Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Igor Ivanov
Maskava   X403 «IDDqD» 08:06
Evgeny Mironenko
Sanktpēterburga   X445 «Ребята с огоньком» 09:30
Tais Rozhkova
Maskava   X408 «RR» 08:16
Tatyana Semakina
Sanktpēterburga   X448 «Стрела)» 09:36
Olga Verutina
Sanktpēterburga   X446 «Улица Красных Зорь» 09:32
Марина Vinnie
Sanktpēterburga   X489 «Дохлый номер» 10:58
Елена Александровская
Sanktpēterburga   X4156 «Туррристы» 13:12
Анастасия Амбросовская
Sanktpēterburga   X4172 «С.У.П.Ч.И.К.» 13:44
Сергей Анкудинов
Sanktpēterburga   X423 «Трям» 08:46
Любовь Балакирева
Maskava   X421 «Вы будете смеяться» 08:42
Татьяна Балберова
Maskava   X479 «Трамвай Еиналеж» 10:38
Полина Баталина
Sanktpēterburga   X474 «ФиНиШ» 10:28
Юрий Безруков
Sanktpēterburga   X446 «Улица Красных Зорь» 09:32
Мария Белинская
Sanktpēterburga   X4124 «Лопе де Вега» 12:08
Елизавета Белугина
Sanktpēterburga   X4129 «Банщик и звери» 12:18
Настя Белых
Sanktpēterburga   X451 «Трио по лужам» 09:42
Екатерина Бобкова
Sanktpēterburga   X472 «366 пеньков» 10:24
Лена Бобкова
Sanktpēterburga   X478 «JIC_2017» 10:36
Андрей Борха
Sanktpēterburga   X433 «Победа или Смерть» 09:06
Олег Босхомджиев
Sanktpēterburga   X425 «Отвага и слабоумие» 08:50
Елена Бреславец
Sanktpēterburga   X4118 «Диоген Христофорович» 11:56
Анна Булатова
Maskava   X407 «Мы такие разные» 08:14
Евгений Бурихин
Sanktpēterburga   X477 «Аперитив и Дижестив» 10:34
Мария Буянова
Sanktpēterburga   X487 «Караси» 10:54
Мария Васильева
Sanktpēterburga   X427 «Академики и М.Ю. :)» 08:54
Павел Вацков
Maskava   X400 «Делим на ноль» 08:00
Всеволод Величко
Maskava   X430 «Снулая корюшка» 09:00
Наталья Верт
Sanktpēterburga   X465 «Черепашка-подставляшка» 10:10
Анастасия Ветштейн
Sanktpēterburga   X476 «Шли "Сушки" над шоссе» 10:32
Владимир Викторов
Sanktpēterburga   X4179 «Насекомые отряда А» 13:58
Михаил Волхонский
Maskava   X479 «Трамвай Еиналеж» 10:38
Кирилл Ворошилов
Sanktpēterburga   X4150 «Тысячелетний Сокол» 13:00
Александра Гавлик
Maskava   X410 «Помним Кайнозой» 08:20
Андрей Гарбарук
Sanktpēterburga   X4167 «Клан Сусаниных» 13:34
Аня Гарбарук
Sanktpēterburga   X4220 «Баба ЯГА - ААА!» 15:20
Валерия Головина
Sanktpēterburga   X4116 «Банановый кекс» 11:52
Андрей Гребенкин
Sanktpēterburga   X4111 «Проспект Просвещения» 11:42
Галина Груздева
Puškina   X439 «Snake II» 09:18
Стас Гузев
Sanktpēterburga   X4190 «Магистр Игорь» 14:20
Татьяна Гулина
Sanktpēterburga   X4105 «Краштестеры» 11:30
Коша Гурьянова
Sanktpēterburga   X404 «Пингвины.Свежие» 08:08
Марина Данилова
Sanktpēterburga   X4122 «Па-де-катр» 12:04
Александра Демидова
Sanktpēterburga   X463 «Крабы Отакуэ» 10:06
Александра Денисенко
Sanktpēterburga   X4154 «Сириус» 13:08
Ирина Евлиовская
Sanktpēterburga   X4118 «Диоген Христофорович» 11:56
Артём Евсеев
Sanktpēterburga   X4122 «Па-де-катр» 12:04
Евгений Евстафьев
Maskava   X410 «Помним Кайнозой» 08:20
Наталья Жангурова
Sanktpēterburga   X423 «Трям» 08:46
Эдуард Жмакин
Sanktpēterburga   X4147 «Фуфаечка» 12:54
Дима Жнакин
Sanktpēterburga   X455 «Трусовщитки» 09:50
Влад Жужгин
Sanktpēterburga   X4118 «Диоген Христофорович» 11:56
Ирина Загумёнова
Maskava   X4102 «И_Кар» 11:24
Елизавета Зайцева
Maskava   X4137 «Сладкий сон» 12:34
Светлана Зендрикова
Maskava   X442 «Бешеные улитки» 09:24
Юлия Зырина
Tālo ārzemju pilsētas   X436 «Мечты сбываются!!» 09:12
Владимир Иванов
Sanktpēterburga   X4185 «Кабачки» 14:10
Вера Иванова
Sanktpēterburga   X4111 «Проспект Просвещения» 11:42
Мария Иванова
Maskava   X402 «Естный Ювелиртор» 08:04
Виктор Ильин
Sanktpēterburga   X454 «Вах» 09:48
Геннадий Казачёк
Sanktpēterburga   X417 «Мы только спросить» 08:34
Александр Каламбет
Sanktpēterburga   X4176 «Опасные бездельники» 13:52
Дарья Калинина
Maskava   X447 «Самогонщики» 09:34
Дмитрий Каллистов
Sanktpēterburga   X476 «Шли "Сушки" над шоссе» 10:32
Михаил Калыгин
Maskava   X479 «Трамвай Еиналеж» 10:38
Дана Кантемирова
Sanktpēterburga   X483 «Шумный народ» 10:46
Наталья Кедрова
Sanktpēterburga   X495 «ГПП» 11:10
Ирина Кирина
Sanktpēterburga   X4106 «Сурикаты и Ко» 11:32
Павел Клевцов
Sanktpēterburga   X424 «6 норвежских ледоколов» 08:48
Екатерина Кожевина
Maskava   X4153 «Zhorik» 13:06
Елена Козлова
Sanktpēterburga   X456 «Шипшандр» 09:52
Мария Козлова
Sanktpēterburga   X472 «366 пеньков» 10:24
Мария Козлова
Maskava   X421 «Вы будете смеяться» 08:42
Татьяна Константинова
Sanktpēterburga   X4121 «ГеоПлюс» 12:02
Евгения Коркина
Sanktpēterburga   X4112 «Солнечный Лучик» 11:44
Елена Королева
Sanktpēterburga   X490 «Полумрак» 11:00
Дарья Короленко
Maskava   X482 «Зато поели» 10:44
Павел Коршиков
Sanktpēterburga   X401 «Тихий Ход» 08:02
Никита Котляров
Maskava   X4161 «Нуралагус» 13:22
Михаил Кравцов
Maskava   X402 «Естный Ювелиртор» 08:04
Екатерина Кузнецова
Maskava   X440 «Bergamont Closed Club» 09:20
Дарья Кузьмина
Sanktpēterburga   X4186 «Гамарджоба» 14:12
Михаил Кузьмич
Sanktpēterburga   X4181 «В Питере Пить» 14:02
Лена Кулакова
Maskava   X466 «Quite okay» 10:12
Татьяна Куликова-Коршикова
Sanktpēterburga   X401 «Тихий Ход» 08:02
Максим Кушнер
Maskava   X421 «Вы будете смеяться» 08:42
Лена Л
Maskava   X408 «RR» 08:16
Ирина Ладыгина
Sanktpēterburga   X4126 «Котики решают» 12:12
Анна Лазарева
Sanktpēterburga   X4152 «Коники» 13:04
Дмитрий Ларистов
Sanktpēterburga   X4105 «Краштестеры» 11:30
Дмитрий Лебедь
Sanktpēterburga   X470 «Слоукот» 10:20
Вероника Лопатина
Sanktpēterburga   X4179 «Насекомые отряда А» 13:58
Константин Мавричев
Sanktpēterburga   X451 «Трио по лужам» 09:42
Роман Мадеев
Sanktpēterburga   X4111 «Проспект Просвещения» 11:42
Даша Макарова
Sanktpēterburga   X471 «Гоп со смыком» 10:22
Дарья Макеенкова
Maskava   X414 «Воля случая» 08:28
Ирина Маматказина
Sanktpēterburga   X419 «Бурундуй» 08:38
Дмитрий Маркевич
Sanktpēterburga   X4142 «Трава в горшке» 12:44
Анастасия Маслова
Sanktpēterburga   X446 «Улица Красных Зорь» 09:32
Ольга Метлицкая
Maskava   X4173 «МОПС» 13:46
Денис Миняев
Sanktpēterburga   X4128 «Пивной путч» 12:16
Дима Миронов
Maskava   X443 «Тигровая Уточка» 09:26
Борис Моисеев
Maskava   X406 «Не думай!» 08:12
Андрей Морозов
Maskava   X4140 «Давайте срежем!» 12:40
Ольга Морозова
Sanktpēterburga   X441 «Кардинальная левитация» 09:22
Ирина Мостова
Sanktpēterburga   X461 «Зелёный плюш» 10:02
Рим Мурзагалин
Maskava   X420 «На фирменном сопле» 08:40
Арина Небогатикова
Sanktpēterburga   X4179 «Насекомые отряда А» 13:58
Наталья Нестерова
Sanktpēterburga   X475 «Умные Улитки» 10:30
Надежда Новоселова
Sanktpēterburga   X437 «Барабулька и компания» 09:14
Дарья Островская
Maskava   X403 «IDDqD» 08:06
Максим Охотский
Sanktpēterburga   X4184 «Провалъ» 14:08
Наталья Очева
Sanktpēterburga   X438 «Сурикаты» 09:16
Александр Павлов
Maskava   X451 «Трио по лужам» 09:42
Николай Павлов
Sanktpēterburga   X4181 «В Питере Пить» 14:02
Елизавета Павлова
Maskava   X4157 «Всегда по-разному» 13:14
Светлана Петрова
Sanktpēterburga   X472 «366 пеньков» 10:24
Алина Пиляева
Sanktpēterburga   X432 «мы» 09:04
Екатерина Подболотова
Sanktpēterburga   X467 «У Никиты есть 5звезд» 10:14
Ирина Полякова
Maskava   X4102 «И_Кар» 11:24
Таня Посконкина
Sanktpēterburga   X4113 «БЕЛЯШ» 11:46
Александр Постняков
Sanktpēterburga   X422 «O_0» 08:44
Наталья Потарева
Sanktpēterburga   X488 «Одинокий Феникс» 10:56
Светлана Праздникова
Sanktpēterburga   X464 «Конфетки» 10:08
Сергей Примакин
Sanktpēterburga   X478 «JIC_2017» 10:36
Екатерина Пустовалова
Sanktpēterburga   X4143 «Коала и Вомбат» 12:46
Наталья Пущина
Maskava   X426 «Paekakariki 2.0» 08:52
Мария Рожкова
Maskava   X408 «RR» 08:16
Антон Романченко
Sanktpēterburga   X4129 «Банщик и звери» 12:18
Ольга Руденко
Sanktpēterburga   X4187 «Четыре четверти» 14:14
Саша Рушайло-Арно
Maskava   X473 «Пастернаку Пофиг» 10:26
Наталья Рыбакова
Maskava   X429 «Ход конем» 08:58
Фаниль Сафиуллин
Sanktpēterburga   X474 «ФиНиШ» 10:28
Андрей Свердлов
Sanktpēterburga   X4156 «Туррристы» 13:12
Олеся Селиверстова
Sanktpēterburga   X434 «Барсук и Хуан» 09:08
Елена Семенова
Sanktpēterburga   X4160 «Колядки» 13:20
Дарья Сергеева
Sanktpēterburga   X462 «Нога за ногу» 10:04
Наталья Симанкова
Sanktpēterburga   X4168 «Крепдешин» 13:36
Екатерина Скобелева
Maskavas apgabals   X414 «Воля случая» 08:28
Михаил Скольский
Sanktpēterburga   X4170 «Cat & Co» 13:40
Ольга Смирнова
Maskava   X438 «Сурикаты» 09:16
Оксана Смоленкова
Sanktpēterburga   X4131 «Обригаду» 12:22
Антон Соболев
Sanktpēterburga   X496 «Ужас, летящий на крыльях ночи» 11:12
Ксюша Соболева
Sanktpēterburga   X496 «Ужас, летящий на крыльях ночи» 11:12
Артём Соловьев
Maskava   X453 «Один удар - четыре дырки» 09:46
Александра Соловьева
Maskava   X453 «Один удар - четыре дырки» 09:46
Юрий Солодкин
Sanktpēterburga   X4111 «Проспект Просвещения» 11:42
Юлия Сопова
Sanktpēterburga   X4145 «Пираты-2» 12:50
Анастасия Стамбровская
Maskava   X444 «1+1» 09:28
Нил Старшой
Maskava   X484 «Глюкозаврик.INC» 10:48
Наталия Степанова
Maskava   X479 «Трамвай Еиналеж» 10:38
Валентина Сунцова
Maskava   X4159 «Четыре стихии» 13:18
Иван Сухарев
Sanktpēterburga   X441 «Кардинальная левитация» 09:22
Александр Тивельков
Maskava   X424 «6 норвежских ледоколов» 08:48
Юлия Тивелькова
Maskava   X424 «6 норвежских ледоколов» 08:48
Евгений Тимофеев
Sanktpēterburga   X4164 «QuattroTim» 13:28
Ирина Тимофеева
Sanktpēterburga   X4142 «Трава в горшке» 12:44
Яна Ундозёрова
Sanktpēterburga   X4178 «Куда-то туда» 13:56
Мария Урусова
Sanktpēterburga   X432 «мы» 09:04
Елена Усачёва
Sanktpēterburga   X469 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:18
Анна Усенко
Maskava   X499 «Зоркий сокол» 11:18
Алексей Ушаков
Sanktpēterburga   X4122 «Па-де-катр» 12:04
Олег Фахурдинов
Maskava   X4120 «Лисьими тропами» 12:00
Игорь Фёдоров
Maskavas apgabals   X411 «Идущие с ГуглЯндом» 08:22
Анна Федорова
Sanktpēterburga   X4194 «Сверхшнау-шнауцер» 14:28
Федор Фролов
Maskava   X440 «Bergamont Closed Club» 09:20
Любовь Ханданова
Sanktpēterburga   X4119 «Мишевые Плюшки» 11:58
Станислав Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   X409 «Хрень-с-Горы» 08:18
Дарья Холодаева
Sanktpēterburga   X4195 «ДаВи++» 14:30
Екатерина Хрупова
Maskava   X447 «Самогонщики» 09:34
Зоя Цветкова
Sanktpēterburga   X498 «ЗиЛ» 11:16
Настя Цветкова
Sanktpēterburga   X450 «Пятый номер» 09:40
Людмила Целищева
Sanktpēterburga   X4103 «Бежим, и волосы назад» 11:26
Николай Чернев
Sanktpēterburga   X477 «Аперитив и Дижестив» 10:34
Анна Черненкова
Sanktpēterburga   X476 «Шли "Сушки" над шоссе» 10:32
Маша Чернышёва
Sanktpēterburga   X4107 «Борщ» 11:34
Александр Чеченин
Maskava   X405 «партизаны» 08:10
Александра Чурбанова
Sanktpēterburga   X4179 «Насекомые отряда А» 13:58
Светлана Шапошникова
Maskava   X438 «Сурикаты» 09:16
Лиза Шилова
Sanktpēterburga   X4108 «Шимо» 11:36
Александр Широколобов
Sanktpēterburga   X4133 «Когнитивное искажение» 12:26
Александр Шолохов
Sanktpēterburga   X4180 «Пара пешеходов» 14:00
Николай Шонин
Maskava   X404 «Пингвины.Свежие» 08:08
Александр Шугаев
Sanktpēterburga   X474 «ФиНиШ» 10:28
Данила Шумский
Maskava   X4157 «Всегда по-разному» 13:14
Бакшеева Юлия
Sanktpēterburga   X472 «366 пеньков» 10:24
Дениза Юсифова
Maskava   X452 «team» 09:44
Михаил Яковлев
Sanktpēterburga   X4129 «Банщик и звери» 12:18
Stacey Ivanova
Sanktpēterburga   X4125 «Runter vom Sofa» 12:10
Galka Mirosh
Maskavas apgabals   X416 «Слоны летят» 08:32
Irina Samarina
Sanktpēterburga   X4139 «Пальцем в небо» 12:38
Маргарита Аксешина
Sanktpēterburga   X4193 «Нора Космонавтовна» 14:26
Сергей Амосов
Sanktpēterburga   X4191 «Истребитель» 14:22
Иван Андреев
Sanktpēterburga   X491 «Телепузики» 11:02
татьяна Андреева
Sanktpēterburga   X4175 «за мостом» 13:50
Ольга Антонова
Sanktpēterburga   X4136 «Сосиски в шоколаде» 12:32
Алина Апушкина
Sanktpēterburga   X435 «Ядемика» 09:10
Никита Астраханцев
Maskava   X4210 «улиточки» 15:00
Елена Батуева
Sanktpēterburga   X498 «ЗиЛ» 11:16
Александр Бойко
Sanktpēterburga   X4135 «Бойкие человечки» 12:30
Максим Бойко
Sanktpēterburga   X492 «Коты котам коты» 11:04
Наталия Вальтман
Sanktpēterburga   X4116 «Банановый кекс» 11:52
Илья Ванехин
Maskava   X497 «Крепкие булки» 11:14
Станислав Вареников
Maskava   X480 «Семь» 10:40
Наталья Вареникова
Maskava   X480 «Семь» 10:40
Артем Васильев
Sanktpēterburga   X4200 «Держим в курсе!» 14:40
Лидия Васильева
Sanktpēterburga   X4171 «Стрекозки» 13:42
Михаил Вилявдо
Sanktpēterburga   X4162 «бакуганы» 13:24
Екатерина Вишенкова
Maskava   X407 «Мы такие разные» 08:14
Роман Г
Sanktpēterburga   X4110 «Омниус» 11:40
Мария Гаврилова
Sanktpēterburga   X4174 «Калюка Кю» 13:48
Дарья Герш
Sanktpēterburga   X460 «Не тряпки» 10:00
Катя Гордиенко
Maskava   X466 «Quite okay» 10:12
Александр Горелик
Sanktpēterburga   X4197 «План Б» 14:34
Андрей Горинов
Sanktpēterburga   X441 «Кардинальная левитация» 09:22
Марья Гуля-Яновская
Maskavas apgabals   X452 «team» 09:44
Екатерина Денисенко
Maskavas apgabals   X416 «Слоны летят» 08:32
Борис Дудин
Sanktpēterburga   X4196 «Унылый Буй» 14:32
Сергей Егоров
Sanktpēterburga   X4117 «Корюшка на диване» 11:54
Петр Емельянов
Maskava   X4138 «По тверьзищу Проз» 12:36
Алексей Еньков
Sanktpēterburga   X431 «TeamName» 09:02
Анна Жвакина
Sanktpēterburga   X4101 «С.Ю.Д.А.» 11:22
Роман Жданов
Sanktpēterburga   X4114 «vedmed» 11:48
Ольга Замула
Sanktpēterburga   X4109 «Пончики» 11:38
Саша Зендрикова
Maskava   X484 «Глюкозаврик.INC» 10:48
василий зырин
Maskavas apgabals   X436 «Мечты сбываются!!» 09:12
Болдырев Иван
Maskava   X428 «Москва-Петербург» 08:56
Федор Игнатьев
Sanktpēterburga   X476 «Шли "Сушки" над шоссе» 10:32
Ирина Иевлева
Sanktpēterburga   X4211 «Экстра ЛевЛев» 15:02
Ольга Исакова
Sanktpēterburga   X4177 «Ягодки» 13:54
Анна Казачёк
Sanktpēterburga   X417 «Мы только спросить» 08:34
Арсен Каирканов
Sanktpēterburga   X4192 «Finn!!» 14:24
Дмитрий Каплан
Sanktpēterburga   X4139 «Пальцем в небо» 12:38
Ольга Кардаш
Sanktpēterburga   X4115 «Так получилось» 11:50
Виктор Кисточкин
Maskava   X400 «Делим на ноль» 08:00
Александр Кобякин
Maskava   X4151 «notthelast» 13:02
Александр Кожевников
Sanktpēterburga   X4126 «Котики решают» 12:12
Наталья Короленко
Maskava   X482 «Зато поели» 10:44
Дима Костенко
Sanktpēterburga   X4104 «Улица Возрождения» 11:28
Алексей Крещук
Maskava   X4151 «notthelast» 13:02
Екатерина Куданова
Sanktpēterburga   X4122 «Па-де-катр» 12:04
Ольга Кузнецова
Sanktpēterburga   X485 «Имбирные пряники» 10:50
Алексей Кулешов
Maskava   X451 «Трио по лужам» 09:42
Илья Лапенков
Maskava   X4166 «Летающие трамваи» 13:32
Никита Лой
Sanktpēterburga   X492 «Коты котам коты» 11:04
Алена Лукина
Maskava   X4141 «Оп-оп» 12:42
Екатерина Маматказина
Sanktpēterburga   X419 «Бурундуй» 08:38
Капитолина Матвеева
Sanktpēterburga   X4132 «БАК» 12:24
Алина Мишкова
Sanktpēterburga   X4139 «Пальцем в небо» 12:38
Виктор Морозов
Sanktpēterburga   X4108 «Шимо» 11:36
Елена Морозова
Sanktpēterburga   X467 «У Никиты есть 5звезд» 10:14
Ирина Небогатикова
Sanktpēterburga   X459 «Сергей» 09:58
Александра Нечипоренко
Sanktpēterburga   X4230 «РАНХиГС» 15:40
Нияз Нигматуллин
Sanktpēterburga   X4200 «Держим в курсе!» 14:40
Ольга Николаева
Sanktpēterburga   X4169 «Празднуем!» 13:38
Сергей Оболкин
Sanktpēterburga   X474 «ФиНиШ» 10:28
Светлана Обухова
Tvera   X4138 «По тверьзищу Проз» 12:36
Анна Олейник
Sanktpēterburga   X494 «Лена» 11:08
Андрей Орлов
Sanktpēterburga   X4194 «Сверхшнау-шнауцер» 14:28
Павел Орлов
Sanktpēterburga   X4194 «Сверхшнау-шнауцер» 14:28
Анатолий Поляков
Sanktpēterburga   X4134 «имени РайанаГослинга» 12:28
Анна Попыванова
Sanktpēterburga   X435 «Ядемика» 09:10
Юлия Просвиркина
Sanktpēterburga   X4146 «Тяни-толкай» 12:52
Василий Пушкин
Maskava   X429 «Ход конем» 08:58
Ольга Раева
Sanktpēterburga   X469 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:18
Григорий Реутов
Sanktpēterburga   X4183 «Вонидуз Крю» 14:06
Федор Рождественский
Sanktpēterburga   X4187 «Четыре четверти» 14:14
Роман Рыбалкин
Sanktpēterburga   X4148 «Уходись» 12:56
Инна Селедцова
Sanktpēterburga   X492 «Коты котам коты» 11:04
Наталья Семенова
Maskava   X4141 «Оп-оп» 12:42
Марина Сироткина
Sanktpēterburga   X4163 «Потом» 13:26
Татьяна Соломон
Sanktpēterburga   X4103 «Бежим, и волосы назад» 11:26
Ольга Сулимова
Sanktpēterburga   X4158 «кактусы» 13:16
Мария Тарабарина
Maskava   X4151 «notthelast» 13:02
Екатерина Тарасова
Maskava   X457 «Ы?» 09:54
Константин Тафинцев
Sanktpēterburga   X4188 «Возвращение шикарлепных» 14:16
Дмитрий Тимофеев
Sanktpēterburga   X490 «Полумрак» 11:00
Алиса Тимофеева
Sanktpēterburga   X470 «Слоукот» 10:20
Сергей Тревгода
Sanktpēterburga   X4105 «Краштестеры» 11:30
Дмитрий Трубицин
Maskava   X458 «Цурикаты» 09:56
Карина Турышева
Sanktpēterburga   X461 «Зелёный плюш» 10:02
Надежда Фёдорова
Sanktpēterburga   X4136 «Сосиски в шоколаде» 12:32
Пандора Ханжина-Цветкова
Sanktpēterburga   X409 «Хрень-с-Горы» 08:18
Сергей Хорохорин
Sanktpēterburga   X483 «Шумный народ» 10:46
Ася Храпкина
Sanktpēterburga   X4149 «Кузинатра» 12:58
Екатерина Чеховская
Sanktpēterburga   X4165 «Сережа лёжа» 13:30
Михаил Чивилихин
Sanktpēterburga   X471 «Гоп со смыком» 10:22
Алена шнайдер
Sanktpēterburga   X4212 «Котики-ЗАТУПАНЫ» 15:04
Lada Chizhova
Sanktpēterburga   X4142 «Трава в горшке» 12:44
Nick Ivanov
Sanktpēterburga   X4125 «Runter vom Sofa» 12:10
Katya Kapustina
Maskava   X408 «RR» 08:16
Kirill Kryticki
Sanktpēterburga   X485 «Имбирные пряники» 10:50
Alexander Pertsovsky
Sanktpēterburga   X448 «Стрела)» 09:36
Dara Phillips
Maskava   X443 «Тигровая Уточка» 09:26
Maria Strekalova
Sanktpēterburga   X4125 «Runter vom Sofa» 12:10
Сергей Авдеев
Sanktpēterburga   X433 «Победа или Смерть» 09:06
Антон Аверьянов
Sanktpēterburga   X404 «Пингвины.Свежие» 08:08
Лидия Акимова
Sanktpēterburga   X454 «Вах» 09:48
Ольга Акимова
Sanktpēterburga   X4134 «имени РайанаГослинга» 12:28
Алексей Аксенов
Maskava   X497 «Крепкие булки» 11:14
Алексей Аксешин
Sanktpēterburga   X4193 «Нора Космонавтовна» 14:26
Александр Андреев
Sanktpēterburga   X491 «Телепузики» 11:02
Светлана Андреева
Sanktpēterburga   X491 «Телепузики» 11:02
Александра Анисимова
Sanktpēterburga   X4133 «Когнитивное искажение» 12:26
Ольга Аржаева
Sanktpēterburga   X489 «Дохлый номер» 10:58
Игорь Архимандритов
Sanktpēterburga   X459 «Сергей» 09:58
Анна Баканова
Sanktpēterburga   X4192 «Finn!!» 14:24
Рая Баранник
Sanktpēterburga   X4148 «Уходись» 12:56
Алексей Баранов
Sanktpēterburga   X4183 «Вонидуз Крю» 14:06
Николай Бахарев
Sanktpēterburga   X4183 «Вонидуз Крю» 14:06
Елена Белова
Maskava   X406 «Не думай!» 08:12
Мария Бернадская
Sanktpēterburga   X4114 «vedmed» 11:48
Мария Богданова
Maskava   X4140 «Давайте срежем!» 12:40
Наталия Бойко
Sanktpēterburga   X4135 «Бойкие человечки» 12:30
Илья Борисов
Maskava   X493 «КлуэдоМотопих» 11:06
Юрий Борисов
Sanktpēterburga   X417 «Мы только спросить» 08:34
Жанна Борисова
Maskava   X493 «КлуэдоМотопих» 11:06
Анна Будашкина
Sanktpēterburga   X4177 «Ягодки» 13:54
Анна Бузмакова
Maskava   X4120 «Лисьими тропами» 12:00
Олег Бурчаков
Maskava   X457 «Ы?» 09:54
Александр Васильев
Sanktpēterburga   X4171 «Стрекозки» 13:42
Андрей Васильев
Sanktpēterburga   X465 «Черепашка-подставляшка» 10:10
Сергей Васильев
Sanktpēterburga   X459 «Сергей» 09:58
Александр Веселков
Helsinki   X4192 «Finn!!» 14:24
Марина Вечерская
Sanktpēterburga   X475 «Умные Улитки» 10:30
Марина Вишенкова
Maskava   X407 «Мы такие разные» 08:14
Анастасия Власова
Maskava   X4159 «Четыре стихии» 13:18
Ирина Власова
Sanktpēterburga   X4104 «Улица Возрождения» 11:28
Алексей Волобуев
Maskava   X4161 «Нуралагус» 13:22
Галина Воробьёва
Sanktpēterburga   X469 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:18
Дмитрий Вострокнутов
Sanktpēterburga   X4196 «Унылый Буй» 14:32
Татьяна Высоцкая
Sanktpēterburga   X4117 «Корюшка на диване» 11:54
Елизавета Гавровская
Sanktpēterburga   X4187 «Четыре четверти» 14:14
Степан Галицкий
Sanktpēterburga   X415 «Шилопопые» 08:30
Екатерина Гарбарук
Sanktpēterburga   X4167 «Клан Сусаниных» 13:34
Иван Генералов
Sanktpēterburga   X4178 «Куда-то туда» 13:56
Юлия Голышева
Sanktpēterburga   X4101 «С.Ю.Д.А.» 11:22
Максим Горбунов
Maskava   X4173 «МОПС» 13:46
Ирина Горенькова
Sanktpēterburga   X4150 «Тысячелетний Сокол» 13:00
Тимофей Горчаков
Maskava   X4157 «Всегда по-разному» 13:14
Евгений Гранухин
Maskava   X405 «партизаны» 08:10
Владимир Гырдымов
Sanktpēterburga   X4110 «Омниус» 11:40
Юлия Д
Maskava   X457 «Ы?» 09:54
Саша Дворянкина
Maskava   X452 «team» 09:44
Андрей Демидов
Sanktpēterburga   X463 «Крабы Отакуэ» 10:06
Светлана Дениченко
Sanktpēterburga   X495 «ГПП» 11:10
Дарья Довбыш
Maskava   X403 «IDDqD» 08:06
Нинок Дольник
Sanktpēterburga   X415 «Шилопопые» 08:30
Болот Дугаржапов
Sanktpēterburga   X425 «Отвага и слабоумие» 08:50
Марина Дураленко
Sanktpēterburga   X4128 «Пивной путч» 12:16
Татьяна Дыхман
Sanktpēterburga   X465 «Черепашка-подставляшка» 10:10
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   X4160 «Колядки» 13:20
Елена Ерохина
Puškina   X4124 «Лопе де Вега» 12:08
Любовь Жарова
Maskava   X430 «Снулая корюшка» 09:00
Оля Журавлева
Sanktpēterburga   X4148 «Уходись» 12:56
Константин Запорожский
Maskava   X4159 «Четыре стихии» 13:18
Яна Захарова
Sanktpēterburga   X4106 «Сурикаты и Ко» 11:32
Евгений Зацепин
Sanktpēterburga   X4187 «Четыре четверти» 14:14
Кирилл Зендриков
Maskava   X442 «Бешеные улитки» 09:24
Анастасия Зиновьева
Sanktpēterburga   X4107 «Борщ» 11:34
Алена Золотова
Sanktpēterburga   X496 «Ужас, летящий на крыльях ночи» 11:12
Захар Зубков
Maskava   X449 «СЗ» 09:38
Ангелина Иванова
Sanktpēterburga   X4142 «Трава в горшке» 12:44
Ярослав Иванченко
Sanktpēterburga   X4110 «Омниус» 11:40
Ольга Ивойлова
Sanktpēterburga   X4165 «Сережа лёжа» 13:30
Лера Игумнова
Sanktpēterburga   X432 «мы» 09:04
Вадим Иевлев
Sanktpēterburga   X4211 «Экстра ЛевЛев» 15:02
Елена Измайлова
Sanktpēterburga   X4136 «Сосиски в шоколаде» 12:32
Лена Ильясова
Maskava   X473 «Пастернаку Пофиг» 10:26
Сергей Исаев
Maskava   X407 «Мы такие разные» 08:14
Евгения Исаева
Maskava   X400 «Делим на ноль» 08:00
Олег Исмаилов
Sanktpēterburga   X4162 «бакуганы» 13:24
Валентина Казакова
Sanktpēterburga   X445 «Ребята с огоньком» 09:30
Никита Капустин
Sanktpēterburga   X467 «У Никиты есть 5звезд» 10:14
Валерия Караганова
Sanktpēterburga   X427 «Академики и М.Ю. :)» 08:54
Яковлева Катерина
Sanktpēterburga   X441 «Кардинальная левитация» 09:22
Маргарита Клочкова
Sanktpēterburga   X475 «Умные Улитки» 10:30
Дарья Ковалевская
Sanktpēterburga   X4126 «Котики решают» 12:12
Полина Кожеватова
Sanktpēterburga   X4230 «РАНХиГС» 15:40
Алина Козина
Maskava   X4153 «Zhorik» 13:06
Артём Козлов
Maskava   X449 «СЗ» 09:38
Дарья Койбагарова
Sanktpēterburga   X465 «Черепашка-подставляшка» 10:10
Ангелина Кокурина
Sanktpēterburga   X4176 «Опасные бездельники» 13:52
Степан Кольцов
Sanktpēterburga   X432 «мы» 09:04
Юля Копылова
Maskavas apgabals   X416 «Слоны летят» 08:32
Виктор Корнилов
Sanktpēterburga   X4188 «Возвращение шикарлепных» 14:16
Юлия Короткова
Sanktpēterburga   X4212 «Котики-ЗАТУПАНЫ» 15:04
Алина Костина
Maskava   X418 «OLOLO» 08:36
Андрей Котов
Sanktpēterburga   X4181 «В Питере Пить» 14:02
Андрей Краевский
Sanktpēterburga   X4191 «Истребитель» 14:22
Елизавета Кривцова
Sanktpēterburga   X4190 «Магистр Игорь» 14:20
Ксения Крылова
Maskava   X493 «КлуэдоМотопих» 11:06
Настя Купцова
Maskava   X4157 «Всегда по-разному» 13:14
Екатерина Курдюкова
Sanktpēterburga   X4230 «РАНХиГС» 15:40
Марюс Кяулакис
Maskava   X414 «Воля случая» 08:28
Антон Лазарев
Maskava   X493 «КлуэдоМотопих» 11:06
Елена Лежнина
Sanktpēterburga   X4145 «Пираты-2» 12:50
Ксения Леонтьева
Maskava   X484 «Глюкозаврик.INC» 10:48
Ольга Линник
Maskava   X497 «Крепкие булки» 11:14
Владислав Логвин
Sanktpēterburga   X4106 «Сурикаты и Ко» 11:32
Дарья Лодыгина
Sanktpēterburga   X455 «Трусовщитки» 09:50
Анна Ломакина
Sanktpēterburga   X4147 «Фуфаечка» 12:54
Татьяна Ломакина
Maskava   X4147 «Фуфаечка» 12:54
Александра Лысова
Sanktpēterburga   X437 «Барабулька и компания» 09:14
Олеся Маврина
Sanktpēterburga   X467 «У Никиты есть 5звезд» 10:14
Артем Маерле
Maskava   X430 «Снулая корюшка» 09:00
Наталья Маерле
Maskava   X430 «Снулая корюшка» 09:00
Виктория Маматказина
Sanktpēterburga   X419 «Бурундуй» 08:38
Анастасия Маркарян
Sanktpēterburga   X4165 «Сережа лёжа» 13:30
Юлия Маркелова
Sanktpēterburga   X4129 «Банщик и звери» 12:18
Александр Матвеев
Sanktpēterburga   X4146 «Тяни-толкай» 12:52
Борис Матвеев
Sanktpēterburga   X4132 «БАК» 12:24
Сергей Маштаков
Maskava   X4173 «МОПС» 13:46
Елена Минина
Sanktpēterburga   X498 «ЗиЛ» 11:16
Максим Митряйкин
Sanktpēterburga   X4176 «Опасные бездельники» 13:52
Карина Михеева
Sanktpēterburga   X4230 «РАНХиГС» 15:40
Игорь Михейчев
Maskava   X471 «Гоп со смыком» 10:22
Борис Мол
Sanktpēterburga   X456 «Шипшандр» 09:52
Дмитрий Морозов
Sanktpēterburga   X463 «Крабы Отакуэ» 10:06
Ксения Морозова
Sanktpēterburga   X463 «Крабы Отакуэ» 10:06
Мария Морозова
Sanktpēterburga   X4108 «Шимо» 11:36
Роман Москалев
Maskava   X449 «СЗ» 09:38
Антон Моторков
Maskava   X406 «Не думай!» 08:12
Наталия Мухина
Sanktpēterburga   X4106 «Сурикаты и Ко» 11:32
Николай Напаснюк
Sanktpēterburga   X4110 «Омниус» 11:40
Анастасия Наумова
Sanktpēterburga   X4191 «Истребитель» 14:22
Татьяна Невзорова
Sanktpēterburga   X438 «Сурикаты» 09:16
Ольга Нестерова
Sanktpēterburga   X450 «Пятый номер» 09:40
Татьяна Нехристова
Maskava   X4186 «Гамарджоба» 14:12
Мария Никитина
Sanktpēterburga   X469 «Ползём, любуемся пейзажем» 10:18
Артем Николаев
Sanktpēterburga   X4169 «Празднуем!» 13:38
Альбина Нуртдинова
Sanktpēterburga   X4200 «Держим в курсе!» 14:40
Ирина Огнева
Maskava   X4161 «Нуралагус» 13:22
Борис Озеров
Sanktpēterburga   X456 «Шипшандр» 09:52
Ольга Осиновская
Maskava   X449 «СЗ» 09:38
Анна Откеева
Sanktpēterburga   X431 «TeamName» 09:02
Сергей Павлов
Sanktpēterburga   X4211 «Экстра ЛевЛев» 15:02
Екатерина Павлова
Sanktpēterburga   X4211 «Экстра ЛевЛев» 15:02
София Парижева
Sanktpēterburga   X427 «Академики и М.Ю. :)» 08:54
Евгений Пастернак
Maskava   X473 «Пастернаку Пофиг» 10:26
Дмитрий Пермяков
Sanktpēterburga   X4101 «С.Ю.Д.А.» 11:22
Ольга Пичужкина
Maskava   X4161 «Нуралагус» 13:22
Иван Платонов
Sanktpēterburga   X4186 «Гамарджоба» 14:12
Глеб плахотнтк
Sanktpēterburga   X4175 «за мостом» 13:50
Анастасия Полецкая
Sanktpēterburga   X420 «На фирменном сопле» 08:40
Ирина Поляк
Maskava   X406 «Не думай!» 08:12
Настя Полянская
Maskava   X473 «Пастернаку Пофиг» 10:26
Павел Поплёвко
Maskava   X4173 «МОПС» 13:46
Алексей Порубов
Sanktpēterburga   X4190 «Магистр Игорь» 14:20
Мария Постнякова
Sanktpēterburga   X422 «O_0» 08:44
Надежда Проценко
Maskava   X484 «Глюкозаврик.INC» 10:48
Сергей Прянчиков
Maskava   X4102 «И_Кар» 11:24
Андрей Пустовалов
Sanktpēterburga   X4143 «Коала и Вомбат» 12:46
Юра Пустовойт
Sanktpēterburga   X4188 «Возвращение шикарлепных» 14:16
Ирина Пушина
Sanktpēterburga   X4196 «Унылый Буй» 14:32
Татьяна Пшеничная
Sanktpēterburga   X4103 «Бежим, и волосы назад» 11:26
Маша Радзивиллович
Sanktpēterburga   X431 «TeamName» 09:02
Сергей Разгуляев
Maskava   X482 «Зато поели» 10:44
Александр Руденко
Sanktpēterburga   X456 «Шипшандр» 09:52
Слава Рыбка
Sanktpēterburga   X4188 «Возвращение шикарлепных» 14:16
Ольга Рыжая
Maskava   X452 «team» 09:44
Ирина Рычкова
Maskava   X487 «Караси» 10:54
Анна Савенкова
Maskava   X4166 «Летающие трамваи» 13:32
Егор Самарханов
Sanktpēterburga   X431 «TeamName» 09:02
Саша Санковский
Sanktpēterburga   X4101 «С.Ю.Д.А.» 11:22
Кирилл Сапожников
Sanktpēterburga   X478 «JIC_2017» 10:36
Елена Сапожникова
Sanktpēterburga   X478 «JIC_2017» 10:36
Полина Сарбучева
Sanktpēterburga   X4121 «ГеоПлюс» 12:02
Ольга Сарницкая
Sanktpēterburga   X4194 «Сверхшнау-шнауцер» 14:28
Александр Свириденко
Sanktpēterburga   X4128 «Пивной путч» 12:16
Мария Святухина
Sanktpēterburga   X464 «Конфетки» 10:08
Ангелина Севостьянова
Sanktpēterburga   X427 «Академики и М.Ю. :)» 08:54
Татьяна Селиванова
Sanktpēterburga   X428 «Москва-Петербург» 08:56
Михаил Селиверстов
Sanktpēterburga   X434 «Барсук и Хуан» 09:08
Ярослава Семенова
Sanktpēterburga   X4160 «Колядки» 13:20
Дарья Сербина
Maskava   X403 «IDDqD» 08:06
Георгий Сергеев
Sanktpēterburga   X462 «Нога за ногу» 10:04
Турченков Сергей
Maskava   X4186 «Гамарджоба» 14:12
Елизавета Серебрякова
Sanktpēterburga   X4175 «за мостом» 13:50
Марина Серегина
Sanktpēterburga   X4197 «План Б» 14:34
Инна Сизанова
Sanktpēterburga   X460 «Не тряпки» 10:00
Екатерина Скольская
Sanktpēterburga   X4170 «Cat & Co» 13:40
Дмитрий Сляднев
Maskava   X499 «Зоркий сокол» 11:18
Александр Смирнов
Sanktpēterburga   X461 «Зелёный плюш» 10:02
Татьяна Смоленкова
Sanktpēterburga   X4131 «Обригаду» 12:22
Дарья Сналина
Sanktpēterburga   X4156 «Туррристы» 13:12
Анна Снегова
Sanktpēterburga   X4107 «Борщ» 11:34
Люся Соболева
Sanktpēterburga   X417 «Мы только спросить» 08:34
Ольга Сошникова
Sanktpēterburga   X455 «Трусовщитки» 09:50
Анастасия Сперанская
Maskava   X4137 «Сладкий сон» 12:34
Анастасия Степанова
Sanktpēterburga   X4153 «Zhorik» 13:06
Татьяна Степанянц
Sanktpēterburga   X439 «Snake II» 09:18
Полина Студенова
Sanktpēterburga   X4176 «Опасные бездельники» 13:52
Алексей Стыценко
Maskava   X457 «Ы?» 09:54
Антон Сухопаров
Sanktpēterburga   X4130 «Овощебаза на выезде» 12:20
Мария Сухопарова
Sanktpēterburga   X4130 «Овощебаза на выезде» 12:20
Артем Тарасов
Sanktpēterburga   X4130 «Овощебаза на выезде» 12:20
Андрей Тимофеев
Sanktpēterburga   X4164 «QuattroTim» 13:28
Иван Тимофеев
Sanktpēterburga   X4164 «QuattroTim» 13:28
Ольга Тимофеева
Sanktpēterburga   X4164 «QuattroTim» 13:28
Никита Токарев
Sanktpēterburga   X420 «На фирменном сопле» 08:40
Ирина Третьяк
Sanktpēterburga   X4121 «ГеоПлюс» 12:02
Александр Трифонов
Sanktpēterburga   X459 «Сергей» 09:58
Елена Трубицина
Maskava   X458 «Цурикаты» 09:56
Ольга Упрямова
Sanktpēterburga   X464 «Конфетки» 10:08
Софья Ускова
Sanktpēterburga   X4174 «Калюка Кю» 13:48
Александр Успенский
Sanktpēterburga   X437 «Барабулька и компания» 09:14
Юлия Фатова
Sanktpēterburga   X4165 «Сережа лёжа» 13:30
Мария Фоменко
Sanktpēterburga   X423 «Трям» 08:46
Тимофей Фомин
Sanktpēterburga   X4172 «С.У.П.Ч.И.К.» 13:44
Александр Фрейдлих
Sanktpēterburga   X4169 «Празднуем!» 13:38
Александра Фрейдлих
Sanktpēterburga   X4169 «Празднуем!» 13:38
Виталия Ханданова
Sanktpēterburga   X4119 «Мишевые Плюшки» 11:58
Гриша Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   X409 «Хрень-с-Горы» 08:18
Максим Ханжин-Цветков
Sanktpēterburga   X409 «Хрень-с-Горы» 08:18
Лев Харитонов
Sanktpēterburga   X4174 «Калюка Кю» 13:48
Анастасия Хибухина
Sanktpēterburga   X4184 «Провалъ» 14:08
Дмитрий Хитров
Sanktpēterburga   X4128 «Пивной путч» 12:16
Виталий Холодаев
Sanktpēterburga   X4195 «ДаВи++» 14:30
Сергей Хрупов
Maskava   X447 «Самогонщики» 09:34
Елена Цветкова
Sanktpēterburga   X498 «ЗиЛ» 11:16
Валентина Черникова
Maskava   X404 «Пингвины.Свежие» 08:08
Беата чугунова
Sanktpēterburga   X4175 «за мостом» 13:50
Артемий Шамкин
Sanktpēterburga   X460 «Не тряпки» 10:00
Виталий Шарифуллин
Sanktpēterburga   X4148 «Уходись» 12:56
Илья Шилов
Sanktpēterburga   X4108 «Шимо» 11:36
Анастасия Широколобова
Sanktpēterburga   X4133 «Когнитивное искажение» 12:26
Артём Шлезанкевич
Maskava   X4159 «Четыре стихии» 13:18
Людмила Шолохова
Sanktpēterburga   X4180 «Пара пешеходов» 14:00
Елена Щетинина
Sanktpēterburga   X4197 «План Б» 14:34
Александр Юдаев
Maskava   X418 «OLOLO» 08:36
Николай Южанин
Sanktpēterburga   X4133 «Когнитивное искажение» 12:26
Алёна Яковлева
Maskava   X482 «Зато поели» 10:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
X400 08:00 Делим на ноль

X400

Евгения Исаева

Maskava

Зеленоград , НИУ МИЭТ , Мос.Технологич.Университет
X401 08:02 Тихий Ход

X401

X402 08:04 Естный Ювелиртор

X402

X403 08:06 IDDqD

X403

Igor Ivanov

Maskava

Дарья Довбыш

Maskava

Дарья Сербина

Maskava

МГУ , Тинькофф , ЧГК
X404 08:08 Пингвины.Свежие

X404

Коша Гурьянова

Sanktpēterburga

Антон Аверьянов

Sanktpēterburga

Валентина Черникова

Maskava

МПГУ , Школа №1329
X405 08:10 партизаны

X405

Евгений Гранухин

Maskava

X406 08:12 Не думай!

X406

Елена Белова

Maskava

Антон Моторков

Maskava

Ирина Поляк

Maskava

МГУ , ВМК , Москва , Королев , Яндекс
X407 08:14 Мы такие разные

X407

Марина Вишенкова

Maskava

Сергей Исаев

Maskava

X408 08:16 RR

X408

Tais Rozhkova

Maskava

Лена Л

Maskava

Katya Kapustina

Maskava

Renault Russia , МосПолитех
X409 08:18 Хрень-с-Горы

X409

Гриша Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

Максим Ханжин-Цветков

Sanktpēterburga

X410 08:20 Помним Кайнозой

X410

МПГУ , РНИМУ им. Н.И.Пирогова , НИУ ВШЭ
X411 08:22 Идущие с ГуглЯндом

X411

Игорь Фёдоров

Maskavas apgabals

X414 08:28 Воля случая

X414

Марюс Кяулакис

Maskava

НИУ ВШЭ
X415 08:30 Шилопопые

X415

Степан Галицкий

Sanktpēterburga

Нинок Дольник

Sanktpēterburga

X416 08:32 Слоны летят

X416

Galka Mirosh

Maskavas apgabals

Юля Копылова

Maskavas apgabals

МГУ , МФТИ
X417 08:34 Мы только спросить

X417

Анна Казачёк

Sanktpēterburga

Юрий Борисов

Sanktpēterburga

Люся Соболева

Sanktpēterburga

X418 08:36 OLOLO

X418

Алина Костина

Maskava

Александр Юдаев

Maskava

X419 08:38 Бурундуй

X419

Виктория Маматказина

Sanktpēterburga

ПГУПС , Горелово , ОАО РЖД , 391 школа
X420 08:40 На фирменном сопле

X420

Анастасия Полецкая

Sanktpēterburga

Никита Токарев

Sanktpēterburga

МФТИ , Физтех , СПбГПУ
X421 08:42 Вы будете смеяться

X421

X422 08:44 O_0

X422

Мария Постнякова

Sanktpēterburga

X423 08:46 Трям

X423

Мария Фоменко

Sanktpēterburga

Большой Львиный Прайд , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X424 08:48 6 норвежских ледоколов

X424

X425 08:50 Отвага и слабоумие

X425

Болот Дугаржапов

Sanktpēterburga

X426 08:52 Paekakariki 2.0

X426

X427 08:54 Академики и М.Ю. :)

X427

Валерия Караганова

Sanktpēterburga

София Парижева

Sanktpēterburga

Ангелина Севостьянова

Sanktpēterburga

X428 08:56 Москва-Петербург

X428

Татьяна Селиванова

Sanktpēterburga

X429 08:58 Ход конем

X429

X430 09:00 Снулая корюшка

X430

Любовь Жарова

Maskava

Артем Маерле

Maskava

Наталья Маерле

Maskava

МГУ , Яндекс , СПбГУ
X431 09:02 TeamName

X431

Алексей Еньков

Sanktpēterburga

Анна Откеева

Sanktpēterburga

Маша Радзивиллович

Sanktpēterburga

Егор Самарханов

Sanktpēterburga

X432 09:04 мы

X432

Алина Пиляева

Sanktpēterburga

Мария Урусова

Sanktpēterburga

Лера Игумнова

Sanktpēterburga

Степан Кольцов

Sanktpēterburga

X433 09:06 Победа или Смерть

X433

Андрей Борха

Sanktpēterburga

Сергей Авдеев

Sanktpēterburga

X434 09:08 Барсук и Хуан

X434

Михаил Селиверстов

Sanktpēterburga

T-Systems , СПбГУ
X435 09:10 Ядемика

X435

X436 09:12 Мечты сбываются!!

X436

Юлия Зырина

Tālo ārzemju pilsētas

василий зырин

Maskavas apgabals

X437 09:14 Барабулька и компания

X437

Александра Лысова

Sanktpēterburga

Александр Успенский

Sanktpēterburga

X438 09:16 Сурикаты

X438

Наталья Очева

Sanktpēterburga

Татьяна Невзорова

Sanktpēterburga

X439 09:18 Snake II

X439

Татьяна Степанянц

Sanktpēterburga

X440 09:20 Bergamont Closed Club

X440

X441 09:22 Кардинальная левитация

X441

Ольга Морозова

Sanktpēterburga

Иван Сухарев

Sanktpēterburga

Андрей Горинов

Sanktpēterburga

Яковлева Катерина

Sanktpēterburga

X442 09:24 Бешеные улитки

X442

Кирилл Зендриков

Maskava

МГУ
X443 09:26 Тигровая Уточка

X443

Dara Phillips

Maskava

МГУ , ЛЭШ , Физфак , Сколтех , 57 , SkolTech , 1515 , школа на Хавской
X444 09:28 1+1

X444

X445 09:30 Ребята с огоньком

X445

Evgeny Mironenko

Sanktpēterburga

Валентина Казакова

Sanktpēterburga

spbblog , Блогеры
X446 09:32 Улица Красных Зорь

X446

Olga Verutina

Sanktpēterburga

Юрий Безруков

Sanktpēterburga

X447 09:34 Самогонщики

X447

Сергей Хрупов

Maskava

X448 09:36 Стрела)

X448

Tatyana Semakina

Sanktpēterburga

Alexander Pertsovsky

Sanktpēterburga

X449 09:38 СЗ

X449

Захар Зубков

Maskava

Артём Козлов

Maskava

Роман Москалев

Maskava

Ольга Осиновская

Maskava

X450 09:40 Пятый номер

X450

Настя Цветкова

Sanktpēterburga

Ольга Нестерова

Sanktpēterburga

X451 09:42 Трио по лужам

X451

X452 09:44 team

X452

Саша Дворянкина

Maskava

Ольга Рыжая

Maskava

X453 09:46 Один удар - четыре дырки

X453

X454 09:48 Вах

X454

Виктор Ильин

Sanktpēterburga

Лидия Акимова

Sanktpēterburga

EPAM
X455 09:50 Трусовщитки

X455

Дима Жнакин

Sanktpēterburga

Дарья Лодыгина

Sanktpēterburga

Ольга Сошникова

Sanktpēterburga

X456 09:52 Шипшандр

X456

Елена Козлова

Sanktpēterburga

Борис Мол

Sanktpēterburga

Борис Озеров

Sanktpēterburga

Александр Руденко

Sanktpēterburga

X457 09:54 Ы?

X457

Олег Бурчаков

Maskava

Юлия Д

Maskava

Алексей Стыценко

Maskava

X458 09:56 Цурикаты

X458

Елена Трубицина

Maskava

X459 09:58 Сергей

X459

Игорь Архимандритов

Sanktpēterburga

Сергей Васильев

Sanktpēterburga

Александр Трифонов

Sanktpēterburga

X460 10:00 Не тряпки

X460

Дарья Герш

Sanktpēterburga

Инна Сизанова

Sanktpēterburga

Артемий Шамкин

Sanktpēterburga

X461 10:02 Зелёный плюш

X461

Ирина Мостова

Sanktpēterburga

Александр Смирнов

Sanktpēterburga

X462 10:04 Нога за ногу

X462

Дарья Сергеева

Sanktpēterburga

Георгий Сергеев

Sanktpēterburga

OPENWAY
X463 10:06 Крабы Отакуэ

X463

Андрей Демидов

Sanktpēterburga

Дмитрий Морозов

Sanktpēterburga

Ксения Морозова

Sanktpēterburga

X464 10:08 Конфетки

X464

Мария Святухина

Sanktpēterburga

Ольга Упрямова

Sanktpēterburga

X465 10:10 Черепашка-подставляшка

X465

Наталья Верт

Sanktpēterburga

Андрей Васильев

Sanktpēterburga

Татьяна Дыхман

Sanktpēterburga

Дарья Койбагарова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург
X466 10:12 Quite okay

X466

X467 10:14 У Никиты есть 5звезд

X467

Елена Морозова

Sanktpēterburga

Никита Капустин

Sanktpēterburga

Олеся Маврина

Sanktpēterburga

X469 10:18 Ползём, любуемся пейзажем

X469

Елена Усачёва

Sanktpēterburga

Ольга Раева

Sanktpēterburga

Галина Воробьёва

Sanktpēterburga

Мария Никитина

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , СПбГУ
X470 10:20 Слоукот

X470

фтк , Санкт-Петербург , СПбГПУ
X471 10:22 Гоп со смыком

X471

Даша Макарова

Sanktpēterburga

Игорь Михейчев

Maskava

X472 10:24 366 пеньков

X472

X473 10:26 Пастернаку Пофиг

X473

Лена Ильясова

Maskava

Евгений Пастернак

Maskava

Настя Полянская

Maskava

X474 10:28 ФиНиШ

X474

Екатеринбург , Онега , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , Деловые линии , Петер-Сервис , Можга
X475 10:30 Умные Улитки

X475

Марина Вечерская

Sanktpēterburga

Маргарита Клочкова

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , spbblog , СпбБлог
X476 10:32 Шли "Сушки" над шоссе

X476

X477 10:34 Аперитив и Дижестив

X477

X478 10:36 JIC_2017

X478

Лена Бобкова

Sanktpēterburga

Кирилл Сапожников

Sanktpēterburga

Елена Сапожникова

Sanktpēterburga

X479 10:38 Трамвай Еиналеж

X479

МГУ , Москва , 60 секунд
X480 10:40 Семь

X480

X482 10:44 Зато поели

X482

Сергей Разгуляев

Maskava

Алёна Яковлева

Maskava

X483 10:46 Шумный народ

X483

Петер-Сервис
X484 10:48 Глюкозаврик.INC

X484

Ксения Леонтьева

Maskava

Надежда Проценко

Maskava

X485 10:50 Имбирные пряники
Kirill Kryticki

Sanktpēterburga

X487 10:54 Караси

X487

Мария Буянова

Sanktpēterburga

Ирина Рычкова

Maskava

X488 10:56 Одинокий Феникс

X488

X489 10:58 Дохлый номер

X489

Марина Vinnie

Sanktpēterburga

Ольга Аржаева

Sanktpēterburga

X490 11:00 Полумрак

X490

X491 11:02 Телепузики

X491

Иван Андреев

Sanktpēterburga

Александр Андреев

Sanktpēterburga

Светлана Андреева

Sanktpēterburga

X492 11:04 Коты котам коты

X492

Максим Бойко

Sanktpēterburga

Никита Лой

Sanktpēterburga

Инна Селедцова

Sanktpēterburga

X493 11:06 КлуэдоМотопих

X493

Илья Борисов

Maskava

Жанна Борисова

Maskava

Ксения Крылова

Maskava

Антон Лазарев

Maskava

ТК МГТУ
X494 11:08 Лена
Анна Олейник

Sanktpēterburga

X495 11:10 ГПП

X495

Светлана Дениченко

Sanktpēterburga

X496 11:12 Ужас, летящий на крыльях ночи

X496

Антон Соболев

Sanktpēterburga

Ксюша Соболева

Sanktpēterburga

Алена Золотова

Sanktpēterburga

ФТШ , СПбГПУ
X497 11:14 Крепкие булки

X497

Алексей Аксенов

Maskava

Ольга Линник

Maskava

X498 11:16 ЗиЛ

X498

Зоя Цветкова

Sanktpēterburga

Елена Батуева

Sanktpēterburga

Елена Минина

Sanktpēterburga

Елена Цветкова

Sanktpēterburga

X499 11:18 Зоркий сокол

X499

Дмитрий Сляднев

Maskava

X4101 11:22 С.Ю.Д.А.

X4101

Анна Жвакина

Sanktpēterburga

Юлия Голышева

Sanktpēterburga

Дмитрий Пермяков

Sanktpēterburga

Саша Санковский

Sanktpēterburga

ФТШ , НМСУ "Горный" , НИУ ИТМО
X4102 11:24 И_Кар

X4102

Сергей Прянчиков

Maskava

ТК МГТУ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
X4103 11:26 Бежим, и волосы назад

X4103

Татьяна Пшеничная

Sanktpēterburga

X4104 11:28 Улица Возрождения

X4104

Дима Костенко

Sanktpēterburga

Ирина Власова

Sanktpēterburga

X4105 11:30 Краштестеры

X4105

X4106 11:32 Сурикаты и Ко

X4106

Ирина Кирина

Sanktpēterburga

Яна Захарова

Sanktpēterburga

Владислав Логвин

Sanktpēterburga

Наталия Мухина

Sanktpēterburga

acrobatic rock-n-roll
X4107 11:34 Борщ

X4107

Маша Чернышёва

Sanktpēterburga

Анастасия Зиновьева

Sanktpēterburga

Анна Снегова

Sanktpēterburga

X4108 11:36 Шимо

X4108

Лиза Шилова

Sanktpēterburga

Виктор Морозов

Sanktpēterburga

Мария Морозова

Sanktpēterburga

Илья Шилов

Sanktpēterburga

X4109 11:38 Пончики

X4109