Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Pavel Gulyaev
Sanktpēterburga   P821 «Калушата и Бутяфыч» 08:42
Егор Антонов
Sanktpēterburga   P817 «Polinom» 08:34
Евгения Воропаева
Maskava   P852 «Бегущие за пивом» 09:44
Иван Глухов
Maskava   P831 «Иван» 09:02
Евгений (Гений) Гребенев
Maskavas apgabals   P803 «Гений Пушкина» 08:06
Эдуард Даугатс
Sanktpēterburga   P816 «Кот задом на перёд» 08:32
Александра Киланова
Sanktpēterburga   P800 «Run Rabbit Run» 08:00
Юлия Кондратьева
Sanktpēterburga   P822 «Декретный отпуск» 08:44
Николай Корнилов
Ļeņingradas apgabals   P856 «Кок» 09:52
Игорь Манжай
Maskava   P857 «Eating is cheating» 09:54
Андрей Мозговой
Maskava   P852 «Бегущие за пивом» 09:44
Андрей Павлов
Maskava   P813 «ТуСО-клуб (Грифон)» 08:26
Серёга Пикуз
Maskava   P857 «Eating is cheating» 09:54
Надежда Пушкина
Maskavas apgabals   P803 «Гений Пушкина» 08:06
Сергей Реука
Sanktpēterburga   P804 «Огни Самайна» 08:08
Мария Решетина
Maskava   P852 «Бегущие за пивом» 09:44
Мария Савина
Sanktpēterburga   P804 «Огни Самайна» 08:08
Игорь Сальников
Sanktpēterburga   P855 «черепахи» 09:50
Мар-та Силантьева
Maskavas apgabals   P809 «Epistaxis» 08:18
Екатерина Сукманова
Maskava   P806 «Катенька» 08:12
Вячеслав Суханов
Sanktpēterburga   P853 «Cложновато» 09:46
Снежана Сухова
Sanktpēterburga   P814 «Все возможно» 08:28
Олег Титов
Maskavas apgabals   P832 «Маленькое бесполезное войско [ТК МГТУ]» 09:04
Екатерина Трегубова
Sanktpēterburga   P802 «Кара Брых» 08:04
Сергей Черкесов
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   P812 «Come together» 08:24
Валерия Ческидова
Sanktpēterburga   P855 «черепахи» 09:50
Кирилл Анаевский
Sanktpēterburga   P823 «Конрд» 08:46
Екатерина Беселева
Maskava   P851 «Шустрые хомяки» 09:42
Марина Боровкова
Maskava   P807 «маленькая компания» 08:14
Вера Гордеева
Maskava   P852 «Бегущие за пивом» 09:44
Юрий Ляшук
Maskava   P801 «Нормальные герои всегда идут в обход» 08:02
Александр Мельников
Sanktpēterburga   P855 «черепахи» 09:50
Мария Молчанова
Sanktpēterburga   P853 «Cложновато» 09:46
Марина Стриженко
Maskava   P808 «Задумчивое торнадо» 08:16
Дмитрий Туровский
Sanktpēterburga   P854 «Страна чудес» 09:48
Павел Фролов
Kaluga   P830 «[degene]runner» 09:00
Надежда Веселова
Maskava   P801 «Нормальные герои всегда идут в обход» 08:02
Светлана Гуляева
Sanktpēterburga   P821 «Калушата и Бутяфыч» 08:42
Надя Дмитренко
Sanktpēterburga   P807 «маленькая компания» 08:14
Павел Кузнецов
Sanktpēterburga   P850 «ЛГУ им. А.С. Пушкина_2» 09:40
Нина Никифорова
Maskava   P851 «Шустрые хомяки» 09:42
Алексей Озеров
Sanktpēterburga   P811 «Летучая кошка» 08:22
Александра Савина
Sanktpēterburga   P804 «Огни Самайна» 08:08
Мария Семерикова
Maskava   P832 «Маленькое бесполезное войско [ТК МГТУ]» 09:04
Александр Силантьев
Maskavas apgabals   P809 «Epistaxis» 08:18
Дмитрий Силантьев
Maskavas apgabals   P809 «Epistaxis» 08:18
Владимир Ситников
Sanktpēterburga   P814 «Все возможно» 08:28
Иван Стриженко
Maskava   P808 «Задумчивое торнадо» 08:16
Светлана Терехова
Sanktpēterburga   P814 «Все возможно» 08:28
Алёна Чеботарёва
Sanktpēterburga   P822 «Декретный отпуск» 08:44
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P800 08:00 Run Rabbit Run

P800

ЧГК , СПбГУ , ZaБег
P801 08:02 Нормальные герои всегда идут в обход

P801

Надежда Веселова

Maskava

P802 08:04 Кара Брых

P802

SLTeam
P803 08:06 Гений Пушкина

P803

Подольск , МПГУ , ВНИИА им. Н.Л.Духова , Москва , НИЯУ МИФИ , Саров
P804 08:08 Огни Самайна

P804

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Александра Савина

Sanktpēterburga

P806 08:12 Катенька

P806

МАИ
P807 08:14 маленькая компания

P807

Надя Дмитренко

Sanktpēterburga

P808 08:16 Задумчивое торнадо

P808

Иван Стриженко

Maskava

P809 08:18 Epistaxis

P809

Александр Силантьев

Maskavas apgabals

Дмитрий Силантьев

Maskavas apgabals

P811 08:22 Летучая кошка

P811

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

СПбГТИ (ТУ)
P812 08:24 Come together

P812

Сергей Черкесов

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

БГТУ Военмех
P813 08:26 ТуСО-клуб (Грифон)

P813

P814 08:28 Все возможно

P814

Снежана Сухова

Sanktpēterburga

Владимир Ситников

Sanktpēterburga

Светлана Терехова

Sanktpēterburga

P816 08:32 Кот задом на перёд

P816

Эдуард Даугатс

Sanktpēterburga

P817 08:34 Polinom
Егор Антонов

Sanktpēterburga

P821 08:42 Калушата и Бутяфыч

P821

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

СПбГПУ
P822 08:44 Декретный отпуск

P822

Алёна Чеботарёва

Sanktpēterburga

система забота
P823 08:46 Конрд

P823

P830 09:00 [degene]runner

P830

МФТИ
P831 09:02 Иван

P831

P832 09:04 Маленькое бесполезное войско [ТК МГТУ]

P832

Олег Титов

Maskavas apgabals

Мария Семерикова

Maskava

P850 09:40 ЛГУ им. А.С. Пушкина_2
Павел Кузнецов

Sanktpēterburga

ЛГУ им. Пушкина
P851 09:42 Шустрые хомяки

P851

Нина Никифорова

Maskava

МГУ
P852 09:44 Бегущие за пивом

P852

P853 09:46 Cложновато

P853

Ingress , Resistance , MOTR , time4run , craft beer
P854 09:48 Страна чудес

P854

P855 09:50 черепахи

P855

P856 09:52 Кок

P856

Николай Корнилов

Ļeņingradas apgabals

Екатеринбург
P857 09:54 Eating is cheating

P857