Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks Birkas:
1M362 Удачный день 10:04 16:23 6:19 34 1:30 4:49
M362

Юрий Бондарев

Sanktpēterburga

2M312 Ниасилили 08:24 15:50 7:26 34 1:30 5:56
M312

3M319 Логово порока 08:38 17:35 8:57 34 1:30 7:27 СПб ГЭТУ ЛЭТИ
M319

Олег Бубекин

Sanktpēterburga

4M340 Just new authors 09:20 18:18 8:58 34 1:30 7:28
M340

Mikhail Sorokin

Sanktpēterburga

Светлана Куликова

Sanktpēterburga

5M343 Свинкопасы без бешеного поросёнка 09:26 19:08 9:42 34 1:30 8:12
M343

6M392 А медальку дадут? (ТК МГТУ) 11:04 21:05 10:01 34 1:30 8:31
M392

Михаил Поливанов

Sanktpēterburga

7M3110 Allride 11:40 21:56 10:16 34 1:30 8:46
M3110

Миша Пономарев

Sanktpēterburga

Олег Воробьев

Sanktpēterburga

8M334 ОдиннадцатьЫ 09:08 18:32 9:24 34 0:30 8:54
M334

Анна Воронова

Maskavas apgabals

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

9M354 Небо в облаках 09:48 20:18 10:30 34 1:30 9:00 Санкт-Петербург, СПбГУ, СНСЗ
M354

Саша Корнеева

Sanktpēterburga

10M352 Последователи Дейкстры 09:44 20:40 10:56 34 0:30 10:26
M352

Мария Зубарева

Sanktpēterburga

Екатерина Завьялова

Sanktpēterburga

Евгений Королев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

11M338 Отрадные Лоси Красной Горы 09:16 21:26 12:10 34 1:30 10:40
M338

Ivan Rygaev

Maskava

Илья Зеленин

Maskavas apgabals

Сергей Старцев

Maskava

12M302 Бредото 08:04 19:48 11:44 34 1:00 10:44 МГТУ СТАНКИН, Веломания, 1509
M302

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

13M331 Балбесы 09:02 21:37 12:35 34 1:30 11:05
M331

14M364 БезСпешки 10:08 16:28 6:20 33 1:30 4:50
M364

Виктория Сальникова

Sanktpēterburga

Станислав Шпикалов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

15M317 Белоснежка и гномы 08:34 15:44 7:10 33 1:30 5:40
M317

Вячеслав Грановский

Maskava

Алексей Мичурин

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

16M345 ВВ НаНа и Ко (Аврора) 09:30 16:42 7:12 33 1:30 5:42 НПО Аврора
M345

Neapmeklētie kontrolpunkti

17M371 Ready-Steady-Go! 10:22 17:35 7:13 33 1:30 5:43
M371

Neapmeklētie kontrolpunkti

18M381 Крути педали пока не поддали 10:42 17:56 7:14 33 1:30 5:44 НИУ ИТМО
M381

Neapmeklētie kontrolpunkti

19M311 Брукс против прыщей 08:22 15:39 7:17 33 1:30 5:47
M311

Neapmeklētie kontrolpunkti

20M325 Цукат 08:50 16:21 7:31 33 1:30 6:01
M325

Сергей Цыганов

Sanktpēterburga

Матвей Константинов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

21M335 Бешеные черепахи (reload) 09:10 17:10 8:00 33 1:30 6:30 Ленгипротранспуть
M335

Илья Багров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

22M367 АльпТурье 10:14 18:22 8:08 33 1:30 6:38 Купчино, Альпинисты, DINS, НИУ ИТМО, Туристы ИТМО
M367

Василий Сырохнов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

23M326 SPS17 08:52 17:28 8:36 33 1:30 7:06
M326

Максим Груньковский

Ļeņingradas apgabals

Максим Груньковский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

24M320 УПР Мау!! 08:40 17:30 8:50 33 1:30 7:20 НИУ ВШЭ, УПР, Флант
M320

Никола Рвань

Maskavas apgabals

Юлия Сотова

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

25M350 Велокарта Москвы 09:40 18:45 9:05 33 1:30 7:35
M350

Neapmeklētie kontrolpunkti

26M303 Первонавты 08:06 18:23 10:17 33 1:30 8:47
M303

Neapmeklētie kontrolpunkti

27M304 Маленькое бесполезное войско 08:08 18:27 10:19 33 1:30 8:49
M304

Олег Титов

Maskavas apgabals

Мария Семерикова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

28M323 Friencycle 08:46 19:08 10:22 33 1:30 8:52
M323

Эдуард Жук

Sanktpēterburga

Михаил Кадинский

Sanktpēterburga

Владимир Корнев

Sanktpēterburga

Екатерина Подзираева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

29M322 Сергофан Далече 08:44 19:11 10:27 33 1:00 9:27 велосипед, Москва, МГУПИ, Ingress, Большой Львиный Прайд
M322

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

30M333 Привет, Артём! 09:06 20:13 11:07 33 1:30 9:37
M333

Наталья Макова

Sanktpēterburga

Антон Вегера

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

31M346 Слонопотам 09:32 22:13 12:41 33 1:30 11:11
M346

Олег Попов

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

32M366 Pilatsky 10:12 16:16 6:04 32 1:30 4:34
M366

vladimir Pilatsky

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33M330 Морские котики 09:00 15:37 6:37 32 1:30 5:07
M330

Анастасия Кузнецова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

34M314 Сестрорецк 08:28 15:35 7:07 32 1:30 5:37
M314

Павелл Божко

Sanktpēterburga

Алексей Мочкин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

35M313 Велоблудни 08:26 15:35 7:09 32 1:30 5:39
M313

Алексей Сивовна

Sanktpēterburga

Кирилл Шумский

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

36M324 Я с тобой, Вася! 08:48 17:00 8:12 32 1:30 6:42
M324

Neapmeklētie kontrolpunkti

37M337 Scouser 09:14 18:23 9:09 32 1:30 7:39
M337

Neapmeklētie kontrolpunkti

38M361 Вояджер 10:02 19:03 9:01 32 1:00 8:01
M361

Антон Выдрин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

39M316 Укатали Сивку:)) 08:32 20:57 12:25 32 1:30 10:55
M316

Инна Воробьёва

Sanktpēterburga

Сергей Бован

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

40M365 Скумбрия из Пусана 10:10 16:15 6:05 31 1:30 4:35
M365

Vladimir Druzin

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

41M321 Джунгли Зовут! 08:42 15:38 6:56 31 1:00 5:56
M321

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

42M351 Трудовые резервы 09:42 19:23 9:41 31 1:30 8:11
M351

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

Максим Соколов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

43M380 Улыбаемся и Маша 10:40 20:26 9:46 31 9:46
M380

Екатерина Голяпа

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

44M363 Пантеон 91 10:06 18:02 7:56 30 7:56
M363

Ash Shevlyakov

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

45M344 Выкрутасы 09:28 15:36 6:08 28 6:08 БГТУ Военмех, СПбГУПТД
M344

Тарас Цветков

Sanktpēterburga

Яна Цветкова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

46M372 Томатный ньюанс 10:24 22:29 12:05 26 1:30 10:35
M372

Алия Макулова

Sanktpēterburga

Мария Афанасьева

Sanktpēterburga

Леонид Стеклов

Sanktpēterburga

47M332 Так я нарушил закон 09:04 18:46 9:42 21 1:30 8:12
M332

Виктор Ремез

Sanktpēterburga

48M390 1-я конная 11:00 20:03 9:03 21 9:03
M390

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

49M341 Енот и Гугенот 09:22 16:59 7:37 20 7:37 МКСПО «Корчагинцы», РГПУ им. А.И.Герцена, велосипед, Санкт-Петербург, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
M341

Иван Смирнов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

50M339 Оля может 09:18 18:21 9:03 20 1:00 8:03
M339

Ольга Ким

Sanktpēterburga

Мария Шушакова

Sanktpēterburga

Ксения Катерова

Sanktpēterburga

Соня Ким

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

51M370 Echelon 10:20 16:28 6:08 13 6:08
M370

Юлия Михалина

Maskavas apgabals

Юлия Бирюлина

Maskava

София Георгадзе

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
M327 Кальмарики 08:54
Виталий Красноперов

Sanktpēterburga

M328 Ананид Леопольдович 08:56
M328

Виктория Вепринцева

Sanktpēterburga

Максим Гусев

Sanktpēterburga

M329 Остин Пауэрс 08:58
M329

M336 НВ 09:12
M336

Надя Дмитренко

Sanktpēterburga

M353 Terebon'ki team 09:46
M353

M394 Сава и Лера 11:08
M394

Лера Железова

Sanktpēterburga

Савелий Жуков

Sanktpēterburga

M3100 Хитропопики 11:20
M3100

Алексей Курлян

Sanktpēterburga

Александр Хаминов

Sanktpēterburga

Алена Хаминова

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus