Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks Birkas:
1X321 Крик крокодила 08:42 18:14 9:32 29 1:45 7:47
X321

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

2X331 Quick brown fox 09:02 20:17 11:15 29 2:30 8:45 МГУ, ВМК, ЧГК
X331

3X338 КХАХ 09:16 21:09 11:53 29 2:30 9:23
X338

Максим Авдеев

Maskava

4X382 Сами вы химера! 10:44 22:38 11:54 29 1:15 10:39
X382

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

5X363 Ца-ца-ца 10:06 19:14 9:08 28 2:30 6:38
X363

Neapmeklētie kontrolpunkti

6X376 Рамамбахарамамбуру 10:32 20:01 9:29 28 2:30 6:59
Дарья Кузьмина

Sanktpēterburga

Алексей Крупнов

Sanktpēterburga

Владимир Погребняк

Sanktpēterburga

Нина Погребняк

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

7X368 Четыре в лаваше 10:16 20:05 9:49 28 2:30 7:19 СПбГАСУ, Клуб любителей шавермы, ЛГИП
X368

Ольга Рыжок

Sanktpēterburga

Илья Марков

Sanktpēterburga

Ольга Горькая

Sanktpēterburga

Елизавета Лаврюшова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

8X350 Прогрыз 09:40 19:30 9:50 28 2:30 7:20 СПбГТИ (ТУ), ПГУПС, Навис, Велопитер, Улыбка Радуги, РазДельный Сбор, НИУ ИТМО, СПбГУ
X350

Антон Рыжов

Sanktpēterburga

Влад Васильев

Sanktpēterburga

Мария Мироновская

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

9X343 КЛХ 09:26 19:27 10:01 28 2:30 7:31 эпсЫс, Стрельна
X343

E Ivanov

Sanktpēterburga

Юлия Короткова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

10X364 Какая-то коцебятина 10:08 20:14 10:06 28 2:30 7:36
X364

Neapmeklētie kontrolpunkti

11X342 Хронические индейцы 09:24 20:14 10:50 28 2:30 8:20 СПбГМТУ, Сбербанк, СПбГПУ
X342

Марина Грозина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

12X362 Стол Путина 10:04 20:58 10:54 28 2:30 8:24 СПбГПУ
X362

Иван Полухин

Sanktpēterburga

Юрий Проскурин

Sanktpēterburga

Игорь Родыгин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13X334 Мозг в отпуске 09:08 20:12 11:04 28 2:30 8:34
X334

Ксения Зайцева

Sanktpēterburga

Полина Быковских

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

14X304 Серендипити 08:08 19:51 11:43 28 2:30 9:13
X304

Елена Гурьева

Maskavas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

15X344 Aukstadvaris 09:28 22:02 12:34 28 0:-29
2:30
9:35
X344

Андрей Осипов

Sanktpēterburga

Organizētāju komentārs

Техническая ошибка организаторов

Neapmeklētie kontrolpunkti

16X311 Я вспомнил, где я не был 08:22 21:46 13:24 28 2:30 10:54
X311

Серёжа Селяев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

17X341 Франкенвини 09:22 21:05 11:43 28 0:30 11:13
X341

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

18X323 ИнтБоты 08:46 22:00 13:14 28 2:00 11:14
X323

Максим Болдырев

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

19X348 Ыежжоча 09:36 20:16 10:40 27 2:30 8:10 Клуб любителей шавермы
X348

Ilya Tereshin

Sanktpēterburga

Таня Голубкова

Sanktpēterburga

Игорь Сидоров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

20X351 ice! 09:42 22:04 12:22 27 1:45 10:37
X351

Михаилъ Питаль

Sanktpēterburga

Сергей Фадеев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

21X300 Ярость Топора 08:00 19:34 11:34 27 0:30 11:04 велосипед, Пискаревка
X300

Павел Вакулич

Sanktpēterburga

Андрей Семенюк

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

22X345 Блиц - скорость без границ! 09:30 19:40 10:10 26 2:30 7:40 НИУ ИТМО
X345

Дарья Куринная

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

23X302 Два тупика 08:04 18:31 10:27 26 2:30 7:57
X302

Николай Скавинский

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

24X330 Культурный слой 09:00 20:04 11:04 26 2:30 8:34
X330

Антон Петров

Sanktpēterburga

Артур Петров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

25X374 Шаурма 10:28 21:26 10:58 26 0:30 10:28
X374

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

26X380 Из Таблетки на колесах 10:40 22:33 11:53 26 0:30 11:23
X380

Елена Кустова

Sanktpēterburga

Антон Симплтон

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

27X303 мои воображаемые друзья 08:06 18:00 9:54 25 2:30 7:24 МГТУ им. Н.Э.Баумана
X303

Neapmeklētie kontrolpunkti

28X347 Тюлени и Кондеи 09:34 21:49 12:15 25 2:30 9:45
X347

Светлана Белова

Sanktpēterburga

Регина Васильева

Sanktpēterburga

Елена Смирнова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

29X346 Шилопопые 09:32 19:07 9:35 24 2:30 7:05
X346

Neapmeklētie kontrolpunkti

29X375 ФУКС 10:30 20:05 9:35 24 2:30 7:05
X375

Сергей Русских

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

31X372 Ры 10:24 18:48 8:24 24 1:15 7:09
Дмитрий Бурдин

Sanktpēterburga

Константин Нилов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

32X391 Праздничный забор 11:02 22:43 11:41 24 2:30 9:11 ССО «Сковорода», СПбГПУ
X391

Константин Захаров

Sanktpēterburga

Елена Чачанова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

33X322 Figure of 8 08:44 21:52 13:08 24 0:45 12:23
X322

Vika Bokareva

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

34X339 Логистика и Поиск пути 09:18 22:54 13:36 24 13:36
X339

Павел Лепехин

Sanktpēterburga

Екатерина Лепехина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

35X332 Сполох - 2 09:04 18:06 9:02 23 9:02
X332

Ivan Iostman

Maskava

Олег Зенчук

Maskava

Полина Мелиховская

Maskava

Алексей Харитонов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

36X349 ST 09:38 21:34 11:56 23 1:45 10:11
X349

Поташова Софья

Sanktpēterburga

Татьяна Шинкоренко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

37X369 ExtraCoded 10:18 21:27 11:09 22 1:15 9:54 СПбГПУ
X369

Коля Якуба

Sanktpēterburga

Стас Рец

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

38X367 Аннунаки 10:14 22:44 12:30 22 0:45 11:45
X367

Наталия Суваржинская

Sanktpēterburga

Александр Фукин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

39X307 Страпони 08:14 22:57 14:43 22 0:45 13:58
X307

Ivan Petrov

Maskava

Сергей Бледников

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

40X3100 Горячие гонщики стирают втулку вчетвером 11:20 22:22 11:02 21 2:30 8:32 ССО «Сковорода», СПбГПУ
X3100

Евгений Иванов

Sanktpēterburga

Артём Лобанцев

Sanktpēterburga

Павел Галомзик

Sanktpēterburga

Александр Щетинский

Sanktpēterburga

41X360 wild pigs 10:00 20:40 10:40 21 0:45 9:55
X360

Виктория Краснова

Sanktpēterburga

Юрий Черненков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

42X310 Залипуны 3 08:20 19:17 10:57 20 2:30 8:27
X310

Анна Шумейко

Sanktpēterburga

Вячеслав Шумейко

Sanktpēterburga

43X361 Против ветра 10:02 20:00 9:58 20 0:45 9:13
Петров Арсений

Sanktpēterburga

Михаил Парфенов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

44X366 Навигатор 10:12 17:26 7:14 18 0:45 6:29 ГУАП, СПбГТИ (ТУ), велосипед, СПб ГЭТУ ЛЭТИ
X366

Мария Гриднева

Sanktpēterburga

Павел Птицын

Sanktpēterburga

Евгения Тепина

Sanktpēterburga

Александр Тимофеев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

45X365 Сушки 10:10 14:52 4:42 7 4:42
X365

Анна Сущих

Sanktpēterburga

Дмитрий Сущих

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
X333 Вот так собака сделалась мной 09:06 18:22 9:16 27 0:30 8:46
X333

Сергей Азаров

Sanktpēterburga

Алёна Власова

Sanktpēterburga

Роман Абаев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
X301 Всадник Без Головы 08:02
Андрей Зорин

Sanktpēterburga

X390 Рыцари НИ! 11:00
X390

Егор Орехов

Sanktpēterburga

X392 Крот в сметане 11:04
X392

Виктория Кузнеченкова

Sanktpēterburga

Павел Майоров

Sanktpēterburga

Федор Чугайнов

Sanktpēterburga

X3119 Ударим по педалям 11:58
X3119

Евгений Толстов

Sanktpēterburga

Настя Чумачечая

Maskavas apgabals

Сергей Яшин

Sanktpēterburga

Ульяна Яшина

Sanktpēterburga

Numurs Komandas nosaukums Starts
X305 Первые на финише 08:10
X305

Катя Дьяченко

Sanktpēterburga

Дмитрий Белов

Sanktpēterburga

Лена Доронина

Sanktpēterburga

Денис Лопаткин

Sanktpēterburga

Organizētāju komentārs

нет шлема

X337 Капитан Пропант 09:14
X337

FEDOR DUHOVSKOY

Sanktpēterburga

Polina Kunitsyna

Sanktpēterburga

Сергей Белоусов

Sanktpēterburga

Семен Пчелкин

Sanktpēterburga

Organizētāju komentārs

нет шлема

Parādīt dalībniekus