Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks Birkas:
1P880 Plus ultra 10:40 16:12 5:32 37 4:00 1:32 МГУ
P880

2P881 Vorwärts bleib nicht stehen 10:42 18:25 7:43 37 4:00 3:43 МГУ, ГеоФак МГУ, Лыжники МГУ
P881

Егор Зеленин

Maskavas apgabals

3P810 GoldTeam 08:20 16:13 7:53 37 4:00 3:53 ФТШ, СПбГПУ
P810

4P840 Альфа Центавра 09:20 18:39 9:19 37 4:00 5:19
P840

Мария Хасанова

Sanktpēterburga

5P844 Sullen Hamster 09:28 19:30 10:02 37 4:00 6:02
P844

6P822 Не бегай 08:44 17:14 8:30 37 2:15 6:15 МГУ, ВМК, Яндекс
P822

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

7P820 Задумчивое торнадо 08:40 20:55 12:15 37 4:00 8:15 НИЯУ МИФИ
P820

Иван Стриженко

Maskava

8P802 БЕДА 08:04 17:34 9:30 37 0:45 8:45
P802

Иван Курышев

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

9P821 Калушата и Бутяфыч 08:42 17:57 9:15 37 9:15 СПбГПУ
P821

Pavel Gulyaev

Sanktpēterburga

Светлана Гуляева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

10P801 Огни Самайна 08:02 18:10 10:08 37 10:08
P801

Сергей Реука

Sanktpēterburga

Мария Савина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

11P830 Корзинки 09:00 22:23 13:23 37 1:45 11:38
P830

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

12P800 Роза ветров 08:00 14:03 6:03 36 4:00 2:03 СПбГТИ (ТУ), СПбГПУ
P800

Андрей Золотых

Sanktpēterburga

Алексей Озеров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

13P823 MIPT Runners 08:46 16:54 8:08 36 4:00 4:08
P823

Neapmeklētie kontrolpunkti

14P805 Азимут 08:10 15:33 7:23 36 3:00 4:23
P805

Валерий Дешко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

15P831 Кара Брых 09:02 16:40 7:38 36 3:00 4:38 Grid Dynamics
P831

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

16P806 маленькая компания 08:12 18:25 10:13 35 1:30 8:43 МГУ
P806

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

17P842 за униками 09:24 19:46 10:22 35 1:30 8:52
P842

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

18P871 Неолимпийская сборная Ямайки 10:22 18:31 8:09 34 4:00 4:09
P871

Илья Гурьянов

Sanktpēterburga

Денис Ракитин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

19P862 NonStop 10:04 17:27 7:23 34 3:00 4:23
P862

Игорь Юрьев

Sanktpēterburga

Алексей Кондратенко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

20P863 saprofit 10:06 21:32 11:26 34 3:00 8:26
P863

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

21P861 Ежики-шалуны 10:02 22:53 12:51 34 4:00 8:51
Ольга Комахина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

22P860 Ежики-шатуны 10:00 22:53 12:53 34 4:00 8:53
Ольга Комахина

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

23P843 НайдуНичто 09:26 21:54 12:28 34 1:30 10:58
P843

Gala Anokhina

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

24P804 Assa Party 08:08 16:45 8:37 33 4:00 4:37
P804

Гегелия Дато

Sanktpēterburga

Вячеслав Мосенков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

25P870 RT 10:20 16:33 6:13 20 3:15 2:58
P870

Анна Сафонова

Sanktpēterburga

Андрей Заботин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

26P803 Гений Пушкина 08:06 17:49 9:43 20 1:45 7:58 Подольск, ВНИИА им. Н.Л.Духова, Саров
P803

Надежда Пушкина

Maskavas apgabals

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
P825 АСЫ 08:50
P825

Анна Мерзлякова

Sanktpēterburga

P841 Турбо 09:22
P841

Елена Спасская

Sanktpēterburga

Алексей Лаптев

Sanktpēterburga

Ксения Сидорова

Sanktpēterburga

Ани Тадевосян

Sanktpēterburga

Parādīt dalībniekus