Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Inna Kim
Sanktpēterburga   L593 «Загоны» 11:06
Алексей Андреев
Sanktpēterburga   L579 «Тетраграмматон» 10:38
Ольга Аристархова
Sanktpēterburga   L5103 «Изотоп» 11:26
Александра Бачалдина
Sanktpēterburga   L584 «СОВА» 10:48
Даниил Бемов
Sanktpēterburga   L5101 «RoLLbomb» 11:22
Дмитрий Богатырев
Puškina   L568 «Ничего не жалко» 10:16
Аня Брутман
Sanktpēterburga   L591 «Это же эти» 11:02
Ирина Бугайчук
Sanktpēterburga   L573 «Разные в едином» 10:26
Дмитрий БУРДИН
Sanktpēterburga   L583 «Хорошие люди» 10:46
Виктория Вершинина
Sanktpēterburga   L594 «Пашем-черепашим» 11:08
Иван Гингизов
Sanktpēterburga   L561 «Больше Асфальта» 10:02
Юрий Дилин
Sanktpēterburga   L5105 «Красаучеги» 11:30
Михаил Ермаков
Sanktpēterburga   L576 «3D-сила» 10:32
Мария Загородная
Sanktpēterburga   L575 «А кто бедный котик» 10:30
Николай Земсков
Sanktpēterburga   L576 «3D-сила» 10:32
Анна Казакова
Maskava   L577 «Премиум» 10:34
Анастасия КЛИМОВА
Sanktpēterburga   L586 «Пара техтернет» 10:52
Ольга Колыханова
Maskava   L560 «Ездовые кошаки» 10:00
Кирилл Крылов
Maskava   L5113 «Тут могла быть ваша реклама» 11:46
Петр Кузнецов
Maskava   L589 «Мы с Серегой» 10:58
Марат Кулаков
Sanktpēterburga   L592 «mad roller» 11:04
Татьяна Левичева
Puškina   L568 «Ничего не жалко» 10:16
Екатерина Магедова
Sanktpēterburga   L563 «Где педали?» 10:06
Екатерина Милюкова
Maskava   L560 «Ездовые кошаки» 10:00
Евгения Митрофанова
Sanktpēterburga   L570 «Хрю» 10:20
Вера Никитина
Sanktpēterburga   L567 «Огненные плюшки» 10:14
Семён Орешко
Sanktpēterburga   L590 «Лонгборднутый из КП» 11:00
Александр Панков
Sanktpēterburga   L580 «Еноты» 10:40
Елена Панкова
Sanktpēterburga   L580 «Еноты» 10:40
Анна Петрова
Sanktpēterburga   L587 «МарАнТа» 10:54
Екатерина Петропавловская
Sanktpēterburga   L597 «Самокаты forever» 11:14
Софья Рабинович
Maskava   L581 «У нас лапки» 10:42
Анна Розенталь
Sanktpēterburga   L5111 «Одын-одын» 11:42
Алеся Савичева
Sanktpēterburga   L567 «Огненные плюшки» 10:14
Анна Садовникова
Sanktpēterburga   L567 «Огненные плюшки» 10:14
Павел Сидякин
Maskava   L5101 «RoLLbomb» 11:22
Андрей Ситников
Maskava   L5130 «))» 12:20
Мария Слепова
Maskava   L5102 «Carpe Diem» 11:24
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   L563 «Где педали?» 10:06
Анна Соколова
Sanktpēterburga   L594 «Пашем-черепашим» 11:08
Сергей Султанов
Sanktpēterburga   L5100 «>-4Tuna)» 11:20
Дамир Темиров
Sanktpēterburga   L5101 «RoLLbomb» 11:22
Данил Терновых
Sosnovy Bor   L591 «Это же эти» 11:02
Елена Тушева
Maskavas apgabals   L572 «Путеводная звезда» 10:24
Надежда хохлова
Sanktpēterburga   L573 «Разные в едином» 10:26
Валентина Чеботарева
Sanktpēterburga   L594 «Пашем-черепашим» 11:08
Вера Чепас
Sanktpēterburga   L574 «СуперБизоны» 10:28
Максим Шапошников
Sanktpēterburga   L5104 «Одиноко одинокий одиночка» 11:28
Елена Шаркунова
Sanktpēterburga   L567 «Огненные плюшки» 10:14
Елена Яковлева
Sanktpēterburga   L565 «BeerFilicWeels» 10:10
Veniamin K
Sanktpēterburga   L562 «VM» 10:04
Евгения Бейфус
Sanktpēterburga   L5120 «Первооткрыватели» 12:00
Дмитрий Завалей
Sanktpēterburga   L596 «Искатели неприятностей» 11:12
Роман Кадкин
Sanktpēterburga   L576 «3D-сила» 10:32
Александр Калмыков
Sanktpēterburga   L573 «Разные в едином» 10:26
Илья Коротков
Sanktpēterburga   L5120 «Первооткрыватели» 12:00
Михаил Краснощеков
Sanktpēterburga   L562 «VM» 10:04
Ксения Лежнева
Sanktpēterburga   L5120 «Первооткрыватели» 12:00
Катерина Ляхова
Sanktpēterburga   L598 «Ленивцы» 11:16
Михаил Михуля
Maskava   L588 «Рыцари круглого стола» 10:56
Валерия Могутова
Sanktpēterburga   L599 «Вастайи» 11:18
Александр Никифоров
Sanktpēterburga   L582 «Кифирчики» 10:44
Надежда Никулина
Sanktpēterburga   L579 «Тетраграмматон» 10:38
Андрей Писарев
Sanktpēterburga   L5101 «RoLLbomb» 11:22
Михаил Рабчинский
Sanktpēterburga   L5106 «Easy rider» 11:32
Елена Степанова
Sanktpēterburga   L5107 «Беда КТУ» 11:34
Наталья Теплова
Maskava   L571 «Auramida» 10:22
Максим Хрусталев
Sanktpēterburga   L573 «Разные в едином» 10:26
Игорь Цветков
Maskava   L578 «Blanquiazul Team» 10:36
Елизавета Шаркова
Sanktpēterburga   L599 «Вастайи» 11:18
Ольга Анастасьева
Sanktpēterburga   L565 «BeerFilicWeels» 10:10
Александр Аникин
Sanktpēterburga   L584 «СОВА» 10:48
Яна Богатырёва
Puškina   L568 «Ничего не жалко» 10:16
Ангелина Борисова
Sanktpēterburga   L586 «Пара техтернет» 10:52
Алексей Валуев
Sanktpēterburga   L570 «Хрю» 10:20
Павел Ведерников
Sanktpēterburga   L565 «BeerFilicWeels» 10:10
Илья Гараев
Maskava   L569 «Медный тазик» 10:18
Маша Гиглавая
Maskava   L566 «Дина и компания» 10:12
Юлия Горбунова
Maskava   L5113 «Тут могла быть ваша реклама» 11:46
Николай Гришин
Maskava   L588 «Рыцари круглого стола» 10:56
Сергей Гришин
Maskava   L581 «У нас лапки» 10:42
Матвей Гузин
Sanktpēterburga   L564 «Юрьевичи» 10:08
Юля Джения
Maskava   L566 «Дина и компания» 10:12
Анна Дикова
Sanktpēterburga   L5130 «))» 12:20
Юлия Дитяткина
Sanktpēterburga   L593 «Загоны» 11:06
Марина Дмитриева
Maskava   L5102 «Carpe Diem» 11:24
Татьяна Дьяченко
Sanktpēterburga   L587 «МарАнТа» 10:54
Константин Ефремов
Sanktpēterburga   L597 «Самокаты forever» 11:14
Александра Завалей
Sanktpēterburga   L596 «Искатели неприятностей» 11:12
Алла Зайцева
Sanktpēterburga   L5105 «Красаучеги» 11:30
Дина Зарецкая
Maskava   L566 «Дина и компания» 10:12
Анна Истомина
Sanktpēterburga   L565 «BeerFilicWeels» 10:10
Антон Казаков
Maskava   L577 «Премиум» 10:34
Ульяна Казакова
Maskava   L577 «Премиум» 10:34
Никита Королев
Maskava   L589 «Мы с Серегой» 10:58
Сергей Королев
Maskava   L589 «Мы с Серегой» 10:58
Евгений Коршунов
Sanktpēterburga   L570 «Хрю» 10:20
Мария Кузнецова
Maskava   L589 «Мы с Серегой» 10:58
Анна Купина
Sanktpēterburga   L599 «Вастайи» 11:18
Ксения Кучерова
Sanktpēterburga   L579 «Тетраграмматон» 10:38
Аня Любецкая
Maskava   L566 «Дина и компания» 10:12
Петр Михуля
Maskava   L588 «Рыцари круглого стола» 10:56
Марина Непогодьева
Sanktpēterburga   L587 «МарАнТа» 10:54
Екатерина Никанорова
Sanktpēterburga   L592 «mad roller» 11:04
Анна Никитина
Sanktpēterburga   L5103 «Изотоп» 11:26
Артём Никифоров
Sanktpēterburga   L582 «Кифирчики» 10:44
Ольга Осипова
Maskava   L571 «Auramida» 10:22
Роман Панков
Sanktpēterburga   L580 «Еноты» 10:40
Тимофей Панков
Sanktpēterburga   L580 «Еноты» 10:40
Андрей Пахоменков
Maskava   L571 «Auramida» 10:22
Ксения Рожина
Sanktpēterburga   L5103 «Изотоп» 11:26
Михаил Сваричевский
Sanktpēterburga   L5107 «Беда КТУ» 11:34
Тарас Сваричевский
Sanktpēterburga   L5107 «Беда КТУ» 11:34
Алексей Семёнов
Sanktpēterburga   L5100 «>-4Tuna)» 11:20
Семён Смирнов
Sanktpēterburga   L5100 «>-4Tuna)» 11:20
Сергей Смирнов
Sanktpēterburga   L563 «Где педали?» 10:06
Антон Сорокин
Sanktpēterburga   L564 «Юрьевичи» 10:08
Александр Старченко
Sanktpēterburga   L570 «Хрю» 10:20
Дмитрий Судаков
Maskavas apgabals   L571 «Auramida» 10:22
Анастасия Сутягина
Sanktpēterburga   L598 «Ленивцы» 11:16
Сергей Федуков
Sanktpēterburga   L5100 «>-4Tuna)» 11:20
Анастасия Фельдгун
Sanktpēterburga   L597 «Самокаты forever» 11:14
Анастасия Цапко
Sanktpēterburga   L592 «mad roller» 11:04
Олег Цветков
Maskava   L578 «Blanquiazul Team» 10:36
Александр Чепас
Sanktpēterburga   L574 «СуперБизоны» 10:28
Анна Шляхотка
Sanktpēterburga   L598 «Ленивцы» 11:16
Екатерина Юрк
Sanktpēterburga   L561 «Больше Асфальта» 10:02
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L560 10:00 Ездовые кошаки

L560

L561 10:02 Больше Асфальта

L561

Иван Гингизов

Sanktpēterburga

Екатерина Юрк

Sanktpēterburga

L562 10:04 VM

L562

Veniamin K

Sanktpēterburga

L563 10:06 Где педали?

L563

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

L564 10:08 Юрьевичи

L564

Матвей Гузин

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

L565 10:10 BeerFilicWeels

L565

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

Ольга Анастасьева

Sanktpēterburga

Павел Ведерников

Sanktpēterburga

Анна Истомина

Sanktpēterburga

L566 10:12 Дина и компания

L566

Маша Гиглавая

Maskava

Юля Джения

Maskava

Дина Зарецкая

Maskava

Аня Любецкая

Maskava

L567 10:14 Огненные плюшки

L567

L568 10:16 Ничего не жалко

L568

Яна Богатырёва

Puškina

L569 10:18 Медный тазик

L569

Илья Гараев

Maskava

L570 10:20 Хрю

L570

Алексей Валуев

Sanktpēterburga

Евгений Коршунов

Sanktpēterburga

Александр Старченко

Sanktpēterburga

L571 10:22 Auramida

L571

Ольга Осипова

Maskava

Андрей Пахоменков

Maskava

Дмитрий Судаков

Maskavas apgabals

L572 10:24 Путеводная звезда

L572

Елена Тушева

Maskavas apgabals

L573 10:26 Разные в едином

L573

L574 10:28 СуперБизоны

L574

Вера Чепас

Sanktpēterburga

Александр Чепас

Sanktpēterburga

L575 10:30 А кто бедный котик

L575

L576 10:32 3D-сила
Михаил Ермаков

Sanktpēterburga

Роман Кадкин

Sanktpēterburga

L577 10:34 Премиум

L577

Антон Казаков

Maskava

Ульяна Казакова

Maskava

L578 10:36 Blanquiazul Team

L578

Олег Цветков

Maskava

L579 10:38 Тетраграмматон

L579

Ксения Кучерова

Sanktpēterburga

L580 10:40 Еноты

L580

Елена Панкова

Sanktpēterburga

Роман Панков

Sanktpēterburga

Тимофей Панков

Sanktpēterburga

L581 10:42 У нас лапки

L581

Сергей Гришин

Maskava

L582 10:44 Кифирчики

L582

Артём Никифоров

Sanktpēterburga

L583 10:46 Хорошие люди

L583

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

L584 10:48 СОВА

L584

Александр Аникин

Sanktpēterburga

L586 10:52 Пара техтернет

L586

Ангелина Борисова

Sanktpēterburga

L587 10:54 МарАнТа

L587

Анна Петрова

Sanktpēterburga

Татьяна Дьяченко

Sanktpēterburga

Марина Непогодьева

Sanktpēterburga

L588 10:56 Рыцари круглого стола

L588

Николай Гришин

Maskava

Петр Михуля

Maskava

L589 10:58 Мы с Серегой

L589

Никита Королев

Maskava

Сергей Королев

Maskava

Мария Кузнецова

Maskava

L590 11:00 Лонгборднутый из КП
Семён Орешко

Sanktpēterburga

L591 11:02 Это же эти

L591

Аня Брутман

Sanktpēterburga

L592 11:04 mad roller

L592

Марат Кулаков

Sanktpēterburga

Екатерина Никанорова

Sanktpēterburga

Анастасия Цапко

Sanktpēterburga

L593 11:06 Загоны

L593

Inna Kim

Sanktpēterburga

Юлия Дитяткина

Sanktpēterburga

L594 11:08 Пашем-черепашим

L594

L596 11:12 Искатели неприятностей

L596

Александра Завалей

Sanktpēterburga

L597 11:14 Самокаты forever

L597

Константин Ефремов

Sanktpēterburga

Анастасия Фельдгун

Sanktpēterburga

L598 11:16 Ленивцы

L598

Анастасия Сутягина

Sanktpēterburga

Анна Шляхотка

Sanktpēterburga

L599 11:18 Вастайи

L599

Анна Купина

Sanktpēterburga

L5100 11:20 >-4Tuna)

L5100

Алексей Семёнов

Sanktpēterburga

Семён Смирнов

Sanktpēterburga

Сергей Федуков

Sanktpēterburga

L5101 11:22 RoLLbomb

L5101

L5102 11:24 Carpe Diem

L5102

Марина Дмитриева

Maskava

L5103 11:26 Изотоп

L5103

Анна Никитина

Sanktpēterburga

Ксения Рожина

Sanktpēterburga

L5104 11:28 Одиноко одинокий одиночка

L5104

L5105 11:30 Красаучеги

L5105

Юрий Дилин

Sanktpēterburga

Алла Зайцева

Sanktpēterburga

L5106 11:32 Easy rider

L5106

L5107 11:34 Беда КТУ

L5107

Михаил Сваричевский

Sanktpēterburga

Тарас Сваричевский

Sanktpēterburga

L5111 11:42 Одын-одын

L5111

Анна Розенталь

Sanktpēterburga

L5113 11:46 Тут могла быть ваша реклама

L5113

Юлия Горбунова

Maskava

L5120 12:00 Первооткрыватели
Евгения Бейфус

Sanktpēterburga

Илья Коротков

Sanktpēterburga

Ксения Лежнева

Sanktpēterburga

L5130 12:20 ))
Анна Дикова

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L560 10:00 Ездовые кошаки

L560

L566 10:12 Дина и компания

L566

Маша Гиглавая

Maskava

Юля Джения

Maskava

Дина Зарецкая

Maskava

Аня Любецкая

Maskava

L568 10:16 Ничего не жалко

L568

Яна Богатырёва

Puškina

L570 10:20 Хрю

L570

Алексей Валуев

Sanktpēterburga

Евгений Коршунов

Sanktpēterburga

Александр Старченко

Sanktpēterburga

L574 10:28 СуперБизоны

L574

Вера Чепас

Sanktpēterburga

Александр Чепас

Sanktpēterburga

L577 10:34 Премиум

L577

Антон Казаков

Maskava

Ульяна Казакова

Maskava

L580 10:40 Еноты

L580

Елена Панкова

Sanktpēterburga

Роман Панков

Sanktpēterburga

Тимофей Панков

Sanktpēterburga

L581 10:42 У нас лапки

L581

Сергей Гришин

Maskava

L582 10:44 Кифирчики

L582

Артём Никифоров

Sanktpēterburga

L583 10:46 Хорошие люди

L583

Дмитрий БУРДИН

Sanktpēterburga

L584 10:48 СОВА

L584

Александр Аникин

Sanktpēterburga

L588 10:56 Рыцари круглого стола

L588

Николай Гришин

Maskava

Петр Михуля

Maskava

L596 11:12 Искатели неприятностей

L596

Александра Завалей

Sanktpēterburga

L597 11:14 Самокаты forever

L597

Константин Ефремов

Sanktpēterburga

Анастасия Фельдгун

Sanktpēterburga

L598 11:16 Ленивцы

L598

Анастасия Сутягина

Sanktpēterburga

Анна Шляхотка

Sanktpēterburga

L5103 11:26 Изотоп

L5103

Анна Никитина

Sanktpēterburga

Ксения Рожина

Sanktpēterburga

L5107 11:34 Беда КТУ

L5107

Михаил Сваричевский

Sanktpēterburga

Тарас Сваричевский

Sanktpēterburga

L5113 11:46 Тут могла быть ваша реклама

L5113

Юлия Горбунова

Maskava

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L561 10:02 Больше Асфальта

L561

Иван Гингизов

Sanktpēterburga

Екатерина Юрк

Sanktpēterburga

L562 10:04 VM

L562

Veniamin K

Sanktpēterburga

L563 10:06 Где педали?

L563

Сергей Смирнов

Sanktpēterburga

L564 10:08 Юрьевичи

L564

Матвей Гузин

Sanktpēterburga

Антон Сорокин

Sanktpēterburga

L565 10:10 BeerFilicWeels

L565

Елена Яковлева

Sanktpēterburga

Ольга Анастасьева

Sanktpēterburga

Павел Ведерников

Sanktpēterburga

Анна Истомина

Sanktpēterburga

L567 10:14 Огненные плюшки

L567

L571 10:22 Auramida

L571

Ольга Осипова

Maskava

Андрей Пахоменков

Maskava

Дмитрий Судаков

Maskavas apgabals

L572 10:24 Путеводная звезда

L572

Елена Тушева

Maskavas apgabals

L573 10:26 Разные в едином

L573

L576 10:32 3D-сила
Михаил Ермаков

Sanktpēterburga

Роман Кадкин

Sanktpēterburga

L579 10:38 Тетраграмматон

L579

Ксения Кучерова

Sanktpēterburga

L586 10:52 Пара техтернет

L586

Ангелина Борисова

Sanktpēterburga

L591 11:02 Это же эти

L591

Аня Брутман

Sanktpēterburga

L592 11:04 mad roller

L592

Марат Кулаков

Sanktpēterburga

Екатерина Никанорова

Sanktpēterburga

Анастасия Цапко

Sanktpēterburga

L599 11:18 Вастайи

L599

Анна Купина

Sanktpēterburga

L5101 11:22 RoLLbomb

L5101

L5102 11:24 Carpe Diem

L5102

Марина Дмитриева

Maskava

L5105 11:30 Красаучеги

L5105

Юрий Дилин

Sanktpēterburga

Алла Зайцева

Sanktpēterburga

L5111 11:42 Одын-одын

L5111

Анна Розенталь

Sanktpēterburga

L5120 12:00 Первооткрыватели
Евгения Бейфус

Sanktpēterburga

Илья Коротков

Sanktpēterburga

Ксения Лежнева

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L590 11:00 Лонгборднутый из КП
Семён Орешко

Sanktpēterburga

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L578 10:36 Blanquiazul Team

L578

Олег Цветков

Maskava

L589 10:58 Мы с Серегой

L589

Никита Королев

Maskava

Сергей Королев

Maskava

Мария Кузнецова

Maskava

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L5106 11:32 Easy rider

L5106

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L575 10:30 А кто бедный котик

L575

Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki
L5104 11:28 Одиноко одинокий одиночка

L5104