Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Taisiia Bassenkova
Sanktpēterburga   107 «Gran Vals» 08:14
Asya Kravets
Minska   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Denis Semenov
Sanktpēterburga   141 «Посторонним В!» 09:22
Viktor Zenin
Minska   100 «Радзівілы маюць рацыю» 08:00
Риваль Абдрахманов
Sanktpēterburga   102 «Гениальный слон» 08:04
Егор Алипов
Maskava   131 «Загребущие ноги» 09:02
Дмитрий Андриевский
  113 «КомпАс-team» 08:26
Алексей Андрияш
Sanktpēterburga   107 «Gran Vals» 08:14
Александр Бидерман
Maskavas apgabals   144 «Феникс» 09:28
Рада Бок
Sanktpēterburga   124 «Yellow Sailor» 08:48
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   172 «Муми мама» 10:24
Наталья Важненко
Sanktpēterburga   148 «Pink engine» 09:36
Иван Веселков
Sanktpēterburga   102 «Гениальный слон» 08:04
Андрей Вечерский
Sanktpēterburga   163 «Zombie Angels» 10:06
Алёна Власова
Sanktpēterburga   104 «Я слушаю старинный полифон» 08:08
Анна Воронина
Maskava   146 «Офисные крысы» 09:32
Марина Григорьева
Sanktpēterburga   164 «Букашки» 10:08
Ольга Зайцева
Sanktpēterburga   111 «Шикка» 08:22
Елизавета Залевская
Sanktpēterburga   126 «Параноики» 08:52
Владимир Киктев
Maskava   136 «Мировой кризис» 09:12
Валентина Кормакова
Maskava   104 «Я слушаю старинный полифон» 08:08
Татьяна Кострова
Sanktpēterburga   142 «Слон и Моська» 09:24
Екатерина Куликова
Maskava   114 «Все такие внезапные» 08:28
Ольга Лапшова
Sanktpēterburga   141 «Посторонним В!» 09:22
Анастасия Максим
Sanktpēterburga   143 «А Лось-то тут причем?» 09:26
Дмитрий Малышев
Sanktpēterburga   163 «Zombie Angels» 10:06
Илья Михалыч
Sanktpēterburga   147 «Фрактал Бутерброда» 09:34
Антон Нечаев
Sanktpēterburga   135 «Команда мечты» 09:10
Инна Погорелова
Sanktpēterburga   102 «Гениальный слон» 08:04
Елена Смирнова
Sanktpēterburga   151 «А1» 09:42
Михаил Соболев
Ļeņingradas apgabals   122 «EDH» 08:44
Сергей Степаненко
Sanktpēterburga   160 «Мы не сеем» 10:00
Антон Суриков
Sanktpēterburga   106 «Да-да-да» 08:12
Владислав Сухмель
Sanktpēterburga   181 «Hic sunt dracones» 10:42
Михаил Тимошенко
Sanktpēterburga   139 «В Процессе Обсуждения» 09:18
Миша Туркин
Maskava   130 «Ми2Ю» 09:00
Катя Углева
Sanktpēterburga   176 «Сервелат из котиков» 10:32
Анастасия Филатова
Sanktpēterburga   134 «Мятная стекловата» 09:08
Анастасия Чернышева
Sanktpēterburga   1110 «Свет далёких планет» 11:40
Ольга Ширкова
Sanktpēterburga   139 «В Процессе Обсуждения» 09:18
Александр Юдин
Sanktpēterburga   124 «Yellow Sailor» 08:48
Ольга А
Sanktpēterburga   186 «Бредущие хрюны» 10:52
Владимир Андреев
Sanktpēterburga   166 «Коробяки» 10:12
Александр Аникеичев
Sanktpēterburga   162 «Только учусь» 10:04
Дмитрий Бабак
Maskava   123 «РенЭсмис» 08:46
Ирина Бойченко
Sanktpēterburga   134 «Мятная стекловата» 09:08
Ирина Гарманова
Maskava   146 «Офисные крысы» 09:32
Евгений Горелкин
Sanktpēterburga   121 «И снова Мы» 08:42
Настя Егорова
Sanktpēterburga   132 «Континент» 09:04
Ольга Егорова
Sanktpēterburga   133 «Двойняшки-теняшки» 09:06
Роман Иванов
Ļeņingradas apgabals   122 «EDH» 08:44
Ольга Калинина
Sanktpēterburga   152 «БеГемот» 09:44
Анна Калитка
Sanktpēterburga   102 «Гениальный слон» 08:04
Дмитрий Лебедев
Sanktpēterburga   110 «Простая арифметика» 08:20
Александра Новикова
Sanktpēterburga   190 «ак» 11:00
Михаил Нокель
Maskava   103 «Добр бодр бобр Додр» 08:06
Ольга Раншакова
Sanktpēterburga   174 «Эвкалипт» 10:28
Анастасия Самусева
Ļeņingradas apgabals   191 «Тофсла и Вифсла» 11:02
Светлана Селюнина
Sanktpēterburga   1111 «Invalida» 11:42
Артём Сергеев
Maskava   106 «Да-да-да» 08:12
Оксана Сергеева
Maskava   171 «Клюква» 10:22
Дмитрий Сингур
Sanktpēterburga   112 «Пухли» 08:24
Евгения Соколова
Sanktpēterburga   138 «Не по адресу» 09:16
Александра Трапкачева
Sanktpēterburga   142 «Слон и Моська» 09:24
Наталья Урядкина
Sanktpēterburga   184 «Клуни» 10:48
Александр Азаркович
Maskava   171 «Клюква» 10:22
Елена Андреева
Sanktpēterburga   166 «Коробяки» 10:12
Ирина Андреева
Sanktpēterburga   166 «Коробяки» 10:12
Дмитрий Андрющенко
Sanktpēterburga   176 «Сервелат из котиков» 10:32
Денис Анохин
Sanktpēterburga   135 «Команда мечты» 09:10
Михаил Балабан
Ļeņingradas apgabals   122 «EDH» 08:44
Елена Беляева
Sanktpēterburga   1111 «Invalida» 11:42
Федор Богомолов
Sanktpēterburga   176 «Сервелат из котиков» 10:32
Антон Вахтин
Maskava   171 «Клюква» 10:22
Антон Вересов
Sanktpēterburga   132 «Континент» 09:04
Михаил Горбунцов
Maskava   103 «Добр бодр бобр Додр» 08:06
Арсений Горелкин
Sanktpēterburga   121 «И снова Мы» 08:42
Екатерина Горелкина
Sanktpēterburga   121 «И снова Мы» 08:42
Ольга Грабова
Sanktpēterburga   151 «А1» 09:42
Валерия Грибанова
Maskava   181 «Hic sunt dracones» 10:42
Михаил Григорьев
Sanktpēterburga   164 «Букашки» 10:08
Алена Громова
Sanktpēterburga   135 «Команда мечты» 09:10
Светлана Гусева
Sanktpēterburga   144 «Феникс» 09:28
Александр Егоров
Sanktpēterburga   133 «Двойняшки-теняшки» 09:06
Марина Жарикова
Maskava   146 «Офисные крысы» 09:32
Юлия Жерносек
Sanktpēterburga   112 «Пухли» 08:24
Анастасия Жолудева
Sanktpēterburga   1110 «Свет далёких планет» 11:40
Лидия Зайцева
Sanktpēterburga   181 «Hic sunt dracones» 10:42
Анна Иванова
Sanktpēterburga   148 «Pink engine» 09:36
Марианна Ильяшевич
Sanktpēterburga   184 «Клуни» 10:48
Станислав Ильяшевич
Sanktpēterburga   184 «Клуни» 10:48
Юлия Иостман
Maskava   187 «Сполох-3» 10:54
Максим Карнаухов
Sanktpēterburga   1111 «Invalida» 11:42
Евгений Клименко
Sanktpēterburga   107 «Gran Vals» 08:14
Илья Кравчук
Sanktpēterburga   1110 «Свет далёких планет» 11:40
Дарина Кузнецова
Sanktpēterburga   132 «Континент» 09:04
Дмитрий Лашин
Maskava   171 «Клюква» 10:22
Мария Лелюк
Sanktpēterburga   107 «Gran Vals» 08:14
Анастасия Липатова
Maskava   131 «Загребущие ноги» 09:02
Мария Лиходеева
Sanktpēterburga   134 «Мятная стекловата» 09:08
Ирина Макарова
Maskava   114 «Все такие внезапные» 08:28
Андрей Максим
Sanktpēterburga   143 «А Лось-то тут причем?» 09:26
Полина Малахова
Sanktpēterburga   174 «Эвкалипт» 10:28
Дмитрий Марчук
Maskava   181 «Hic sunt dracones» 10:42
Мария Мащенко
Ļeņingradas apgabals   191 «Тофсла и Вифсла» 11:02
Анастасия Мерецкая
Sanktpēterburga   1110 «Свет далёких планет» 11:40
Юлия Миронова
Sanktpēterburga   148 «Pink engine» 09:36
Константин Наркевич
Sanktpēterburga   144 «Феникс» 09:28
Николай Озеров
Sanktpēterburga   183 «Мастер и Маргарита» 10:46
Роман Подойницын
Sanktpēterburga   161 «А+Р» 10:02
Максим Пынько
Sanktpēterburga   126 «Параноики» 08:52
Татьяна Радеева
Sanktpēterburga   111 «Шикка» 08:22
Татьяна Раншакова
Sanktpēterburga   174 «Эвкалипт» 10:28
Мария Рева
Sanktpēterburga   183 «Мастер и Маргарита» 10:46
Таисия Рудакова
Sanktpēterburga   135 «Команда мечты» 09:10
Дарья Селюнина
Sanktpēterburga   1111 «Invalida» 11:42
Натали Спорыхина
Maskava   113 «КомпАс-team» 08:26
Влад Сухов
Maskava   146 «Офисные крысы» 09:32
Вячеслав Тихонов
Sanktpēterburga   176 «Сервелат из котиков» 10:32
Дмитрий Фатеев
Sanktpēterburga   186 «Бредущие хрюны» 10:52
Юлия Феоктистова
Maskava   130 «Ми2Ю» 09:00
Ирина Фетисова
Sanktpēterburga   147 «Фрактал Бутерброда» 09:34
Анастасия Фомина
Sanktpēterburga   124 «Yellow Sailor» 08:48
Евгения Цветкова
Sanktpēterburga   1112 «ЛГУ им. А.С. Пушкина_4» 11:44
Илья Шайтор
Sanktpēterburga   184 «Клуни» 10:48
Тимур Шальков
Sanktpēterburga   147 «Фрактал Бутерброда» 09:34
Дарья Щипанова
Maskava   123 «РенЭсмис» 08:46
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
100 08:00 Радзівілы маюць рацыю

100

Asya Kravets

Minska

Viktor Zenin

Minska

102 08:04 Гениальный слон

102

СПО "Унисон" , СПбГУ , театр-студия Кумкуат
103 08:06 Добр бодр бобр Додр

103

Михаил Горбунцов

Maskava

МГУ , шад , Москва , Яндекс
104 08:08 Я слушаю старинный полифон

104

106 08:12 Да-да-да

106

МГУ , Гимназия №1543 , НИУ ИТМО , ЧГК , 292 школа
107 08:14 Gran Vals

107

Taisiia Bassenkova

Sanktpēterburga

Евгений Клименко

Sanktpēterburga

Мария Лелюк

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ , НИУ ИТМО , СПбГПУ
110 08:20 Простая арифметика

110

111 08:22 Шикка

111

Ольга Зайцева

Sanktpēterburga

Татьяна Радеева

Sanktpēterburga

112 08:24 Пухли

112

Дмитрий Сингур

Sanktpēterburga

Юлия Жерносек

Sanktpēterburga

113 08:26 КомпАс-team

113

Натали Спорыхина

Maskava

114 08:28 Все такие внезапные

114

Ирина Макарова

Maskava

121 08:42 И снова Мы

121

Арсений Горелкин

Sanktpēterburga

Екатерина Горелкина

Sanktpēterburga

122 08:44 EDH

122

Михаил Соболев

Ļeņingradas apgabals

Роман Иванов

Ļeņingradas apgabals

Михаил Балабан

Ļeņingradas apgabals

РГГМУ , СПбГЭУ , Кировский район , СПбГУПТД
123 08:46 РенЭсмис

123

Дарья Щипанова

Maskava

Ренессанс Капитал , Deutsche Bank , эсмис , реник
124 08:48 Yellow Sailor

124

Рада Бок

Sanktpēterburga

Александр Юдин

Sanktpēterburga

Анастасия Фомина

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , Приморский район , ГУМРФ им. С.О.Макарова , судомех , верфь Полтава
126 08:52 Параноики

126

Максим Пынько

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПбГУТ
130 09:00 Ми2Ю

130

Юлия Феоктистова

Maskava

131 09:02 Загребущие ноги

131

Анастасия Липатова

Maskava

132 09:04 Континент

132

Настя Егорова

Sanktpēterburga

Антон Вересов

Sanktpēterburga

Дарина Кузнецова

Sanktpēterburga

133 09:06 Двойняшки-теняшки

133

Ольга Егорова

Sanktpēterburga

Александр Егоров

Sanktpēterburga

134 09:08 Мятная стекловата

134

Ирина Бойченко

Sanktpēterburga

Мария Лиходеева

Sanktpēterburga

ФТШ , СПбГПУ , 239 , СПбГУ
135 09:10 Команда мечты

135

Антон Нечаев

Sanktpēterburga

Денис Анохин

Sanktpēterburga

Алена Громова

Sanktpēterburga

Таисия Рудакова

Sanktpēterburga

РГПУ им. А.И.Герцена , туризм , Санкт-Петербург , горные туристы
136 09:12 Мировой кризис

136

138 09:16 Не по адресу

138

НМСУ "Горный" , 239
139 09:18 В Процессе Обсуждения

139

141 09:22 Посторонним В!

141

Denis Semenov

Sanktpēterburga

Ольга Лапшова

Sanktpēterburga

СПбГПУ
142 09:24 Слон и Моська

142

143 09:26 А Лось-то тут причем?

143

Андрей Максим

Sanktpēterburga

СПбГУ
144 09:28 Феникс

144

Светлана Гусева

Sanktpēterburga

Константин Наркевич

Sanktpēterburga

146 09:32 Офисные крысы

146

Марина Жарикова

Maskava

Влад Сухов

Maskava

147 09:34 Фрактал Бутерброда

147

Илья Михалыч

Sanktpēterburga

Ирина Фетисова

Sanktpēterburga

Тимур Шальков

Sanktpēterburga

hoffman
148 09:36 Pink engine

148

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Миронова

Sanktpēterburga

151 09:42 А1

151

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

Ольга Грабова

Sanktpēterburga

152 09:44 БеГемот

152

Ольга Калинина

Sanktpēterburga

160 10:00 Мы не сеем

160

161 10:02 А+Р

161

Роман Подойницын

Sanktpēterburga

162 10:04 Только учусь

162

163 10:06 Zombie Angels

163

Санкт-Петербург , рохли
164 10:08 Букашки

164

Михаил Григорьев

Sanktpēterburga

166 10:12 Коробяки

166

Елена Андреева

Sanktpēterburga

Ирина Андреева

Sanktpēterburga

171 10:22 Клюква

171

Александр Азаркович

Maskava

Антон Вахтин

Maskava

Дмитрий Лашин

Maskava

172 10:24 Муми мама

172

174 10:28 Эвкалипт

174

Полина Малахова

Sanktpēterburga

Татьяна Раншакова

Sanktpēterburga

Гатчина , СПбГЭУ , Санкт-Петербург , Приморский район , СПбГИК , Селигер , Полново
176 10:32 Сервелат из котиков

176

Катя Углева

Sanktpēterburga

Дмитрий Андрющенко

Sanktpēterburga

Федор Богомолов

Sanktpēterburga

Вячеслав Тихонов

Sanktpēterburga

ПГУПС , 292 школа
181 10:42 Hic sunt dracones

181

Валерия Грибанова

Maskava

Лидия Зайцева

Sanktpēterburga

Дмитрий Марчук

Maskava

183 10:46 Мастер и Маргарита

183

Николай Озеров

Sanktpēterburga

Мария Рева

Sanktpēterburga

184 10:48 Клуни

184

Марианна Ильяшевич

Sanktpēterburga

Станислав Ильяшевич

Sanktpēterburga

Илья Шайтор

Sanktpēterburga

186 10:52 Бредущие хрюны

186

Ольга А

Sanktpēterburga

Дмитрий Фатеев

Sanktpēterburga

187 10:54 Сполох-3

187

Юлия Иостман

Maskava

190 11:00 ак
191 11:02 Тофсла и Вифсла

191

Анастасия Самусева

Ļeņingradas apgabals

Мария Мащенко

Ļeņingradas apgabals

1110 11:40 Свет далёких планет

1110

Анастасия Жолудева

Sanktpēterburga

Илья Кравчук

Sanktpēterburga

Анастасия Мерецкая

Sanktpēterburga

СПО «ИнКор» , СПО «Крылья» , ССО "Славяне" , НИУ ИТМО , ОНД"Свет"
1111 11:42 Invalida

1111

Елена Беляева

Sanktpēterburga

Максим Карнаухов

Sanktpēterburga

Дарья Селюнина

Sanktpēterburga

1112 11:44 ЛГУ им. А.С. Пушкина_4

1112

Евгения Цветкова

Sanktpēterburga

ЛГУ им. Пушкина