Kategorija 

Vārds, uzvārds Pilsēta Komandas numurs un nosaukums Starta laiks
Daria Androsova
Maskava   L4100 «Хаттиффнаты» 11:20
Ulyana Butylo
Sanktpēterburga   L4111 «stdio.h» 11:42
Yulia Filippova
Maskava   L476 «CARAMBA» 10:32
Gleb Glushanok
Sanktpēterburga   L4139 «WGS84» 12:38
Irina Kompaneeva
Sanktpēterburga   L493 «Я б лучше поспал» 11:06
Nikolay Korotkiy
Sanktpēterburga   L4101 «Рога и Хвост» 11:22
Sundy Moor
Maskava   L400 «Миу Миу» 08:00
Vladimir Smirnov
Tula   L495 «Тульские пряники (ТК МГТУ)» 11:10
Yura Zzzz
Maskava   L450 «бро» 09:40
Сергей Абрамов
Maskavas apgabals   L475 «ТиС» 10:30
Динара Абрярова
Maskava   L416 «Жахни Гвоздь!» 08:32
Яна Альхова
Sanktpēterburga   L4103 «Трио из подворотни» 11:26
Виктория Антонова
Sanktpēterburga   L473 «Синяки в коленках» 10:26
Ася Аркадьева
Sanktpēterburga   L492 «Здесь вам не тут» 11:04
Константин Баранов
Sanktpēterburga   L4155 «Могикане» 13:10
Екатерина Белова
Maskavas apgabals   L452 «Красные метеоры» 09:44
Любовь Белова
Sanktpēterburga   L461 «Танки грязи не боятся» 10:02
Надежда Богатенкова
Maskava   L463 «Атом» 10:06
Наталья Борисенкова
Maskava   L423 «Бакланы» 08:46
Надежда Борисова
Maskava   L419 «ЕнотыDANCE» 08:38
Юлия Бразовская
Sanktpēterburga   L4187 «Муми-мама и ко» 14:14
Ирина Буданова
Sanktpēterburga   L462 «Друзья- искатели» 10:04
Нелли Бурлакова
Maskava   L498 «Компашка - дуэт.» 11:16
Светлана Быстрова
Maskavas apgabals   L477 «Ползущие к цели» 10:34
Елена Васильева
Sanktpēterburga   L4145 «Полярный суслик-одиночка» 12:50
Анна Вахновская
Sanktpēterburga   L481 «Улитки на склоне Фудзи» 10:42
Татьяна Велиева
Maskava   L4128 «Брандешмыг» 12:16
Дарья Воронова
Maskava   L422 «Наскипидаренные улитки» 08:44
Дина Галкина
Sanktpēterburga   L4186 «Где у вас тут Эстрада?» 14:12
Александр Герасёв
Maskavas apgabals   L418 «Замзунзуберлижфиналиш» 08:36
Александр Горлов
Maskava   L430 «Ещё не придумали» 09:00
Ксения Горлова
Maskava   L430 «Ещё не придумали» 09:00
Ольга Градова
Sanktpēterburga   L4137 «Птица гордая» 12:34
Оя Грицкова
Maskava   L407 «Оя» 08:14
Надежда Гуревич
Maskava   L429 «Жесть» 08:58
Павел Гуревич
Maskava   L419 «ЕнотыDANCE» 08:38
Екатерина Гусева
Maskava   L4122 «Карающий топор» 12:04
Александр Данилин
Maskava   L483 «Белки-Летяги» 10:46
Инна Дементьева
Maskava   L400 «Миу Миу» 08:00
Екатерина Демещик (Коптева)
Maskava   L4124 «Заможай!» 12:08
Евгений Елманов
Maskava   L409 «Сумасшедшие белки» 08:18
Дарья Елманова
Maskava   L409 «Сумасшедшие белки» 08:18
Андрей Жемков
Maskava   L453 «Кремни» 09:46
Юлия Жемкова
Maskava   L453 «Кремни» 09:46
Елена Жирохова
Sanktpēterburga   L4158 «Драники» 13:16
Ольга Зайцева
Maskava   L431 «Большой Львиный прайд» 09:02
Наталья Замятина
Maskava   L4142 «Валтеллина» 12:44
Ксения Иванова
  L433 «Большой Львиный прайд» 09:06
Александр Игнатов
Maskava   L478 «Красные Лисы» 10:36
Анастасия Игнатьева
Ļeņingradas apgabals   L4136 «Счастливые» 12:32
Павел Илатовский
Sanktpēterburga   L464 «Family» 10:08
Алексей Илюшин
Maskava   L414 «Beer drinkers (ТК МГТУ)» 08:28
Полина Карлова
Maskavas apgabals   L4108 «Олени в шапочках :)» 11:36
Татьяна Карманова
Sanktpēterburga   L425 «Железные Пони» 08:50
Сергей Ковальчук
Kaluga   L432 «Большой Львиный прайд» 09:04
Людмила Козлова
Sanktpēterburga   L4153 «Предки и детки» 13:06
Мария Коняшкина
Sanktpēterburga   L4180 «ЧУР не я» 14:00
Александра Коптева
Maskava   L4124 «Заможай!» 12:08
ирина коробкина
Sanktpēterburga   L4156 «еще черепахи» 13:12
Евгений Королёв
Sanktpēterburga   L405 «Стремиться» 08:10
Елена Коршунова
Sanktpēterburga   L425 «Железные Пони» 08:50
Наталья Костерева
Maskava   L435 «Большой Львиный прайд» 09:10
Евгений Кочетков
Maskava   L490 «Банахч» 11:00
Владимир Кудинов
Maskava   L441 «Крутёж» 09:22
Ольга Левицкая
Sanktpēterburga   L4200 «SQ-Team» 14:40
Татьяна Лех
Sanktpēterburga   L424 «Зоркий глаз» 08:48
Игорь Лылов
Maskava   L436 «Большой Львиный прайд» 09:12
Анна Марковская
Sanktpēterburga   L4117 «Выдры в гетрах» 11:54
Наталья Марова
Maskava   L421 «Солнечные зайцы» 08:42
Дмитрий Матвеенко
Sanktpēterburga   L4134 «Скороходы» 12:28
Евгений Матюшенко
Maskava   L484 «Дрозды» 10:48
Владимир Менделевич
Maskava   L451 «ПтиМаты» 09:42
Лариса Менделевич
Maskava   L451 «ПтиМаты» 09:42
Андрей Меньков
Sanktpēterburga   L4179 «Глюк» 13:58
Юлия Мерцалова
Maskava   L4177 «Бегущие в Питере» 13:54
Кристина Микрюкова
Maskavas apgabals   L4108 «Олени в шапочках :)» 11:36
анна молькова
Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas   L402 «ЧихПых» 08:04
Володя Моргулис
Maskava   L432 «Большой Львиный прайд» 09:04
Ирина Морозова
Sanktpēterburga   L4106 «Морозовы» 11:32
Марина Морозова
Maskava   L411 «Лохматики-Мохнатики» 08:22
Полина Морозова
Maskava   L411 «Лохматики-Мохнатики» 08:22
Елизавета Муравник
Sanktpēterburga   L4169 «Puffins&Muffins» 13:38
Наташа Муханова
Sanktpēterburga   L4110 «Черепахи» 11:40
Наталия Неволайнен(Халикова)
Sanktpēterburga   L4165 «Трио и К» 13:30
Ирина Нецепляева
Ļeņingradas apgabals   L433 «Большой Львиный прайд» 09:06
Хайдар Нурлигареев
Maskava   L489 «Дримтим 2.0» 10:58
Елизавета Павлова
Maskava   L489 «Дримтим 2.0» 10:58
Виталик Парижев
Sanktpēterburga   L4170 «Веселые черепахи» 13:40
Екатерина Паршина
Sanktpēterburga   L4148 «Печеньки» 12:56
Дмитрий Пикула
Sanktpēterburga   L4148 «Печеньки» 12:56
Светлана Плужник
Maskava   L434 «Большой Львиный прайд» 09:08
Ольга Попова
Maskavas apgabals   L437 «Большой Львиный прайд» 09:14
Кирилл Потапов
Sanktpēterburga   L449 «Охотники за удачей» 09:38
Галина Р
Sanktpēterburga   L4114 «sniglar» 11:48
Ирина Радюшкина
Sanktpēterburga   L4132 «Dolce Vita (DV)» 12:24
Георгий Разумов
Maskava   L416 «Жахни Гвоздь!» 08:32
Светлана Рамзина
Maskava   L451 «ПтиМаты» 09:42
Ольга Раммах
Maskava   L4184 «Трое в Танке» 14:08
Надежда Риехакайнен
Maskava   L440 «Николаевский Экспресс» 09:20
Вячеслав Рожков
Maskava   L494 «Дядиславы» 11:08
Александра Рябикова
Maskava   L432 «Большой Львиный прайд» 09:04
Римма Салахиева
Sanktpēterburga   L4115 «Мохнатый шмель» 11:50
Юлия Сацюк
Maskavas apgabals   L4129 «Караки-Шмаки» 12:18
Евгения Сейш
Sanktpēterburga   L4154 «Бу-бу-бу» 13:08
Рита Семенова
Sanktpēterburga   L4127 «Power Rangers» 12:14
Андрей Сергеев
Maskava   L459 «Суслики» 09:58
Юлия Сергеева
Sanktpēterburga   L4172 «Перегоревшие кексы» 13:44
Марина Синельникова
Sanktpēterburga   L4154 «Бу-бу-бу» 13:08
Ирина Синкина
Sanktpēterburga   L4181 «Хомякукинь» 14:02
Анна Скворцова
Sanktpēterburga   L497 «Трое в лодке» 11:14
Юлия Скоблова
Maskavas apgabals   L477 «Ползущие к цели» 10:34
Ирина Смирнова
Sanktpēterburga   L491 «Ёжики в морковке» 11:02
Наталья Спирина
Sanktpēterburga   L4138 «Га-га-гары» 12:36
Елена Старикова
Sanktpēterburga   L471 «Наличники» 10:22
Алексей Стрельцов
Maskava   L474 «Напалалама» 10:28
Яна Стрельцова
Maskava   L474 «Напалалама» 10:28
Екатерина Сырейщикова
Maskava   L429 «Жесть» 08:58
Александр Тармолов
Maskava   L463 «Атом» 10:06
Мария Тармолова
Maskava   L463 «Атом» 10:06
Горюк Татьяна
  L433 «Большой Львиный прайд» 09:06
Дмитрий Тимонин
Kaluga   L472 «Суровые технари» 10:24
Евгения Толмачева
Maskava   L4150 «Step up» 13:00
Андрей Толстиков
Maskava   L411 «Лохматики-Мохнатики» 08:22
Ольга Углева
Sanktpēterburga   L492 «Здесь вам не тут» 11:04
Дарья Фролова
Sanktpēterburga   L4111 «stdio.h» 11:42
Владимир Хаит
Sanktpēterburga   L4149 «Совы-оборотни и дело о немейском льве» 12:58
Елена Химочка
Sanktpēterburga   L448 «Маша и Медведь» 09:36
Наталья Хоружая
Maskava   L477 «Ползущие к цели» 10:34
Галина Хотченкова
Sanktpēterburga   L435 «Большой Львиный прайд» 09:10
Катерина Храмова
Maskava   L409 «Сумасшедшие белки» 08:18
Ольга Христенко
Sanktpēterburga   L447 «Ленивчики» 09:34
Мария Читайкина
Sanktpēterburga   L499 «Агапята» 11:18
Наталья Шляпникова
Sanktpēterburga   L445 «Бобры!» 09:30
Алексей Шолохов
Sanktpēterburga   L4185 «Hesitant Hedgehogs» 14:10
Ольга Шолохова
Sanktpēterburga   L4185 «Hesitant Hedgehogs» 14:10
Александр Шпер
Maskava   L461 «Танки грязи не боятся» 10:02
Наталья Шпер
Maskava   L461 «Танки грязи не боятся» 10:02
Константин Щербаков
Maskava   L442 «10 лет Биогеодвижению» 09:24
Анна Щербакова
Maskava   L442 «10 лет Биогеодвижению» 09:24
Никита Ющенко
Maskava   L406 «Ю» 08:12
Анастасия Ядыкина
Maskava   L4162 «Kon-Tiki» 13:24
Ольга Яковлева
Sanktpēterburga   L4152 «Мося и Ко» 13:04
Вадим Яньшин
Maskava   L4102 «Пешие резервы» 11:24
Anna Devyatova
Sanktpēterburga   L488 «нОсы» 10:56
Nikolay Shilkov
Sanktpēterburga   L4163 «Иллюминаты» 13:26
Johnny Tower
Sanktpēterburga   L4123 «Halfset» 12:06
Екатерина Алексеева
Sanktpēterburga   L417 «АЕ» 08:34
Владимир Амельчук
Sanktpēterburga   L458 «имени дрозда команда» 09:56
Григорий Антипов
Maskava   L4175 «Чем тяжелей, тем лучше!» 13:50
Луиза Базаева
Sanktpēterburga   L4148 «Печеньки» 12:56
Алена Башинская
Maskava   L468 «Злобные карлики» 10:16
Денис Башинский
Maskava   L468 «Злобные карлики» 10:16
Инна Бегункова
Maskava   L4159 «КомпАс ангела» 13:18
Анастасия Белова
Sanktpēterburga   L4183 «Бегущие банки» 14:06
Юлия Василевская
Maskava   L4135 «НаОлимп» 12:30
Евгений Горелкин
Sanktpēterburga   L487 «Горелики» 10:54
Галина Грищенко
Maskava   L4121 «Преведки» 12:02
Никита Грищенко
Maskava   L4121 «Преведки» 12:02
Татьяна Данилова
Kirova   L435 «Большой Львиный прайд» 09:10
Настя Демидова
Maskava   L4128 «Брандешмыг» 12:16
Леонид Дмитриев
Maskava   L432 «Большой Львиный прайд» 09:04
Наталья Завёрткина
Sanktpēterburga   L4141 «Шустряки» 12:42
Екатерина Запорожец
Maskava   L484 «Дрозды» 10:48
Дина Зарецкая
Maskava   L4109 «Бюллербю кидз» 11:38
Сергей Захаров
Maskavas apgabals   L402 «ЧихПых» 08:04
Ирина Зудова
Maskava   L414 «Beer drinkers (ТК МГТУ)» 08:28
Дмитрий Зянтереков
Sanktpēterburga   L4119 «Удмуртские скороходы» 11:58
Белов Иван
Sanktpēterburga   L4111 «stdio.h» 11:42
Максим Иванов
Sanktpēterburga   L465 «Синие яблоки» 10:10
Алексей Кадыров
Sanktpēterburga   L4189 «Енот1» 14:18
Ольга Казакова
Sanktpēterburga   L444 «Шустрая Каза» 09:28
Василий Кольцов
Maskava   L438 «Большой Львиный прайд» 09:16
Дарья Кравцунова
Maskava   L419 «ЕнотыDANCE» 08:38
Екатерина Кравчук
Maskava   L412 «Прогульщики» 08:24
Алена Лобанова
Sanktpēterburga   L4201 «Туристята 239» 14:42
Екатерина Лудзская
Sanktpēterburga   L428 «Лошадь под ковром» 08:56
Татьяна Минеева
Sanktpēterburga   L482 «МиЦиРо» 10:44
Андрей Михайлов
  L4133 «Птицы ЛО» 12:26
Людмила Ночевка
Sanktpēterburga   L4138 «Га-га-гары» 12:36
Алексей Огнёв
Sanktpēterburga   L4143 «Сестренки & Co» 12:46
Арина Олишевская
Maskava   L484 «Дрозды» 10:48
Иван Орешко
Sanktpēterburga   L4126 «Быстрые» 12:12
Иван Павлик
Sanktpēterburga   L460 «Kadebostany» 10:00
Марина Петухова
Sanktpēterburga   L424 «Зоркий глаз» 08:48
Александра Подобед
Maskava   L484 «Дрозды» 10:48
Андрей Потапов
Sanktpēterburga   L4131 «Медлительные звери» 12:22
Марина Потапова
Sanktpēterburga   L449 «Охотники за удачей» 09:38
Александр Пшеничный
Sanktpēterburga   L4164 «Шушпанчик» 13:28
Людмила Рафаэль
Maskava   L415 «GRANNIES» 08:30
Андрей Риехакайнен
Sanktpēterburga   L440 «Николаевский Экспресс» 09:20
Наталья Рижская
Maskavas apgabals   L477 «Ползущие к цели» 10:34
Татьяна Савостина
Sanktpēterburga   L465 «Синие яблоки» 10:10
Александра Саха
Maskava   L470 «Скорбим» 10:20
Ольга Сергеева
Maskava   L459 «Суслики» 09:58
Юлия Ситник
Sanktpēterburga   L4190 «Мамонты» 14:20
Николай Скобликов
Sanktpēterburga   L4112 «Торопыги» 11:44
Сергей Соколов
Sanktpēterburga   L4119 «Удмуртские скороходы» 11:58
Мария Стражникова
Sanktpēterburga   L4178 «Зефирка» 13:56
Ольга Тихонова
Sanktpēterburga   L4161 «3872 Орка» 13:22
Андрей Урядов
Maskava   L470 «Скорбим» 10:20
Алексей Фаддеев
Maskava   L409 «Сумасшедшие белки» 08:18
Елена Федорова
Sanktpēterburga   L4118 «Мечтатели» 11:56
Татьяна Федорова
Sanktpēterburga   L4143 «Сестренки & Co» 12:46
Юлия Ханина
Sanktpēterburga   L4151 «Апельсин» 13:02
Даниил Харченко
Sanktpēterburga   L4188 «Хэштег» 14:16
Ирина Цибикова
Sanktpēterburga   L482 «МиЦиРо» 10:44
Евгения Цудикова
Sanktpēterburga   L465 «Синие яблоки» 10:10
Татьяна Чепелюк
Sanktpēterburga   L4168 «Piter FM» 13:36
Юлия Чихалова
Sanktpēterburga   L4154 «Бу-бу-бу» 13:08
Михаил Ширингин
Sanktpēterburga   L479 «Харинэдзуми» 10:38
Павел Юнин
Maskava   L434 «Большой Львиный прайд» 09:08
Svetlana Minashkina
Maskavas apgabals   L476 «CARAMBA» 10:32
Milena Salpagarova
Maskava   L442 «10 лет Биогеодвижению» 09:24
Tatiana TIKHOMIROVA
Maskava   L476 «CARAMBA» 10:32
Антонина Абрамова
Maskavas apgabals   L475 «ТиС» 10:30
Даниил Агапов
Sanktpēterburga   L499 «Агапята» 11:18
Люся Агапова
Sanktpēterburga   L499 «Агапята» 11:18
Настя Агапова
Sanktpēterburga   L499 «Агапята» 11:18
Дарья Агафонова
Maskava   L478 «Красные Лисы» 10:36
Фатима Алиджанова
Sanktpēterburga   L4202 «Амёбы 186» 14:44
Людмила Алиева
Kaluga   L472 «Суровые технари» 10:24
Максим Альхов
Sanktpēterburga   L4103 «Трио из подворотни» 11:26
Олег Альхов
Sanktpēterburga   L4103 «Трио из подворотни» 11:26
Варвара Амельчук
Sanktpēterburga   L458 «имени дрозда команда» 09:56
Денис Артемьев
Sanktpēterburga   L4188 «Хэштег» 14:16
ДМИТРИЙ АРТЕМЬЕВ
Sanktpēterburga   L4159 «КомпАс ангела» 13:18
Михаил Артемьев
Sanktpēterburga   L491 «Ёжики в морковке» 11:02
Ольга Балдина
Sanktpēterburga   L4181 «Хомякукинь» 14:02
Светлана Балекина
Sanktpēterburga   L492 «Здесь вам не тут» 11:04
Егор Баранов
Sanktpēterburga   L4155 «Могикане» 13:10
Анастасия Бардина
Maskava   L4150 «Step up» 13:00
Денис Барков
Sanktpēterburga   L4200 «SQ-Team» 14:40
Алина Батурина
Sanktpēterburga   L4134 «Скороходы» 12:28
Мария Бахвалова
Maskava   L431 «Большой Львиный прайд» 09:02
Юлия Бачина
Maskava   L468 «Злобные карлики» 10:16
Анастасия Безрукова
Sanktpēterburga   L4117 «Выдры в гетрах» 11:54
Алексей Белинский
Sanktpēterburga   L4137 «Птица гордая» 12:34
Анастасия Бибко
Sanktpēterburga   L4180 «ЧУР не я» 14:00
Виктор Бонвеч
Maskava   L4130 «[ ]» 12:20
Никита Борисенков
Maskava   L423 «Бакланы» 08:46
Вячеслав Бородкин
Sanktpēterburga   L4172 «Перегоревшие кексы» 13:44
Дарья Бразовская
Sanktpēterburga   L4187 «Муми-мама и ко» 14:14
Василиса Буракова
Sanktpēterburga   L460 «Kadebostany» 10:00
Михаил Бухтуев
Sanktpēterburga   L448 «Маша и Медведь» 09:36
Аня Варжина
Sanktpēterburga   L4110 «Черепахи» 11:40
Артем Василевский
Maskava   L4135 «НаОлимп» 12:30
Ира Войтенкова
Sanktpēterburga   L405 «Стремиться» 08:10
Любовь Волкова
Sanktpēterburga   L4110 «Черепахи» 11:40
Наталья Гдалевич
Sanktpēterburga   L4137 «Птица гордая» 12:34
Максим Герасёв
Maskavas apgabals   L418 «Замзунзуберлижфиналиш» 08:36
Мария Гиглавая
Maskava   L4109 «Бюллербю кидз» 11:38
Матвей Глушанок
Sanktpēterburga   L4139 «WGS84» 12:38
Елена Говоренкова
Sanktpēterburga   L4125 «ласточки» 12:10
Антон Говорин
Maskava   L412 «Прогульщики» 08:24
Алекс Голубев
Sanktpēterburga   L4201 «Туристята 239» 14:42
Олег Голубев
Sanktpēterburga   L4156 «еще черепахи» 13:12
Арсений Горелкин
Sanktpēterburga   L487 «Горелики» 10:54
Екатерина Горелкина
Sanktpēterburga   L487 «Горелики» 10:54
Дмитрий Горлов
Maskava   L430 «Ещё не придумали» 09:00
Ирина Горлова
Maskava   L430 «Ещё не придумали» 09:00
Галина Горобец
Sanktpēterburga   L4129 «Караки-Шмаки» 12:18
Алла Гунько
Sanktpēterburga   L443 «Яблоки» 09:26
Вера Гунько
Sanktpēterburga   L443 «Яблоки» 09:26
Татьяна Данилочкина
Maskava   L431 «Большой Львиный прайд» 09:02
Ольга Дементьева
Sanktpēterburga   L479 «Харинэдзуми» 10:38
Юля Джения
Maskava   L4109 «Бюллербю кидз» 11:38
Мария Дмитриева
Sanktpēterburga   L4127 «Power Rangers» 12:14
Мария Добровольская
Sanktpēterburga   L471 «Наличники» 10:22
Сергей Езерский
Sanktpēterburga   L497 «Трое в лодке» 11:14
Влад Ендржеевский
Sanktpēterburga   L462 «Друзья- искатели» 10:04
Елизавета Жданкина
Sanktpēterburga   L4138 «Га-га-гары» 12:36
Роман Жемков
Maskava   L453 «Кремни» 09:46
Олеся Журбенко
Sanktpēterburga   L4162 «Kon-Tiki» 13:24
Андрей Зайцев
Maskava   L431 «Большой Львиный прайд» 09:02
Игорь Замятин
Maskava   L4142 «Валтеллина» 12:44
Ксения Замятина
Maskava   L4142 «Валтеллина» 12:44
Елена Затейщикова
Sanktpēterburga   L4202 «Амёбы 186» 14:44
Сергей Зименков
Maskava   L450 «бро» 09:40
Татьяна Зименкова
Maskava   L450 «бро» 09:40
Полина Иванова
Ļeņingradas apgabals   L4136 «Счастливые» 12:32
Константин Ивлев
Maskava   L4131 «Медлительные звери» 12:22
Юлия Илатовская
Sanktpēterburga   L464 «Family» 10:08
Дарья Ионе
Sanktpēterburga   L4172 «Перегоревшие кексы» 13:44
Елена Кадырова
Sanktpēterburga   L4189 «Енот1» 14:18
Елена Каламбет
Maskava   L4128 «Брандешмыг» 12:16
Станислав Калинин
Sanktpēterburga   L4176 «Маленькие рыбки толкают пароход» 13:52
Дарья Калоницкая
Sanktpēterburga   L4176 «Маленькие рыбки толкают пароход» 13:52
Лера Караганова
Sanktpēterburga   L4170 «Веселые черепахи» 13:40
Анастасия Кирпичникова
Sanktpēterburga   L4123 «Halfset» 12:06
Дмитрий Кличешков
Sanktpēterburga   L4238 «Физик-сити» 15:56
Елена Кожунова
Maskava   L4100 «Хаттиффнаты» 11:20
Мария Койнова
Sanktpēterburga   L4127 «Power Rangers» 12:14
Николай Кольцов
Maskava   L438 «Большой Львиный прайд» 09:16
Александра Кольцова
Maskava   L438 «Большой Львиный прайд» 09:16
Юлиана Ком
Sanktpēterburga   L4238 «Физик-сити» 15:56
Юля Коновалова
Sanktpēterburga   L4117 «Выдры в гетрах» 11:54
Павел Корнев
Sanktpēterburga   L4169 «Puffins&Muffins» 13:38
Алевтина Корнева
Sanktpēterburga   L4169 «Puffins&Muffins» 13:38
Тимур Короткий
Sanktpēterburga   L4101 «Рога и Хвост» 11:22
Сергей Котлов
Sanktpēterburga   L4110 «Черепахи» 11:40
Ольга Котова
Maskava   L498 «Компашка - дуэт.» 11:16
Геннадий Коток
Sanktpēterburga   L480 «Северный город» 10:40
Дмитрий Коток
Sanktpēterburga   L480 «Северный город» 10:40
Ксения Коток
Sanktpēterburga   L480 «Северный город» 10:40
Ольга Коток
Sanktpēterburga   L480 «Северный город» 10:40
Настя Кочеткова
Maskava   L4130 «[ ]» 12:20
Владислав Кравчук
Maskava   L412 «Прогульщики» 08:24
Анна Красильникова
Sanktpēterburga   L4168 «Piter FM» 13:36
Галя Красова
Sanktpēterburga   L493 «Я б лучше поспал» 11:06
Светлана Кржижановская
Sanktpēterburga   L4126 «Быстрые» 12:12
Елена Кропотина
Sanktpēterburga   L4119 «Удмуртские скороходы» 11:58
Игорь Кружалов
Maskava   L4150 «Step up» 13:00
Валентина Кудинова
Maskava   L441 «Крутёж» 09:22
Александра Кузнецова
Sanktpēterburga   L4168 «Piter FM» 13:36
Надежда Кушнер
Maskava   L4159 «КомпАс ангела» 13:18
Елена Лабутина
Sanktpēterburga   L460 «Kadebostany» 10:00
Анастасия Лазарева
Sanktpēterburga   L4176 «Маленькие рыбки толкают пароход» 13:52
Настя Лазарева
Sanktpēterburga   L4116 «Огненные ястребы» 11:52
Наталия Лазарева
Sanktpēterburga   L4172 «Перегоревшие кексы» 13:44
Анастасия Лазутина
Sanktpēterburga   L4179 «Глюк» 13:58
Кирилл Лапшин
Sanktpēterburga   L488 «нОсы» 10:56
Тимофей Лапшин
Sanktpēterburga   L488 «нОсы» 10:56
Наталья Лапшина
Sanktpēterburga   L4200 «SQ-Team» 14:40
Наталья Левакова
Sanktpēterburga   L424 «Зоркий глаз» 08:48
Ульяна Лемпицкая
Maskava   L4109 «Бюллербю кидз» 11:38
Валентин Лобанов
Sanktpēterburga   L4201 «Туристята 239» 14:42
Матвей Лудзский
Sanktpēterburga   L428 «Лошадь под ковром» 08:56
Александрина Лукиянова
Sanktpēterburga   L447 «Ленивчики» 09:34
Ксения Ляпушова
Sanktpēterburga   L487 «Горелики» 10:54
Карина Малахова
Sanktpēterburga   L4188 «Хэштег» 14:16
Кирилл Мамыкин
Sanktpēterburga   L4158 «Драники» 13:16
Владислав Маров
Maskava   L421 «Солнечные зайцы» 08:42
Ольга Машкова
Sanktpēterburga   L4116 «Огненные ястребы» 11:52
Ксения Медведева
Sanktpēterburga   L4117 «Выдры в гетрах» 11:54
Анна Мельникова
Sanktpēterburga   L4238 «Физик-сити» 15:56
Александр Метелица
Sanktpēterburga   L408 «Дуэт +» 08:16
Милослава Метелица
Sanktpēterburga   L408 «Дуэт +» 08:16
Денис Механиков
Sanktpēterburga   L491 «Ёжики в морковке» 11:02
Люда Микрюкова
Maskava   L494 «Дядиславы» 11:08
Анастасия Михайлова
  L4133 «Птицы ЛО» 12:26
София Михайлова
  L4133 «Птицы ЛО» 12:26
Сергей Михальченко
Maskava   L412 «Прогульщики» 08:24
Юлия Моисейченко
Sanktpēterburga   L447 «Ленивчики» 09:34
Александр Морозов
Sanktpēterburga   L4106 «Морозовы» 11:32
Полина Морозова
Sanktpēterburga   L4106 «Морозовы» 11:32
Евгения Мотовилова
Sanktpēterburga   L425 «Железные Пони» 08:50
Евгения Мусатова
Maskava   L4177 «Бегущие в Питере» 13:54
Настя Мухамедшина
Maskava   L4130 «[ ]» 12:20
Алексей Наймушин
Sanktpēterburga   L4190 «Мамонты» 14:20
Ольга Нефедова
Sanktpēterburga   L424 «Зоркий глаз» 08:48
Мария Николаева
Sanktpēterburga   L4139 «WGS84» 12:38
Алексей Овчинников
Sanktpēterburga   L4184 «Трое в Танке» 14:08
Дмитрий Овчинников
Maskava   L4184 «Трое в Танке» 14:08
Юлия Окатьева
Sanktpēterburga   L447 «Ленивчики» 09:34
Артур Орешко
Sanktpēterburga   L4126 «Быстрые» 12:12
Татьяна Орешко
Sanktpēterburga   L4126 «Быстрые» 12:12
Александра Остапец
Sanktpēterburga   L4190 «Мамонты» 14:20
Сергей Павлов
Sanktpēterburga   L454 «Кит и Чайка» 09:48
Катя Панюта
Sanktpēterburga   L493 «Я б лучше поспал» 11:06
София Парижева
Sanktpēterburga   L4170 «Веселые черепахи» 13:40
Ирина Парменова
Sanktpēterburga   L4141 «Шустряки» 12:42
Наталья Пермина
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   L410 «Мамочки» 08:20
Павел Пешеев
Sanktpēterburga   L4123 «Halfset» 12:06
Владимир Плужник
Maskava   L434 «Большой Львиный прайд» 09:08
Станислав Подшивайлов
Maskavas apgabals   L452 «Красные метеоры» 09:44
Вера Попова
Sanktpēterburga   L4105 «Без Ребенка» 11:30
Андрей Поторочин
Sanktpēterburga   L4119 «Удмуртские скороходы» 11:58
Павел Прибора
Sanktpēterburga   L4155 «Могикане» 13:10
Ирина Путилова
Sanktpēterburga   L4134 «Скороходы» 12:28
Ирина Пущаева
Maskavas apgabals   L438 «Большой Львиный прайд» 09:16
Александра Пшеничная
Sanktpēterburga   L4164 «Шушпанчик» 13:28
Ульяна Пшеничная
Sanktpēterburga   L4164 «Шушпанчик» 13:28
Климентий Пшеничный
Sanktpēterburga   L4164 «Шушпанчик» 13:28
Даниил Пясецкий
Sanktpēterburga   L4116 «Огненные ястребы» 11:52
Эльвира Рахматуллина
Sanktpēterburga   L4202 «Амёбы 186» 14:44
Дарья Решетова
Sanktpēterburga   L4158 «Драники» 13:16
Варя Рогозина
Sanktpēterburga   L4151 «Апельсин» 13:02
Анна Рожкова
Maskava   L494 «Дядиславы» 11:08
Денис Розанов
  L4133 «Птицы ЛО» 12:26
Алла Рон
Sanktpēterburga   L482 «МиЦиРо» 10:44
Алксандр Румянцев
Sanktpēterburga   L462 «Друзья- искатели» 10:04
Марина Рыкова
  L436 «Большой Львиный прайд» 09:12
Александр Сазонов
Maskavas apgabals   L4135 «НаОлимп» 12:30
Никита Сазонов
Maskavas apgabals   L4135 «НаОлимп» 12:30
Дмитрий Самолетов
Sanktpēterburga   L4141 «Шустряки» 12:42
Татьяна Сапунова
Sanktpēterburga   L4123 «Halfset» 12:06
Вика Сацюк
Maskavas apgabals   L4129 «Караки-Шмаки» 12:18
Дарья Семёнова
Sanktpēterburga   L497 «Трое в лодке» 11:14
Никита Ситник
Sanktpēterburga   L4190 «Мамонты» 14:20
Дмитрий Смирнов
Sanktpēterburga   L4183 «Бегущие банки» 14:06
Альбина Смирнова
Maskava   L495 «Тульские пряники (ТК МГТУ)» 11:10
Анна Смирнова
Maskava   L495 «Тульские пряники (ТК МГТУ)» 11:10
Елена Смирнова
Tula   L495 «Тульские пряники (ТК МГТУ)» 11:10
Наталья Смирнова
Maskava   L468 «Злобные карлики» 10:16
Наталья Смирнова
Sanktpēterburga   L4202 «Амёбы 186» 14:44
Юля Смирнова
Maskava   L450 «бро» 09:40
Лев Сторожев
Sanktpēterburga   L4149 «Совы-оборотни и дело о немейском льве» 12:58
Любовь Сударева
Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas   L410 «Мамочки» 08:20
Алексей Таратинский
Sanktpēterburga   L4137 «Птица гордая» 12:34
Игорь Терехов
Sanktpēterburga   L493 «Я б лучше поспал» 11:06
Андрей Тинков
Sanktpēterburga   L4134 «Скороходы» 12:28
Татьяна Тихонова
Sanktpēterburga   L4161 «3872 Орка» 13:22
Тамара Тищук
Sanktpēterburga   L4165 «Трио и К» 13:30
Наталья Токарь
Maskavas apgabals   L437 «Большой Львиный прайд» 09:14
Анна Трифонова
Sanktpēterburga   L492 «Здесь вам не тут» 11:04
Дмитрий Трушин
Sanktpēterburga   L4141 «Шустряки» 12:42
Михаил Туленинов
Sanktpēterburga   L481 «Улитки на склоне Фудзи» 10:42
Илга Туманова
Sanktpēterburga   L4115 «Мохнатый шмель» 11:50
Октом Тургунбекова
Sanktpēterburga   L4127 «Power Rangers» 12:14
Мария Тучина
Sanktpēterburga   L4179 «Глюк» 13:58
Елена Фалькина
Sanktpēterburga   L4171 «лема» 13:42
Николай Федоров
Sanktpēterburga   L4118 «Мечтатели» 11:56
Юрий Федоров
Sanktpēterburga   L4143 «Сестренки & Co» 12:46
Анастасия Федорова
Sanktpēterburga   L4143 «Сестренки & Co» 12:46
Евгения Фельдина
Sanktpēterburga   L491 «Ёжики в морковке» 11:02
Александра Хаит
Sanktpēterburga   L4149 «Совы-оборотни и дело о немейском льве» 12:58
Илья Халин
Sanktpēterburga   L4238 «Физик-сити» 15:56
Мария Ханаева
Sanktpēterburga   L4200 «SQ-Team» 14:40
Лиза Ханина
Sanktpēterburga   L4151 «Апельсин» 13:02
Галина Хвостова
Sanktpēterburga   L4132 «Dolce Vita (DV)» 12:24
Марк Цатинян
Sanktpēterburga   L4201 «Туристята 239» 14:42
Владимир Цветков
Maskava   L4102 «Пешие резервы» 11:24
Савва Чистолинов
Maskava   L4130 «[ ]» 12:20
Кирилл Чурзин
Sanktpēterburga   L4180 «ЧУР не я» 14:00
Ирина Шалина
Maskava   L404 «Лисички-сестрички» 08:08
Татьяна Шейнина
Maskava   L415 «GRANNIES» 08:30
Елена Шестакова
Maskava   L4102 «Пешие резервы» 11:24
Екатерина Шешеня
Sanktpēterburga   L454 «Кит и Чайка» 09:48
Анна Шилова
Sanktpēterburga   L458 «имени дрозда команда» 09:56
Валерий Шкаленко
Sanktpēterburga   L4179 «Глюк» 13:58
Александра Шкурихина
Sanktpēterburga   L4158 «Драники» 13:16
Дмитрий Шляпников
Sanktpēterburga   L445 «Бобры!» 09:30
Сергей Шмелев
Sanktpēterburga   L425 «Железные Пони» 08:50
Евгения Шумай
Sanktpēterburga   L4149 «Совы-оборотни и дело о немейском льве» 12:58
Мария Щиплецова
Sanktpēterburga   L448 «Маша и Медведь» 09:36
Наталья Щиплецова
Sanktpēterburga   L448 «Маша и Медведь» 09:36
Варя Ющенко
Maskava   L406 «Ю» 08:12
Анна Якушина
Sanktpēterburga   L4188 «Хэштег» 14:16
Komandas numurs Starta laiks Komandas nosaukums Komandas dalībnieki Birkas:
L400 08:00 Миу Миу

L400

L402 08:04 ЧихПых

L402

анна молькова

Citas Centrālā federālā apgabala pilsētas

Сергей Захаров

Maskavas apgabals

L404 08:08 Лисички-сестрички

L404

Ирина Шалина

Maskava

L405 08:10 Стремиться

L405

Ира Войтенкова

Sanktpēterburga

L406 08:12 Ю

L406

Варя Ющенко

Maskava

L407 08:14 Оя

L407

L408 08:16 Дуэт +

L408

Александр Метелица

Sanktpēterburga

Милослава Метелица

Sanktpēterburga

L409 08:18 Сумасшедшие белки

L409

L410 08:20 Мамочки

L410

Наталья Пермина

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

Любовь Сударева

Citas Ziemeļrietumu federālā apgabala pilsētas

L411 08:22 Лохматики-Мохнатики

L411

МГУ , Школа №192
L412 08:24 Прогульщики

L412

Антон Говорин

Maskava

Владислав Кравчук

Maskava

Сергей Михальченко

Maskava

L414 08:28 Beer drinkers (ТК МГТУ)

L414

МГТУ , МГТУ им. Н.Э.Баумана
L415 08:30 GRANNIES

L415

Татьяна Шейнина

Maskava

L416 08:32 Жахни Гвоздь!

L416

L417 08:34 АЕ
L418 08:36 Замзунзуберлижфиналиш

L418

Максим Герасёв

Maskavas apgabals

L419 08:38 ЕнотыDANCE

L419

L421 08:42 Солнечные зайцы

L421

Владислав Маров

Maskava

L422 08:44 Наскипидаренные улитки

L422

L423 08:46 Бакланы

L423

Никита Борисенков

Maskava

L424 08:48 Зоркий глаз

L424

Татьяна Лех

Sanktpēterburga

Наталья Левакова

Sanktpēterburga

Ольга Нефедова

Sanktpēterburga

L425 08:50 Железные Пони

L425

Евгения Мотовилова

Sanktpēterburga

Сергей Шмелев

Sanktpēterburga

СПбГАСУ , ПКТ , СПбГУТ , Ростелеком
L428 08:56 Лошадь под ковром

L428

Матвей Лудзский

Sanktpēterburga

L429 08:58 Жесть

L429

L430 09:00 Ещё не придумали

L430

Дмитрий Горлов

Maskava

Ирина Горлова

Maskava

Большой Львиный Прайд
L431 09:02 Большой Львиный прайд

L431

Мария Бахвалова

Maskava

Татьяна Данилочкина

Maskava

Андрей Зайцев

Maskava

Большой Львиный Прайд
L432 09:04 Большой Львиный прайд

L432

Большой Львиный Прайд
L433 09:06 Большой Львиный прайд

L433

Большой Львиный Прайд
L434 09:08 Большой Львиный прайд

L434

Владимир Плужник

Maskava

Большой Львиный Прайд
L435 09:10 Большой Львиный прайд

L435

Большой Львиный Прайд , МОПИ им.Крупской
L436 09:12 Большой Львиный прайд

L436

Марина Рыкова

Большой Львиный Прайд
L437 09:14 Большой Львиный прайд

L437

Ольга Попова

Maskavas apgabals

Наталья Токарь

Maskavas apgabals

Большой Львиный Прайд
L438 09:16 Большой Львиный прайд

L438

Николай Кольцов

Maskava

Александра Кольцова

Maskava

Ирина Пущаева

Maskavas apgabals

Большой Львиный Прайд
L440 09:20 Николаевский Экспресс

L440

L441 09:22 Крутёж

L441

Валентина Кудинова

Maskava

Москва , МГТУ им. Н.Э.Баумана , Сбербанк
L442 09:24 10 лет Биогеодвижению

L442

Milena Salpagarova

Maskava

L443 09:26 Яблоки

L443

Алла Гунько

Sanktpēterburga

Вера Гунько

Sanktpēterburga

СПбГАУ
L444 09:28 Шустрая Каза

L444

Ольга Казакова

Sanktpēterburga

L445 09:30 Бобры!

L445

Дмитрий Шляпников

Sanktpēterburga

L447 09:34 Ленивчики

L447

Александрина Лукиянова

Sanktpēterburga

Юлия Моисейченко

Sanktpēterburga

Юлия Окатьева

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , СПО "Сказка" , СПбГУ
L448 09:36 Маша и Медведь

L448

Елена Химочка

Sanktpēterburga

Михаил Бухтуев

Sanktpēterburga

Мария Щиплецова

Sanktpēterburga

Наталья Щиплецова

Sanktpēterburga

L449 09:38 Охотники за удачей

L449

L450 09:40 бро

L450

Yura Zzzz

Maskava

Сергей Зименков

Maskava

Татьяна Зименкова

Maskava

Юля Смирнова

Maskava

L451 09:42 ПтиМаты

L451

МГУ , МГПУ , МГИ
L452 09:44 Красные метеоры

L452

Станислав Подшивайлов

Maskavas apgabals

L453 09:46 Кремни

L453

Роман Жемков

Maskava

L454 09:48 Кит и Чайка

L454

Сергей Павлов

Sanktpēterburga

Екатерина Шешеня

Sanktpēterburga

МГТУ СТАНКИН , СПбГПУ
L458 09:56 имени дрозда команда

L458

Варвара Амельчук

Sanktpēterburga

Анна Шилова

Sanktpēterburga

L459 09:58 Суслики

L459

L460 10:00 Kadebostany

L460

Иван Павлик

Sanktpēterburga

Василиса Буракова

Sanktpēterburga

Елена Лабутина

Sanktpēterburga

СПбГУ
L461 10:02 Танки грязи не боятся

L461

L462 10:04 Друзья- искатели

L462

Ирина Буданова

Sanktpēterburga

Влад Ендржеевский

Sanktpēterburga

Алксандр Румянцев

Sanktpēterburga

L463 10:06 Атом

L463

L464 10:08 Family

L464

Юлия Илатовская

Sanktpēterburga

L465 10:10 Синие яблоки

L465

L468 10:16 Злобные карлики

L468

Юлия Бачина

Maskava

Наталья Смирнова

Maskava

L470 10:20 Скорбим

L470

L471 10:22 Наличники

L471

Мария Добровольская

Sanktpēterburga

L472 10:24 Суровые технари

L472

Людмила Алиева

Kaluga

L473 10:26 Синяки в коленках

L473

L474 10:28 Напалалама

L474

L475 10:30 ТиС

L475

Сергей Абрамов

Maskavas apgabals

Антонина Абрамова

Maskavas apgabals

Первый МГМУ им. И.М.Сеченова , МГТУ им. Н.Э.Баумана
L476 10:32 CARAMBA

L476

Yulia Filippova

Maskava

Svetlana Minashkina

Maskavas apgabals

Tatiana TIKHOMIROVA

Maskava

L477 10:34 Ползущие к цели

L477

L478 10:36 Красные Лисы

L478

Дарья Агафонова

Maskava

L479 10:38 Харинэдзуми

L479

Ольга Дементьева

Sanktpēterburga

L480 10:40 Северный город

L480

Геннадий Коток

Sanktpēterburga

Дмитрий Коток

Sanktpēterburga

Ксения Коток

Sanktpēterburga

Ольга Коток

Sanktpēterburga

L481 10:42 Улитки на склоне Фудзи

L481

Михаил Туленинов

Sanktpēterburga

L482 10:44 МиЦиРо

L482

Ирина Цибикова

Sanktpēterburga

Алла Рон

Sanktpēterburga

L483 10:46 Белки-Летяги

L483

L484 10:48 Дрозды

L484

L487 10:54 Горелики

L487

Арсений Горелкин

Sanktpēterburga

Екатерина Горелкина

Sanktpēterburga

Ксения Ляпушова

Sanktpēterburga

L488 10:56 нОсы

L488

Anna Devyatova

Sanktpēterburga

Кирилл Лапшин

Sanktpēterburga

Тимофей Лапшин

Sanktpēterburga

L489 10:58 Дримтим 2.0

L489

L490 11:00 Банахч

L490

L491 11:02 Ёжики в морковке

L491

Ирина Смирнова

Sanktpēterburga

Михаил Артемьев

Sanktpēterburga

Денис Механиков

Sanktpēterburga

Евгения Фельдина

Sanktpēterburga

L492 11:04 Здесь вам не тут

L492

Ася Аркадьева

Sanktpēterburga

Ольга Углева

Sanktpēterburga

Светлана Балекина

Sanktpēterburga

Анна Трифонова

Sanktpēterburga

СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L493 11:06 Я б лучше поспал

L493

Irina Kompaneeva

Sanktpēterburga

Галя Красова

Sanktpēterburga

Катя Панюта

Sanktpēterburga

Игорь Терехов

Sanktpēterburga

L494 11:08 Дядиславы

L494

Люда Микрюкова

Maskava

Анна Рожкова

Maskava

L495 11:10 Тульские пряники (ТК МГТУ)

L495

Альбина Смирнова

Maskava

Анна Смирнова

Maskava

Елена Смирнова

Tula

ТК МГТУ , Тула
L497 11:14 Трое в лодке

L497

Анна Скворцова

Sanktpēterburga

Сергей Езерский

Sanktpēterburga

Дарья Семёнова

Sanktpēterburga

L498 11:16 Компашка - дуэт.

L498

Ольга Котова

Maskava

L499 11:18 Агапята

L499

Даниил Агапов

Sanktpēterburga

Люся Агапова

Sanktpēterburga

Настя Агапова

Sanktpēterburga

L4100 11:20 Хаттиффнаты

L4100

Daria Androsova

Maskava

Елена Кожунова

Maskava

L4101 11:22 Рога и Хвост

L4101

Nikolay Korotkiy

Sanktpēterburga

Тимур Короткий

Sanktpēterburga

Мат-мех , Велопитер , Санкт-Петербург , СПбГУ
L4102 11:24 Пешие резервы

L4102

Владимир Цветков

Maskava

Елена Шестакова

Maskava

L4103 11:26 Трио из подворотни

L4103

Яна Альхова

Sanktpēterburga

Максим Альхов

Sanktpēterburga

Олег Альхов

Sanktpēterburga

L4105 11:30 Без Ребенка

L4105

Вера Попова

Sanktpēterburga

L4106 11:32 Морозовы

L4106

Ирина Морозова

Sanktpēterburga

Александр Морозов

Sanktpēterburga

Полина Морозова

Sanktpēterburga

СПбГМТУ , Санкт-Петербург
L4108 11:36 Олени в шапочках :)

L4108

L4109 11:38 Бюллербю кидз

L4109

Мария Гиглавая

Maskava

Юля Джения

Maskava

Ульяна Лемпицкая

Maskava

Бюллербю
L4110 11:40 Черепахи

L4110

Аня Варжина

Sanktpēterburga

Любовь Волкова

Sanktpēterburga

Сергей Котлов

Sanktpēterburga

СПбГУГА , ФАИТОП
L4111 11:42 stdio.h

L4111

Ulyana Butylo

Sanktpēterburga

Дарья Фролова

Sanktpēterburga

Белов Иван

Sanktpēterburga

Санкт-Петербург , 239
L4112 11:44 Торопыги

L4112

L4114 11:48 sniglar

L4114

Галина Р

Sanktpēterburga

L4115 11:50 Мохнатый шмель

L4115

Илга Туманова

Sanktpēterburga

СПбГУ , ПМ-ПУ
L4116 11:52 Огненные ястребы

L4116

Настя Лазарева

Sanktpēterburga

Ольга Машкова

Sanktpēterburga

Даниил Пясецкий

Sanktpēterburga

L4117 11:54 Выдры в гетрах

L4117

Анастасия Безрукова

Sanktpēterburga

Юля Коновалова

Sanktpēterburga

Ксения Медведева

Sanktpēterburga

L4118 11:56 Мечтатели

L4118

Елена Федорова

Sanktpēterburga

Николай Федоров

Sanktpēterburga

L4119 11:58 Удмуртские скороходы

L4119

Сергей Соколов

Sanktpēterburga

Елена Кропотина

Sanktpēterburga

Андрей Поторочин

Sanktpēterburga

L4121 12:02 Преведки

L4121

МГЮА им. О.Е.Кутафина , 60 секунд , НИУ МЭИ
L4122 12:04 Карающий топор

L4122

L4123 12:06 Halfset

L4123

Johnny Tower

Sanktpēterburga

Анастасия Кирпичникова

Sanktpēterburga

Павел Пешеев

Sanktpēterburga

Татьяна Сапунова

Sanktpēterburga

HDDS
L4124 12:08 Заможай!

L4124

МТУСИ , Москва
L4125 12:10 ласточки

L4125

Елена Говоренкова

Sanktpēterburga

L4126 12:12 Быстрые

L4126

Иван Орешко

Sanktpēterburga

Светлана Кржижановская

Sanktpēterburga

Артур Орешко

Sanktpēterburga

Татьяна Орешко

Sanktpēterburga

L4127 12:14 Power Rangers

L4127

Рита Семенова

Sanktpēterburga

Мария Дмитриева

Sanktpēterburga

Мария Койнова

Sanktpēterburga

Октом Тургунбекова

Sanktpēterburga

AmRest , Санкт-Петербург , kfc , СПбГУПТД
L4128 12:16 Брандешмыг

L4128

Елена Каламбет

Maskava

МГУ , РУДН
L4129 12:18 Караки-Шмаки

L4129

Юлия Сацюк

Maskavas apgabals

Галина Горобец

Sanktpēterburga

Вика Сацюк

Maskavas apgabals

Санкт-Петербург , Московская область , не дойдем хоть посмеемся
L4130 12:20 [ ]

L4130

Виктор Бонвеч

Maskava

Настя Кочеткова

Maskava

Настя Мухамедшина

Maskava

Савва Чистолинов

Maskava

школа 192
L4131 12:22 Медлительные звери

L4131

Андрей Потапов

Sanktpēterburga

Константин Ивлев

Maskava

L4132 12:24 Dolce Vita (DV)

L4132

Галина Хвостова

Sanktpēterburga

Docsvision
L4133 12:26 Птицы ЛО

L4133

Анастасия Михайлова

София Михайлова

Денис Розанов

L4134 12:28 Скороходы

L4134

Алина Батурина

Sanktpēterburga

Ирина Путилова

Sanktpēterburga

Андрей Тинков

Sanktpēterburga

L4135 12:30 НаОлимп

L4135

Артем Василевский

Maskava

Александр Сазонов

Maskavas apgabals

Никита Сазонов

Maskavas apgabals

L4136 12:32 Счастливые

L4136

Анастасия Игнатьева

Ļeņingradas apgabals

Полина Иванова

Ļeņingradas apgabals

L4137 12:34 Птица гордая

L4137

Ольга Градова

Sanktpēterburga

Алексей Белинский

Sanktpēterburga

Наталья Гдалевич

Sanktpēterburga

Алексей Таратинский

Sanktpēterburga

L4138 12:36 Га-га-гары

L4138

Елизавета Жданкина

Sanktpēterburga

L4139 12:38 WGS84

L4139

Gleb Glushanok

Sanktpēterburga

Матвей Глушанок

Sanktpēterburga

Мария Николаева

Sanktpēterburga

L4141 12:42 Шустряки

L4141

Ирина Парменова

Sanktpēterburga

Дмитрий Самолетов

Sanktpēterburga

Дмитрий Трушин

Sanktpēterburga

L4142 12:44 Валтеллина

L4142

Игорь Замятин

Maskava

Ксения Замятина

Maskava

L4143 12:46 Сестренки & Co

L4143

Алексей Огнёв

Sanktpēterburga

Юрий Федоров

Sanktpēterburga

Анастасия Федорова

Sanktpēterburga

ПСПбГМУ им И.П.Павлова , СПб ГЭТУ ЛЭТИ
L4145 12:50 Полярный суслик-одиночка

L4145

L4148 12:56 Печеньки

L4148

АО КО "Любимый край"
L4149 12:58 Совы-оборотни и дело о немейском льве

L4149

Владимир Хаит

Sanktpēterburga

Лев Сторожев

Sanktpēterburga

Александра Хаит

Sanktpēterburga

Евгения Шумай

Sanktpēterburga

L4150 13:00 Step up

L4150

Анастасия Бардина

Maskava

Игорь Кружалов

Maskava

L4151 13:02 Апельсин

L4151

Юлия Ханина

Sanktpēterburga

Варя Рогозина

Sanktpēterburga

Лиза Ханина

Sanktpēterburga

L4152 13:04 Мося и Ко

L4152

Ольга Яковлева

Sanktpēterburga

L4153 13:06 Предки и детки

L4153

L4154 13:08 Бу-бу-бу

L4154

L4155 13:10 Могикане

L4155

Егор Баранов

Sanktpēterburga

Павел Прибора

Sanktpēterburga

L4156 13:12 еще черепахи

L4156

Олег Голубев

Sanktpēterburga

L4158 13:16 Драники

L4158

Елена Жирохова

Sanktpēterburga

Кирилл Мамыкин

Sanktpēterburga

Дарья Решетова

Sanktpēterburga

Александра Шкурихина

Sanktpēterburga

L4159 13:18 КомпАс ангела

L4159

ДМИТРИЙ АРТЕМЬЕВ

Sanktpēterburga

Надежда Кушнер

Maskava

L4161 13:22 3872 Орка

L4161

Ольга Тихонова

Sanktpēterburga

Татьяна Тихонова

Sanktpēterburga

L4162 13:24 Kon-Tiki

L4162

Олеся Журбенко

Sanktpēterburga

L4163 13:26 Иллюминаты

L4163

Nikolay Shilkov

Sanktpēterburga

L4164 13:28 Шушпанчик

L4164

Александра Пшеничная

Sanktpēterburga

Ульяна Пшеничная

Sanktpēterburga

Климентий Пшеничный

Sanktpēterburga

L4165 13:30 Трио и К

L4165

Тамара Тищук

Sanktpēterburga

L4168 13:36 Piter FM

L4168

Анна Красильникова

Sanktpēterburga