Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Марри
Maskava   P608 «Ветряные мельницы вероятного противника» 08:16
Ivan Danilov
Sanktpēterburga   P601 «Тройной орарь» 08:02
Fedor Novikov
Sanktpēterburga   P630 «Шквартет» 09:00
Anastasia Panfutova
Sanktpēterburga   P647 «Квант НастРоения» 09:34
Дмитрий Абдрашитов
Sanktpēterburga   P605 «Ананасик» 08:10
Юлия Абдрашитова
Sanktpēterburga   P605 «Ананасик» 08:10
Роман Абибуллаев
Sanktpēterburga   P632 «#доброподносом» 09:04
Алексей Аксенов
Sanktpēterburga   P604 «Аракфакра!» 08:08
Елена Александрова
Sanktpēterburga   P614 «Keep calm and resist» 08:28
Алёна Байкова
Sanktpēterburga   P628 «О'лень!» 08:56
Владимир Белинский
Maskava   P642 «Девяносто два» 09:24
Константин Бирзнек
Sanktpēterburga   P612 «Слономышь» 08:24
Света Боголюбова
Rīga   P600 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Дарья Вундер
Sanktpēterburga   P646 «Селёдочный траулер «Иван Фёдорович Крузенштерн»» 09:32
Юлия Головко
Sanktpēterburga   P645 «А-1» 09:30
Алена Григорьева
Sanktpēterburga   P683 «Дым из трубы» 10:46
Анна Гуськова
Sanktpēterburga   P647 «Квант НастРоения» 09:34
Олег Давыдов
Sanktpēterburga   P618 «KoDятки» 08:36
Галя Дубова
Sanktpēterburga   P636 «Runtime error» 09:12
Ирина Егорова
Sanktpēterburga   P604 «Аракфакра!» 08:08
Владимир Ельчинов
Maskava   P683 «Дым из трубы» 10:46
Сергей Жуйков
Sanktpēterburga   P641 «Коты-хомяки» 09:22
Денис Завелев
Maskava   P608 «Ветряные мельницы вероятного противника» 08:16
Булат Зайнуллин
Jekaterinburga   P618 «KoDятки» 08:36
Ульяна Зотова
Sanktpēterburga   P622 «Кафка-рабство» 08:44
Николай Исайкин
Sanktpēterburga   P665 «Спящие умы» 10:10
Павел Карагин
Sanktpēterburga   P601 «Тройной орарь» 08:02
Алексей Качалов
Sanktpēterburga   P659 «Карело-сибирская магистраль» 09:58
Анастасия Качалова
Sanktpēterburga   P659 «Карело-сибирская магистраль» 09:58
Юлия Кириенко
Ļeņingradas apgabals   P648 «Урания» 09:36
Татьяна Кондакова
Sanktpēterburga   P663 «омерзительная четверка» 10:06
Сергей Корнильев
Sanktpēterburga   P658 «Багштак» 09:56
Юлия Корнильева
Sanktpēterburga   P658 «Багштак» 09:56
Роман Кулагин
Puškina   P647 «Квант НастРоения» 09:34
Евгений Курпилянский
Jekaterinburga   P618 «KoDятки» 08:36
Василий Лаптюхин
Sanktpēterburga   P660 «Пир духа» 10:00
Вячеслав Лисицын
Sanktpēterburga   P601 «Тройной орарь» 08:02
София Мамрукова
Helsinki   P624 «Челентано - певец!» 08:48
Алексей Махин
Sanktpēterburga   P652 «ПЕЛЬМЕНИ» 09:44
Александра Мельникова
Maskava   P642 «Девяносто два» 09:24
Борис Минаев
Sanktpēterburga   P622 «Кафка-рабство» 08:44
Елизавета Михайлова
Sanktpēterburga   P639 «Ничего Нового» 09:18
Антон Мурашов
Sanktpēterburga   P602 «Ладога» 08:04
Илья Неворотин
Sanktpēterburga   P621 «АмаТуры» 08:42
Анна Неворотина
Sanktpēterburga   P621 «АмаТуры» 08:42
Егор Нечкин
Sanktpēterburga   P654 «Болотные Авиалинии» 09:48
Ирина Никитюк
Sanktpēterburga   P619 «Амнезия» 08:38
Давид Парунакян
Maskava   P608 «Ветряные мельницы вероятного противника» 08:16
Андрей Пауте
Sanktpēterburga   P631 «BTR (Babusia's Team Racers)» 09:02
Наталья Пауте
Sanktpēterburga   P631 «BTR (Babusia's Team Racers)» 09:02
Лида Перовская
Sanktpēterburga   P622 «Кафка-рабство» 08:44
Светлана Попова
Maskava   P616 «Следопыт» 08:32
Антон Попович
Sanktpēterburga   P645 «А-1» 09:30
Виталий Прокофьев
Sanktpēterburga   P654 «Болотные Авиалинии» 09:48
Рита Саблина
Maskava   P629 «Мимимишки» 08:58
Елена Савчук
Sanktpēterburga   P623 «Шустрые тихоходки» 08:46
Андрей Сапронов
Sanktpēterburga   P627 «Вомбаты» 08:54
Евгения Светлова
Sanktpēterburga   P641 «Коты-хомяки» 09:22
Артем Сидоров
Sanktpēterburga   P666 «Бешеная колесница» 10:12
Степан Славецкий
Sanktpēterburga   P607 «Похухоль» 08:14
Георгий Смирнов
Sanktpēterburga   P609 «Закат» 08:18
Иван Смирнов
Sanktpēterburga   P635 «Енот и Гугенот» 09:10
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   P666 «Бешеная колесница» 10:12
Елена Стрелина
Sanktpēterburga   P634 «3D» 09:08
Григорий Студенко
Sanktpēterburga   P662 «Бульдозер» 10:04
Анастасия Сумцова
Sanktpēterburga   P690 «Санкт-Петербургский поребрик» 11:00
Мария Федорова
Sanktpēterburga   P657 «Пошуфутинский» 09:54
Максим Фирфаров
Sanktpēterburga   P603 «Зоопарк» 08:06
Павел Цупиков
Rīga   P600 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Максим Чарыев
Sanktpēterburga   P690 «Санкт-Петербургский поребрик» 11:00
Роман Чередниченко
Sanktpēterburga   P603 «Зоопарк» 08:06
Сергей Черкасов
Sanktpēterburga   P690 «Санкт-Петербургский поребрик» 11:00
Евгений Чернов
Sanktpēterburga   P643 «Си Ху Лун Цзин» 09:26
Анатолий Чех
Sanktpēterburga   P606 «mmc» 08:12
Екатерина Чех
Sanktpēterburga   P606 «mmc» 08:12
Михаил Шерстнев
Sanktpēterburga   P639 «Ничего Нового» 09:18
Екатерина Шишкина
Sanktpēterburga   P682 «Подрузья» 10:44
Павел Ющенко
Maskavas apgabals   P629 «Мимимишки» 08:58
Дмитрий Янушкевич
Sanktpēterburga   P607 «Похухоль» 08:14
Андрей Янчук
Sanktpēterburga   P633 «Пыдра» 09:06
Евгений Абрамов
Ļeņingradas apgabals   P649 «Fair Play» 09:38
Наталия Агафонова
Sanktpēterburga   P634 «3D» 09:08
Дмитрий Алексеев
Sanktpēterburga   P664 «БС» 10:08
Александра Бусыгина
Sanktpēterburga   P613 «Неестественный отбор» 08:26
Попова Виктория
Sanktpēterburga   P637 «Крылья, ноги, хвосты» 09:14
Михаил Жуков
Sanktpēterburga   P661 «Джерри&Ко» 10:02
Дмитрий Коробков
Maskava   P616 «Следопыт» 08:32
Игорь Королев
Sanktpēterburga   P602 «Ладога» 08:04
Андрей Краев
Sanktpēterburga   P651 «Семён Палыч» 09:42
Маргарита Кунник
Sanktpēterburga   P611 «Болтрушайка и пингвинчик» 08:22
Дмитрий Михайлов
Sanktpēterburga   P639 «Ничего Нового» 09:18
Вадим Неворотин
Sanktpēterburga   P621 «АмаТуры» 08:42
Денис Петров
Sanktpēterburga   P638 «Хливкие шорьки» 09:16
Надежда Подливаева
Sanktpēterburga   P634 «3D» 09:08
Сегрей Попов
Sanktpēterburga   P645 «А-1» 09:30
Анна Семёнова
Sanktpēterburga   P617 «Квази» 08:34
Максим Славецкий
Sanktpēterburga   P633 «Пыдра» 09:06
Вера Степанова
Sanktpēterburga   P634 «3D» 09:08
Александр Тамм
Sanktpēterburga   P644 «Папуасы» 09:28
Мария Фадеева
Sanktpēterburga   P684 «КакОстра» 10:48
Светлана Холодкевич
Sanktpēterburga   P653 «ЦУСУС разминка» 09:46
Станислав Юзвинский
Sanktpēterburga   P681 «VSOP» 10:42
Мария Абрамова
Sanktpēterburga   P623 «Шустрые тихоходки» 08:46
Наталья Александрова
Sanktpēterburga   P635 «Енот и Гугенот» 09:10
Михаил Андреев
Sanktpēterburga   P614 «Keep calm and resist» 08:28
Николай Аникеев
Sanktpēterburga   P681 «VSOP» 10:42
Евгений Антонов
Sanktpēterburga   P624 «Челентано - певец!» 08:48
Александра Афонина
Sanktpēterburga   P614 «Keep calm and resist» 08:28
Николай Африн
Sanktpēterburga   P662 «Бульдозер» 10:04
Анна Багаева
Sanktpēterburga   P681 «VSOP» 10:42
Гульшат Баширова
Sanktpēterburga   P666 «Бешеная колесница» 10:12
Михаил Богданов
Sanktpēterburga   P656 «Вертолёт» 09:52
Кирилл Богловский
Sanktpēterburga   P624 «Челентано - певец!» 08:48
Константин Бусыгин
Sanktpēterburga   P613 «Неестественный отбор» 08:26
Ольга Бусыгина
Sanktpēterburga   P613 «Неестественный отбор» 08:26
Маша Васильева
Sanktpēterburga   P640 «Жора за старшего» 09:20
Марк Вундер
Sanktpēterburga   P646 «Селёдочный траулер «Иван Фёдорович Крузенштерн»» 09:32
Константин Грицан
Sanktpēterburga   P619 «Амнезия» 08:38
Таня Громова
Sanktpēterburga   P623 «Шустрые тихоходки» 08:46
Игорь Гуляев
Sanktpēterburga   P681 «VSOP» 10:42
Юлиана Гущина
Sanktpēterburga   P662 «Бульдозер» 10:04
Дарья Дергачева
Sanktpēterburga   P651 «Семён Палыч» 09:42
Татьяна Дробязко
Vologda   P602 «Ладога» 08:04
Светлана Елинская
Sanktpēterburga   P653 «ЦУСУС разминка» 09:46
Александр Елинский
Sanktpēterburga   P653 «ЦУСУС разминка» 09:46
Надежда Жданова
Sanktpēterburga   P601 «Тройной орарь» 08:02
Татьяна Жуйкова
Sanktpēterburga   P641 «Коты-хомяки» 09:22
Ксения Журавлёва
Sanktpēterburga   P600 «Шаурслиежу дзелзцельш» 08:00
Евгения Зозуля
Sanktpēterburga   P664 «БС» 10:08
Анна Зыкина
Sanktpēterburga   P651 «Семён Палыч» 09:42
Елена Иваничева
Sanktpēterburga   P612 «Слономышь» 08:24
Алекс Ильин
Sanktpēterburga   P612 «Слономышь» 08:24
Виталий Квитковский
Maskava   P616 «Следопыт» 08:32
Леля Климентова
Sanktpēterburga   P665 «Спящие умы» 10:10
Данила Ковков
Sanktpēterburga   P684 «КакОстра» 10:48
Алексей Кондаков
Sanktpēterburga   P663 «омерзительная четверка» 10:06
Александр Кондратенков
Sanktpēterburga   P631 «BTR (Babusia's Team Racers)» 09:02
Леонид Корниевский
Sanktpēterburga   P646 «Селёдочный траулер «Иван Фёдорович Крузенштерн»» 09:32
Яна Королева
Sanktpēterburga   P618 «KoDятки» 08:36
Геннадий Короткевич
Sanktpēterburga   P622 «Кафка-рабство» 08:44
Павел Кочнев
Sanktpēterburga   P606 «mmc» 08:12
Алексей Кузнецов
Sanktpēterburga   P682 «Подрузья» 10:44
Максим Кунник
Sanktpēterburga   P611 «Болтрушайка и пингвинчик» 08:22
Виктория Лещук
Maskava   P683 «Дым из трубы» 10:46
Павел Маврин
Sanktpēterburga   P629 «Мимимишки» 08:58
Анна Макарова
Sanktpēterburga   P663 «омерзительная четверка» 10:06
Родион Маковский
Sanktpēterburga   P684 «КакОстра» 10:48
Десислава Маринова
Sanktpēterburga   P628 «О'лень!» 08:56
Надежда Махина
Sanktpēterburga   P652 «ПЕЛЬМЕНИ» 09:44
Антон Мельник
Sanktpēterburga   P661 «Джерри&Ко» 10:02
Елизавета Мельник
Sanktpēterburga   P607 «Похухоль» 08:14
Ольга Мельник
Sanktpēterburga   P661 «Джерри&Ко» 10:02
Олег Мигда
Sanktpēterburga   P619 «Амнезия» 08:38
Светлана Милославская
Sanktpēterburga   P644 «Папуасы» 09:28
Борис Моносов
Sanktpēterburga   P624 «Челентано - певец!» 08:48
Глеб Немировский
Sanktpēterburga   P637 «Крылья, ноги, хвосты» 09:14
Максим Новиков
Sanktpēterburga   P665 «Спящие умы» 10:10
Ольга Новикова
Sanktpēterburga   P630 «Шквартет» 09:00
Антон Оскотский
Kazaņa   P642 «Девяносто два» 09:24
Инна Особова
Sanktpēterburga   P653 «ЦУСУС разминка» 09:46
Денис Остапенко
Sanktpēterburga   P606 «mmc» 08:12
Дарья Панкратова
Sanktpēterburga   P660 «Пир духа» 10:00
Евгений Пелых
Sanktpēterburga   P613 «Неестественный отбор» 08:26
Татьянка Пепе
Sanktpēterburga   P682 «Подрузья» 10:44
Алексей Перевезенцев
Sanktpēterburga   P662 «Бульдозер» 10:04
Елена Петрова
Sanktpēterburga   P604 «Аракфакра!» 08:08
Никита Петровский
Sanktpēterburga   P632 «#доброподносом» 09:04
Аня Петросян
Sanktpēterburga   P636 «Runtime error» 09:12
Вячеслав Пинчук
Sanktpēterburga   P612 «Слономышь» 08:24
Антон Плотников
Krasnojarska   P605 «Ананасик» 08:10
Александр Поваров
Sanktpēterburga   P603 «Зоопарк» 08:06
Вячеслав Полушин
Sanktpēterburga   P660 «Пир духа» 10:00
Денис Пономарёв
Sanktpēterburga   P614 «Keep calm and resist» 08:28
Анна Попович
Sanktpēterburga   P645 «А-1» 09:30
Евгений Прусов
Tālo ārzemju pilsētas   P627 «Вомбаты» 08:54
Михаил Пядёркин
Tālo ārzemju pilsētas   P629 «Мимимишки» 08:58
Анатолий Рагузин
Sanktpēterburga   P651 «Семён Палыч» 09:42
Анна Сапронова
Sanktpēterburga   P627 «Вомбаты» 08:54
Елизавета Сафонова
Sanktpēterburga   P611 «Болтрушайка и пингвинчик» 08:22
Анастасия Сенникова
Sanktpēterburga   P641 «Коты-хомяки» 09:22
Анастасия Смирнова
Sanktpēterburga   P635 «Енот и Гугенот» 09:10
Антонина Смирнова
Sanktpēterburga   P661 «Джерри&Ко» 10:02
Ольга Смирнова
Sanktpēterburga   P635 «Енот и Гугенот» 09:10
Ксения Соколова
Sanktpēterburga   P605 «Ананасик» 08:10
Елена Стрельчик
Maskava   P642 «Девяносто два» 09:24
Екатерина Суева
Sanktpēterburga   P665 «Спящие умы» 10:10
Александр Танчук
Sanktpēterburga   P630 «Шквартет» 09:00
Алена Тимофеева
Sanktpēterburga   P602 «Ладога» 08:04
Анатолий Трухин
Sanktpēterburga   P619 «Амнезия» 08:38
Галина Тузникова
Sanktpēterburga   P632 «#доброподносом» 09:04
Роман Федоров
Sanktpēterburga   P631 «BTR (Babusia's Team Racers)» 09:02
Дмитрий Филипёнок
Sanktpēterburga   P657 «Пошуфутинский» 09:54
Ольга Черкезюк
Sanktpēterburga   P630 «Шквартет» 09:00
Татьяна Чернышева
Sanktpēterburga   P628 «О'лень!» 08:56
Александр Шестаков
Sanktpēterburga   P663 «омерзительная четверка» 10:06
Женя Штутина
Sanktpēterburga   P660 «Пир духа» 10:00
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
P600 08:00 Шаурслиежу дзелзцельш

P600

Ксения Журавлёва

Sanktpēterburga

P601 08:02 Тройной орарь

P601

Ivan Danilov

Sanktpēterburga

Павел Карагин

Sanktpēterburga

Надежда Жданова

Sanktpēterburga

Малая Охта , Отрадное , петроградка
P602 08:04 Ладога

P602

Антон Мурашов

Sanktpēterburga

Игорь Королев

Sanktpēterburga

Татьяна Дробязко

Vologda

Алена Тимофеева

Sanktpēterburga

Ingress , Resistance
P603 08:06 Зоопарк

P603

Александр Поваров

Sanktpēterburga

НИУ ВШЭ , Яндекс
P604 08:08 Аракфакра!

P604

Ирина Егорова

Sanktpēterburga

Елена Петрова

Sanktpēterburga

ГУАП
P605 08:10 Ананасик

P605

Антон Плотников

Krasnojarska

Ксения Соколова

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , 366 школа , Красноярск , Санкт-Петербург , OPENWAY
P606 08:12 mmc

P606

Анатолий Чех

Sanktpēterburga

Екатерина Чех

Sanktpēterburga

Павел Кочнев

Sanktpēterburga

Денис Остапенко

Sanktpēterburga

АРБ
P607 08:14 Похухоль

P607

Елизавета Мельник

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , СПбГИК , СПбГПУ , 239 , ИИСТ
P608 08:16 Ветряные мельницы вероятного противника

P608

P609 08:18 Закат

P609

P611 08:22 Болтрушайка и пингвинчик

P611

Максим Кунник

Sanktpēterburga

Елизавета Сафонова

Sanktpēterburga

P612 08:24 Слономышь

P612

Елена Иваничева

Sanktpēterburga

Алекс Ильин

Sanktpēterburga

Вячеслав Пинчук

Sanktpēterburga

P613 08:26 Неестественный отбор

P613

Константин Бусыгин

Sanktpēterburga

Ольга Бусыгина

Sanktpēterburga

Евгений Пелых

Sanktpēterburga

P614 08:28 Keep calm and resist

P614

Михаил Андреев

Sanktpēterburga

Александра Афонина

Sanktpēterburga

Денис Пономарёв

Sanktpēterburga

Ingress , Resistance
P616 08:32 Следопыт

P616

Виталий Квитковский

Maskava

P617 08:34 Квази

P617

Анна Семёнова

Sanktpēterburga

P618 08:36 KoDятки

P618

Олег Давыдов

Sanktpēterburga

Яна Королева

Sanktpēterburga

P619 08:38 Амнезия

P619

Ирина Никитюк

Sanktpēterburga

Константин Грицан

Sanktpēterburga

Олег Мигда

Sanktpēterburga

Анатолий Трухин

Sanktpēterburga

P621 08:42 АмаТуры

P621

P622 08:44 Кафка-рабство

P622

Ульяна Зотова

Sanktpēterburga

Борис Минаев

Sanktpēterburga

Лида Перовская

Sanktpēterburga

Геннадий Короткевич

Sanktpēterburga

НИУ ИТМО , ВКонтакте , Яндекс
P623 08:46 Шустрые тихоходки

P623

Елена Савчук

Sanktpēterburga

Мария Абрамова

Sanktpēterburga

Таня Громова

Sanktpēterburga

P624 08:48 Челентано - певец!

P624

Евгений Антонов

Sanktpēterburga

Кирилл Богловский

Sanktpēterburga

Борис Моносов

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , МКСПО "Корчагинцы" , Студ.Отряд , ЧГК
P627 08:54 Вомбаты

P627

Евгений Прусов

Tālo ārzemju pilsētas

Анна Сапронова

Sanktpēterburga

P628 08:56 О'лень!

P628

Алёна Байкова

Sanktpēterburga

Десислава Маринова

Sanktpēterburga

Татьяна Чернышева

Sanktpēterburga

ПГУПС , СПбГУ , 292 , 292 школа , Купчино , GaGagames , Мат-мех , Мосты
P629 08:58 Мимимишки

P629

Павел Ющенко

Maskavas apgabals

Павел Маврин

Sanktpēterburga

Михаил Пядёркин

Tālo ārzemju pilsētas

МГУ , НИУ ИТМО , ЛКШ , Google
P630 09:00 Шквартет

P630

Fedor Novikov

Sanktpēterburga

Ольга Новикова

Sanktpēterburga

Александр Танчук

Sanktpēterburga

Ольга Черкезюк

Sanktpēterburga

P631 09:02 BTR (Babusia's Team Racers)

P631

Андрей Пауте

Sanktpēterburga

Наталья Пауте

Sanktpēterburga

Александр Кондратенков

Sanktpēterburga

Роман Федоров

Sanktpēterburga

P632 09:04 #доброподносом
Никита Петровский

Sanktpēterburga

Галина Тузникова

Sanktpēterburga

СПбГПУ , СПбГУТ , 162 школа , ford , Усабрь
P633 09:06 Пыдра

P633

Андрей Янчук

Sanktpēterburga

P634 09:08 3D

P634

P635 09:10 Енот и Гугенот

P635

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

Наталья Александрова

Sanktpēterburga

Анастасия Смирнова

Sanktpēterburga

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , СПб ГЭТУ ЛЭТИ , МКСПО «Корчагинцы» , 56 гимназия
P636 09:12 Runtime error

P636

Галя Дубова

Sanktpēterburga

Аня Петросян

Sanktpēterburga

P637 09:14 Крылья, ноги, хвосты

P637

Глеб Немировский

Sanktpēterburga

P638 09:16 Хливкие шорьки
Денис Петров

Sanktpēterburga

P639 09:18 Ничего Нового

P639

СГСЭУ , СПбГТИ (ТУ) , 239
P640 09:20 Жора за старшего
Маша Васильева

Sanktpēterburga

P641 09:22 Коты-хомяки

P641

Сергей Жуйков

Sanktpēterburga

Татьяна Жуйкова

Sanktpēterburga

Анастасия Сенникова

Sanktpēterburga

P642 09:24 Девяносто два

P642

Антон Оскотский

Kazaņa

Елена Стрельчик

Maskava

P643 09:26 Си Ху Лун Цзин

P643

Евгений Чернов

Sanktpēterburga

P644 09:28 Папуасы

P644

Александр Тамм

Sanktpēterburga

Светлана Милославская

Sanktpēterburga

P645 09:30 А-1
Юлия Головко

Sanktpēterburga

Антон Попович

Sanktpēterburga

Сегрей Попов

Sanktpēterburga

Анна Попович

Sanktpēterburga

P646 09:32 Селёдочный траулер «Иван Фёдорович Крузенштерн»

P646

Дарья Вундер

Sanktpēterburga

Марк Вундер

Sanktpēterburga

Леонид Корниевский

Sanktpēterburga

P647 09:34 Квант НастРоения

P647

Anastasia Panfutova

Sanktpēterburga

Анна Гуськова

Sanktpēterburga

P648 09:36 Урания

P648

Юлия Кириенко

Ļeņingradas apgabals

P649 09:38 Fair Play
Евгений Абрамов

Ļeņingradas apgabals

P651 09:42 Семён Палыч

P651

Андрей Краев

Sanktpēterburga

Дарья Дергачева

Sanktpēterburga

Анна Зыкина

Sanktpēterburga

Анатолий Рагузин

Sanktpēterburga

P652 09:44 ПЕЛЬМЕНИ

P652

Алексей Махин

Sanktpēterburga

Надежда Махина

Sanktpēterburga

P653 09:46 ЦУСУС разминка

P653

Светлана Елинская

Sanktpēterburga

Александр Елинский

Sanktpēterburga

Инна Особова

Sanktpēterburga

P654 09:48 Болотные Авиалинии
Егор Нечкин

Sanktpēterburga

land rover , Defender
P656 09:52 Вертолёт
Михаил Богданов

Sanktpēterburga

P657 09:54 Пошуфутинский

P657

Мария Федорова

Sanktpēterburga

Дмитрий Филипёнок

Sanktpēterburga

P658 09:56 Багштак

P658

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , Санкт-Петербург , Лыжники , туризм , ЧГК , НДР
P659 09:58 Карело-сибирская магистраль

P659

СПбГПУ , Приморский район
P660 10:00 Пир духа

P660

Дарья Панкратова

Sanktpēterburga

Вячеслав Полушин

Sanktpēterburga

Женя Штутина

Sanktpēterburga

театр-студия Кумкуат , Петергоф , Физфак
P661 10:02 Джерри&Ко

P661

Михаил Жуков

Sanktpēterburga

Антон Мельник

Sanktpēterburga

Ольга Мельник

Sanktpēterburga

Антонина Смирнова

Sanktpēterburga

БГТУ Военмех , ГУАП , СПбГПУ , СПбГЭУ
P662 10:04 Бульдозер

P662

Николай Африн

Sanktpēterburga

Юлиана Гущина

Sanktpēterburga

Алексей Перевезенцев

Sanktpēterburga

P663 10:06 омерзительная четверка

P663

Алексей Кондаков

Sanktpēterburga

Анна Макарова

Sanktpēterburga

Александр Шестаков

Sanktpēterburga

P664 10:08 БС

P664

Евгения Зозуля

Sanktpēterburga

P665 10:10 Спящие умы

P665

Леля Климентова

Sanktpēterburga

Максим Новиков

Sanktpēterburga

Екатерина Суева

Sanktpēterburga

театр-студия Кумкуат
P666 10:12 Бешеная колесница

P666

Артем Сидоров

Sanktpēterburga

Ольга Смирнова

Sanktpēterburga

Гульшат Баширова

Sanktpēterburga

P681 10:42 VSOP

P681

Николай Аникеев

Sanktpēterburga

Анна Багаева

Sanktpēterburga

Игорь Гуляев

Sanktpēterburga

P682 10:44 Подрузья

P682

Алексей Кузнецов

Sanktpēterburga

Татьянка Пепе

Sanktpēterburga

P683 10:46 Дым из трубы

P683

Виктория Лещук

Maskava

P684 10:48 КакОстра

P684

Мария Фадеева

Sanktpēterburga

Данила Ковков

Sanktpēterburga

Родион Маковский

Sanktpēterburga

P690 11:00 Санкт-Петербургский поребрик

P690

СПбГПУ