Шишкунова
Maskava   P426 «QuestHunters» 08:52
Вадим Щемелинин
Sanktpēterburga   P4227 «No_name» 15:34
Grigory Garbuz
  P429 «Виноградные пельмешки» 08:58
Evgenia Krasnikova
Sanktpēterburga   P4199 «Молния ТуТ» 14:38
Petr Makarov
Sanktpēterburga   P4127 «TimTeam» 12:14
Eugene Nevogradov
Sanktpēterburga   P425 «Логика Буратино» 08:50
Anna Peters
Sanktpēterburga   P4214 «Отпуск Юхи» 15:08
Petr Shiryaev
Maskava   P4135 «Неутопимые Льстители» 12:30
Boris Yakovlev
Sanktpēterburga   P432 «КаБоМов» 09:04
Екатерина Аверкова
Sanktpēterburga   P4173 «Три дня без происшествий» 13:46
Валентина Алексеевна
Sanktpēterburga   P4169 «Птичье Семейство» 13:38
Глушкова Анастасия
Sanktpēterburga   P4101 «Вай,Вуарабей, косой Андрей» 11:22
Юлия Антонова
Maskava   P454 «Кракозябры» 09:48
Екатерина Анцерова
Maskava   P422 «Stealth Camping» 08:44
Алиса Арифулина
Maskava   P428 «Вечнозеленые помидорки» 08:56
Иван Баканков
Maskava   P483 «СТЕФ» 10:46
Максим Бакулин
Maskava   P400 «Булка с Максом» 08:00
Алена Баранова
Sanktpēterburga   P4165 «Почемучки» 13:30
Сергей Белоусов
Sanktpēterburga   P4122 «Белый Ус» 12:04
Алла Блинкова
Maskava   P4172 «СолоВэй» 13:44
Ольга Блюмина
Sanktpēterburga   P4186 «Кеттарийцы» 14:12
Ольга Болдырева
Sanktpēterburga   P4192 «T&T» 14:24
Елена Бонвеч
Maskava   P468 «Птица Говорун» 10:16
Станислав Вареников
Maskava   P410 «Привет Питер!» 08:20
Наталья Вареникова
Maskava   P410 «Привет Питер!» 08:20
Михаил Варламов
Maskava   P493 «эклер» 11:06
Даниил Волков
Sanktpēterburga   P4168 «Мальчишки» 13:36
Екатерина Волохонская
Sanktpēterburga   P4158 «Улитки на веслах» 13:16
Екатерина Дасковская
Maskava   P455 «МыКВамЗаехалиНаЧас» 09:50
Мария Добролинская
Sanktpēterburga   P440 «Добрята» 09:20
Марина Доброхотова
Maskava   P415 «рыбокот» 08:30
Сергей Дударев
Sanktpēterburga   P4218 «Крокодил» 15:16
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   P4187 «Барабашки с барабанами» 14:14
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   P4144 «Егороки» 12:48
Надежда Ершова
Sanktpēterburga   P4202 «Усейн забил Болт» 14:44
Егор Журавлев
Sanktpēterburga   P4218 «Крокодил» 15:16
Полина Журавлева
Maskava   P400 «Булка с Максом» 08:00
Наталья Замятина
Sanktpēterburga   P4234 «Шарики» 15:48
Татьяна Заречнева
Sanktpēterburga   P4105 «клуб ЧО» 11:30
Марина Иофина
Sanktpēterburga   P4185 «Бухашки энтомолога сэра Дрю Друри» 14:10
Анастасия Исаева
Maskava   P437 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:14
Радмила Ищенко
Sanktpēterburga   P4216 «Тюлени» 15:12
Арсен Каирканов
Sanktpēterburga   P4153 «FINN» 13:06
Оксана Камакина
Sanktpēterburga   P4146 «Везунчики» 12:52
Надя Киугер
Maskava   P4190 «Типси» 14:20
Сергей Климов
Maskava   P454 «Кракозябры» 09:48
Маргарита Клубочкина
Maskava   P4236 «iDo» 15:52
Екатерина Коваленко
Sanktpēterburga   P4235 «Чевапчичи» 15:50
Роман Козлов
Maskava   P426 «QuestHunters» 08:52
Анастасия Колесняк
Sanktpēterburga   P4124 «Непотребство» 12:08
Никита Колтович
Minska   P441 «Yippee ki-yay» 09:22
Яна Колтович
Minska   P441 «Yippee ki-yay» 09:22
Вероника Коняева
Sanktpēterburga   P4175 «Простоквашино» 13:50
Екатерина Королева
Sanktpēterburga   P4123 «Hannila» 12:06
Наталья Короленко
Maskava   P404 «Зато поели бананы» 08:08
Михаил Краснощёков
Sanktpēterburga   P4113 «ВО Красавчики» 11:46
Ольга Кудрина
Sanktpēterburga   P4129 «Ленивые питоны» 12:18
Александра Кудрявцева
Sanktpēterburga   P479 «Кржмелик и Вахмурка» 10:38
Кирилл Кузяков
Maskava   P4195 «400 капель валерьянки» 14:30
Дмитрий Лаврентьев
Sanktpēterburga   P467 «Доползём до старта. На спор.» 10:14
Марина Латышева
Sanktpēterburga   P4143 «Ержи» 12:46
Юлия Левина
Sanktpēterburga   P4176 «Кузя» 13:52
Надежда Лисянская
Sanktpēterburga   P4137 «muha» 12:34
Елена Макаревич
Maskava   P4213 «Папмы» 15:06
Юлия Мариросян
Sanktpēterburga   P4203 «Astra» 14:46
Константин Михин
Sanktpēterburga   P4221 «Городские странники» 15:22
Александра Монахова
Maskava   P480 «Сагарматха» 10:40
Руслан Муфазалов
Maskava   P4236 «iDo» 15:52
Константин Невоструев
Sanktpēterburga   P463 «Каль.Маркет» 10:06
Павел Николаев
Sanktpēterburga   P4142 «Вольные стрелки» 12:44
Анна Носырева
Sanktpēterburga   P4167 «Нос в кошельке» 13:34
Ольга Павлова
Sanktpēterburga   P4117 «Дежавю» 11:54
Ирина Панова
Sanktpēterburga   P491 «Чайники» 11:02
Александр Пахмутов
Sanktpēterburga   P463 «Каль.Маркет» 10:06
Юля Перепеч
Sanktpēterburga   P4224 «Клуб бледных ленивцев-алкоголиков» 15:28
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P471 «Селедка на свободе» 10:22
Владимир Пинаев
Sanktpēterburga   P4104 «барахло_crew» 11:28
Елизавета Пискунова
Maskava   P4210 «Неубиваемые черепашки» 15:00
Алина Пономарева
Maskava   P400 «Булка с Максом» 08:00
Наташа Попова
Sanktpēterburga   P416 «Серпентарий» 08:32
Евгений Походун
Sanktpēterburga   P4197 «Василеостровцы» 14:34
Софья Прибылова
Maskava   P494 «ЁжЫги» 11:08
Марина Пчелкина
Sanktpēterburga   P4155 «палема» 13:10
Валерия Рябкова
Sanktpēterburga   P4156 «Грязные псы» 13:12
Мария Сабурова
Maskava   P400 «Булка с Максом» 08:00
Анна Савинова
Sanktpēterburga   P4230 «Двойняшки» 15:40
Гузель Самигулина
Sanktpēterburga   P4193 «Ага» 14:26
Юрий Самойлов
Maskava   P422 «Stealth Camping» 08:44
Вячеслав Самохвалов
Sanktpēterburga   P4166 «Two» 13:32
Татьяна Самсонова
Sanktpēterburga   P4209 «4 Веселых стрижа» 14:58
Инна Санина
Maskava   P423 «Дуэт Ъ» 08:46
Инна Селедцова
Sanktpēterburga   P4217 «Путешествие ленивой панды» 15:14
Александра Селиванова
Maskava   P408 «Не совсем тупая многоножка» 08:16
Александр Сироткин
Sanktpēterburga   P4112 «Пойдем гулять!» 11:44
Станислав [ДОК] Скворцов
Sanktpēterburga   P4121 «Резвые бегунцы» 12:02
Андрей Старостин
Maskava   P407 «Счастье@есть» 08:14
Надежда Травина
Sanktpēterburga   P4212 «Атланта» 15:04
Антон Уткин
Sanktpēterburga   P4194 «Братья Пилоты» 14:28
Алёна Федотова
Maskava   P474 «Мама и поросята» 10:28
Анастасия Федулина
Sanktpēterburga   P4140 «Каюби одобряет» 12:40
Юлия Филоненко
Sanktpēterburga   P4106 «Божьи коровки» 11:32
Василий Фомченков
Sanktpēterburga   P4160 «Вася_и_Женя» 13:20
Анастасия Хмелева
Sanktpēterburga   P4218 «Крокодил» 15:16
Екатерина Хрулькова
Maskava   P4154 «Гости северной столицы» 13:08
Анна Хурматуллина
Sanktpēterburga   P4159 «Кто, если не мы» 13:18
Екатерина Чеховская
Sanktpēterburga   P4208 «Сонные затупки» 14:56
Анна Чирина
Sanktpēterburga   P449 «Море Банда» 09:38
Олег Шилин
Maskavas apgabals   P4128 «1505-4» 12:16
Светлана Шишкина
Ļeņingradas apgabals   P4157 «Детству Крышка» 13:14
Кира Щербич
Sanktpēterburga   P4148 «Кума, кума, дай ума» 12:56
Антон Ягельницкий
Sanktpēterburga   P4184 «лититити» 14:08
Милена Яковлева
Sanktpēterburga   P405 «Муходыр» 08:10
Елена Янкина
Maskava   P4178 «Рецессия» 13:56
Dara Phillips
Maskava   P418 «Тигровая Уточка» 08:36
Alexander Vesselkov
Helsinki   P4153 «FINN» 13:06
Гульнара Абдурахманова
Maskava   P403 «ФИГИ» 08:06
Юлия Аверьянова
Sanktpēterburga   P4156 «Грязные псы» 13:12
Андрей Авраменко
Sanktpēterburga   P482 «А4 пополам» 10:44
Николай Агафонов
Sanktpēterburga   P4193 «Ага» 14:26
Ольга Акульшина
Sanktpēterburga   P4133 «Углекислая Шанель» 12:26
Анатолий Алексеев
Sanktpēterburga   P484 «Каменные» 10:48
София Алексеева
Sanktpēterburga   P484 «Каменные» 10:48
Таисия Амитина
Sanktpēterburga   P401 «Ежи на отдыхе» 08:02
Федор Анаевский
Sanktpēterburga   P439 «Белая Акула» 09:18
Дарья Андреева
Sanktpēterburga   P4132 «Тропа Винни-Пуха» 12:24
Дмитрий Анисимов
Maskava   P435 «бауманцы» 09:10
Алексей Аргацкий
Sanktpēterburga   P467 «Доползём до старта. На спор.» 10:14
Наталья Ардаева
Maskava   P433 «Пятница» 09:06
Федор Асанович
Sanktpēterburga   P4183 «Пони Апокалипсиса» 14:06
Таня Афанасьева
Maskava   P4103 «Лкт» 11:26
Луиза Базаева
Sanktpēterburga   P4164 «Печеньки» 13:28
Анна Баканова
Sanktpēterburga   P4153 «FINN» 13:06
Антон Баранов
Sanktpēterburga   P4165 «Почемучки» 13:30
Полина Белоусова
Sanktpēterburga   P4122 «Белый Ус» 12:04
Александр Беляев
Sanktpēterburga   P4220 «ALEDOшки» 15:20
Василий Беляев
Sanktpēterburga   P439 «Белая Акула» 09:18
Александра Беляева
Sanktpēterburga   P469 «странники» 10:18
Алина Беляева
Sanktpēterburga   P4220 «ALEDOшки» 15:20
Катерина Беляева
Sanktpēterburga   P439 «Белая Акула» 09:18
Алексей Березуцкий
Sanktpēterburga   P4141 «Мистер и миссис Жопчински» 12:42
Андрей Бобров
Sanktpēterburga   P4183 «Пони Апокалипсиса» 14:06
Анастасия Боброва
Sanktpēterburga   P4183 «Пони Апокалипсиса» 14:06
Лариса Богачева
Maskava   P474 «Мама и поросята» 10:28
Максим Бойко
Sanktpēterburga   P4217 «Путешествие ленивой панды» 15:14
Елена Бойцова
Sanktpēterburga   P4119 «Геольвы» 11:58
Андрей Бочков
Sanktpēterburga   P4224 «Клуб бледных ленивцев-алкоголиков» 15:28
Алексей Будняк
Maskava   P4204 «Гуляш» 14:48
Лариса Букреева
Sanktpēterburga   P4166 «Two» 13:32
Иван Булгаков
Maskava   P472 «Мясорубка» 10:24
Юлия Булыкина
Sanktpēterburga   P483 «СТЕФ» 10:46
Василиса Буракова
Sanktpēterburga   P443 «Ноги в руки» 09:26
Саша Вакаева
Sanktpēterburga   P4184 «лититити» 14:08
Георгий Вандышев
Maskava   P4150 «Вакуум» 13:00
Андрей Вареников
Maskava   P410 «Привет Питер!» 08:20
Вера Васильева
Maskava   P470 «Космические кошки» 10:20
Ирина Васильева
Maskava   P461 «Бобры!» 10:02
Майя Васильева
Maskava   P470 «Космические кошки» 10:20
Алексей Вервальд
Maskava   P4145 «За себя и за Олеську!» 12:50
Екатерина Вервальд
Maskava   P4145 «За себя и за Олеську!» 12:50
Антон Вересов
Sanktpēterburga   P4144 «Егороки» 12:48
Игорь Вериго
Sanktpēterburga   P450 «Хрюшки» 09:40
Олеся Вознюк
Sanktpēterburga   P4162 «Север» 13:24
Денис Волк
Maskava   P452 «енто не енот, не» 09:44
Ирина Ворошилова
Sanktpēterburga   P4165 «Почемучки» 13:30
Антонина Высланко
Sanktpēterburga   P497 «Институт благородных девиц» 11:14
Елизавета Гадзыра
Maskava   P493 «эклер» 11:06
Земфира Галиева
Sanktpēterburga   P4115 «Про-львицы» 11:50
Илона ГАСНИКОВА
Sanktpēterburga   P4151 «Хромоножки» 13:02
Артур Герасимов
Sanktpēterburga   P4225 «Не попадайтесь в лицо топору» 15:30
Александр Гоголев
Sosnovy Bor   P4188 «Соболиный пух» 14:16
Анна Голубева
Sanktpēterburga   P405 «Муходыр» 08:10
Валентина Гольденштейн
Sanktpēterburga   P476 «Петершуле» 10:32
Никита Горбылев
Maskava   P4204 «Гуляш» 14:48
Антон Гордиенко
Sanktpēterburga   P4124 «Непотребство» 12:08
Марина Городецкая
Maskava   P4210 «Неубиваемые черепашки» 15:00
Оля Горяйнова
Sanktpēterburga   P4115 «Про-львицы» 11:50
Инна Грикурова
Sanktpēterburga   P4102 «Сан-Симон» 11:24
Аня Гриневская
Maskava   P451 «Неуловимый Джо» 09:42
Светлана Грушка
Sanktpēterburga   P465 «Пара нормальных» 10:10
Тимофей Губский
Sanktpēterburga   P4110 «Бегом от инфаркта» 11:40
Надежда Гуревич
Maskava   P453 «СкороЛеты» 09:46
Анастасия Гурина
Sanktpēterburga   P4200 «Хо хо не хо хо?» 14:40
Алекс Дадукин
Maskava   P4226 «Вжух и понедельник» 15:32
Леонид Данилевич
Sanktpēterburga   P4232 «Львы-про» 15:44
Сергей Данькин
Maskava   P4190 «Типси» 14:20
Николай Демин
Sanktpēterburga   P4187 «Барабашки с барабанами» 14:14
Саша Деревягин
Тольятти   P424 «4 шавермы, пожалуйста» 08:48
Иван Деревянко
Maskava   P4120 «Осенний морс» 12:00
Ирина Дитрих
Sanktpēterburga   P4112 «Пойдем гулять!» 11:44
Андрей Дмитриев
Sanktpēterburga   P425 «Логика Буратино» 08:50
Анна Дмитриева
Sanktpēterburga   P462 «Королевство Кривых» 10:04
Дмитрий Добролинский
Sanktpēterburga   P440 «Добрята» 09:20
Ася Долгушева
Sanktpēterburga   P4116 «Кпп» 11:52
Наталья Долгушина
Sanktpēterburga   P4100 «Проспали почти всё» 11:20
Андрей Драгнев
Sanktpēterburga   P4185 «Бухашки энтомолога сэра Дрю Друри» 14:10
Наталия Драпчинская
Sanktpēterburga   P488 «Профи-Тролли» 10:56
Александр Егоров
Sanktpēterburga   P4144 «Егороки» 12:48
Анастасия Егорова
Sanktpēterburga   P4144 «Егороки» 12:48
Екатерина Егорова
Maskava   P4195 «400 капель валерьянки» 14:30
Наталья Егорова
Sanktpēterburga   P4149 «Кораежки» 12:58
Анна Елистратова
Maskava   P483 «СТЕФ» 10:46
Анастасия Еремеева
Ļeņingradas apgabals   P4202 «Усейн забил Болт» 14:44
Ольга Ермолина
Maskava   P4185 «Бухашки энтомолога сэра Дрю Друри» 14:10
Анастасия Ефремова
Sanktpēterburga   P4167 «Нос в кошельке» 13:34
Ольга Жавжарова
Sanktpēterburga   P4198 «Sunny Sun» 14:36
Сергей Жекписов
Sanktpēterburga   P4124 «Непотребство» 12:08
Александр Железняков
Sanktpēterburga   P492 «Ириски» 11:04
Александра Забабурина
Sanktpēterburga   P4115 «Про-львицы» 11:50
Дарья Зайцева
Maskava   P437 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:14
Оксана Заплетина
Sanktpēterburga   P4204 «Гуляш» 14:48
Чингиз Зиннатуллин
Sanktpēterburga   P4189 «Петербургские странники» 14:18
Елена Зиннатуллина
Sanktpēterburga   P4189 «Петербургские странники» 14:18
Станислав Золотов
Sanktpēterburga   P4149 «Кораежки» 12:58
Владимир Иванов
Maskava   P486 «Несдуваемые» 10:52
Валерия Иринчинова
Ļeņingradas apgabals   P4157 «Детству Крышка» 13:14
Валерия Казанцева
Sanktpēterburga   P4219 «LEDok» 15:18
Тимур Калимулин
Sanktpēterburga   P4184 «лититити» 14:08
Михаил Каменский
Sanktpēterburga   P484 «Каменные» 10:48
Александра Камкина
Maskava   P4114 «белая олениха» 11:48
Жанетта Карелина
Sanktpēterburga   P477 «Гордые хомяки» 10:34
Мила Карелина
Sanktpēterburga   P477 «Гордые хомяки» 10:34
Александр Катков
Maskava   P487 «Пешеходы» 10:54
Оксана Качалова
Sanktpēterburga   P4117 «Дежавю» 11:54
Александр Кашелкин
Sanktpēterburga   P4167 «Нос в кошельке» 13:34
Галина Киреева
Maskava   P4178 «Рецессия» 13:56
Вера Кириллова
Sanktpēterburga   P430 «НедоСуслички» 09:00
Анастасия Киселева
Sanktpēterburga   P4151 «Хромоножки» 13:02
Анна Кисько
Maskava   P493 «эклер» 11:06
Руслан Ковенков
Sanktpēterburga   P4219 «LEDok» 15:18
Евгений Кожин
Sanktpēterburga   P4140 «Каюби одобряет» 12:40
Дарья Кожина
Sanktpēterburga   P4140 «Каюби одобряет» 12:40
Вероника Коломкина
Maskava   P464 «hypnotoads & krakozyabras» 10:08
Елена Коптева
Sanktpēterburga   P4173 «Три дня без происшествий» 13:46
Игорь Коптилов
Sanktpēterburga   P475 «Селяне-старшие» 10:30
Наталья Коптилова
Sanktpēterburga   P475 «Селяне-старшие» 10:30
Анна Кораблина
Sanktpēterburga   P4159 «Кто, если не мы» 13:18
Максим Коренев
Sanktpēterburga   P4169 «Птичье Семейство» 13:38
Екатерина Коренева
Sanktpēterburga   P4169 «Птичье Семейство» 13:38
Людмила Корженевская
Jekaterinburga   P4179 «HERE» 13:58
Антон Корженевский
Jekaterinburga   P4179 «HERE» 13:58
Наталья Коркина
Sanktpēterburga   P4100 «Проспали почти всё» 11:20
Юля Корнеева
Sanktpēterburga   P421 «Все будет солнечно!» 08:42
Артем Корнилов
Sanktpēterburga   P4164 «Печеньки» 13:28
Людмила Королева
Sanktpēterburga   P4123 «Hannila» 12:06
Дарья Короленко
Maskava   P404 «Зато поели бананы» 08:08
Екатерина Корунова
Sanktpēterburga   P4107 «БараГозники» 11:34
Наталья Косинова
Sanktpēterburga   P4116 «Кпп» 11:52
Дмитрий Костин
Maskava   P461 «Бобры!» 10:02
Александр Котов
Maskava   P4195 «400 капель валерьянки» 14:30
Ирина Кочегарова
Sanktpēterburga   P4105 «клуб ЧО» 11:30
Дмитрий Кравцов
Maskava   P447 «ХОвринские ХОдоки» 09:34
Вениамин Краснощёков
Sanktpēterburga   P4113 «ВО Красавчики» 11:46
Евгений Кринкин
Sanktpēterburga   P4161 «Kinder» 13:22
Никита Кринкин
Sanktpēterburga   P4161 «Kinder» 13:22
Оксана Кринкина
Sanktpēterburga   P4161 «Kinder» 13:22
Георгий Крицук
Sanktpēterburga   P499 «Летучие голландцы» 11:18
Полина Крылова
Sanktpēterburga   P4228 «Мясо, просо и колесо» 15:36
Светлана Кувенева
Sanktpēterburga   P4189 «Петербургские странники» 14:18
Иван Кудрин
Sanktpēterburga   P4129 «Ленивые питоны» 12:18
Михаил Кудрин
Sanktpēterburga   P4129 «Ленивые питоны» 12:18
Геннадий Кудрявцев
Sanktpēterburga   P479 «Кржмелик и Вахмурка» 10:38
Эдуард Кузнецов
Maskava   P4185 «Бухашки энтомолога сэра Дрю Друри» 14:10
Елена Кузнецова
Jekaterinburga   P4179 «HERE» 13:58
Максим Кузьмин
Maskava   P4120 «Осенний морс» 12:00
Матвей Кузьмин
Maskava   P493 «эклер» 11:06
Алена Кузьмичева
Sanktpēterburga   P425 «Логика Буратино» 08:50
Денис Кутишенко
Sanktpēterburga   P4116 «Кпп» 11:52
Андрей Ланцов
Sanktpēterburga   P4146 «Везунчики» 12:52
Елена Ланцова
Sanktpēterburga   P4146 «Везунчики» 12:52
Валентина Лапковская
Sanktpēterburga   P478 «11 автобус» 10:36
Игорь Лаптев
Sanktpēterburga   P4235 «Чевапчичи» 15:50
Анна Лапшина
Sanktpēterburga   P4142 «Вольные стрелки» 12:44
Ксения Лапшина
Sanktpēterburga   P4142 «Вольные стрелки» 12:44
Тина Ларионова
Maskava   P4234 «Шарики» 15:48
Андрей Латышев
Sanktpēterburga   P4143 «Ержи» 12:46
Илья Латышев
Sanktpēterburga   P4143 «Ержи» 12:46
Сергей Лебедев
Sanktpēterburga   P446 «луна» 09:32
Никита Лобанов
Sanktpēterburga   P4220 «ALEDOшки» 15:20
Ксения Лобанова
Sanktpēterburga   P4220 «ALEDOшки» 15:20
Евгения Лозгачева
Sanktpēterburga   P4131 «3872 Орка» 12:22
Александр Луканин
Sanktpēterburga   P4215 «КАтёнок и Ко» 15:10
Дмитрий Лукьянов
Maskava   P468 «Птица Говорун» 10:16
Юлия Львова
Sanktpēterburga   P4148 «Кума, кума, дай ума» 12:56
Анастасия Майорова
Sanktpēterburga   P4165 «Почемучки» 13:30
Дмитрий Макаревич
Maskava   P4213 «Папмы» 15:06
Юрий Макаревич
Maskava   P4213 «Папмы» 15:06
Александр Макаров
Maskava   P4109 «Безудержное веселье» 11:38
Марина Макина
Sanktpēterburga   P4187 «Барабашки с барабанами» 14:14
Анастасия Маркарян
Sanktpēterburga   P4208 «Сонные затупки» 14:56
Александр Мартиросян
Sanktpēterburga   P4203 «Astra» 14:46
Александр Марьин
Sanktpēterburga   P4180 «Барахолка» 14:00
Евгения Матвеева
Maskava   P407 «Счастье@есть» 08:14
Артемий Медведев
Sanktpēterburga   P4209 «4 Веселых стрижа» 14:58
Михаил Медведев
Sanktpēterburga   P4209 «4 Веселых стрижа» 14:58
Алексей Мельников
Sanktpēterburga   P4174 «Бумажный кораблик в Ла-Манше» 13:48
Антон Мельников
Sanktpēterburga   P4232 «Львы-про» 15:44
мария мехоношина
Sanktpēterburga   P4130 «фадушки» 12:20
Зарина Мецкер
Sanktpēterburga   P4149 «Кораежки» 12:58
Сергей Мещеряков
Maskava   P445 «что нам делать с пьяным матросом» 09:30
Наталия Мещерякова
Sanktpēterburga   P4211 «В трёх соснах» 15:02
Сергей Миронов
Sanktpēterburga   P4107 «БараГозники» 11:34
Алевтина Миронова
Sanktpēterburga   P4107 «БараГозники» 11:34
Дарья Митрофанова
Sanktpēterburga   P450 «Хрюшки» 09:40
Светлана Михайлова
Sanktpēterburga   P4104 «барахло_crew» 11:28
Мария Михеенко
Sanktpēterburga   P4121 «Резвые бегунцы» 12:02
Лидия Михина
Sanktpēterburga   P4221 «Городские странники» 15:22
Таня Могилева
Maskava   P4103 «Лкт» 11:26
Владимир Мозговой
Sanktpēterburga   P492 «Ириски» 11:04
Аниса Моисеева
Sanktpēterburga   P4184 «лититити» 14:08
Михаил Морозов
Maskava   P464 «hypnotoads & krakozyabras» 10:08
Наталья Морозова
Tvera   P4125 «Под знаком интеграла» 12:10
Ульяна Моцарь
Maskava   P4213 «Папмы» 15:06
Евгения Муленкова
Maskava   P486 «Несдуваемые» 10:52
Евгения Мусатова
Maskava   P472 «Мясорубка» 10:24
Ольга Мышлецова
Maskava   P437 «Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль» 09:14
Дарина Неглядюк
Sanktpēterburga   P4219 «LEDok» 15:18
Владимир Никитин
Maskava   P433 «Пятница» 09:06
Софья Никогосова
Maskava   P4150 «Вакуум» 13:00
Елена Николаева
Sanktpēterburga   P4159 «Кто, если не мы» 13:18
Семён Новиков
Sanktpēterburga   P450 «Хрюшки» 09:40
Екатерина Новоселова
Sanktpēterburga   P4100 «Проспали почти всё» 11:20
Юля Нураева
Sanktpēterburga   P4121 «Резвые бегунцы» 12:02
Ася Орлова
Ļeņingradas apgabals   P4157 «Детству Крышка» 13:14
Светлана Орницан
Sanktpēterburga   P420 «Светландия» 08:40
Мария Осипенко
Sanktpēterburga   P4224 «Клуб бледных ленивцев-алкоголиков» 15:28
Алексей Осипов
Sanktpēterburga   P462 «Королевство Кривых» 10:04
Ксения Осипова
Sanktpēterburga   P463 «Каль.Маркет» 10:06
Александра Павлова
Sanktpēterburga   P4102 «Сан-Симон» 11:24
Дарья Панюхина
Sanktpēterburga   P4171 «Ай-Да» 13:42
Мария Папина
Maskava   P4210 «Неубиваемые черепашки» 15:00
Анна Патрушева
Sanktpēterburga   P4124 «Непотребство» 12:08
Антон Пахунов
Maskava   P472 «Мясорубка» 10:24
Павел Пермогорский
Sanktpēterburga   P4180 «Барахолка» 14:00
Полина Петрова
Sanktpēterburga   P4115 «Про-львицы» 11:50
Арсений Петухов
Sanktpēterburga   P4181 «Армада и Фея» 14:02
Матвей Петухов
Sanktpēterburga   P4181 «Армада и Фея» 14:02
Дарья Петухова
Sanktpēterburga   P4181 «Армада и Фея» 14:02
Любовь Пиварелис
Sanktpēterburga   P4202 «Усейн забил Болт» 14:44
Игорь Писарев
Sanktpēterburga   P473 «Тысяча извинений» 10:26
Владимир Пискунов
Maskava   P404 «Зато поели бананы» 08:08
Елена Поборцева
Sanktpēterburga   P4173 «Три дня без происшествий» 13:46
Ксения Повещенко
Maskava   P4126 «Кнуся» 12:12
Константин Подгайский
Sanktpēterburga   P438 «keepsake» 09:16
Антон Поздняков
Sanktpēterburga   P4202 «Усейн забил Болт» 14:44
Оксана Потапенко
Sanktpēterburga   P4197 «Василеостровцы» 14:34
Сергей Потапенко
Sanktpēterburga   P4197 «Василеостровцы» 14:34
Екатерина Потемкина
Sanktpēterburga   P4131 «3872 Орка» 12:22
Полина Потемкина
Sanktpēterburga   P476 «Петершуле» 10:32
Анастасия Прибылова
Maskava   P494 «ЁжЫги» 11:08
Анна Приходько
Maskava   P4114 «белая олениха» 11:48
Насибуллина Рамиля
Sanktpēterburga   P4106 «Божьи коровки» 11:32
Всеволод Резников
Maskava   P442 «Лексическая редупликация» 09:24
Марина Рубина
Sanktpēterburga   P413 «Валенки» 08:26
Дарья Русенко
Sanktpēterburga   P4207 «Тюленьчики ОЛП» 14:54
Яна Русу
Sanktpēterburga   P4180 «Барахолка» 14:00
Михаил Ручьев
Sanktpēterburga   P4168 «Мальчишки» 13:36
Ольга Ручьева
Sanktpēterburga   P4168 «Мальчишки» 13:36
Михаил Рымарев
Puškina   P444 «Городской наблюдатель» 09:28
Надежда Рымарева
Puškina   P444 «Городской наблюдатель» 09:28
Ирина Рябцева
Maskava   P4114 «белая олениха» 11:48
Екатерина Саблина
Sanktpēterburga   P4224 «Клуб бледных ленивцев-алкоголиков» 15:28
Евгений Савинов
Sanktpēterburga   P4230 «Двойняшки» 15:40
Леонид Савинов
Sanktpēterburga   P4230 «Двойняшки» 15:40
Вероника Савинова
Sanktpēterburga   P4230 «Двойняшки» 15:40
Ольга Салье
Sanktpēterburga   P4197 «Василеостровцы» 14:34
Петя Самарин
Солнечная Поляна   P424 «4 шавермы, пожалуйста» 08:48
Маша Самарина
Солнечная Поляна   P424 «4 шавермы, пожалуйста» 08:48
Лизка Самойлова
Sanktpēterburga   P436 «бобо» 09:12
Татьяна Самойлова
Pēterhofa   P495 «Финдусы» 11:10
Елена Самурова
Sanktpēterburga   P4173 «Три дня без происшествий» 13:46
Рагим Саттарзаде
Sanktpēterburga   P4110 «Бегом от инфаркта» 11:40
Мария Сафитичева
Sanktpēterburga   P4200 «Хо хо не хо хо?» 14:40
Юлия Свитлик
Sanktpēterburga   P4101 «Вай,Вуарабей, косой Андрей» 11:22
Аристов Сергей
Maskava   P408 «Не совсем тупая многоножка» 08:16
Мария Сигарева
Sanktpēterburga   P476 «Петершуле» 10:32
Анастасия Сиделёва
Maskava   P417 «Уголочек неба» 08:34
Ольга Сидоренкова
Sanktpēterburga   P4105 «клуб ЧО» 11:30
Юлия Сингалевич
Sanktpēterburga   P4232 «Львы-про» 15:44
Сергей Скобликов
Sanktpēterburga   P4221 «Городские странники» 15:22
Снежанна Скрябина
Sanktpēterburga   P425 «Логика Буратино» 08:50
Дмитрий Сластён
Sanktpēterburga   P4169 «Птичье Семейство» 13:38
Ася Смирнова
Maskava   P4114 «белая олениха» 11:48
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   P499 «Летучие голландцы» 11:18
Полина Смирнова
Sanktpēterburga   P499 «Летучие голландцы» 11:18
Татьяна Смолянникова
Sanktpēterburga   P4187 «Барабашки с барабанами» 14:14
Аня Соболева
Sanktpēterburga   P421 «Все будет солнечно!» 08:42
Константин Соболь
Sosnovy Bor   P4188 «Соболиный пух» 14:16
Максим Солнышкин
Sanktpēterburga   P4102 «Сан-Симон» 11:24
Петр Соловьев
Sanktpēterburga   P4194 «Братья Пилоты» 14:28
Сергей Соловьев
Maskava   P428 «Вечнозеленые помидорки» 08:56
Софья Соловьёва
Sanktpēterburga   P4207 «Тюленьчики ОЛП» 14:54
Наталья Соустина
Maskava   P4204 «Гуляш» 14:48
Анастасия Сперанская
Maskava   P412 «"А голову ты дома не забыл?!"» 08:24
Александр Спирин
Sanktpēterburga   P475 «Селяне-старшие» 10:30
Татьяна Спирина
Sanktpēterburga   P475 «Селяне-старшие» 10:30
Гордей Степанов
Sanktpēterburga   P419 «зябфля» 08:38
Александр Стефаненков
Maskava   P483 «СТЕФ» 10:46
Александра Столярова
Sanktpēterburga   P4147 «Впереди ветра» 12:54
Анастасия Сумцова
Sanktpēterburga   P4228 «Мясо, просо и колесо» 15:36
Анна Сысоева
Sanktpēterburga   P4123 «Hannila» 12:06
Анна Табулович
Sanktpēterburga   P4136 «Зиккурат» 12:32
Ксения Тапилина
Sanktpēterburga   P4207 «Тюленьчики ОЛП» 14:54
Ксения Татаринова
Sanktpēterburga   P485 «Татарино» 10:50
Владимир Теленков
Maskava   P457 «RunLikeHell» 09:54
Андрей Тимофеев
Sanktpēterburga   P4201 «QuattroTim» 14:42
Евгений Тимофеев
Sanktpēterburga   P4201 «QuattroTim» 14:42
Иван Тимофеев
Sanktpēterburga   P4201 «QuattroTim» 14:42
Ольга Тимофеева
Sanktpēterburga   P4201 «QuattroTim» 14:42
Рита Тимофеева
Sanktpēterburga   P498 «Вечер пятницы» 11:16
Марина Тихонова
Sanktpēterburga   P431 «ТИХО-ходы» 09:02
Оля Тихонова
Maskava   P4103 «Лкт» 11:26
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   P4131 «3872 Орка» 12:22
Анна Товбина
Maskava   P407 «Счастье@есть» 08:14
Людмила Токарева
Maskava   P494 «ЁжЫги» 11:08
Иван Толстой
Sanktpēterburga   P4205 «Невростеники» 14:50
Анна Туктамышева
Sanktpēterburga   P4117 «Дежавю» 11:54
Никита Устинов
Sanktpēterburga   P4235 «Чевапчичи» 15:50
Петр Уфнаровский
Pēterhofa   P495 «Финдусы» 11:10
Сергей Ушаков
Sanktpēterburga   P492 «Ириски» 11:04
Алексей Фаддеев
Maskava   P458 «Сумасшедшие белки» 09:56
Эвелина Фазылова
Maskava   P4154 «Гости северной столицы» 13:08
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   P4155 «палема» 13:10
Игорь Фатиев
Maskava   P403 «ФИГИ» 08:06
Юлия Фатова
Sanktpēterburga   P4208 «Сонные затупки» 14:56
Александр Федоров
Sanktpēterburga   P471 «Селедка на свободе» 10:22
Жанна Федорова
Sanktpēterburga   P4198 «Sunny Sun» 14:36
Екатерина Федосеева
Sanktpēterburga   P4119 «Геольвы» 11:58
Полина Федотова
Maskava   P474 «Мама и поросята» 10:28
Максим Филимончук
Maskava   P4120 «Осенний морс» 12:00
Екатерина Филиппова
Sanktpēterburga   P4119 «Геольвы» 11:58
Сергей Филоненко
Sanktpēterburga   P4106 «Божьи коровки» 11:32
Наталия Халикова
Sanktpēterburga   P4134 «Три-О» 12:28
Наталия Хараг
Sanktpēterburga   P449 «Море Банда» 09:38
Варвара Харченко
Maskava   P480 «Сагарматха» 10:40
Сергей Харченко
Maskava   P480 «Сагарматха» 10:40
Татьяна Харченко
Maskava   P480 «Сагарматха» 10:40
Александр Хвостов
Maskava   P474 «Мама и поросята» 10:28
Дамир Хисматуллин
Kazaņa   P409 «Космос» 08:18
Кадрия Хисматуллина
Kazaņa   P409 «Космос» 08:18
Лейсан Хисматуллина
Kazaņa   P409 «Космос» 08:18
Николай Хохлов
Sanktpēterburga   P427 «Хранители ключей» 08:54
Жанна Хританкова
Maskava   P4120 «Осенний морс» 12:00
маша хуснутдинова
Sanktpēterburga   P4130 «фадушки» 12:20
Елена Черемисина
Maskava   P455 «МыКВамЗаехалиНаЧас» 09:50
Екатерина Чернышова
Maskava   P468 «Птица Говорун» 10:16
Илья Чешков
Sanktpēterburga   P4171 «Ай-Да» 13:42
Леонид Чешков
Sanktpēterburga   P4171 «Ай-Да» 13:42
Александр Чигорин
Maskava   P407 «Счастье@есть» 08:14
Павел Чубинский-Надеждин
Sanktpēterburga   P4176 «Кузя» 13:52
Дарья Шаркова
Sanktpēterburga   P4159 «Кто, если не мы» 13:18
Владимир Шаров
Sanktpēterburga   P4234 «Шарики» 15:48
Екатерина Шевцова
Sanktpēterburga   P4156 «Грязные псы» 13:12
Андрей Шелудяков
Maskava   P496 «Закинтосы» 11:12
Илья Шелудяков
Maskava   P496 «Закинтосы» 11:12
Дарья Шелудякова
Maskava   P496 «Закинтосы» 11:12
Наталья Шефова
Tvera   P4125 «Под знаком интеграла» 12:10
Елена Шешменева
Maskava   P487 «Пешеходы» 10:54
Виталий Шишаков
Maskava   P4195 «400 капель валерьянки» 14:30
Дарья Шищенко
Sanktpēterburga   P4130 «фадушки» 12:20
Екатерина Шлемен
Sanktpēterburga   P4186 «Кеттарийцы» 14:12
Сергей Шматок
Sanktpēterburga   P4152 «Пенелопа гну» 13:04
Александр Шуляк
Sanktpēterburga   P463 «Каль.Маркет» 10:06
Юлия Шумбар
Sanktpēterburga   P465 «Пара нормальных» 10:10
Алёна Щурская
Sanktpēterburga   P4146 «Везунчики» 12:52
Евгений Ягудин
Sanktpēterburga   P4136 «Зиккурат» 12:32
Мария Яковлева
Sanktpēterburga   P432 «КаБоМов» 09:04
Анастасия Яцницкая
Sanktpēterburga   P417 «Уголочек неба» 08:34
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
P400 08:00 Булка с Максом

P400

P401 08:02 Ежи на отдыхе

P401

Таисия Амитина

Sanktpēterburga

P402 08:04 солнышки!

P402

P403 08:06 ФИГИ

P403

Sundy Moor

Maskava

Гульнара Абдурахманова

Maskava

Игорь Фатиев

Maskava

P404 08:08 Зато поели бананы

P404

Дарья Короленко

Maskava

Владимир Пискунов

Maskava

P405 08:10 Муходыр

P405

Анна Голубева

Sanktpēterburga

P406 08:12 Шерлоки

P406

P407 08:14 Счастье@есть

P407

Евгения Матвеева

Maskava

Анна Товбина

Maskava

Александр Чигорин

Maskava

P408 08:16 Не совсем тупая многоножка

P408

P409 08:18 Космос
Дамир Хисматуллин

Kazaņa

Кадрия Хисматуллина

Kazaņa

Лейсан Хисматуллина

Kazaņa

P410 08:20 Привет Питер!

P410

Андрей Вареников

Maskava

P411 08:22 Было бы нелепо

P411

P412 08:24 "А голову ты дома не забыл?!"

P412

Анастасия Сперанская

Maskava

P413 08:26 Валенки

P413

Нина Иванова

Sanktpēterburga

Елена Чухнюк

Sanktpēterburga

Марина Рубина

Sanktpēterburga

P414 08:28 Горные Еноты

P414

P415 08:30 рыбокот

P415

P416 08:32 Серпентарий

P416

Irina Drukker

Sanktpēterburga

Kris Shemet

Sanktpēterburga

Наташа Попова

Sanktpēterburga

P417 08:34 Уголочек неба

P417

Ольга Смуглина

Sanktpēterburga

Анастасия Сиделёва

Maskava

Анастасия Яцницкая

Sanktpēterburga

P418 08:36 Тигровая Уточка

P418

Dara Phillips

Maskava

P419 08:38 зябфля

P419

Аленка Савина

Sanktpēterburga

Гордей Степанов

Sanktpēterburga

P420 08:40 Светландия

P420

Светлана Орницан

Sanktpēterburga

P421 08:42 Все будет солнечно!

P421

Юля Корнеева

Sanktpēterburga

Аня Соболева

Sanktpēterburga

P422 08:44 Stealth Camping

P422

P423 08:46 Дуэт Ъ

P423

P424 08:48 4 шавермы, пожалуйста

P424

Саша Деревягин

Тольятти

Петя Самарин

Солнечная Поляна

Маша Самарина

Солнечная Поляна

P425 08:50 Логика Буратино
Eugene Nevogradov

Sanktpēterburga

Андрей Дмитриев

Sanktpēterburga

Алена Кузьмичева

Sanktpēterburga

Снежанна Скрябина

Sanktpēterburga

P426 08:52 QuestHunters

P426

P427 08:54 Хранители ключей

P427

Ольга Хохлова

Sanktpēterburga

Николай Хохлов

Sanktpēterburga

P428 08:56 Вечнозеленые помидорки

P428

Сергей Соловьев

Maskava

P429 08:58 Виноградные пельмешки
P430 09:00 НедоСуслички

P430

Вера Кириллова

Sanktpēterburga

P431 09:02 ТИХО-ходы

P431

Марина Тихонова

Sanktpēterburga

P432 09:04 КаБоМов

P432

Boris Yakovlev

Sanktpēterburga

Мария Яковлева

Sanktpēterburga

P433 09:06 Пятница

P433

Наталья Ардаева

Maskava

Владимир Никитин

Maskava

P434 09:08 Один

P434

Вадим Лотарев

Sanktpēterburga

P435 09:10 бауманцы

P435

Дмитрий Анисимов

Maskava

P436 09:12 бобо

P436

Лизка Самойлова

Sanktpēterburga

P437 09:14 Бенедикт Камбербатч на Эйяфьядлайёкюдль

P437

Дарья Зайцева

Maskava

Ольга Мышлецова

Maskava

P438 09:16 keepsake

P438

Константин Подгайский

Sanktpēterburga

P439 09:18 Белая Акула

P439

Антон Беляев

Sanktpēterburga

Федор Анаевский

Sanktpēterburga

Василий Беляев

Sanktpēterburga

Катерина Беляева

Sanktpēterburga

P440 09:20 Добрята

P440

Дмитрий Добролинский

Sanktpēterburga

P441 09:22 Yippee ki-yay

P441

P442 09:24 Лексическая редупликация

P442

Всеволод Резников

Maskava

P443 09:26 Ноги в руки

P443

Василиса Буракова

Sanktpēterburga

P444 09:28 Городской наблюдатель

P444

Михаил Рымарев

Puškina

Надежда Рымарева

Puškina

P445 09:30 что нам делать с пьяным матросом

P445

Сергей Мещеряков

Maskava

P446 09:32 луна

P446

Сергей Лебедев

Sanktpēterburga

P447 09:34 ХОвринские ХОдоки

P447

Дмитрий Кравцов

Maskava

P448 09:36 Семейство кошачьих

P448

P449 09:38 Море Банда

P449

Анна Чирина

Sanktpēterburga

Наталия Хараг

Sanktpēterburga

P450 09:40 Хрюшки

P450

Игорь Вериго

Sanktpēterburga

Дарья Митрофанова

Sanktpēterburga

Семён Новиков

Sanktpēterburga

P451 09:42 Неуловимый Джо

P451

Аня Гриневская

Maskava

P452 09:44 енто не енот, не

P452

Вера Ника

Maskavas apgabals

Денис Волк

Maskava

P453 09:46 СкороЛеты

P453

Надежда Гуревич

Maskava

P454 09:48 Кракозябры

P454

P455 09:50 МыКВамЗаехалиНаЧас

P455

Елена Черемисина

Maskava

P456 09:52 Вождь вернулся!!!

P456

P457 09:54 RunLikeHell

P457

Maria Dorokhina

Maskava

Владимир Теленков

Maskava

P458 09:56 Сумасшедшие белки

P458

Алексей Фаддеев

Maskava

P459 09:58 Lemon tree

P459

P460 10:00 Шоколадное джелато

P460

P461 10:02 Бобры!

P461

Ирина Васильева

Maskava

Дмитрий Костин

Maskava

P462 10:04 Королевство Кривых

P462

Ольга Пулле

Sanktpēterburga

Анна Дмитриева

Sanktpēterburga

Алексей Осипов

Sanktpēterburga

P463 10:06 Каль.Маркет

P463

Ксения Осипова

Sanktpēterburga

Александр Шуляк

Sanktpēterburga

P464 10:08 hypnotoads & krakozyabras

P464

Вероника Коломкина

Maskava

Михаил Морозов

Maskava

P465 10:10 Пара нормальных

P465

Елена Харюкова

Sanktpēterburga

Светлана Грушка

Sanktpēterburga

Юлия Шумбар

Sanktpēterburga

P466 10:12 миморечки

P466

P467 10:14 Доползём до старта. На спор.

P467

Алексей Аргацкий

Sanktpēterburga

P468 10:16 Птица Говорун

P468

Дмитрий Лукьянов

Maskava

Екатерина Чернышова

Maskava

P469 10:18 странники

P469

Александра Беляева

Sanktpēterburga

P470 10:20 Космические кошки

P470

Вера Васильева

Maskava

Майя Васильева

Maskava

P471 10:22 Селедка на свободе

P471

Катерина Фрей

Sanktpēterburga

Иван Цыганов

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

Александр Федоров

Sanktpēterburga

P472 10:24 Мясорубка

P472

Иван Булгаков

Maskava

Евгения Мусатова

Maskava

Антон Пахунов

Maskava

P473 10:26 Тысяча извинений

P473

Ирина Баранова

Sanktpēterburga

Игорь Писарев

Sanktpēterburga

P474 10:28 Мама и поросята

P474

Лариса Богачева

Maskava

Полина Федотова

Maskava

Александр Хвостов

Maskava

P475 10:30 Селяне-старшие

P475

Игорь Коптилов

Sanktpēterburga

Наталья Коптилова

Sanktpēterburga

Александр Спирин

Sanktpēterburga

Татьяна Спирина

Sanktpēterburga

P476 10:32 Петершуле

P476

Валентина Гольденштейн

Sanktpēterburga

Полина Потемкина

Sanktpēterburga

Мария Сигарева

Sanktpēterburga

P477 10:34 Гордые хомяки

P477

Андрей Карелин

Sanktpēterburga

Жанетта Карелина

Sanktpēterburga

Мила Карелина

Sanktpēterburga

P478 10:36 11 автобус

P478

Валентина Лапковская

Sanktpēterburga

P479 10:38 Кржмелик и Вахмурка

P479