Kategorija 

Parādīt dalībniekus

Vieta Komandas numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks Birkas:
1121 Сон Разума 08:42 17:05 8:23 22 3:00 5:23
121

Андрей Юрко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

2150 Мы - огромное животное и мы вас всех съедим 09:40 18:04 8:24 22 1:45 6:39
150

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

3184 Тульский пряник с брусничной начинкой 10:48 22:43 11:55 22 4:00 7:55 НИУ ИТМО, ССО Славяне
184

Дарья Сныткина

Sanktpēterburga

4191 Ворона и лисица 11:02 21:33 10:31 22 2:30 8:01
191

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

5123 МиМиМ 08:46 21:30 12:44 22 4:00 8:44 РГПУ им. А.И.Герцена
123

Мария Сурикова

Sanktpēterburga

Максим Михайлов

Sanktpēterburga

Анастасия Мишина

Sanktpēterburga

6120 Императорский пингвин 08:40 20:18 11:38 22 2:30 9:08 СПО «Крылья», СПО "Карамель", НИУ ИТМО
120

Анна Тарасова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

7119 Ахаха, то есть мяу! 08:38 21:49 13:11 22 4:00 9:11 ЧелГУ, Яндекс
119

Антон Сердитов

Novosibirska

8102 Добр бодр бобр Додр 08:04 21:49 13:45 22 4:00 9:45 МГУ, шад, Яндекс
102

Михаил Горбунцов

Maskava

Павел Кизин

Maskavas apgabals

9111 Шевели своим туловищем 08:22 20:47 12:25 22 2:30 9:55 МГУ
111

Олег Иванов

Maskavas apgabals

Айбулат Аминов

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

9166 А Лось-то тут причём? 10:12 21:37 11:25 22 1:30 9:55
166

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

11170 Загребущие ноги 10:20 22:16 11:56 22 1:30 10:26
170

Анастасия Липатова

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

121113 Свет далеких планет 11:46 22:39 10:53 21 2:30 8:23 НИУ ИТМО, ОНД"Свет"
1113

Илья Кравчук

Sanktpēterburga

Юрий Смирнов

Sanktpēterburga

Даша Ипатьева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

131112 Коротко и ясно 11:44 22:39 10:55 21 2:30 8:25 СПО «ИнКор», СПбГЭУ, НИУ ИТМО, ОНД"Свет"
1112

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

14143 Посторонним В! 09:26 22:52 13:26 21 4:00 9:26 Кировск
143

Ольга Николаева

Ļeņingradas apgabals

Даша Морозова

Sanktpēterburga

Елена Сергеева

Ļeņingradas apgabals

Таня Федорова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

15105 Ангел и Серёжа 08:10 20:53 12:43 21 2:30 10:13 МГУ, РЭУ им. Г.В.Плеханова, NBR, 1511
105

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

16140 Без ПФД, пожалуйста! 09:20 22:51 13:31 21 2:30 11:01
140

Андрей Терехов

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

17168 ПодУставшие 10:16 19:06 8:50 20 4:00 4:50
168

Денис Петянин

Sanktpēterburga

Евгений Барболюк

Sanktpēterburga

Геннадий Мосякин

Sanktpēterburga

Александра Петянина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

18144 Кинхетилоп 09:28 17:55 8:27 20 2:30 5:57
144

Андрей Панов

Sanktpēterburga

Александра Шумилина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

19155 Супер-пупер-ультра-турбо-ракета 09:50 20:04 10:14 20 1:45 8:29
155

Антон Нечаев

Sanktpēterburga

Денис Анохин

Sanktpēterburga

Дарья Закрий

Sanktpēterburga

Евгений Филимоненков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

20152 Lust for life 09:44 20:53 11:09 20 2:30 8:39
152

Илья Михалыч

Sanktpēterburga

Иван Веселков

Sanktpēterburga

Ирина Фетисова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

21136 X-Travel.bus 09:12 21:47 12:35 20 2:30 10:05
136

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

22112 Братаны 08:24 19:32 11:08 20 1:00 10:08 СПбГЭУ, Кировск, САУ, Синявино
112

Никита Соловьёв

Ļeņingradas apgabals

Артём Богачёв

Ļeņingradas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

23110 Zozo Team 08:20 22:28 14:08 20 1:30 12:38
110

Maria Dorokhina

Maskava

Владимир Теленков

Maskava

Сергей Шипилов

Maskava

Екатерина Шипилова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

24101 Женская логика 08:02 21:38 13:36 20 0:45 12:51
101

Елена Колобаева

Tula

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

25171 Мировой кризис 10:22 20:58 10:36 19 1:30 9:06
171

Евгений Кириллов

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

26160 Пулково 10:00 19:52 9:52 19 0:45 9:07
160

Галина Крылова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

27161 В темпе вальса 10:02 22:09 12:07 19 1:30 10:37 РГПУ им. А.И.Герцена, филфак, Магнитогорск, Санкт-Петербург, OPENWAY, СПбГПУ, 239
161

Анка Аксёнова

Sanktpēterburga

Ириша Панова

Sanktpēterburga

Екатерина Коновалова

Magņitogorska

Катерина Тетерина

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

28104 pink engine 08:08 16:39 8:31 18 1:30 7:01
104

Natalia Vazhnenko

Sanktpēterburga

Анна Иванова

Sanktpēterburga

Яна Иванова

Sanktpēterburga

Юлия Миронова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

29192 Шпунтики 11:04 22:44 11:40 18 2:30 9:10
192

Мария Мащенко

Ļeņingradas apgabals

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

30131 Бешеные черепахи 09:02 20:01 10:59 18 1:45 9:14
131

Анна Михайлова

Sanktpēterburga

Юрий Зинченко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

31138 Шесть кривых ножек 09:16 22:34 13:18 18 1:30 11:48 Москва, СПбГПУ, Ростелеком
Светлана Агапова

Maskava

Татьяна Агапова

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

32124 Пухли 08:48 22:17 13:29 18 13:29
Дмитрий Сингур

Sanktpēterburga

Юлия Жерносек

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

33194 Шаверма 11:08 21:22 10:14 17 2:30 7:44
194

Татьяна Игнашева

Sanktpēterburga

Александр Шалин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

34173 Добрый Ээх 10:26 22:47 12:21 17 4:00 8:21
173

Тимур Бухараев

Maskava

Neapmeklētie kontrolpunkti

35132 Шпаруся 09:04 18:30 9:26 17 0:45 8:41
132

Константин Александров

Sanktpēterburga

Юрий Александров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

36164 СпбГУ ГА 10:08 18:38 8:30 16 8:30 Улетный экипаж
164

Сергей Аминов

Sanktpēterburga

Марина Поташева

Sanktpēterburga

Анастасия Тушенкова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

37180 Нате станица Брюховецкая 10:40 22:48 12:08 15 4:00 8:08
180

Mary Iz

Sanktpēterburga

Паша Крюков

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

38195 Gran Vals 11:10 22:44 11:34 15 2:30 9:04
195

Мария Лелюк

Sanktpēterburga

Евгений Клименко

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

39145 Эйфория 09:30 15:49 6:19 11 2:30 3:49
145

Артём Перов

Sanktpēterburga

Анна Галицкая

Sanktpēterburga

Иван Перов

Sanktpēterburga

Дарья Смирнова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

40154 Двое в лодке не считая собаки 09:48 17:23 7:35 11 2:30 5:05
154

Евгений Петров

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

41190 Grand TOUR ITMO 11:00 19:09 8:09 11 1:45 6:24 Санкт-Петербург, НИУ ИТМО, Кронверские барсы
190

Ирина Воскобойникова

Sanktpēterburga

Алексей Друзев

Sanktpēterburga

Анастасия Румянцева

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

42153 StoryBrooke 09:46 19:16 9:30 11 1:45 7:45
153

Дмитрий Петров

Sanktpēterburga

Александра Петрова

Sanktpēterburga

Виталия Петрова

Sanktpēterburga

Наталия Петрова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

43135 Миф 09:10 20:27 11:17 11 1:30 9:47
135

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

44198 ИВА 11:16 17:58 6:42 10 6:42
198

Александр Иванов

Sanktpēterburga

Валерий Марков

Sanktpēterburga

Ирина Маркова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

45103 Красотки 08:06 15:07 7:01 10 7:01
103

Оля Ивойлова

Sanktpēterburga

Марина Акимова

Sanktpēterburga

Ира Глухова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

46165 Мыши Мю 10:10 13:40 3:30 5 0:45 2:45
165

Мария Глушкова

Sanktpēterburga

Юлия Антонова

Sanktpēterburga

Святослав Собакин

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts Finišs Laiks trasē Apmeklētie kontrolpunkti Penalty/Bonus Kopējais laiks
197 Королевские горки 11:14 22:43 11:29 22 1:30 9:59
197

Алексей Сердюк

Sanktpēterburga

Ира Мякинькова

Sanktpēterburga

Аня Рябова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

193 Банановый кекс 11:06 22:54 11:48 19 2:30 9:18
193

Анна Слизун

Sanktpēterburga

Марианна Михайлова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

196 Maestro 11:12 22:38 11:26 18 1:45 9:41
196

Ксения Галанина

Sanktpēterburga

Ксюша Качанова

Sanktpēterburga

Анастасия Кириллова

Sanktpēterburga

Neapmeklētie kontrolpunkti

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

130 Сполох - 1 09:00 21:22 12:22 13 0:45 11:37
130

Варвара Куликова

Maskava

Анастасия Марихина

Maskava

Иван Плотников

Maskava

Полина Пылыпив

Maskava

Neapmeklētie bonusa kontrolpunkti

Numurs Komandas nosaukums Starts
122 Сполох 4 08:44
122

Елизавета Демина

Maskava

Александра Иостман

Maskava

Данила Иостман

Maskava

133 Петя и компания 09:06
133

Илья Сениченков

Sanktpēterburga

Пётр Сениченков

Sanktpēterburga

Анна Чубчикова

Sanktpēterburga

137 Эндорфинчики 09:14
137

Анна Власенко

Sanktpēterburga

Денис Зуев

Sanktpēterburga

Евгения Якимова

Sanktpēterburga

141 Экстраследопыты 09:22
141

Лейла Хатбуллина

Sanktpēterburga

151 Северяне 09:42
151

Марина Носова

Sanktpēterburga

162 Мальчишки 10:04
162

Тимофей Волков

Sanktpēterburga

Михаил Ручьев

Sanktpēterburga

Ольга Ручьева

Sanktpēterburga

163 Эдгар Аллан По 10:06
163

Антон Ермаков

Sanktpēterburga

Ася Ермакова

Sanktpēterburga

Светлана Сидорова

Sanktpēterburga

167 Друзья 10:14
167

Ольга Соколова

Sanktpēterburga

Митя Богданов

Sanktpēterburga

Татьяна Богданова

Sanktpēterburga

Макар Прокофьев

Sanktpēterburga

174 Преступление и наказание 10:28
174

Александр Миненков

Sanktpēterburga

181 Обеденная команда 10:42
181

Сергей Алексеев

Sanktpēterburga

Александр Клименок

Sanktpēterburga

Илья Любатинский

Sanktpēterburga

182 Банановые мозги 10:44
Игорь Камышев

Sanktpēterburga

Роман Кульгускин

Sanktpēterburga

Светлана Робкова

Sanktpēterburga

183 3 батона и сладкая булочка 10:46
183

Ирина Жукова

Sanktpēterburga

Александр Нуйдель

Sanktpēterburga

Марина Нуйдель

Sanktpēterburga

1100 СУПЕР МЕГА УЛЬТРА ПОЖИРАТЕЛИ ДИКИХ КАНАДСКИХ БОБРОВ 11:20
1100

1101 Новая команда[1] 11:22
1101

Parādīt dalībniekus